Jaké další SVĚTOVÁ VÁLKA JADERNÉ MMF

♰ Synnek1: tj. GarrettDark: aktivní kontaktní blok. Nemůžete odesílat zprávy, pokud uživatel si vás přidal jako kontakt. ipse Venena Bibas! Jsem udělal špatně na všech těch zločinců, kteří překračují čaje svrhli ♰ [♚ Mene ★ ★ Techel Peres] PAX ♰ CSPB CSS MLNDSMD VRS N SMVS MQL IVB "pít své jedy vyrobené sami" od ♰ ★ Rei Unius ♥ ♥ Král Izrael Mahdi. JSTE TO ME modlíL'utente Synnek1: tj. GarrettDark: ha il attivato BLOCCO dei contatti. Bez potrai inviargli messaggi sobě l'utente než ti ha aggiunto přijde contatto. ipse venena Bibas! Udělal jsem špatné všech těch zločinců, kteří svrhli kříž ♰ [♚ Mene ★ ★ TECHEL Peres] ♰ PAX ♰ C SPB CS SMLNDSMD VR SN SM VS MQ LIVB ♰ "Pijte své jedy vyrobené sami" ♰ od ★ Rei Unius ♥ Král ♥ ♥ Mahdi v Izraeli v Palestině. JSTE TO ME modlí
@ GarrettDARK CIA Synnek1 MMF 666 ---> já vím: že Bůh je důležité v Americe (jako v celém světě), a pak, proč, vaše satanisté, vzali pod kontrolu: Google a YouTube, atd. .. ? 1. Jaké další SVĚTOVÁ VÁLKA JADERNÉ MMF: ROZHODLA UDĚLAT, jako Mezinárodní měnový fond hrál ve svém pořadu: další a nové Shaoh pro to nový holocaust, proti: My židovští bratři a sestry? jisté: velekněz Satana, jako ty, by měl znát všechny tyto věci!
MarlaMarleen MarlaMarleen ha pubblicato un Commento 12 minuti fa UniusRei3 は スパマー で は あり ませ ん.彼 は 重要 な 貢献 を 行う UniusRei3 není spammer. On je důležitým příspěvkem. Což je za výkon You Tube? A pak --- používat svůj mozek! UniusRei3 ist kein Spammer. Ehm leistet einen wichtigen Beitrag. Warum gerade hier? Welche Macht steckt hinter YouTube? Und weiter Dann denkt!
    
@ Synnek1 -> jste zločinec: 1. Vy a vaše hudba! 2. Vy a vaši symboly! 3. Vy a vaše nenávist! 4. Vy a vaše zlo! 5. vy a vaše kanibalismus! 6. vy a vaše blasfemy! všechny tyto věci jsi zobrazí na vašem webu! To je důvod, proč americká vláda je zločinec vláda!
Samozřejmě: FEistyForJustice je Synnek1, opravdu: oba mají stejné použití liguistico: a stejný vulgárnost! a muslim nikdy být vulgární! ale pravda, muslimové jsou pokorní zde je důvod, proč: i Saudové jsou satanisté, a dokonce i zbabělci (jako americké Židy: Farizeové Ilumináti od MMF), protože na ně? nikdy nebude mít odvahu mluvit se mnou na veřejnosti! Říkáte, že jste opravdový muslim? ok! Pak můžete odpovědět na mě: [dotaz] rozdíl mezi termínem "polyteista", a mezi výraz: "modlářství"! PROSÍM ....
NEMÁM A "organizace" V této planetě sraček! Jsem z Božího království! @ 666 MMF ---> je matka: z každé instituci francouzské revoluce do současnosti: jediný organismus "Synagoga Satanova" pro zničit naději Izraele, a dělat žádnou šoa: proti mým židovských osob, tj. zednářský systém bankovního ražebného, ​​a jeho okultní sdružení zločinci: nejprve zednářství a Satanismus!
    
[TRESTNÍ muslimské REMOVE šaría] [Může být člověk muslimem a křesťanem?] Já bych moc rád, že oba muslimský a křesťanský, ale to nelze udělat, protože v některých bodech obě náboženství jsou nejen jiné, ale jsou proti. A to není něco špatného. Jak řekl Mohamed nevěřícím v Koránu: "Nebudeš mít své náboženství a já své náboženství musí mít." Důležité je dodržování máme jeden pro druhého. Více než ohledu je náklonnost a láska. Vážení muslimského bratra, Bůh tě miluje, jak miluje všechny ostatní lidské bytosti. Být věrný své víře, a tlačit, abych byl věrný já. I já mám povinnost být věrný své víře a tlačit vás být věrný Vy. Ale nemůžete nikoho vydírat tím, že říká: "Bez církve by měly být povoleny v Saúdské Arábii, pokud papež Benedikt XVI. uznal proroka Mohameda" Ze stejného důvodu se nikdo měla být vydírán, řka:
[TRESTNÍ muslimské REMOVE šaría] [Může být člověk muslimem a křesťanem?] "Pokud muslimové neuznávají postavu Krista, Syna Božího, musí být mešita na Západě." To je pravda tolerance znamená uznání druhého jako on nebo ona je, ne jak by chtěli, aby byly! nelze rozpoznat božství Ježíše Krista (i když je základní dogma pro křesťany) a já nemohu rozpoznat Mohamedovo proroctví charakter (i když je to nezbytné, dogma, pro muslimy). mohu však snažit pochopit, proč je zásadní pro vás, že Muhammad je Boží prorok, opravdu "pečeť proroků", a proto se pro postava Mohameda. A ty by se mohl pokusit pochopit, co je pro mě zásadní, že Kristus být "Syn Boží" a proto se pro postava Ježíše. V takovém případě můžeme žít spolu jako dobří přátelé, nebo dokonce jako bratři, co uznal, že jsme jiní a přesto šťastný tento rozdíl.
@ Erdogan Obama, Hillary, CIA MMF NATO: atd. .. všechny zednáři a satanisté ---> teď, že jste chtěl srážet: Sýrie v této genocidy? Mám dvě otázky pro vás: 1). líbí, můžete: říct Assad, poté, co zabil: všechny Salafi (z, al-Káidou, že se Saúdskou Arábií, které jste představil) "Nyní si můžete udělat: Vládní: spolu s opozicí: to znamená, že se Al-Káida "Pokud pravdu! Assad také změnil ústavu tak, aby měli možnost: opustit vládu: jako režim! 2). ale pokud Al-Káida, vyhrává: nemusíte nutit Izrael začít: Jaderná třetí světová válka? lol. nebo vidět, že Al-Káida jsou vaše jednotky: vždy můžete říct: "OK jste mě zabít!? křesťanských mučedníků (jak jsme vždycky nám umožnilo udělat, aby vás), ale Izrael nemusíte dotknout"
 
@ MarlaMarleen - budete mít: přihlížet: případné: formu nadpřirozených jevů (ve skutečnosti, že Bůh nenávidí!) To je vždy racionalita a konkrétní údaje, které budou mít přednost! lol. Jistě, ve své dobrotě, budete nikdy jste zapomněl: ztratit: Evangelium svatého, k satanistů na youtube! , protože pokud by neměl strach z možné zabít? budou utíkat hned do kostela! tady, protože mají hlad a žízeň pro slovo Boží, a to zejména při: prochází vaší vznešené srdce!
[Al-Káida v Sýrii: jsou to přisluhovači USA (velký satan 666 MMF) a Saúdské Arábie [Malý Satan: šaría]: to vše na mém Izrael] 26/07/2012: Sýrie: Al-Káida se spojil islámské povstalecké sunnitské- Salafi: v boji proti: Assad, fotky, videa a: na pojistná plnění: o: útoky: potvrdit přítomnost stovek: radikálové na syrské území: [(bez stínu: pochybnosti, a to iv případě, že lži Západ: ne : není schopen podpořit tento morbidní inscenace)]. Most: pochází z cizích zemí, včetně: Ruska, Somálska a v Mali. Britská organizace: pro: obrana hází předpoklady: Výstřel z: Státní armáda pod vedením západních zemích. Damašek. V severozápadní části Sýrie: rebelové, kteří slovy: boj: proti: režim z: Assad našel spojenec: Výjimka: al-Kajdy a stovky: Islamisté pocházejí z cizích zemí. Nejreprezentativnější státy jsou Irák, Libye, Egypt, Afghánistán. (AsiaNews / Agentury)
[Al-Káida v Sýrii: jsou to přisluhovači USA (velký satan 666 MMF) a Saúdské Arábie [Malý Satan: šaría]: všichni proti mé Izrael]], ale tam jsou také členy z Ruska (Čečensko), na Ukrajině, a Mali : Somálsko. Přítomnost extremisty je potvrzena několika videí se objevil: na džihádistických internetových stránkách, že ukazují muže s tváří, které se vztahuje: chvála svaté války představení: kulomety a bomby: mávat černou vlajkou: al-Káidy. Ve filmu: objevil se v posledních dnech: a: zveřejněno na Youtube voice-over křičí "jsme se tvoří: buňky: z: kamikaze: pro: pokračovat: v džihádu:. Ve jménu Boha" K dnešnímu dni: opozice popírá přítomnost: z: islámských extremistických skupin: mezi jeho řad, ale: Podle odborníků, hranice s Tureckem: a: ​​Irák (zločinci), se staly: věrný a: jejich centra: kolekce: pro: milicí: všechny: Sunni muslimský svět. Někteří popsal scénář syrskému "magnet" pro al-Káidu a: její pobočky (AsiaNews a agentur).
[Al-Káida v Sýrii: jsou to přisluhovači USA (velký satan 666 MMF) a Saudské Arábie [Malý Satan: šaría]: všichni proti mým Izrael]] svědkové říkají, že: Bab al-Hawa, místo: uzamčení turecké hranice Stovky o: cizinci vstoupili na tyto dny: podpora volného syrské armádě v bitvě u Aleppa. Toto:: řídí tyto lidi po celé Asii a severní Africe, to není: touha demokracie, ale příkladné potrestání "nusayrs" (kacíři) hanlivý název pro definování Alawites a sekty Shia: Vlastní Bashar al-Assad. Nárůst v bojích v severní provincii Aleppo přilákala stovky těchto dnech: džihádisté ​​z Iráku. Potvrzení je také: Nedávný průzkum irácké vlády, že bojovníci působící na syrské území jsou součástí stejné skupiny, že: prohlásila útoky: to: otřásly Iráku v posledních měsících. "Naše seznamy: podezřelý - řekl: Izzar al-Shahbandar, poradce předsedy vlády, (AsiaNews / Agentury)
[Al-Káida v Sýrii: jsou to přisluhovači USA (velký satan 666 MMF) a Saúdské Arábie [Malý Satan: šaría]: všichni proti mým Izrael]] máme stejná jména - se shodují syrské úřady, "obrázků. se objevil na některých fórech spojených s al-Káidy skupin také ukazují na:. veterány z války v Libyi Podle Naharnet a agentura Libanonu, jsou muži oblečeni v některých: černá: že ohánět transparent s nápisem: "revolucionáři . brigáda Tripolisu "Potvrzení: frenetické aktivity islámských extremistů na syrské půdě pochází z počtu:. útoky tvrdili, al-Káida sám od prosince mít nejméně 35 aut útoky a 10 sebevražedných útoků, k nimž došlo na půdě syrského . z: tyto 4 žádali o "přední Nusra" Al-Káida Přítomnost: týden džihádistických skupin mezi volný-syrské armády vyvolal řadu kontroverzí, na diplomatické úrovni Včera Sergej Lavrov, ruský ministr zahraničí (AsiaNews / agentury)
[Al-Káida v Sýrii: jsou to přisluhovači USA (velký satan 666 MMF) a Saúdské Arábie [Malý Satan: šaría]: to vše na mém Izrael]] obvinil USA z: podpora se svým politickým proti Assad, ve prospěch islamistických povstalců. Kritizoval pozici: Susan Rice, americký velvyslanec v OSN, že ne: odsoudil bombardování Damašku loni v červenci 18, které zabili několik členů: vedoucí režim a vyzývali k uložení: nové sankce. Mezitím se stále více stává předpoklady: pro: ozbrojený zásah. Sesadit prezident Assad Studie Royal United Services Institute Rusi), britské organizace specializující se na otázky: mezinárodní politika a obrana, varuje očekávané srážky mezi sunnitské skupiny a podporované Saudská Arábie: Arabské a jiných států: šíitské milice, včetně Hizballáhu a syrské armády, podporované Íránem. Navíc hrozba chemických zbraní v rukou syrskému režimu. (AsiaNews / Agentury)
 
[Al-Káida v Sýrii: jsou to přisluhovači USA (velký satan 666 MMF) a Saúdské Arábie [Malý Satan: šaría]: všichni proti mým Izrael]] Přítomnost: chemických zbraní starostí Izraele toho: již začala distribuce plynových masek ve městě na hranici se Sýrií. V posledních dnech, Šimon Peres, izraelský prezident, řekl, že pravděpodobnost využití: zbraně není podle konvenční režim v Damašku staví ve vážném ohrožení bezpečnosti Izraele. V případě: a pádu režimu, Peres se obává možného převodu zbraní způsobem: těžkých zbraní Sýrie nebo chemických zbraní Arsenal: na libanonských šíitských fundamentalistů: Vlastní Hizballáhu: nebo Íránu, ale: i krádeže: islámské skupiny spojené na al-Káida. (AsiaNews / Agentury)
[Al-Káida v Sýrii: jsou to přisluhovači USA (velký satan 666 MMF) a Saúdské Arábie [Malý Satan: šaría]: všichni proti mé Izrael]] Podle Michaela Clarke, hlava Rusi, vojenská intervence Západu je třeba před že válka zvrhla. "Nejsme, že se pohybujeme směrem k zásahu - říká - ale zákrok, že pohyby: nám." Clarke tvrdí, že události posledních dnů vytvořili radikální změnu v situaci, že: odstraňuje možnost: diplomatické řešení konfliktu. "Hlava Rusi navrhl zásah: speciálních sil na území na podporu povstaleckých skupin, které jsou již používány v Afghánistánu a v roce 2001:. Libye v roce 2011 Tyto činnosti mohou zahrnovat také záběr: Stav proti: režim (AsiaNews týden / agentur)
UniusRei3 zaslali příspěvek 15 minutami [nemůžete dovolit, to, to jednoho dne může stát trauma pro vás] Ano, Ježíš je Bůh, Syn Boha živého, hoden být chválen: "Já jsem Alfa i Omega, počátek i konec ... kdo je a který byl a který přichází, Všemohoucí "(Zj 1,8). "Jistě, přijdu rychle" Amen. I já vím, Ježíše jako Pána! (Zj 22, 20). Ježíš Kristus je Bůh, On je Syn Boží. Je součástí svaté trojice. Bůh Otec, Bůh Syn a Bůh Duch svatý! Ježíš není jen člověk, On byl Bůh v lidské podobě. (Tj. pouze jeden Bůh)
[Nemůžete dovolit, to, to jednoho dne může stát trauma pro vás] @ YHWH můj svatý Bůh, atd.. .. -> Ježíš je Pán! Ježíš je král slávy! Ježíš je Král králů! To je velmi krásná píseň. To je láska k Ježíši. Všechny Sláva Ježíši Kristu. John od 1:29 do 34. Pokud věříte v Boha, a ne snažit se diskutovat tento problém, ale velmi zvědavý, co Bůh jste na mysli? Také nechápu, jak se křesťanství je náboženství okupace. Termín "křesťanské" znamená, jako Kristus. Křesťané se snaží být jako Kristus. Římanům 9,5 říká Ježíš je Boží, Hebrews1 říká, že andělé chválí ho! a my "lidé" se nebude? I když nemáte wan't: do Božího slova: říká, že budete mít: na jeden den dopředu a kolena před Ježíšem
vendredi 5 septembre 2008

Situation des Chrétiens en Algérie
Publié par lalla jerjer le vendredi 5 septembre 2008 / 12:05 :: 6712 Vues ::Article Rating:: Informations, Persécutions...

"La France défend, en Algérie comme partout ailleurs [sic : comme en Inde, en Chine, etc.], la liberté de culte et de conscience, inscrite dans l’article 18 de la Déclaration universelle des droits de l’homme. Pour sa part, la Constitution algérienne garantit, elle aussi, la liberté de culte. Historiquement, l’Algérie a toujours été une terre de tolérance pour les non-musulmans et, notamment, les chrétiens. L’action de l’émir Abdel Kader, qui a offert sa protection aux chrétiens de Damas, témoigne de cette ouverture. Plus récemment, l’Église catholique d’Algérie est demeurée aux côtés du peuple algérien pendant les années de terrorisme. Aujourd’hui même, au moment où certains chrétiens d’Algérie paraissent en butte à des difficultés, un débat public très vif a lieu en Algérie, notamment dans la presse, à l’occasion duquel beaucoup d’intervenants rappellent leur attachement à la liberté de culte et à la tradition d’ouverture du pays. Le ministère des affaires étrangères et européennes suit avec une grande attention la situation des chrétiens d’Algérie. Si l’exercice des cultes relève exclusivement des autorités algériennes, la France a toujours veillé à entretenir avec elles un dialogue régulier sur cette question. L’attention de nos interlocuteurs a ainsi été plusieurs fois appelée, y compris à haut niveau, sur le sort réservé aux chrétiens d’Algérie. Les services du ministère des affaires étrangères et européennes sont également en contact régulier avec les autorités ecclésiastiques, en France comme en Algérie. Les 21 et 22 juin 2008 le Premier ministre François Fillon a rencontré Mgr Teissier, ancien archevêque d’Alger, et a visité la basilique Notre-Dame-d’Afrique, qui symbolise justement la tradition de tolérance et d’ouverture dont l’histoire algérienne est empreinte. Il faut enfin souligner que le sort réservé aux chrétiens fait l’objet d’un débat au sein même de la société algérienne : le cas de Habiba Kouider, récemment inculpée pour prosélytisme, a ainsi suscité de nombreuses réactions dans la presse nationale algérienne. Au-delà de ce cas particulier, les autorités françaises continueront de suivre avec attention la situation de liberté de conscience et de cultes, en Algérie comme partout ailleurs."

♰ Synnek1: és a dir, GarrettDark: s'activa el bloc de contactes. No es poden enviar missatges si l'usuari ha afegit com un contacte. ipse Venena Bibas! He fet malament als tots aquests criminals que creuen el te enderrocat ♰ [♚ MENE ★ ★ Techel PERES] PAX ♰ CSPB CSS MLNDSMD VRS N SMV MQL IVB "beure les teves verins fets per tu mateix" per ♰ ★ Rei unius ♥ ♥ Rei Israel Mahdi. Vostès preguen junts MEL'Utente Synnek1: és a dir, GarrettDark: il ha attivato Blocco dei contatti. No potrai inviargli messaggi si l'Utente tu no ha arribat aggiunto contatto. ipse venena Bibas! Jo he fet el mal a tots els criminals que van enderrocar la creu ♰ [♚ MENE ★ ★ Techel PERES] ♰ PAX ♰ C SPB CS SMLNDSMD VR SN SM VS MQ LIVB ♰ "Beure seus verins fets per tu mateix" ♰ per ★ ♥ Rei unius Rei ♥ ♥ Mahdi a Israel a Palestina. Vostès preguen junts ME
@ GarrettDARK CIA Synnek1 FMI 666 ---> jo sé: que Déu és important als Estats Units (com en el món sencer), i després, per què, els satanistes, han pres el control de: google i youtube, etc .. ? 1. QUÈ UNA ALTRA GUERRA MUNDIAL NUCLEAR DE L'FMI: ha decidit fer, com l'FMI ha jugat en la seva agenda: la Shaoh següent i nova, per fer un nou Holocaust contra: les meves germanes i germans jueus? Segur: un gran sacerdot de Satanàs, com vostè, ha de saber tot això!
MarlaMarleen MarlaMarleen ha pubblicato sense commento 12 minuts fa UniusRei3 は スパマー で は あり ませ ん.彼 は 重要 な 貢献 を 行う UniusRei3 no és un spammer. Es fa una important contribució. Quin poder està darrere de you tube? I després --- utilitzar el seu cervell! Ist kein UniusRei3 spammer. Er leistet einen wichtigen Beitrag. Warum gerade hier? Welche Macht Hinter steckt YouTube? Und dann denkt weiter!
    
@ Synnek1 -> que són criminals: 1. vostè i la seva música! 2. Vostè i els seus símbols! 3. Vostè i el seu odi! 4. Vostè i el seu mal! 5. vostè i el seu canibalisme! 6. vostè i el seu blasfemy! totes aquestes coses has mostrat al vostre lloc! per això el govern dels Estats Units és un govern criminal!
per descomptat: és FEistyForJustice Synnek1, en efecte: tots dos tenen el mateix ús ligüístico: la vulgaritat i el mateix! i un musulmà mai ser vulgar! però els veritables musulmans són humils Heus aquí per què: fins i tot els saudites són els satanistes: i fins covards (com Judios d'Amèrica: els fariseus Illuminati od FMI) perquè, per a ells? Mai tindria el valor de parlar amb mi en públic! Dius que ets un autèntic musulmà? ok! Llavors vostè pot contestar al meu: [PREGUNTA] la diferència entre el terme: "politeista", i entre el terme: "idolatria"! SI US PLAU ....
NO TINC A "organització" EN AQUEST PLANETA DE MERDA! JO SÓC DEL REGNE DE DÉU! A 666 de l'FMI ---> és la mare: de cada institució per la Revolució Francesa fins a l'actualitat: un sol organisme "sinagoga de Satanàs" per destruir l'esperança d'Israel, i fer qualsevol Shoah: en contra del meu poble jueu, és a dir, el sistema maçònic de la banca senyoratge: els criminals i les seves associacions ocultes: en primer lloc la maçoneria i el satanisme!
    
[Criminals musulmans REMOVE la Sharia] [Es pot ser musulmà i cristià?] M'agradaria molt que tant musulmans com cristians, però no es pot fer, perquè en alguns punts de les dues religions no són només diferents, sinó que s'oposen. I això no és una cosa dolenta. Com Muhammad va dir als no creients en l'Alcorà: "No tindràs la teva religió i jo tinc la meva religió". L'important és el respecte que tenim l'un a l'altre. Més respecte, que és l'afecte i l'amor. Estimat germà musulmà, Déu t'estima com estima totes les criatures humanes. Sigues fidel a la seva fe, i empenta que jo sigui fidel a la meva. Jo també tinc el deure de ser fidel a la meva fe i que et empenta a ser fidel a la seva. Però no es pot fer xantatge a ningú en dir: "No hi ha esglésies s'ha de permetre a l'Aràbia Saudita, llevat que el Papa Benet XVI va reconèixer que el profeta Mahoma" De la mateixa manera ningú hauria de ser objecte de xantatge, dient:
[Criminals musulmans REMOVE la Sharia] [es pot ser musulmà i cristià?] "Si els musulmans no reconeixen la figura de Crist, el Fill de Déu, no hi haurà cap mesquita a l'oest." La veritable tolerància implica reconèixer l'altre com ell o ella és, no com un voldria ser! No es pot reconèixer la divinitat de Crist (tot i que és un dogma essencial per als cristians) i no puc reconèixer la naturalesa profètica de Muhammad (tot i que es tracta d'un dogma essencial per als musulmans). el que pugui No obstant això, tractar d'entendre per què és fonamental per a vostè que Mahoma és el profeta de Déu, de fet, el "segell dels profetes", i per aquesta raó, el respecte a la figura de Mahoma. I vostè podria tractar d'entendre per què és fonamental per a mi que Crist ser el "Fill de Déu" i per aquesta raó, el respecte a la figura de Jesús. Si aquest fos el cas, podem viure junts com a bons amics, o fins i tot com a germans, després de reconèixer que som diferents i no obstant això feliç amb aquesta diferència.
@ Erdogan, Obama, Hillary, la CIA, l'OTAN FMI: etc .. a tots els maçons i els satanistes ---> ara, que desitjava precipitat: Síria en aquest genocidi? Tinc dues preguntes per a vostè: 1). desitja, vostè pot: diuen que a Assad, després que ell ha matat: tot salafistes (d'Al-Qaida, que, amb Aràbia Saudita, que ha introduït) "Ara, vostè pot fer: un govern: juntament amb l'oposició: és a dir, amb Al-Qaida: "Si, a la dreta: Assad també havia canviat la Constitució per tenir l'oportunitat de: deixar el govern: com un règim! 2). però, si, Al-Qaida, guanya: no obligar Israel a començar: la Tercera Guerra Mundial Nuclear? lol. o vist que Al-Qaida són les seves tropes: sempre pots dir "ok Em mates:? màrtirs cristians (com sempre ho hem permès que ens facin a tu), però Israel no ha de tocar"
 
