zaten operasyonel, youtube, uygulanamaz none

@ LetsPlayBilamba ---Amen. ☠ kişilik ☠ + ♰ + ☠ kişilik ☠ elhamdülillah, ist stark: Satanismus in Deutschland, Amen. Bana ne biliyorsanız söyleyin: BANA BİR ARAYA PRAY! Size kötülük tanrısı ve bu şeytanın sizin kilise için: Son zamanlarda seni biraz dua biliyorum. Ben bütün bu suçluların yanlış yaptım: kim: çapraz deviren ♰ [♚ Mene ★ ★ TECHEL PERES] ♰ Yolcu ♰ CSP B CSSMLNDSM D VRS N SMV G MQLIV B ♰ ben "Kendini tarafından yapılan zehirler içilmelidir" Yahudi Mesih İsrail Kralı: ve Mehdi: Filistin: yani: tek kişi: i evrensel kardeşlik duyuyorum:@ 666 Angela Dorothea Merkel, bankacılık senyoraj --- insan kan masonik sistemin Sahibi sen gidin: onlardan içilir? veya evinizin onu getirmek, onları?menschlichem Blut du gehen: von ihnen zu trinken um? oder haben sie, dass bringt IHN zu Ihrem Haus?il Sangue umano tu lo andare: bir bere da Loro? oppure sono Loro che lo portano a casa tua? Ты кровь человека пойти: пить из них? или у них, чтобы привести его в вашем доме?
Unius REI of: (evrensel Kral Tanrı tarafından seçilmiş) zaten operasyonel: youtube: uygulanamaz: none af, yapılmış olsaydı: suçla: bu topluluk elemanları,> benim otorite çünkü - @ 666 GarrettDark Synnek1 gibi: uygulanmaz: olanlara af: o: onlar ispat edemez: o, onlar zorlandı: Mücbir sebepler: bağlılıklarını sunmak değil: benim makama: metafizik ve evrensel: son vermek için : Bu ceza, IMF için! çünkü: felaketlerin: o: bugün dünyada gerçekleşiyor? bu: bana karşı dolayı isyan: tüm olmuyor! Sakin! Bana ait çünkü nedenle ben her zaman, hayatınızı çalışacağız!
@ Ceza internazional: Erdoğan: Suudi Arabistan: CIA, NATO, Al Quaeda; Selefilere; şeriat, Talmud: yani tüm masonik sistemi: Bankacılık senyoraj of: IMF; [oraprosiria. blogspot] öğeleri: 1. Anne Agnes Mariam de la Croix, 2 Dramatik tanıklığı. Homs ve Haç 3 Anne Agnes Mary itibaren Kusayr hakkında son haberler. "Asiler, bizi öldürüyor. Ordusu kalmalıdır" 4. Biz yaptırımlar iddia, öfkeli ve Avrupa'da dolaşır ve inceleme yapmak bilgi türüne karşı güçsüz hissediyorum ... 5.. Katolik Patrik: isyancılar tarafından canlı kalkan olarak kullanılan Hıristiyanlar: RÖPORTAJ GREGORY laham Cuma, Haziran 1, 2012
 
mistafield Garrett 666 CIA Koyu synnek1 ancak, iki yıl ise: Eğer mümkün değil olduğunu, o: Beni yenmek: değil bir kez bile! ve size: her zaman başarısız oldu ve her zaman kötü bir izlenim yaptık: Bu sayfa, çünkü: Çok inatçı ve size teslim olmayan belki de:? Eğer korkarım ki: sizin YÜKSEK rahip: YÜCE Rothschild: Ferisi haham KAKAM IMF OF: Bunu da, SİZ gidin: aracılığıyla: sülfürik asit bin: yetkinlik sizin eksikliği için: nasıl, diğer birçok mutsuz Satanistler ölmek için gitmek vardır?
çünkü: parazit IMF pozisyonu: Yahudi suç, SpA (özel ait, Rothschild, vb .. ve: Bush, vb ..: şirket) IMF: Dünya Bankası: Bu haline gelmiştir: bir konu " tüm insanlık için, ya da ölüm yaşam "! Aslında, insanlar destek vermeyeceğini söyledi: uzun bir süre: Paranın maliyeti: ondan bir önceki Dolayısıyla değerinin% 270 (kaynak bilim adamı Profesör Giacinto Auriti), eşittir: Bu insanlara karşı devrimler yapabilirsiniz: Masonik oligarşileri: onlar katliam yapın: Tüm Halkların karşı, bir dünya savaşı: nükleer (onlar inşa çünkü neden, Suriye aldık: Dünya Savaşı yapmak için motivasyon). değil, eğer: IMF daraltmak? Tüm ölecek!
