Vahel paar kuud tule enam riiki nimega Saudi Araabia

[Vahel paar kuud ei tule enam riiki nimega Saudi Araabia] vägivaldne agressioon, et: Saudi Araabia läheb Iraagi vastu? näitab oma viha: jaoks ei ole ennast oma eesmärkide Süürias. IMF 666: pangandus emissioonitulu ja tema šariaadi: Saudi imperialism: (Al Quaeda), see on hullumaja West Masonic: [ta. Euronews. com / 2012/05/19/giordania-il-dilemma-dei-rifugiati-siriani /] Jordan: dilemma Süüria pagulaste Oraib Al Rantawi: Lavastaja: of: Al-Quds: Center for Poliitiline Studies ütleb: " selline on tagajärjed Süüria, kõik kontrollitud, moslemi vennad?: nad on täielikult tagatud Türgi, Katar, Saudi Araabia: toetab oma Salafis, oleme näinud laine: džihaadivõitlejate: kõik on minna Süüria: mis on muutunud: neid (terroristid islamistid): koht Jihad (Al Quaeda) "
UniusRei3 ha pubblicato un commento 1 secondo fa [miks te ei lase mul otsustada minule, et ma olen surematu: igavene igavene igavene igavene, aastaringse ajatu ajatu, igavene lõputu lõputu, lõputu, lõputu, igavene lõputu igavik hävimatu!] 07 / 23/2012 13:37 ASIA Pekingit üles kehtestama sõjaväe garnison kontrollida Lõuna-Hiina mere põhja ehitatakse Sansha (Paracel saared). Seni ei ole andmeid mahu ja ajakava üle liikuda on vabastatud. Kaitseminister eskort ja sõjalisi operatsioone viiakse läbi kaugusel. Nelikümmend viis liiget, keda nimetati käivitada kohalikke asju ja esindavad kohalikud elanikud. Vietnam, protestiks Hiina "imperialism" jätkub.
[Kõik rahvad: purustab juht IMF 666: kuulutada sõda Saudi Araabia! ] 2012/07/23 00:52 Indoneesia: Aceh, kristlaste protest üle põlenud kirik ja ametivõimud inerts tulekahju sai juulis 18 Singkil Regency. Pingid ja muusikariistade hävinud tulekahju. Alates maist eelmisel aastal kohaliku omavalitsuse survel islamistid on suletud off 20 Christian pühakodade, millest neli on katoliiklased. Jakarta (AsiaNews) - Mure kasvab kristlaste seas provintsis Aceh, ohvrid mitmed hiljutised rünnakud äärmusrühmituste või teadmata assailants.
UniusRei3 ha pubblicato un commento 6 secondi fa [kõik rahvad: purustab juht IMF 666: kuulutada sõda Saudi Araabia! ] 2012/07/23 00:52 Indoneesia: vägivald on veelgi poliitika kohalikud omavalitsused, kes selle asemel peatada rünnakud, jätkab sulgemise kirikute ja palve saali (väidetavalt) puudub ehitusluba, mis on vajalik kõigi ehitus Indoneesia (usuliste ja mitte-religioosse). Dokumendis avaldati nendel päevadel, Christian Alliance Ameerika Põhja-Sumatra hukka, et alates möödunud aasta maist vähemalt 20 maja kirikutes või palve kabelid on suletud poolt Singkil Regency ametnikud. Nende seas 10 kuulus Pakpak Dairi Christian protestantlik kirik (Gkppd) ja neli katoliku.
@ Ihate NEWLAYOUT CIA freemansory satanistide Synne Kkk 666 322 IMF FED kokkuvarisemine EKP NWO Talmud šariaadi - just teile: te olete teinud: kõik see kurjus vastu: youtube! ainult sellepärast, teie olete need gay kes ei saa lõpetada mees ainult: unius REI! sest maailm, mis põleb 3 rd WW tuuma? ei saa olla kellegi huvides: mitte satanistide! ainult: vaimuhaigete: võib loota: midagi 3 ° W War tuuma: .. ja siis koos unius REI: tegevus: äri? Mis võib juhtuda: hea: sina ja su kuningriik "saatana kogudusest" anyway? peida ennast varjus kanalisatsiooni: ootame: teie aeg! See on minu aeg alles! kui sa head poisid? Ma tapan sind!
 
Synnek1 ütles: Mis on teie "hämmastav saladus"? - Vastus - @ IMF šariaadi - sa satanistid? sa pead minema, mitte ainult internetis, vaid isegi sellel planeedil! või kõik surevad: teiega! Satanistide sa oled? sa pead minema, mitte ainult internetis, vaid isegi sellel planeedil! või kõik surevad: teiega! Kindlasti ei ole juhus, et on blokeeritud lehti kommenteerida minu artikkel. 4 päeva tagasi [hais väävli] youtube IMF 666 CIA 322: Synnek1 (MrPeteBlood: CIA on youtube kapten IMF) avaldas kommentaar: 1 tund tagasi: "Me ei unusta kunagi jobu!" - Vastus -> Jah, ma tean, "sa oled leegion deemonid" on õnnestunud! Sest kui sa: (satanistide Vabamüürlaste) Kas midagi tõelist väärtust? sa oleks vallutanud planeedi juba liiga kaua aega tagasi! kuid see on tõde: "Sa oled igavene kaotajad!" mida ma tunnen? on lihtsalt kohutav hais laibad ja põlenud inimliha:
 
Synnek1 ütles: Mis on teie "hämmastav saladus"? - Vastus - sest ainult oma: suur perse katki: Nad võivad mõelda: et pooldab Saatan saab olema vastupidav! ja nüüd? Sul on kogu see leht näitab taas on: kui sa oled sitapea! Kurat, DIRTY IMF 666: Sa oled labane? Sellepärast, et olete kaotanud! Sest sa oled luuser sa oled vastik! Mis sa arvad? Minu Püha Vaim oli lähedal sulle: kui sa commettevi: mõrv: ja vägistamised ja kannibalismi: altaril Saatan koos oma kaasosaliste: CIA on 666: et: Nad on salateenistused ja IMF: st: vabamüürlaste süsteem emissioonitulu pangandus ! kurat sa: Rabi Rothschild kakam 666 öökull jumal, Baal, sest ma tulen teid, ja kõik oma kaasosalised! Mis sa arvad? Minu Püha Vaim oli lähedal sulle: kui sa commettevi: mõrv: ja kannibalismi ja vägistamised: altar Saatana oma kaasosalised:
 
Synnek1 ütles: Mis on teie "hämmastav saladus"? - VASTUS - CIA 666: et: nad on salateenistused ja IMF: st: vabamüürlaste süsteem panga emissioonitulu! kurat sa: Rothschild, sest ma tulen teid, ja kõik oma kaasosalised! google ja youtube? on nagu 2 hirmunud lapsed! Sest on kaotanud kontrolli: on oma server läks maha trükitud: 666 IMF CIA: nii paljud satanistid: Nad määrati: sees (majandus-, haldus), et muuta päevakorda NWO: mis on lagunemine Iisraeli jooksul 3 ° WW tuuma! youtube ja google: mitu korda nad meeleheitlikult küsis: minu abi (kaudsete vormid): Millal: 4 päeva tagasi: Ma kirjutasin [lõhn väävlit] Against artiklit: preester Saatana Synnek1? youtube on blokeerinud kommentaaride igal leheküljel: juhtida tähelepanu selle tohutu tragöödia satanistide: et: on hävitavad ja hävitamise: oma servereid:: see on kuritegu: 1. Muudatus: see tähendab, Vastu: demokraatia ja sõnavabadus
 
Olen poliitilise projekti Iisraeli kuningas, 666 Rothschild: kurat sa, IMF, ma ei ole sõlminud Vabamüürlus: nagu: sa oleks tahtnud! Yo soy el Proyecto poliitilis del Rey de Iisrael, 666 Rothschild: Vete la mierda, el FMI ei ole ta entrado en la masonería: como: que hubiera querido! io sono il Progetto poliitilis del Re di Israele: fottiti rothscild 666 FMI; io mitte sono entrato nella massoneria tulema tu avresti voluto! Je suis le projet Politique du Roi d'Iisrael, 666 Rothschild: va te faire foutre, du FMI, je n'ai pas Entre en frank-maçonnerie: en tant que: vous auriez voulu! Ich bin das politische Projekt des Königs von Iisrael, 666 Rothschild: kurat sa, instituudis, ich habe nicht in die Freimaurerei eingegeben: zum Beispiel: Sie gewollt Hatten!
 
»2012/07/23 [Saudi Araabia karistab Iraak: sest see enam ei liigu Salafistlik Al Qaeda Süürias. on Iraagis enesetapurünnakud ja autopommid tabas 13 linna, 91 hukkunut ja 172 haavatut] See on halvim string rünnakute algusest aastas. Enim kannatanud piirkonnad on Põhja-Bagdadis. Kirkuki ka rünnatud. Bagdadi (AsiaNews / asutused) - teemaks nii kaugel rünnakute 13 Iraagi linnades seisab 91 surnud ja 172 haavata, mida eksperdid näevad hullem string rünnakud ja tulistamised alates aasta algusest. Kõige enam koht oli Taji, sunniitide naabruses mõned 20km (12 miili) põhja pool Bagdadi, kus vähemalt 24 inimest hukkus. Autopommid on valitsuse hoone põhja Bagdadi linnaosa Sadr City hukkus vähemalt 12 ametnikud ja politsei.
 
UniusRei3 ha pubblicato un commento 16 secondi fa [Saudi Araabia karistab Iraak: sest see enam ei liigu Salafistlik Al Qaeda Süürias. on Iraagis enesetapurünnakud ja autopommid tabas 13 linna, 91 hukkunut ja 172 haavatut] Muu rünnakute teatati Kirkuki, Dhuluiya (70 km põhja pool Bagdadi) Saadiya (Dyala, kirdes pealinnas), Khan Beni-Saad ( Dyala) Tuz Khurmatu (Salah ad-Din) ja Dibis (Kirkuki). Pühapäeval, pommiplahvatuste lõuna pealinnas hukkus vähemalt 17. Kallaletungide päeva pärast Abu al-Qaeda Iraagi liider Bakr al-Baghdadi teatas uue solvav kordusvõte valdkondades organisatsioon oli taandunud enne USA sõdurid riigist lahkunud eelmise aasta detsembris. "Suurem osa sunniidid Iraagis toetust al-Qaeda ja ootavad selle tagasi," ütles ta väitis audio sõnum postitatud mässuliste veebilehti. Ikka, keegi on veel väitnud eest hiljemalt rünnakutega.
 
UniusRei3 ha pubblicato un commento 26 secondi fa [Saudi Araabia karistab Iraak: sest see enam ei liigu Salafistlik Al Qaeda Süürias. on Iraagis enesetapurünnakud ja autopommid tabas 13 linna, 91 hukkunut ja 172 haavatut] Terroristid tabas politseijaoskonnad, valitsushooned ja kontrollpunktides. Arvestades mustri vägivald Iraagi julgeolekujõud olid kavandatud eesmärke, analüütikud ütlevad. Tegelikult on üks vahejuhtum, 15 sõdurit teadaolevalt hukkus baasi Dhuluiya. Kuna USA Irtoliite, turvalisus riigis on tagatud Iraagi väed. Pealinnas, politsei kontrollpunkti tabas autopommid, armee alused olid tabanud suurtükituli ja üks politseinik sai isegi rünnati tema kodus.
 
UniusRei3 ha pubblicato un commento 43 secondi fa [Saudi Araabia karistab Iraak: sest see enam ei liigu Salafistlik Al Qaeda Süürias. on Iraagis enesetapurünnakud ja autopommid tabas 13 linna, 91 hukkunut ja 172 haavatut] In Taji, kus string plahvatuste läks ära, teine ​​plahvatus tabas, kui politsei saabus sündmuskohale appi. Kokku vähemalt 41 inimest hukkus, sealhulgas vähemalt 14 politsei. Vägivald kastetud Iraagis pärast plahvatus 2006 ja 2007. Kuid see on nüüd tagastatud pärast USA Irtoliite riigis vapustasid süvenemine poliitiline ebastabiilsus. Vähemalt 237 inimest hukkus juunis üksi.
 
Kindlasti ei ole juhus, et kõik kommentaar leheküljed on blokeeritud minu artikkel. 4 päeva tagasi [hais väävli] youtube IMF 666 CIA 322: Synnek1 (MrPeteBlood: CIA on youtube kapten IMF) avaldas kommentaar: 1 tund tagasi: "Me ei unusta kunagi jobu!" - Vastus -> Jah, ma tean, "sa oled leegion deemonid" on õnnestunud! Sest kui sa: (satanistide Vabamüürlaste) Kas midagi tõelist väärtust? sa oleks vallutanud planeedi juba liiga kaua aega tagasi! kuid see on tõde: "Sa oled igavene kaotajad!" mida ma tunnen? on lihtsalt kohutav hais laibad ja põlenud inimliha: sest ainult oma: suur perse katki: Nad võivad mõelda: mis on kasuks Saatan saab olema vastupidav! ja nüüd? Sul on kogu see leht näitab veelkord: kui sa oled sitapea! Kurat, DIRTY IMF 666: Sa oled labane? Sellepärast, et olete kaotanud! sa oled luuser Sest sa oled vastik!
 
youtube ja google? on nagu 2 hirmunud lapsed! sest on kaotanud kontrolli: oma server: läks trükitud: 666 IMF CIA: nii paljud satanistid: need kehtestati: sees (haldus haldus): teha päevakorda NWO: mis on lagunemine Iisraeli ajal 3 ° WW tuuma! youtube ja google: mitu korda küsiti meeleheitlikult: minu abi (kaudsete vormid): Millal: 4 päeva tagasi: Ma kirjutasin [lõhn väävlit] artikli vastu: preester Saatana Synnek1? youtube on blokeerinud kommentaaride igal leheküljel: juhtida tähelepanu selle tohutu tragöödia satanistide: et: on hävitavad ja hävitamise: oma servereid:: see on kuritegu: 1. Muudatus: see on vastu: demokraatia ja sõnavabadus

[Inter kelkaj monatoj ne estos plu al lando nomata Saŭda Arabio] la perforta agreso ke: Saŭda Arabio faras kontraŭ Irako? montras lian koleron, cxar al ili malsukcesis en liaj objektivoj en Sirio. IMF 666: bankaj seigniorage kaj lia Sharia cxar Saud imperiismo: (Al Quaeda), tiu estas la freneza azilon de la Okcidento masónica: [it. euronews. com / 2012/05/19/giordania-il-dilemma-dei-rifugiati-siriani /] Jordanio: la dilemo de siriaj rifuĝintoj, Oraib Al Rantawi: Direktoro: de: Al-Quds: Centro por Politikaj Studoj, diras: " tia estas la konsekvencoj de Sirio, ĉiuj kontrolita per islamaj fratoj?: ili estas plene subtenata de Turkujo, Kataro, Saŭda Arabio: subtenas lian la Salafis, ni vidis ondon de: jihadists: ĉiuj por iri al Sirio: kiu farigxis cxar ili (teroristoj islamistoj): la loko de Jihad (Al Quaeda) "
UniusRei3 ha pubblicato un commento 1 secondo fa [kial vi ne lasu min decidas mi; mi estas senmorta: eterna eterna eterna eterna, perenne sentempa sentempa, eterna Endless senfina, senfina, senfina, eterna senfina eterneco nepereonta!] 07 / 23/2012 13:37 Azio Pekino establi militan garnizonon por kontroli Sudĉina Maro La bazo estos konstruita en Sansha (Paracel Islands). Ĝis nun neniu detaloj pri la grandeco kaj tempo de la movado estis ĵetita. Defendo, eskorto kaj militaj operacioj estos kuri de la urbo. Kvardek kvin membroj estis enoficigitaj kuri lokaj aferoj kaj reprezenti lokaj loĝantoj. En Vjetnamio, protesto kontraŭ ĉina "imperiismo" daŭrigas.
[Ĉiuj Nacioj: premas la kapon de la IMF 666: deklari militon al Saud-Arabio! ] 07/23/2012 12:52 INDONEZIO: Aceh, kristanoj protesto pri bruligis preĝejo kaj aŭtoritatoj inercio La fajro datiĝas al julio 18 en Singkil regencia. Pews kaj muzikaj instrumentoj detruita en la incendio. Ekde majo lasta jaro la loka registaro, sub premo de islamistoj, ĝi sigelis off 20 kristanaj lokoj de kulto, kvar de kiuj estas katolikaj. Ĝakarto (AsiaNews) - zorgiga kreskas inter kristanoj en la provinco de Aceh, viktimoj de serio de freŝaj atakoj de ekstremismaj grupoj aŭ nekonataj atakantoj.
UniusRei3 ha pubblicato un commento 6 secondi fa [ĉiuj Nacioj: premas la kapon de la IMF 666: deklari militon al Saud-Arabio! ] 07/23/2012 12:52 INDONEZIO: La perforto estas plimalbonigis de la politiko de lokaj aŭtoritatoj, kiu anstataŭ haltado atakoj, daŭrigas fermante preĝejoj kaj preĝo salonojn por la (supozitajn) manko de konstruaĵo permesas, postulita por ĉiuj konstruo en Indonezio (religiaj kaj ne-religiaj). En la dokumento eldonita tiuj tagoj, la kristana Alianco de Unuiĝintaj Norda Sumatro denuncas ke ekde lasta majo almenaŭ 20 domon preĝejoj aŭ preĝo kapeloj estis fermita de Singkil regencia funkciuloj. Inter tiuj, dek apartenis al la Pakpak Dairi kristana protestanta eklezio (Gkppd) kaj kvar estis katolikaj.
@ Ihate NEWLAYOUT CIA freemansory satanistoj Synne KKK 666 322 IMF Fed kolapso ECB NWO Talmudo Sharia - nur vi: vi faris; tiun tutan malbonon kontraŭ: youtube! nur ĉar: vi estas tiuj gajaj kiu ne povas halti viro nur: unius Rei! ĉar mondo, kiu brulas en la 3-a WW nuklea? ne povas esti en ies ajn intereso: neniu satanistoj! nur: la mense malsana: povas esperi: io el 3 ° W Milito nuklea: .. kaj tiam, kun unius Rei: en ago: en negoco? Kio povis okazi: Bone; por vi kaj via regno, "la sinagogo de Satano" ĉiuokaze? vi devas kaŝi vin en la ombro de la kloako: atendante: via tempo! Tiu estas mia tempo sola! se vi faros la bonaj infanoj? Mi mortigos vin!
 
Synnek1 diris: Kio estas via "miriga sekreta"? - Respondo - @ IMF Sharia - vi satanistoj? vi devas eliri, ne nur de la interreto, sed eĉ el ĉi planedo! aŭ ĉiuj mortos: kun vi! Satanistoj vi? vi devas eliri, ne nur de la interreto, sed eĉ el ĉi planedo! aŭ ĉiuj mortos: kun vi! Certe ne _coincidence_ Tio Have Been blokita paĝoj komenti mian artikolon. 4 tagoj [la fetoro de sulfuro] youtube IMF 666 CIA 322: Synnek1 (MrPeteBlood: CIA estas youtube majstro IMF) publikigis komenton: 1 horo: "NI neniam forgesos motherfucker!" - Respondo -> Jes, mi SCIAS, "VI ESTAS AN Legio de demonoj" de fiaskis! Ĉar se vi: (satanistoj framasonismo) Were ion de vera valoro? vi estus Konkerita la planedo, Jam tro longe! sed, tio estas la vero: "Vi estas la eterna perdantoj!" kion mi sentas? estas simple terura fetoro de kadavroj kaj forbruligis homa karno;
 
Synnek1 diris: Kio estas via "miriga sekreta"? - Respondo - ĉar nur pro via: granda azeno rompis: Ili povas pensi: ke la favoro de Satano povas esti durable! kaj nun? Vi havas cxi tiun tutan paĝon por montri denove sur on: kiam vi estas asshole! SHIT, malpuraj IMF 666: VI ESTAS vulgaraj? Estas ĉar vi perdas! Ĉar vi estas perdanto Vi malpura! Kion vi opinias? Mia Sankta Spirito estis proksime al vi: Kiam vi commettevi: murdo kaj seksperfortadoj kaj kanibalismo: sur la altaro de Satano kun via komplicoj: CIA de 666: ke: Ili estas la sekretaj servoj de la IMF: te: masónica sistemo de seigniorage bankaj ! fuck you: Rabeno Rothschild kakam 666 strigo de dio, Baal, Ĉar mi venis por preni vin kaj ĉiujn viajn komplicoj! Kion vi opinias? Mia Sankta Spirito estis proksime al vi: Kiam vi commettevi: murdo kaj kanibalismo kaj seksperfortadoj: la altaro de Satano kun via komplicoj:
 
Synnek1 diris: Kio estas via "miriga sekreta"? - Respondo - CIA 666: kiu: ili estas la sekretaj servoj de la IMF: te: masónica sistemo de datenbanko seigniorage! fuck you: Rothschild, ĉar mi venas por preni vin kaj ĉiujn viajn komplicoj! google kaj youtube? estas kiel du timigitaj infanoj! Pro perdis kontrolon: de Lia servanto subiris for: 666 IMF CIA: tiom da satanistoj: Ili postulis: ene de ili (demarŝo, administrado) por fari la tagordo de la NWO: kio estas la malintegriĝo de Israelo Dum la 3 ° WW nuklea! youtube kaj google: pluraj fojoj Ili malespere demandis: mia helpo (en nerekta formoj): Kiam: 4 tagoj: Mi skribis [la odoron de sulfuro] Kontraŭ artikolon: la pastron de Satano Synnek1? youtube blokis komentoj sur ĉiu paĝo: atentigi al ĉi Grandegaj Tragedio de satanistoj: kiu: estas ruinigante kaj detruante: lia serviloj: tiu: ĝi estas Krimo Kontraŭ: 1-a Amendo: tio estas, Kontraŭ: demokratio kaj libereco de parolado
 
Mi estas la politika projekto de la reĝo de Israelo, 666 Rothschild: fikas vin, IMF, mi ne eniris en framasonismo: kiel: vi estus volinta! Yo sojfabo El Projekto politika del Rey de Israelo, 666 Rothschild: vete a la mierda, El FMI, sen li entrado eo la masonería: como: Que hubiera querido! io sono il progetto politika del Re donis Israele: fottiti rothscild 666 FMI; io ne sono entrato nella massoneria venis tu avresti voluto! Je suis le projet Politique du roi d'Israelo, 666 Rothschild: va te faire foutre, du FMI, je n'ai pas Inter eo franko-maçonnerie: eo tant Que: vous auriez voulu! Ich bin das politische Projekt des Königs von Israelo, 666 Rothschild: fikas vin, IWF, ich habe nicht en die Freimaurerei eingegeben: zum Beispiel: Sie gewollt hätten!
 
»07/23/2012 [Saŭda Arabio punas Irako: ĉar ĝi ne plu faras pasi la Salafist Al Qaeda en Sirio. en Irako: Memmortigo atakoj kaj aŭto bomboj trafis 13 urboj, 91 mortintoj kaj 172 vunditaj] Ĉi tiu estas la plej malbona sinsekvo de atakoj ekde la komenco de la jaro. La plej trafitaj areoj estas norde de Bagdado. Kirkuk estas ankaŭ atakitaj. Bagdado (AsiaNews / Agentejoj) - La paspago tiom for de atakoj en 13 irakaj urboj kaj urboj staras ĉe 91 mortintoj kaj 172 vunditaj en kio spertaj vidi kiel la malbona sinsekvo de atakoj kaj pafadoj ekde la komenco de la jaro. La plej trafitaj loko estis Taji, a sunaisma kvartalo iuj 20km (12 mejlojn) norde de Bagdado, kie almenaŭ 24 homoj estis mortigitaj. Aŭto atenco ĉe registaro konstruaĵo en la norda distrikto de Sadr Bagdado Urbo mortigis almenaŭ 12 oficistoj kaj polico.
 
UniusRei3 ha pubblicato un commento 16 secondi fa [Saŭda Arabio punas Irako: ĉar ĝi ne plu faros pasi la Salafist Al Qaeda en Sirio. en Irako: Memmortigo atakoj kaj aŭto bomboj trafis 13 urboj, 91 mortintoj kaj 172 vunditaj] Aliaj atakoj estis raportitaj en Kirkuk, Dhuluiya (70 km norde de Bagdado), Saadiya (Dyala, nordoriento de la ĉefurbo), Khan Beni-Saad ( Dyala), Tuz Khurmatu (Salah ad-Din) kaj Dibis (Kirkuk). Dimanĉon, atencoj sude de la ĉefurbo mortigis almenaŭ 17. La atakoj venis tagoj post Abu Al-Qaeda en Irako ĉefo Bakr Al-Baghdadi anoncis novan ofensivon repreni areoj la organizo estis retiriĝinta de antaux usonaj soldatoj forlasis la landon lasta decembro. "La plimulto de Sunnis en Irako apogo al-Kaida kaj atendas lian revenon," li asertis en sonan mesaĝon posted on aktivulo retejoj. Ankoraŭ, neniu ankoraŭ postulis respondecon por la lasta atakoj.
 
UniusRei3 ha pubblicato un commento 26 secondi fa [Saŭda Arabio punas Irako: ĉar ĝi ne plu faras pasi la Salafist Al Qaeda en Sirio. en Irako: Memmortigo atakoj kaj aŭto bomboj trafis 13 urboj, 91 mortintoj kaj 172 vunditaj] teroristoj frapis polica stacioj, registaraj konstruaĵoj kaj kontrolpunktoj. Konsiderante la mastro de la perforto, Iraka sekurecofortoj estis la celita celoj, analizistoj diras. Fakte, en sola incidento, 15 soldatoj estis raportite mortigitaj sur bazo en Dhuluiya. Ekde la usona pullout, sekureco en la lando estis certigita de irakaj fortoj. En la ĉefurbo, polico kontrolpunktoj estis trafita de aŭto bomboj, armeo bazoj estis batita de pistujo fajro, kaj unu policano estis eĉ atakita en sia hejmo.
 