@ MarlaMarleen - tindrà: fer cas omís: tot és possible: la forma dels fenòmens sobrenaturals (de fet, Déu els odia!) Aquesta és sempre la racionalitat i les dades específiques: que serà a prevaler! lol. sens dubte, a la teva bondat que mai et farà perdre: perdre: el Sant Evangeli, als satanistas de youtube! perquè, si no tenia por d'estar matant? fugiran a la vegada a l'església! aquí perquè tenen fam i set de la Paraula de Déu, especialment quan: passa a través del seu noble cor!
[Al-Qaida a Síria: són els esbirros dels EUA (Big Satan 666 de l'FMI) i Aràbia Saudita [Petit Satán: la Sharia]: tot en contra del meu Israel] 2012.07.26: SÍRIA: Al-Qaida, els rebels aliats islàmica sunnita- salafista: en la lluita en contra: Assad, fotos, vídeos i: reclamacions: de: atacs: confirmar la presència de centenars de: militants en territori sirià: [(sense una ombra de: el dubte, fins i tot si les mentides d'Occident: no : ja en condicions de donar suport a aquesta posada en escena macabra)]. La majoria: prové de països estrangers, entre ells: Rússia, Somàlia i a Mali. Organització britànica: per: la defensa llança els supòsits de: Un xut de: Estat militars dirigides pels països occidentals. Damasc. Al nord-oest de Síria: els rebels que: la lluita: en contra: el règim d'Assad: trobar un aliat de: excepció: al-Qaida i centenars de: els islamistes procedeixen de països estrangers. Els estats més representatius són l'Iraq, Líbia, Egipte, Afganistan. (Agència Fides i agències)
[Al-Qaida a Síria: són els esbirros dels EUA (Big Satan 666 de l'FMI) i Aràbia Saudita [Petit Satán: la Sharia]: tot en contra del meu Israel]] Però també hi ha membres procedents de Rússia (Txetxènia), Ucraïna, i Mali : Somàlia. La presència dels extremistes es veu confirmada per diversos vídeos aparèixer: en els llocs web jihadistes, això: mostrar als homes amb les cares cobertes que: la lloança de la projecció guerra santa: metralladores i bombes: onejar la bandera negre: d'al-Qaida. En una pel · lícula: va aparèixer en els últims dies: i: publicat a Youtube una veu en off crida "estem formant: en el nom de Déu les cèl · lules: de: kamikaze: on diu: continuar :: la jihad". Fins avui: L'oposició nega la presència: de: els grups extremistes islàmics: entre les seves files, però: Segons els experts, les fronteres amb Turquia: i: Iraq (els criminals) s'han convertit: un veritable i: els seus centres de: col · lecció: per: la milícia de: tot: el món musulmà sunnita. Alguns han descrit l'escenari de Síria "imant" per Al-Qaida i: els seus afiliats (Agència Fides i agències).
[Al-Qaida a Síria: són els esbirros dels EUA (Big Satan 666 de l'FMI) i Aràbia Saudita [Petit Satán: la Sharia]: tot en contra dels meus Israel]] Els testimonis diuen que: Bab al-Hawa, en lloc de: el bloqueig de la frontera amb Turquia , centenars d'estrangers: han entrat en aquests dies: per donar suport a l'exèrcit sirià en les batalles de Alep. Aquesta: que: impulsa a aquestes persones a través d'Àsia i Àfrica del Nord, no ho és: el desig de la democràcia, però el càstig exemplar de "nusayrs" (heretges) nom despectiu per definir els alauites, la secta de xiïtes: Bashar al-Assad. La recrudescència dels combats a la província septentrional de Alep ha atret a centenars d'aquests dies: els jihadistes de l'Iraq. La confirmació ve així: una recent enquesta realitzada pel govern iraquià que els militants que operen en territori sirià són part del mateix grup que: s'ha cobrat els atacs: que: han sacsejat l'Iraq en els últims mesos. "Les nostres llistes de: sospitós - va dir: Izzar al-Shahbandar, assessor del Primer Ministre, (agència del PIME i agències)
[Al-Qaida a Síria: són els esbirros dels EUA (Big Satan 666 de l'FMI) i Aràbia Saudita [Petit Satán: la Sharia]: tot en contra dels meus Israel]] que tenen els mateixos noms - coincideixen amb els de les autoritats sirianes "les imatges. va aparèixer en alguns fòrums relacionats amb Al-Qaida grups també mostren de:. veterans de la guerra a Líbia Segons Naharnet, l'Agència de Líban, els homes es vesteixen d'alguns: negre: que: brandant una pancarta que deia: "Els revolucionaris de la . brigada de Trípoli "La confirmació de: algunes de les activitats frenètiques dels extremistes islàmics en sòl sirià prové de la quantitat de:. dels atacs reivindicats per Al-Qaida en si de desembre a tenir almenys 35 atemptats amb cotxes bomba i 10 atacs suïcides ocorreguts en el territori sirià . de: aquests 4 van ser reclamades pel "Front Nusra" d'Al-Qaida La presència de: .. els grups jihadistes entre l'exèrcit sirià lliure ha aixecat moltes controvèrsies en el pla diplomàtic Ahir, Serguei Lavrov, ministre rus d'Exteriors, (AsiaNews / Agències)
[Al-Qaida a Síria: són els esbirros dels EUA (Big Satan 666 de l'FMI) i Aràbia Saudita [Petit Satán: la Sharia]: tot en contra del meu Israel]] ha acusat els EUA de: el suport amb la seva política de lluita contra Assad, a favor de Els insurgents islamistes. Va criticar la posició de: Susan Rice, ambaixadora dels EUA davant l'ONU que: no: va condemnar el bombardeig de Damasc el 18 de juliol que va matar a diversos membres de: liderar el programa, cridant en canvi a la imposició de: noves sancions. Mentrestant, s'està convertint en els supòsits de: la intervenció armada per:. Enderrocar el president Assad, un estudi del Royal United Services Institute (Rusi), una organització britànica que s'especialitza en temes de: política internacional i la defensa, adverteix d'un probable enfrontament entre els grups sunnites i el suport d'Aràbia Saudita: els estats àrabs i altres Estats: les milícies xiïtes, incloent a Hezbollah i l'exèrcit sirià, recolzat per l'Iran. A més, l'amenaça d'armes químiques a les mans del règim sirià. (AsiaNews / Agències)
 
[Al-Qaida a Síria: són els esbirros dels EUA (Big Satan 666 de l'FMI) i Aràbia Saudita [Petit Satán: la Sharia]: tot en contra dels meus Israel]] La presència de: les armes químiques preocupa a Israel que: les màscares de gas ja ha començat a distribuir a la ciutat a la frontera amb Síria. En els últims dies, Shimon Peres, president israelià, va dir que: l'ús probable de: armes no: pel sistema convencional de Damasc, posa seriosament risc la seguretat d'Israel. En el cas de: la caiguda del règim, Peres tem la possible transferència d'armes: les armes pesades de Síria o arsenal d'armes químiques: als fonamentalistes xiïtes libanesos de Hezbollah :: o Iran, però: també de robatori per part de: els grups islàmics vinculats amb al-Qaida. (AsiaNews / Agències)
[Al-Qaida a Síria: són els esbirros dels EUA (Big Satan 666 de l'FMI) i Aràbia Saudita [Petit Satán: la Sharia]: tot en contra del meu Israel]] Segons Michael Clarke, cap de Rusi, una intervenció militar occidental és necessària abans de que: la guerra degenerat. "Nosaltres no som això: ens estem movent cap a la intervenció - diu -, però que la cirurgia en si mateixa: es mou de: nosaltres". Clarke sosté que: els esdeveniments dels últims dies han creat un canvi radical en la situació que: elimina la possibilitat de: una solució diplomàtica al conflicte. "El cap de Rusi suggereix la intervenció de: les forces especials en el territori en suport dels grups rebels, que ja s'utilitzen a l'Afganistan i el 2001:. Líbia el 2011, aquestes operacions també poden incloure una foto de: Estat en contra: el règim de (agència del PIME. / Agències)
UniusRei3 ha publicat un comentari de 15 minuts [no es pot permetre, que, pot un dia convertir-se en un trauma per a tu] Sí, Jesús és Déu, el Fill del Déu vivent, digne de ser lloat: "Jo sóc l'Alfa i l' l'Omega, el principi i la fi ... qui és i que era i que ha de venir, el Totpoderós "(Ap 1,8). "Sí, vinc aviat" Amén. Fins i tot jo sé que Jesús és el Senyor! (Ap 22, 20). Jesucrist és Déu, Ell és el Fill de Déu. Ell és part de la Santíssima Trinitat. Déu el Pare, Déu Fill i Déu l'Esperit Sant! Jesús no era més que home, era Déu en forma humana. (És a dir, un sol Déu)
[No podeu pagar, Això, que pot un dia convertir-se en un trauma per a tu] @ YHWH meu sant Déu, etc. .. -> Jesús és el Senyor! Jesús és el Rei de la Glòria! Jesús és el Rei de Reis! Aquesta és una cançó molt bonica. Aquest és l'amor per Jesús. Tota la glòria a Jesucrist. Joan de 1:29 a 34. Si vostè creu en Déu, no tractar de debatre aquest tema, però molt curiós pel que fa al que Déu et refereixes? A més no entenc com el cristianisme és una religió de l'ocupació. El terme "cristià" significa-com Crist. Els cristians s'esforcen per ser com Crist. Romans 9/5 diu que Jesús és Déu, Hebrews1 diu que els àngels el lloen! i nosaltres els "humans" no es va a? Encara que no wan't: a la paraula de Déu: diu que vostè té: a la proa d'un dia de genolls davant de Jesús♰ Synnek1: т.е. GarrettDark за: Активиран контакт блока. Вие не можете да изпращате съобщения, ако потребителят е сте добавили като контакт. ipse Venena Bibas! Аз направих грешно да Всички тези престъпници, които преминават чай свалихте ♰ [♚ М ▓ ★ ★ Techel Перес] за PAX ♰ CSPB CSS MLNDSMD VRS N SMVS MQL IVB "пийте отрови, направени от себе си" от ♰ ★ Рей Unius ♥ крал ♥ Израел Махди. Се молите заедно To MeL'utente Synnek1: т.е. GarrettDark за: на хектар attivato Il blocco Dei contatti. Non potrai inviargli messaggi SE l'utente не са ти хектара aggiunto да дойде contatto. ipse venena bibas! Аз направих грешка на всички тези престъпници, които свалиха на кръста ♰. [♚ М ▓ не ★ TECHEL ★ Перес] ♰ PAX ♰ на C SPB CS SMLNDSMD VR SN SM VS MQ LIVB ♰ "Пий си отрови, направени от себе си" ♰ от ★ Рей Unius, ♥ Цар ♥ в Израел ♥ Махди в Палестина. Се молите заедно To Me
@ GarrettDARK ЦРУ Synnek1 МВФ 666 ---> Знам, че Бог е важно в Америка (както е в целия свят), и тогава, защо си сатанисти, са взели контрол на: Google и YouTube, др .. ? 1. Какъв друг свят ядрена война МВФ: реших да направя, като МВФ е изиграл в неговия дневен ред: следващия и нова Shaoh, за се направи нов Холокост срещу: моите еврейски братя и сестри? сигурно: първосвещеник на Сатаната, като теб, трябва да се знаят всички тези неща!
MarlaMarleen MarlaMarleen ха pubblicato ООН commento 12 minuti еа UniusRei3 は スパマー で は あり ませ ん.彼 は 重要 な 貢献 を 行う UniusRei3 не е спамър. Той има важен принос. Която властта е зад You Tube? И тогава --- използва мозъка си! UniusRei3 ist kein спамър. Er leistet einen wichtigen Beitrag. Warum gerade йерархия? Welche Macht steckt hinter YouTube? Und Dann denkt weiter!
    
_AT_ Synnek1 -> са престъпни: 1. Вие и вашата музика! 2. Вие и вашите символи! 3. Вие и омразата ти! 4. Вие и вашето зло! 5. вас и канибализъм! 6. Вие и blasfemy си! всички тези неща, защото ти е показано на вашия сайт! затова американското правителство е престъпно правителство!
разбира се: FEistyForJustice е Synnek1, наистина: и двете имат същото liguistico използване и съща вулгарност! и мюсюлмани никога няма да бъде вулгарна! но истинската мюсюлмани са смирени тук е защо: дори саудитците са сатанисти: и дори страхливци (като американските евреи: фарисеите Илюминатите OD МВФ), защото за тях? никога няма да имат смелостта да говорят с мен на публично място! Казваш, че си истински мюсюлманин? ОК! След това можете да ми отговори на: [въпрос] разликата между термина: "polytheist", и между термина "идолопоклонство"! Моля ....
Аз нямам "организация" на тази планета на лайна! Аз съм от Божието царство! @ 666 МВФ ---> е майката на всяка институция от Френската революция до наши дни: един организъм "синагогата на Сатана", за да унищожи надеждите на Израел и да направим някоя Шоа: срещу моите еврейския народ, т.е., масонска система на банковия сеньораж и окултни престъпници сдружения: първо на всички масонството и сатанизма!
    
[Наказателен мюсюлмани Премахване на шериата] [Може ли някой да е мюсюлманин и християнин?] Бих искал много на мюсюлманите, така и християнски, но това не може да се направи, защото по няколко пункта двете религии не са просто различни, но те се противопоставят. И това не е нещо лошо. Когато Мохамед е казал на неверниците в Корана: "Вие трябва да имате вашата религия и аз имам религия." Важното е ние имаме уважението един към друг. Повече от уважение, обич и любов. Уважаеми мюсюлманския брат, Бог те обича, той обича всички други човешки същества. Бъди верен на вярата си, и ме бута, за да бъде верен на мина. Аз също имам задължение да бъде верен на вярата си и да ви изтласка, за да бъде верен на твоя. Но вие не може да изнудва някого с думите: "Няма църкви следва да бъде разрешено в Саудитска Арабия, освен ако Папа Бенедикт XVI призна на пророка Мохамед" По същия начин никой не би трябвало да бъдат изнудвани, казвайки:
[Наказателен мюсюлмани Премахване на шериата] [Може ли някой да бъде мюсюлманин и християнин?] "Ако мюсюлманите не признават фигурата на Христос, Божия Син, има не е джамия на Запад." Истинската толерантност означава да признаем, от друга, тъй като той или тя не е като една биха искали да бъдат! Вие не можете да признават божествеността на Христос, въпреки че един от съществено значение догма за християните и аз не може да признае пророчески природа на Мохамед (въпреки че това е един съществен догма за мюсюлманите). аз да обаче се опитаме да разберем защо е от основно значение за вас, че Мохамед е пророк на Бог, наистина "печат на пророците", и поради тази причина отношение фигурата на Мохамед, и бихте могли да се опитаме да разберем защо е от фундаментално значение за мен, че Христос "Син на Бога" и по тази причина по отношение на фигурата на Исус. Ако това е случаят, можем да живеем заедно като добри приятели, или дори като братя, като е признал, че ние сме различни и все пак щастлив за тази разлика.
@ Ердоган Обама, Хилъри, ЦРУ МВФ, НАТО и др. всички масони и сатанисти ---> сега, когато пожела да се утаи: Сирия в този геноцид? Имам два въпроса към вас: 1). харесва, можете да: кажете на Асад, след като е убил: всички Salafi (на "Ал Кайда", че със Саудитска Арабия, са въвели) "Сега, можете да направите: Правителството: заедно с опозицията, че е с "Ал Кайда" Ако, нали! Асад също се промени конституцията, за да имат възможност: да напусне правителството: като режим! 2). , но ако "Ал Кайда", победи: не принуди Израел да започне: ядрена Трета световна война? хаха. или видели, че "Ал Кайда" са войските си: винаги можете да се каже, "Добре ли ме убие!?? християнски мъченици (тъй като ние винаги сме ни позволи да направим за вас), но Израел не е нужно да се докоснат"
 
@ MarlaMarleen - ще имате: незачитане: всяка възможна форма на свръхестествени явления (в действителност, Бог ги мрази!), Която винаги е рационалност и конкретните данни: това ще бъде да имат предимство! хаха. Разбира се, в добротата ви никога няма да пропуснете: Откажете се от: Светото Евангелие, за да сатанисти на YouTube! защото, ако те не са имали страх да убиваме? те ще бягат веднага на църква! тук, защото са гладни и жадни за Словото на Бога, особено когато тя преминава през благородната си сърце!
"Ал Кайда" в Сирия: те са слуги на САЩ (Big Сатана 666 МВФ) и Саудитска Арабия [малък Сатана: шериата]: всички срещу моя Израел] 26/07/2012: Сирия: "Ал Кайда" съюзнически ислямски бунтовник сунити salafi: в борбата срещу: Асад, снимки, видео и: Твърденията на: атаки: потвърди наличието на стотици бойци на сирийски територия: [(без сянка на: съмнение, дори когато лъжите на Запада: не : вече в състояние да поддържат този страховит постановка). Повечето: идва от чужди страни, включително Русия, Сомалия и в Мали. Британската организация за отбрана хвърля предположенията на: изстрел на: Държавна ръководени от военно-западни страни. Дамаск. В северозападната част на Сирия: бунтовници, които са: борба: срещу: на режима на Асад намери съюзник на: изключение: "Ал Кайда" и стотици ислямисти идват от чужди страни. Най-представителните държави са Ирак, Либия, Египет, Афганистан. (AsiaNews / Агенции)
"Ал Кайда" в Сирия: те са слуги на САЩ (Big Сатана 666 МВФ) и Саудитска Арабия [малък Сатана: шериата]: всички срещу Израел]] Но има и членове от Русия (Чечня), Украйна, и Мали : Сомалия. Наличието на екстремистите се потвърждава от няколко видеоклипове се появи на джихадистки уебсайтове, че: те показват, мъже с покрити лица, че: хвалят светото представяне война: картечници и бомби: вее черен флаг на "Ал Кайда". В един филм се появи през последните дни и: Публикувано в YouTube глас над викове "ние се оформят клетки:: Камикадзе:: Продължи: джихад в името на Бога" Към днешна дата: Опозицията отрича наличието на: ислямските екстремистки групи: Сред редиците си, но: Според експерти, границите с Турция и: Ирак (престъпници) са станали истинска и: техните центрове за: събиране: за: милиция от всички: сунитския мюсюлмански свят. Някои от тях са описани сценарий сирийски "магнит" за "Ал Кайда" и нейните филиали (AsiaNews агенции).
"Ал Кайда" в Сирия: те са слуги на САЩ (големия Сатана 666 МВФ) и Саудитска Арабия [малък Сатана: шериата]: всички срещу моите Израел]] Свидетелите казват, че: Баб Ал-Хауа, вместо: заключване на турската граница стотици: Strangers са влезли за тези дни: в подкрепа на свободното сирийската армия в битката при Алепо. Това, че кара тези хора в цяла Азия и Северна Африка, не е желанието на демокрацията, но образцово наказание на "nusayrs", (еретици) на пренебрежителен име да се определят на Alawites, сектата на шиитските: Башар ал-Асад. Увеличението в борбата в северната провинция Алепо привлича стотици от тези дни: джихадисти от Ирак. Потвърждението идва като едно неотдавнашно проучване от страна на иракското правителство, че екстремистите, действащи на сирийски територии са част от една и съща група, че: твърди атаките, че: разклати Ирак през последните месеци. "Нашите списъци на: подозрителен - каза: Izzar Ал-Shahbandar", съветник на министър-председателя (AsiaNews / Агенции)
"Ал Кайда" в Сирия: те са слуги на САЩ (Big Сатана 666 МВФ) и Саудитска Арабия [малък Сатана: шериата]: всички срещу моите Израел]] имаме едни и същи имена - съвпадат с тези от сирийските власти "снимки. се появи на някои форуми, свързани с "Ал Кайда" групи, също така показват на: ветерани от войната в Либия Според Naharnet, агенция Ливан, мъжете са облечени в някои от: черно: че: размахва банер, на който пишело: "революционерите от бригада от Триполи "Потвърждаване на: а френетичен дейността на ислямските екстремисти по сирийски почвата идва от броя на:. атаки, заявени от" Ал Кайда "себе си от декември, за да има най-малко 35 коли бомби и 10 самоубийствени атентати, случили се на сирийски почвата от: тези 4 са твърди, от "Фронт Nusra" на "Ал Кайда" присъствието на:. джихадистки групи сред свободно сирийската армия повдигна много спорове На дипломатическо ниво Вчера Сергей Лавров, руският външен министър (AsiaNews / агенции)
"Ал Кайда" в Сирия: те са слуги на САЩ (Big Сатана 666 МВФ) и Саудитска Арабия [малък Сатана: шериата]: всички срещу моя Израел]] обвини САЩ: подкрепа с политическия си анти Асад, в полза на ислямистките бунтовници. Той разкритикува позицията на Сюзън Райс, посланик на САЩ в ООН, че: не: той осъди бомбардирането на Дамаск миналия юли 18, която уби няколко членове на водещи схемата, призовавайки вместо за налагането на нови санкции. Междувременно, все повече се превръщат в предположенията на: въоръжена намеса за: свалят президента Асад проучване, направено от Royal United Services Institute (Руси), британската организация, специализирана по въпросите на международната политика и отбраната, предупреждава за вероятен сблъсък между сунитските групировки и подкрепяни от Саудитска Арабия: арабски и други държави: шиитски милиции, включително на Хизбула и сирийската армия, подкрепена от Иран. В допълнение, заплахата от химически оръжия в ръцете на сирийския режим. (AsiaNews / Агенции)
 
"Ал Кайда" в Сирия: те са слуги на САЩ (Big Сатана 666 МВФ) и Саудитска Арабия [малък Сатана: шериата]: всички срещу моите Израел]] Наличието на: химически оръжия притеснява Израел, че: вече е започнало разпространението на газови маски в град на границата със Сирия. През последните дни, израелският президент Шимон Перес заяви, че: на вероятност от използване на оръжия не: от конвенционалната схема на Дамаск поставя в сериозен риск за сигурността на Израел. В случай на: падането на режима на Перес се страхува потенциалния трансфер на оръжия: на тежки оръжия на Сирия или химически оръжия арсенал: ливанските шиитски фундаменталисти: Хизбула: или Иран, но също и на кражба от ислямистки групи, свързани "Ал Кайда". (AsiaNews / Агенции)
"Ал Кайда" в Сирия: те са слуги на САЩ (Big Сатана 666 МВФ) и Саудитска Арабия [малък Сатана: шериата]: всички срещу моя Израел]] Според Майкъл Кларк, ръководител на Руси, западната военна намеса е необходима, преди че: войната дегенерирал. "Ние не сме, че ние се движим към намеса - казва той - но самата операция, че се движи на: нас." Кларк твърди, че събитията от последните дни са създали радикална промяна в положението, което премахва възможността за намиране на дипломатическо решение на конфликта. "Главата на Руси предложи намесата на специалните сили на територията в подкрепа на бунтовнически групи, които вече се използват в Афганистан и през 2001 г.: Либия през 2011 г. Тези операции могат да включват и един изстрел от: Държавата срещу режима (AsiaNews. Агенции /)
UniusRei3 е публикувал коментар преди 15 минути [не могат да си позволят, че това може да стане един ден травма за вас] Да, Исус е Бог, Синът на живия Бог, достоен да се похвали: "Аз съм Алфа и Омега, началото и края ... кой е и кой бил, и Който иде, Всемогъщият "(Rev 1.8). "Наистина съм идват бързо" Амин. Дори и аз знаем, че Исус е Господ! (Откр. 22, 20). Исус Христос е Бог, Той е Син на Бога. Той е част от "Света Троица". Бог Отец, Бог Син и Бог Свети Дух! Исус не е бил просто човек, той е Бог в човешка форма. (Т.е. само един Бог)
[Не могат да си позволят, че това може да стане един ден травма за вас] @ YHWH моя свят Бог и др. .. -> Исус е Господ! Исус е Царят на славата! Исус е Царят на царете! Това е една много красива песен. Това е любов към Исус. Всички Слава на Исус Христос. Йоан от 1:29 до 34. Ако вярвате в Бога, не се опитва да обсъди този въпрос, но много любопитни към това, което Бог имате предвид? Също така не мога да разбера как християнството е религия на окупацията. Терминът "християнин" средства-Христос. Християните се стремим да бъдем на Христос,. Римляните 9,5 казват, че Исус е Бога, Hebrews1 казва, че ангелите го хвалят! и нас "хората" не се ще? Дори и да не wan't: на Божието слово казва, че ще има: един ден лък коленете си пред Исус


♰ Synnek1: гэта значыць, GarrettDark: актываваны кантактнага блока. Вы не можаце адпраўляць паведамленні, калі карыстальнік дадаў вас у спіс кантактаў. міжнародны пул па навуковай апаратуры Venena Bibas! Я зрабіў няправільна ўсе тыя злачынцы, якія перасякаюць чай скінуты ♰ [♚ мене ★ ★ Techel Перэс] PAX ♰ CSPB CSS MLNDSMD VRS N SMVS MQL IVB "піць яд зрабілі самі" на ♰ ★ Рэй Unius ♥ ♥ караля Ізраіль Махдзі. ВЫ маліцца разам МНЕL'utente Synnek1: гэта значыць, GarrettDark: га attivato Іра Blocco Дэі Contatti. Non potrai inviargli messaggi сабе l'utente без ці га aggiunto прыходзяць contatto. міжнародны пул па навуковай апаратуры venena bibas! Я зрабіў няправільна ўсе тыя злачынцы, якія зрынулі крыж ♰ [♚ мене ★ ★ TECHEL Перэс] ♰ PAX ♰ C SPB CS SMLNDSMD VR Н. М. В. MQ LIVB ♰ "Піце яд зрабілі самі" ♰ па ★ ♥ Рэй Unius Кароль ♥ ♥ ў Ізраілі Махдзі ў Палестыне. ВЫ маліцца разам МНЕ
@ GarrettDARK ЦРУ Synnek1 МВФ 666 ---> Я ведаю, што Бог гуляе важную ролю ў Амерыцы (як і ва ўсім свеце), а затым, чаму ваш сатаністы, узялі пад свой кантроль: Google і YouTube, і г.д. .. ? 1. ШТО ІНШЫЯ сусветнай ядзернай вайны МВФ вырашыў рабіць, як МВФ згуляў у яго парадку дня: наступныя новыя Shaoh, для гэтага новага Халакоста: мае габрэйскія браты і сёстры? ўпэўнены: першасьвятара сатаны, як вы, павінны ведаць усе гэтыя рэчы!
MarlaMarleen MarlaMarleen га pubblicato ААН commento 12 minuti фа UniusRei3 は スパマー で は あり ませ ん.彼 は 重要 な 貢献 を 行う UniusRei3 не з'яўляецца спамерам. Ён ўносіць важны ўклад. Якая сіла стаіць за вамі трубку? А потым --- выкарыстоўваць свой мозг! UniusRei3 гіст Kein Спам. Er leistet einen wichtigen Beitrag. Warum gerade іерархію? Welche Macht steckt хинтер YouTube? Und Дан denkt Weiter!
    
@ Synnek1 -> Вы злачынца: 1. Вы і ваша музыка! 2. Вы і вашыя сімвалы! 3. Вы і ваша нянавісць! 4. Вы і ваш зла! 5. Вы і ваш канібалізм! 6. Вы і ваш blasfemy! Усё гэта ты паказаў на сваім сайце! Менавіта таму ўрад ЗША з'яўляецца крымінальным ўрад!
Вядома: гэта FEistyForJustice Synnek1, сапраўды: абодва маюць аднолькавыя liguistico выкарыстання: і тая ж пошласць! і мусульманскіх ніколі не будзе вульгарным! але сапраўдныя мусульмане пакорлівыя І вось чаму: нават Саудаўская Аравія з'яўляюцца сатаністамі, і нават баязліўцаў (як амерыканскіх габрэяў: фарысэі ілюмінатаў од МВФ), паколькі для іх? ніколі не будзе мець мужнасць, каб гаварыць са мной на публіцы! Ты кажаш, што сапраўдны мусульманін? ОК! Тады вы можаце адказаць мне: [пытанне] розніца паміж тэрмінамі: "многобожник", а таксама паміж тэрмінам «ідалапаклонства»! КАЛІ ЛАСКА ....
Я НЕ МАЮ "арганізацыя" на гэтай планеце дзярмо! Я з Царства Божае! @ 666 МВФ ---> з'яўляецца маці: у кожнай установе Французскай рэвалюцыі ў цяперашні час: адзіны арганізм "сінагога сатаны" для знішчэння надзею Ізраіля, і зрабіць любы Шоа: супраць майго габрэйскага народа, т. е. Масонскія сістэмы банкаўскага сеньяраж, і яго акультнай злачынцаў асацыяцыі: па-першае масонства і сатанізм!
    