Kim yahudi olduğunu söyledi? sadece Troll var! ama bu fazlasıyla göstermiştir olmuştur: Bir zamanlar: daha fazla, "Satanistler var DEĞİLDİR: sorumludur" Aslında, vermezdim: Mesaj: dünyanın en zengin Yahudiler: yani, IMF ustaları! Çünkü, bu gibi (evrilmiştir değil) bir hayvan için mantıklı olduğunu, bir hayvan gibi, bilinçsiz ölecek! idiot, sen bana karşı bir mücadele kazanabilirsiniz düşünün! ve hatta kendi kaderini hiçbir, tüm insanlığın kaderi hakkında bakım ve yok!Ben talep bu yüzden: o: hatta Satanistler: onlar benim adaylığına destek: Israele kralı gibi: çünkü, kötü her için: o: Ben Satanistler karşı ne yapabilirim? Ben fiziksel olarak kimseyi öldürecek vermedi! kesinlikle bütün bir nükleer savaşta ölürken!
@ GarrettDark ---> nerede yaşadığınıza, elbette, değil: Yahudilerin hepsi sizinle yaşamak çok zengin olduğu için! ama hepsi Buradasınız: bizimle bu sayfada değil, normal ADSL üzerinden: nasıl goyim (insan şeklinde hayvanlar), ancak, kendi personeli ile: yani intranet: Bir olarak, hepsi onlara bir mesaj verebilir sorumlu Satanist yapmalısınız!
Aslında, sadece banka senyoraj için: Dünyadaki tüm para% 100 görünmez olur: (: bu sadece, bilgisayarda yazdığınız bir numarası olan, onlar için hiçbir maliyeti yoktur) onlar hükümete para vermek Hükümet, para öder, o yoluyla aldı: Sato başlıkları (YİD SKK: faturaları), böylece: Onlar dengesi, bütçe kapalı: örn: Sıfır! Bu sadece şudur: Birinci: üç dolandırıcılığı: o: Illuminati Yahudiler, Halkların karşı yapın: Masonluk suç ile!
GarrettDark dedi ki: Allah, "Müslümanlar Allah'ın hangi Tanrı." "; Christian Tanrı denir" Tanrı "; Yahudilerin Tanrı 'Yahve' denir Yehova Şahitleri Allah'tır." Yehova "; Mormon Kullanıcı Tanrı'dır" Cennetteki Baba "- CEVAP. -> @ garret 666 Koyu CIA IMF ---> Tanrı sadece biridir! ve isimler çok olabilir: ama, Kişi her zaman tek Örneğin, birisi sizi diyebilirsiniz: Satanist, hain, cani, yamyam: vs .. Ama, ancak, kalır: sadece ve her zaman aynı: bok parçası, sen bu sanat!
@ GarrettDark666 IMF CIA -> Bir toplam yalancısın ((ile, 1000 farklı kimlikler)) ve bu arada, kimse şeytanın samimi olmasını bekler! Bana karşı: ve tüm insanlar karşı burada herkes sizin IMF savunmak nasıl görebilirsiniz, çünkü Anayasa Betrayed var! ve nasıl, sen Satanistler kontrolü almış ve zarar vermiş: youtube ve google. @ CIA 666 Garrett, "Karanlık" -> salak! Ben ışığın doğası olduğunu, eğer sorumlu değilim: özellikleri, ayrışmanın karanlık
@ 666 IMF CIA [duyduğunuz tüm "karıştırmayın" gerekir: Neden Satanizm: Kurumsal: çıkarılmalıdır] -> politize edilmiş teröristler, [(değil: emperyalist bir konuşmada (şeriat, Talmud IMF, vb ...)]: gerçek: Temsilcileri: Tanrı'ya, ya da din, ben neden var:! için: ve: Bütün gerçek din John Paul II (Yehova Şahitleri (tüm kötü hariç), Assisi için biraraya geldi hepsi bir arada kardeş gibi dua etti ve "öldürmek asla: Allah adına birinin!" dedi ve böylece: Suudi Arabistan gibi Tanrı adına, öldürenler yapar: Al Quaeda onun Selefiler, onlar gizli Satanistler şunlardır: sadece