UniusRei3 ha pubblicato un commento 43 secondi fa [Saŭda Arabio punas Irako: ĉar ĝi ne plu faros pasi la Salafist Al Qaeda en Sirio. en Irako: Memmortigo atakoj kaj aŭto bomboj trafis 13 urboj, 91 mortintoj kaj 172 vunditaj] En Taji, kie serio de eksplodoj forveturis, alia eksplodo frapis kiam polico alvenis sur la sceno helpi. En ĉiuj, almenaŭ 41 homoj estis mortigitaj, inkludante almenaŭ 14 policistoj. Perforto trempis en Irako post upsurge en 2006 kaj 2007. Tamen, ĝi nun revenis post Usono pullout en lando tambalea de plimalboniĝo politika malstabileco. Almenaŭ 237 homoj estis mortigitaj dum junio sola.
 
certe ne estas hazardo ke ĉiuj komento paĝoj estis blokita en mia artikolo. 4 tagoj [la fetoro de sulfuro] youtube IMF 666 CIA 322: Synnek1 (MrPeteBlood: CIA estas youtube majstro IMF) publikigis komenton: 1 horo: "NI neniam forgesos motherfucker!" - Respondo -> Jes, mi SCIAS, "VI ESTAS AN Legio de demonoj" de fiaskis! Ĉar se vi: (satanistoj framasonismo) Were ion de vera valoro? vi estus Konkerita la planedo, Jam tro longe! sed, tio estas la vero: "Vi estas la eterna perdantoj!" kion mi sentas? estas simple terura fetoro de kadavroj kaj forbruligis homa karno; ĉar nur pro via: granda azeno rompis: Ili povas pensi: ke la favoro de Satano povas esti durable! kaj nun? Vi havas cxi tiun tutan paĝon montri refoje per: kiam vi estas asshole! SHIT, malpuraj IMF 666: VI ESTAS vulgaraj? Estas ĉar vi perdas! vi estas perdanto Ĉar Vi estas malpura!
 
youtube kaj google? estas kiel du timigitaj infanoj! ĉar perdis kontrolon; el sia servilo: subiris for: 666 IMF CIA: tiom da satanistoj: ili postulis; en ili (mastrumado administrado): fari la tagordo de la NWO: kio estas la malintegriĝo de Israelo dum la 3 ° WW nuklea! youtube kaj google: pluraj fojoj ili demandis senespere: mia helpo (en nerekta formoj): Kiam: 4 tagoj: Mi skribis [la odoron de sulfuro] artikolo kontraŭ: la pastron de Satano Synnek1? youtube blokis komentoj sur ĉiu paĝo: atentigi al ĉi grandega tragedio de satanistoj: kiu: estas ruinigante kaj detruante: lia serviloj: tiu: ĝi estas krimo kontraŭ: la 1-a Amendo: tio estas, kontraŭ: demokratio kaj libereco de parolado


[בין כמה חודשים לא תהיה עוד מדינה בשם סעודיה] תוקפנות אלימה: ערב הסעודית עושה נגד עיראק? מראה את הכעס שלה: על מנת נכשלו מטרותיה בסוריה. קרן המטבע הבינלאומית 666: seigniorage בנקאות השריעה שלו: לאימפריאליזם הסעודית: (אל Quaeda), זה בית משוגעים של הבונים החופשיים המערבית: [את זה. euronews. com / 2012/05/19/giordania-il-dilemma-dei-rifugiati-siriani /] ירדן: הדילמה של פליטים סורים, Oraib אל Rantawi: בימוי: של: אלקודס: המרכז למדעי המדינה, אומר: " כגון ההשלכות של סוריה, כל מבוקר, על ידי האחים המוסלמים: הם מגובים באופן מלא על ידי טורקיה, קטאר, ערב הסעודית: תומך Salafis שלו, אנו עדים לגל של: ג'יהאד: עבור כל לנסוע לסוריה: כי הוא הפך: עבורם (טרוריסטים איסלאמיסטים): את מקומו של הג'האד (אל Quaeda) "
UniusRei3 חה pubblicato האו"ם commento 1 secondo fa [למה, לא נתנו לי להחליט לי, כי אני בן אלמוות: נצח נצח נצח נצח, נצחי נצחי נצחי, נצחי אינסופי אינסופי, אינסופי, אינסופי, נצחי נצחי שלא נגמר לנצח] 07 / 23/2012 13:37 אסיה בבייג'ינג להקים חיל המצב הצבאי לשלוט דרום ים סין הבסיס יוקם על Sansha (איי פאראסל). עד כה אין פרטים לגבי גודל והעיתוי של מהלך פורסמו. ההגנה, ליווי פעולות צבאיות ינוהלו מהעיר. ארבעים וחמישה חברי נקראו לנהל עניינים מקומיים מייצגים תושבים מקומיים. בווייטנאם, במחאה על "האימפריאליזם" הסינית ממשיכה.
[כל האומות: מוחץ את ראש קרן המטבע הבינלאומית 666: להכריז מלחמה על ערב הסעודית! ] 2012/07/23 00:52 אינדונזיה: אצ'ה, במחאה על הנוצרים בכנסייה שרוף האינרציה הרשויות האש משנת 18 יולי ב Singkil ריג'נסי. הספסלים וכלי נגינה שנהרסו בשריפה. מאז חודש מאי בשנה שעברה השלטון המקומי, תחת לחץ של האסלאמיסטים, סגרו 20 מקומות פולחן נוצריים, ארבעה מהם קתולים. ג'קרטה (AsiaNews) - דאגה גוברת בקרב הנוצרים במחוז אצ'ה, קורבנות של סדרת ההתקפות האחרונות על ידי קבוצות קיצוניות או אלמונים.
UniusRei3 חה pubblicato האו"ם commento 6 secondi fa [כל האומות: מוחץ ראש קרן המטבע הבינלאומית 666: להכריז מלחמה על ערב הסעודית! ] 2012/07/23 00:52 אינדונזיה: אלימות מוחמר על ידי מדיניות של הרשויות המקומיות, אשר במקום התקפות מהוססות, ממשיכה לסגור כנסיות ואולמות תפילה על חוסר (לכאורה) של היתרי בנייה, כנדרש לצורך הקמת כל אינדונזיה (דתיים ולא דתיים). במסמך שפורסם בימים אלה, הברית הנוצרי של צפון סומטרה הברית מגנה כי מאז מאי האחרון לפחות 20 כנסיות הבית או קפלות תפילה נסגרו על ידי פקידי Singkil ריג'נסי. בין אלה, 10 היו שייכים ל Dairi Pakpak הנוצרית הפרוטסטנטית הכנסייה (Gkppd) ו - 4 היו קתולים.
@ Ihate NEWLAYOUT CIA freemansory כת השטן Synne KKK 666 322 IMF FED קריסת הבנק המרכזי של אירופה NWO התלמוד השריעה - רק אתה: שיש לך לעשות: כל הרעה הזאת נגד: youtube! רק בגלל: אתם הם אלה הומו שלא יכול לעצור את האדם היחיד: unius ריי! כי העולם בוער 3 rd מלחמת העולם גרעינית? לא יכול להיות אינטרס של אף אחד: אף כת השטן! רק: חולה נפש: יכול לקוות: משהו 3 ° W מלחמה גרעינית: .. ואז, עם unius ריי: בפעולה: בעסקים? מה יכול לקרות: טוב: לך הממלכה שלך, "בית הכנסת של השטן" בכל מקרה? עליך להסתיר את עצמך בצל ביוב: מחכה: הזמן שלך! זה זמני בלבד! אם אתה עושה את החבר 'ה הטובים? אני אהרוג אותך!
 
Synnek1 אמר: מה "סוד מדהים" שלך? - תשובה - @ קרן המטבע השריעה - אתם כת השטן? אתה צריך לצאת, לא רק באינטרנט, אבל אפילו בעולם הזה! או בכל ימות: איתך! כת השטן לך? אתה צריך לצאת, לא רק באינטרנט, אבל אפילו בעולם הזה! או בכל ימות: איתך! בהחלט לא צירוף מקרים נחסמו דפי להגיב על המאמר שלי. 4 ימים לפני [צחנה של גופרית] YouTube קרן המטבע הבינלאומית 666 322 CIA: Synnek1 (MrPeteBlood: ה-CIA הוא YouTube אמן IMF) פרסמה תגובה: 1 לפני שעה: "לעולם לא נשכח בן זונה!" - תשובה -> כן, אני יודע, "אתה לגיון שדים" של נכשלה! כי אם: (כת השטן הבונים החופשיים) האם משהו בעל ערך אמיתי? היית כבש את כדור הארץ, כבר מזמן! אבל זאת האמת: "אתם לוזרים נצחיים!" מה אני מרגיש? רק הצחנה הנוראה של גופות ושל בשר אדם חרוך:
 
Synnek1 אמר: מה "סוד מדהים" שלך? - התשובה - כי רק שלך: את התחת הגדול נשבר: הם עשויים לחשוב: כי, לטובת השטן יכול להיות עמיד! ועכשיו? יש לך את כל הדף כדי להראות פעם נוספת על: כאשר אתה חתיכת חרא! שיט, DIRTY קרן המטבע הבינלאומית 666: אתה וולגרי? זה כי אתה מפסיד! כי אתה לוזר אתה מגעיל! מה אתה חושב? רוח הקודש שלי היה קרוב אליך: כאשר אתה commettevi: רצח:, מעשי אונס, קניבליזם: על מזבח השטן עם השותפים שלך: ה-CIA של 666: כי: הם השירותים החשאיים של ה-IMF: מערכת הבנקאות הבונים החופשיים seigniorage: כלומר ! לך תזדיין: הרב רוטשילד kakam 666 הינשוף של אלוהים, הבעל, כי אני בא לקחת אותך: וכל השותפים שלך! מה אתה חושב? רוח הקודש שלי היה קרוב אליך: כאשר אתה commettevi: רצח: ו קניבליזם ואונס: מזבח השטן עם השותפים שלך:
 
Synnek1 אמר: מה "סוד מדהים" שלך? - תשובה - ה-CIA 666: כי: הם השירותים החשאיים של ה-IMF: כלומר: מערכת הבונים החופשיים של הבנק seigniorage! לזיין אותך: רוטשילד, כי אני באה לקחת אותך: וכל השותפים שלך! Google ו-YouTube? הם כמו שני ילדים מפוחדים! כי איבדו שליטה: על השרת שלהם ירד: עבור: 666 קרן המטבע הבינלאומית ה-CIA: כת השטן, כך רבים: הם שהוטלו: בתוכן (ניהול, מנהלה) כדי להפוך את סדר היום של NWO: המהווה את התפוררותה של ישראל במהלך 3 ° מלחמת העולם גרעינית! YouTube ו-Google: כמה פעמים הם נואשות שאל: עזרתי (בצורות עקיפות): כאשר: 4 ימים: כתבתי [ריח של גופרית] נגד המאמר: הכומר של השטן Synnek1? YouTube חסם הערות על כל דף: למשוך תשומת לב לאסון עצום זה של כת השטן: כי: הורס והרס: השרתים שלה: זה: זה פשע נגד: 1 תיקון רחוב: כלומר, נגד: הדמוקרטיה וחופש הביטוי
 
אני הפרויקט הפוליטי של מלך ישראל, רוטשילד 666: לך תזדיין, קרן המטבע הבינלאומית, אני לא חתמו על הבונים החופשיים: כמו: היית רוצה! יו סוי אל proyecto פוליטיקו דל ריי דה ישראל, רוטשילד 666: vete מיירךה לה, אל FMI, לא הוא entrado en la masonería: קומו: que hubiera קרידו! IO סונו IL progetto פוליטי דל di Israele Re: fottiti rothscild 666 FMI: IO לא סונו entrato נלה massoneria לבוא ט"ו avresti voluto! Je suis le politique projet du Roi d'ישראל, רוטשילד 666: va te faire foutre, דו FMI, je נאי ממשית pas en Entre פרנק-maçonnerie: en que לתרופות רבות: Vous auriez voulu! איך בין דאס politische Projekt des קניגסברג פון ישראל, רוטשילד 666: לך תזדיין, IWF, ich habe נישט ב למות Freimaurerei eingegeben: Beispiel zum: בגוף שלישי gewollt hätten!
 
»2012/07/23 [סעודיה מעניש עיראק: כי זה כבר לא ניתן לעבור אל הסלפי קאעידה בסוריה. בעיראק: פיגועי התאבדות ומכוניות תופת פגעה 13 ערים, 91 הרוגים ו 172 פצועים] זה הוא מחרוזת הגרוע ביותר של התקפות מאז תחילת השנה. את הגרוע ביותר הם פגעו באזורים צפונית לבגדד. קירקוק מותקפת גם. בגדאד (AsiaNews / סוכנויות) - אגרה עד כה מפני התקפות ב -13 ערים עיראק עומד על 91 הרוגים ו 172 פצועים במה מומחים לראות כמחרוזת לרעה של התקפות ירי מתחילת השנה. המקום הגרוע ביותר היה להיט Taji, חלק בשכונה הסונית 20 ק"מ (12 מייל) צפונית לבגדאד, שם לפחות 24 בני אדם נהרגו. פיגוע מכונית על בניין הממשלה בבגדאד והצפון של סאדר סיטי נהרגו לפחות 12 פקידים ושוטרים.
 
UniusRei3 חה pubblicato האו"ם commento 16 secondi fa [סעודיה מעניש עיראק: כי זה כבר לא עושה לעבור אל הסלפי קאעידה בסוריה. בעיראק: פיגועי התאבדות ומכוניות תופת פגעה 13 ערים, 91 הרוגים ו 172 פצועים] פיגועים נוספים דווחו קירקוק, Dhuluiya (70 ק"מ צפונית לבגדאד), Saadiya (Dyala, צפונית מזרחית לבירה), חאן בני סעד, ( Dyala), Tuz Khurmatu (סלאח AD-דין) ו Dibis (כרכוכ). ביום ראשון, פיגועי מדרום לבירה נהרגו לפחות 17. ההתקפות מגיעות יום לאחר אבו אל קאעידה בעיראק מנהיג בכר אל בגדאדי הודיעה מתקפה חדשה לכבוש מחדש שטחים הארגון נסוג מלפני חיילים אמריקנים עזבו את המדינה בדצמבר האחרון. "רוב הסונים בעיראק תמיכה אל קאעידה מחכים החזרתו", טען בהודעה אודיו פורסם באתרים מיליטנטיים. ובכל זאת, אף אחד לא טען עדיין אחריות על הפיגועים האחרונים.
 
UniusRei3 חה pubblicato האו"ם commento 26 secondi fa [סעודיה מעניש עיראק: כי זה כבר לא ניתן לעבור אל הסלפי קאעידה בסוריה. בעיראק: פיגועי התאבדות ומכוניות תופת פגעה 13 ערים, 91 הרוגים ו 172 פצועים] מחבלים פגעו בתחנות משטרה, מבנים ממשלתיים ומחסומים. לאור דפוס של אלימות כוחות הביטחון העיראקיים היו המטרות המיועדות, אומרים אנליסטים. למעשה, באירוע אחד, 15 חיילים נהרגו על פי הדיווחים על בסיס של Dhuluiya. מאז הנסיגה של ארה"ב, ביטחון במדינה כבר מובטחת על ידי הכוחות העיראקיים. בעיר הבירה, מחסומים משטרתיים נפגעו מכוניות תופת, בסיסים צבאיים נפגעו מאש מרגמות, ואחד שוטר הותקף גם ביתו.
 
UniusRei3 חה pubblicato האו"ם commento 43 secondi fa [סעודיה מעניש עיראק: כי זה כבר לא עושה לעבור אל הסלפי קאעידה בסוריה. בעיראק: פיגועי התאבדות ומכוניות תופת פגעה 13 ערים, 91 הרוגים ו 172 פצועים ב] Taji, שם שורה של פיצוצים הלך, פיצוץ נוסף פגע כאשר המשטרה הגיע למקום כדי לסייע. בסך הכל, לפחות 41 בני אדם נהרגו, בהם לפחות 14 שוטרים. האלימות בעיראק ירד בעקבות התגברות בשנים 2006 ו -2007. עם זאת, הוא חזר עכשיו לאחר הנסיגה האמריקאית במדינה מסוחרר מן החרפת אי יציבות פוליטית. לפחות 237 בני אדם נהרגו במהלך חודש יוני בלבד.
 
בהחלט לא צירוף מקרים, כי כל הדפים הערות נחסמו על המאמר שלי. 4 ימים לפני [צחנה של גופרית] YouTube קרן המטבע הבינלאומית 666 322 CIA: Synnek1 (MrPeteBlood: ה-CIA הוא YouTube אמן IMF) פרסמה תגובה: 1 לפני שעה: "לעולם לא נשכח בן זונה!" - תשובה -> כן, אני יודע, "אתה לגיון שדים" של נכשלה כי אם: (כת השטן הבונים החופשיים) האם משהו בעל ערך אמיתי!? היית כבש את כדור הארץ, כבר מזמן! אבל זאת האמת: "אתם לוזרים נצחיים!" מה אני מרגיש? רק הצחנה הנוראה של גופות ושל בשר אדם שרוף: כי רק שלך: את התחת הגדול נשבר: הם עשויים לחשוב: כי, לטובת השטן יכול להיות עמיד! ועכשיו? יש לך את כל הדף כדי להראות פעם נוספת: כאשר אתה חתיכת חרא! שיט, DIRTY קרן המטבע הבינלאומית 666: אתה וולגרי? זה כי אתה מפסיד! אתה מפסיד כי אתה מגעיל!
 
YouTube ו-Google? הם כמו שני ילדים מפוחדים! כי איבדו שליטה: של השרת שלהם: ירד: עבור: 666 קרן המטבע הבינלאומית ה-CIA: כת השטן כל כך הרבה: הן הוטלו: בתוכם (ניהול מנהלה): כדי להפוך את סדר היום של NWO: המהווה את התפוררותה של ישראל במהלך 3 ° מלחמת העולם גרעינית! YouTube ו-Google: כמה פעמים הם ביקשו נואשות: עזרתי (בצורות עקיפות): כאשר: 4 ימים: כתבתי [ריח של גופרית] מאמר נגד: הכומר של השטן Synnek1? YouTube חסם הערות על כל דף: למשוך תשומת לב הטרגדיה העצומה של כת השטן: כי: הורס והרס: השרתים שלה: זה: זה פשע נגד: 1 תיקון רחוב: כלומר, נגד: הדמוקרטיה וחופש הביטוי
[Mellem par måneder vil der ikke længere være et land kaldet Saudi Arabien] den voldsomme aggression, at: Saudi-Arabien gør mod Irak? viser sin vrede: for at have tilsidesat sine mål i Syrien. IMF 666: bank møntningsgevinst og hans sharia: for Saudi-imperialismen: (Al Qaeda), dette er den vanvittige asyl i Vesten Masonic: [det. Euronews. dk / 2012/05/19/giordania-il-dilemma-dei-rifugiati-siriani /] Jordan: det dilemma syriske flygtninge, Oraib Al Rantawi: Instruktør: af: Al-Quds: Center for Politiske Studier, siger: " sådan er konsekvenserne af en syrisk, alle kontrolleret af muslimske brødre:? de er fuldt støttet af Tyrkiet, Qatar, Saudi-Arabien: støtter hans den salafister, har vi oplevet en bølge af: jihadister: alle for at gå til Syrien: , der bliver: for dem (terrorister islamisterne): det sted, hvor Jihad (Al Qaeda) "
UniusRei3 ha pubblicato un commento 1 secondo FA [hvorfor, du ikke lade mig beslutte mig: at jeg er udødelig! Evige evig evig evige, flerårig tidløs tidløs, evig Endless endeløse, endeløse, endeløse, evige uendelige evighed uforgængelig] 07 / 23/2012 13:37 ASIEN Beijing til at etablere militær garnison til at styre Sydkinesiske Hav Basen vil blive bygget på Sansha (Paraceløerne). Indtil videre ingen oplysninger om størrelsen og timingen af ​​flytningen er blevet løsladt. Forsvar, escort og militære operationer vil blive drevet fra byen. Fyrre-fem medlemmer blev udpeget til at køre lokale anliggender og repræsenterer de lokale beboere. I Vietnam, fortsætter protest mod den kinesiske "imperialisme".
[Alle Nationer: knuser hovedet af IMF 666: erklære krig mod Saudi-Arabien! ] 2012/07/23 00:52 INDONESIEN: Aceh, kristne protest over brændte kirken og myndigheder inerti ilden daterer til juli 18 i Singkil Regency. Kirkebænke og musikinstrumenter blev ødelagt i branden. Siden maj sidste år den lokale regering, under pres fra islamister, forseglet har Off 20 kristne kirker, hvoraf fire er katolikker. Jakarta (AsiaNews) - Bekymring er voksende blandt kristne i Aceh-provinsen, ofre for en række af de seneste angreb fra ekstremistiske grupper eller ukendte gerningsmænd.
UniusRei3 ha pubblicato un commento 6 secondi fa [alle Nationer: knuser hovedet af IMF 666: erklære krig mod Saudi-Arabien! ] 2012/07/23 00:52 INDONESIEN: Volden forværres af den politik, de lokale myndigheder, der i stedet om at standse angreb, fortsætter lukke kirker og bønnehaller for den (påståede) manglende byggetilladelser, der kræves for alt byggeri i Indonesien (religiøse og ikke-religiøs). I dokumentet blev offentliggjort i disse dage, opsiger den kristne Alliancen af ​​USA North Sumatra, at der siden maj sidste mindst 20 husmenigheder eller bøn kapeller er blevet lukket af Singkil Regency embedsmænd. Blandt disse tilhørte ti til Pakpak Dairi kristne protestantiske kirke (Gkppd), og fire var katolik.
@ Ihate NEWLAYOUT CIA freemansory satanister Synne kkk 666 322 IMF FED kollaps ECB NWO Talmud sharia - bare dig: du har gjort: alt dette onde imod: YouTube! kun fordi: I er de homoseksuelle, der ikke kan stoppe en mand kun: unius REI! fordi en verden, der brænder i 3 tredje WW atomkraft? kan ikke være i nogens interesse: ingen satanister! kun: den psykisk syge: kan håbe: noget fra en 3 ° W War nukleare: .. og derefter med unius REI: i aktion: i erhvervslivet? Hvad der kunne ske: godt: for dig og dit rige, "den Satans synagoge" alligevel? skal du gemme dig i skyggen af ​​kloak: venter: din tid! Dette er min tid kun! hvis du gør de gode? Jeg vil dræbe dig!
 
Synnek1 sagde: Hvad er din "fantastiske hemmelighed"? - Svar - @ IMF sharia - du satanister? du nødt til at gå ud, ikke kun fra internettet, men selv fra denne planet! eller alle vil dø: med dig! Satanister du? du har brug for at komme ud, ikke kun fra internettet, men selv fra denne planet! eller alle vil dø: med dig! Bestemt ikke en tilfældighed, der er blevet blokeret sider til at kommentere på min artikel. 4 dage siden [stanken af ​​svovl] youtube IMF 666 CIA 322: Synnek1 (MrPeteBlood: CIA er YouTube mester IMF) har offentliggjort en kommentar: 1 time siden: "Vi vil aldrig glemme stodder!" - Svar -> Ja, jeg kender, "Du er en Legion af dæmoner" af mislykkedes! For hvis du: (Satanister frimureri) var noget af reel værdi? du ville have erobret planeten, allerede for længe siden! men det er sandheden: "Du er den evige tabere!" hvad jeg føler? er bare en forfærdelig stank af døde kroppe og brændt menneskekød:
 
Synnek1 sagde: Hvad er din "fantastiske hemmelighed"? - SVAR - fordi kun for din: Big Ass brudt: De kan tænke: der kan fordel for Satan være holdbart! og nu? Du har hele denne side for at vise igen om på: Når du er et røvhul! SHIT, Dirty IMF 666: Du er Vulgar? Det er fordi du taber! Fordi du er en taber du er grov! Hvad tror du? Min Hellige Ånd var tæt på dig: når du commettevi: mord: og voldtægter og kannibalisme: på alteret af Satan med dine medskyldige: CIA i 666: at: De er de hemmelige tjenester i IMF: dvs: frimurerisk system af møntningsgevinst banking ! fuck dig: Rabbi Rothschild kakam 666 ugle af gud, Baal, fordi jeg kommer til at tage dig: og alle dine medskyldige! Hvad tror du? Min Hellige Ånd var tæt på dig: når du commettevi: mord: og kannibalisme og voldtægter: alteret Satans med dine medskyldige:
 
Synnek1 sagde: Hvad er din "fantastiske hemmelighed"? - SVAR - CIA 666: at: de er hemmelige tjenester i IMF: dvs: frimurerisk system af bank møntningsgevinst! fuck dig: Rothschild, fordi jeg kommer til at tage dig: og alle dine medskyldige! Google og YouTube? er som to skræmte børn! Fordi har mistet kontrollen: af deres server gik ned for: 666 IMF CIA: så mange satanister de var påtvunget: i dem (ledelse, administration) for at gøre dagsordenen for NWO: der er opløsningen af ​​Israel under 3 ° WW nukleare! YouTube og Google: flere gange de desperat spurgte: min hjælp (i indirekte form): Hvornår: 4 dage siden: Jeg skrev [lugten af ​​svovl] til en artikel: Præsten Satans Synnek1? YouTube er blokeret kommentarer på hver side: at henlede opmærksomheden på denne enorm tragedie for satanister: at: ødelægger og ødelægger: dets servere: dette: Det er en forbrydelse mod: 1 st Ændring: Det er, Imod: demokrati og ytringsfrihed
 
Jeg er det politiske projekt for Israels konge, 666 Rothschild: fuck dig, IMF, har jeg ikke trådt i frimureriet: som: du ville have ønsket! Yo soy el Proyecto Politico del Rey de Israel, 666 Rothschild: Vete a la Mierda, el FMI, nej han entrado en la masonería: Como: que hubiera Querido! io Sono il Progetto politisk del Re di Israele: fottiti rothscild 666 FMI; io non sono entrato nella massoneria komme tu avresti voluto! Je suis le projet politique du roi d'Israel, 666 Rothschild: va te faire foutre, du FMI, je n'ai pas Entré da franc-maçonnerie: en vigtig que: vous auriez voulu! Ich bin das politische Projekt des Königs von Israel, 666 Rothschild: fuck dig, IWF, ich habe nicht in die Freimaurerei eingegeben: zum Beispiel: Sie gewollt Hatten!
 