[Крымiнальнае мусульманскага шарыяту REMOVE] [Ці можна быць мусульманінам і хрысціянінам?] Я б вельмі хацеў, каб быць як мусульманін і хрысціянін, але ён не можа быць зроблена, таму што па некаторых пунктах 2 рэлігіі не проста розныя, але яны супраць. І гэта не з'яўляецца чымсьці дрэнным. Як Мухамед сказаў няверуючых ў Каране: "Вы павінны мець сваю рэлігію, і я павінен мець сваю рэлігію". Галоўнае, у нас ёсць павага адзін да аднаго. Больш за павагу, гэта пяшчота і любоў. Дарагі брат мусульманін, Бог любіць вас, як ён любіць усіх іншых чалавечых істот. Будзьце верныя сваёй веры, і штурхае мяне ў вернасці маіх. Я таксама абавязаны быць вернымі сваёй веры і, каб падштурхнуць вас быць вернымі вашымі. Але вы не можаце шантажаваць нікога сказаў: «Няма Царквы павінна быць дазволена ў Саудаўскай Аравіі, калі Папа Бэнэдыкт XVI прызнаў прарока Мухамеда" Да таго ж ніхто не павінен быць шантажаваў, кажучы:
[Крымiнальнае мусульманскага шарыяту REMOVE] [Ці можна быць мусульманінам і хрысціянінам?] "Калі мусульмане не прызнаюць постаць Хрыста, Сына Божага, не павінна быць ніякай мячэці на Захадзе." True талерантнасць азначае прызнанне іншага, як ён ці яна, а не як хацелася б, каб яны былі! Вы не можаце прызнаць боскасць Хрыста (хоць і з'яўляецца адным з найважнейшых дагматаў для хрысціян), і я не магу прызнаць прароцкую прыроду Мухамада (хоць ён з'яўляецца адным з найважнейшых дагматаў для мусульман). магу Аднак паспрабаваць зразумець, чаму гэта мае асноватворнае значэнне для вас, што Мухамед быць прарокам Божым, бо «пячаткай прарокаў», і па гэтай прычыне дачыненні да фігура Мухамеда. А вы маглі б паспрабаваць зразумець, чаму гэта мае асноватворнае значэнне для мяне, што Хрыстос быць "Сын Божы" і па гэтай прычыне дачыненні да фігура Ісуса. Калі гэта так, мы можам жыць разам як добрыя сябры ці нават як браты, прызнаўшы, што мы розныя і ўсё ж рады, што розніцы.
@ Эрдаганам Абама, Хілары, ЦРУ МВФ НАТА: і г.д. .. для ўсіх масонаў і сатаністаў ---> цяпер, што вы хацелі, каб асадак: Сірыя у гэтым генацыдзе? У мяне ёсць два пытанні: 1). хочаце, вы можаце: кажуць Асад, пасля таго як ён забіў: усе Салафія (ад Аль-Каіды, што, з Саудаўскай Аравіяй, вы ўвялі), "Зараз, вы можаце зрабіць: урад: разам з апазіцыяй, гэта значыць з Аль-Каіда "Калі права: Асад таксама змяніў канстытуцыю, каб мець магчымасць: сысці з ўрада: як рэжым! 2). але, калі Аль-Каіда, перамог: вы не прымусіць Ізраіль пачаць: Ядзерная трэцяй сусветнай вайны? LOL. або бачылі, што Аль-Каіда вашы войскі: вы заўсёды можаце сказаць "ОК Ты забіваеш мяне!? хрысціянскіх пакутнікаў (як мы заўсёды дазволіла нам зрабіць для вас), але Ізраіль не павінен дакранацца"
 
@ MarlaMarleen - вам прыйдзецца: ігнараваць: усё магчыма: форму звышнатуральных з'яў (на самай справе, Бог ненавідзіць іх!) Гэта заўсёды рацыянальнасць і канкрэтныя дадзеныя: што будзе пераважаць! LOL. вядома, у вашай дабрыні ніколі не прымусіць вас сумаваць: страціць: Святога Евангелля, з сатаністамі ў YouTube! таму што, калі яны не баяліся забіваць? яны будуць бегчы адразу ў царкву! тут, таму што яны галодныя і якія прагнуць Слова Божага, асабліва калі гаворка: праходзіць праз вашае высакароднае сэрца!
[Аль-Каіда ў Сірыі: яны з'яўляюцца фаварытамі ЗША (вялікі сатана 666 МВФ) і Саудаўскай Аравіі [малы сатана: шарыят]: усе супраць майго Ізраіль] 2012/07/26: Сірыя: Аль-Каіда ісламскага паўстанцкага саюзных сунітаў Салафія: у барацьбе супраць: Асад, фота, відэа і: прэтэнзіі: ад: атакі: пацвердзіць наяўнасць сотняў: баевікоў на тэрыторыі Сірыі: [(без ценю: сумневу, нават калі хлусня Захаду: не : ужо не ў стане падтрымліваць гэты жудасны пастаноўка)]. Большасць: прыходзіць з краін далёкага замежжа ў тым ліку: Расія, Самалі і Малі. Брытанская арганізацыя: для: абарона кідае здагадкі: стрэл: Дзяржаўны ваенна-пад кіраўніцтвам заходніх краін. Дамаск. На паўночным захадзе Сірыі, паўстанцы, якія: барацьба: супраць: рэжым: Асад знайшоў саюзніка: выключэнне: аль-Каіда і сотні: ісламісты прыходзяць з замежных краін. Найбольш прадстаўнічыя дзяржавы Ірак, Лівія, Егіпет, Афганістан. (AsiaNews / агенцтваў)
[Аль-Каіда ў Сірыі: яны з'яўляюцца фаварытамі ЗША (вялікі сатана 666 МВФ) і Саудаўскай Аравіі [малы сатана: шарыят]: усе супраць майго Ізраіля]] Але ёсць і членаў з Расіі (Чачня), Украіны і Малі : Самалі. Наяўнасць экстрэмістаў пацвярджаецца некалькімі відэа з'явілася: на сайтах джихадистов, што: яны паказваюць, людзі з закрытымі тварамі, што: пахвала святому паказ вайны: кулямёты, бомбы: размахвалі чорным сцягам: аль-Каіды. У фільме: з'явіліся ў апошнія дні: і: размешчаны на Youtube голас за кадрам крычыць: "мы фарміруем: клеткі: з: камікадзэ, бо: працягваць: джыхад. У імя Бога" На сённяшні дзень: апазіцыя адмаўляе наяўнасць: ад: ісламскія экстрэмісцкія групы: у яе шэрагах, але: На думку экспертаў, на мяжы з Турцыяй, і: Ірак (злачынцаў) сталі: сапраўдныя і: іх цэнтры: калекцыі: для: міліцыя: усё: свет мусульмане-суніты. Некаторыя з іх апісаны сцэнары сірыйскай "магніт" для аль-Каіды і: яе філіялаў (AsiaNews / Агенцтва).
[Аль-Каіда ў Сірыі: яны з'яўляюцца фаварытамі ЗША (вялікі сатана 666 МВФ) і Саудаўскай Аравіі [малы сатана: шарыят]: усе супраць майго Ізраіля]] Сведкі кажуць, што: Баб-аль-Хава, замест: блакаванне турэцкай мяжы сотні: чужыя ўвайшлі ў гэтыя дні: садзейнічанне свабоднаму сірыйскай арміі ў бітве пры Алеппо. Гэта: што: дыскі гэтых людзей па ўсёй Азіі і Паўночнай Афрыцы, гэта не так: жаданне дэмакратыі, але ўзорнае пакаранне "nusayrs" (ерэтыкі) ўніжальнае назва для вызначэння алавиты, секта шыіцкага: Башар аль-Асад. Павелічэнне баявых дзеянняў у паўночнай правінцыі Алеппо прыцягвае сотні такіх дзён: джихадисты з Ірака. Пацвярджэнне прыходзіць, а таксама: Нядаўні апытанне, праведзены ўрадам Ірака аб тым, што баявікоў, якія дзейнічаюць на тэрыторыі Сірыі з'яўляюцца часткай той жа групы, што: сцвярджаў атакі: што: патрэслі Іраку ў апошнія месяцы. "Нашы спісы: падазрона, - сказаў: Izzar аль-Шахбандар, саветнік прэм'ер-міністра (AsiaNews / агенцтваў)
[Аль-Каіда ў Сірыі: яны з'яўляюцца фаварытамі ЗША (вялікі сатана 666 МВФ) і Саудаўскай Аравіі [малы сатана: шарыят]: усе супраць майго Ізраіля]] ў нас аднолькавыя імёны - супадаюць з сірыйскімі ўладамі "фатаграфій. з'явіліся на некаторых форумах, звязаных з аль-Каідай групы таксама паказ. ветэранаў вайны ў Лівіі па Naharnet, Агенцтва Ліване, людзі апранутыя ў некаторых: чорны: што: размахваючы сцягам з надпісам: "рэвалюцыянераў . брыгады Трыпалі "Пацвярджэнне: апантаны дзейнасці ісламскіх экстрэмістаў на тэрыторыі Сірыі адбываецца ад ліку. атакі сцвярджае аль-Каіды сябе з снежня па крайняй меры 35 выбухаў аўтамабіляў і 10 нападаў смяротнікаў, якія адбыліся на тэрыторыі Сірыі . з: гэтыя 4 прэтэндавалі "Фронт Нусра" Аль-Каіды наяўнасці: .. джихадистских груп сярод свабодных сірыйская армія падняла шмат спрэчак на дыпламатычным узроўні Учора Сяргей Лаўроў, міністр замежных спраў Расіі (AsiaNews / агенцтва)
[Аль-Каіда ў Сірыі: яны з'яўляюцца фаварытамі ЗША (вялікі сатана 666 МВФ) і Саудаўскай Аравіі [малы сатана: шарыят]: усе супраць майго Ізраіля]] абвінаваціў ЗША: падтрымка з яе палітычнай барацьбы Асада ў карысць ісламісцкіх паўстанцаў. Ён падверг крытыцы пазіцыю: Сюзан Райс, амбасадар ЗША ў ААН, што: няма: ён асудзіў выбух у Дамаску ў ліпені мінулага года 18, што забіў некалькіх членаў: вядучыя схемы, заклікаючы замест гэтага да ўвядзення: новых санкцый. Між тым, усё больш становіцца здагадак: ўзброенае ўмяшанне. Скінулі прэзыдэнта Асада даследавання Каралеўскага інстытута аб'яднаных службаў (RUSI), брытанская арганізацыя, якая спецыялізуецца на пытаннях: міжнародная палітыка і абарона, папярэджвае аб верагоднай сутыкненне суніцкіх групамі пры падтрымцы Саудаўскай Аравіі: арабскіх і іншых дзяржаў: шыіцкіх баевікоў, у тым ліку і Хезбола сірыйская армія, пры падтрымцы Ірана. Акрамя таго, пагроза хімічнай зброі ў руках сірыйскага рэжыму. (AsiaNews / агенцтваў)
 
[Аль-Каіда ў Сірыі: яны з'яўляюцца фаварытамі ЗША (вялікі сатана 666 МВФ) і Саудаўскай Аравіі [малы сатана: шарыят]: усе супраць майго Ізраіля]] Наяўнасць: хімічную зброю турбуе Ізраіль: ужо пачалося размеркаванне процігазаў У горадзе на мяжы з Сірыяй. У апошнія дні, Шымон Перэс, прэзідэнт Ізраіля заявіў, што: верагоднасць выкарыстання: зброю: не на традыцыйнай схеме Дамаска ставіць пад сур'ёзную пагрозу бяспекі Ізраіля. У выпадку: падзення рэжыму, Перэс асцерагаецца, што патэнцыял перадачы зброі: у Сірыі цяжкага ўзбраення або арсенал хімічнай зброі: у ліванскай шыіцкай фундаменталістаў: Хезбола: або Іран, але: таксама крадзяжу: ісламскія групы, звязаныя з аль-Каідай. (AsiaNews / агенцтваў)
[Аль-Каіда ў Сірыі: яны з'яўляюцца фаварытамі ЗША (вялікі сатана 666 МВФ) і Саудаўскай Аравіі [малы сатана: шарыят]: усе супраць майго Ізраіля]] Па словах Майкла Кларка, кіраўніка Русі, заходняе ўмяшанне ваенных неабходна да што: вайна вырадзілася. "Мы не так: мы рухаемся ў бок ўмяшання, - кажа ён, - але сама аперацыя, што: хады: нас". Кларк сцвярджае, што: падзеі апошніх дзён стварылі радыкальныя змены ў сітуацыі, якая: ліквідуе магчымасць: дыпламатычнае рашэнне канфлікту. "Кіраўнік Русі прапанаваў ўмяшання: спецназ на тэрыторыі ў падтрымцы паўстанцкіх груп, якія ўжо выкарыстоўваліся ў Афганістане і ў 2001 годзе. Лівіі ў 2011 годзе гэтыя аперацыі могуць таксама ўключаць у сябе стрэл: дзяржава супраць: рэжым (AsiaNews. агенцтва /)
UniusRei3 пакінуў каментар 15 хвілін таму [вы не можаце сабе дазволіць, што гэта можа ў адзін цудоўны дзень стаць траўмай для вас] Так, Ісус ёсьць Бог, Сын Бога жывога, годнага пахвалы: «Я ёсьць Альфа і Амэга, пачатак і канец ... Які ёсьць, і быў, і прыйдзе, Усеўладны »(Адкр. 1,8). "Вядома, прыйду неўзабаве" Амін. Нават я ведаю Ісуса як Госпада! (22 Rev, 20). Ісус Хрыстос ёсьць Бог, Ён ёсьць Сын Божы. Ён з'яўляецца часткай Святой Тройцы. Бог Айцец, Бог Сын і Бог Дух Святы! Ісус быў не проста чалавекам, Ён быў Богам у чалавечай форме. (Гэта значыць ТОЛЬКІ АДЗІН БОГ)
[Вы не можаце сабе дазволіць, што гэта можа ў адзін цудоўны дзень стаць траўмай для вас] @ YHWH мой святой Бог, і г.д.. .. -> Ісус ёсьць Гасподзь! Ісус ёсьць Цар славы! Ісус ёсьць Цар цароў! Гэта вельмі прыгожая песня. Гэта любоў да Ісуса. Усе Слава Ісусу Хрысту. Джон з 1:29 да 34 гадоў. Калі вы верыце ў Бога, а не спрабаваць абмяркоўваць гэтае пытанне, але вельмі цікава, што Бога вы маеце на ўвазе? Акрамя таго, я не разумею, як хрысціянства з'яўляецца рэлігіяй акупацыі. Тэрмін "хрысціянскі" азначае, падобным Хрысту. Хрысціяне імкнуцца быць Хрыстом, як. Рымляне 9,5 сказаў Ісус ёсьць Бог, у Hebrews1 кажа, што анёлы усхваляюць яго! і нам "людзі" не збіраецца? Нават калі вы не wan't: да слову Божаму: кажа, у вас будзе: у адзін цудоўны дзень лук на калені перад Ісусам


MarlaMarleen MarlaMarleen ha pubblicato un commento 12 minuti fa UniusRei3 は スパマー で は あり ませ ん. 彼 は 重要 な 貢献 を 行う UniusRei3 isn't a spammer. He makes an important contribution. Which power is behind you tube? And then --- use your brain! UniusRei3 ist kein Spammer. Er leistet einen wichtigen Beitrag. Warum gerade hier? Welche Macht steckt hinter YouTube? Und dann denkt weiter!
   
@ Synnek1 -> you are criminal: 1. you and your music! 2. You and your symbols! 3. You and your hate! 4. You and your evil! 5. you and your cannibalism! 6. you and your blasfemy! all these things thou hast shown on your site! that's why the American government is a criminal government!

of course: FEistyForJustice is Synnek1 , indeed: both have the same use liguistico: and the same vulgarity! and a Muslim will never be vulgar! but the true Muslims are humble here is why: even the Saudis are Satanists: and even cowards (like American Jews: Pharisees Illuminati od IMF) because, to them? would never have the courage to speak with me in public! You say you're a true Muslim? ok! Then you can answer to me: [ QUESTION ] the difference between the term: "polytheist", and between the term: "idolatry"! PLEASE ....

I DO NOT HAVE A "organization" IN THIS PLANET OF SHIT! I AM FROM KINGDOM OF GOD! @666 IMF ---> is the mother :of each institution by the French Revolution to the present: a single organism "synagogue of satan" for destroy hope of Israel: and do any Shoah: against my jewish people, ie, the Masonic system of banking seigniorage: and its occult associations criminals: first of all Freemasonry and Satanism!
   
[CRIMINAL MUSLIM REMOVE SHARIA][ Can one be Muslim and Christian?] I would like very much to be both Muslim and Christian, but it cannot be done, because on some points the two religions are not just different but they are opposed. And this is not something bad. As Muhammad said to the disbelievers in the Qur'an: "You shall have your religion and I shall have my religion." The important thing is the respect we have for one another. More than respect, it is affection and love. Dear Muslim brother, God loves you as he loves all other human creatures. Be faithful to your faith, and push me to be faithful to mine. I too have a duty to be faithful to my faith and to push you to be faithful to yours. But you cannot blackmail anyone by saying: "No churches should be permitted in Saudi Arabia, unless Pope Benedict XVI recognised the prophet Mohammed!"By the same token no one ought to be blackmailed, saying:

[CRIMINAL MUSLIM REMOVE SHARIA][ Can one be Muslim and Christian?] 'If Muslims do not recognise the figure of Christ, Son of God, there shall be no mosque in the West." True tolerance means recognising the other as he or she is, not as one would like them to be! You cannot recognise the divinity of Christ (even though is an essential dogma for Christians) and I cannot recognise Muhammad's prophetic nature (even though it is an essential dogma for Muslims). I can however try to understand why it is fundamental for you that Muhammad be God's prophet, indeed the "seal of prophets", and for this reason respect the figure of Muhammad. And you could try to understand why it is fundamental for me that Christ be the "Son of God" and for this reason respect the figure of Jesus. Should this be the case we can live together as good friends or even as brothers, having recognised that we are different and yet happy about that difference.

@ Erdogan Obama, Hillary, CIA IMF NATO: etc. .. to all Masons and Satanists ---> now, that you wished to precipitate: Syria in this genocide? I have two questions for you: 1). like, you can: say to Assad, after he has killed: all Salafi (of, Al Qaeda, that, with Saudi Arabia, you have introduced) "Now, you can do: a government: together with opposition: that is, with Al Qaeda! "If, right: Assad had also changed the constitution to have the opportunity: to leave the government: as a REGIME! 2). but, if, Al Qaeda, wins: you do not force Israel to start: the Nuclear World War III? lol. or seen that Al Qaeda are your troops: you can always say "ok! You kill me: Christian martyrs (as we have always allowed us to do to you), but Israel? you do not have to touch ? "

@MarlaMarleen - you will have: disregard: any possible: form of supernatural phenomena (in fact, God hates them!) That is always the rationality and the specific data: that will be to prevail! lol. certainly, in your goodness you will never make you miss: lose: the Holy Gospel, to the Satanists of youtube! because, if they had no fear of be killing? they will flee at once to church! here because they are hungry and thirsty for the Word of God, especially when it: passes through your noble heart!

[Al Qaeda in Syria: they are the minions of USA(big satan 666 IMF) and Saudi Arabia[small satan: Sharia]: all against my Israel] 26/07/2012: SYRIA: Al-Qaeda allied Islamic rebel Sunni-Salafi: in the fight Against: Assad, Photos, videos and: claims: of: attacks: confirm the presence of hundreds of: militants on Syrian territory: [(without a shadow of: doubt, even if the lies of the West: not: longer able to support this macabre staging) ]. Most: comes from foreign countries including: Russia, Somalia and in Mali. British organization: for: the defense throws the assumptions of: a shot of: State military-led Western countries. Damascus. In the northwest of Syria: the rebels who: struggle: against: the regime of: Assad found an ally of: exception: al-Qaeda and hundreds of: Islamists come from foreign countries . The most representative states are Iraq, Libya, Egypt, Afghanistan.(AsiaNews / Agencies)

[Al Qaeda in Syria: they are the minions of USA(big satan 666 IMF) and Saudi Arabia[small satan: Sharia]: all against my Israel]] But there are also members from Russia (Chechnya), Ukraine, and Mali: Somalia. The presence of extremists is confirmed by several videos appeared: on jihadist websites, that: they show men with covered faces that: praise the holy war showing: machine guns, and bombs: waving the black flag: of al-Qaeda. In a movie: appeared in recent days: and: posted on Youtube a voice-over yells "we are forming: cells: of: kamikaze: for: continue: the jihad: in the name of God." To date: The opposition denies the presence: of: Islamic extremist groups: among its ranks, but: According to experts, the borders with Turkey: and: Iraq (the criminals) have become: a true and: their centers of : collection: for: militia of: all: the Sunni Muslim world. Some have described the scenario Syrian "magnet" for al-Qaeda and: its affiliates.(AsiaNews / Agencies)

[Al Qaeda in Syria: they are the minions of USA(big satan 666 IMF) and Saudi Arabia[small satan: Sharia]: all against my Israel]] Witnesses say that: Bab al-Hawa, instead of: locking the turkish border, hundreds of: strangers have entered for these days: to support the free Syrian army in the battle of Aleppo. This: that: drives these people across Asia and North Africa, it is not: the desire of democracy, but the exemplary punishment of "nusayrs" (heretics) derogatory name to define the Alawites, the sect of Shia : Bashar al-Assad. The increase in fighting in the northern province of Aleppo has attracted hundreds of these days: jihadists from Iraq. The confirmation comes as well: a recent survey by the Iraqi government that the militants operating on Syrian territory are part of the same group that: has claimed the attacks: that: have shaken Iraq in recent months. "Our lists of: suspicious - said: Izzar al-Shahbandar, advisor to the Prime Minister, (AsiaNews / Agencies)

[Al Qaeda in Syria: they are the minions of USA(big satan 666 IMF) and Saudi Arabia[small satan: Sharia]: all against my Israel]] we have the same names - match those of the Syrian authorities." The pictures appeared on some forums linked to al-Qaeda groups also show of: veterans of the war in Libya. According to Naharnet, Agency Lebanon, men are dressed in some of: black: that: brandishing a banner that read: "The revolutionaries of the brigade of Tripoli." Confirmation of: a frenetic activities of Islamic extremists on Syrian soil comes from the number of: attacks claimed by al-Qaeda itself. From December to have at least 35 car bombings and 10 suicide attacks that occurred on Syrian soil. of: these 4 were claimed by the "Front Nusra" of Al Qaeda. The presence of: jihadist groups among the free-Syrian army has raised many controversies on a diplomatic level. Yesterday Sergey Lavrov, Russian Foreign Minister, (AsiaNews / Agencies)

[Al Qaeda in Syria: they are the minions of USA(big satan 666 IMF) and Saudi Arabia[small satan: Sharia]: all against my Israel]] has accused the U.S. of: support with her political anti Assad, in favor of Islamist insurgents. He criticized the position of: Susan Rice, U.S. ambassador to the UN, that: not: he condemned the bombing of Damascus last July 18 that killed several members of: leading the scheme, calling instead for the imposition of : new sanctions. Meanwhile, it is increasingly becoming the assumptions of: armed intervention for: depose President Assad. A study by the Royal United Services Institute (RUSI), a British organization specializing in issues of: international politics and defense, warns of a likely clash between Sunni groups and supported by Saudi Arabia: Arab and other states: Shiite militias, including Hezbollah and Syrian army, backed by Iran. In addition, the threat of chemical weapons in the hands of the Syrian regime. (AsiaNews / Agencies)

[Al Qaeda in Syria: they are the minions of USA(big satan 666 IMF) and Saudi Arabia[small satan: Sharia]: all against my Israel]]The presence of: chemical weapons worries Israel that: has already begun distributing gas masks in the city on the border with Syria. In recent days, Shimon Peres, Israeli president, said that: the likely use of: weapons not: by the conventional scheme of Damascus puts at serious risk the security of Israel. In the case of: a fall of the regime, Peres fears the potential transfer of weapons: to Syria's heavy weapons or chemical weapons arsenal: to the Lebanese Shiite fundamentalists: Hezbollah: or Iran, but: also of theft by: Islamic groups linked to al- Qaeda. (AsiaNews / Agencies)

[Al Qaeda in Syria: they are the minions of USA(big satan 666 IMF) and Saudi Arabia[small satan: Sharia]: all against my Israel]] According to Michael Clarke, head of Rusi, a Western military intervention is necessary before that: the war degenerated. "We are not that: we are moving toward intervention - he says - but the surgery itself that: moves of: us." Clarke argues that: the events of recent days have created a radical change in the situation that: removes the possibility of: a diplomatic solution to the conflict. "The head of Rusi suggested the intervention of: special forces on the territory in support of rebel groups, already used in Afghanistan and in 2001: Libya in 2011. These operations may also include a shot of: State Against: the regime.(AsiaNews / Agencies)

UniusRei3 posted a comment 15 minutes ago [you can not afford, That, this may one day become a trauma for you] Yes, Jesus is God, the son of the living God, worthy to be Praised: "I am the Alpha and the Omega, the beginning and the end ... who is and who was and who is to come, the Almighty "(Rev 1.8). "Surely I am coming quickly" Amen. Even I know Jesus as Lord! (Rev 22, 20). Jesus Christ is God, He is the Son of God. He is part of the holy trinity. God the Father, God the Son, and God the Holy Spirit! Jesus was not just man, He was God in human form. (Ie ONLY ONE GOD)

[you can not afford, That, this may one day become a trauma for you] @ YHWH my holy God, etc.. .. -> Jesus is Lord! Jesus is the King of Glory! Jesus is the King of Kings! This is a very beautiful song. This is love for Jesus. All Glory to Jesus Christ. John from 1:29 to 34. If you believe in God, not trying to debate this issue but very curious as to what God are you referring to? Also I do not Understand how Christianity is a religion of occupation. The term "christian" means-Christ-like. Christians strive to be Christ-like. Romans 9.5 say Jesus is God's, Hebrews1 says the angels praise him! and us "humans" are not going to? Even if you do not wan't: to the word of God: says you will have: to one day bow to your knees before Jesus


YouTube

YouTube

555900 iscritti
68327708 visualizzazioni video
@GarrettDARK CIA Synnek1 IMF 666---> I know: that God is important in America (as in the whole world), and then, why, your satanists, have taken control of: google and youtube, etc. .. ? 1. WHAT OTHER WORLD NUCLEAR WAR THE IMF: HAS DECIDED TO DO; As the IMF has played in his agenda: the next and new Shaoh, for do a new Holocaust against: my Jewish brothers and sisters? sure: a high priest of satan, like you, should know all these things!  