♰ Synnek1: yani, GarrettDark: kontak bloğu aktif. Kullanıcı bir kişi olarak size ekledi eğer mesaj gönderemiyorum. IPSE Venena Bibas! Ben çay ♰ [♚ Mene ★ ★ Techel PERES] Yolcu ♰ CSPB CSS MLNDSMD VRS N SMVS MQL İVB ♰ tarafından "Kendini tarafından yapılan zehir içmek" ★ Rei unius ♥ ♥ Kralı deviren geçmeye Tüm bu suçluların yanlış yaptım İsrail Mehdi. BENİMLE BİRLİKTE PRAYL'utente Synnek1: yani, GarrettDark: ha attivato il BLOCCO dei contatti. Sigara potrai inviargli messaggi se l'utente olmayan ti ha aggiunto Contatto gelir. IPSE venena bibas! Ben çapraz deviren bütün bu suçluların yanlış yaptım ♰ [♚ Mene ★ ★ TECHEL PERES] ♰ Yolcu ♰ C SPB CS SMLNDSMD VR SN SM VS MQ LIVB ♰ ★ Rei unius tarafından ♰ "Kendini tarafından yapılan zehirler içilmelidir" ♥ ♥ ♥ Mehdi İsrail'de Filistin'de Kral. BENİMLE BİRLİKTE PRAY
@ GarrettDARK CIA Synnek1 IMF 666 ---> biliyorum: Tanrı Amerika (Tüm dünyada olduğu gibi) önemli olduğunu ve daha sonra, neden, sizin satanist, kontrol altına aldı: google ve youtube, vb .. ? 1. NE BAŞKA DÜNYA NÜKLEER SAVAŞ IMF: DO KARAR VERMİŞTİR; IMF gündeminin oynadığı gibi: Gelecek ve yeni Shaoh karşı yeni bir Holokost yapmak için: Benim Yahudi kardeşlerim? emin: şeytan yüksek bir rahip, sizin gibi, bütün bunları bilmeli!
 
@ Rothschild Bush @ 666 322 -> Ben objektif: Ben sadece, size karşı bir üstünlüğü var: karşı: Lütfen Talmud kötü bu, (çünkü kimse için zor değil), ama kendi trajik sonu olacak biliyorum suçlularının uluslararası (ve tüm suç ortağı) deneyiminizi: bana gelmeyecek ise: hemen!
MarlaMarleen MarlaMarleen ha pubblicato un commento 12 minuti fa UniusRei3 は スパマー で は あり ませ ん.彼 は 重要 な 貢献 を 行う UniusRei3 bir spam değildir. O önemli bir katkı sağlar. Hangi güç you tube arkasında? Ve sonra --- beyninizi kullanın! UniusRei3 ist kein Israrcı. Er leistet einen wichtigen Beitrag. Warum gerade hier? Welche Macht steckt hinter YouTube? Und dann denkt weiter!
    
@ Synnek1 -> Eğer suç şunlardır: 1. sizin ve müzik! 2. Siz ve semboller! 3. Siz ve nefret! 4. Siz ve kötü! 5.. size ve yamyamlık! 6. sizin ve blasfemy! Sen geldin tüm bunları sitenizde gösterilen! Amerikan hükümetinin bir suç hükümet bu yüzden!
Tabii ki: FEistyForJustice aslında, Synnek1 gibidir: ve aynı aşağılığa: her ikisi de aynı kullanımı liguistico sahip! ve Müslüman bir kaba olmayacak! ama gerçek Müslümanlar burada neden mütevazı şunlardır: onlara, çünkü: (Ferisiler İlluminati od IMF Amerikalı Yahudiler gibi) hatta korkak ve: hatta Suudiler Satanistler nelerdir? kamu benimle konuşacak cesareti asla! Sen gerçek bir Müslüman olduğunu söylüyorsun? ok! Sonra sen bana cevap verebilir: [SORU] terimi arasındaki fark: "müşrik" ve terim arasında: "putperestlik"! LÜTFEN ....
Ben SHIT BU GEZEGEN BİR "örgüt" YOK! Ben ALLAH KRALLIĞI DAN AM! @ 666 IMF ---> anne: Her kurumun şimdiki Fransız Devrimi: ve herhangi bir Shoah yapın: İsrail'in umudu yok tek bir organizma "şeytanın sinagog" Benim Yahudi halkına karşı, yani bankacılık senyoraj ve masonik sistem: ve gizli dernekler suçlular: tüm Masonluk ve satanizm ilk!