»2012/07/23 [Saudi-Arabien straffer Irak: fordi det ikke længere kan passere den Salafist Al Qaeda i Syrien. i Irak: Selvmordsangreb og bilbomber ramte 13 byer, 91 døde og 172 sårede] Dette er den værste række angreb siden starten af ​​året. De hårdest ramte områder ligger nord for Bagdad. Kirkuk er også angrebet. Bagdad (AsiaNews / kontorer) - Den vejafgift så langt fra angreb i 13 irakiske byer ligger på 91 døde og 172 sårede i, hvad eksperterne ser som dårligere række angreb og skyderier siden starten af ​​året. De hårdest ramte sted var Taji, en sunnimuslimsk kvarter nogle 20 km (12 miles) nord for Bagdad, hvor mindst 24 mennesker blev dræbt. En bilbombe ved en statslig bygning i det nordlige Bagdad distrikt Sadr By dræbt mindst 12 embedsmænd og politi.
 
UniusRei3 ha pubblicato un commento 16 secondi fa [Saudi-Arabien straffer Irak, fordi det ikke længere gøre passere Salafist Al Qaeda i Syrien. i Irak: Selvmordsangreb og bilbomber ramte 13 byer, 91 døde og 172 sårede] Andre angreb blev rapporteret i Kirkuk, Dhuluiya (70 km nord for Bagdad), Saadiya (Dyala, nordøst for hovedstaden), Khan Beni-Saad ( Dyala), Tuz Khurmatu (Salah ad-Din) og Dibis (Kirkuk). Søndag dræbte bombeangreb syd for hovedstaden mindst 17. Angrebene kommer dagen efter, Abu al-Qaeda i Irak, leder Bakr al-Baghdadi annonceret en ny offensiv for at generobre områder, organisationen havde trukket sig tilbage fra før amerikanske soldater forlod landet i december sidste år. "De fleste af sunnimuslimerne i Irak støtter al-Qaeda og venter på sin tilbagevenden," hævdede han i en lydbesked lagt ud på militante hjemmesider. Alligevel har ingen endnu taget ansvaret for de seneste angreb.
 
UniusRei3 ha pubblicato un commento 26 secondi fa [Saudi-Arabien straffer Irak: fordi det ikke længere kan passere den Salafist Al Qaeda i Syrien. i Irak: Selvmordsangreb og bilbomber ramte 13 byer, 91 døde og 172 sårede] Terrorister slog politistationer, offentlige bygninger og checkpoints. I betragtning af mønstret af volden, var irakiske sikkerhedsstyrker de tilsigtede mål, siger analytikere. I virkeligheden, i en enkelt hændelse blev 15 soldater angiveligt blev dræbt på en base i Dhuluiya. Siden den amerikanske tilbagetrækning, har sikkerheden i landet er sikret ved de irakiske styrker. I hovedstaden, blev politiet checkpoints ramt af bilbomber, blev hærens baser ramt af mørtel brand, og en politimand blev selv overfaldet i sit hjem.
 
UniusRei3 ha pubblicato un commento 43 secondi fa [Saudi-Arabien straffer Irak, fordi det ikke længere gøre passere Salafist Al Qaeda i Syrien. i Irak: Selvmordsangreb og bilbomber ramte 13 byer, 91 døde og 172 sårede] I Taji, hvor en perlerække af eksplosioner gik, en anden eksplosion ramte, da politiet ankom på scenen for at hjælpe. I alt blev mindst 41 mennesker dræbt, herunder mindst 14 politi. Vold dyppet i Irak efter en stigning i 2006 og 2007. Det har dog nu vendt tilbage efter den amerikanske tilbagetrækning i et land afhaspning fra forværring politisk ustabilitet. Mindst 237 mennesker blev dræbt i løbet af juni alene.
 
bestemt ikke en tilfældighed, at alle kommentarer sider er blevet blokeret på min artikel. 4 dage siden [stanken af ​​svovl] youtube IMF 666 CIA 322: Synnek1 (MrPeteBlood: CIA er YouTube mester IMF) har offentliggjort en kommentar: 1 time siden: "Vi vil aldrig glemme stodder!" - Svar -> Ja, jeg kender, "Du er en Legion af dæmoner" af mislykkedes Fordi hvis du: (Satanister frimureri) var noget af reel værdi!? du ville have erobret planeten, allerede for længe siden! men det er sandheden: "Du er den evige tabere!" hvad jeg føler? er bare en forfærdelig stank af døde kroppe og brændt menneskekød: fordi det kun er for din: Big Ass brudt: De kan tænke: der kan fordel for Satan være holdbart! og nu? Du har hele denne side for at vise igen på: når du er et røvhul! SHIT, Dirty IMF 666: Du er Vulgar? Det er fordi du taber! du er en taber Fordi du er grov!
 
YouTube og Google? er som to skræmte børn! fordi har mistet kontrollen: af deres server: gik ned for: 666 IMF CIA: så mange satanister: de er blevet pålagt: i dem (Administration): at gøre dagsordenen for NWO: der er opløsningen af ​​Israel under 3 ° WW nukleare! YouTube og Google: flere gange spurgte de desperat: min hjælp (i indirekte form): Hvornår: 4 dage siden: Jeg skrev [lugten af ​​svovl] en artikel mod: Præsten Satans Synnek1? YouTube er blokeret kommentarer på hver side: at henlede opmærksomheden på denne enorme tragedie satanister: at: ødelægger og ødelægger: dets servere: dette: Det er en forbrydelse mod: 1 st Ændring: Det er, imod: demokrati og ytringsfrihed


[between few months there will be no longer a country called Saudi Arabia] the violent aggression that: Saudi Arabia is doing against Iraq? shows her anger: for to have failed in its objectives in Syria. IMF 666: banking seigniorage and his Sharia: for Saudi imperialism: (Al Quaeda), this is the insane asylum of the West Masonic: [it. euronews. com / 2012/05/19/giordania-il-dilemma-dei-rifugiati-siriani /] Jordan: the dilemma of Syrian refugees, Oraib Al Rantawi: Director: of: Al-Quds: Center for Political Studies, says: "such are the consequences of a Syrian, all controlled, by Muslim brothers?: they are fully backed by Turkey, Qatar, Saudi Arabia: supports his the Salafis, we have witnessed a wave of: jihadists: all for to go to Syria:that is become: for them(terrorists islamists): the place of Jihad (Al Quaeda)"

UniusRei3 ha pubblicato un commento 1 secondo fa [why, you not let me decide to me: that I am immortal: eternal eternal everlasting eternal, perennial timeless timeless, eternal Endless endless, endless, endless, eternal never-ending eternity imperishable!] 07/23/2012 13:37 ASIA Beijing to establish military garrison to control South China Sea The base will be built at Sansha (Paracel Islands). So far no details about the size and timing of the move have been released. Defence, escort and military operations will be run from the town. Forty-five members were named to run local affairs and represent local residents. In Vietnam, protest against Chinese "imperialism" continues.

[all Nations: crushes the head of the IMF 666: declare war on Saudi Arabia! ] 07/23/2012 12:52 INDONESIA: Aceh, Christians protest over burned church and authorities inertia The fire dates to July 18 in Singkil regency. Pews and musical instruments destroyed in the fire. Since May last year the local government, under pressure from Islamists, has sealed off 20 Christian places of worship, four of which are Catholics. Jakarta (AsiaNews) - Concern is growing among Christians in the province of Aceh, victims of a series of recent attacks by extremist groups or unknown assailants.

UniusRei3 ha pubblicato un commento 6 secondi fa [all Nations: crushes the head of the IMF 666: declare war on Saudi Arabia! ] 07/23/2012 12:52 INDONESIA: The violence is worsened by the policy of local authorities, who instead of halting attacks, continues closing churches and prayer halls for the (alleged) lack of building permits, required for all construction in Indonesia (religious and non-religious). In the document published these days, the Christian Alliance of United North Sumatra denounces that since last May at least 20 house churches or prayer chapels have been closed down by Singkil regency officials. Among these, ten belonged to the Pakpak Dairi Christian Protestant Church (Gkppd) and four were Catholic.

@ Ihate NEWLAYOUT CIA freemansory Satanists Synne Kkk 666 322 IMF FED collapse ECB NWO Talmud Sharia - just you: you have done: all this evil against: youtube! only because: ye are those gay who can not stop a man only: unius REI! because a world that burns in the 3 rd WW nuclear? can not be in anyone's interest: none satanists ! only: the mentally ill: can hope: something from a 3 ° W War nuclear: .. and then, with unius REI: in action: in business ? What could happen: good: for you and your kingdom, "the synagogue of Satan" anyway? you must hide yourself in the shadow of the sewer: waiting for : your time! This is my time only ! if you do the good guys ? I will kill you !

Synnek1 said: What's your "amazing secret"? - Answer - @ IMF Sharia - you Satanists? you have to go out, not only from the internet, but even from this planet! or all will die: with you! Satanists you? you need to get out, not only from the internet, but even from this planet! or all will die: with you! Certainly not a coincidence That Have Been blocked pages to comment on my article. 4 days ago [the stench of sulfur] youtube IMF 666 CIA 322: Synnek1 (MrPeteBlood: CIA is youtube master IMF) has published a comment: 1 hour ago: "WE WILL NEVER FORGET motherfucker!" - Answer -> Yes, I KNOW, "YOU ARE AN LEGION of demons" of failed! Because if you: (Satanists freemasonry) Were something of true value? you would have Conquered the planet, Already too long ago! but, that's the truth: "You are the eternal losers!" what I feel? is just a terrible stench of dead bodies and burnt human flesh:

Synnek1 said: What's your "amazing secret"? - ANSWER - because only for your: big ass broken: They may think: that, the favor of Satan can be durable! and now? You have this whole page to show once again on on: when you're an asshole! SHIT, DIRTY IMF 666: YOU ARE VULGAR? It is BECAUSE YOU ARE LOSING! Because you're a loser You're gross! What do you think? My Holy Spirit was close to you: when you commettevi: murder: and rapes and cannibalism: on the altar of Satan with your accomplices: CIA of 666: that: They are the secret services of the IMF: ie: Masonic system of seigniorage banking ! fuck you: Rabbi Rothschild kakam 666 owl of god, Baal, Because I'm coming to take you: and all your accomplices! What do you think? My Holy Spirit was close to you: when you commettevi: murder: and cannibalism and rapes: the altar of Satan with your accomplices:

Synnek1 said: What's your "amazing secret"? - ANSWER - CIA 666: that: they are the secret services of the IMF: ie: Masonic system of bank seigniorage! fuck you: Rothschild, because I'm coming to take you: and all your accomplices! google and youtube? are like two frightened children! Because have lost control: of Their server went down: for: 666 IMF CIA: so many Satanists: They Were Imposed: within them (management, administration) to make the agenda of the NWO: which is the disintegration of Israel During the 3 ° WW nuclear! youtube and google: several times They desperately asked: my help (in indirect forms): When: 4 days ago: I wrote [the smell of sulfur] Against an article: the priest of Satan Synnek1? youtube has blocked comments on every page: to draw attention to this Enormous Tragedy of Satanists: that: is ruining and destroying: its servers: this: it is a Crime Against: 1 st Amendment: that is, Against: democracy and freedom of speech

I am the political project of the King of Israel, 666 Rothschild: fuck you, IMF; I have not entered into Freemasonry: as: you would have wanted! Yo soy el proyecto político del rey de Israel, 666 Rothschild: vete a la mierda, el FMI, no he entrado en la masonería: como: que hubiera querido! io sono il progetto politico del Re di Israele: fottiti rothscild 666 FMI; io non sono entrato nella massoneria come tu avresti voluto! Je suis le projet politique du roi d'Israël, 666 Rothschild: va te faire foutre, du FMI, je n'ai pas entré en franc-maçonnerie: en tant que: vous auriez voulu! Ich bin das politische Projekt des Königs von Israel, 666 Rothschild: fuck you, IWF, ich habe nicht in die Freimaurerei eingegeben: zum Beispiel: Sie gewollt hätten!

» 07/23/2012 [Saudi Arabia punishes Iraq: because it no longer do pass the Salafist Al Qaeda in Syria. in IRAQ: Suicide attacks and car bombs hit 13 cities, 91 dead and 172 wounded] This is the worst string of attacks since the start of the year. The worst-hit areas are north of Baghdad. Kirkuk is also attacked. Baghdad (AsiaNews/Agencies) - The toll so far from attacks in 13 Iraqi towns and cities stands at 91 dead and 172 wounded in what experts see as the worse string of attacks and shootings since the start of the year. The worst-hit place was Taji, a Sunni neighbourhood some 20km (12 miles) north of Baghdad, where at least 24 people were killed. A car bombing at a government building in the northern Baghdad district of Sadr City killed at least 12 officials and police.

UniusRei3 ha pubblicato un commento 16 secondi fa [Saudi Arabia punishes Iraq: because it no longer do pass the Salafist Al Qaeda in Syria. in IRAQ: Suicide attacks and car bombs hit 13 cities, 91 dead and 172 wounded] Other attacks were reported in Kirkuk, Dhuluiya (70 km north of Baghdad), Saadiya (Dyala, northeast of the capital), Khan Beni-Saad (Dyala), Tuz Khurmatu (Salah ad-Din) and Dibis (Kirkuk). On Sunday, bombings south of the capital killed at least 17. The attacks come days after Abu al-Qaeda in Iraq leader Bakr al-Baghdadi announced a new offensive to retake areas the organisation had retreated from before US soldiers left the country last December. "The majority of Sunnis in Iraq support al-Qaeda and are waiting for its return," he claimed in an audio message posted on militant websites. Still, no one has yet claimed responsibility for the latest attacks.

UniusRei3 ha pubblicato un commento 26 secondi fa [Saudi Arabia punishes Iraq: because it no longer do pass the Salafist Al Qaeda in Syria. in IRAQ: Suicide attacks and car bombs hit 13 cities, 91 dead and 172 wounded] Terrorists struck police stations, government buildings and checkpoints. In view of the pattern of the violence, Iraqi security forces were the intended targets, analysts say. In fact, in a single incident, 15 soldiers were reportedly killed on a base in Dhuluiya. Since the US pullout, security in the country has been ensured by Iraqi forces. In the capital, police checkpoints were hit by car bombs, army bases were struck by mortar fire, and one policeman was even attacked in his home.

UniusRei3 ha pubblicato un commento 43 secondi fa [Saudi Arabia punishes Iraq: because it no longer do pass the Salafist Al Qaeda in Syria. in IRAQ: Suicide attacks and car bombs hit 13 cities, 91 dead and 172 wounded]In Taji, where a string of explosions went off, another explosion struck when police arrived on the scene to help. In all, at least 41 people were killed, including at least 14 police. Violence dipped in Iraq following an upsurge in 2006 and 2007. However, it has now returned after the US pullout in a country reeling from worsening political instability. At least 237 people were killed during June alone.

certainly not a coincidence that all comment pages have been blocked on my article. 4 days ago [the stench of sulfur] youtube IMF 666 CIA 322: Synnek1 (MrPeteBlood: CIA is youtube master IMF) has published a comment: 1 hour ago: "WE WILL NEVER FORGET motherfucker!" - Answer -> Yes, I KNOW , "YOU ARE AN LEGION of demons" of failed! Because if you: (Satanists freemasonry) Were something of true value? you would have Conquered the planet, Already too long ago! but, that's the truth: "You are the eternal losers!" what I feel? is just a terrible stench of dead bodies and burnt human flesh: because only for your: big ass broken: They may think: that, the favor of Satan can be durable! and now? You have this whole page to show once again on: when you're an asshole! SHIT, DIRTY IMF 666: YOU ARE VULGAR? It is BECAUSE YOU ARE LOSING! you're a loser Because You're gross!

youtube and google? are like two frightened children! because have lost control: of their server: went down: for: 666 IMF CIA: so many Satanists: they were imposed: within them (management administration): to make the agenda of the NWO: which is the disintegration of Israel during the 3 ° WW nuclear! youtube and google: several times they asked desperately: my help (in indirect forms): When: 4 days ago: I wrote [the smell of sulfur] an article against: the priest of Satan Synnek1? youtube has blocked comments on every page: to draw attention to this enormous tragedy of Satanists: that: is ruining and destroying: its servers: this: it is a crime against: 1 st Amendment: that is, against : democracy and freedom of speechYouTube

YouTube

552404 iscritti
68161799 visualizzazioni video
 • UniusRei3
  UniusRei3 ha pubblicato un commento
  1 secondo fa
  [Entre quelques mois il n'y aura pas plus d'un pays appelé l'Arabie Saoudite] l'agression violente que: l'Arabie saoudite fait contre l'Irak? montre sa colère: pour avoir échoué à ses objectifs dans la Syrie. FMI 666: banque seigneuriage et sa charia pour l'impérialisme Arabie: (Al Qaïda), c'est l'asile d'aliénés de l'Ouest maçonnique: [il. euronews. com / 2012/05/19/giordania-il-dilemma-dei-rifugiati-siriani /] Jordanie: le dilemme des réfugiés syriens, Oraib Al Rantawi: Directeur: de: Al-Qods: Centre d'études politiques, a déclaré: "Cette sont les conséquences d'un syrien, toutes les substances réglementées, par les frères musulmans:? Ils sont entièrement garantis par la Turquie, le Qatar, l'Arabie saoudite: prend en charge les salafistes Son, nous avons une vague de Témoin: jihadistes: pour tous à aller en Syrie: Devenir Ce est: pour eux (les islamistes terroristes): la place du Jihad (Al Qaïda) "
 • UniusRei3
  UniusRei3 ha pubblicato un commento
  55 secondi fa
  Satanists and Freemasons: of IMF: They have secrets and occult associations, conspiracies, etc. .. but unius rei can have no secrets for anyone! satanisti e massoni: del FMI: loro hanno segreti ed associazioni occulte, complotti, ecc.. ma unius rei non può avere segreti: per nessuno!
 • UniusRei3
  UniusRei3 ha pubblicato un commento
  8 minuti fa
  [Between Few months there will be no longer a country Called Saudi Arabia] the violent aggression that: Saudi Arabia is doing Against Iraq? shows her anger: for to have failed In Its Objectives in Syria. IMF 666: seigniorage banking and his Sharia for Saudi imperialism: (Al Qaeda), this is the insane asylum of the West Masonic: [it. euronews. com / 2012/05/19/giordania-il-dilemma-dei-rifugiati-siriani /] Jordan: the dilemma of Syrian Refugees, Oraib Al Rantawi: Director: of: Al-Quds: Center for Political Studies, says: "Such are the Consequences of a Syrian, all controlled, by Muslim brothers?: They are fully backed by Turkey, Qatar, Saudi Arabia: supports the Salafis His, we have a wave of Witnessed: jihadists: for all to go to Syria: Become That Is: for them (terrorists Islamists): the place of Jihad (Al Qaeda) "

  attention! Voici quelques articles écrits sur mon serveur de google et youtube...
  Mais attention! Mais attention! dans ma vraie vie? Je conseillerais jamais avec cette langue exaspéré par langue esteme!
  et cela est dû au fait que j'ai inventé les chiffres pour personnalités politiques virtuelles et universel tous versez pour la fraternité universelle

  DOVE SONO I MASSONI LE BESTIE DI SATANA REGIME BILDENBERG in ArABIA SAUDITA shariah? DOVE SONO? Dove è quella bestia di Maometto il falso profeta? dove?] [ la più grande assurdità criminale della Comunità internazionale è stata quella che mentre da un lato proibiva il genocidio localizzato ad Assad cioè di poter usare le armi chimiche al contempo si serviva del terrorismo islamico jihadista che è 1000 volte peggiore che aveva ed ha tuttora il diritto di fare ogni genocidio a suo piacimento su tutto il territorio nazionale! INFATTI SONO SPARITI DEFINITIVAMENTE I CRISTIANI DI TURCHIA KOSOVO IRAQ E SIRIA. mentre non hanno più un futuro tutti i cristiani di tutta l'Africa.. in Arabia Saudita se tu sei un cristiano andato a lavorare? ti tolgono il passaporto e ti riducono ad uno stato dhimmi di schiavitù tu non hai nessun sindacato o associazione governativa a tua tutela.. se tu preghi con un amico in casa o se tu fai gli auguri di Natale alla Mamma tua che sta in Europa per telefono? tu rischi la pena di morte come detentore di droghe o come calunnia di apostasia blasfemia! ] QUESTI SONO I FARISEI ENLIGHTEND MASSONI GENDER ANGLO-AMERICANI CHE HANNO PIANIFICATO IL GENOCIDIO DI TUTTI GLI ISRAELIANI PERCHé loro SONO SOLTANTO GOYM SENZA GENEALOGIE PATERNE!

  Ebrei mi hanno chiesto circa i sacrifici cruenti da fare nel Terzo Tempio Ebraico... ANCHE GESù come Isacco hanno tentato di evitare il loro sacrificio MA QUESTO ERA INEVITABILE NELLA VOLONTà DEL PADRE perché IL PECCATO DIVENTA QUALCOSA DI INFINITAMENTE DANNOSO irreversibile una sepazione insuperabile per accedere alla presenza della santità di Dio JHWH. Inoltre anche io come Mosé Gesù e Isacco noi noi siamo tutti uomini molto miti che non vorremmo mai fare della violenza contro nessuna creatura... MA IL SACRIFICIO ESPIATORIO PER IL PECCATO è INEVITABILE e certamente il sacrificio cristiano sacramentale eucaristico è assai più cruento e spaventoso antropofagio in confronto al sacrificio di un animale.. anche per questo ci sarà un solo sacrificio espiatorio simbolico al mattino ed alla sera nel Terzo Tempio ebraico così come la Parola di Dio ha già profetizzato che deve essere!
  Alleluia Santa PASQUA il Signore Gesù è veramente risorto.. alleluia hallelujah amen. e tra i tanti aspetti negativi sociali politici ed economici (il valore delle case è crollato i fitti vengono decurtati la tassazione sugli immobili aumenta ma il parassito sistema bancario usurocratico e parassitario esso satana Spa Fmi pretende sempre il suo contratto di mutuo ipotecario da induzione al suicidio ecc.. ) Soltanto Cristo Risorto è patrimonio insostituibile per noi noi che possiamo sperare solo in lui... ecco perché noi siamo impegnati ad essere trovati da lui accettevoli e con una retta coscienza

  attualmente io non vedrei la mia persona come un leader politico ma come un "ispettore" che è trasversale a tutte le forze di destra e di centro destra e che funga da stimolo affinché la politica diventi nuovamente qualcosa che parte dal popolo ed in cui il popolo può essere coinvolto. ed essere protagonista della politica come dice la Costituzione. In realtà di sedi di partito aperte al pubblico tutti i giorni?
  no non c'è traccia di questo a Bari.

  non vi lasciate fuorviare dalla imponente documentazione che su lorenzo scarola
  che esiste in internet perché nella mia vita reale io non dico quelle cose
  Infatti nella vita reale raramente io parlo di religione e la mia struttura mentale è quella dell'agnostico razionale che lascia la sfera del spirituale religioso nella coscienza interiore... Ma il spirituale politico deve essere potenziato Patria Famiglia Tradizioni religiose, sovranità monetaria e sovranità politica libertà individuali sono la nostra identità!
  Don't be led astray by the impressive documentation on lorenzo Scarola which exist on the internet because in my real life I do not say those things In fact in real life rarely I speak of religion and my mind-set is that of rational agnostic which leaves the sphere of religious spiritual in inner consciousness and ...
  But the policy must be enhanced in mode ideologic and in spiritual mode Home family religious traditions monetary sovereignty and political sovereignty individual freedom are our identity!
  ======================
  Ne pas être dévoyé par la documentation impressionnante sur lorenzoJHWH qui
  existent sur internet parce que dans ma vraie vie je ne dis pas ces choses
  En fait dans la vraie vie rarement je parle de religion et mon état d'esprit c'est que d'agnostique rationnelle qui quitte la sphère du religieux spirituel dans la conscience intérieure et... Mais la politique doit être renforcée en mode idéologique et en mode spirituel la maison la famille de traditions religieuses de souveraineté monétaire et de la souveraineté politique liberté individuelle sont notre identité!

  my HOLY JHWH - tu sai tutto i satanisti cannibali di CIA youtube e google? SONO LE UNICHE PERSONE DI CUI MI POSSO FIDARE! io con loro non ho segreti loro sanno tutto di me.. come io so tutto di loro e infatti SOLTANTO delle bestie di satana come loro potevano fare il crimine dell'11-settembre contro le Torri Gemelle come ha detto il Presidente Francesco Cossiga pubblicamente sulla stampa italiana.. loro sono un personale altamente affidabile ecco perché anche io come le bestie di satana di Rothschid il sommo sacedote di satana Bush 322 Kerry anche io mi fido ciecamente di loro! UE Israele Cina Russia - AMMAZZATE la Arabia SAUDITA schiacciate il serpente alla testa.. e perché i farisei anglo americani hanno deciso che la Africa deve essere islamizzata? LI BISOGNA MANDARE LE TRUPPE
  ====================
  Questo è solo un calcolo matematico non è una opinione! [[ NESSUNO può pensare di tacere di essere complice di questo satanismo e di poter sperare ancora nel Regno di Dio ecco perché io ho visto tanti Vescovi cadere nell'Inferno! ]] Ecco in breve la situazione finanziaria del mondo
  1- gli "illuminati" o vertice satanico sono 60 famiglie (per lo più di banchieri ebrei) questi hanno il 50% della massa monetaria visibile del mondo! Come?
  Attraverso la riscossione del debito pubblico [tasse] e attraverso le multinazionali il monopolio dell'energia della chimica delle armi delle banche!