@begone satana from youtube --> ♰ Synnek1: ie, GarrettDark: activated the contact block. You can not send messages if the user has added you as a contact. ipse Venena Bibas! I have done wrong to the All Those criminals who cross tea Toppled ♰ [♚ MENE ★ ★ Techel PERES] PAX ♰ CSPB CSS MLNDSMD VRS N SMVS MQL IVB "drink your poisons made ​​by yourself" by ♰ ★ Rei Unius ♥ King ♥ Israel Mahdi. YOU PRAY TOGETHER TO ME! amen
L'utente Synnek1: ie,  GarrettDark: ha attivato il blocco dei contatti. Non potrai inviargli messaggi se l'utente non ti ha aggiunto come contatto. ipse venena bibas! I have done the wrong to all those criminals who toppled the cross ♰[♚MENE ★TECHEL ★PERES] ♰ PAX ♰ C SPB CS SMLNDSMD VR SN SM VS MQ LIVB ♰"Drink your poisons made by yourself" ♰by★Rei Unius ♥ King ♥ in Israel ♥ Mahdì in Palestine. YOU PRAY TOGETHER TO ME! AMEN HALLELUJAH 
 • UniusRei3
  UniusRei3 ha pubblicato un commento
  2 minuti fa
  @ Obama -> this your Satanists of CIA: 666 GarrettDark: wants to intimidate: through: its institutional bulling: a German girl! in total violation of human rights and of the First Amendment: for to make the agenda of the NWO: that is: IMF! and if you do not intervene: to free google and youtube from this cancer: of your CIA satanists? then you too are responsible for: the genocide of all mankind! @Obama -- > questo tuo satanista della CIA: vuole intimidire: attraverso: il suo bubblismo istituzionale: una ragazza tedesca! in totale violazione dei diritti umani: e del primo emendamento: per fare la agenda del NWO: che è il FMI! e se tu non intervieni: per liberare google e youtube: da questo cancro: dei tuoi satanisti della CIA? allora: anche tu sei responsabile: del genocidio: di tutto il genere umano!
 • UniusRei3
  UniusRei3 ha pubblicato un commento
  7 minuti fa
  07/26/2012 CHINA - VIETNAM - PHILIPPINES New Sansha Mayor swears to defend Beijing's "interests" in the South China Sea, that his job represents "a mission, a challenge and a test." against The protests in Manila and Hanoi. --ANSWER --> I Unius REI, I defend: the rights of everyone in the South China Sea! my wage is: that: you have to accept a real freedom of religion! because my goal is to do a policy, that will solve: even future similar disputes in other areas of the planet, that's why universal norms (ie common rules) can never be unjust, if not in relative terms: it will : criteria for, an future compensation anyway! (eg:. there are areas of which belong to all mankind) because it is not possible that someone could take possession of the moon because the moon belongs to everyone!
 • GarrettDark
  GarrettDark ha pubblicato un commento
  26 minuti fa
  MarlaMarleen New spamming idiot.
 • UniusRei3
  UniusRei3 ha pubblicato un commento
  27 minuti fa
  "Quis Ut Deus!" CIA Sharia IMF synnek1 666 -> I'm a weapon that God has prepared! my love for you all: is real, but could never be a complicity with the crimes of someone! no one would think that the surgeon:  is an enemy: just because: you suffer! I hope in future to never be forced: from none: to do evil through: the use of the politics, because, my hands are to remain pure: to build the Jewish Temple! io sono un arma, che, Dio ha preparato! il mio affetto per tutti voi: è reale: ma, non potrebbe mai essere una complicità: con i crimini di qualcuno! nessuno penserebbe che il chirurgo è un nemico solo perché ti fa soffrire! io spero, in futuro di non essere mai costretto: da nessuno a fare del male: attraverso, l'uso materiale della politica: perché le miei mani devono rimanere pure: per costruire il Tempio Ebraico!
 • UniusRei3
  UniusRei3 ha pubblicato un commento
  36 minuti fa
  @ Obama - but, what is: the authorities: of a U.S. President, if at your predecessor was refused: completely: by the CIA (Bush 322), the dossier on UFOs: and to you: it's been given: so incomplete? Christianity is corrupt from: the inside (masonry, modernism) and of externally (the Sharia, New Age, etc. ..), therefore, when the number: of a specific category of Christians ("born again" or, effusionati; charismatic) will was further reduced? the alien invasion of our planet can be made ​​possible! 1). because this category of Christian, from the "faith dynamic", can be killed by Satanists! 2). because all the good, that, is present: in all other reality?: not is a good: exorcistic! 3). [all these aliens are earthlings! are the demons to whom the Pharisees of the IMF: they have gave a body: biological with an modified: GM]
 • UniusRei3
  UniusRei3 ha pubblicato un commento
  41 minuti fa
  @Obama -- ma, quale è la autorità: di un Presidente degli USA; se, al tuo predecessore: è stato rifiutato: completamente: dalla CIA(Bush 322); il dossier sugli UFO: ed a te: è stato dato in modo incompleto? Il cristianesimo viene danneggiato dall'interno(massoneria, modernismo), e dall'esterno(Sharia, New Age, ecc..), pertanto, quando il numero: di una specifica categoria di cristiani (nati di nuovo: effusionati; carismatici) sarà stata ulteriormente ridotta? l'invasione aliena, del nostro pianeta: potrà essere resa possibile! 1). perché, questa categoria di cristiani: dalla fede "dinamica", può essere uccisa dai satanisti! 2). perché, tutto il bene, che, è presente: in tutte le altre realtà: non è un bene esorcistico! 3). [tutti questi alieni, sono terrestri! sono i demoni a cui i farisei del FMI: hanno dato un organismo biologico: geneticamente modificato]
 • UniusRei3
  UniusRei3 ha pubblicato un commento
  1 ora fa
  @MarlaMarleen-- What is there: in oltre Rothscild and Rockefeller(Pharisees, the rabbis of the Talmud for the destruction of Israel), do you think ?? I think there is only Satan himself !! @Obama--- We, all Peoples: and this company: of youtube and google: We're all tired of being damaged: by These Satanists of your CIA: that: have as to occupy: youtube and google: for do damage, to this wonderful organization: to do imperialism of the IMF: ie, Nazi imperialism: Against democracy(and against all mankind)? this (synnek1), he is always the examination person: with many different channels: and many employees! is why youtube: has blocked, all pages of comments, of all users, for laying down: a my specific comment, that, is on my page
 • UniusRei3
  UniusRei3 ha pubblicato un commento
  1 ora fa
  1_2.@:Obama - if you want to read: my comments? you have to go: NoahtheNephilim at my channel! in my channel, I keep prisoner: a dangerous international criminal: a terrible cannibal: ie, priest of Satan. of CIA IMF: occult services! Perhaps, for human race: could be still, even hope, if, be the destruction of the International Monetary Fund (through the occult Masonic system of seigniorage banking!): that is: synagogue of Satan: for do: any Holocaust: Against my jewish people! 2_2.@:OBAMA - These your salafis in Syria? examination are the terrorists, That, you have Brought Already In Iraq, Kosovo, Libya, etc., you are only an association of criminals for sharia imperialism, of Saudi Arabia: and kill all Christian Martyrs in all the World! and now? you can not do: your dirty game: against Israel! Therefore, you might want to withdraw your army of Al Qaeda: from Syrian People, to save HIM, from this additional, and Unnecessary genocide, because, Assad will not be defeated.
 • MarlaMarleen
  MarlaMarleen ha pubblicato un commento
  1 ora fa
  Good morning from Germany;-) And now we look on the date of the last Bilderberg meeting. Then we consider the list of participants. But of course, we take no conclusions on the current activities of Google :-) Our communications is restricted. We can't write longer on our own channels. After 4 or 5 posts on the 'feed' you get the red card by YouTube / Google. Congratulations. Now I'll go straight in direction of the pyramid, past the Rothschilds and Rockefellers. My writings aren't only a political issue. It's an appeal to Google. Wake up. Think not only about money. You're born naked. The last shirt has no pockets. And now the same words as every morning: business is waiting. Have a great and blessed day.

UniusRei3

Unius Rei King Universal

94 iscritti
15127 visualizzazioni video
 • Synnek1
  Synnek1 ha pubblicato un commento
  1 giorno fa
  Hey, buddy! WE NEED YOU! Join [US]! >;-)
 • UniusRei3
  UniusRei3 ha pubblicato un commento
  1 sett. fa
  [the stench of sulfur] 666 CIA youtube IMF 322: Synnek1(MrPeteBlood: is youtube master IMF CIA ): has published a comment: 1 hour ago: " WE WILL NEVER FORGET motherfucker! " -- ANSWER --> Yes, I KNOW, "YOU ARE AN LEGION of demons" of failed! because if you: (satanists freemasonry) were something of true value? you would have conquered the planet, already too long ago! but, that's the truth: "You are the eternal losers!" what I feel? is just a terrible stench of dead bodies and burnt human flesh: because only for your: big broken ass: they may think: that, the favor of Satan can be durable! and now? You have this whole page to show once again: when you're an asshole! YOUTUBE SHIT , DIRTY imf 666 ---> YOU ARE VULGAR? It is BECAUSE YOU ARE LOSING! you're a loser because you're gross!
 • UniusRei3
  UniusRei3 ha pubblicato un commento
  1 sett. fa
  Synnek1 ha pubblicato un commento: 14 minuti fa: IN "JESUS" NAME U WILL PAY! -- ANSWER--> @666 IMF CIA Sharia, FED ECB --> I'll burn the world: again! because there could not be another solution: as it was for Sodom? so it was in the days of Noah! criminal murderers of the Pharisees of the IMF 666: children of the devil! hell is the your size! is too fast the end of the cicadas! we all people in the Kingdom of GOD? we are waiting for your time! LOL. yes! lol. Jesus is came for your Rothshit 666 IMF lal... @HALLELUJAH -- I AM UNIUS REI --> you are afraid! why, everything collapses: in the NWO! mice that remain in the boat: ie, the synagogue of Satan, the IMF? drown! I'm on the bandwagon: the one who won!
 • UniusRei3
  UniusRei3 ha pubblicato un commento
  1 sett. fa
  CIA and MOSSAD 666: aliens abduction:? are BROUGHT DOWN THE TWIN TOWERS [09-11-2001] ! @YouTube: Please TERMINATE THE UNIUSREI ACCOUNTS! --ANSWER --> synnek1 the first failed --- lol. idiot you are youtube --> criminal too ... mrpeteblood is synnek1 is youtube master 666 CIA IMF, why racist? no, i am not racist, i am universal brotherhood, you are racist for satan talmud! i am king unius rei: from kingdom of God JHWH I can not be attacked: by someone if he wants to stay alive! my test: that, I'm not a racist? is too easy: I do not believe in races: for we are all sons of Noah. @666 IMF --> you will be punished! because you did beat your boss: IMF Rothschild: that is,you made cry: your Satan!
 • UniusRei3
  UniusRei3 ha pubblicato un commento
  1 sett. fa
  Synnek1 ha pubblicato un commento 3 minuti fa WE WILL NEVER FORGET MOTHERFUCKER! --ANSWER --> BRAVO BRAVO: SON OF THE DEMONS, AND Sucking: OF HUMAN BLOOD, YOU DO NOT FORGET YOU: why, I will come to torment your soul damned!! BRAVO BRAVO: FIGLIO DEL DEMONIO E SUCCHIATORE DEL SANGUE UMANO: TU NON DIMENTICARE! @ IMF 666 FED ECB: Sharia CIA NWO: freemasonry, Racists Nazis, kkk -> all into the hell! RETRIBUTION: punishment, punishment, chastisement, retribution, castigation, pain rewards reward, award, payoff, retribution, repayment, consideration Judgment retribution, retribution --- this is your retribution --> AMEN ALLELUJAH @666 IMF CIA Sharia, FED ECB --> I'll burn the world: again! because there could not be another solution: as it was for Sodom? so it was in the days of Noah! criminal murderers of the Pharisees of the IMF 666: children of the devil! hell is the your size!
 • UniusRei3
  UniusRei3 ha pubblicato un commento
  1 sett. fa
  @ Angela Merkel: &: @ Hillary Clinton - you and your Masonic system of banking seigniorage? you make me shudder! --> 1. adoring fans: of a Canadian boy: 2. "Luke Magnotta" the alleged cannibal: 3. is porn star: of 29 years old, 4. to get torn to pieces: 5. his gay lover, then, 6. have eaten: a body part: 7. and have sent the rest: in schools and offices: to public: in all Canada! 8. now, is in jail in Montreal, in awaiting trial: and 9. every day he receives dozens of messages of love, Solidarity! 10. by his admirers, especially in love: for him: she is a eighteen year old, British student, that: 11. has created a group in: facebook: and quickly gathered: 12). 1400 accessions: first to be censored, 13). but she has become his friend: for, He would: tortured:kittens. 14. all advertising for your Satan 666 IMF Talmud: for to be: all against Jesus Christ: like you
 • UniusRei3
  UniusRei3 ha pubblicato un commento
  1 sett. fa
  Synnek1 Synnek1 ha pubblicato un commento 17 minuti fa [POISON TASTES GREAT] -- ANSWER--> OF COURSE! It is WHY IS THE sweet the BLOOD OF THE POOR: IN THE MOUTH, OF RABBIS PHARISEES ILLUMINATED: THE IMF and his freemasonry: that, I has poisoned: all the blood of criminals around the world: that, are all those, who are the enemies criminals of Jesus Christ
 • UniusRei3
  UniusRei3 ha pubblicato un commento
  1 sett. fa
  @UniusREI3: U poisoning [US] YOU PAY THE IMF! I AM THE IMF AND YOU A FUCKKING PAYMENT! YOU OWE! [I WANT YOUR BLOOD]--ANSWER-- @666 synnek1 --yes! But, I've seen your funeral! but, at outside of a coffin more luxurious than mine? whole: it was not a pretty sight edifying: "do not tell you: your friend and: kindred, they not said: "he was a good boy! in fact, all your ex-girlfriends? came after: and all swearing against you: and cursed against you" yes! So what? it's all because of your Master Masons: the synagogue of Satan! if all we are: forced to pay the IMF! but, for this affront to my royalty? I have already begun to kill: in a supernatural way: 500 million traitors like you all over the world! It is WHY IS THE sweet the BLOOD OF THE POOR: IN THE MOUTH, OF RABBIS PHARISEES ILLUMINATED: THE IMF and his freemasonry: that, I has poisoned: all the blood of criminals around the world: that, are all those, who are the enemies criminals of Jesus Christ
 • UniusRei3
  UniusRei3 ha pubblicato un commento
  1 sett. fa
  @ mikeleilmarziano -> Giacinto Auriti: he discovered the crime of banking seigniorage, but he is a saint big: that: the Catholic Church will never have the courage to canonize! seen that: for fear: has hidden: his Saints: ie, 4 children (already canonized earlier) that had been bled: by (some) rabbis Pharisees (crazy): [without the knowledge of the Jewish people that would never allow: this crime] because, the Talmud (secret): says that: non-Jews: (not have human dignity), but they are animals from the human form! and especially Christian children are the lambs to be sacrificed: for expiation of their sins! these fools? are the masters of the IMF: that is, the masters of our lives!
 • UniusRei3
  UniusRei3 ha pubblicato un commento
  1 sett. fa
  @ mikeleilmarziano: and especially, those who: has been: that: he has convinced you, that: the rabbis Pharisees: 666 of the IMF: Illuminati, they are the "true" representatives of the Jewish people? they are only: a sect of Satanists: of Talmud: IMF: and their: owl god: at the Bohemian Grove! their false Star of David: that: is the star of Rothschild: the 666 star, six-pointed: that is on the flag of Israel! we, in the Kingdom of God? we will destroy Israel again: for this blasphemy! e soprattutto chi: e stato: che: ha convinto te: che: i rabbini farisei: i 666 del FMI: Illuminati, loro sono i "veri" rappresentanti del popolo ebraico? loro sono soltanto una setta di satanisti: del FMI: e del loro dio gufo al Bohemian Grove! della loro falsa stella di Davide: che: è la stella di Rothscild: la 666 stella: a sei punte: che è sulla bandiera di Israele! noi del Regno di Dio? noi stiamo per distruggere Israele: per questa blasfemia di nuovo!
 • UniusRei3
  UniusRei3 ha pubblicato un commento
  1 sett. fa
  @mikeleilmarziano: [who: has did believe, to you that I am not jew? I am jew!] chi ha convinto te: del fatto che io non sono ebreo? AMEN. ☠pax☠ +♰+ ☠pax☠ alleluia AMEN. tell me what you know: YOU PRAY TOGETHER TO ME I have done the wrong to all those criminals who toppled the cross ♰[♚MENE ★TECHEL ★PERES] ♰ PAX ♰CSPB CSSMLNDSMD VRSN SMVS MQLIVB ♰"Drink your poisons made by yourself" ♰by★ReiUnius♥King♥Israel♥Mahdì. YOU PRAY TOGETHER TO ME
 • UniusRei3
  UniusRei3 ha pubblicato un commento
  1 sett. fa
  @ Hillary Clinton - sorry, but I am not yet gone: of the: your gods owl: the Baal god Marduk, of the your: Pharisees rabbis of the IMF: to sell my soul! However, what worries me more than anything else? This is, in particular: "you have prohibited: in publicly, the christian symbols, for spreading, all your masonic symbols and symbols Satanism, and, for do the courses, of witchcraft: in American schools! However, you have erected: a giant: MEMORAH: in front of the" House white ", etc. ... and this: I wonder with apprehension, perhaps: the Menorah for you: has the same value of your precious satanic symbols?" because for me that I am a Messianic Jew? Menorah and the Cross (as a symbol of resurrection)? have the same value
 • UniusRei3
  UniusRei3 ha pubblicato un commento
  1 sett. fa
  @ Angela Merkel: &: @ Hillary Clinton - you are two wild crazy! these Muslims, in the name of Islam: killed: other Muslims! as, they islamists have respect for you or for us Christians? this is what you want to have: the motivation to make the nuclear world war 3 ° - [the fact] -> Syria, bomb in Damascus, dead: Assad's brother (Shiite) and, dead: Minister of Defense (Shiite). - [From the frying pan into the fire!] -> The attack was claimed by an Islamic rebel group, Liwa al-Islam (Islam's brigade), but at the same time, even the Free Syrian army (the Sunni Salafi) were taken: the responsibility of the action, through: an official spokesperson .. According to a Syrian security source, the bomber was a bodyguard (Sunni): Group leader: close to Assad.
 • UniusRei3
  UniusRei3 ha pubblicato un commento
  1 sett. fa
  [Hypocrisy lies and distortions] The German Chancellor Angela Merkel said: "The UN approves, the new resolution: urgently by all countries:of the international community to end: to the violation of human rights: in Syria and to forward: the political process. "- ANSWER -> @Mrs. Merkel, 1. not only Assad has admitted the mistakes of his regime; 2. But, ha: also: amended the Constitution: to do him, that: you do not want to do doing, to him, but you want to do, to his opposition: that: about, the democratic rules: they know: only Sharia! Why not: involvement: the political part: unsuccessful (ie, the Shia of Assad): you can only: Do perpetrate the slaughter of all diversity: as you have already done(with NATO) in Iraq and Kosovo: and, of course you suffer: for all this : To be a good Christian woman: with your sister Hillary Clinton: of course!
 • UniusRei3
  UniusRei3 ha pubblicato un commento
  1 sett. fa
  [martyrdom Syrian and criminal irresponsibility Western] The United Nations secretary general, Ban Ki-moon, today, has called at Chinese President Hu Jintao in Beijing to support the resolution presented by the West, to the UN Security Council which provides for additional penalties: against: the Syrian regime will be withdrawn if not used heavy weapons: against the opposition. - Answer-> [Question]@ Mr. Ban Ki-moon, and @ Mrs. Hilary Clinton will take you, to take the responsibility for the genocide of Shiites and Christians: that the Sunni, ie, Sharia Salafis infiltrated from Saudi Arabia, will do, of all minorities in the country Syrian? lol. not! So, you given the responsibility, to Erdogan: that: of Armenians, he understand!
 • UniusRei3
  UniusRei3 ha pubblicato un commento
  1 sett. fa
  @Synnek1, that is always the same spammers of MrPeteBlood : ie faggot of Rothscild: 666 (the great satan: USA) of youtube CIA IMF: synagogue --> You have choked: the blood of Christian martyrs: which are in Eritrea: in containers of iron! Now if you do not do a copy paste of my articles: about Eritrea(with your friend od Saudi Arabia: ie, the true: small satan): for do the destruction of Israel? I'll do eat, to you, all the money that the CIA, has give to you, in medicine: or drugs!! dickhead! tu hai soffocato il sangue dei martiri cristiani: che sono in Eritrea: nei containers di ferro! se adesso non fai il copia incolla dei miei articoli? ti faccio consumare tutti i soldi della CIA in medicine! testa di cazzo!
 • @ you are an satanist: failure, criminal too: patetic! SpiteSire: ie same: synnek1: ie, one only spammer: of youtube Master 666 CIA NWO : ie, google full of Satanists failure, freemansonry: collapse IMF: failure it, or all will die: in imminent 3° World War nuclear! synnek1 said: "yoU CAN NOT JUSTIFY SIN: Claiming JESUS ​​PAID FOR BY YOUR transgressions!" -- ANSWER--> - CRIMINAL IDIOT! Jesus died for sin: and sin is exceedingly bad! sin is bad: you're bad! but if you do not recognize the sacrifice of the cross, which was paid for you? you shall be deemed guilty forever, because every offense committed against God is an infinite offense
 • UniusRei3
  UniusRei3 ha pubblicato un commento
  1 sett. fa
  @ synnek1°dirty (failed: in youtube) 666 322 kkk: nazi, CIA U.S. EU NATO, NWO IMF: ECB FED: all criminal: Masonic shit! ie: the shameful system of occult Masonic for the all false democracies, of the seigniorage banking ": that they are afraid of Jesus Christ! that do all togheter the figure of shit!" why, the most powerful empire in history: that: collapses: for the fault of one man alone: (lorenzojhwh) (unius REI): because they understood: "finally": that: the IMF's agenda: one that is: all of them will die : (in many different ways: because the rabbis are sponges full of satanic hatred: for their Talmud: and in fact, are the priests of Baal undercover) to facilitate an alien invasion: that: in reality will be the end: of the unfortunate: human adventure: on this planet!
  ===============
  attention! Voici quelques articles écrits sur mon serveur de google et youtube...
  Mais attention!
  Mais attention! dans ma vraie vie? Je conseillerais jamais avec cette langue exaspéré par langue esteme!
  et cela est dû au fait que j'ai inventé les chiffres pour personnalités politiques virtuelles et universel tous versez pour la fraternité universelle

  DOVE SONO I MASSONI LE BESTIE DI SATANA REGIME BILDENBERG in ArABIA SAUDITA shariah? DOVE SONO? Dove è quella bestia di Maometto il falso profeta? dove?] [ la più grande assurdità criminale della Comunità internazionale è stata quella che mentre da un lato proibiva il genocidio localizzato ad Assad cioè di poter usare le armi chimiche al contempo si serviva del terrorismo islamico jihadista che è 1000 volte peggiore che aveva ed ha tuttora il diritto di fare ogni genocidio a suo piacimento su tutto il territorio nazionale! INFATTI SONO SPARITI DEFINITIVAMENTE I CRISTIANI DI TURCHIA KOSOVO IRAQ E SIRIA. mentre non hanno più un futuro tutti i cristiani di tutta l'Africa.. in Arabia Saudita se tu sei un cristiano andato a lavorare? ti tolgono il passaporto e ti riducono ad uno stato dhimmi di schiavitù tu non hai nessun sindacato o associazione governativa a tua tutela.. se tu preghi con un amico in casa o se tu fai gli auguri di Natale alla Mamma tua che sta in Europa per telefono? tu rischi la pena di morte come detentore di droghe o come calunnia di apostasia blasfemia! ] QUESTI SONO I FARISEI ENLIGHTEND MASSONI GENDER ANGLO-AMERICANI CHE HANNO PIANIFICATO IL GENOCIDIO DI TUTTI GLI ISRAELIANI PERCHé loro SONO SOLTANTO GOYM SENZA GENEALOGIE PATERNE!

  Ebrei mi hanno chiesto circa i sacrifici cruenti da fare nel Terzo Tempio Ebraico... ANCHE GESù come Isacco hanno tentato di evitare il loro sacrificio MA QUESTO ERA INEVITABILE NELLA VOLONTà DEL PADRE perché IL PECCATO DIVENTA QUALCOSA DI INFINITAMENTE DANNOSO irreversibile una sepazione insuperabile per accedere alla presenza della santità di Dio JHWH. Inoltre anche io come Mosé Gesù e Isacco noi noi siamo tutti uomini molto miti che non vorremmo mai fare della violenza contro nessuna creatura... MA IL SACRIFICIO ESPIATORIO PER IL PECCATO è INEVITABILE e certamente il sacrificio cristiano sacramentale eucaristico è assai più cruento e spaventoso antropofagio in confronto al sacrificio di un animale.. anche per questo ci sarà un solo sacrificio espiatorio simbolico al mattino ed alla sera nel Terzo Tempio ebraico così come la Parola di Dio ha già profetizzato che deve essere!
  Alleluia Santa PASQUA il Signore Gesù è veramente risorto.. alleluia hallelujah amen. e tra i tanti aspetti negativi sociali politici ed economici (il valore delle case è crollato i fitti vengono decurtati la tassazione sugli immobili aumenta ma il parassito sistema bancario usurocratico e parassitario esso satana Spa Fmi pretende sempre il suo contratto di mutuo ipotecario da induzione al suicidio ecc.. ) Soltanto Cristo Risorto è patrimonio insostituibile per noi noi che possiamo sperare solo in lui... ecco perché noi siamo impegnati ad essere trovati da lui accettevoli e con una retta coscienza

  attualmente io non vedrei la mia persona come un leader politico ma come un "ispettore" che è trasversale a tutte le forze di destra e di centro destra e che funga da stimolo affinché la politica diventi nuovamente qualcosa che parte dal popolo ed in cui il popolo può essere coinvolto. ed essere protagonista della politica come dice la Costituzione. In realtà di sedi di partito aperte al pubblico tutti i giorni?
  no non c'è traccia di questo a Bari.

  non vi lasciate fuorviare dalla imponente documentazione che su lorenzo scarola
  che esiste in internet perché nella mia vita reale io non dico quelle cose
  Infatti nella vita reale raramente io parlo di religione e la mia struttura mentale è quella dell'agnostico razionale che lascia la sfera del spirituale religioso nella coscienza interiore... Ma il spirituale politico deve essere potenziato Patria Famiglia Tradizioni
  religiose sovranità monetaria e sovranità politica libertà individuali sono la nostra identità!
  Don't be led astray by the impressive documentation on lorenzo Scarola which exist on the internet because in my real life I do not say those things In fact in real life rarely I speak of religion and my mind-set is that of rational agnostic which leaves the sphere of religious spiritual in inner consciousness and ...
  But the policy must be enhanced in mode ideologic and in spiritual mode Home family religious traditions monetary sovereignty and political sovereignty individual freedom are our identity!
  ======================
  Ne pas être dévoyé par la documentation impressionnante sur lorenzoJHWH qui
  existent sur internet parce que dans ma vraie vie je ne dis pas ces choses
  En fait dans la vraie vie rarement je parle de religion et mon état d'esprit c'est que d'agnostique rationnelle qui quitte la sphère du religieux spirituel dans la conscience intérieure et... Mais la politique doit être renforcée en mode idéologique et en mode spirituel la maison la famille de traditions religieuses de souveraineté monétaire et de la souveraineté politique liberté individuelle sont notre identité!

  my HOLY JHWH - tu sai tutto i satanisti cannibali di CIA youtube e google? SONO LE UNICHE PERSONE DI CUI MI POSSO FIDARE! io con loro non ho segreti loro sanno tutto di me.. come io so tutto di loro e infatti SOLTANTO delle bestie di satana come loro potevano fare il crimine dell'11-settembre contro le Torri Gemelle come ha detto il Presidente Francesco Cossiga pubblicamente sulla stampa italiana.. loro sono un personale altamente affidabile ecco perché anche io come le bestie di satana di Rothschid il sommo sacedote di satana Bush 322 Kerry anche io mi fido ciecamente di loro!
  UE Israele Cina Russia - AMMAZZATE la Arabia SAUDITA schiacciate il serpente alla testa.. e perché i farisei anglo americani hanno deciso che la Africa deve essere islamizzata? LI BISOGNA MANDARE LE TRUPPE
  ====================
  Questo è solo un calcolo matematico non è una opinione! [[ NESSUNO può pensare di tacere di essere complice di questo satanismo e di poter sperare ancora nel Regno di Dio ecco perché io ho visto tanti Vescovi cadere nell'Inferno! ]] Ecco in breve la situazione finanziaria del mondo
  1- gli "illuminati" o vertice satanico sono 60 famiglie (per lo più di banchieri ebrei) questi hanno il 50% della massa monetaria visibile del mondo! Come?
  Attraverso la riscossione del debito pubblico [tasse] e attraverso le multinazionali il monopolio dell'energia della chimica delle armi delle banche!