    
[CEZA MÜSLÜMAN REMOVE Şeriat] [Bir Müslüman ve Hıristiyan olabilir mi?] Seni çok Müslüman ve Hıristiyan olmak istiyorum, ama bazı noktalarda iki dinin sadece farklı değil ama onlar karşı çıkıyor, çünkü yapılamaz. Ve bu kötü bir şey değil. Muhammed Kur'an'da kafirlere dediği gibi: "Siz dininizi sahip olacak ve benim dini olacaktır." Önemli olan birbirimize duyduğumuz saygı. Saygı daha fazla, o şefkat ve sevgidir. O diğer tüm yaratıklar seviyor gibi Müslüman kardeşim Sevgili Tanrı sizi seviyor. Inancın sadık olun ve benim sadık olmak bana doğru itin. Ben de inancımı sadık olmak ve sizin sadık olmak için itmek gibi bir görevimiz var. Ama diyerek herkes şantaj olamaz: "Papa Benedict XVI peygamber Muhammed tanınan sürece hiçbir kilise, Suudi Arabistan izin verilmemelidir" kimse şantaj olması gerektiğini Aynı şekilde, diyerek:
[CEZA MÜSLÜMAN REMOVE Şeriat] [Bir Müslüman ve Hıristiyan olabilir mi?] 'Müslüman İsa, Tanrı'nın Oğlu figürü kabul etmiyorsanız, Batı'da cami yok olacaktır. "Gerçek hoşgörü onun gibi diğer kabul etmesi anlamına geliyor ya biri bunları olmak istiyorum gibi, o değil! Siz Mesih'in ilahiyat tanıyamaz (bile Hıristiyanlar için önemli bir dogmadır) ve ben (Müslümanlar için önemli bir dogma olsa da) Muhammed'in peygamberlik doğa tanıyamaz. I can Ancak Muhammed gerçekten Tanrı'nın peygamberi "peygamberlerin mührü" olduğunu ve bu nedenle saygı Muhammed figürü için sizin için önemli olduğunu anlamaya çalışın. Ve bu benim için esastır neden anlamak için deneyebilirsiniz Mesih'in "Tanrı'nın Oğlu" olduğu ve bu nedenle saygı İsa. figürü bu farklı ve bu fark hakkında henüz bir mutluluk olduğunu fark ettikten sonra biz iyi arkadaşlar, hatta kardeşler olarak bir arada yaşayabileceği bir durumda.
@ Erdoğan Obama, Hillary, CIA IMF NATO: vs .. Bütün masonlar ve Satanistler için ---> şimdi, çökelti istediğini: Suriye bu soykırım? 1): Ben sizin için iki soru var. gibi, şunları yapabilirsiniz: "Şimdi, tüm yapabileceğiniz Selefi (Suudi Arabistan ile, girmiştik, El Kaide, of): Bir hükümet: öldürmüş sonra, Esad söylemek birlikte muhalefetle: Bununla, bir El Kaide "sağ, varsa! hükümeti terk etmek: bir REJİMİ Hafız Esad da fırsat var anayasa değişmişti! 2). ama, eğer, El Kaide, galibiyet: Eğer İsrail başlatmak için zorlamayın: Nükleer Dünya Savaşı? lol. her zaman söyleyebilirim: ya da El Kaide için asker olduğu görülmektedir "!? ok beni öldürmeye? (biz her zaman bize sizin için yapmak için izin gibi) Hıristiyan şehitler, ancak İsrail size dokunmak zorunda değilsiniz"
 
@ MarlaMarleen - size sahip olacaktır: gözardı: olası: doğaüstü olayların formu (aslında, Tanrı onlardan nefret ediyor!) Her zaman akılcılık ve özel veri budur: o hakim olacak! lol. kaybetmek: Kutsal İncil, youtube Satanistler kesinlikle, kendi iyiliği seni özlüyorum yapmak asla! Çünkü, onlar öldürmek korkusu olsaydı? onlar kiliseye seferde kaçacak! asil kalp geçer: bunu özellikle burada onlar, aç ve Tanrı Sözü susamış çünkü!