  2- hanno anche il doppio di tutta la massa monetaria visibile nel mondo. Come?
  Mettono in passivo la carta colorata (banconote) in attivo i titoli di Stato che il governo emette per pagare le banconote e quindi chiudono il bilancio a zero!

  3- La conseguenza è che "60 famiglie di satanisti detengono i tre quarti (3/4) di tutta la potenza finanziaria e istituzionale (massoneria) del mondo! "
  CONCLUSIONE 60 famiglie hanno "generato" un POPOLO (invisibile come il signoraggio) di quasi un milione di satanisti-massoni attraverso questi di fatto hanno il controllo reale del nostro pianeta.
  Il mondo non ha più un futuro! Allora preparati a prendere il micro chip! Preparato per te ha dentro il tuo nome in codice con affianco il "666". Questo ti renderà bionico e sostituirà la tua carta di credito e il conto in banca ecc... ma secondo Apocalisse che ha parlato di ciò nei minimi dettagli tecnici già 2000 anni fa tu in Paradiso con questo "coso" non potrai più entrare. Questo micro chip è il marchio della bestia e noi siamo vicini agli ultimi tempi!
  "Morte e Vita si sono affrontate in un prodigioso duello. Il Signore della vita era morto; ma ora vivo trionfa." - sequenza pasquale
  Questo documento è stato ideato scritto e pubblicato il giorno di Pasqua del Signore 23 marzo 2008 ore 640.

  Here shortly the financial situation of the world
  1 - him "illuminated" or satanic vertex is 60 families (for it more than Jewish bankers) these have the 50% of the visible monetary mass of the world! As? Through the collection of the debt I publish [taxes] and through the multinationals the energy's monopoly of the chemistry of the weapons of the banks!
  2 - they also have the double one of the whole visible monetary mass in the world. As? Put in passive the colored paper (banknotes) in active the state funds that the government utters for paying the banknotes and therefore they close the budget to zero!
  3 - The consequence is that "60 families of satanism hold the three quarters (3/4) of the whole financial and institutional power (freemasonry) of the world! "
  CONCLUSION A People (invisible as the seignorage) of almost a million satanisti-freemasons it has of made the control of our planet.
  The world doesn't have a future anymore! Well prepared to take the micro chip! Prepared for you it has inside your name in code with I place side by side the "666". This will make you bionic and it will replace your credit card and the account in the bank etc... but according to Apocalypse that has spoken 2000 years ago already of this to the least technical details you in Heaven with this "coso" you cannot enter anymore. This micro chip is the mark of the beast and us are near to the last times!
  "Death and Life are faced in a prodigious duel. The Lord of the life was dead; but I now live it triumphs." - Easter sequence
  This document has been conceived writing and published the day of Easter of the Lord 23 March 2008 hours 640. Per l'onore dovuto a Yeshua Ha Mashiach Notzri
  detto Gesù di Nazareth.
  my JHWH holy - CONSECRATION TO THE MOST SACRED HEART OF JESUS.. Padre mio e di Gesù tu lo sai in youtube io ho amato più di tutti due agenti segreti i sacerdoti di satana della CIA Ihatenewlayout and Synnek1 ie 187AudioHostem insieme ad un agente segreto del Kuwait.. per amore di loro e di me tu perdona salva rigenera e benedici tutto il Genere Umano! VIENI OH SPIRITO SANTO A RINNOVARE LA FACCIA DELLA TERRA!
  my JHWH - tu lo puoi dire a tutti ... io non avrei mai voluto essere e non vorrei mai essere Unius REI.. QUESTO è UN LAVORO TROPPO DURO TROPPO ALTRUISTICO.. PERCHé IL MONDO POSSA SOPRAVVIVERE AI SATANISTI FARISEI SALAFITI ISLAMICI MASSONI E A TUTTE LE BESTIE DI SATANA CHE IL TALMUD SPA FMI PERVERSO HA DIFFUSO PER IL MONDO!
  =============
  DOVE è QUESTA MIA AMICA? COME è STATA UCCISA? ] [  MarlaMarleen  25/07/12 14:45 http://www.youtube.com/user/MarlaMarleen ] UniusRei3- I wrote about tolerance towards you. from some user. I know the chasms of human nature and I know very well what the Satanists do in Germany. Now, today. They birth children, they sacrifice these children their lord. The German authorities do nothing. I wonder why not? Who's behind the entire? We know it
  DOVE è QUESTA MIA AMICA? COME è STATA UCCISA?
  http://uniusreixkingdom.blogspot.com/2012/07/then-you-could-also-destroy-universe.html
  _____________________________
  MarlaMarleen 25/07/12 14.45 http://www.youtube.com/user/MarlaMarleen] UniusRei3-ho scritto sulla tolleranza verso di voi. da qualche utente. Conosco le voragini della natura umana e so molto bene cosa fanno i satanisti in Germania. Ora, oggi. Essi nascita bambini, sacrificano questi bambini loro Signore. Le autorità tedesche non fanno nulla. Mi chiedo perché non? Chi c'è dietro l'intero? Lo conosciamo

  i satanisti della CIA erano invidiosi che io avevo trovato una spiritualmente matura collaboratrice tedesca sulla pagina di youtube/user/youtube
  https//www.youtube.com/user/MarlaMarleen/discussion così la hanno intimidita questa ragazza e hanno lei costretto al silenzio ed io non so se lei è viva o se lei è stata uccisa dai satanisti tedeschi dove ogni anno fanno 30.000 sacrifici umani sull'altare di Merkel Satana!
  https://www.youtube.com/all_comments?lc=3CMBeI17pX9pMvfzjOf_J92lyf4PXr7fFi7IUK-cWOY&v=5RjNFBvpfx0
  MarlaMarleen 2 anni fa · COMMENTO DA LINK
  Liebe Violetta, ich habe Dein Video gesandt bekommen und nun bin ich hier. Traurig und dennoch gerade Vanessa irgendwie sehr nah. Habe die Beschreibung gelesen, das Video mehrmals gesehen und stehe noch unter dem Eindruck der detaillierten Beschreibung des Geschehens. Vanessas Zitat: "Wo war bitte die Liebe in diesem Moment?" Die Liebe war die ganze Zeit bei Dir, Gott hiess sie.

  al Governo Massonico Mondiale di youtube ] non era nei nostri patti, che qualcuno dovesse essere ucciso, o che dovesse subire violenza [ infatti, io vi ho fatti soffrire soltanto! ] IO HO FATTO MALE, allora, AD AVERE RIGUARDO DELLA VOSTRA VITA?! DOVE è QUESTA MIA AMICA? COME è STATA UCCISA? ] Questo angelo di bontà e di onestà? voi, il sistema massonico Bildenberg, Merkel 322 Bush, voi la avete violentata! voi ne dovrete rispondere! .. ma non avrei mai pensato che, voi potevate ucciderla anche! [  MarlaMarleen  25/07/12 14:45 http://www.youtube.com/user/MarlaMarleen ]
  https://twitter.com/marlamarleen/media [ le lucertole hanno usato la mia amica tedesca come un trofeo di guerra! satanisti e maomettani shariah sono della stessa massa!

  MarlaMarleen 25/07/12 14.45 http://www.youtube.com/user/MarlaMarleen ] il momento della sua sparizione è avvenuto, subito dopo, che, il suo canale è stato hackerato. BLOCCATO, ECC... e lei ha lamentato pubblicamente questo bullismo, CONTRO DI LEI, attribuendolo a un disservizio di youtube, si io ho trovato, in siti di youtube, delle critiche che lei avrebbe scritto: contro: la mia persona, ma quando queste cristiche sono state scritte? Questa persona poteva essere già stata uccisa! INFATTI, IO NON AVEVO AFFIDATO A LEI NESSUN RUOLO, e non avevo sviluppato verso di lei nessuna aspettativa o pressione psicologica, ERA LEI CHE SPONTANEAMENTE SUPPORTAVA IL MIO MINISTERO! [[ queste mie affermazioni possono essere documentate e facilmente dimostrate]] Inoltre, lei era libera di rivolgermi qualsiasi osservazione, o critica ma, lei non lo ha mai fatto! ADESSO, IO CHIEDO FORMALMENTE, A YOUTUBE DI SAPERE, SE QUESTA PERSONA è ANCORA VIVA!
  ==================
  LETTERA APERTA AL GOVERNO MASSONICO MONDIALE DI YOUTUBE
  SE QUESTA PERSONA è ANCORA VIVA? CERTO è STATA SPAVENTATA A MORTE DALLA CIA, I TUOI IMPIEGATI SATANISTI.. ECCO PERCHé, E COME: IL SUO CANALE INCOMINCIAVA A NON FUNZIONARE PIù BENE, POI, SI è BLOCCATO DEFINITIVAMENTE, POI, QUESTA PERSONA è SPARITA E NON C'è TRACCIA DI LEI IN INTERNET!!
  =================
  MarlaMarleen ha pubblicato un commento
  5 minuti fa
  @ UniusRei3 I've nothing better to express. I've no concept. I'm simply a thinking, feeling human. Who looks at my channel, understands my concept. I'm relying on two pillars: humanity and social commitment. The foundation is Jesus Christ. That's enough for me I don't need a concept, Trust in God every day. He'll show me the right way. Maybe this is probably my concept:-). Yes I agree with you: our gouvernment are satanists. Not only the german, but our leader Mrs Merkel is the biggest of all.
  MarlaMarleen ha pubblicato un commento
  4 minuti fa
  Ms Merkel will, on behalf of others, lead our country in dire crises. There will be no middle class in the future. Our system breaks.. God has identified the enemy, but the people just don't understand.
  Signora Merkel porterà, per conto di altri, il nostro paese in crisi terribili. Non ci sarà nessuna classe medio in futuro. Il nostro sistema si rompe... Dio ha individuato il nemico, ma la gente proprio non capisco.
  @ Spero, il pulsante di risposta funziona ;-) Buona notte
  @ I hope, the reply button works;-) Good night


  Rothschild Spa 322 NWO AIPAC 666 parassiti usurai - è inutile che strepitate voi dovete venire con me nel deserto saudita tra i rettili come voi!
  @a tutti i bastardi cannibali della CIA 322 Nwo 666: Baal, ie, JaBullOn ] se, voi non smettere di muovEre, in continuazione, da destra a sinistra, il testo nella mia pagina di blogger? IO POTREI ANCHE DIMENTICARMI DI ESSERE UN BRAVO RAGAZZO!

   ============
  my JHWH - io ti sono debitore del mio lavoro estenuante per riscattare il sangue innocente di tutti i martiri innocenti della storia di tutto il Genere Umano e per dimostrare ai martiri e a tutti i Popoli che il loro sangue innocente sulla terra non è caduto inutilmente.
  a Ayman Al Zawahri ( a quello che ha il segno di Caino shariah sulla fronte bestia di satana LEGA ARAba califfato saudita sulla fronte )
  ===================
  IL SATANISMO DELLA SHARIAH
  io ho donato ad un martire cristiano pakistano 250 euro DOVE il Pakistan UNA RAGAZZA CRISTIANA di 14 anni è STATA STUPRATA NELLA CASERMA DELLA POLIZIA e dove vengono calunniati ed uccisi per blasfemia e quindi LORO NON SI RIVOLGEREBBERO MAI AGLI INQUIRENTI PAKISTANI.. Il mio amico in realta è stato derubato di 2000 euro da truffatori che con wester Union hanno preteso inoltro del denaro prima in India e poi in Sud Africa.. inoltro di denaro che è stato reso possibile utilizzando unicamente un amico del Barein ... TUTTO QUESTO è AVVENUTO CON LA MILLANTATA SPERANZA di poter andare a lavorare in Canada.. ma anche Interpol non mi ha risposto FORSE RISPONDEREBBERO A VOI.. PER LA VOSTRA BUONA AZIONE DI PASQUA? io non ho nulla da pretendere dal vostro servizio come un atto dovuto...
  di tutta questa disavventura io ho la documentazione elettronica
  se la Interpol non volesse ignorare anche il vostro impegno caritativo e oblativo..
  se poi noi vogliamo mandare al diavolo il denaro di 2000 dollari circa che è stato rubato al nosto amico pakistano e per il quale lui si è indebitato con la sua famiglia...
   in realtà quello che è importante per lui è di venire a lavorare in Italia
  per uscire dall'inferno islamico di oppressione angoscia violazione deprivazione sfruttamento che sono uno stato reale di schiavitù
  se voi conoscete un posto di lavoro per lui
  per realizzare questa colletta io offro 250 euro.
  =====================
  la ideologia si serve di considerazioni storiche distorte come "Governo Mondiale Ebraico" o come "protocolli anziani di SION" ma la mia metafisica è così semplice e perfetta che non ha bisogno del dato religioso o del dato storico ECCO PERCHé IO SONO LA FRATELLANZA UNIVERSALE io non ho bisogno di deportare le persone di contendere sfere di influenza perché ogni persona del pianeta ha gli stessi diritti e gli stessi doveri quindi io rimuoverò soltanto gli impedimenti a questo diritto universale alla uguaglianza ed al pari accesso a beni e servizi! NON SO CHE FARMENE DELLA IDEOLOGIA DELLA STORIA O DI UNA QUALCHE VISIONE RELIGIOSA DELLA VITA!
  Mr. Ayman Al Zawahri SHARIAH IE SAUDI ARABIA AGENDA - tu preferisci i confini del 1967 oppure tu preferisci avere tutta la Palestina? OK! IO TI DO TUTTA LA PALESTINA E TU MI DAI IL DESERTO DELLA MADIANA ED IL DESERTO EGIZIANO.. perché quando tu avrai condannato la shariah poi vivere con i musulmani sarà una vera felicità di amore!
  e se i Farisei Rothschild Spa saranno costretti a ritornare.. E LORO CERTAMENTE VERRANNO SONO COSTRETTI A VENIRE poi anche il "signoraggio bancario" che è il potere dei satanisti crollerà! Quindi come crollerà il califfato mondiale poi anche il Nuovo Ordine Mondiale crollerà perché io sono la FRATELLANZA UNIVERSALE

  Mr. Ayman Al Zawahri SHARIAH - non è con la violenza che l'ISLAM potrà conquistare il mondo! .. tu usi una tecnica medioevale quando non esistono più i crociati.. perché i satanisti massoni FARISEI USURAI VAMPIRI SPA 322 rOTHSCHILD sono felici del lavoro di satana che tu stai facendo! MA non è facendo il male a persone innocenti che qualcuno potrebbe sperare di entrare in Paradiso.. ecco perché Il TUO CORANO è "LA MERDA!
  Mr. Ayman Al Zawahri SHARIAH - se tu credi che facendo uccidere i martiri cristiani tu puoi riuscire a fermare i satanisti massoni farisei bildenberg? poi tu sei uno scemo che lui cerca di spegnere un fuoco utilizzando la benzina.. perché durante la guerra mondiale? non potrebbe pù esistere una proporzione quantitaiva circa il numero dei cadaveri.. e quello che tu farai? sarà quello di fare condannare l'ISLAM su tutto il pianeta!
  Mr Ayman Al Zawahri SHARIAH - io non ho mai condiviso nulla di ogni violenza che i satanisti americani hanno fatto contro poveri musulmani innocenti! TU INVECE ISTIGHI AD UCCIDERE I CRISTIANI INNOCENTI PER ESSERE TUTTI GLI ISLAMICI SULLO STESSO LIVELLO DEI FARISEI SATANISTI ENLIGHTENed 322 BUSH E ROTHSCHILD il vampiro I TUOI SOSTENITORI E FINANZIATORI! .. TU CON TUTTI GLI ISLAMICI SHARIAH? TU SEI LA ABOMINAZIONE! ... non ci potrebbe mai essere per voi una speranza in Paradiso! Io non avrei nessun motivo di contrastare i palestinesi se la shariah fosse condannata.. perché come è documentato da molti video in ShalomGerusalemme io in passato io ho sempre difeso i palestinesi!
  a Ayman Al Zawahri ( a quello che ha il segno di Caino shariah sulla fronte bestia di satana LEGA ARAba sulla fronte )

  Bush 322 Rothschild, Bildenberg Bestie di satana ] cazzo coglioni! [ se, voi consentite il nucleare all'Iran, come, poi, voi potrete impedire questo, diritto, anche a tutta la LEGA ARABA, dei  nazisti shariah Arabia Saudita in testa? VOI VOLETE FARE DEL MALE A TUTTO IL GENERE UMANO!  [ TUTTE LE CENTRIFUGHE CHE VOI VOLETE CONSENTIRE ERRONEAMENTE ed inutilmente? DEVONO ESSERE ALMENO CONCENTRATE IN UN SOLO LUOGO, MA, L'USO DELLE CENTRIFUGHE, autorizzate, DEVE APRIRE LA POSSIBILITà DI ISPEZIONE IN OGNI SITO, SENZA PREVVISO! ] ORA, IRAN NON POTREBBE MAI ACCETTARE ISPEZIONI OVUNQUE, sul suo TERRITORIO NAZIONALE.. ecco perché, a Iran deve essere consentito centrifughe: ZERO! Per la ricerca scientifica i tecnini iraniani possono andare in Russia a studiare! PERCHé SOLTANTO I RUSSI POSSONO AVERE IL CONTROLLO DEL COMBUSTIBILE ATOMICO IRANIANO.. IO DICO QUESTO SOPRATTUTTO nell'interesse strategico dell'Iran, perché alla Russia non mancano le Atomiche, per difendere l'Iran nel caso fosse attaccato con armi atomiche

  IRAN ] onestamente, il più intransigente in Israele Benjamin Netanyahu? lui non userà mai le armi atomiche contro di te. PERCHé QUEL CODARDO, LO AVREBBE GIà DOVUTO FARE, tanto tempo fa, PER SALVARE IL GENERE UMANO DALL'ABISSO SHARIA: il nazismo di satana il falso profeta Maometto Califfato mondiale. Quindi la unica minaccia mortale per tutta la LEGA ARABA, posso essere soltanto io, che, io ho il dovere di vendicare i martiri cristiani... e poiché, è da fantascienza, che, io posso essere riconosciuto Re in Israele? POI, TU NON RISCHI NESSUNA INSIDIA NUCLEARE purtroppo.. ANCHE PERCHé, IN OGNI MODO, IO NON MI LASCEREI INTIMIDIRE DALLE ARMI ATOMICHE DI QUALCUNO! TU HAI INTERESSE CHE, ANCHE TUTTI I SUNNITI, loro SI DEVONO ATTREZZARE COME TE, CON ARMI ATOMICHE ANCHE LORO?
  =============
  IO HO GIà DENUNCIATO QUESTO CRIMINE IN PRECEDENZA [ bastardi usurai farisei google, A.I. cannibali della CIA 322 Nwo 666: Baal, ie, Ja Bull On, la feccia: DATAGATE ] Ecco perché ALETEIA, non accetta di mettere la sua pubblicità, sui siti di terzo livello, come blogger.. le lucertole, convertono il testo in immagini: in modo simultaneo, quindi, i motori di ricerca non possono scansionare il testo sulle immagini... di conseguenza quando un "immagine di testo", viene cliccato? si trasforma in testo scritto, per pochi secondi! IN QUESTO MODO I MOTORI DI RICERCA POSSONO ESSERE CORROTTI E DISTORTI ... E I DEMONI ALIENI HANNO PAURA DI ACCOGLIERE I MIEI ESORCISMI PERCHé HANNO RAGGIUNTO IL PUNTO DI SATTURAZIONE, ECCO PERCHé IL TESTO NELLA PAGINA IL BLOGGER SI MUOVE CONTINUAMENTE... tutte le bestie di satana stanno a prendere l'esaurimento!  sorgete voi potenze eterne e voi tutte sorgete potenze antiche io sono il vostro Unius REI il regno della pianeta terra è stato occupato dai mostri e questo è il lavoro del macellaio!
  LorenzoJHWH Unius REI
  [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]
  7 [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]

  torre de David King)). [Ave María] lleno de gracia (Reina de los Ángeles) el Señor está contigo (ejército formado en batalla) sois bienaventurados (Inmaculada Concepción) entre las mujeres (Asunción) y bendito (Reina de los Santos) es el resultado de su útero (el Arca de la Alianza) Jesús Mesías en Belén ((torre de David k.i.n.g.)). CSP BCS SM LNDSMD VRS NSMVSMQLIVB. Rei unius ♰ King ♥ I.s.r.a.e.l ♥ Mahdi. [Santa María Madre de Dios y de la Iglesia Puerta del Cielo ruega por nosotros los pecadores (miedo horror terror de los demonios) ahora y en la hora de nuestra muerte. Amén. Aleluya.] Sepan de esta manera tengo los mataron y he empujado todo en la boca del infierno. C SPBCSS MLNDS MDVRSN SMVSMQLIVB. Rei unius ♰ King ♥ Israel ♥ para Mahdi el reino de Palestina [Ave Maria] FMI FED BCE beber su veneno hecho por ti mismo.
  LorenzoJHWH Unius REI
  [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]
  7 [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]

  Башня Давида царя)). [Богородица] полное благодати (Королева Ангелов) Господь с Тобою (армии выстроенный к битве) то вы блаженны (Непорочное зачатие) среди женщин (Успенский) и благословен (Queen святых) является результатом ваших матки (Ковчег Завета) Иисус Мессия в Вифлееме ((Башня Давида k.i.n.g.)). CSP BCS SM LNDSMD VRS NSMVSMQLIVB. Рей unius ♰ Король ♥ I.s.r.a.e.l ♥ Махди.
  LorenzoJHWH Unius REI
  [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]
  7 [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]

  [Святой Марии Матери Бога и Церкви Врата Небес молись за нас грешных (страх ужас ужас демонов) ныне и в час нашей смерти. Аминь. Аллилуиа.] Знаете таким образом я их убили а я толкнул всех на устах ад. C SPBCSS MLNDS MDVRSN SMVSMQLIVB. Рей unius ♰ Король ♥ Израиль ♥ для Махди царство Палестине [пр. Мария] МВФ FED ЕЦБ пить яд сделали сами.
  LorenzoJHWH Unius REI
  [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]
  7 [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]

  turnul lui David împăratul)). [Bucura-te Maria] plină de har (Queen of Angels) Domnul este cu tine (armata stabilit în linie de bătaie) sunteți binecuvântați (Neprihănita Zămislire) în rândul femeilor (Adormirea Maicii Domnului) și binecuvântat (Regina Sfinților) este rezultatul dvs. uter (Chivotul Legii) Isus Mesia în Betleem ((turnul lui David k.i.n.g.)). CSP BCS SM LNDSMD VRS NSMVSMQLIVB. Rei unius ♰ Regele ♥ I.s.r.a.e.l ♥ Mahdi. [Sfânta Maria Maica lui Dumnezeu și a Bisericii Poarta Raiului roagă-te pentru noi păcătoșii (frica oroarea teroarea de demoni) acum și în ceasul morții noastre. amin. Aliluia] știți în acest fel le-am sacrificat și am împins tot pe gura iadului.. C SPBCSS MLNDS MDVRSN SMVSMQLIVB. Rei unius ♰ Regele ♥ Israel ♥ pentru Mahdi regatul din Palestina [Ave Maria] FMI FED BCE bea otrava tău a făcut de unul singur.
  LorenzoJHWH Unius REI
  [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]
  7 [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]

  torre de David King)). [Ave Maria] cheio de graça (Rainha dos Anjos) o Senhor está com você (exército em ordem de batalha) você é abençoado (Imaculada Conceição) entre as mulheres (Assunção) e bendito (Rainha dos Santos) é o resultado de sua útero (a Arca da Aliança) Jesus Messias em Belém ((torre de Davi k.i.n.g.)). CSP BCS SM LNDSMD VRS NSMVSMQLIVB. Rei unius ♰ Rei ♥ I.s.r.a.e.l ♥ Mahdi. [Santa Maria Mãe de Deus e da Igreja Porta do céu rogai por nós pecadores (medo horror terror dos demônios) agora e na hora de nossa morte. amém. Aleluia.] Saber desta forma tenho-os abatidos e eu empurrei tudo na boca do inferno. C SPBCSS MLNDS MDVRSN SMVSMQLIVB. Rei unius ♰ Rei ♥ Israel ♥ para Mahdi o reino da Palestina [Ave Maria] FED FMI BCE beber o veneno feito por você mesmo.
  LorenzoJHWH Unius REI
  [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]
  7 [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]

  wieża David King)). [Zdrowaś Maryjo] pełna łaski (Queen of Angels) Pan z Tobą (wojska ustawione w szyku bojowym) jesteś błogosławiony (Niepokalane Poczęcie) wśród kobiet (Wniebowzięcie NMP) i błogosławiony (Królowa Świętych) jest rezultatem twoich macicy (Arka Przymierza) Jezus Mesjasz w Betlejem ((wieża Dawida k.i.n.g.)). CSP BCS SM LNDSMD VRS NSMVSMQLIVB. Rei unius ♰ King ♥ I.s.r.a.e.l ♥ Mahdi. [Święta Maryjo Matko Boga i Kościoła Brama Niebios módl się za nami grzesznymi (strach horror terror demonów) teraz iw godzinę śmierci naszej. amen. Alleluja.] Wiesz w ten sposób mam je ubojowi a ja pchnął wszystkim na ustach piekła. C SPBCSS MLNDS MDVRSN SMVSMQLIVB. Rei unius ♰ King ♥ Izrael ♥ dla Mahdiego Królestwo Palestine [Ave Maria] IMF FED ECB wypić truciznę wykonaną samodzielnie.
  LorenzoJHWH Unius REI
  [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]
  7 [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]