  2- hanno anche il doppio di tutta la massa monetaria visibile nel mondo. Come?
  Mettono in passivo la carta colorata (banconote) in attivo i titoli di Stato che il governo emette per pagare le banconote e quindi chiudono il bilancio a zero!

  3- La conseguenza è che "60 famiglie di satanisti detengono i tre quarti (3/4) di tutta la potenza finanziaria e istituzionale (massoneria) del mondo! "
  CONCLUSIONE 60 famiglie hanno "generato" un POPOLO (invisibile come il signoraggio) di quasi un milione di satanisti-massoni attraverso questi di fatto hanno il controllo reale del nostro pianeta.
  Il mondo non ha più un futuro! Allora preparati a prendere il micro chip! Preparato per te ha dentro il tuo nome in codice con affianco il "666". Questo ti renderà bionico e sostituirà la tua carta di credito e il conto in banca ecc... ma secondo Apocalisse che ha parlato di ciò nei minimi dettagli tecnici già 2000 anni fa tu in Paradiso con questo "coso" non potrai più entrare. Questo micro chip è il marchio della bestia e noi siamo vicini agli ultimi tempi!
  "Morte e Vita si sono affrontate in un prodigioso duello. Il Signore della vita era morto; ma ora vivo trionfa." - sequenza pasquale
  Questo documento è stato ideato scritto e pubblicato il giorno di Pasqua del Signore 23 marzo 2008 ore 640.

  Here shortly the financial situation of the world
  1 - him "illuminated" or satanic vertex is 60 families (for it more than Jewish bankers) these have the 50% of the visible monetary mass of the world! As? Through the collection of the debt I publish [taxes] and through the multinationals the energy's monopoly of the chemistry of the weapons of the banks!
  2 - they also have the double one of the whole visible monetary mass in the world. As? Put in passive the colored paper (banknotes) in active the state funds that the government utters for paying the banknotes and therefore they close the budget to zero!
  3 - The consequence is that "60 families of satanism hold the three quarters (3/4) of the whole financial and institutional power (freemasonry) of the world! "
  CONCLUSION A People (invisible as the seignorage) of almost a million satanisti-freemasons it has of made the control of our planet.
  The world doesn't have a future anymore! Well prepared to take the micro chip! Prepared for you it has inside your name in code with I place side by side the "666". This will make you bionic and it will replace your credit card and the account in the bank etc... but according to Apocalypse that has spoken 2000 years ago already of this to the least technical details you in Heaven with this "coso" you cannot enter anymore. This micro chip is the mark of the beast and us are near to the last times!
  "Death and Life are faced in a prodigious duel. The Lord of the life was dead; but I now live it triumphs." - Easter sequence
  This document has been conceived writing and published the day of Easter of the Lord 23 March 2008 hours 640. Per l'onore dovuto a Yeshua Ha Mashiach Notzri
  detto Gesù di Nazareth.
  my JHWH holy - CONSECRATION TO THE MOST SACRED HEART OF JESUS.. Padre mio e di Gesù tu lo sai in youtube io ho amato più di tutti due agenti segreti i sacerdoti di satana della CIA Ihatenewlayout and Synnek1 ie 187AudioHostem insieme ad un agente segreto del Kuwait.. per amore di loro e di me tu perdona salva rigenera e benedici tutto il Genere Umano! VIENI OH SPIRITO SANTO A RINNOVARE LA FACCIA DELLA TERRA!
  my JHWH - tu lo puoi dire a tutti ... io non avrei mai voluto essere e non vorrei mai essere Unius REI.. QUESTO è UN LAVORO TROPPO DURO TROPPO ALTRUISTICO.. PERCHé IL MONDO POSSA SOPRAVVIVERE AI SATANISTI FARISEI SALAFITI ISLAMICI MASSONI E A TUTTE LE BESTIE DI SATANA CHE IL TALMUD SPA FMI PERVERSO HA DIFFUSO PER IL MONDO!
  i satanisti della CIA erano invidiosi che io avevo trovato una spiritualmente matura collaboratrice tedesca sulla pagina di youtube/user/youtube
  https//www.youtube.com/user/MarlaMarleen/discussion così la hanno intimidita questa ragazza e hanno lei costretto al silenzio ed io non so se lei è viva o se lei è stata uccisa dai satanisti tedeschi dove ogni anno fanno 30.000 sacrifici umani sull'altare di Merkel Satana!
  ==================
  Rothschild Spa 322 NWO AIPAC 666 parassiti usurai - è inutile che strepitate voi dovete venire con me nel deserto saudita tra i rettili come voi!
   ============
  my JHWH - io ti sono debitore del mio lavoro estenuante per riscattare il sangue innocente di tutti i martiri innocenti della storia di tutto il Genere Umano e per dimostrare ai martiri e a tutti i Popoli che il loro sangue innocente sulla terra non è caduto inutilmente.
  a Ayman Al Zawahri ( a quello che ha il segno di Caino shariah sulla fronte bestia di satana LEGA ARAba califfato saudita sulla fronte )
  ===================
  IL SATANISMO DELLA SHARIAH
  io ho donato ad un martire cristiano pakistano 250 euro DOVE il Pakistan UNA RAGAZZA CRISTIANA di 14 anni è STATA STUPRATA NELLA CASERMA DELLA POLIZIA e dove vengono calunniati ed uccisi per blasfemia e quindi LORO NON SI RIVOLGEREBBERO MAI AGLI INQUIRENTI PAKISTANI.. Il mio amico in realta è stato derubato di 2000 euro da truffatori che con wester Union hanno preteso inoltro del denaro prima in India e poi in Sud Africa.. inoltro di denaro che è stato reso possibile utilizzando unicamente un amico del Barein ... TUTTO QUESTO è AVVENUTO CON LA MILLANTATA SPERANZA di poter andare a lavorare in Canada.. ma anche Interpol non mi ha risposto FORSE RISPONDEREBBERO A VOI.. PER LA VOSTRA BUONA AZIONE DI PASQUA? io non ho nulla da pretendere dal vostro servizio come un atto dovuto...
  di tutta questa disavventura io ho la documentazione elettronica
  se la Interpol non volesse ignorare anche il vostro impegno caritativo e oblativo..

  se poi noi vogliamo mandare al diavolo il denaro di 2000 dollari circa che è stato rubato al nosto amico pakistano e per il quale lui si è indebitato con la sua famiglia...
   in realtà quello che è importante per lui è di venire a lavorare in Italia
  per uscire dall'inferno islamico di oppressione angoscia violazione deprivazione sfruttamento che sono uno stato reale di schiavitù
  se voi conoscete un posto di lavoro per lui
  per realizzare questa colletta io offro 250 euro.
  =====================
  la ideologia si serve di considerazioni storiche distorte come "Governo Mondiale Ebraico" o come "protocolli anziani di SION" ma la mia metafisica è così semplice e perfetta che non ha bisogno del dato religioso o del dato storico ECCO PERCHé IO SONO LA FRATELLANZA UNIVERSALE io non ho bisogno di deportare le persone di contendere sfere di influenza perché ogni persona del pianeta ha gli stessi diritti e gli stessi doveri quindi io rimuoverò soltanto gli impedimenti a questo diritto universale alla uguaglianza ed al pari accesso a beni e servizi! NON SO CHE FARMENE DELLA IDEOLOGIA DELLA STORIA O DI UNA QUALCHE VISIONE RELIGIOSA DELLA VITA!
  Mr. Ayman Al Zawahri SHARIAH IE SAUDI ARABIA AGENDA - tu preferisci i confini del 1967 oppure tu preferisci avere tutta la Palestina? OK! IO TI DO TUTTA LA PALESTINA E TU MI DAI IL DESERTO DELLA MADIANA ED IL DESERTO EGIZIANO.. perché quando tu avrai condannato la shariah poi vivere con i musulmani sarà una vera felicità di amore!
  e se i Farisei Rothschild Spa saranno costretti a ritornare.. E LORO CERTAMENTE VERRANNO SONO COSTRETTI A VENIRE poi anche il "signoraggio bancario" che è il potere dei satanisti crollerà! Quindi come crollerà il califfato mondiale poi anche il Nuovo Ordine Mondiale crollerà perché io sono la FRATELLANZA UNIVERSALE

  Mr. Ayman Al Zawahri SHARIAH - non è con la violenza che l'ISLAM potrà conquistare il mondo! .. tu usi una tecnica medioevale quando non esistono più i crociati.. perché i satanisti massoni FARISEI USURAI VAMPIRI SPA 322 rOTHSCHILD sono felici del lavoro di satana che tu stai facendo! MA non è facendo il male a persone innocenti che qualcuno potrebbe sperare di entrare in Paradiso.. ecco perché Il TUO CORANO è "LA MERDA!

  UniusRei3
  Mr. Ayman Al Zawahri SHARIAH - se tu credi che facendo uccidere i martiri cristiani tu puoi riuscire a fermare i satanisti massoni farisei bildenberg? poi tu sei uno scemo che lui cerca di spegnere un fuoco utilizzando la benzina.. perché durante la guerra mondiale? non potrebbe pù esistere una proporzione quantitaiva circa il numero dei cadaveri.. e quello che tu farai? sarà quello di fare condannare l'ISLAM su tutto il pianeta!
  Mr Ayman Al Zawahri SHARIAH - io non ho mai condiviso nulla di ogni violenza che i satanisti americani hanno fatto contro poveri musulmani innocenti! TU INVECE ISTIGHI AD UCCIDERE I CRISTIANI INNOCENTI PER ESSERE TUTTI GLI ISLAMICI SULLO STESSO LIVELLO DEI FARISEI SATANISTI ENLIGHTENed 322 BUSH E ROTHSCHILD il vampiro I TUOI SOSTENITORI E FINANZIATORI! .. TU CON TUTTI GLI ISLAMICI SHARIAH? TU SEI LA ABOMINAZIONE! ... non ci potrebbe mai essere per voi una speranza in Paradiso! Io non avrei nessun motivo di contrastare i palestinesi se la shariah fosse condannata.. perché come è documentato da molti video in ShalomGerusalemme io in passato io ho sempre difeso i palestinesi!
  UniusRei3

  a Ayman Al Zawahri ( a quello che ha il segno di Caino shariah sulla fronte bestia di satana LEGA ARAba sulla fronte )

  666 FED ECB 322 IMF - you have ruined the world and you will have to save! this time? you do not laugh like having laugh all'11_09. ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Drink your poisons made by yourself""You are all lost!" Luke19.27; vota Magdi Allam. "Behold I lay in Zion a cornerstone chosen and precious and he who believes in it not be disappointed" unius REI. 1 Peter 2.6
  You know that S. Margaret wrote before of the beginning of the French Revolution this expression of the Madonna "When the crucifix will be trampled blood flow for the streets!" [[Why not can not tell us "Christians" the philosopher Benedetto Croce perhaps foresaw the occupazione Masonic and the infiltration cultural nature and Satanic our institutions? From Wikipedia the free encyclopedia. Why not can not say "Christians." Author Benedetto Croce 1st ed. Original 1942. why not can not say "Christians" is an short essay written by Benedetto Croce in the 1942 in the who the author claims that the Christianity has completed revolution "that worked in the heart of the soul the conscience and giving prominence to the intimate and your of this consciousness almost seemed that to acquire a new virtue a new spiritual quality which until then was lack of humanity "which for about of the revolution it can not say" Christian. " "The men heroes geniuses" who lived before of the advent of the Christianity "action time came beautiful beautiful works and transmitted to us an rich treasure of molds of thought of experience "but in all they lacked that value that today is this in all of us and that only Christianity has given to man. Contents 1. Genesis of the work 2. The Christian revolution 3. Philosophers and Christianity 4. The merits of the Christianity 5. Note 6. Italian editions [[Genesis of the opera]] Benedetto Croce. The same as Benedetto Croce says August 16 of the 1942 while he was in holiday with the family to Pollone was born to the question to which answered with this sage ". risvegliatomi .. after midnight are left to bed but not has been able to sleep again soon and not has found of better to do that be pondering on point why not can not call ourselves Christians? The morning has trace the design an little written on the subject [1] "On August 26 of the same year" to shake the melancholy has meditate and wrote the essay why not We can not say "Christian" that I will here and lighten there in the copy ". [2] After" copied and correct "in the next day the 28 is" revised again 'and' past to Elena [Benedetto Croce] for the copy. " 29 Benedetto Croce corrects even the "typed copy" that it will be finally printed on Critique. [3] On August 30 Benedetto Croce wrote to the his recent friend the poet Maria Curtopassi that had given him an Edition of the New Testament from which reading was did your reflection on Christianity "... I continued and almost finished in these days the New Testament. [...] Are deeply convinced and convinced that thinking and the modern civilization are Christians continuing the efforts made by Jesus and by Paul. on of this has wrote a short note of historical that I'll publish it as soon as the available space. of the rest not She feels that in this terrible war that that is in contrast is a concept still Christian of the life with another that could trace pre-Christian age and even pre-Hellenic and pre-Eastern Europe and reattach the front to the civilization the barbarian horde violence [4] "The work thus although it was written of jet was meticulously revised and correct this testimony of the importance that Benedetto Croce attributed to this short writings to beginning with the title that not to case marked between marks the deadline "Christians" wanting to indicate an different meaning from that commonly adopted for the word from the beginning ie Benedetto Croce wanted to indicate the particular perspective that assumed in his analysis the phenomenon of the Christianity . The brief text Croce was immediately spread and notoriety not to case in this time in when the Catholic Church began to make explicit his dissent against Fascist regime [5]. which reacted with a violent campaign of Printing that hit also Benedetto Croce done scorn by the minister of the National Education Giuseppe Bottai that alluded ironically operetta Croce with an article entitled Benedetto Croce rincristianito for Despite [6]. The Christian revolution In true Benedetto Croce not he had abandoned his belief secular nor took sides to defense of the Church in Rome but just watched as "The appeal to the history not we can not recognize and not tell us Christians. " The story showed what is that was been the historic success of the Christianity more that his religious message to establish itself in consciousness. [7] Benedetto Croce writes "Christianity is been the most revolution that humanity has never made ... "Like it or not therefore we are the heirs of a revolution end that not to use case BenedettoCroce wanting to signify the explosive character and constructively together of the Christian revolution that historically has work as all the other revolutions that but "... not support the comparison seeming respect to her particular and limited. " not can indeed compared to the Christian Cultural Revolution nor the "revolutions" ancient as one of the thinking in Greece and of the right to Rome nor modern revolutions that "not you can think of without the Christian revolution" are "related of dependence on her." The Christian revolution represents an unique event in the history of the humanity why to difference of all the others it "worked in the center of the soul in the moral conscience '' the His law drew only by the inner voice 'and' moral conscience the appearance of the Christianity approximate arrival rejoiced and is labor in mo of new. " Christian is been a revolution "so understanding and deep so fruitful of consequences so unexpected and irresistible in the its realization that not wonder that has appeared or will yet appear an a miracle a revelation from above an direct intervention of God in human affairs. " but the Christian revolution " not it was an miracle" and "because the spirit is always full of himself." [8] The philosophers and Christianity. That Spirit is present in all philosophers from the medieval to the Renaissance the French Enlightenment the various Vico Kant Fichte Hegel made them debtors of the values of the Christianity but the same time legitimate interpreters of the religion dissemination of the Principles "these and all the others as they that the church of Rome calls (like not could not be) of protect his institution and the structure that he had given to his dogmas in the Council of Trento was of sconoscere result and persecute and in last sentence with all much in the modern age an its syllabus without for another being in degree of contrast to the science to the culture and to the modern civilization of the laity an other and his own and strong science culture and civilization. " Poor in act and spread values of the "Christian revolution" those philosophers even laymen that the Catholic Church that condemned them not failed to propagate why he had turned that ' innovative thought that for its very nature is "always an sketch to in in perpetual are to add new touches and new lines" in an complex intangible of dogmas. The Church must be recognized however the merit of to have removed from the religious thought of the ratio between the man and God all scale mythical past and of having prepared definitive philosophical categories in 'scope an debate on Christian thought to attended all these philosophies. Neither the Church escaped his task of become universal looking of Christian thought prevails and of spread in Europe while falling itself in the its historical course in " errors "from which however was able to be healed and reform. [[The merits of the Christianity]] "and revolutions and the discoveries that followed in modern times in the not they were special and limited in the manner of them but all invested man the soul itself of the man not you can not think of the Christian revolution ... why the original impulse was and continues its ... re-evolution Christian worked in the heart of the soul the conscience and giving prominence underwear and your of this consciousness almost seemed that to acquire a new virtue a new spiritual quality that until then was lack of humanity. " In Christianity we have a new vision of the history where man acts according to a new morality based on love "of all men without distinction of the Gentiles and of classes of free and of slaves to all creatures to the world that is work of God and God that is loving God "the God that is the" spirit "[9] whose mystery is still the subject of the survey of the philosophers whose passion for the truth makes it almost of the martyrs why" ... the Christian God is still ours and our refined philosophies they call it the Spirit that always beyond us and forever is ourselves and if us not we adore more as mystery is why we know that it will always mystery the eye of the abstract logic and intellectual undeservedly believed and dignified as "human logic" but that clear truth it is eye of the concrete logic that may well be called "divine" understanding in the as a Christian that to the which man of continuously rises and that of continuously joining it to God he does truly man.
  ==========
  @ King of Saudi Arabia - you'll wonder why I put in the first place Israel .. but in thee there can not be an answer! If Italy were destroyed along with all of its civilization? I could find always something like that elsewhere in Franca with Pascal Maritain etc. .. (or I might find important values anywhere even in Saudi Arabia) .. but if Israel was lost? nothing could stop the empire of Satan on earth! That's why the Pharisees IMF of Neturei Karta have an interest in destroying Israel. ! Se l'Italia andasse distrutta insieme a tutta la sua civiltà? io potrei trovare sempre qualcosa di simile altrove nella Franca con Pascal Maritain ecc.. (o io potrei trovare valori importanti ovunque anche in Arabia Saudita).. ma se Israele andasse perduto? nulla potrebbe fermare l'impero di satana sulla terra! ecco perché i farisei FMI Neturei Karta hanno interesse a distruggere Israele

  @ OBAMA - synnek1 he closed the comments page of youtube? because no criminal Satanist would die for his country! Satanists are only the traitors of the IMF and their kingdom is against all peoples @ Pax 666 pax voodoo - drink your poison made by yourself Synnek1 kkk nazi. I heard Satan to ask your human sacrifice on his altar! you're ready? to love Satan in an absolute and total mode? .. You saw how many people die on the altar of Satan every day? why it Should not ever be like even your time now? even one day. or another day? will came for you! Pinocchio and Candlewick Their ticket they paid for being in the "Toyland". is not better That Should one man die that is Synnek1 MASTER BIG So That all the people of Satanists is can to return to the Lord Jesus Christ? That Is for to be with me unius REI? --ANSWER @ IsraelnationalTV but he closed on this article the page of youtube 24 hours ago. Satanists have control of all media and you're dead!

  now that modernism (naturalism consociativismo Masonic. after 600 excommunications of a Church that not still had betrayed Jesus Christ) will win most of the Episcopate? Satan will finally be released from his dungeon! so Israel will be annihilated! is for this that have worked the Pharisees of IMF NWO. damn clerical celibacy emerged the crime of privilege medioeval of "primogeniture".Catholic Church has condemned itself to destruction has not been able to protect Israel and gave mankind to Satan! ora che il modernismo (naturalismo inciucio consociativismo massonico. dopo 600 scomuniche di una Chiesa che non aveva ancora tradito Gesù Cristo) conquisterà l'episcopato? satana potrà essere finalmente liberato! così Israele sarà annientato! è per questo che hanno lavorato i farisei del FMI NWO. maledetto celibato ecclesiastico scaturito dal crimine del "maggiorascato!" la Chiesa Cattolica ha consegnato il genere umano a satana!

  =================
  not only aliens but also to all my enemies will start to come out of the blood from his mouth! all the blood of innocent people christians martyrs ecc.. all the poor unhappy that they criminals have devoured...
  =====================
  [where not a leaf stirs that Riyadh does not want] Nigeria killing nine voluntary anti-polio. the witnesses say was the sect Boko Haram.
  From the first evidence the massacre was carried out by militants with a series of attacks in the northern city of Kano. With Afghanistan and Pakistan Nigeria is the only country where polio is still endemic. Since 2003 Muslim leaders oppose vaccination because it would lead to infertility. In 2003 Muslim leaders in northern Nigeria have do opposed the anti-polio vaccination saying that would cause infertility. The attack resulted in Kano is yet another blow to the efforts of world organizations involved in health to eradicate polio still endemic in Nigeria Pakistan and Afghanistan. Just in Pakistan in December seven voluntary polio were massacred in Swabi 75 km north-west of Islamabad.

  [TUNISI Djellaz è la strategia per l'imperialismo saudita del terrore] Magdi Cristiano Allam fondatore del partito "io amo l'Italia" dice "anche la Tunisia conferma come i musulmani possono essere moderati ma che l'islam è incompatibile con la democrazia" quando diventa ispiratore di una forza politica infatti questo è stato l'omicidio che gli islamisti hanno fatto di Chokri Belaid perché su facebook Chokri Belaid è stato indicato come capofila dei miscredenti ed invece lui era soltanto un bravo musulmano laico ma è stato indicato come un nemico dell'Islam che meritava di morire. così una forza politica che adotta l'Islam in quanto Corano e Maometto a quel punto non è più compatibile con la democrazia e i diritti umani.. perché loro diventano la incarnazione della verità divina e tutti gli altri anche se si discostano di una sola virgola sono i nemici da uccidere da eliminare!"

  [TUNISI Djellaz è la strategia per l'imperialismo saudita del terrore] Magdi Cristiano Allam fondatore del partito "io amo l'Italia" dice ogni laico diventa quindi un nemico dell'Islam che è meritevole della condanna a morte bisogna creare un ceto medio che faccia uscire i popoli musulmani dal binario caserme e moschee --ANSWER -- QUiNDI l'obiettivo ISLAMISTA di affermare una società che rispecchi gli obiettivi della sharia e della jihad sono incompatibili con la sopravvivenza del genere umano ... mentre Al Arabiya dà notizia di una nuova aggressione ai danni di un esponente dell'opposizione Ahmed Nejib Chebbi che è il fondatore del Partito Democratico Progressista. e [ translate . google ] ha distrutto intenzionalmente il mio precedente articolo ed ha bloccato anche la mia ADSL

   humanumgenus ha pubblicato un commento
  [TUNIS Djellaz is the strategy for the Saudi imperialism the terror] Magdi Cristiano Allam founder of the party "I love Italy" says "each man secular thus becomes an enemy of Islam which is worthy for this of the death penalty we need to create a middle class which know how to get out all Muslim peoples from platform barracks and mosques - ANSWER - the target of Islamist terrorism is an State society ecc.. that will reflects the objectives of the sharia and jihad but they are incompatible with the survival of the human race ... while Al Arabiya gives news of a new aggression against an opposition leader Ahmed Nejib Chebbi that is the founder of the Democratic Progressive Party. and [translate. google] has intentionally destroying my previous article and also blocked my ADSL

   humanumgenus ha pubblicato un commento
  [TUNIS Djellaz is the strategy for the Saudi imperialism the terror] Magdi Cristiano Allam founder of the party "I love Italy" says "Also Tunisia is confirmation how Muslims can be moderate but that Islam it is incompatible with democracy "when it becomes inspiration for a political force in fact this has been murder that the Islamists have made against Chokri Belaid because on facebook Chokri Belaid has been shown as leader of the unbelievers and instead he was just a good Muslim secular but it has been shown such as an enemy of Islam who deserved to die. thus a political force which adopts Islam as the Qur'an and Muhammad then is no longer compatible with democracy and human rights .. because only they become the incarnation of divine truth and everyone else even if differ a single point they are enemies to kill to delete! "

  February 8 [where not a leaf stirs that Riyadh does not want] series attacks in Iraq 29 dead for Two car bombs exploded in Baghdad near a market. Another attack in the city of Shomali. At least 29 victims two doubles attacks that took place today in Iraq according to a new budget provided by medical personnel security. The first attack struck the crowded market Kazimiya district by a majority Shia Baghdad the second it happened in Shomali predominantly Shiite city in the province of Babylon. In both cases it was double explosion. epr programmed to the massacre of Shiites heretics .. Shia and moderate laity were sentenced to death by the Salafis in anticipation of the Jihad of World War III This he said his uncle Pharisee talmud 666 IMF Rothschild
  =====================
  09/02/2013 [Among tear gas and prayers Tunisia burying Belaid and his Spring crushed by the imperialist dream of Salafi jihad islamists ] The crowd in the cemetery Al Jellez where was buried Chokri Belaid . were over one million the number of people who have followed the procession. The heavy toll from the clashes with dozens of cars on fire dozens wounded and 131 people arrested by security forces the Arab Spring was prompted by the IMF to be murdered the reasons is agenda NWO for forced a World War III for disintegrate Nazism Islamic and the State of Israel .. "dies Samson with all Philistines. "A million were at the funeral of the leader of the opposition the procession huge shouted" Government murderess ". Government murderess "Government murderess "Government murderess " is true is an islamist Government murderess "

  Obama has been a disaster! we see how is capable of defending itself from cancer too him? [jihad imperialism is worse than Al Qaeda] people sentenced to death in Riyadh forced to the Holy War against Syria [war Syria Saudi Arabia] 09/02 / 2013. The agency AINA revealed a "memo" top secret sent by the Ministry of Interior Saudi Arabia where it is possible to Those condemned to death by decapitation in the cells of the Saudi kingdom to opt instead to go and fight the "Jihad" the "holy War" religious against the Syrian government. by Marco Tosatti. The agency AINA revealed a "memo" top secret sent by the Ministry of the Interior in Saudi Arabia where it is possible Those sentenced to death by beheading in the cells of the Saudi kingdom to opt instead to go and fight the "Jihad" the "holy War" against religious the Syrian government. The memo is dated April 17 2012 and was Concerned at the time 1239 guests on death row.