26/07/2012: SURİYE: [Suriye'de El Kaide: Şeriat]: Benim İsrail'e karşı hepsi ABD (büyük şeytan 666 IMF) ve Suudi Arabistan arasında kölelerinin [küçük şeytanı vardır] El Kaide müttefik İslam isyancı Sünni- Selefi: Karşı mücadele: Esad, Fotoğraflar, videolar ve: iddialar: of: saldırı: yüzlerce varlığını doğrulamak: Suriye topraklarında militanların: [(bir gölge: şüphe olsa bile, Batı'nın yalanlarını: değil :) Bu ürkütücü evreleme desteklemek için artık mümkün]. En çok: Rusya, Somali ve Mali'de: dahil olmak üzere yabancı ülkelerden geliyor. İngiliz kuruluş: için: Bir shot: Devletin askeri liderliğindeki Batılı ülkelerin savunma varsayımlar atıyor. Şam. Isyancılar: mücadele: karşı: rejiminin: Suriye'nin kuzeybatısındaki istisna: El Kaide ve yüzlerce: Esad bir müttefiki bulundu İslamcılar yabancı ülkelerden gelmektedir. En iyi temsil eden devletlerin Irak, Libya, Mısır, Afganistan vardır. (AsiaNews / Ajanslar)
[Suriye'deki El Kaide: Şeriat]: Onlar ABD (büyük şeytan 666 IMF) ve Suudi Arabistan arasında kölelerinin [küçük şeytanı vardır karşı benim tüm İsrail]] Fakat Rusya (Çeçenistan), Ukrayna ve Mali'den üyeleri de var : Somali. Aşırı varlığı çeşitli videolar ile teyit edilir çıktı: cihad web sitelerinde, bu: onlar, yüzleri kapatılmış erkekler gösteriyor ki: kutsal savaş gösteren övgü: makineli tüfek ve bomba: siyah bayrak sallayarak: El Kaide. Bir film: Son günlerde ortaya çıktı: ve: Youtube üzerinde yayınlanan üzerinden ses bağırıyor "biz oluşturuyoruz: Hücreler: of: kamikaze: için: devam: cihad:. Tanrı adına" Bugüne kadar: of: İslami aşırılık yanlısı gruplar: muhalefetin varlığı inkar kendi saflarında, ama: Uzmanlara göre, Türkiye ile sınırların: ve: Irak (suçlular) olmuştur: toplama: Bir gerçek ve: onların merkezleri: için: hepsi: Sünni Müslüman dünyanın milis. Bazı El Kaide için senaryo Suriye "mıknatıs" tarif ve adres: iştiraklerinin (AsiaNews / Ajanslar).
[Suriye'deki El Kaide: Onlar ABD (büyük şeytan 666 IMF) ve Suudi Arabistan kölelerinin vardır [küçük şeytanın: Şeriat]: Benim İsrail'e karşı hepsi]] Şahitleri söylüyorlar: Bab al-Hawa, yerine: türk sınır kilitleme , yüzlerce: Yabancılardan bu gün için girdiğiniz: Halep savaşta serbest Suriye ordusu desteklemek için. Bu: o: Asya ve Kuzey Afrika'da bu insanlar sürücüler, öyle değil mi: demokrasi arzusu, ancak Aleviler, Şii mezhebine tanımlamak için "nusayrs" nin örnek ceza (kafir) aşağılayıcı adı: Beşar Esad. Irak Mücahitler: Halep kuzey ilinde mücadelede artış bu gün yüzlerce çekti. Onay da gelir: Irak hükümeti tarafından yapılan son ankete Suriye topraklarında operasyon yapan militanlar aynı grubun parçası olduğunu: saldırıları üstlendi: son aylarda Irak sarsılmış olması: o. "Bizim listeleri: Şüpheli - dedi: Izzar el-Shahbandar, Başbakan danışmanı, (AsiaNews / Ajanslar)
. Suriyeli yetkililer eşleşen "resimler -] biz aynı ada sahip [Suriye'deki El Kaide: Şeriat]: Benim İsrail'e karşı hepsi ABD (büyük şeytan 666 IMF) ve Suudi Arabistan arasında kölelerinin [küçük şeytanı vardır] El-Kaide bağlantılı grupların bazı forumlarda çıktı ayrıca gösteriyor:. Siyah: Libya savaş gazileri Naharnet, Ajans Lübnan göre, bazı erkeklerin giymiş olduğu: "The devrimciler: okumak bir bayrak sallayan . of Tripoli tugay "Onay: Suriye topraklarında aşırı İslamcı bir hummalı faaliyetlerin sayısı gelir:. El-Kaide kendisi tarafından iddia edilen saldırılar Aralık itibaren Suriye topraklarında meydana gelen en az 35 araba bombalama ve 10 intihar saldırıları var . of: Bu 4 El Kaide "Ön Nusra" iddia edildi varlığı:.. bedava-Suriye ordusu içinde mücahit grupları diplomatik düzeyde birçok tartışmalara yol açtı Dün Sergey Lavrov, Rusya Dışişleri Bakanı, (AsiaNews / Ajanslar)