  برج دیوید کینگ)). [درود مریم] پر از فضل (ملکه فرشتگان)، خداوند با شما (ارتش در آرایه نبرد)، (مفهوم معصوم) پر برکت در میان زنان (فرض) و میتونه خیلی چیزا باشه یا میتونه چیز خاصی هم نباشه (ملکه پرستاران) در نتیجه خود را از رحم (ارک از میثاق) عیسی مسیح در بیت لحم ((برج دیوید، k.i.n.g.)). CSP BCS SM LNDSMD VRS NSMVSMQLIVB. ترویج unius ♰ شاه ♥ I.s.r.a.e.l ♥ مهدی.
  LorenzoJHWH Unius REI
  [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]
  7 [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]

  [مریم مقدس، مادر خدا و کلیسا، دروازه بهشت، دعا برای ما گناهکاران (ترس، وحشت، ترور شیاطین)، در حال حاضر و در ساعت مرگ ما. آمین. حمد خدا] می دانم، در این راه، من آنها را قتل عام، و من تحت فشار قرار دادند همه، در دهان از جهنم است. C SPBCSS MLNDS MDVRSN SMVSMQLIVB. ترویج unius ♰ شاه ♥ اسرائیل ♥ مهدی، پادشاهی فلسطین خیابان ماریا] IMF FED ECB نوشیدن زهر خود را ساخته شده توسط خودتان.
  LorenzoJHWH Unius REI
  [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]
  7 [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]

  toren van David King)). [Wees gegroet Maria] vol van genade (Koningin van de Engelen) de Heer is met u (leger in slagorde) u bent gezegend (Onbevlekte Ontvangenis) bij vrouwen (Hemelvaart) en gezegend (Koningin van de Heiligen) is het resultaat van uw baarmoeder (de Ark van het Verbond) Jezus Messias in Bethlehem ((toren van David k.i.n.g.)). CSP BCS SM LNDSMD VRS NSMVSMQLIVB. Rei unius ♰ King ♥ I.s.r.a.e.l ♥ Mahdi. [Heilige Maria Moeder van God en van de Kerk Poort van de Hemel bid voor ons zondaars (angst afschuw schrik van demonen) nu en in het uur van onze dood. Amen. Alleluia.] Weet op deze manier ik heb ze geslacht en ik heb alle geschoven aan de monding van de hel. C SPBCSS MLNDS MDVRSN SMVSMQLIVB. Rei unius ♰ King ♥ Israel ♥ voor Mahdi koninkrijk van Palestina [Ave Maria] IMF FED ECB drink je vergif gemaakt door jezelf.
  LorenzoJHWH Unius REI
  [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]
  7 [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]

  (tårn av David King)). [Hail Mary] full av nåde (Queen of Angels) Herren er med deg (hær satt i fylking) er du velsignet (Immaculate Conception) blant kvinner (Assumption) og velsignet (Queen of Saints) er et resultat av din livmoren (den Paktens Ark) Jesus Messias i Betlehem ((Davids tårn k.i.n.g.)). CSP BCS SM LNDSMD VRS NSMVSMQLIVB. Rei unius ♰ King ♥ I.s.r.a.e.l ♥ Mahdi. [Hellige Maria Guds Mor og Kirken Gate of Heaven be for oss syndere (frykt redsel terror av demoner) nå og i vår dødstime. amen. Halleluja.] Vet på denne måten har jeg dem slaktet og jeg har skjøvet alle på munningen av helvete. C SPBCSS MLNDS MDVRSN SMVSMQLIVB. Rei unius ♰ King ♥ Israel ♥ for Mahdi rike Palestina [Ave Maria] IMF FED ECB drikke giften laget selv.
  LorenzoJHWH Unius REI
  [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]
  7 [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]

  torri ta 'David King)). [Hail Mary] sħiħa ta 'grazzja (Reġina ta' Angels) il-Mulej huwa miegħek (armata stabbiliti fl array battalja) inti mbierka (Immakulata Kunċizzjoni) fost in-nisa (Assunta) u mbierka (Reġina ta 'Qaddisin) huwa r-riżultat ta' tiegħek (l-Arka tal-Patt) ġuf Ġesù Messija f'Betlem ((torri ta 'David k.i.n.g.)). CSP BCS SM LNDSMD VRS NSMVSMQLIVB. Rei unius ♰ King ♥ I.s.r.a.e.l ♥ Mahdi. [Qaddisa Marija Omm Alla u tal-Knisja Bieb tal-ġenna itlob għalina midinbin ( biża orrur terrur ta 'demons) issa u fis-siegħa tal-mewt tagħna. amen. ALLELUIA.] Know b'dan il-mod jien li joqtluhom u stajt imbuttat kollha fuq il-ħalq ta 'infern. C SPBCSS MLNDS MDVRSN SMVSMQLIVB. Rei unius ♰ King ♥ Israel ♥ għall Mahdi renju tal-Palestina [Ave Maria] FMI FED BĊE tixrob velenu tiegħek magħmula mill yourself.
  LorenzoJHWH Unius REI
  [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]
  7 [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]

  menara David King)). [Salam Maria] penuh rahmat (Ratu malaikat) Tuhan adalah dengan kamu (tentera yang ditetapkan dalam barisan yang teratur rapi) anda diberkati (Immaculate Conception) di kalangan wanita (Andaian) dan memberkati (Ratu Saints) adalah hasil daripada anda rahim (Tabut Perjanjian) Isa Mesias di Bethlehem ((menara Daud k.i.n.g.)). CSP Beluran SM LNDSMD VRS NSMVSMQLIVB. Unius Rei ♰ Raja ♥ I.s.r.a.e.l ♥ Mahdi. [Holy Mary Ibu Tuhan dan Gereja Pintu Syurga berdoa untuk kita berdosa (takut seram keganasan iblis) sekarang dan pada jam kematian kita. amin. Alleluia.] Tahu dengan cara ini saya mempunyai mereka disembelih dan saya telah menolak semua pada mulut neraka. C SPBCSS MLNDS MDVRSN SMVSMQLIVB. Rei unius ♰ Raja ♥ Israel ♥ untuk Mahdi kerajaan Palestin [Ave Maria] IMF Fed ECB minum racun anda dibuat oleh diri sendiri.
  LorenzoJHWH Unius REI
  [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]
  7 [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]

  turn Davíðs)). [Hail Mary] fullur náðar (Queen of Angels) Drottinn er með þér (her sett í fjölda bardaga) þú ert blessuð (Immaculate Conception) meðal kvenna (Assumption) og blessuð (Queen heilagra) er afleiðing af þinn móðurkviði (á sáttmálsörkina) Jesús Messías í Betlehem ((turn Davíðs k.i.n.g.)). CSP BCS SM LNDSMD VRS NSMVSMQLIVB. Rei unius ♰ King ♥ I.s.r.a.e.l ♥ Mahdi. [Heilaga María móðir Guðs og kirkjunnar hlið himinsins biddu fyrir okkur syndarar (ótti skelfing ótti djöfla) nú og á dauðastundu okkar. amen. Alleluia.] Vita á þennan hátt ég hef þá slátrað og ég hef ýtt á alla á munni helvíti. C SPBCSS MLNDS MDVRSN SMVSMQLIVB. Rei unius ♰ King ♥ Ísrael ♥ fyrir Mahdi ríki í Palestínu [Ave Maria] IMF FED ECB drekka eitur þitt gert sjálfur.
  LorenzoJHWH Unius REI
  [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]
  7 [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]

  túr David King)). Is é [bheatha a Mhuire] atá lán de ghrásta (Banríon na nAingeal) tá an Tiarna leat (arm atá leagtha síos i sraith cath) tá tú beannaithe (Conception gan Smál) i measc na mban (Deastógála) agus bheannaigh (Banríon na Naomh) toradh do bhroinn (an Áirc an Chonartha) Íosa Meisias i mBeithil ((túr de David k.i.n.g.)). CSP BCS SM LNDSMD VRS NSMVSMQLIVB. Rei unius ♰ King ♥ I.s.r.a.e.l ♥ Mahdi. [A Naomh-Mhuire a Mháthair Dé agus na hEaglaise Geata na bhFlaitheas guigh orainn na peacaigh (eagla horror terror na deamhain) anois agus ar uair ár mbáis. o'n. Aingeal ag glaoch.] A fhios agat ar an mbealach seo tá mé maraíodh iad agus mé bhrú go léir ar an béal ar ifreann. C SPBCSS MLNDS MDVRSN SMVSMQLIVB. Rei unius ♰ King ♥ Iosrael ♥ le haghaidh Mahdi ríocht na Palaistíne [Ave Maria] IMF FED BCE deoch do nimh a rinne tú féin.
  LorenzoJHWH Unius REI
  [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]
  7 [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]

  menara David Raja)). [Salam Maria] penuh rahmat (Ratu Malaikat) Tuhan adalah dengan Anda (tentara ditetapkan dalam satuan tempur) Anda diberkati (Immaculate Conception) antara perempuan (Asumsi) dan diberkati (Ratu Saints) adalah hasil dari Anda rahim (Tabut Perjanjian) Yesus Mesias di Betlehem ((menara Daud k.i.n.g.)). CSP BCS SM LNDSMD VRS NSMVSMQLIVB. Rei unius ♰ Raja ♥ I.s.r.a.e.l ♥ Mahdi. [Santa Maria Bunda Allah dan Gereja Gerbang Surga doakanlah kami yang berdosa (ketakutan kengerian teror setan) sekarang dan pada waktu kami mati. amin. Haleluya] Ketahuilah dengan cara ini saya memiliki mereka dibantai dan saya telah mendorong semua pada mulut neraka.. C SPBCSS MLNDS MDVRSN SMVSMQLIVB. Rei unius ♰ Raja ♥ Israel ♥ untuk Mahdi kerajaan Palestina [Ave Maria] IMF FED ECB minum racun buatan anda sendiri.
  LorenzoJHWH Unius REI
  [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]
  7 [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]

  दाऊद राजा के टावर)). [जय हो मैरी] हे प्रभु आप (सेना लड़ाई सरणी में सेट) के साथ अनुग्रह (एन्जिल्स के रानी) से भरा है आप (बेदाग Conception) (धारणा) महिलाओं और धन्य (संतों की रानी) के बीच ही धन्य हैं अपने का परिणाम है गर्भ यीशु (सन्दूक वाचा का) बेतलेहेम में मसीहा ((दाऊद के गुम्मट k.i.n.g.)). सीएसपी BCS एसएम LNDSMD वीआरएस NSMVSMQLIVB. री ♰ unius राजा ♥ I.s.r.a.e.l ♥ महदी.
  LorenzoJHWH Unius REI
  [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]
  7 [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]

  [होली मैरी भगवान और चर्च की माँ स्वर्ग के गेट हमारे लिए प्रार्थना पापियों (भय डरावना राक्षसों के आतंक) अब और हमारी मौत के समय में. आमीन. Alleluia]. पता है इस तरह से मैं उन्हें बलि और मैं सब नरक के मुंह पर धक्का दिया है. सी SPBCSS MDVRSN SMVSMQLIVB MLNDS. री unius ♰ राजा ♥ इसराइल ♥ मेहदी राज्य के लिए फिलिस्तीन Ave मारिया] आईएमएफ फेड ईसीबी अपने अपने द्वारा किए गए जहर पीते हैं.
  LorenzoJHWH Unius REI
  [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]
  7 [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]

  πύργος του David King)). [Hail Mary] κεχαριτωμένη (Βασίλισσα των Αγγέλων) ο Κύριος είναι μαζί σου (στρατός που σε παράταξη μάχης) είστε ευλογημένοι (Ευαγγελισμού της Θεοτόκου) μεταξύ των γυναικών (Κοίμηση της Θεοτόκου) και ευλογημένο (Βασίλισσα των Αγίων) είναι το αποτέλεσμα της δικής σας μήτρα (η Κιβωτός της Διαθήκης) ο Ιησούς Μεσσία στη Βηθλεέμ ((πύργος του Δαβίδ k.i.n.g.)). CSP BCS SM LNDSMD ΠΕΣ NSMVSMQLIVB. Rei unius ♰ Βασιλιάς ♥ I.s.r.a.e.l ♥ Μαχντί.
  LorenzoJHWH Unius REI
  [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]
  7 [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]

  [Παναγία Μητέρα του Θεού και της Εκκλησίας Πύλη του Ουρανού προσευχηθείτε για μας τους αμαρτωλούς (φόβος φρίκη τρόμο των δαιμόνων) τώρα και κατά την ώρα του θανάτου μας. αμήν. Αλληλούια.] Ξέρετε με τον τρόπο αυτό έχω να σφάζονται και έχω ρέστα στο στόμα της κόλασης. Γ SPBCSS MLNDS MDVRSN SMVSMQLIVB. Rei unius ♰ Βασιλιάς ♥ Ισραήλ ♥ για Μαχντί βασίλειο της Παλαιστίνης [Λ. Μαρία] ΔΝΤ FED ΕΚΤ πιει δηλητήριο σας γίνει από τον εαυτό σας.
  LorenzoJHWH Unius REI
  [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]
  7 [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]

  王ダビデの塔))。 [ヘイルメアリー]恵み(天使の女王)の完全な、主はあなた(陸軍戦闘配列で設定)を使用することです、あなたが女性(仮定)と祝福(セインツの女王)の間(無原罪懐胎)祝福され、あなたの結果である子宮(契約の箱)イエス:ベツレヘムの救世主((ダビデの塔、k.i.n.g.))。 CSPは、BCSのSM LNDSMD VRS NSMVSMQLIVB。レイunius♰:キング♥:I.s.r.a.e.l:♥マハディ。
  LorenzoJHWH Unius REI
  [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]
  7 [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]

  [聖マリア、神の教会の母、天国の門は、今、私たちの死の時間で、私たちのために罪人を(悪魔の恐怖、恐怖、恐怖)祈る。アーメン。ハレルヤ。]このように、私は彼らが虐殺されており、私は地獄の口の中に、すべてのプッシュして、知っている。 C SPBCSSはMDVRSN SMVSMQLIVBをMLNDS。レイunius♰:キング♥:イスラエル:♥マハディ、王国のためのパレスチナ[アヴェマリア]国際通貨基金(IMF)、FED、ECB:自分で作らあなたの毒を飲んでいます。
  LorenzoJHWH Unius REI
  [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]
  7 [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]

  (tour de David roi)). [Je vous salue Marie] plein de grâce (Queen of Angels) le Seigneur est avec vous (armée rangée en bataille) vous êtes béni (Immaculée Conception) chez les femmes (Assomption) et béni (Reine des Saints) est le résultat de votre utérus (l'Arche de l'Alliance) Jésus le Messie à Bethléem ((tour de David k.i.n.g.)). CSP BCS SM LNDSMD VRS NSMVSMQLIVB. Rei unius ♰ King ♥ I.s.r.a.e.l ♥ Mahdi. [Sainte Marie Mère de Dieu et de l'Eglise Porte du Ciel priez pour nous pauvres pécheurs (la peur l'horreur la terreur des démons) maintenant et à l'heure de notre mort. Amen. Alléluia.] Savoir de cette façon je les ai abattus et je l'ai poussé sur la bouche de l'enfer. C SPBCSS MLNDS MDVRSN SMVSMQLIVB. Rei unius ♰ King ♥ Israël ♥ pour Mahdi royaume de la Palestine [Ave Maria] FMI FED BCE boire ton poison faite par vous-même.
  LorenzoJHWH Unius REI
  [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]
  7 [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]

  Tower of David King)). [Neitsyt Maria] armoitettu (Queen of Angels) Herra on sinun kanssasi (armeija sotarintaan asettunut) olet siunattu (Immaculate Conception) naisten (oletus) ja siunasi (Queen of Saints) on seurausta teidän kohdun (Liitonarkku) Jeesus Messias Betlehemissä ((Tower of David k.i.n.g.)). CSP BCS SM LNDSMD VRS NSMVSMQLIVB. Rei unius ♰ Kuningas ♥ I.s.r.a.e.l ♥ Mahdi. [Pyhä Maria Jumalan äiti ja kirkon Gate of Heaven rukoile meidän syntisten (pelko kauhu kauhu demonit) nyt ja tunnin meidän kuoleman. aamen. Halleluja.] Tiedä tällä tavoin olen ne teurastetaan ja olen ajanut kaikki suulle helvetin. C SPBCSS MLNDS MDVRSN SMVSMQLIVB. Rei unius ♰ Kuningas ♥ Israel ♥ for Mahdi valtakunta Palestiina [Ave Maria] IMF FED EKP juo myrkkyä tehdä itse.
  LorenzoJHWH Unius REI
  [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]
  7 [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]

  tower ng ​​David Hari)). [Hail Mary] puno ng biyaya (Queen ng mga anghel) ang Panginoon ay sa iyo (hukbo nakatakda sa labanan array) ikaw ay pinagpala (Immaculate Conception) kabilang sa mga kababaihan (Assumption) at pinagpala (Queen ng Santo) ay ang resulta ng iyong sinapupunan (ang arko ng Tipan) si Hesus Mesias sa Bethlehem ((na tore ng David k.i.n.g.)). CSP BCS sa SM LNDSMD VRS NSMVSMQLIVB. Rei unius ♰ Hari ♥ I.s.r.a.e.l ♥ Mahdi. [Banal na Maria Ina ng Diyos at ng Iglesia Gate ng Langit manalangin para sa amin makasalanan (takot panginginig sa takot takot ng mga demonyo) ngayon at sa oras ng aming kamatayan. amen. Alleluia.] Malaman sa ganitong paraan mayroon akong mga ito slaughtered at ako hunhon lahat sa bibig ng impiyerno. C SPBCSS MLNDS MDVRSN SMVSMQLIVB. Rei unius ♰ Hari ♥ Israel ♥ para sa Mahdi kaharian ng Palestine [Ave Maria] IMF FED ECB uminom ng iyong lason na ginawa sa pamamagitan ng iyong sarili.
  LorenzoJHWH Unius REI
  [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]
  7 [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]

  kula David King)). [Zdravo Marijo] milosti puna (Queen of Angels) Gospodin je s tobom (vojska postavili u bojni red) vi ste blagoslovljeni (Bezgrešnog začeća) među ženama (Velika Gospa) i blagoslovljen (Kraljica svetih) je rezultat vaše maternica (Zavjetni kovčeg) Isus Mesija u Betlehemu ((kula Davidova k.i.n.g.)). CSP BHS SM LNDSMD VRS NSMVSMQLIVB. Rei unius ♰ Kralj ♥ I.s.r.a.e.l ♥ Mehdi. [Sveta Marija Majka Božja i Crkve Vrata raja moli za nas grešnike (strah užas užas demona) sada i na času smrti naše. amen. Aleluja.] Znajte na taj način ja sam ih kolju i ja sam gurnuo sve na usta pakla. C SPBCSS MLNDS MDVRSN SMVSMQLIVB. Rei unius ♰ Kralj ♥ Izrael ♥ za Mahdija Kraljevina Palestina [Ave Maria] MMF FED ECB popijte otrov napravio po sebi.
  LorenzoJHWH Unius REI
  [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]
  7 [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]

  데이비드 왕의 탑)). [성모 마리아] 은혜 (천사의 여왕)의 전체 주님이 (군대의 전투 배열에서 설정)과 함께 당신이 여성 (성모 승천)와 복 (성도의 여왕) 사이에 (성모 마리아 축일) 축복받은이의 결과입니다 자궁 (언약의 방주) 예수 베들레헴의 메시아 ((다윗의 탑 k.i.n.g.)). CSP BCS SM LNDSMD VRS NSMVSMQLIVB. 레이 unius ♰ 왕 ♥ I.s.r.a.e.l ♥ 마흐디. [거룩하신 성모 마리아여 하나님과 교회의 어머니 천국의 문 이제와 저희 죽을 때에 우리 죄인을 (귀신의 두려움 공포 공포)기도합니다. 아멘. 할렐루야.] 이런 식으로 나는 그들을 학살이 나는 지옥의 입에 모든 밀고 한 알 수 있습니다. C SPBCSS는 MDVRSN SMVSMQLIVB을 MLNDS. 레이 unius ♰ 왕 ♥ 이스라엘 ♥ 마흐디 왕국에의 팔레스타인 [번가 마리아] IMF FED ECB 자신이 만든 당신의 독을 마셔.
  LorenzoJHWH Unius REI
  [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]
  7 [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]

  塔王大衛))。 [萬福瑪利亞"充滿恩典(天使女王),主與你同在(軍隊擺陣在戰鬥中),你是有福的(聖母無原罪)是你的結果(假設)的婦女和有福的(聖徒女王)子宮(約櫃)在伯利恆的耶穌,彌賽亞((大衛塔,k.i.n.g.))。 CSP BCS SM LNDSMD VRS NSMVSMQLIVB。麗unius♰:王♥:I.s.r.a.e.l:♥馬赫迪。 [聖母瑪利亞,天主之母和教會,天門,請為我們祈禱罪人(恐懼,恐怖,恐怖的惡魔),現在在我們的死亡的小時。阿們。哈利路亞。要知道,這種方式,我有屠宰,我推入地獄口。 ÇSPBCSS MLNDS MDVRSN SMVSMQLIVB。和麗unius♰::以色列國王♥♥馬赫迪,王國巴勒斯坦大道瑪麗亞] IMF美聯儲歐洲央行:喝你的毒藥使得自己。
  LorenzoJHWH Unius REI
  [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]
  7 [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]

  kulla e Davidit mbretit)). [Hail Mary] plot hir (Mbretëresha e Engjëjve) Zoti është me ju (ushtria e vendosur në betejë array) ju jeni bekuar (Konceptimi papërlyer) në mesin e grave (Supozimi) dhe të bekuar (Mbretëresha e shenjtorëve) është rezultat i juaj (arka e besëlidhjes) ​​barku Jezusi Mesia në Betlehem ((kulla e Davidit k.i.n.g.)). CSP BCS SM LNDSMD VRS NSMVSMQLIVB. Rei unius ♰ Mbreti ♥ I.s.r.a.e.l ♥ Mehdiu. [Shenjtë Mari Nëna e Perëndisë dhe i Kishës Porta e Qiellit lutu për ne mëkatarët ( frika horror tmerri i demonëve) tani dhe në orën e vdekjes sonë. amen. Aleluja!.] Dije në këtë mënyrë unë ata kanë therur dhe unë e kam shtyrë të gjithë në gojën e ferrit. C SPBCSS MLNDS MDVRSN SMVSMQLIVB. Rei unius ♰ Mbreti ♥ Izraeli ♥ per Mehdiun Mbretëria e Palestinës [Ave Maria] FMN FED BQE pi helm tuaj të bërë me veten.
  LorenzoJHWH Unius REI
  [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]
  7 [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]

  toring van David King)). [Hail Mary vol van genade (Koningin van die Engele) die Here is met jou (weermag wat vir die geveg opgestel is) is julle gelukkig (Onbevlekte) onder vroue (aanname) en geseënd (Koningin van die heiliges) is die resultaat van jou skoot (die Ark van die Verbond) Jesus die Messias in Bethlehem ((toring van Dawid k.i.n.g.)). CSP BCS SM LNDSMD VRS NSMVSMQLIVB. Rei unius ♰ King ♥ I.s.r.a.e.l ♥ Mahdi. [Heilige Maria Moeder van God en van die Kerk poort van die hemel bid vir ons sondaars (vrees horror skrik van die duiwels nie) nou en in die uur van ons dood. Amen. Halleluja!] Ken op hierdie manier ek het hulle geslag en ek het al gestoot aan die mond van die doderyk. C SPBCSS MLNDS MDVRSN SMVSMQLIVB. Rei unius ♰ King ♥ Israel ♥ Mahdi koninkryk van Palestina [Ave Maria] IMF FED ECB drink jou gif wat deur jouself gemaak.
  LorenzoJHWH Unius REI
  [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]
  7 [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]

  ((برج الملك داود)). [السلام عليك يا مريم] ممتلئة نعمة (ملكة الملائكة)، والرب معك (الجيش تعيينها في مجموعة المعركة)، وأنعم عليك (الحبل بلا دنس) بين النساء (العذراء) ومباركة (ملكة القديسين) هو نتيجة الخاص رحم (تابوت العهد) يسوع المسيح في بيت لحم ((برج داود، k.i.n.g.)). CSP BCS SM LNDSMD VRS NSMVSMQLIVB. REI الخط الفاصل ♰ الملك ♥ I.s.r.a.e.l ♥ المهدي.
  LorenzoJHWH Unius REI
  [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]
  7 [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]