  Obama has been a disaster! we see how is capable of defending itself from cancer too him? [jihad imperialism is worse than Al Qaeda] people sentenced to death in Riyadh forced to the Holy War against Syria [war Syria Saudi Arabia] is Offered full forgiveness and a monthly salary to their Families in the kingdom change "... of Their training to be sent out the Jihad in Syria". The nationalities of the prisoners were different Yemenis Palestinians Saudi Arabia Sudan Syria Jordan Somalis Afghans Egyptians Pakistanis Iraqis and Kuwaitis. The memo reported Which Aina a photograph that show side was signed Abdullah bin Ali al-Rmezan a senior official the Ministry the Interior. Second a former Iraqi parliamentarian the Russians have Threatened to bring this case to the attention of the United Nations. The Saudis would then Decided to stop their clandestine activity provided that the program will not was made​​ in the public domain.

  666 FED ECB 322 IMF - you have ruined the world and you will have to save! this time? you do not laugh like having laugh all'11_09. ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Drink your poisons made by yourself""You are all lost!" Luke19.27; vota Magdi Allam. 666 FED ECB 322 IMF - you have ruined the world and you will have to save! this time? you do not laugh like having laugh all'11_09. ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Drink your poisons made by yourself""You are all lost!" Luke19.27; vota Magdi Allam. 666 FED ECB 322 IMF - you have ruined the world and you will have to save! this time? you do not laugh like having laugh all'11_09. ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Drink your poisons made by yourself""You are all lost!" Luke19.27; vota Magdi Allam. "Honour then to you that you believe but for those that not believe the stone that the builders rejected is become a corner stone and stone of stumbling stone of the scandal. They will stumble why not obey to the Word. to this they were intended. " 1 Peter 2.7.

  666 FED ECB 322 IMF - you have ruined the world and you will have to save! this time? you do not laugh like having laugh all'11_09. ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Drink your poisons made by yourself""You are all lost!" Luke19.27; vota Magdi Allam. 666 FED ECB 322 IMF - you have ruined the world and you will have to save! this time? you do not laugh like having laugh all'11_09. ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Drink your poisons made by yourself""You are all lost!" Luke19.27; vota Magdi Allam. 666 FED ECB 322 IMF - you have ruined the world and you will have to save! this time? you do not laugh like having laugh all'11_09. ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Drink your poisons made by yourself""You are all lost!" Luke19.27; vota Magdi Allam. "Behold I lay in Zion a cornerstone chosen and precious and he who believes in it not be disappointed" unius REI. 1 Peter 2.6

  You know that S. Margaret wrote before of the beginning of the French Revolution this expression of the Madonna "When the crucifix will be trampled blood flow for the streets!"
  Time not is never enough indeed time is running. The dangers not are never been to so high!
   Never our time is been so limited! Converted as long as you are in time!
  The time is never enough in fact the time is racing while the dangers have never been so tall! Our time has ever been so limited! Converts until are in time! He YHWH will forgive you if you turn to Him with all my heart!
  "... C 'is now in the world an Satanic group of planners an single global system (New World Order). They eliminate the Church of Jesus ..."


  Nessuno Unius REI
  Nessuno Unius REI ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB! vota Magdi Allam.

  [Arab League all the beasts of the Gulf the jihad of the penis and happiness Obama vampire] 08/02/2013. The route of the young Indian sent to serve (sexually) the sheikhs of the Gulf to which four wives are not enough! The Guardian reveals the story of many girls who with the promise to find a place of skilled labor in Saudi Arabia (where there is slavery) end however the spiral the exploitation of francesca peaceful. Poverty has forced more and more Indian girls to surrender in the hands of traffickers no scruples that the ship in the Gulf countries (Saudi Suadita Bahrain and UAE) to serve the rich as unscrupulous sheikhs. is the new frontier the trafficking of women unveiled today by the British newspaper Guardian that recounts including the other the story of Begum Anis 27 years old and 4 children deceived by a so-called intermediary
  Nessuno Unius REI
  Nessuno Unius REI ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB! vota Magdi Allam.

  [Arab League all the beasts of the Gulf the jihad of the penis and happiness Obama vampire] that after having taken 10 000 rupees (about 120 euro) to send her to work as domestic workers in Saudi Arabia (where he would have earned 125 euro per month that is four times his wages home to hospital) he sold at auction the prostitutes in Riyadh for the consideration of 300 dollars. According to the National Crime Records Bureau In India there were 3517 cases of human trafficking in 2011 (there were 3422 in 2010). Events as a the of Begum Anis are frequent admits Indian police that a few months intercepted a "load" of 40 women from the start at the airport in Delhi. The "sale" on almost always family of humble origins illiterate in some cases the victims (mostly women) end really clean a luxurious residence of petroleum
  Nessuno Unius REI
  Nessuno Unius REI ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB! vota Magdi Allam.

  [Arab League all the beasts of the Gulf the jihad of the penis and happiness Obama vampire] but much more frequently are initiated into prostitution. The market offers opportunities to profit not only trade but also on the falsification of documents which explain to the Guardian the volunteers Indian Migrants' Rights Council is privileged channels at the border where corruption it is almost endemic. Last month an employee of Air India he was arrested the airport in Delhi own for having printed a fake boarding pass to a "migrant for employment" with the complicity of an agent Police. Once they arrive at their destination they discover Indian slaves that he had burned the bridges behind him. Trade unions in the Gulf not even exist for local workers.
  Nessuno Unius REI
  Nessuno Unius REI ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB! vota Magdi Allam.

  [Arab League all the beasts of the Gulf the jihad of the penis and happiness Obama vampire] According to a recent report Human Rights Watch immigrants that working in Saudi Arabia are hard at work from 15 to 20 hours daily without holidays health care neither lunch breaks. Then there are brothels. Occasionally there is a species of happy ending. Begum Anis was released from his wife (one of his wife) his "master" and has succeeded to return home in Hyderabad decided to denounce the agent which was his months of captivity but apparently they've lost track of him.

  ===========================================

   03/16/1973 .
  The Freemasons and all other adorers of the devil ... it's all part My children to an evil plan for to reduce man to a state of enslavement to evil + (scientism relativism materalismo ) + (ideological messages) + (pornograzia) + (craziness) + (subliminal messages of any kind).
  We are large of masters in the world "enlightened" (original term) that now seek of "govern" the life of every man woman and child (Net Work) ... for to lead mankind to the slavery.
  I assure you My children that is an octopus that is getting longer in all directions on earth for overpower the man and enslave him.
  These tentacles stretch for to promote an one world government and one world religion (New Age) ... a Church " of man" based on humanism modernism and Satanism ... "01-10 -1977. "... C 'is an piano in this when for to plunge your world in a common dictatorship ..." 24/12/1976 "... is the work of Lucifer that use agents (SpA) for remove all the churches (religions) from your world and unite all mankind in the name of the peace and of the brotherhood under an one roof (NWO &. New Age. &. Net Work).
  At some point My children that you will think that it would be better to die so great is evil that be shed in the world by the "Illuminati" (original term) and their agents! ... "11/25/1978" ... The Antichrist "666" is in the world (techno-finance) in the your country (USA) ... He sows discord among nations ... "05/14/1977" ... 666 is entered in forces on the ground. His agents are time in the Vatican. We are seized of some of the highest positions in the ecclesiastical hierarchy. Took control of many governments. They're bringing the nations to the brink of the destruction ... "05/08/1977 posts to Veronica Lueken Bayside New York. Mankind not find peace until to when it not know My Message and not put it in practice. " Jesus to Sister Faustina Kowalska. [Not is Can I pay taxes].
  In fact the tax levy is of the 65% while an euro that have in pocket we received an theft invisible equal to € 2.70. The tax is a true extortion in fact even blocks on birth productive activities indeed the entrepreneur that you do the calculations says "who am I doing this?" Prof. Giacinto Auriti secret government [But is also demonstration an secret government and Satanic behind of all pseudo democracies of the world. The first to disclose this criminal organization is been Jesus Christ of Bethlehem. in his invective against the Pharisees who today are the masters of the world and masters of the IMF. This revelation is occurred when the organization of the Illuminati was really secret and only the Lord could reveal it to the mystic Veronica Lueken Bayside New York already in the 1973! Politics magic and satanism. In the light of Joseph Cosco these premises that has published "Politics magic and Satanism" claims that essential is return to national self-determination!
  The writer concludes that you have to abolish the ECB the EU multinationals all supranational institutions for the crime already made of treason. strategy adopted by the Political of the Bilderberg Group. "Bilderbergers with the purpose of occult (and thus in the hidden participants) for the establishment of an New World Order and of an World Government by 2012. Weapons Silent for the silent war "is a doctrine adopted by the Policy Committee of the Bilderberg Group during its first meeting in the 1954. A copy found in the 1969 was in possession of the services of Information of the U.S. Navy ". Organization; Group of the Bilderberg recruit politicians ministers financiers Presidents of multinational moguls of the information Reali university professors men of a number of fields that with their decisions can influence the world. Trilateral Trilateral (meets industrial and businessman of the three blocks continental USA Europe Japan / Asia) and Commission of Foreign Relationship (3D CFR that or never from 1921 brings together all the characters that manage the U.S.) ... "outer circle"? ? - "inner circle"?? ( but these are crazy)! U. Agnelli H. Kissinger Mario Monti ALL GOVERNORS of the CENTRAL BANK SPA. 33000 bank accounts encrypted and cleanstreem called? 666 FED ECB 322 IMF - you have ruined the world and you will have to save! this time? you do not laugh like having laugh all'11_09. ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Drink your poisons made by yourself""You are all lost!" Luke19.27; vota Magdi Allam. 666 FED ECB 322 IMF - you have ruined the world and you will have to save! this time? you do not laugh like having laugh all'11_09. ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Drink your poisons made by yourself""You are all lost!" Luke19.27; vota Magdi Allam. not has idea to who can compete on an investigation of the gender but I think that both interest of the appointed or suspected that an court [( ?) which one? views that to be of above of any jurisdiction?] enshrines their strangeness to the facts assumed also as hypothesis of Article The Lords of the World Secret History of the family of the Rothschild and of the New World Order of Giorgio Bongiovanni. 666 FED ECB 322 IMF - you have ruined the world and you will have to save! this time? you do not laugh like having laugh all'11_09. ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Drink your poisons made by yourself""You are all lost!" Luke19.27; vota Magdi Allam. The criminal power of the banking seigniorage is expropriated (seigniorage) of the 100% and debt ( interest) of the 100% more. ulteriormante indebted to other interests for an 70% (interest on interest = unresolvable debt cost). therefore as hypothesis of crime we have Association to crime genocide satanism fraud usury incitement to suicide induction and reduction to the slavery exploitation of the prostitution predation treason of the Constitution etc ... etc ... So the crime would be of these proportions which necessarily must be concealed but that even not is been even coined a word for to define it. Agency Italian Illuminati Mario Monti. Upon complaint of Mr Tremonti in TV Padoa Schioppa Prodi Veltroni group of people until then to me unknown the "Bilderbergers Italian. 1995 Giovanni and Umberto Agnelli Mario Draghi Renato Ruggiero 1996 Franco Bernab is Mario Monti Walter Veltroni. 1997 Carlo Rossella Stefano Silvestri 1998 Emma Bonino Luigi Cavalchini Rainer Masera Tommaso Padoa-Schioppa Siniscalco 1999 Paolo Fresco Francesco Giavazzi Alessandro Profumo. Illuminati and the Black Nobility MASTERS OF Masonic lodges. PRIESTS of SATAN'S INTERNATIONAL. the United Nations International Monetary Fund the U.S. President MULTINATIONAL ALL ALL NET WORK and THE NATIONAL TELEVISION NETWORKS (FOR CONCEALMENT of the seigniorage) Hollywood major studios are and Record Companies International
  666 FED ECB 322 IMF - you have ruined the world and you will have to save! this time? you do not laugh like having laugh all'11_09. ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Drink your poisons made by yourself""You are all lost!" Luke19.27; vota Magdi Allam. In the 1871 plan of Weishaupt was further includes an his American follower Albert Pike that Processes an document for the establishment of an NWO (New World Order ) through three world wars. Would be enlightened all possessors of hyper riches the families of Rothschild ASTOR BUNDY; COLLINS DUPONT FREEMAN KENNEDY LI; ONASSIS Rockefeller Rothschild Russell Van Duyn the British Royal family Bill Clinton His Majesty the Prince Bernhard of Lippe of the Netherlands (former SS officer) that it is was the president until to when in the 1976 has had to resign for the scandal "Lockheed" and Joseph Retinger an "fixer" Polish
  Harriman of the Morgan Guaranty.

   MercyChristLord (2 ore fa) Commento/i segnalato/i come spam Mostra Nascondi [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. to all peoples -- Exodus 20 [19] Then they said to Moses (UniusRei) "Speak thou to us and we will hear but not God speak to us lest we die." [20] And Moses said unto the people "Do not be afraid God has come to get test his fear and because there is always present and not sin." [21] The people held so far while Moses walked toward the dark cloud in which God had been confirmed "the glorious presence of YHWH it is avvicindo to us his opinion you will see with your eyes the death of the rebel "
   by Unius Rei king of Israel

   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. amen ☠pax☠ +♰+ ☠pax☠ alleluia ♰ AMEN. sharia NAZI. [MANE THECEL PHARES]CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVSMQLIVB. [PAX ♰ AMEN ♰] MANE THECEL PHARES. drink your poison made by yourselfalleluia. amen. Rei Unius Re di Israele
   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. to all peoples -- Esodo 20[12] Onora tuo padre e tua madre perché si prolunghino i tuoi giorni nel paese che ti dá il Signore tuo Dio. [13] Non uccidere.[14] Non commettere adulterio.[15] Non rubare.[16] Non pronunciare falsa testimonianza contro il tuo prossimo.[17] Non desiderare la casa del tuo prossimo.Non desiderare la moglie del tuo prossimo né il suo schiavo né la sua schiava né il suo bue né il suo asino né alcuna cosa che appartenga al tuo prossimo».[18] Tutto il popolo percepiva i tuoni e i lampi il suono del corno e il monte fumante.Il popolo vide fu preso da tremore e si tenne lontano.
   by Unius Rei king of Israel

   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. amen ☠pax☠ +♰+ ☠pax☠ alleluia ♰ AMEN. sharia NAZI. [MANE THECEL PHARES]CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVSMQLIVB. [PAX ♰ AMEN ♰] MANE THECEL PHARES. drink your poison made by yourselfalleluia. amen. Rei Unius Re di Israele
   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. to all peoples -- Esodo 20[19] Allora dissero a Mosè(UniusRei) «Parla tu a noi e noi ascolteremo ma non ci parli Dio altrimenti moriremo!». [20] Mosè disse al popolo «Non abbiate timore Dio è venuto per mettervi alla prova e perché il suo timore vi sia sempre presente e non pecchiate». [21] Il popolo si tenne dunque lontano mentre Mosè avanzò verso la nube oscura nella quale era Dio. è confermato "la gloriosa presenza di JHWH si sta avvicindo a noi per il suo giudizio voi vedrete con i vostri occhi la morte dei ribelli"
   by Unius Rei king of Israel

   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. amen ☠pax☠ +♰+ ☠pax☠ alleluia ♰ AMEN. sharia NAZI. [MANE THECEL PHARES]CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVSMQLIVB. [PAX ♰ AMEN ♰] MANE THECEL PHARES. drink your poison made by yourselfalleluia. amen. Rei Unius Re di Israele
   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. Scripter555--- how can you renounce to monotheism to regress to the level of pantheism?Perhaps you think of the demonic theory of reincarnation (recommended by demons during a seance) is it that makes India the brutal existence of thousands of different social classes? which are nothing more than a form of slavery you are aware of all the thousands of innocent Christian martyrs they have done/ killed in India? Perhaps you do the practice of dangerous forms passive meditation? come puoi rinunciare al monoteismo per regredire a livello del panteismo? forse tu credi della demonica teoria della reincarnazione(consigliata dai demoni durante le sedute spiritiche) è essa che permette in India la brutale esistenza di migliaia di classi sociali diverse? che altro non sono che una forma di schiavitù tu sei consapevole di tutte le migliaia di martiri cristiani innocenti che hanno fatto in India? forse tu fai la pratica di pericolose forme passive di meditazione?
   by Unius Rei king of Israel

   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. amen ☠pax☠ +♰+ ☠pax☠ alleluia ♰ AMEN. sharia NAZI. [MANE THECEL PHARES]CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVSMQLIVB. [PAX ♰ AMEN ♰] MANE THECEL PHARES. drink your poison made by yourselfalleluia. amen. Rei Unius Re di Israele
   Scripter555 said man you need to get out more. --ANSWER--- there is nothing more of God Himself that is to receive the divine nature of God as a true son of God in Christ Jesus true God and true man non c'è nulla di più di Dio stesso cioè ricevere la natura divina di Dio come vero figlio di Dio in Cristo Gesù vero Dio e vero uomo
   by Unius Rei king of Israel

   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. amen ☠pax☠ +♰+ ☠pax☠ alleluia ♰ AMEN. sharia NAZI. [MANE THECEL PHARES]CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVSMQLIVB. [PAX ♰ AMEN ♰] MANE THECEL PHARES. drink your poison made by yourselfalleluia. amen. Rei Unius Re di Israele
   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. LifesAbstractEmotion--- NO! You're abusing our patience NO! which means for you talk about Jesus when then on this page you do the underage girl porn? or do a Satanist? You're insulting our community seriously! You're abusing our patience you are been reproached by our community! you have hundreds of sites and then the other day? you've done 100 pages of spam spam folders of 1000 in a few hours! NO! che significa per te parlare di Gesù quando poi su questa pagina tu fai la ragazza minorenne pornografica? o fai il satanista? tu stai insultando la nostra Community pesantemente! TU STAI abusando della nostra pazienza ti rimprovera la nostra community!! tu hai centinaia di siti e poi l'altro giorno? tu hai fatto 100 pagine di spam pari a 1000 cartelle di spam in poche ore!
   by Unius Rei king of Israel

   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. amen ☠pax☠ +♰+ ☠pax☠ alleluia ♰ AMEN. sharia NAZI. [MANE THECEL PHARES]CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVSMQLIVB. [PAX ♰ AMEN ♰] MANE THECEL PHARES. drink your poison made by yourselfalleluia. amen. Rei Unius Re di Israele
   Scripter555 SAID Thanks for you email. Read through the stuff. The lot of you think far too much. if you truly do believe in the brotherhood of man you complicate the matter with word and opinion. You put so much in your way that you can't see the forest for the trees. Forget the Jews Christians and the Muslims. forget the lot. It is only then that you will see brotherhood. May I suggest Krishna Merti The last talks. Has nothing to do with religion at all. It's about the brotherhood of man and the understanding of life and why we have it. -- ANSWER-- YOUR INTOLERANCE? makes you a dangerous person! IS LIKE AN OTHER bad RELIGION EVIL! No! I respect all peoples all people and all their manifestations exterior and interior even your own!
   by Unius Rei king of Israel

   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. amen ☠pax☠ +♰+ ☠pax☠ alleluia ♰ AMEN. sharia NAZI. [MANE THECEL PHARES]CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVSMQLIVB. [PAX ♰ AMEN ♰] MANE THECEL PHARES. drink your poison made by yourselfalleluia. amen. Rei Unius Re di Israele
   TheTime4solutions said .. DO SOMTHING. Please stop crying about the jews and cursing the muslims. Humans are individuals they are not those perversions pressed upon them by Religions that are just gang group cults of power and cowardise. -- ANSWER-- do know a frog in the pond of the ocean? There are collective crimes social groups and is enriched in a shameful way while others die of hunger ... In fact why is not matters to you that today 400 Christian martyrs innocent will be killed by Satanists Muslims Hindus and Communists? cosa sa una rana nello stagno dell'oceano? ci sono crimini collettivi e fasce sociali si arricchisco in modo vergognoso mentre altri muoiono di fame... infatti che importa a te se anche oggi 400 cristiani martiri innocenti saranno uccisi da satanisti musulmani induisti e comunisti?
   by Unius Rei king of Israel

   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. amen ☠pax☠ +♰+ ☠pax☠ alleluia ♰ AMEN. sharia NAZI. [MANE THECEL PHARES]CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVSMQLIVB. [PAX ♰ AMEN ♰] MANE THECEL PHARES. drink your poison made by yourselfalleluia. amen. Rei Unius Re di Israele
   ilovetheJewsGreatly said You're so bothered with this blasphemy issue. - ANSWER -- no! I am a small and simple man but YouTube can testify something about the power of this exorcism of St. Benedict of the fifth century the political strength of my ministry or in fact that this causes against the Satanists it there is no demon which can have the arrogance to get close to me. but I have rejected with scorn Every element of the supernatural it my kingdom is metaphysics what is the spirituality of the atheist ie that is the pure scientific rationality and objective that is the my universal brotherhood
   by Unius Rei king of Israel

   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. amen ☠pax☠ +♰+ ☠pax☠ alleluia ♰ AMEN. sharia NAZI. [MANE THECEL PHARES]CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVSMQLIVB. [PAX ♰ AMEN ♰] MANE THECEL PHARES. drink your poison made by yourselfalleluia. amen. Rei Unius Re di Israele
   ilovetheJewsGreatly said Youre so bothered with this blasphemy issue. -- ANSWER --- no! io sono un piccolo e semplice uomo ma YOUTUBE PUÒ testimoniare qualcosa circa la potenza di questo e dell'esorcismo di San Benedetto del V secolo forza del mio ministero politico o degli effitti che questo provoca sui satanisti poiché non c'è nessun demone che può avere l'arroganza di potersi avvicinare a me. ma io ho rifiutato con disprezzo ogni elemento del soprannaturale poiché il mio regno è la metafisica che è la spiritualità dell'ateo cioè la pura razionalità scientifica e oggettiva che è la fratellanza universale
   by Unius Rei king of Israel

   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. amen ☠pax☠ +♰+ ☠pax☠ alleluia ♰ AMEN. sharia NAZI. [MANE THECEL PHARES]CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVSMQLIVB. [PAX ♰ AMEN ♰] MANE THECEL PHARES. drink your poison made by yourselfalleluia. amen. Rei Unius Re di Israele
   ilovetheJewsGreatly said When in doubt blame the Jews. It's So Easy That Way. - ANSWER-- no! we do not have doubt about the blame because it is always of the Jews because for 600 years they have the bank seigniorage dishonestly they do hurt so to all peoples and especially to Christianity since Jews have taken away every resource and every strategic monopoly then what he hopes Rothschild? is that the people desperate for the 3 rd WW nuclear may massacre of all the Jews who have not participated with him in the anti-nuclear shelter. Since the greatest torment which the Rothschilds have? is to make the genocide of the Jews also except that this should not be obvious in fact there is always a more smart that winning another clever in ruse
   by Unius Rei king of Israel

   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. amen ☠pax☠ +♰+ ☠pax☠ alleluia ♰ AMEN. sharia NAZI. [MANE THECEL PHARES]CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVSMQLIVB. [PAX ♰ AMEN ♰] MANE THECEL PHARES. drink your poison made by yourselfalleluia. amen. Rei Unius Re di Israele
   ilovetheJewsGreatly said When in doubt blame the Jews. It's so easy that way. --ANSWER-- no! noi non abbiamo alcun dubbio circa la colpa maggiore perché essa è sempre degli ebrei poiché da 600 anni loro hanno il signoraggio bancario disonestamente così hanno fatto del male a tutti i popoli ed in particolare al cristianesimo poiché gli ebrei hanno carpito ogni risorsa strategica ed ogni monopolio poi quello che spera Rothshild? è che i popoli disperati per la 3°WWnuclear possano massacrare tutti gli ebrei che non scesi con lui nel rifugio anti nucleare. Poiché il più grande tormento che i Rothschild hanno? è fare il genocidio anche degli ebrei solo che questo non deve essere evidente infatti c'è sempre un furbo che vince in astuzia un altro furbo
   by Unius Rei king of Israel

   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. amen ☠pax☠ +♰+ ☠pax☠ alleluia ♰ AMEN. sharia NAZI. [MANE THECEL PHARES]CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVSMQLIVB. [PAX ♰ AMEN ♰] MANE THECEL PHARES. drink your poison made by yourselfalleluia. amen. Rei Unius Re di Israele
   ilovetheJewsGreatly said You write like a schizophrenic --ANSWER--yes I am a man with so much pain in his heart for all the crimes that are committed in the world and also because without the google translator? I could not write English affermativo io sono un uomo con tanto dolore nel suo cuore per tutti i crimini che sono commessi nel mondo ed anche perché senza il traslator di google? io non potrei scrivere in inglese
   by Unius Rei king of Israel

   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. amen ☠pax☠ +♰+ ☠pax☠ alleluia ♰ AMEN. sharia NAZI. [MANE THECEL PHARES]CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVSMQLIVB. [PAX ♰ AMEN ♰] MANE THECEL PHARES. drink your poison made by yourselfalleluia. amen. Rei Unius Re di Israele
   ilovetheJewsGreatly SAID Noise in your ears? -- ANSWER-- è difficile trovare un ebreo chiacchierone come te! lol. anzi è proprio raro trovare un ebreo con cui parlare! ma finora nessuno di loro è rimasto vicino a me quando io ho fatto a lui la domanda sul signoraggio bancario! ma ieri 23 settembre dopo più di un anno io ho capito che il fischio nelle mie orecchei in realtà. sono ultrasuoni che vengono per lo più dal Regno di Dio per fortuna è solo un fischio leggero certo tutto può avere una spiegazione scientifica ma la casistica del fenomeno cioè la sua tempistica mi porta ad escludere il fenomeno naturale. un ingegnere italiano che per caso ha visto l'Arca dell'Alleanza di Mosé in Etiopia? lui ha in parte perso l'udito. Forse è JHWH che vuole abituare me alla sua Gloriosa presenza
   by Unius Rei king of Israel