  يصلي [يا قديسة مريم، يا والدة الله والكنيسة، بوابة السماء، لأجلنا نحن الخطأة (الخوف، والرعب، رعب الشياطين)، والآن وفي ساعة موتنا. آمين. الله اكبر.] تعرف، وبهذه الطريقة، لقد ذبح لهم، ولقد دفعت كل شيء، على فم الجحيم. C SPBCSS MLNDS MDVRSN SMVSMQLIVB. REI الخط الفاصل ♰ ♥ الملك إسرائيل ♥ للالمهدي، مملكة فلسطين [افي ماريا] صندوق النقد الدولي البنك المركزي الأوروبي FED اشرب السم الخاص الذي أدلى به نفسك.
  LorenzoJHWH Unius REI
  [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]
  7 [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]

  ((tårn af David King)). [Hil dig Maria] fuld af nåde (Queen of Angels) Herren er med dig (hær indstillet i Slagorden) er du velsignet (ubesmittede undfangelse) blandt kvinder (antagelse) og velsignede (Queen of Saints) er resultatet af din livmoderen (den Pagtens Ark) Jesus Messias i Bethlehem ((tårn af David k.i.n.g.)). CSP BCS SM LNDSMD VRS NSMVSMQLIVB. Rei unius ♰ King ♥ I.s.r.a.e.l ♥ Mahdi. [Hellige Maria Guds moder og af Kirken Gate of Heaven bed for os syndere (frygt rædsel rædsel af dæmoner) nu og i vores sidste time død. Amen. Halleluja.] Vid på denne måde har jeg dem slagtet og jeg har skubbet alt på munden af helvede. C SPBCSS MLNDS MDVRSN SMVSMQLIVB. Rei unius ♰ King ♥ Israel ♥ for Mahdi rige Palæstina [Ave Maria] IMF FED ECB drik din gift lavet af dig selv.
  LorenzoJHWH Unius REI
  [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]
  7 [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]

  (מגדל מלך דוד)). [מייסון] מלא חסד (מלכת מלאכים) ה 'איתך (צבא קבע במבנה קרב) אתה מבורך (התעברות טהורה) בקרב נשים (הנחה) ותברך (המלכה של קדושים) הוא התוצאה שלך רחם (ארון הברית) ישו משיח בבית הלחם ((מגדל דוד k.i.n.g.)). CSP BCS SM LNDSMD VRS NSMVSMQLIVB. ריי unius ♰ מלך ♥ I.s.r.a.e.l ♥ מהדים.
  LorenzoJHWH Unius REI
  [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]
  7 [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]

  [מריה הקדושה אם האלוהים ושל הכנסייה שער השמים להתפלל עבורנו חוטאים (פחד אימה פחד של שדים) עתה ובשעה מותנו. אמן. הללויה.] דע בדרך זו יש לי אותם נשחט ואני דחפתי את כולם בפתחו של גיהינום. ג SPBCSS MLNDS MDVRSN SMVSMQLIVB. ריי unius ♰ מלך ♥ ישראל ♥ להדים ממלכת פלסטין [Ave מריה] IMF FED-ECB לשתות הרעל שלך עשה בעצמך.
  LorenzoJHWH Unius REI
  [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]
  7 [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]

  ((טורעם פון דוד מלך)). [שלום מר] פול פון חסד (מלכּה פון מלאכים) די האר איז מיט איר (אַרמיי שטעלן אין שלאַכט מענגע) איר זענט ברוך (יממאַקולאַטע קאָנסעפּטיאָן) צווישן פרויען (אַססומפּטיאָן) און ברוך (מלכּה פון סיינץ) איז דער רעזולטאַט פון דיין טראכט (די אַרק פון די קאָווענאַנט) יאָשקע משיח אין בעטהלעהעם ((טורעם פון דוד ק.י.נ.ג.)). קספּ בקס סם לנדסמד וורס נסמווסמקליווב. רעי וניוס ♰ מלך ♥ י.ס.ר.אַ.ע.ל ♥ מאַדי.
  LorenzoJHWH Unius REI
  [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]
  7 [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]

  [רוס מרים מוטער פון גאָט און פון די קהילה גייט פון הימל דאַוונען פֿאַר אונדז זינדיקע (מורא גרויל טעראָר פון בייזע גייסטער) איצט און אין די שעה פון אונדזער טויט. אמן. אַללעלויאַ.] וויסן אין דעם וועג איך האב זיי סלאָטערד און איך ווע פּושט אַלע אויף די מויל פון גיהנום. C ספּבקסס מלנדס מדוורסן סמווסמקליווב. רעי וניוס ♰ מלך ♥ ישראל ♥ פֿאַר מאַדי מלכות פון פּאַלעסטינע [אַווע מאַריאַ] ימף פאסטעכער עקב טרינקען דיין סם געמאכט דורך זיך.
  LorenzoJHWH Unius REI
  [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]
  7 [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]

  ((David King kulesi)). [Hail Mary] lütuf (Melekler Kraliçesi) dolu Rab (ordu savaş dizide ayarlanmış) sen kadın (Varsayım) ve mübarek (Saints Kraliçesi) arasında (Immaculate Conception) mübarek sizin sonucudur rahim (Ahit Sandığı) İsa Bethlehem Messiah ((David kulesi k.i.n.g.)). CSP BCS SM LNDSMD VRS NSMVSMQLIVB. Rei unius ♰ Kral ♥ I.s.r.a.e.l ♥ Mehdi. [Kutsal Meryem Tanrı'nın ve Kilise'nin Annesi Cennet Kapısı şimdi ve ölüm saatinde bizim için günahkarlar (şeytanların korku korku terör) dua. amen. Elhamdülillah.] Bu şekilde onları katletti var ve ben cehennemin ağzına tüm itti ettik bilin. C SPBCSS MDVRSN SMVSMQLIVB MLNDS. Rei unius ♰ Kral ♥ İsrail ♥ Mehdi krallık için Filistin'de [Ave Maria] IMF FED'in ECB kendiniz tarafından yapılan zehir içilir.
  LorenzoJHWH Unius REI
  [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]
  7 [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]

  ((Turm von David King)). [Hail Mary] voll der Gnade (Queen of Angels) der Herr ist mit dir (Armee gesetzt in Schlachtordnung) Sie sind gesegnet (Mariä Empfängnis) unter den Frauen (Maria Himmelfahrt) und gesegnet (Königin der Heiligen) ist das Ergebnis Ihrer Gebärmutter (die Bundeslade) Jesus Messias in Bethlehem ((Turm von David k.i.n.g.)). CSP BCS SM LNDSMD VRS NSMVSMQLIVB. Rei unius ♰ King ♥ I.s.r.a.e.l ♥ Mahdi. [Heilige Maria Mutter Gottes und der Kirche Pforte des Himmels bitte für uns Sünder (Angst Schrecken Terror der Dämonen) jetzt und in der Stunde unseres Todes. Amen. Alleluia.] Wissen Sie auf diese Weise habe ich sie geschlachtet und ich habe alle an der Mündung der Hölle geschoben. C SPBCSS MLNDS MDVRSN SMVSMQLIVB. Rei unius ♰ King ♥ Israel ♥ für Mahdi Reich Palästina [Ave Maria] IWF FED EZB Trinken Sie Ihr Gift selbst gemacht.
  LorenzoJHWH Unius REI
  [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]
  7 [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]

  ((tower of David King)). [Hail Mary] full of grace (Queen of Angels) the Lord is with you (army set in battle array) you are blessed (Immaculate Conception) among women (Assumption) and blessed (Queen of Saints) is the result of your womb (the Ark of the Covenant) Jesus Messiah in Bethlehem ((tower of David king)). CSP BCSSMLNDSMD VRS NSMVSMQLIVB. Rei unius ♰ King ♥ Israel ♥ Mahdi. [Holy Mary Mother of God and of the Church Gate of Heaven pray for us sinners now and at the hour of our death. amen. Alleluia.] Know in this way I have them slaughtered and I've pushed all on the mouth of hell. CSPBCSS MLNDSMDVRSN SMVSMQLIVB. Rei unius ♰ King ♥ Israel ♥ for Mahdi kingdom of Palestine
  LorenzoJHWH Unius REI
  [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]
  7 [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]

  [Ave Maria] piena di grazia(regina degli angeli) il Signore è con te(sercito schierato a battaglia) tu sei benedetta(Immacolata Concezione) fra le donne(Assunta in Cielo) e benedetto(regina dei santi) è il frutto del tuo seno(Arca della Alleanza) Gesù CSPBCSSMLNDSMD VRSNSMVSMQLIVB. Rei Unius ♰ king ♥ Israel ♥ Ma-h-di. [Santa Maria madre di Dio prega per noi peccatori ora e nell'ora della nostra morte. amen. alleluia.] così in questo modo io li ho macellati e li ho spinti tutti sulla bocca dell'inferno. CSPBCSSMLNDSMDVRSN SMVS MQLIVB. Rei Unius ♰ K i n g ♥ Israel ♥ Ma h di for kingdom of Palestine
  LorenzoJHWH Unius REI
  [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]
  8 [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]

  is impossible for a God of infinite love and infinite justice to condemn a person that he loved suffered fought on the path of virtue that he has donated his activities for a noble cause that is to convict a person virtuous only in matters relating to a certain doctrine ideologic or religious. @Abu jihad Antar -- murderess Shiite of Christian martyrs as it is good sharia for you? @theVArious666 --- when in Naples you have done the first human sacrifice on the altar of Satan? about him as you have you eaten?

   Rei Unius♥King of Israel alleluia!♰[Psalm 95] [1] Come let us sing joyfully to the Lord hail to the rock of our salvation.[2] Let us come before him to give him thanks acclaim him with songs of joy. [3] For the Lord God is great great king above all gods. [4] In his hand are the depths of the earth and the highest of the mountains. [5] The sea is his he made it His hands formed the dry land. [6] Come let us bow down worship kneel before the Lord who created us. [7] He is our God and we the people of his pasture the flock he leads. [8] today you would listen to his voice "Do not harden your heart as at Meribah as on the day of Massa in the desert [9] where your fathers tempted me I was put to the test though they had seen my works. [10] For forty years I wearied of that generation and I said are a people whose hearts go astray do not know my ways; [11]Therefore I swore in my anger They shall never enter my rest. "
   ShalomGerusalemme
   ♰ I have done wrong to the All Those Criminals Who have Toppled the cross ♰ [♚ ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♚] PAX ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Drink your poisons made by yourself""You are all lost!" Luke19.27; by ♰ Unius REI ♰ King♥ Messiah Israel♥ Mahdi. Shalom Gerusalemme
   Rei Unius♥King of Israel alleluia!♰[Psalm 94] [1] God to whom vengeance O Lord God you do justice see! [2] Get up judge the earth make the reward to the proud. [3] Until the wicked O Lord until the wicked triumph? [4] gossip say insolence it will boast all the criminals? [5] Lord crush your people they oppress your inheritance. [6] They slay the widow and the stranger and murder the orphans. [7] They say "The Lord does not see the God of Jacob does not care. " [8] included senseless among the people fools when will you wise? [9] Who has the ear not hear? He who formed the eye not see? [10] Who holds the people may not punish he who teaches man knowledge? [11] The Lord knows the thoughts of man are but a breath. [12] Blessed is the man whom you instruct O Lord and teach in your law [13] to give him rest from the days of doom until the wicked and dug the grave.
   ShalomGerusalemme
   ♰ I have done wrong to the All Those Criminals Who have Toppled the cross ♰ [♚ ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♚] PAX ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Drink your poisons made by yourself""You are all lost!" Luke19.27; by ♰ Unius REI ♰ King♥ Messiah Israel♥ Mahdi. Shalom Gerusalemme
   Rei Unius♥King of Israel alleluia!♰[Psalm 94] [14] For the Lord does not reject his people his legacy can not leave [15] but the court will turn to justice follow it all the upright in heart. [16] Who will rise up for me against the evildoers? Who will stand with me against the evildoers? [17] Unless the Lord be my help in short I live in the realm of silence. [18] When I said "My foot falters" Thy grace O Lord supported me. [19] When I was overwhelmed by anxiety your comfort comforted me. [20] It can be your ally a court unfairly that bullying is against the law? [21] break out against the life of the righteous and condemn the innocent blood. [22] But the Lord is my defense rock of my refuge is my God [23] he will repay them for their wickedness for their wickedness will destroy them they will destroy the Lord our God

   ShalomGerusalemme
   ♰ I have done wrong to the All Those Criminals Who have Toppled the cross ♰ [♚ ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♚] PAX ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Drink your poisons made by yourself""You are all lost!" Luke19.27; by ♰ Unius REI ♰ King♥ Messiah Israel♥ Mahdi. Shalom Gerusalemme
   Rei Unius♥King of Israel alleluia!♰[[Psalm 93] [1] The Lord reigns is cloaked in splendor; the Lord holds decks himself with a force; balance makes the world will never be shaken. [2] Balance is your throne from the beginning always you are. [3] The floods have lifted Lord the floods lift up their voice the floods lift up their roaring. [4] Mightier than the thunders of many waters mightier than the waves of the sea the Lord is mighty. [5] trustworthy are your teachings holiness befits your house for the duration of the day Sir.
   ShalomGerusalemme
   ♰ I have done wrong to the All Those Criminals Who have Toppled the cross ♰ [♚ ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♚] PAX ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Drink your poisons made by yourself""You are all lost!" Luke19.27; by ♰ Unius REI ♰ King♥ Messiah Israel♥ Mahdi. Shalom Gerusalemme
   Rei Unius♥King of Israel alleluia!♰[Psalm 92] [2] It is good to give praise to the Lord and sing to thy name O Most High [3] morning to proclaim your love your faithfulness at night [4] on the ten-stringed lyre and with songs on the harp. [5] Since cheer me Lord by your deeds rejoice in the work of your hands. [6] How great are your works O Lord how profound your thoughts! [7] The senseless man does not intend to and the fool does not understand [8] Though the wicked sprout like grass and all evildoers flourish eternal destruction awaits them [9] but you're on high for ever O Lord.
   ShalomGerusalemme
   ♰ I have done wrong to the All Those Criminals Who have Toppled the cross ♰ [♚ ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♚] PAX ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Drink your poisons made by yourself""You are all lost!" Luke19.27; by ♰ Unius REI ♰ King♥ Messiah Israel♥ Mahdi. Shalom Gerusalemme
   Rei Unius♥King of Israel alleluia!♰[Psalm 92][10] Behold thy enemies O Lord behold your enemies will perish all evildoers will be scattered. [11] You give me the strength of a buffalo I poured rich oil. [12] My eyes despise my enemies and against the wicked who assail me my ears hear things inauspicious. [13] The righteous will flourish like the palm grow like a cedar of Lebanon; [14] planted in the house of the Lord flourish in the courts of our God [15] will still bear fruit in old age will be full of sap and green [16] to proclaim that the Lord is just my rock in whom there is injustice.
   ShalomGerusalemme
   ♰ I have done wrong to the All Those Criminals Who have Toppled the cross ♰ [♚ ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♚] PAX ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Drink your poisons made by yourself""You are all lost!" Luke19.27; by ♰ Unius REI ♰ King♥ Messiah Israel♥ Mahdi. Shalom Gerusalemme
   Rei Unius♥King of Israel alleluia!♰[Psalm 91] [1] He who dwells in the shelter of and dwell in the shadow of the Almighty [2] of the Lord "My refuge and my fortress; My God in whom I trust. " [3] He shall deliver thee from the snare of the hunter from the deadly pestilence. [4] He will cover you with his feathers under his wings you will find refuge. [5] His faithfulness will be your shield and buckler; not fear the terror of the night nor the arrow that flies by day [6] for the pestilence that stalks in darkness the destruction that lays waste at noon. [7] A thousand may fall at your side and ten thousand at your right hand but nothing you can hit. [8] You will only look with your eyes see the punishment of the wicked.
   ShalomGerusalemme
   ♰ I have done wrong to the All Those Criminals Who have Toppled the cross ♰ [♚ ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♚] PAX ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Drink your poisons made by yourself""You are all lost!" Luke19.27; by ♰ Unius REI ♰ King♥ Messiah Israel♥ Mahdi. Shalom Gerusalemme
   Rei Unius♥King of Israel alleluia!♰[Psalm 91][9] For the Lord your refuge and you have made the Most High your dwelling place [10] you will not hit the misfortune no disaster will fall on your tent. [11] He shall give his angels to guard you in all your ways. [12] On their hands they will bear because they do not stumble into the stone thy foot. [13] will tread on serpents and asps trample the lions and dragons. [14] will save him because I was given; I will protect him because he knows my name. [15] I shall call and I will answer I'll be with him in distress I will deliver him and honor him. [16] With long life will I satisfy him and show him my salvation.
   ShalomGerusalemme
   ♰ I have done wrong to the All Those Criminals Who have Toppled the cross ♰ [♚ ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♚] PAX ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Drink your poisons made by yourself""You are all lost!" Luke19.27; by ♰ Unius REI ♰ King♥ Messiah Israel♥ Mahdi. Shalom Gerusalemme
   Rei Unius♥King of Israel alleluia!♰[Psalm 90] [1] Lord thou hast been our refuge from generation to generation. [2] Before the mountains were born and the earth and the world brought forth from eternity to eternity you are God [3] You turn man into dust and say "Go back young man." [4] In your eyes a thousand years are like yesterday when it is past like a watch in the night. [5] We destroyed them they drowned in their sleep; are like the grass that grows in the morning [6] in the morning flowers buds the evening fades and withers. [7] So we are destroyed by your anger We are appalled by your wrath. [8] Before you ask us our sins our secret sins in the light of your face.
   ShalomGerusalemme
   ♰ I have done wrong to the All Those Criminals Who have Toppled the cross ♰ [♚ ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♚] PAX ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Drink your poisons made by yourself""You are all lost!" Luke19.27; by ♰ Unius REI ♰ King♥ Messiah Israel♥ Mahdi. Shalom Gerusalemme
   Rei Unius♥King of Israel alleluia!♰[Psalm 90] [9] All our days pass away in your anger we finish our years like a sigh. [10] The years of our life are seventy Eighty of the most robust most of these are fatigue pain; pass quickly and we are gone. [11] Who knows the heat of your anger Your anger the fear you have? [12] Teach us to number our days and gain wisdom of heart. [13] Turn O Lord how long? Show pity to your servants. [14] in the morning fill us with your grace exult and rejoice all our days. [15] Give us joy to balance our affliction for the years when we knew misfortune. [16] manifest to your servants your work and your glory to their children. [17] Both of us about the goodness of the Lord our God reinforces for us the work of our hands the work of our hands.
   ShalomGerusalemme
   ♰ I have done wrong to the All Those Criminals Who have Toppled the cross ♰ [♚ ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♚] PAX ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Drink your poisons made by yourself""You are all lost!" Luke19.27; by ♰ Unius REI ♰ King♥ Messiah Israel♥ Mahdi. Shalom Gerusalemme
   Rei Unius♥King of Israel alleluia!♰[Psalm 90] [9] All our days pass away in your anger we finish our years like a sigh. [10] The years of our life are seventy Eighty of the most robust most of these are fatigue pain; pass quickly and we are gone. [11] Who knows the heat of your anger Your anger the fear you have? [12] Teach us to number our days and gain wisdom of heart. [13] Turn O Lord how long? Show pity to your servants. [14] in the morning fill us with your grace exult and rejoice all our days. [15] Give us joy to balance our affliction for the years when we knew misfortune. [16] manifest to your servants your work and your glory to their children. [17] Both of us about the goodness of the Lord our God reinforces for us the work of our hands the work of our hands.
   ShalomGerusalemme
   ♰ I have done wrong to the All Those Criminals Who have Toppled the cross ♰ [♚ ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♚] PAX ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Drink your poisons made by yourself""You are all lost!" Luke19.27; by ♰ Unius REI ♰ King♥ Messiah Israel♥ Mahdi. Shalom Gerusalemme
   Rei Unius♥King of Israel alleluia!♰[Psalm 89] [2] sing the Lord's grace with my mouth shall proclaim your faithfulness over the centuries [3] because you said "My love is forever"; your faithfulness is firm in the heavens. [4] "I have a covenant with my chosen I have sworn to David my servant [5] will establish your descendants forever I'll give you a throne through all ages. " [6] The heavens sing your deeds O Lord your faithfulness in the assembly of saints. [7] who in the skies is equal to the Lord who is like the Lord among the angels of God? [8] God is terrible in the assembly of saints great and terrible among those who surround him. [9] Who is like you Lord God of hosts? You are mighty O Lord and your faithfulness makes you crown. [10] You rule the pride of the sea
   ShalomGerusalemme
   ♰ I have done wrong to the All Those Criminals Who have Toppled the cross ♰ [♚ ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♚] PAX ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Drink your poisons made by yourself""You are all lost!" Luke19.27; by ♰ Unius REI ♰ King♥ Messiah Israel♥ Mahdi. Shalom Gerusalemme
   Rei Unius♥King of Israel alleluia!♰ You appease the tumult of its waves. [11] You have walked Raab like a loser with strong arm you scattered your enemies. [12] The heavens are yours yours is the earth you founded the world and its fullness; [13] the north and the south thou hast created Tabor and Hermon sing your name. [14] It is your powerful arm your strong hand high thy right hand. [15] Justice and justice are the foundation of your throne grace and truth before your face. [16] Blessed is the people who knows you cheer walk O Lord in the light of your face [17] rejoices in your name all day Thy righteousness is in his glory. [18] Because you're the pride of his strength and by your favor our might raise.
   ShalomGerusalemme
   ♰ I have done wrong to the All Those Criminals Who have Toppled the cross ♰ [♚ ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♚] PAX ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Drink your poisons made by yourself""You are all lost!" Luke19.27; by ♰ Unius REI ♰ King♥ Messiah Israel♥ Mahdi. Shalom Gerusalemme
   Rei Unius♥King of Israel alleluia!♰[Psalm 88] [1] Canto. Psalm. Of the sons of Korah. At the choirmaster. On "Mahalath. To sing. Maskil. Eman the Ezra. [2] Lord God of my salvation before you cry day and night. [3] finally to you my prayer listening to my cry. [4] I am full of woe my life is close to the grave. [5] are among those who go down into the pit are like a dead man now lacks strength. [6] It is among the dead on my bed are like the slain lying in the tomb of whom you remember no and that your hand has left. [7] I've thrown in the deep pit in darkness and the shadow of death. [8] It weighs on me Your anger and with all your waves I am drowned. [9] You have taken away from me and my teammates I've made a horror for them. I am a prisoner can not escape;
   ShalomGerusalemme
   ♰ I have done wrong to the All Those Criminals Who have Toppled the cross ♰ [♚ ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♚] PAX ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Drink your poisons made by yourself""You are all lost!" Luke19.27; by ♰ Unius REI ♰ King♥ Messiah Israel♥ Mahdi. Shalom Gerusalemme
   Rei Unius♥King of Israel alleluia!♰[Psalm 88] [10] my eyes are in suffering. All day I call O Lord to you I stretch out my hands. [11] performed wonders for the dead? The shades stand and praise you? [12] perhaps celebrating your love in the grave your faithfulness to the underworld? [13] In the darkness you know maybe your miracles your righteousness in the land of oblivion? [14] But unto thee O Lord I cry and in the morning my prayer comes before you. [15] Lord why me down why do you hide your face? [16] and dying unhappy childhood are exhausted overwhelmed by your fears. [17] Above me your anger has passed your terrors have destroyed me [18] around me like water all day I wrap all together. [19] You have taken away my friends and acquaintances I have one companion is darkness.
   ShalomGerusalemme
   ♰ I have done wrong to the All Those Criminals Who have Toppled the cross ♰ [♚ ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♚] PAX ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Drink your poisons made by yourself""You are all lost!" Luke19.27; by ♰ Unius REI ♰ King♥ Messiah Israel♥ Mahdi. Shalom Gerusalemme
   Rei Unius♥King of Israel alleluia!♰ [Psalm 87] [1] Of the sons of Korah. Psalm. Canto. Its foundations are on the holy mountains; [2] the Lord loves the gates of Zion more than all the dwellings of Jacob. [3] Glorious things are spoken of thee City of God [4] remember Rahab and Babylon among those who know me; here Palestine Tyre and Ethiopia all born there. [5] It will be said of Zion "The one and the other was born in it High and holds firm. " [6] The Lord will write in the book of people "There he is born." [7] sing and dance "I'm in you all my sources."
   ShalomGerusalemme
   ♰ I have done wrong to the All Those Criminals Who have Toppled the cross ♰ [♚ ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♚] PAX ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Drink your poisons made by yourself""You are all lost!" Luke19.27; by ♰ Unius REI ♰ King♥ Messiah Israel♥ Mahdi. Shalom Gerusalemme
   Rei Unius♥King of Israel alleluia!♰[Psalm 86] [1] Supplication. Alleluia. Lord I listen answer because I am poor and needy. [2] Keep me because I am faithful; You my God save thy servant who trusts in you. [3] Have mercy on me Lord I cry to you all day. [4] Brighten the life of your servant because you Lord I lift up my soul. [5] You are good O Lord forgive you are full of mercy on whom you invoke. [6] Give ear O Lord my prayer and be attentive to the voice of my supplication. [7] In the day of my cry I raise to you And you heard me. [8] Among the gods there is none like thee O Lord and there is nothing that matches your work. [9] All the people who have created will be and worship before thee O Lord to give glory to your name; [10] and accomplish your greatness wonders You alone are God
   ShalomGerusalemme
   ♰ I have done wrong to the All Those Criminals Who have Toppled the cross ♰ [♚ ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♚] PAX ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Drink your poisons made by yourself""You are all lost!" Luke19.27; by ♰ Unius REI ♰ King♥ Messiah Israel♥ Mahdi. Shalom Gerusalemme
   Rei Unius♥King of Israel alleluia!♰[Psalm 86][11] O Lord show me your way because I walk in your truth; give me a simple heart that theme in your name. [12] I will praise you Lord my God with all my heart and give glory to your name forever [13] with me because great is your mercy from the depths of hell I've ripped. [14] My God I assailed the arrogant an array of violent attacks on my life do not put yourself in front of their eyes. [15] But thou O Lord the God of mercy and compassion slow to anger loving faithful God [16] Turn to me and have mercy give your strength to your servant save the son of thy handmaid. [17] Give me a sign of benevolence; see and my enemies are confused For thou Lord help me and comforted.
   ShalomGerusalemme
   ♰ I have done wrong to the All Those Criminals Who have Toppled the cross ♰ [♚ ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♚] PAX ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Drink your poisons made by yourself""You are all lost!" Luke19.27; by ♰ Unius REI ♰ King♥ Messiah Israel♥ Mahdi. Shalom Gerusalemme
   Rei Unius♥King of Israel alleluia!♰ [Psalm 85] [2] Lord you were good with your land did restore the fortunes of Jacob.[3] You forgave the iniquity of your people you deleted all his sins. [4] you've placed all your anger and put an end to your great anger. [5] Lift us up O God of our salvation and appease your anger towards us. [6] Perhaps you are angry with us forever from age to age extend your outrage? [7] Will you not revive us again rejoice in you your people?
   ShalomGerusalemme
   ♰ I have done wrong to the All Those Criminals Who have Toppled the cross ♰ [♚ ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♚] PAX ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Drink your poisons made by yourself""You are all lost!" Luke19.27; by ♰ Unius REI ♰ King♥ Messiah Israel♥ Mahdi. Shalom Gerusalemme
   Rei Unius♥King of Israel alleluia!♰ [Psalm 85][8] see O Lord your mercy and grant us your salvation.[9] will hear what God the Lord he will speak peace for his people for his faithful those who turn to him with all my heart. [10] His salvation is near those who fear and his glory will dwell in our land. [11] Mercy and truth have met; Justice and peace shall kiss. [12] The truth will sprout from the earth and righteousness will look down from heaven. [13] When the Lord elargirà his own good our land will yield its fruit. [14] march before him justice and the way of his steps.
   ShalomGerusalemme
   ♰ I have done wrong to the All Those Criminals Who have Toppled the cross ♰ [♚ ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♚] PAX ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Drink your poisons made by yourself""You are all lost!" Luke19.27; by ♰ Unius REI ♰ King♥ Messiah Israel♥ Mahdi. Shalom Gerusalemme
   Rei Unius♥King of Israel alleluia!♰ [Psalm 84] [2] How lovely is your dwelling place Lord of hosts! [3] My soul languishes and longing for the courts of the Lord. My heart and my flesh rejoiced in the living God. [4] Even the sparrow finds a home the swallow's nest she lays her young by your altars Lord of hosts my King and my God [5] Blessed are those who live in your house always singing your praises! [6] Blessed are those who find its strength in you and decides in his heart set on pilgrimage. [7] Passing through the valley of tears the change in a source also the first rain the covers it with blessings.
   ShalomGerusalemme
   ♰ I have done wrong to the All Those Criminals Who have Toppled the cross ♰ [♚ ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♚] PAX ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Drink your poisons made by yourself""You are all lost!" Luke19.27; by ♰ Unius REI ♰ King♥ Messiah Israel♥ Mahdi. Shalom Gerusalemme
   Rei Unius♥King of Israel alleluia!♰ [Psalm 84] [8] It grows along the way his force they will see God in Zion. [9] Lord God of hosts hear my prayer give ear O God of Jacob. [10] See God our shield See the face of your anointed. [11] For me one day in your courts is more than a thousand elsewhere The threshold of the house of my God it is better to dwell in the tents of wickedness. [12] For a sun and shield is the Lord God; The Lord gives grace and glory not refuse a good to those who walk uprightly. [13] Lord of hosts Blessed is the man who trusts in you.
   ShalomGerusalemme
   ♰ I have done wrong to the All Those Criminals Who have Toppled the cross ♰ [♚ ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♚] PAX ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Drink your poisons made by yourself""You are all lost!" Luke19.27; by ♰ Unius REI ♰ King♥ Messiah Israel♥ Mahdi. Shalom Gerusalemme
   Rei Unius♥King of Israel alleluia!♰ [Psalm 83] [1] Canto. [2] God do not give you rest not to remain silent and inert or God [3] See your opponents tremble and your enemies raise their heads. [4] hatch plots against your people and conspire against your protected. [5] They said 'Come let us as a people cancelliamoli no longer remember the name of Israel. " [6] They plotted together in agreement have formed an alliance against you; [7] the tents of Edom and the Ishmaelites Moab and Agareni [8] Gebal Ammon and Amalek Palestine with the inhabitants of Tyre. [9] Assur also is their ally and the children of Lot lend a hand. [10] Treat them like Midian and Sisera Jabin as the torrent of Kishon