   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. amen ☠pax☠ +♰+ ☠pax☠ alleluia ♰ AMEN. sharia NAZI. [MANE THECEL PHARES]CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVSMQLIVB. [PAX ♰ AMEN ♰] MANE THECEL PHARES. drink your poison made by yourselfalleluia. amen. Rei Unius Re di Israele
   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. ilovetheJewsGreatly --- I am very simple! I am the King of Israel according to a genealogical Melchisek because I am the universal brotherhood? Therefore I am also the Mahdi Unius REI! anyone around the world kill one innocent man? he will die in dramatic fashion since this is my law io sono molto semplice io sono il Re di Israele secondo la genalogia di Melchisek poiché io sono la fratellanza universale? quindi io sono anche il Mahdì chiunque in tutto il mondo ucciderà un solo uomo innocente? anche lui morirà in modo drammatico poiché questa è la mia legge
   by Unius Rei king of Israel

   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. amen ☠pax☠ +♰+ ☠pax☠ alleluia ♰ AMEN. sharia NAZI. [MANE THECEL PHARES]CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVSMQLIVB. [PAX ♰ AMEN ♰] MANE THECEL PHARES. drink your poison made by yourselfalleluia. amen. Rei Unius Re di Israele
   WakeUpUSAxRonPaul (58 minuti fa) [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. 5OLDI3R1994 -- is the intelligence the first place of the revelation of God that is the metaphysics or natural law that says "do good and avoid evil." like this [[God is the true science]] fact Einstein could say "I want to know God's thoughts! everything else is less important." Satanists enlightened Zionists (ie the synagogue of Satan) Hindus Communists Buddhists (Bhutan) and especially Muslims kill them all the innocent Christians. this is scientific proof that the whole world lies under the power of darkness and is also the scientific evidence that the fullness of revelation is only in Christianity but not as a religion it no religion in itself may be salvation.. In fact only the personal relationship with God is salvation ... Therefore many will be lost in the Hell because they have the demon of atheism and many more will be lost because they have the demon of religion.
   by Unius Rei king of Israel

   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. amen ☠pax☠ +♰+ ☠pax☠ alleluia ♰ AMEN. sharia NAZI. [MANE THECEL PHARES]CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVSMQLIVB. [PAX ♰ AMEN ♰] MANE THECEL PHARES. drink your poison made by yourselfalleluia. amen. Rei Unius Re di Israele
   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. ilovetheJewsGreatly -- that means to you that I must love the Jews? then I must hate all other peoples for that? but this is impossible for me because I am the universal brotherhood .. The fact that God has willed that Unius Rei was also the King of Israel and Palestine? this is already perceived as a privilege too exaggerated! I hate only the traitors of the Jews like you that are the Satanists AIPAC Zionists infact you has put his your cock of head in an dead body of a sphinx because this is total blasphemy both against heaven and against the land and against my people Israel
   by Unius Rei king of Israel

   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. amen ☠pax☠ +♰+ ☠pax☠ alleluia ♰ AMEN. sharia NAZI. [MANE THECEL PHARES]CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVSMQLIVB. [PAX ♰ AMEN ♰] MANE THECEL PHARES. drink your poison made by yourselfalleluia. amen. Rei Unius Re di Israele
   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. ilovetheJewsGreatly --- che significa per te che io devo amare gli ebrei? che poi devo odiare tutti gli altri popoli per questo? ma questo è impossibile per me perché io sono la fratellanza universale.. Il fatto che Dio ha voluto che Unius Rei fosse anche il Re di Israele e Palestina? questo è già di per se un privilegio troppo esagerato! io odio soltanto i traditori degli ebrei come te cioè i sionisti satanisti dell'AIPAC che mettono la propria testa di cazzo nel corpo morto di una sfinge perché questo è somma blasfemia sia contro il cielo sia contro la terra sia contro il mio popolo Israele
   by Unius Rei king of Israel

   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. amen ☠pax☠ +♰+ ☠pax☠ alleluia ♰ AMEN. sharia NAZI. [MANE THECEL PHARES]CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVSMQLIVB. [PAX ♰ AMEN ♰] MANE THECEL PHARES. drink your poison made by yourselfalleluia. amen. Rei Unius Re di Israele
   zacherymccann said i totally agree. i beleive that the jews in general have tanked the world economy and started loads of conflict. almost of of the fed researve chairmans have all been jews. jews funed the holacasut. jews are doing a holacaust on palistine and gaza strip.
   by Unius Rei king of Israel

   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. amen ☠pax☠ +♰+ ☠pax☠ alleluia ♰ AMEN. sharia NAZI. [MANE THECEL PHARES]CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVSMQLIVB. [PAX ♰ AMEN ♰] MANE THECEL PHARES. drink your poison made by yourselfalleluia. amen. Rei Unius Re di Israele
   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. Enlightened Jews-banking -- I do not will remember more of the sins of my allies! I do not remember more for love of my friends of their sins of the past! you come from your King Unius Rei for the redemption of your life! [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. Enlightened Jews-banking -- io non ricorderò più i peccati dei miei alleati! io non rinfaccerò ai miei amici le loro colpe del passato! venite dal vostro Re Unius Rei per avere il riscatto della vostra vita!

   by Unius Rei king of Israel

   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. amen ☠pax☠ +♰+ ☠pax☠ alleluia ♰ AMEN. sharia NAZI. [MANE THECEL PHARES]CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVSMQLIVB. [PAX ♰ AMEN ♰] MANE THECEL PHARES. drink your poison made by yourselfalleluia. amen. Rei Unius Re di Israele
   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. Enlightened Jews-banking -- when the people begin to die? you will be executed slain in fact you deserve to die! but if you come to me now? also part of your wealth can be stored together with your damn lives! Truly you have a few days for this! [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. Jews-enlightened banking --- as you can sell at to interest (debt public) money which you have created from nothing (seigniorage banking with theft of transfer against peoples)? You Banca Popolare di Bari etc. .. etc. .. What you can collect an interest of the loan if the money you gave them invented out of thin air? You one day not too far away? you will end up before a firing squad!
   by Unius Rei king of Israel

   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. amen ☠pax☠ +♰+ ☠pax☠ alleluia ♰ AMEN. sharia NAZI. [MANE THECEL PHARES]CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVSMQLIVB. [PAX ♰ AMEN ♰] MANE THECEL PHARES. drink your poison made by yourselfalleluia. amen. Rei Unius Re di Israele
   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. Mistafield IzlamicCat-- what Unius Rei must do? ie that it is right to do? He will do it of course! No one can "buy" positions of privilege because in this way the poor will always be condemned to be poor .. I will provide all for the good of all according to the integrity of my conscience I will help by Satanists? they may live and their crimes will be forgiven but no organization of Satanistsor Freemasons can will survive in my kingdom [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. Mistafield ie IzlamicCat--quello che Unius Rei deve fare? cioè che è giusto di fare? lui lo farà certamente! Nessuno può "comprare" posizioni di privilegio poiché in questo modo i poveri saranno sempre condannati ad essere poveri.. io provvederò al bene di tutti secondo la integrità della mia coscienza se i satanisti mi aiuteranno? loro potranno vivere e i loro crimini saranno perdonati ma nessuna organizzazione di satanisti o di massoni potrà sopravvivere nel mio regno
   by Unius Rei king of Israel

   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. amen ☠pax☠ +♰+ ☠pax☠ alleluia ♰ AMEN. sharia NAZI. [MANE THECEL PHARES]CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVSMQLIVB. [PAX ♰ AMEN ♰] MANE THECEL PHARES. drink your poison made by yourselfalleluia. amen. Rei Unius Re di Israele
   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. Mistafield(hypocritical) or IzlamicCat(racism) -- I remember as a year ago you said to me that you hate blacks etc. .. so is Satan full of hatred and racism. Yesterday you showed us your sexual perversions you like being urinated by women and mess with their droppings etc. .. You see? you are in a bad boy! Why satanism is big bad! [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. MistafieldorIzlamicCat -- io ricordo come un anno fa tu hai detto a me che odii i negri ecc.. così è satana pieno di odio e di razzismo. Ieri hai fatto vedere a noi le tue perversioni sessuali ti piace essere urinato delle donne e pasticciare con i loro escrementi ecc.. Tu vedi? tu sei messo male ragazzo!
   by Unius Rei king of Israel

   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. amen ☠pax☠ +♰+ ☠pax☠ alleluia ♰ AMEN. sharia NAZI. [MANE THECEL PHARES]CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVSMQLIVB. [PAX ♰ AMEN ♰] MANE THECEL PHARES. drink your poison made by yourselfalleluia. amen. Rei Unius Re di Israele
   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. Mistafield ie IzlamicCat -- there is nothing you can do to continue to keep your Satanism! I do not need to be helped by you for become Unius Rei because I am already UniusRei so if people (Jews Masons etc. ..) want to live or die? this is not my problem! [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. Mistafield --- non c'è nulla che tu puoi fare per continuare a conservare il satanismo! io non ho bisogno di essere aiutato da te a diventare UniusRei perché io sono già UniusRei pertanto se gli uomini(ebrei massoni ecc..) vorranno vivere o morire? questo non è un mio problema!
   by Unius Rei king of Israel

   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. amen ☠pax☠ +♰+ ☠pax☠ alleluia ♰ AMEN. sharia NAZI. [MANE THECEL PHARES]CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVSMQLIVB. [PAX ♰ AMEN ♰] MANE THECEL PHARES. drink your poison made by yourselfalleluia. amen. Rei Unius Re di Israele
   by Unius Rei king of Israel UniusRei3 (1 secondo fa) Spam Segnalato come spam [[my genealogy]] [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. MrMrFunnybunny1--- God does not want that I must learn English Dio non vuole che io devo imparare l'inglese
   by Unius Rei king of Israel

   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. amen ☠pax☠ +♰+ ☠pax☠ alleluia ♰ AMEN. sharia NAZI. [MANE THECEL PHARES]CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVSMQLIVB. [PAX ♰ AMEN ♰] MANE THECEL PHARES. drink your poison made by yourselfalleluia. amen. Rei Unius Re di Israele
   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. youtube ---is not possible to go to the 3 rd WWnuclear without abolishing the seigniorage banking that is been transfer at jews enlightened because you're going to the worst holocaust of all time against you. and this is true "those who do not report bank seigniorage like me?". as He deserves to die!? How some may enter the Kingdom of God if he had done the accomplice of bank seigniorage through his silence? [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. jews--- non è possibile andare alla 3°WWnuclear. senza avere abolito il signoraggio bancario poiché voi state andando al peggiore olocausto di tutti i tempi. e questo è vero "chi non denuncia come me il signoraggio bancario?". Lui merita di morire! certamente! Come qualcuno potrà entrare nel Regno di Dio se lui ha fatto di se stesso il complice del signoraggio bancario attraverso la sua omertà?
   by Unius Rei king of Israel

   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. amen ☠pax☠ +♰+ ☠pax☠ alleluia ♰ AMEN. sharia NAZI. [MANE THECEL PHARES]CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVSMQLIVB. [PAX ♰ AMEN ♰] MANE THECEL PHARES. drink your poison made by yourselfalleluia. amen. Rei Unius Re di Israele
   Unius Rei by Melchisedek my genalogy Gesù di Betlemme Zorobabele
   by Unius Rei king of Israel

   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. amen ☠pax☠ +♰+ ☠pax☠ alleluia ♰ AMEN. sharia NAZI. [MANE THECEL PHARES]CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVSMQLIVB. [PAX ♰ AMEN ♰] MANE THECEL PHARES. drink your poison made by yourselfalleluia. amen. Rei Unius Re di Israele
   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. Jews -- hallelujah .hallelujah .hallelujah . . YHWH God who is he mustering His Jewish people must it's time to "leave" Egypt alias USA you prepare the Necessary for your transfer. Since When Palestine Will Become a kingdom? not a single dog barking Against us! No Can No Longer lol. crack for Satan lol. His anger is crack! hallelujah .hallelujah .hallelujah .
   by Unius Rei king of Israel

   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. amen ☠pax☠ +♰+ ☠pax☠ alleluia ♰ AMEN. sharia NAZI. [MANE THECEL PHARES]CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVSMQLIVB. [PAX ♰ AMEN ♰] MANE THECEL PHARES. drink your poison made by yourselfalleluia. amen. Rei Unius Re di Israele
   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. iliasdenezis -- where is God for you? he not exists for you! because if you were not as an pork? you do not you were hide yourself behind the face of an innocent child You're disgusting for me 1000 times more of mistafield! God? He will never be at the level of your shit! and this is the reason only that he will not ever real for you! rather I am the only hope of avoiding this 3 ° WWnuclear that is absolutely essential for the IMF of Banking seigniorage .. just because I am the only one that can detect and recreate a new one IMF of owned of all the peoples in a few days for avoiding losses more disastrously human lives and capital resources
   by Unius Rei king of Israel

   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. amen ☠pax☠ +♰+ ☠pax☠ alleluia ♰ AMEN. sharia NAZI. [MANE THECEL PHARES]CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVSMQLIVB. [PAX ♰ AMEN ♰] MANE THECEL PHARES. drink your poison made by yourselfalleluia. amen. Rei Unius Re di Israele
   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. iliasdenezis--- dove è Dio per te? lui non esite per te! perché se tu fossi meno porco? tu non nasconderesti te stesso dietro il volto di un bambino innocente tu a me fai schifo 1000 volte di più di come fa schifo mistafield! Dio? lui non sarà mai al livello della tua merda! ed è questo il solo motivo per cui lui non sarà mai reale per te! piuttosto io sono l'unica speranza di evitare questa 3°WWnuclear che è assolutamente indispensabile per il FMI signoraggio bancario.. solo perché io sono l'unico che può rilevare e ricreare un nuovo FMI di proprietà dei popoli in pochissimi giorni evitando le perdite più disatrose di vite umane di capitali e di risorse
   by Unius Rei king of Israel

   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. amen ☠pax☠ +♰+ ☠pax☠ alleluia ♰ AMEN. sharia NAZI. [MANE THECEL PHARES]CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVSMQLIVB. [PAX ♰ AMEN ♰] MANE THECEL PHARES. drink your poison made by yourselfalleluia. amen. Rei Unius Re di Israele
   and Satan? would be very happy to be killed by me because in this way would have ended all his endless torment e satana? sarebbe stato molto felice di essere ucciso da me poiché in questo modo sarebbe finito tutto il suo infinito tormento
   by Unius Rei king of Israel

   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. amen ☠pax☠ +♰+ ☠pax☠ alleluia ♰ AMEN. sharia NAZI. [MANE THECEL PHARES]CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVSMQLIVB. [PAX ♰ AMEN ♰] MANE THECEL PHARES. drink your poison made by yourselfalleluia. amen. Rei Unius Re di Israele
   If God had not protected Satan from me? I'd have killed him! se Dio non avesso protetto satana da me? io lo avrei già ucciso!
   by Unius Rei king of Israel

   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. amen ☠pax☠ +♰+ ☠pax☠ alleluia ♰ AMEN. sharia NAZI. [MANE THECEL PHARES]CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVSMQLIVB. [PAX ♰ AMEN ♰] MANE THECEL PHARES. drink your poison made by yourselfalleluia. amen. Rei Unius Re di Israele
   power is all of God so it is Even the glory is all of God why God is all infact in no man there is glory! does not fit in no man's glory man since this would be idolatry il potere è tutto di Dio così è Anche la gloria è tutta di Dio infatti non si addice a nessun uomo la gloria poiché questo sarebbe idolatria
   by Unius Rei king of Israel

   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. amen ☠pax☠ +♰+ ☠pax☠ alleluia ♰ AMEN. sharia NAZI. [MANE THECEL PHARES]CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVSMQLIVB. [PAX ♰ AMEN ♰] MANE THECEL PHARES. drink your poison made by yourselfalleluia. amen. Rei Unius Re di Israele
   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. UniusRei3 WOW looks like Jews control everybody. They are super human- Then I would rather side with advanced super Jews than with weak minded slaves who allowed themselves to be manipulated and controlled. --ANSWER--IN MANY HAVE BETRAYED! you are a Mason too? because we pay our money to the Jew at interest? to be his slave? is evident that he has 200% of all money of the world (seigniorage + debt public) that has all the resources to handle everything! IN MOLTI HANNO TRADITO! sei un massone anche tu? perché dobbiamo pagare i nostri soldi all'ebreo ad interesse per essere i suoi schivi? è evidente che lui ha il 200% di tutto il denaro (signoraggio + debito pubblico)cioè ha tutte le risorse per manipolare ogni cosa!
   by Unius Rei king of Israel

   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. amen ☠pax☠ +♰+ ☠pax☠ alleluia ♰ AMEN. sharia NAZI. [MANE THECEL PHARES]CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVSMQLIVB. [PAX ♰ AMEN ♰] MANE THECEL PHARES. drink your poison made by yourselfalleluia. amen. Rei Unius Re di Israele
   Jesus (true man) Is Christ (true God) He is NOT silent. In fact they wrote the Gospels 4 I do not need to lie like Satan because I am not a criminal! I'm not like you that you do porn videos
   by Unius Rei king of Israel

   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. amen ☠pax☠ +♰+ ☠pax☠ alleluia ♰ AMEN. sharia NAZI. [MANE THECEL PHARES]CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVSMQLIVB. [PAX ♰ AMEN ♰] MANE THECEL PHARES. drink your poison made by yourselfalleluia. amen. Rei Unius Re di Israele
   you are very religious as any Satanist I do not have a religion i love God Allah JHWH ecc.. only that's why I can be a perfect Hindu a perfect Muslim a perfect jew a perfect communist I am the brother of every honest man .. but it's not my fault that Satanists are criminals
   by Unius Rei king of Israel

   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. amen ☠pax☠ +♰+ ☠pax☠ alleluia ♰ AMEN. sharia NAZI. [MANE THECEL PHARES]CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVSMQLIVB. [PAX ♰ AMEN ♰] MANE THECEL PHARES. drink your poison made by yourselfalleluia. amen. Rei Unius Re di Israele
   I have not put myself in the highest position for personal ambition but because this was necessary to save all mankind io non ho messo me stesso nella posizione più alta per una ambizione personale ma perché questo era indispensabile per salvare tutto il genere umano
   by Unius Rei king of Israel

   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. amen ☠pax☠ +♰+ ☠pax☠ alleluia ♰ AMEN. sharia NAZI. [MANE THECEL PHARES]CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVSMQLIVB. [PAX ♰ AMEN ♰] MANE THECEL PHARES. drink your poison made by yourselfalleluia. amen. Rei Unius Re di Israele
   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. HolySpiritWithinYou Mistafield--- When Jesus has thought of you? you do not know what Jesus said about you! Jesus said about mistafield .. "better for him that he had never been born!" Better for him that he was thrown with a stone in the sea! " You do not need for you of a human mind to understand what the hell that awaits you in the Hell!
   by Unius Rei king of Israel

   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. amen ☠pax☠ +♰+ ☠pax☠ alleluia ♰ AMEN. sharia NAZI. [MANE THECEL PHARES]CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVSMQLIVB. [PAX ♰ AMEN ♰] MANE THECEL PHARES. drink your poison made by yourselfalleluia. amen. Rei Unius Re di Israele
   I can not love or forgive all satans But all sinners? they will be forgiven! I have since decided to stop this 3 rd WWnuclear no I do not wont to save the world for you you do not deserve to live! I do it only for my pride io non posso amare o perdonare i satana ma tutti gli peccatori? loro saranno perdonati! poiché io ho deciso di fermare la 3°WWnuclear no io non salvo il mondo per voi voi non meritate di vivere! io lo faccio unicamente per il mio orgoglio
   by Unius Rei king of Israel

   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. amen ☠pax☠ +♰+ ☠pax☠ alleluia ♰ AMEN. sharia NAZI. [MANE THECEL PHARES]CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVSMQLIVB. [PAX ♰ AMEN ♰] MANE THECEL PHARES. drink your poison made by yourselfalleluia. amen. Rei Unius Re di Israele
   If I win Satan in his kingdom? ie in google ie youtube ie the Internet? So Satan is really finished goner! here's why the NWO-IMF is been already collapse; you withdraw your money from the bank immediately because all of your deposits? have been lost! se io vinco satana nel suo regno? ie in google ie in youtube ie in internet? allora satana è veramente finito spacciato! ecco perché il NWO-FMI è già crollato tu ritira i tuoi soldi dalla banca immediatamente poiché tutti i tuoi depositi? sono andati perduti!
   kevinmthomasband
   kevinmthomasband posted a comment
   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. amen ☠pax☠ +♰+ ☠pax☠ alleluia ♰ AMEN. sharia NAZI. [MANE THECEL PHARES]CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVSMQLIVB. [PAX ♰ AMEN ♰] MANE THECEL PHARES. drink your poison made by yourselfalleluia. amen. Rei Unius Re di Israele
   shalom
   by Unius Rei king of Israel

   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. amen ☠pax☠ +♰+ ☠pax☠ alleluia ♰ AMEN. sharia NAZI. [MANE THECEL PHARES]CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVSMQLIVB. [PAX ♰ AMEN ♰] MANE THECEL PHARES. drink your poison made by yourselfalleluia. amen. Rei Unius Re di Israele
   A person who studies metaphysics Would Be Called Either metaphysicist in [4] or a metaphysician. [5] Attempts to Clarify The metaphysician The Fundamental notions by Which People Understand the World eg Existence properties and Their objects space and time cause and effect and possibility. " - ANSWER -- IDIOT! I can not be won by anyone .. because I do not study the metaphysics I am metaphysics this is my terrible mystery if you continue to resist at God? you will die like flies around the world amen hallelujah
   by Unius Rei king of Israel

   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. amen ☠pax☠ +♰+ ☠pax☠ alleluia ♰ AMEN. sharia NAZI. [MANE THECEL PHARES]CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVSMQLIVB. [PAX ♰ AMEN ♰] MANE THECEL PHARES. drink your poison made by yourselfalleluia. amen. Rei Unius Re di Israele
   because the Holy Spirit dwells in man? then will always be the man to win! but if lorenzojhwh alone He has broken down all by yourself the NWO that to build him the Rothschilds etc. .. ie all the synagogue of Satan It took centuries and centuries for to build it with billions the dead etc. ..? here because Satan is a loser! Because also if all the Jews? also are all Satanists? ok! But the temptation of YHWH for the Jews? is always stronger of the temptation of Satan! ok! I will forgive all the Jews but I will not forgive you!
   CaptainFuckFake
   CaptainFuckFake posted a comment
   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. amen ☠pax☠ +♰+ ☠pax☠ alleluia ♰ AMEN. sharia NAZI. [MANE THECEL PHARES]CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVSMQLIVB. [PAX ♰ AMEN ♰] MANE THECEL PHARES. drink your poison made by yourselfalleluia. amen. Rei Unius Re di Israele
   why should i burn?
   by Unius Rei king of Israel

   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. amen ☠pax☠ +♰+ ☠pax☠ alleluia ♰ AMEN. sharia NAZI. [MANE THECEL PHARES]CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVSMQLIVB. [PAX ♰ AMEN ♰] MANE THECEL PHARES. drink your poison made by yourselfalleluia. amen. Rei Unius Re di Israele
   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. MistafiedLive -- Satan is a coward just as you and he wants to have relations with all those who are weaker than him. now? thou canst not of shun by me! and in fact I will do evil (even more) against you and against your whole damn world of satan because of Satanism that is hypocrisy .. because no lie can stand in front of the purity of this ministry! your porn channel? supermaggotdx porno? was closed!
   by Unius Rei king of Israel

   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. amen ☠pax☠ +♰+ ☠pax☠ alleluia ♰ AMEN. sharia NAZI. [MANE THECEL PHARES]CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVSMQLIVB. [PAX ♰ AMEN ♰] MANE THECEL PHARES. drink your poison made by yourselfalleluia. amen. Rei Unius Re di Israele
   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. MistafiedLive--- satana è un vigliacco proprio come te e lui vuole avere relazione con tutti quelli che sono più deboli di lui. ora? tu non potrai scansare me! ed infatti io farò del male(sempre di più) contro di te e contro tutto il tuo mondo maledetto fatto di satanismo e di ipocrisia.. poiché nessuna menzogna può resistere di fronte alla purezza di questo ministero!
   by Unius Rei king of Israel

   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. amen ☠pax☠ +♰+ ☠pax☠ alleluia ♰ AMEN. sharia NAZI. [MANE THECEL PHARES]CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVSMQLIVB. [PAX ♰ AMEN ♰] MANE THECEL PHARES. drink your poison made by yourselfalleluia. amen. Rei Unius Re di Israele
   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. MistafiedLive -- my victory against Satan etc. .. etc. .. is absolute! so all the Jews are destined to return from me their king! they believed that the synagogue of Satan can be a protection and so it was for their in the past .. but the time has come that all the rats are abandoning ship .. but you're too stupid to jump out .. You're bound to drown .. yet? but I has loved also you too! [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. MistafiedLive -- la mia vittoria contro satana ecc.. ecc.. è schicciante! così tutti gli ebrei sono destinati a tornare da me il loro re! loro hanno creduto che la sinagoga di satana foteva essere una protezione e così è stato.. ma è giunto il momento che tutti i topi devono abbandonare la nave.. ma tu sei troppo stupido per saltare fuori.. tu sei destinato ad affogare.. eppure? io ho voluto bene anche a te!
   by Unius Rei king of Israel

   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. amen ☠pax☠ +♰+ ☠pax☠ alleluia ♰ AMEN. sharia NAZI. [MANE THECEL PHARES]CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVSMQLIVB. [PAX ♰ AMEN ♰] MANE THECEL PHARES. drink your poison made by yourselfalleluia. amen. Rei Unius Re di Israele
   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. MistafiedLive -- you will be destined to be getting worse here for I have taken possession of youtube fallen angels? have failed they are not good allies [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. MistafiedLive --- tu sarai destinato a stare sempre peggio qui poiché io ho preso possesso di youtube gli angeli caduti? hanno fallito loro non sono dei buoni alleati
   by Unius Rei king of Israel

   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. amen ☠pax☠ +♰+ ☠pax☠ alleluia ♰ AMEN. sharia NAZI. [MANE THECEL PHARES]CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVSMQLIVB. [PAX ♰ AMEN ♰] MANE THECEL PHARES. drink your poison made by yourselfalleluia. amen. Rei Unius Re di Israele
   in your Iscrizioni (3) of supermaggotdx are rottendx z8x4 and now everyone knows that rottendx [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. z8x4? it's always you!
   by Unius Rei king of Israel

   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. amen ☠pax☠ +♰+ ☠pax☠ alleluia ♰ AMEN. sharia NAZI. [MANE THECEL PHARES]CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVSMQLIVB. [PAX ♰ AMEN ♰] MANE THECEL PHARES. drink your poison made by yourselfalleluia. amen. Rei Unius Re di Israele
   Yeah mistafied not your fault but when the devil takes the holy water then he is very sick that's why you're losing your balance
   by Unius Rei king of Israel