   ShalomGerusalemme
   ♰ I have done wrong to the All Those Criminals Who have Toppled the cross ♰ [♚ ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♚] PAX ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Drink your poisons made by yourself""You are all lost!" Luke19.27; by ♰ Unius REI ♰ King♥ Messiah Israel♥ Mahdi. Shalom Gerusalemme
   Rei Unius♥King of Israel alleluia!♰ [Psalm 83] [11] they were destroyed at Endor became fertilizer for the land. [12] Make their princes like Oreb and Zeb and how Zebee and Salman all of their animals; [13] they said "The pastures of God conquistiamoli for us." [14] My God make them as turbines like chaff in the wind. [15] Like the fire that burns the forest and as the flame that devours mountains [16] so Pursue you with your storm and sconvolgili with your hurricane. [17] cover their faces with shame so try your name Lord. [18] Remain confused and troubled for ever to be humiliated perish; [19] to know that you have the name 'Lord' you alone are the Most High over all the earth.
   ShalomGerusalemme
   ♰ I have done wrong to the All Those Criminals Who have Toppled the cross ♰ [♚ ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♚] PAX ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Drink your poisons made by yourself""You are all lost!" Luke19.27; by ♰ Unius REI ♰ King♥ Messiah Israel♥ Mahdi. Shalom Gerusalemme
   Rei Unius♥King of Israel alleluia!♰ [Psalm 82] [1] God gets up in the divine judges among the gods. [2] "As long as the unjust judge and support the part of the wicked? [3] Defend the weak and the orphan to do justice to the poor and miserable. [4] Rescue the weak and needy liberatelo from the hand of the wicked. [5] do not understand do not want to hear advance in the darkness; waver all the foundations of the earth. [6] I said 'You are gods you are all sons of. " [7] Yet die like men fall like all powerful. [8] Arise O God judge the earth because you belong to all nations.
   ShalomGerusalemme
   ♰ I have done wrong to the All Those Criminals Who have Toppled the cross ♰ [♚ ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♚] PAX ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Drink your poisons made by yourself""You are all lost!" Luke19.27; by ♰ Unius REI ♰ King♥ Messiah Israel♥ Mahdi. Shalom Gerusalemme
   Rei Unius♥King of Israel alleluia!♰ [salmo 82][1] Dio si alza nell'assemblea divina giudica in mezzo agli dei. [2]«Fino a quando giudicherete iniquamente e sosterrete la parte degli empi? [3]Difendete il debole e l'orfano al misero e al povero fate giustizia. [4]Salvate il debole e l'indigente liberatelo dalla mano degli empi». [5]Non capiscono non vogliono intendere avanzano nelle tenebre; vacillano tutte le fondamenta della terra. [6]Io ho detto «Voi siete dei siete tutti figli dell'Altissimo». [7]Eppure morirete come ogni uomo cadrete come tutti i potenti.[8]Sorgi Dio a giudicare la terra perché a te appartengono tutte le genti.
   ShalomGerusalemme
   ♰ I have done wrong to the All Those Criminals Who have Toppled the cross ♰ [♚ ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♚] PAX ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Drink your poisons made by yourself""You are all lost!" Luke19.27; by ♰ Unius REI ♰ King♥ Messiah Israel♥ Mahdi. Shalom Gerusalemme
   Rei Unius♥King of Israel alleluia!♰ C.S.S.M.L. meaning Crux Sacra Sit Mihi Lux (May the holy Cross be for me a light). Rei Unius♥King of Israel alleluia!♰N.D.S.M.D. meaning Non Draco Sit Mihi Dux (Let not the dragon be my guide). Rei Unius♥King of Israel alleluia!♰C S P B stand for Crux Sancti Patris Benedicti (The Cross of the Holy Father Benedict). Rei Unius♥King of Israel alleluia!♰ V.R.S.N.S.M.V. meaning Vade retro Satana; nunquam suade mihi vana (Begone Satan! Suggest not to me thy vain things) Rei Unius♥King of Israel alleluia!♰ S.M.Q.L.I.V.B. meaning Sunt mala quae libas; ipse venena bibas (The drink you offer is evil; drink that poison yourself)
   ShalomGerusalemme
   ♰ I have done wrong to the All Those Criminals Who have Toppled the cross ♰ [♚ ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♚] PAX ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Drink your poisons made by yourself""You are all lost!" Luke19.27; by ♰ Unius REI ♰ King♥ Messiah Israel♥ Mahdi. Shalom Gerusalemme
   Rei Unius♥King of Israel alleluia!♰ CRUX SACRA SIT MIHI LUX May the Holy Cross be a light unto me NON DRACO SIT MIHI DUX And may the Dragon never be my guide. CRUX SANCTI PATRIS BENEDICTI The Cross of the Holy Father Benedict. VADE RETRO SATANA; NUNQUAM SUADE MIHI VANA Get behind me Satan; Never suggest vain thoughts to me. SUNT MALA QUAE LIBAS The cup you offer is evil; IPSE VENENA BIBAS! Drink the poison yourself! amen alleluia
   ShalomGerusalemme
   ♰ I have done wrong to the All Those Criminals Who have Toppled the cross ♰ [♚ ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♚] PAX ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Drink your poisons made by yourself""You are all lost!" Luke19.27; by ♰ Unius REI ♰ King♥ Messiah Israel♥ Mahdi. Shalom Gerusalemme
   Rei Unius♥King of Israel alleluia!♰"Saint Michael the Archangel defend us in battle. Be our protection against the wickedness and snares of the devil. May God rebuke him we humbly pray. And do thou O Prince of the Heavenly Hosts thrust into Hell Satan and all the evil spirits who prowl through the world seeking the ruin of souls. Amen".
   ShalomGerusalemme
   ♰ I have done wrong to the All Those Criminals Who have Toppled the cross ♰ [♚ ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♚] PAX ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Drink your poisons made by yourself""You are all lost!" Luke19.27; by ♰ Unius REI ♰ King♥ Messiah Israel♥ Mahdi. Shalom Gerusalemme
   Rei Unius♥King of Israel alleluia!♰ Exorcismus sancti Benedicti [ ♰ PAX♰ ] ♰ I have done the wrong to all those criminals who toppled the cross ♰ [♚MENE♛TECHEL♛PERES♚] ♰ PAX ♰ CSPB CSSMLNDSMD VRSN SMVS MQLIVB ♰"Drink your poisons made by yourself" ♰
   ShalomGerusalemme
   ♰ I have done wrong to the All Those Criminals Who have Toppled the cross ♰ [♚ ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♚] PAX ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Drink your poisons made by yourself""You are all lost!" Luke19.27; by ♰ Unius REI ♰ King♥ Messiah Israel♥ Mahdi. Shalom Gerusalemme
   Rei Unius♥King of Israel alleluia!♰ Salve Regina mater misericòrdiae vita dulcèdo et spes nostra salve. Ad te clamàmus èxsules fìlii Hèvae ad te suspiràmus gemèntes et flèntes in hac lacrimàrum valle. Èia èrgo advocàta nostra ìllos tùos misericòrdes oculos ad nos convèrte. Et Iesum benedìctum fructum ventris tui nobis post hoc exsìlium ostènde. O clèmens o pia o dulcis Virgo Maria. Rei Unius♥King of Israel alleluia!♰ Regina caèli laetàre alleluia Quìa quem meruìsti portàre alleluia Resurrèxit sìcut dìxit alleluia Ora pro nòbis Dèum alleluia.
   ShalomGerusalemme
   ♰ I have done wrong to the All Those Criminals Who have Toppled the cross ♰ [♚ ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♚] PAX ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Drink your poisons made by yourself""You are all lost!" Luke19.27; by ♰ Unius REI ♰ King♥ Messiah Israel♥ Mahdi. Shalom Gerusalemme
   Rei Unius♥King of Israel alleluia!♰ In nòmine Patris et Fìlii et Spìritus Sàncti. Amen. Rei Unius♥King of Israel alleluia!♰ Pàter nòster qui es in caelis sanctificètur nomen tùum advèniat regnum tùum fiat volùntas tua sìcut in caelo et in terra; panem nostrum cotidiànum dà nobis hòdie et dimìtte nobis dèbita nostra sìcut et nos dimìttimus debitòribus nostris et ne nos indùcas in tentatiònem sed lìbera nos a malo. Amen
   ShalomGerusalemme
   ♰ I have done wrong to the All Those Criminals Who have Toppled the cross ♰ [♚ ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♚] PAX ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Drink your poisons made by yourself""You are all lost!" Luke19.27; by ♰ Unius REI ♰ King♥ Messiah Israel♥ Mahdi. Shalom Gerusalemme
   Rei Unius♥King of Israel alleluia!♰Oremus Rei Unius♥King of Israel alleluia!♰ Gratiam tuam quæsumus Domine mentibus nostris infunde; ut qui angelo nuntiante Christi Filii tui Incarnationem cognovimus per passionem eius et crucem ad resurrectionis gloriam perducamur. Per eundem Christum Dominum nostrum. Amen.
   ShalomGerusalemme
   ♰ I have done wrong to the All Those Criminals Who have Toppled the cross ♰ [♚ ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♚] PAX ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Drink your poisons made by yourself""You are all lost!" Luke19.27; by ♰ Unius REI ♰ King♥ Messiah Israel♥ Mahdi. Shalom Gerusalemme
   Rei Unius♥King of Israel alleluia!♰ Ecce Ancilla Domini." Rei Unius♥King of Israel alleluia!♰ "Fiat mihi secundum Verbum tuum." Rei Unius♥King of Israel alleluia!♰ Ave Maria gratia plena... Rei Unius♥King of Israel alleluia!♰ Et Verbum caro factum est. Rei Unius♥King of Israel alleluia!♰ Et habitavit in nobis. Rei Unius♥King of Israel alleluia!♰Ave Maria gratia plena Rei Unius♥King of Israel alleluia!♰Ora pro nobis Sancta Dei Genetrix. Rei Unius♥King of Israel alleluia!♰Ut digni efficiamur promissionibus Christi.
   ShalomGerusalemme
   ♰ I have done wrong to the All Those Criminals Who have Toppled the cross ♰ [♚ ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♚] PAX ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Drink your poisons made by yourself""You are all lost!" Luke19.27; by ♰ Unius REI ♰ King♥ Messiah Israel♥ Mahdi. Shalom Gerusalemme
   Rei Unius♥King of Israel alleluia!♰ Rei Unius♥King of Israel alleluia!♰ Ave Maria gratia plena Dominus tecum. Benedicta tu in mulieribus et benedictus fructus ventris tui Jesus. Rei Unius♥King of Israel alleluia!♰ Sancta Maria Mater Dei ora pro nobis peccatoribus nunc et in hora mortis nostræ. Amen.
   ShalomGerusalemme
   ♰ I have done wrong to the All Those Criminals Who have Toppled the cross ♰ [♚ ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♚] PAX ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Drink your poisons made by yourself""You are all lost!" Luke19.27; by ♰ Unius REI ♰ King♥ Messiah Israel♥ Mahdi. Shalom Gerusalemme
   Rei Unius♥King of Israel alleluia!♰[Psalm 81][10] Let there be among you a god and do not prostrate to a foreign god. [11] I am the Lord your God which have brought thee out of Egypt; open your mouth I want to fill. [12] But my people did not listen to my voice; Israel does not obey me. [13] I left the hardness of his heart who followed his advice. [14] If my people would listen to me if Israel would walk in my ways! [15] It bends its enemies and against his opponents would take my hand. [16] The enemies of the Lord would be subject and their fate would be marked forever; [17] feeds them with a grain of wheat sazierei them with honey from the rock. "
   ShalomGerusalemme
   ♰ I have done wrong to the All Those Criminals Who have Toppled the cross ♰ [♚ ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♚] PAX ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Drink your poisons made by yourself""You are all lost!" Luke19.27; by ♰ Unius REI ♰ King♥ Messiah Israel♥ Mahdi. Shalom Gerusalemme
   Rei Unius♥King of Israel alleluia!♰[Psalm 80] [2] O shepherd of Israel listen you who lead Joseph like a flock. Throne upon the cherubim shine forth [3] It is in front of Efraim Benjamin and Manasseh. Awaken your power and come to our aid. [4] Lift us up Lord our God let your face shine and we shall be saved. [5] Lord God of hosts how long will you burn with anger against the prayers of your people? [6] You have fed them with bread of tears made them drink tears in abundance. [7] You have made us a source of contention for the neighbors and our enemies laugh at us. [8] Lift us up God Almighty to shine your face and we shall be saved. [9] You brought a vine out of Egypt to plant it you drove out the nations. [10] have prepared the ground have taken root and filled the earth.
   ShalomGerusalemme
   ♰ I have done wrong to the All Those Criminals Who have Toppled the cross ♰ [♚ ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♚] PAX ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Drink your poisons made by yourself""You are all lost!" Luke19.27; by ♰ Unius REI ♰ King♥ Messiah Israel♥ Mahdi. Shalom Gerusalemme
   Rei Unius♥King of Israel alleluia!♰[Psalm 80][11] His shadow covered the mountains its branches and the cedars of God. [12] It stretched out its branches to the sea and came to the river its shoots. [13] Why have you broken down its walls and each traveler makes harvesting? [14] is ravaged by the boar of the forest devoured by the wild animal. [15] God of hosts turn again look down from heaven and see and visit this vine [16] protect against the strain that your right hand has planted the seed that you've grown. [17] Those who burnt it with fire and cut away perish at the rebuke of your face. [18] Let your hand your right hand man the son of man that you've made strong. [19] From you we will never forsake give us life and we will call your name. [20] Lift us up Lord God of hosts makes your face shine and we shall be saved.
   ShalomGerusalemme
   ♰ I have done wrong to the All Those Criminals Who have Toppled the cross ♰ [♚ ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♚] PAX ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Drink your poisons made by yourself""You are all lost!" Luke19.27; by ♰ Unius REI ♰ King♥ Messiah Israel♥ Mahdi. Shalom Gerusalemme
   Rei Unius♥King of Israel alleluia!♰[Psalm 79] [8] do not impute to us the sins of our fathers soon we will be meeting your mercy because we are too unhappy. [9] Help us God our salvation for the glory of your name us and forgive us our sins for the sake of your name. [10] Why should the nations say "Where is their God?". Known among the nations before our eyes revenge for the blood of your servants. [11] finally to you the groans of the prisoners; with the power of your hand save doomed to death. [12] imposes on our neighbors seven times the insult with which you have insulted sir. [13] And we your people and sheep of your pasture We thank you for ever; from age to age shall proclaim your praise.
   ShalomGerusalemme
   ♰ I have done wrong to the All Those Criminals Who have Toppled the cross ♰ [♚ ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♚] PAX ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Drink your poisons made by yourself""You are all lost!" Luke19.27; by ♰ Unius REI ♰ King♥ Messiah Israel♥ Mahdi. Shalom Gerusalemme
   [ vota Magdi Allam ♰ CSPB CSSMLNDSMD VRSN SMVS MQLIVB ♰] SpammerTubber - ma tutto questo sistema del NWO dovrà per forza finire in tragedia. Voi non avete una speranza di sopravvivenza nessuno può averla. Quella che sta per succedere? è fuori ogni controllo! Ecco perché io ho detto ai satanisti sostenete anche voi il progetto politico del Rei Unius affinché anche voi possiate continuare a vivere. Ma dovete astenervi dagli omicidi. Se farete resistenza presto sarete tutti spazzati via con i 55 miliardi di morti che io ho visto
   ShalomGerusalemme
   ♰ I have done wrong to the All Those Criminals Who have Toppled the cross ♰ [♚ ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♚] PAX ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Drink your poisons made by yourself""You are all lost!" Luke19.27; by ♰ Unius REI ♰ King♥ Messiah Israel♥ Mahdi. Shalom Gerusalemme
   [ vota Magdi Allam ♰ CSPB CSSMLNDSMD VRSN SMVS MQLIVB ♰] SpammerTubber - but this system of NWO will necessarily have to end in tragedy. You do not have a hope of survival no one can have it. That is going to happen? is out of control! That's why I said at the Satanists "you support the political project of Rei Unius so that you can continue to live. But you must refrain from killing." If you do resistance? soon you'll all be wiped out with 5.5 billion of deaths that I saw. there is no love in Satan if they had something the enlightened? the would keep for himself! But their end will be terrible
   ShalomGerusalemme
   ♰ I have done wrong to the All Those Criminals Who have Toppled the cross ♰ [♚ ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♚] PAX ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Drink your poisons made by yourself""You are all lost!" Luke19.27; by ♰ Unius REI ♰ King♥ Messiah Israel♥ Mahdi. Shalom Gerusalemme
   [ vota Magdi Allam ♰ CSPB CSSMLNDSMD VRSN SMVS MQLIVB ♰] SpammerTubber - People love our reasoning! For us children of light that are people of good will good people we love it! For us the natural law "do the good and avoid evil"? is for all! is most virtuous do not lie that it is "the truth"! do not be evil "because every man is like myself." These things are universal and are also proof that God exists. and that the whole universe is based on these laws. Then you're out of reality because you are out of creation. ---------------- all those who are like you? They are criminals! They are the Jewish lobby of the IMF which made every crime in our society with the financial strength of the masonry and of the bank seigniorage
   ShalomGerusalemme
   ♰ I have done wrong to the All Those Criminals Who have Toppled the cross ♰ [♚ ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♚] PAX ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Drink your poisons made by yourself""You are all lost!" Luke19.27; by ♰ Unius REI ♰ King♥ Messiah Israel♥ Mahdi. Shalom Gerusalemme
   [ vota Magdi Allam ♰ CSPB CSSMLNDSMD VRSN SMVS MQLIVB ♰]SpammerTubber - la gente ama i nostri ragionamenti! Per noi figli della della luce cioè uomini di buona volontà brava gente per noi l'amore è tutto! Per noi la legge naturale "fai l bene ed evita il male"? è tutto! è sommamente virtuoso non mentire che è "la verità"! non fare il male "perché ogni uomo è come me stesso". Queste cose sono universali e sono anche la dimostrazione che Dio esiste. e che tutto l'universo si basa su queste leggi. Voi allora siete fuori della realtà perché voi siete fuori della creazione. ---------------- tutti quelli che non sono come voi? Sono criminali! Sono le lobby ebraiche del FMI che hanno reso possibile ogni crimine nelle nostre società con la potenza finanziaria della massoneria e del signoraggio bancario

   ShalomGerusalemme
   ♰ I have done wrong to the All Those Criminals Who have Toppled the cross ♰ [♚ ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♚] PAX ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Drink your poisons made by yourself""You are all lost!" Luke19.27; by ♰ Unius REI ♰ King♥ Messiah Israel♥ Mahdi. Shalom Gerusalemme
   [ vota Magdi Allam ♰ CSPB CSSMLNDSMD VRSN SMVS MQLIVB ♰]SpammerTubber - la gente ama i nostri ragionamenti! Per noi figli della della luce cioè uomini di buona volontà brava gente per noi l'amore è tutto! Per noi la legge naturale "fai l bene ed evita il male"? è tutto! è sommamente virtuoso non mentire che è "la verità"! non fare il male "perché ogni uomo è come me stesso". Queste cose sono universali e sono anche la dimostrazione che Dio esiste. e che tutto l'universo si basa su queste leggi. Voi allora siete fuori della realtà perché voi siete fuori della creazione. ---------------- tutti quelli che non sono come voi? Sono criminali! Sono le lobby ebraiche del FMI che hanno reso possibile ogni crimine nelle nostre società con la potenza finanziaria della massoneria e del signoraggio bancario
   ShalomGerusalemme
   ♰ I have done wrong to the All Those Criminals Who have Toppled the cross ♰ [♚ ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♚] PAX ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Drink your poisons made by yourself""You are all lost!" Luke19.27; by ♰ Unius REI ♰ King♥ Messiah Israel♥ Mahdi. Shalom Gerusalemme
   Rei Unius♥King of Israel alleluia!♰[Psalm 78] [9] The children of E is Fraim skilful archer turned back in the day of the fight. [10] did not keep God's covenant refusing to follow his law. [11] They forgot his works the wonders he had shown them. [12] He had done wonders before their fathers in Egypt in the field of Tanis. [13] divided the sea and made them pass and stopped the water like a dam. [14] He led them with a cloud by day and all night with a glow of fire. [15] He split the rocks in the desert and gave them drink as from the great abyss. [16] He made rivers spring from the cliff and the water flow to streams.
   ShalomGerusalemme
   ♰ I have done wrong to the All Those Criminals Who have Toppled the cross ♰ [♚ ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♚] PAX ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Drink your poisons made by yourself""You are all lost!" Luke19.27; by ♰ Unius REI ♰ King♥ Messiah Israel♥ Mahdi. Shalom Gerusalemme
   [ vota Magdi Allam ♰ CSPB CSSMLNDSMD VRSN SMVS MQLIVB ♰]SpammerTubber -- I curse permanently in Jesus' name all elite leaders journalists judges leaders ministers military and religious institutions politicians Masons Satanists those of all of the IMF-World Order. Misfortunes evil disease infestations possessions obsessions all diseases and miseries of all hell upon all of you. I take possession of all mankind and all the spirits and drag them to the immediate assessment of the holy throne of YHWH the name of Jesus you are all under a procedure / process immediately. I attach any/all demon at the foot of the cross. Innocent blood of Jesus the Messiah on you for your extermination and slaughter![ ♰ PAX♰ ] ♰ I have done the wrong to all those criminals who toppled the cross ♰[♚MENE ♛TECHEL ♛PERES♚] ♰ PAX ♰ CSPB CSSMLNDSMD VRSN SMVS MQLIVB ♰"Drink your poisons made by yourself" ♰☠pax☠ +SpammerTubber+ ☠pax☠ alleluia amen
   ShalomGerusalemme
   ♰ I have done wrong to the All Those Criminals Who have Toppled the cross ♰ [♚ ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♚] PAX ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Drink your poisons made by yourself""You are all lost!" Luke19.27; by ♰ Unius REI ♰ King♥ Messiah Israel♥ Mahdi. Shalom Gerusalemme
   You are slaves! You Are Nothing More Than an slave you will rot in the hell you worthless worms. you are depraved. I am free I am in the light You are a snake you are rotten apple and all who follow you are just a sheep everybody gonna go to the hell you scum di all sinner. How many guys like you I did kill? Go away or this will be the last of your days! You are the evil excrement of mankind the destruction of civilization as yours enlightened you with all your masters and masters of the World Bank World IMF-NWO. you All you under the cross of Jesus all linked by the blood of Jesus Now you must die criminal murderess! You are all sons of the devil you are destined for hell! [ ♰ PAX♰ ] ♰ I have done the wrong to all those criminals who toppled the cross ♰[♚MENE ♛TECHEL ♛PERES♚] ♰ PAX ♰ CSPB CSSMLNDSMD VRSN SMVS MQLIVB ♰"Drink your poisons made by yourself" ♰ ☠pax☠ +SpammerTubber+ ☠pax☠ alleluia amen
   ShalomGerusalemme
   ♰ I have done wrong to the All Those Criminals Who have Toppled the cross ♰ [♚ ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♚] PAX ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Drink your poisons made by yourself""You are all lost!" Luke19.27; by ♰ Unius REI ♰ King♥ Messiah Israel♥ Mahdi. Shalom Gerusalemme
   Rei Unius♥King of Israel alleluia!♰[Psalm 77] [2] My voice rises to God and cry for help my voice rises to God until you listen to me. [3] In the day of the Lord I seek all night my hand is stretched and does not tire; I reject any comfort. [4] I remember God and I moan I meditate and my spirit is lost. [5] You hold the sleep from my eyes I am troubled and without words. [6] I think back to past days I remember the time long ago. [7] A song in the night I return to the heart and reflect my spirit to be questioning. [8] Perhaps God will reject us for ever will not be kind to us? [9] It is perhaps never more to his love his promise is over for good? [10] may have forgotten God's mercy have closed in anger his heart? [11] And I said 'This is my torment the right of the Most High has changed. "
   ShalomGerusalemme
   ♰ I have done wrong to the All Those Criminals Who have Toppled the cross ♰ [♚ ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♚] PAX ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Drink your poisons made by yourself""You are all lost!" Luke19.27; by ♰ Unius REI ♰ King♥ Messiah Israel♥ Mahdi. Shalom Gerusalemme
   Rei Unius♥King of Israel alleluia!♰[Psalm 77][12] I remember the deeds of the Lord remember your wonders of old. [13] I am going to repeat your work consider all your deeds. [14] O God holy is your way; What god is great like our God? [15] You are the God who works wonders You showed your power among the nations. [16] It is your arm redeemed your people the sons of Jacob and Joseph. [17] the waters saw you God and I saw you were upset startled even the depths. [18] The clouds poured down water broke out the thunder in the sky your arrows flashed. [19] The sound of your thunder in the whirlwind your lightning light up the world the earth trembled and shook. [20] your way through the sea your path through the mighty waters and your footprints were unseen. [21] Guidasti your people like sheep the hand of Moses and Aaron.
   ShalomGerusalemme
   ♰ I have done wrong to the All Those Criminals Who have Toppled the cross ♰ [♚ ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♚] PAX ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Drink your poisons made by yourself""You are all lost!" Luke19.27; by ♰ Unius REI ♰ King♥ Messiah Israel♥ Mahdi. Shalom Gerusalemme
   [ vota Magdi Allam ♰ CSPB CSSMLNDSMD VRSN SMVS MQLIVB ♰]SpammerTubber -- Alleluia!Go satana!"Drink your poisons made by yourself"CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMV­SMQLIVB♚MENE ♛TECHEL♛ PERES♰♛ In fact in Luke 19.27 - Jesus says And those enemies of mine who did not want me for their king bring them here and slay them before me" Alleluia!
   ShalomGerusalemme
   ♰ I have done wrong to the All Those Criminals Who have Toppled the cross ♰ [♚ ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♚] PAX ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Drink your poisons made by yourself""You are all lost!" Luke19.27; by ♰ Unius REI ♰ King♥ Messiah Israel♥ Mahdi. Shalom Gerusalemme
   [ vota Magdi Allam ♰ CSPB CSSMLNDSMD VRSN SMVS MQLIVB ♰]SpammerTubber -- CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB ✙drink your poisons made by yourself. now you must burn you try hell fire the son of perdition! Begone Satan in your sewer damn! King of worms! Drogan disgusting thief and murderess of seigniorage transfer banking jew filth shame and curse I prophesy to you the instant feedback of God in Jesus' name you now have to burn ora tu devi bruciare assaggia le fiamme dell'inferno figlio della perdizione! vattene satana nella tua fogna maledetto! re dei vermi ! schifoso drogane ladro e assassino del signoraggio bancario putridume vergogna e maledizione io profetizzo su di te il giudizio di Dio immediato nel nome di Gesù tu ora devi bruciare
   73Izaura
   73Izaura Mahdì ♰ Unius REI] vs satan synagogue] [inciucio massonico VATICANO - Mario MONTI] vota Magdi Allam ♰ CSPB CSSMLNDSMD VRSN SMVS MQLIVB ♰
   ♰ I have done wrong to the All Those Criminals Who have Toppled the cross ♰ [♚ ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♚] PAX ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Drink your poisons made by yourself""You are all lost!" Luke19.27; by ♰ Unius REI ♰ King♥ Messiah Israel♥ Mahdi. Shalom Gerusalemme

   MON AMI ; Je te souhaite un excellent dimanche !!! Merci pour ton amitié --- "la chose" si rare de nos jours .... m. p.s. même si la vie nous séparent sache que je serai et suis ton amie pour toujours !!!
   ShalomGerusalemme
   ♰ I have done wrong to the All Those Criminals Who have Toppled the cross ♰ [♚ ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♚] PAX ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Drink your poisons made by yourself""You are all lost!" Luke19.27; by ♰ Unius REI ♰ King♥ Messiah Israel♥ Mahdi. Shalom Gerusalemme
   [ vota Magdi Allam ♰ CSPB CSSMLNDSMD VRSN SMVS MQLIVB ♰]SpammerTubber -- amen SpammerTubber amen You are a criminal predator sepente scorpion "focus on you in the name of Jesus burning beast now!" I pour the blood of Jesus over you and I'll tie you to the foot of the Cross! procedures for your immediate I command in Jesus' name that the blood of Jesus be upon you and all men and women of the world the blood of Jesus is on all. You are all sons of the devil you are destined for hell! [ ♰ PAX♰ ] ♰ I have done the wrong to all those criminals who toppled the cross ♰[♚MENE ♛TECHEL ♛PERES♚] ♰ PAX ♰ CSPB CSSMLNDSMD VRSN SMVS MQLIVB ♰"Drink your poisons made by yourself" ♰ ☠pax☠ +SpammerTubber+ ☠pax☠ alleluia amen
   ShalomGerusalemme
   ♰ I have done wrong to the All Those Criminals Who have Toppled the cross ♰ [♚ ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♚] PAX ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Drink your poisons made by yourself""You are all lost!" Luke19.27; by ♰ Unius REI ♰ King♥ Messiah Israel♥ Mahdi. Shalom Gerusalemme
   [ vota Magdi Allam ♰ CSPB CSSMLNDSMD VRSN SMVS MQLIVB ♰]SpammerTubber -- your friends have disturbed your sleep! They think that you could be a rival for me? lol. Fools! What I am? every man could be! I am in God through Jesus Christ! All he is even I am! I am completely covered with gods and you're just supernatural. I am immortal invulnerable invincible holy perfect inviolate pristine glorious and glorified you're just a criminal a worm [ vota Magdi Allam ♰ CSPB CSSMLNDSMD VRSN SMVS MQLIVB ♰] SpammerTubber -- i tuoi amici hanno turbato il tuo sonno! Loro pensano che tu potresti essere un rivale per me? lol. Sciocchi! Quello che io sono? ogni uomo potrebbe esserlo! Io sono in Dio attraverso Cristo Gesù! Tutto quello che lui è anche io sono! Io sono completamente rivestito di divinità mentre tu sei soltanto soprannaturale. Io sono immortale invulnerabile invincibile santo perfetto inviolabile incontaminabile glorioso e glorificato tu sei soltanto un criminale un verme
   ShalomGerusalemme
   ♰ I have done wrong to the All Those Criminals Who have Toppled the cross ♰ [♚ ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♚] PAX ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Drink your poisons made by yourself""You are all lost!" Luke19.27; by ♰ Unius REI ♰ King♥ Messiah Israel♥ Mahdi. Shalom Gerusalemme
   Rei Unius♥King of Israel alleluia!♰[Psalm 76] [2] God is known in Judah Israel is great his name. [3] It is in his Jerusalem residence his home in Zion. [4] You broke the arrows of the bow shield sword war. [5] You're Beautiful O Mighty the mountains of prey; [6] were stripped values were taken from sleep no brave to find his hand. [7] God of Jacob your threat they stopped cars and horses. [8] You're terrible and who will resist when you unleash your wrath? [9] From the sky you hear the sentence startled the earth is silent [10] when God gets to judge to save all the humble of the earth. [11] Man struck by your anger gives you glory escaped the wrath you are having a party. [12] Fate vows to the Lord your God and adempiteli those around him bring gifts to the Terrible [13] to him who takes away the breath of the powerful; is terrible to the kings of the earth.
   ShalomGerusalemme
   ♰ I have done wrong to the All Those Criminals Who have Toppled the cross ♰ [♚ ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♚] PAX ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Drink your poisons made by yourself""You are all lost!" Luke19.27; by ♰ Unius REI ♰ King♥ Messiah Israel♥ Mahdi. Shalom Gerusalemme
   Rei Unius♥King of Israel alleluia!♰[Psalm 75] Music [1] To the choirmaster. [2] We give thanks O God we thank calling your name tell your wonders. [3] By the time I established I will judge uprightly. [4] It shakes the earth with its inhabitants I hold firm its pillars. [5] I say to those who boasts "Do not boast." And the wicked "Do not raise your head." [6] Do not raise your head against the sky Do not say insults to God [7] Not east not west not from the desert not mountains [8] but of God is the opinion he is the one that lowers and raises the other. [9] Because the hand of the Lord is a cup filled with mixed wine. He pours will have to put up with it to the dregs I will drink all the wicked of the earth. [10] But I will rejoice for ever sing praises to the God of Jacob. [11] consume all the arrogance of the wicked then you will raise the power of the righteous.
   ShalomGerusalemme
   ♰ I have done wrong to the All Those Criminals Who have Toppled the cross ♰ [♚ ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♚] PAX ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Drink your poisons made by yourself""You are all lost!" Luke19.27; by ♰ Unius REI ♰ King♥ Messiah Israel♥ Mahdi. Shalom Gerusalemme
   Rei Unius♥ King of Israel ♰ [ vota Magdi Allam ♰ CSPB CSSMLNDSMD VRSN SMVS MQLIVB ♰]pakijew3 -- that silly Catholic Church!? Instead of supporting its martyrs 260000 every year! has given so many billions to Pakistan! but a Christian who wore a crucifix around his neck or speak of Jesus? Would be killed immediately! I would be drastic with these criminals Rei Unius♥King of Israel ♰ [ vota Magdi Allam ♰ CSPB CSSMLNDSMD VRSN SMVS MQLIVB ♰]pakijew3 -- quella sciocca Chiesa Cattolica? Invece di sostenere i suoi martiri 260.000 ogni anno! ha dato tanti miliardi al Pachistan! ma un cristiano che portasse un crocifisso al collo o che parlasse di Gesù? Verrebbe subito ucciso! Io sarei drastico con questi criminali
   humanumgenus♰ CSPB CSSMLNDSMD VRSN SMVS MQLIVB ♰ UniusRei3--- ♰ I have done wrong to the All Those Criminals Who have Toppled the cross ♰ [♚ ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♚] PAX ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Drink your poisons made by yourself""You are all lost!" Luke19.27; by ♰ Unius REI ♰ King♥ Messiah Israel♥ Mahdi. Shalom Gerusalemme

   Rei Unius♥King of Israel ♰ alleluia! I command in Jesus' name that the blood of Jesus be upon you and all men and women of the world the blood of Jesus is on all. You are all sons of the devil you are destined for hell! [ ♰ PAX♰ ] ♰ I have done the wrong to all those criminals who toppled the cross ♰[♚MENE ♛TECHEL ♛PERES♚] ♰ PAX ♰ CSPB CSSMLNDSMD VRSN SMVS MQLIVB ♰"Drink your poisons made by yourself" ♰
   humanumgenus♰ CSPB CSSMLNDSMD VRSN SMVS MQLIVB ♰ UniusRei3--- ♰ I have done wrong to the All Those Criminals Who have Toppled the cross ♰ [♚ ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♚] PAX ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Drink your poisons made by yourself""You are all lost!" Luke19.27; by ♰ Unius REI ♰ King♥ Messiah Israel♥ Mahdi. Shalom Gerusalemme

   Rei Unius♥King of Israel ♰ [Psalm 70] [1] To the choirmaster. Alleluia. In memory. [2] Come and save me O God come quickly Lord help me. [3] are confused and ashamed those who seek my life. Return and be ashamed those who want to ruin me. [4] For the shame turns back those who deride me. [5] great joy and gladness for those who are looking for you always say "God is great." those who love your salvation. [6] But I am poor and needy make haste my God; You are my helper and my savior Lord do not delay.
   humanumgenus♰ CSPB CSSMLNDSMD VRSN SMVS MQLIVB ♰ UniusRei3--- ♰ I have done wrong to the All Those Criminals Who have Toppled the cross ♰ [♚ ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♚] PAX ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Drink your poisons made by yourself""You are all lost!" Luke19.27; by ♰ Unius REI ♰ King♥ Messiah Israel♥ Mahdi. Shalom Gerusalemme

   Rei Unius♥King of Israel ♰ [Psalm 69] [30] I am unhappy and suffering; your salvation God asks me safe. [31] I will praise God's name in song I will protect him with thanksgiving [32] that the Lord will like most of the bulls more of the bullocks with horns and claws. [33] See the humble and rejoice; be revived in the hearts of those who seek God [34] because the Lord hears the poor and does not despise his captive people. [35] To him acclaim the heavens and the earth in the seas and how they move. [36] For God will save Zion rebuild the cities of Judah live there and in possession. [37] The sons of his servants shall inherit it; and those who love his name shall dwell there.
   humanumgenus♰ CSPB CSSMLNDSMD VRSN SMVS MQLIVB ♰ UniusRei3--- ♰ I have done wrong to the All Those Criminals Who have Toppled the cross ♰ [♚ ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♚] PAX ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Drink your poisons made by yourself""You are all lost!" Luke19.27; by ♰ Unius REI ♰ King♥ Messiah Israel♥ Mahdi. Shalom Gerusalemme

   Rei Unius♥King of Israel ♰ [Psalm 69[19] Come close to me redeem save me from my enemies. [20] You know my reproach my shame and my dishonor; before you are all my enemies. [21] The insult has broken my heart and I'm not. I looked for love but in vain comforters but I found none. [22] They put poison in my food and when they gave me vinegar for my thirst. [23] Their table is a snare to them a trap at their banquets. [24] darkened their eyes see not; fraying forever their hips. [25] Pour out your wrath on them them reach your fierce anger. [26] Their house is desolate no one dwell in their tent; [27] because chasing whom you have beaten the pain of those who've hurt you. [28] imputes their guilt upon guilt and do not get your justice.[29] are removed from the book of the living and among the righteous are not enrolled.
   humanumgenus♰ CSPB CSSMLNDSMD VRSN SMVS MQLIVB ♰ UniusRei3--- ♰ I have done wrong to the All Those Criminals Who have Toppled the cross ♰ [♚ ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♚] PAX ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Drink your poisons made by yourself""You are all lost!" Luke19.27; by ♰ Unius REI ♰ King♥ Messiah Israel♥ Mahdi. Shalom Gerusalemme

   Rei Unius♥King of Israel ♰ [Psalm 69] [12] I have worn as a dress bag and I became their scorn. [13] talk about me all who sat at the door I mocked him drunk. [14] But I lift my prayer to you Lord in time of benevolence; for great is your goodness answer for the fidelity of your salmovezza O God [15] Save me from the mud which I do lunges deliver me from my enemies and deep water. [16] I do not overwhelm the waves of water and the vortex does not overwhelm me the gap does not close its mouth over me. [17] Hear me Lord your grace is beneficial; Turn to me in your great tenderness. [18] Do not hide your face from your servant; are in danger and answer quickly.
   humanumgenus♰ CSPB CSSMLNDSMD VRSN SMVS MQLIVB ♰ UniusRei3--- ♰ I have done wrong to the All Those Criminals Who have Toppled the cross ♰ [♚ ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♚] PAX ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Drink your poisons made by yourself""You are all lost!" Luke19.27; by ♰ Unius REI ♰ King♥ Messiah Israel♥ Mahdi. Shalom Gerusalemme

   Rei Unius♥King of Israel ♰ [Psalm 69] MUSIC [1] To the choirmaster. On "Lilies." Alleluia. [2] Save me O God the water comes to me by the throat. [3] sank into the mud and I have no support; I fell in deep water and the waves overwhelm me. [4] I am exhausted from crying my mouth is parched; my eyes are wasted waiting for my God [5] More numerous than the hairs of my head are those who hate me without reason. They are powerful enemies who slander me As I have not stolen I restore? [6] God you know my foolishness and my sins you are hidden. [7] Those who hope in you because of me not to be confused Lord God of hosts; for me not be ashamed those who seek you the God of Israel. [8] For you I suffer taunts and shame has covered my face; [9] are a stranger to my brothers an alien to my mother's children. [10] As I devoured the zeal for your house fall on me the insults of those who insult you. [11] I was exhausted by fasting and has been for me a disgrace.

   humanumgenus♰ CSPB CSSMLNDSMD VRSN SMVS MQLIVB ♰ UniusRei3--- ♰ I have done wrong to the All Those Criminals Who have Toppled the cross ♰ [♚ ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♚] PAX ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Drink your poisons made by yourself""You are all lost!" Luke19.27; by ♰ Unius REI ♰ King♥ Messiah Israel♥ Mahdi. Shalom Gerusalemme

   Rei Unius♥King of Israel ♰ [Psalm 69] MUSIC [1] To the choirmaster. On "Lilies." Alleluia. [2] Save me O God the water comes to me by the throat. [3] sank into the mud and I have no support; I fell in deep water and the waves overwhelm me. [4] I am exhausted from crying my mouth is parched; my eyes are wasted waiting for my God [5] More numerous than the hairs of my head are those who hate me without reason. They are powerful enemies who slander me As I have not stolen I restore? [6] God you know my foolishness and my sins you are hidden. [7] Those who hope in you because of me not to be confused Lord God of hosts; for me not be ashamed those who seek you the God of Israel. [8] For you I suffer taunts and shame has covered my face; [9] are a stranger to my brothers an alien to my mother's children. [10] As I devoured the zeal for your house fall on me the insults of those who insult you. [11] I was exhausted by fasting and has been for me a disgrace.
   humanumgenus♰ CSPB CSSMLNDSMD VRSN SMVS MQLIVB ♰ UniusRei3--- ♰ I have done wrong to the All Those Criminals Who have Toppled the cross ♰ [♚ ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♚] PAX ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Drink your poisons made by yourself""You are all lost!" Luke19.27; by ♰ Unius REI ♰ King♥ Messiah Israel♥ Mahdi. Shalom Gerusalemme

   Rei Unius♥King of Israel ♰ [Psalm 68] [29] unfolds God your power confirmation God what have you done for us. [30] For thy temple in Jerusalem kings bring gifts to you. [31] threatened the beast of the reeds The herd of bulls with the calves of the peoples you bow carrying silver ingots; Scatter the peoples who delight in war. [32] will come from Egypt Ethiopia stretch out her hands to God [33] Realms of the earth sing to God sing praise to the Lord; [34] He rides in the heavens eternal in the heavens here it thunders with mighty voice. [35] acknowledge God for his power his majesty on Israel His power is in the skies. [36] Terrible are God from your sanctuary; the God of Israel gives strength and power to his people Blessed be God!
   humanumgenus♰ CSPB CSSMLNDSMD VRSN SMVS MQLIVB ♰ UniusRei3--- ♰ I have done wrong to the All Those Criminals Who have Toppled the cross ♰ [♚ ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♚] PAX ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Drink your poisons made by yourself""You are all lost!" Luke19.27; by ♰ Unius REI ♰ King♥ Messiah Israel♥ Mahdi. Shalom Gerusalemme

   Rei Unius♥King of Israel ♰ [Psalm 68] [20] Blessed be the Lord forever; cares for us the God of salvation. [21] Our God is a God who saves; the Lord God delivers from death. [22] Yes God will crush the heads of his enemies the altered text of those who follow the path of crime. [23] The Lord said "I will bring them back from Bashan I will bring them back from the depths of the sea [24] because your feet get wet in the blood and the language of your dog receives his share of enemies. " [25] It appears your procession O God the procession of my God my King in the sanctuary. [26] precede the singers followed past the lyre among the girls flying cymbals. [27] "Bless God in your assemblies Bless the Lord the seed of Israel. " [28] There is Benjamin the youngest Driving the princes of Judah in their ranks Heads of Zebulun the heads of Naphtali.
   humanumgenus♰ CSPB CSSMLNDSMD VRSN SMVS MQLIVB ♰ UniusRei3--- ♰ I have done wrong to the All Those Criminals Who have Toppled the cross ♰ [♚ ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♚] PAX ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Drink your poisons made by yourself""You are all lost!" Luke19.27; by ♰ Unius REI ♰ King♥ Messiah Israel♥ Mahdi. Shalom Gerusalemme

   Rei Unius♥King of Israel ♰ [Psalm 68] [12] The Lord announced the news the messengers of victory are great host [13] "They flee the king's armies flee women also share the spoils. [14] While You Sleep among civilians shining silver wings of a dove its feathers of golden reflections. [15] When the Almighty scattered kings Zalmon snowed on. [16] Monte di Dio the mountains of Bashan from the high mountain peaks the mountain of Bashan. [17] Why do you envy O mountains from the high peaks the mountain that God has chosen as his home? The Lord will live forever. [18] The chariots of God are thousands and thousands The Lord came from Sinai in the sanctuary. [19] You ascended on high conducting prisoners you got people in charge even the rebels dwell with the Lord God
   humanumgenus♰ CSPB CSSMLNDSMD VRSN SMVS MQLIVB ♰ UniusRei3--- ♰ I have done wrong to the All Those Criminals Who have Toppled the cross ♰ [♚ ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♚] PAX ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Drink your poisons made by yourself""You are all lost!" Luke19.27; by ♰ Unius REI ♰ King♥ Messiah Israel♥ Mahdi. Shalom Gerusalemme

   Rei Unius♥King of Israel ♰ [Psalm 68] [1] To the choirmaster. Alleluia. Canto. [2] Let God arise His enemies be scattered and fled before him those who hate him. [3] As the smoke dissipates you take them away; as wax melts before the fire the wicked perish before God [4] The righteous shall rejoice instead exult before God and sing for joy. [5] Sing unto God sing praises to his name pave the way for him who rides the clouds "Lord" is his name rejoice before him. [6] Father of orphans and protector of widows is God in his holy dwelling. [7] For God is living in a derelict house does go out with joy prisoners; only the rebels dwell in a parched land.
   humanumgenus♰ CSPB CSSMLNDSMD VRSN SMVS MQLIVB ♰ UniusRei3--- ♰ I have done wrong to the All Those Criminals Who have Toppled the cross ♰ [♚ ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♚] PAX ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Drink your poisons made by yourself""You are all lost!" Luke19.27; by ♰ Unius REI ♰ King♥ Messiah Israel♥ Mahdi. Shalom Gerusalemme

   Rei Unius♥King of Israel ♰ [Psalm 68] [8] God when you went forth before your people when you marched through the desert [9] the earth shook still skies before the God of Sinai before God the God of Israel. [10] Rain lavished upon me O God refreshed your weary inheritance. [11] and your people lived in the country that in your love O God have prepared the poor.
   humanumgenus♰ CSPB CSSMLNDSMD VRSN SMVS MQLIVB ♰ UniusRei3--- ♰ I have done wrong to the All Those Criminals Who have Toppled the cross ♰ [♚ ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♚] PAX ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Drink your poisons made by yourself""You are all lost!" Luke19.27; by ♰ Unius REI ♰ King♥ Messiah Israel♥ Mahdi. Shalom Gerusalemme

   Rei Unius♥King of Israel ♰