   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. amen ☠pax☠ +♰+ ☠pax☠ alleluia ♰ AMEN. sharia NAZI. [MANE THECEL PHARES]CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVSMQLIVB. [PAX ♰ AMEN ♰] MANE THECEL PHARES. drink your poison made by yourselfalleluia. amen. Rei Unius Re di Israele
   MistafieDemonCatcher IE supermaggotdx. IE MISTAFIELDshit your videos porn You make them with "your internet life wife" supermaggotdx. or with your real wife? supermaggotdx.
   by Unius Rei king of Israel

   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. amen ☠pax☠ +♰+ ☠pax☠ alleluia ♰ AMEN. sharia NAZI. [MANE THECEL PHARES]CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVSMQLIVB. [PAX ♰ AMEN ♰] MANE THECEL PHARES. drink your poison made by yourselfalleluia. amen. Rei Unius Re di Israele
   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. mistafied187 -- pornosatan there is nothing that you can do to protect your world of shit the Jewish lobby of the synagogue of Satan etc. .. You are a vile deceiver! Rothschild domination? is crumbling! In fact it will collapse suddenly as the twin towers collapsed it will collapse your NWO VELOCEMENTE!QuicklyQuicklyQuickly! because too much innocent blood ask God constantly to get his justice. the forces of good? are IN COALITION Quickly! because I am Rei unius
   by Unius Rei king of Israel

   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. amen ☠pax☠ +♰+ ☠pax☠ alleluia ♰ AMEN. sharia NAZI. [MANE THECEL PHARES]CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVSMQLIVB. [PAX ♰ AMEN ♰] MANE THECEL PHARES. drink your poison made by yourselfalleluia. amen. Rei Unius Re di Israele
   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. mistafied187 --- pornosatan non c'è nulla che tu puoi fare per proteggere il tuo mondo di merda di lobby ebraiche della sinagoga di satana ecc.. tu sei un vile mistificatore! il dominio Rothschild si va sgretondo! infatti esso crollerà repentinamente come sono crollate le torri gemelle così crollerà il tuo NWO poiché troppo sangue innocente invoca da Dio continuamente per ottenere la sua giustizia. le forze del bene? si stanno coalizzando rapidamente! perché io sono Unius Rei
   supermaggotdx
   supermaggotdx posted a comment
   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. amen ☠pax☠ +♰+ ☠pax☠ alleluia ♰ AMEN. sharia NAZI. [MANE THECEL PHARES]CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVSMQLIVB. [PAX ♰ AMEN ♰] MANE THECEL PHARES. drink your poison made by yourselfalleluia. amen. Rei Unius Re di Israele
   eat my shit
   by Unius Rei king of Israel

   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. amen ☠pax☠ +♰+ ☠pax☠ alleluia ♰ AMEN. sharia NAZI. [MANE THECEL PHARES]CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVSMQLIVB. [PAX ♰ AMEN ♰] MANE THECEL PHARES. drink your poison made by yourselfalleluia. amen. Rei Unius Re di Israele
   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. GRIMSREVENGE253 --- BOY .. Satan has done to you of evil too! In fact before have raped your father taking away him by you and now satan prevents you to forgive him on his deathbed. boy. You have many serious problems spicologici! you have betrayed your Creator and your people to make yourself an accomplice too of Rothschild and his bank seigniorage You're a parasite.. You are esoteric agenda of [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. /09 etc. .. etc. .. I swear in the name of Jesus your misery is great your doom will be infinite despair!!
   by Unius Rei king of Israel

   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. amen ☠pax☠ +♰+ ☠pax☠ alleluia ♰ AMEN. sharia NAZI. [MANE THECEL PHARES]CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVSMQLIVB. [PAX ♰ AMEN ♰] MANE THECEL PHARES. drink your poison made by yourselfalleluia. amen. Rei Unius Re di Israele
   Commento al tuo video Ron Paul Our CIA Mossad gave Libya over to Al Qaeda ie esoteric agenda NWO ForLiberty888 SAID Mossad? Israel has no gold no oil as Arab countries have. Israel cannot print paper dollars. Israel did not and does not fund Al-Qaeda does not sell weapons to muslim countries. So only weak minded socialists or weak minded in general see Jews under their own bed. Some say lithium can help. -- ANSWER-- Israel has no problem for me in more than all others false Masonic democracies of the bank seigniorage all small Satan of the great Satan ie the synagogue of Satan of enlightened and his F.E.D. 666Rothschild his IMF of private S.p.A. corporations of 322Bush against all the peoples that have become the slaves of Jews Satanists
   by Unius Rei king of Israel

   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. amen ☠pax☠ +♰+ ☠pax☠ alleluia ♰ AMEN. sharia NAZI. [MANE THECEL PHARES]CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVSMQLIVB. [PAX ♰ AMEN ♰] MANE THECEL PHARES. drink your poison made by yourselfalleluia. amen. Rei Unius Re di Israele
   Satanism shit [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. all --it is impossible to make a mockery against God! because we are how thoughts (with autonomous free) in God mind! The greatest desire in the Hell? is their disintegration their suicide but unfortunately a spirit? he can not make suicide of himself! They are infinitely desperate to until madness and their greatest desire?. is the disintegration or the second death that is the lake of fire " as it says in the Apocalypse." and because they can not kill yourself? then the demons trying to hurt God through the destruction and destroying all men cheating men that are precious and beloved creatures of God... yes today? all those who are against God in a conditionof mortal sin they could be abducted by aliens while sleeping.
   by Unius Rei king of Israel

   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. amen ☠pax☠ +♰+ ☠pax☠ alleluia ♰ AMEN. sharia NAZI. [MANE THECEL PHARES]CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVSMQLIVB. [PAX ♰ AMEN ♰] MANE THECEL PHARES. drink your poison made by yourselfalleluia. amen. Rei Unius Re di Israele
   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. all satanism shit--- è impossibile prendersi gioco di Dio! poiché noi siamo come dei pensieri(dotati di autonomia) nella sua mente! il più grande desiderio dell'inferno è la disintegrazione il suicidio ma purtroppo uno spirito? lui non può terminare se stesso! Sono disperati fino alla pazzia ed il loro più grande desiderio?. è la disintegrazione o seconda morte cioè lo stagno di fuoco" come è detto nell'Apocalisse". e poiché loro non possono uccidere se stessi? allora i demoni cercano di far soffrire Dio ingannado e distruggendo gli uomini che sono le preziose ed amate creature di Dio. oggi? tutti quelli che sono contro Dio in una condizione di peccato mortale loro potrebbero essere rapiti dagli alieni durante il sonno.
   by Unius Rei king of Israel

   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. amen ☠pax☠ +♰+ ☠pax☠ alleluia ♰ AMEN. sharia NAZI. [MANE THECEL PHARES]CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVSMQLIVB. [PAX ♰ AMEN ♰] MANE THECEL PHARES. drink your poison made by yourselfalleluia. amen. Rei Unius Re di Israele
   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. Satanists zionist sharia enlightened masons-- what is the greatest wish of Satan and all demons? which of you will answer this question? it is useless to you cowards .. it is useless to hide yourself from me .. . I see you! [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. all satanism evolutionism satanists shit--- quale è il più grande desiderio di Satana e di tutti i demoni? chi di voi vuole rispondere a questa domanda? è inutile che fate i vigliacchi.. è inutile nascondersi da me.. . io vi vedo!
   by Unius Rei king of Israel

   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. amen ☠pax☠ +♰+ ☠pax☠ alleluia ♰ AMEN. sharia NAZI. [MANE THECEL PHARES]CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVSMQLIVB. [PAX ♰ AMEN ♰] MANE THECEL PHARES. drink your poison made by yourselfalleluia. amen. Rei Unius Re di Israele
   [[[September [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. th Francesco Cossiga Israeli Mossad Terrorism Against America]]] former President Francesco Cossiga a senator for life says "From neighboring environments in Palazzo Chigi nerve center of the Directorate of Italian intelligence. The author of the attack of September [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. at two towers New York while all the Democratic circles America and Europe with the front line Those of the Italian center-left now know well that the attack en was made​​ by the CIA and MOSSAD with the help of all Zionist world to Impeach Arab Countries and to induce the Western Powers to intervene Iraq and Afghanistan is said "30/11 / 2007 "Corriere della Sera". All the banks in the world belong to A Few people ie They Are companies (SpA) Whose Master is only the "Illuminati" Rothschild Rockefeller666 Jezebel Elizabeth II Bush322 etc. .
   by Unius Rei king of Israel

   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. amen ☠pax☠ +♰+ ☠pax☠ alleluia ♰ AMEN. sharia NAZI. [MANE THECEL PHARES]CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVSMQLIVB. [PAX ♰ AMEN ♰] MANE THECEL PHARES. drink your poison made by yourselfalleluia. amen. Rei Unius Re di Israele
   [ 9/11 ] Bombs explosions secondary explosions explosive devices....how many more times do we need to hear these words being said by 9/11 witnesses before we start asking questions about what really happened on that awful day? All of the individual news reports in this video can be found on YouTube and other video sites. This video shows that many actual 9/11 witnesses heard and saw explosions going off inside the towers long before they actually fell. These witnesses include police firemen and reporters.
   by Unius Rei king of Israel

   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. amen ☠pax☠ +♰+ ☠pax☠ alleluia ♰ AMEN. sharia NAZI. [MANE THECEL PHARES]CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVSMQLIVB. [PAX ♰ AMEN ♰] MANE THECEL PHARES. drink your poison made by yourselfalleluia. amen. Rei Unius Re di Israele
   [ 9/11 ] And what is even more shocking is the fact that all of this has been largely ignored by the mainstream media after the day itself. For those debunkers who wish to keep saying that the explosions were caused by gas lines please save your breath. All of the three buildings that were blown up on 9/11 were all Class-A buildings. This means that gas lines were not permitted because the buildings had to comply with the safety regulations set out for Class-A buildings. So there were no gas lines!
   by Unius Rei king of Israel

   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. amen ☠pax☠ +♰+ ☠pax☠ alleluia ♰ AMEN. sharia NAZI. [MANE THECEL PHARES]CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVSMQLIVB. [PAX ♰ AMEN ♰] MANE THECEL PHARES. drink your poison made by yourselfalleluia. amen. Rei Unius Re di Israele
   [ 9/11 ] We really need to wake up to the facts and ask questions. If we don't what does that say about us? Sorry about the sync loss with the audio. All of these news clips are available elsewhere on YouTube as well as in the archives of the main news media sites.
   VICTORYcine
   VICTORYcine posted a comment
   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. amen ☠pax☠ +♰+ ☠pax☠ alleluia ♰ AMEN. sharia NAZI. [MANE THECEL PHARES]CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVSMQLIVB. [PAX ♰ AMEN ♰] MANE THECEL PHARES. drink your poison made by yourselfalleluia. amen. Rei Unius Re di Israele
   Hello! Very nice channel! Please if you can subscribite to ours. Thank you very much
   by Unius Rei king of Israel

   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. amen ☠pax☠ +♰+ ☠pax☠ alleluia ♰ AMEN. sharia NAZI. [MANE THECEL PHARES]CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVSMQLIVB. [PAX ♰ AMEN ♰] MANE THECEL PHARES. drink your poison made by yourselfalleluia. amen. Rei Unius Re di Israele
   we are the children of the day alleluia.. Glory! In fact we are the children of light amen glory to God forever. shalom salaam + = blessings too. love love hope joy and peace. thus there is no one in the whole world that he can think that evil is more powerful than good without an bad start ie not begin to drink his own blood and without shedding of the his blood in some way hallelujah. I decided this in the name of Jesus and this is what will happen in fact it will be in the name ofAbraham Isaac Jacob Jesus of Betlemme and all the saints and the prophets! The freedom that God has given to you? You have this used to do evil to others and therefore in this way you has do also the unavoidable harm to yourself. amen. hallelujah
   by Unius Rei king of Israel

   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. amen ☠pax☠ +♰+ ☠pax☠ alleluia ♰ AMEN. sharia NAZI. [MANE THECEL PHARES]CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVSMQLIVB. [PAX ♰ AMEN ♰] MANE THECEL PHARES. drink your poison made by yourselfalleluia. amen. Rei Unius Re di Israele
   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. Existentialistcat -- my "friend" Satanist atheist "mistafield" ie Mistafied781 ie MistafiedLive ie LifesAbstractEmotion etc.. .. etc..? He is married but Nevertheless he is in love with you .. He is a guy intelligent and likeable but this is not what It Could save him from hell! the two of us? we are always on the page of youtube / youtube to fight every day always! Because I am from God as he is for Satan! Obviously ours is a relationship of hate - love it I Have Been Programmed by God to save HIM Also the pieces of shit like him! Because he is a worm sold to Rothschild like every other Satanist ... Also you're a girl Satanist? Why mistafield? He is married but Nevertheless he is in love of you That you think she are very lucky not to be married to Him
   by Unius Rei king of Israel

   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. amen ☠pax☠ +♰+ ☠pax☠ alleluia ♰ AMEN. sharia NAZI. [MANE THECEL PHARES]CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVSMQLIVB. [PAX ♰ AMEN ♰] MANE THECEL PHARES. drink your poison made by yourselfalleluia. amen. Rei Unius Re di Israele
   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. YHWH -- I decree because of my universal sovereignty of Rei Unius that should increase of 2 levels further oppression against all my enemies all over the world Amen in Jesus's name! and for this that us the Church we'll give you praise for ever hallelujah [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. JHWH --- io decreto a motivo della mia sovranità universale di Unius Rei che devono aumentare di 2 livelli ulteriori la oppressione contro tutti i miei nemici in tutto il mondo ed è per questo che noi la Chiesa noi daremo a te la lode in eterno
   by Unius Rei king of Israel

   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. amen ☠pax☠ +♰+ ☠pax☠ alleluia ♰ AMEN. sharia NAZI. [MANE THECEL PHARES]CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVSMQLIVB. [PAX ♰ AMEN ♰] MANE THECEL PHARES. drink your poison made by yourselfalleluia. amen. Rei Unius Re di Israele
   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. YHWH -- I decree because of my universal sovereignty of Rei Unius that should increase of 2 levels further oppression against all my enemies all over the world Amen in Jesus's name! and for this that us the Church we'll give you praise for ever hallelujah [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. JHWH --- io decreto a motivo della mia sovranità universale di Unius Rei che devono aumentare di 2 livelli ulteriori la oppressione contro tutti i miei nemici in tutto il mondo ed è per questo che noi la Chiesa noi daremo a te la lode in eterno
   by Unius Rei king of Israel

   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. amen ☠pax☠ +♰+ ☠pax☠ alleluia ♰ AMEN. sharia NAZI. [MANE THECEL PHARES]CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVSMQLIVB. [PAX ♰ AMEN ♰] MANE THECEL PHARES. drink your poison made by yourselfalleluia. amen. Rei Unius Re di Israele
   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. YHWH -- think the state to make only the torturer against the peoples why fees taxes to enrich Inside Out only Jewish bankers Satanists the Illuminati of the bank seigniorage .. but the judiciary can not protect the people from the many scams and in this way all the people became bad .. that's why I'm forced to kill many people for this reason in the name of Jesus [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. JHWH --- lo Stato pensa soltanto a fare l'aguzzino delle tasse per arrichire oltre ogni limite i banchieri ebrei satanisti gli Illuminati del signoraggio bancario.. ma la magistratura non riesce a proteggere il popolo dalle molte truffe ed in questo modo tutto il popolo è diventato cattivo.. ecco perché io sono costretto ad uccidere molte persone per questo motivo nel nome di Gesù
   by Unius Rei king of Israel

   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. amen ☠pax☠ +♰+ ☠pax☠ alleluia ♰ AMEN. sharia NAZI. [MANE THECEL PHARES]CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVSMQLIVB. [PAX ♰ AMEN ♰] MANE THECEL PHARES. drink your poison made by yourselfalleluia. amen. Rei Unius Re di Israele
   anyway? if I do not manage to be Unius Rei in the world as I am already Unius Rei in the Kingdom of God? So you all die in the 3 rd WWnuclear .. pax.. If then my political project will be successful? Then you all go to on their knees to say "thank you Lord Jesus for this gift of life that only You could do to us." That's why all Satanists they will raise again the cross holy and blessed!

   by Unius Rei king of Israel

   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. amen ☠pax☠ +♰+ ☠pax☠ alleluia ♰ AMEN. sharia NAZI. [MANE THECEL PHARES]CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVSMQLIVB. [PAX ♰ AMEN ♰] MANE THECEL PHARES. drink your poison made by yourselfalleluia. amen. Rei Unius Re di Israele
   comunque? se io non riuscirò ad essere UniusRei per il mondo così come io sono già UniusRei nel Regno di Dio? allora voi tutti morirete nella 3°WWnuclear.. Se poi il mio progetto politico avrà successo? poi voi tutti andrete in ginocchi a dire "grazie Signore Gesù poiché questo dono soltanto tu potevi fare a noi". ecco perché tutti i satanisti loro dovranno risollevare di nuovo la croce santa e benedetta!
   by Unius Rei king of Israel

   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. amen ☠pax☠ +♰+ ☠pax☠ alleluia ♰ AMEN. sharia NAZI. [MANE THECEL PHARES]CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVSMQLIVB. [PAX ♰ AMEN ♰] MANE THECEL PHARES. drink your poison made by yourselfalleluia. amen. Rei Unius Re di Israele
   you pretend to be dumb ...I've already said.. I do not have an interest in the religion of the people .. In fact when they stop to kill Christians? then even I will stop also to talk about Jesus. In fact for many many days? I speak only of politics tu fai finta di essere scemo... io ti ho già detto.. che non ho un interesse nella religione della gente.. infatti quando smetteranno di uccidere i cristiani? allora anche io smetterò di parlare di Gesù.. infatti per molti e molti giorni? io parlo solo di politica
   by Unius Rei king of Israel

   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. amen ☠pax☠ +♰+ ☠pax☠ alleluia ♰ AMEN. sharia NAZI. [MANE THECEL PHARES]CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVSMQLIVB. [PAX ♰ AMEN ♰] MANE THECEL PHARES. drink your poison made by yourselfalleluia. amen. Rei Unius Re di Israele
   is in Jesus Christ that too I can be everything Unius Rei King of Israel Mahdi Messiah etc. .. etc. .. because "I can do everything in Him who has given me strength!" ie the power of that divine nature in which I was Made an child of God that is to be in Christ of the same family of God è in Gesù Cristo che anche io posso essere tutto Unius Rei King of Israel mahdì Messia ecc.. ecc.. poiché "io tutto posso in Colui che ha dato a me la forza!" cioè la potenza di quella natura divina in cui io sono stato costituito figlio di Dio cioè di essere in Cristo della stessa famiglia di Dio
   by Unius Rei king of Israel

   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. amen ☠pax☠ +♰+ ☠pax☠ alleluia ♰ AMEN. sharia NAZI. [MANE THECEL PHARES]CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVSMQLIVB. [PAX ♰ AMEN ♰] MANE THECEL PHARES. drink your poison made by yourselfalleluia. amen. Rei Unius Re di Israele
   Jesus is born in Bethlehem in the house of David ie the tribe of Judah in the family of Jesse as this was the position of his father Joseph ie the his legal status of Jesus while the mother was in Nazareth and was of the tribe of Levi (if I remember correctly)
   by Unius Rei king of Israel

   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. amen ☠pax☠ +♰+ ☠pax☠ alleluia ♰ AMEN. sharia NAZI. [MANE THECEL PHARES]CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVSMQLIVB. [PAX ♰ AMEN ♰] MANE THECEL PHARES. drink your poison made by yourselfalleluia. amen. Rei Unius Re di Israele
   Gesù è nato a Betlemme nella casa di Davide cioè nella tribù di Giuda della famiglia di Jesse poiché questa era la posione di suo padre Giuseppe ovvero la posizione giuridica di Gesù mentre la madre era di Nazareth ed era della tribù di Levi (se non ricordo male)
   by Unius Rei king of Israel

   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. amen ☠pax☠ +♰+ ☠pax☠ alleluia ♰ AMEN. sharia NAZI. [MANE THECEL PHARES]CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVSMQLIVB. [PAX ♰ AMEN ♰] MANE THECEL PHARES. drink your poison made by yourselfalleluia. amen. Rei Unius Re di Israele
   If I work for Google? Then you will not find in youtube of the Satanists! se io lavoro per google? poi non si troveranno satanisti in youtube!
   by Unius Rei king of Israel

   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. amen ☠pax☠ +♰+ ☠pax☠ alleluia ♰ AMEN. sharia NAZI. [MANE THECEL PHARES]CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVSMQLIVB. [PAX ♰ AMEN ♰] MANE THECEL PHARES. drink your poison made by yourselfalleluia. amen. Rei Unius Re di Israele
   by Unius Rei king of Israel UniusRei3 (1 secondo fa) Spam Segnalato come spam fuck satan and all Rothschild and yours occult agenda fuck all satanists and masonry fuck seigniorage banking
   by Unius Rei king of Israel

   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. amen ☠pax☠ +♰+ ☠pax☠ alleluia ♰ AMEN. sharia NAZI. [MANE THECEL PHARES]CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVSMQLIVB. [PAX ♰ AMEN ♰] MANE THECEL PHARES. drink your poison made by yourselfalleluia. amen. Rei Unius Re di Israele
   by Unius Rei king of Israel UniusRei3 (27 secondi fa) Spam Segnalato come spam [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. google --- you remose satan youtube [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. youtube --- you remove satan google
   by Unius Rei king of Israel

   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. amen ☠pax☠ +♰+ ☠pax☠ alleluia ♰ AMEN. sharia NAZI. [MANE THECEL PHARES]CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVSMQLIVB. [PAX ♰ AMEN ♰] MANE THECEL PHARES. drink your poison made by yourselfalleluia. amen. Rei Unius Re di Israele
   In fact I'm not the religion I am a politician universal unius Rei infatti io non sono la religione io sono un politico universale Unius Rei
   by Unius Rei king of Israel

   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. amen ☠pax☠ +♰+ ☠pax☠ alleluia ♰ AMEN. sharia NAZI. [MANE THECEL PHARES]CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVSMQLIVB. [PAX ♰ AMEN ♰] MANE THECEL PHARES. drink your poison made by yourselfalleluia. amen. Rei Unius Re di Israele
   If I preach the Gospel on this page? it is only because nobody cares who they kill 400 Christian martyrs innocent every day all every of day of all year of any year se io annuncio il Vangelo su questa pagina? è soltanto perché non importa a nessuno che uccidono 400 cristiani martiri innocenti ogni giorno per tutti i giorni dell'anno
   by Unius Rei king of Israel

   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. amen ☠pax☠ +♰+ ☠pax☠ alleluia ♰ AMEN. sharia NAZI. [MANE THECEL PHARES]CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVSMQLIVB. [PAX ♰ AMEN ♰] MANE THECEL PHARES. drink your poison made by yourselfalleluia. amen. Rei Unius Re di Israele
   To believe in God? is an act of love and freedom! can not be imposed by law how do the Muslims! I do not pretend that others should believe in God like me .. because their atheism or Gnosticism? these too are ways to discover the presence of God. is the path of the soul and the Spirit that a man should do? this only God can know! Credere in Dio? è un atto di amore e di libertà! non può essere imposto per legge come fanno i musulmani! io non pretendo che gli altri devono credere in Dio come me.. poiché proprio l'ateismo o lo gnosticismo?anche queste sono delle vie per scoprire la presenza di Dio.. è il sentiero dell'anima e dello Spirito che un uomo deve fare? questo soltanto Dio può conoscere!
   by Unius Rei king of Israel

   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. amen ☠pax☠ +♰+ ☠pax☠ alleluia ♰ AMEN. sharia NAZI. [MANE THECEL PHARES]CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVSMQLIVB. [PAX ♰ AMEN ♰] MANE THECEL PHARES. drink your poison made by yourselfalleluia. amen. Rei Unius Re di Israele
   Only satanists they can not find never my understanding because as I am the shepherd of the sheep? Then I myself I can not raise wolves how does Rothschild soltanto i satanisti non possono trovare mai la mia comprensione perché io che sono il pastore delle pecore? poi io stesso non posso allevare i lupi come fa Rothschild
   by Unius Rei king of Israel

   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. amen ☠pax☠ +♰+ ☠pax☠ alleluia ♰ AMEN. sharia NAZI. [MANE THECEL PHARES]CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVSMQLIVB. [PAX ♰ AMEN ♰] MANE THECEL PHARES. drink your poison made by yourselfalleluia. amen. Rei Unius Re di Israele
   is not required to believe in God In fact I do not I rate the men because they believe or why they do not believe but by their professionalism integrity and efficiency I have no interest about the religion of the people because I am a layman that is why I reason as an agnostic Yet I know and love God
   by Unius Rei king of Israel

   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. amen ☠pax☠ +♰+ ☠pax☠ alleluia ♰ AMEN. sharia NAZI. [MANE THECEL PHARES]CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVSMQLIVB. [PAX ♰ AMEN ♰] MANE THECEL PHARES. drink your poison made by yourselfalleluia. amen. Rei Unius Re di Israele
   non è obbligatorio credere in Dio infatti io non valuto gli uomini perché loro credono oppure perché loro non credono ma dalla loro professionalità rettitudine ed efficienza io non ho interesse circa la religione delle persone perché io sono un laico che io ragiono come un agnostico eppure io conosco ed amo Dio
   by Unius Rei king of Israel

   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. amen ☠pax☠ +♰+ ☠pax☠ alleluia ♰ AMEN. sharia NAZI. [MANE THECEL PHARES]CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVSMQLIVB. [PAX ♰ AMEN ♰] MANE THECEL PHARES. drink your poison made by yourselfalleluia. amen. Rei Unius Re di Israele
   [Shalom Gerusalemme. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB]. FakeCreators --- really? it is impossible not to have faith in God! so all those who they say that God does not exist?it is because they want to keep their sin!so the Holy Spirit said "not done" but they must do it!? as you're happy and cornuto? because you take the wife of another then another still take your wife and then all you do only one only people of bastards the happiness of Rothschild .. since this is also a way to make the NWO! in realtà? è impossibile non avere fede in Dio!così tutti quelli che dicono che Dio non esiste?è perché loro vogliono conservare qualche peccato!per cui lo Spirito Santo ha detto "non si fa" ma loro devono farlo!? come tu sei felice e cornuto? poiché tu prendi la moglie di un altro e poi un altro ancora prende tua moglie e poi voi tutti fate un solo popolo di cornuti per la felicità di Rothscild.. poiché anche questo è un modo per fare il NWO!
   by Unius Rei king of Israel
   amen ☠ pax ☠ + ♰ + ☠pax☠ alleluia ♰ AMEN. sharia NAZI. [MANE THECEL PHARES]CSPBCSSML NDSM­DVRSNSMVSMQLIVB. [P A X ♰ A M E N ♰] MANE THECEL PHARES. drink your poison made by yourself alleluia. amen. Rei Unius Re di Israele amen ☠ pax ☠ amen ☠ pax ☠ amen ☠ pax ☠ amen ☠ pax ☠