Lehine onun siyasi anti Esad ile destek:] ABD'nin suçladı [Suriye'deki El Kaide: Şeriat]: Benim İsrail'e karşı hepsi ABD (büyük şeytan 666 IMF) ve Suudi Arabistan arasında kölelerinin [küçük şeytanı vardır] İslamcı direnişçiler. Susan Rice, ABD'nin BM büyükelçisi, o: değil: O pozisyonu eleştiren birçok üyesi öldürülen son 18 Tem Şam bombalı saldırıyı kınadılar: şeması lider, dayatılması için yerine çağırarak: yeni yaptırımlar. Için silahlı müdahale: Bu arada, giderek kabulleri oluyor. Görevden Başkanı Esad Kraliyet Birleşik Hizmetler Enstitüsü (Rusi), bir İngiliz konularında uzman kuruluş tarafından yapılan bir çalışma: uluslararası politika ve savunma arasında olası bir çatışma konusunda uyardı Sünni gruplar ve Suudi Arabistan tarafından desteklenen: Arap ve diğer devletler: Hizbullah ve Suriye ordusu dahil olmak üzere Şii milisler, İran destekli. Ayrıca, Suriye rejiminin elinde kimyasal silah tehdidi. (AsiaNews / Ajanslar)
 
[Suriye'deki El Kaide: Şeriat]: Onlar ABD (büyük şeytan 666 IMF) ve Suudi Arabistan arasında kölelerinin [küçük şeytanı vardır benim İsrail'e karşı hepsi]: kimyasal silahlar İsrail endişelendiriyor ki: zaten dağıtarak başladı gaz maskeleri] varlığı Suriye sınırındaki şehir. Silah değil: muhtemel kullanımı: Şam geleneksel düzeni tarafından ciddi risk altında İsrail'in güvenliği koyar son günlerde, Şimon Peres, İsrail Cumhurbaşkanı söyledi. Durumunda: Suriye'nin ağır silahlar ve kimyasal silah cephaneliği için: Hizbullah: Lübnan Şii köktencilerin rejiminin bir düşüş, Peres silahların potansiyel transferi korkan ya da İran, ama: İslami gruplara bağlı: Ayrıca hırsızlık tarafından El-Kaide. (AsiaNews / Ajanslar)
] Michael Clarke, Rusi başkanı göre, Batılı bir askeri müdahale gereklidir önce [Suriye'deki El Kaide: Şeriat]: Benim İsrail'e karşı hepsi ABD (büyük şeytan 666 IMF) ve Suudi Arabistan arasında kölelerinin [küçük şeytanı vardır] savaş dejenere: o. "- Diyor - biz müdahale doğru hareket ediyor, ancak ameliyat kendisi ki: Biz olmayan bir hamle: bize." Clarke savunuyor: Son günlerde yaşanan olayların bu durumun radikal bir değişim yaratmıştır: olasılığını kaldırır: çatışma diplomatik bir çözüm. Zaten Afganistan'da ve 2001 yılında kullanılan isyancı gruplar, destek topraklarında özel kuvvetler: "Rusi başkanı müdahale önerdi. Devlet Karşı: rejimi (AsiaNews., 2011 yılında Libya'da Bu operasyonlar aynı zamanda bir çekim içerebilir / Ajanslar)
UniusRei3 15 dakika önce bir yorum yolladı [size göze alamaz, bu bir gün sizin için bir travma haline gelebilir, bu] Evet, İsa, övgüler edilecek layık yaşayan Tanrı'nın oğlu, Allah: "Ben Alpha am ve Omega, başlangıç ​​ve sonu ... kim olduğunu ve kim olduğunu ve kimin, Almighty "(Rev 1.8) dönmektir. Amin "Şüphesiz ben hemen geliyorum". Ben bile İsa Lord biliyorum! (Rev 22, 20). İsa Mesih Tanrı'dır, Tanrı'nın oğludur. O kutsal üçlü bir parçasıdır. Tanrı Baba, Tanrı Oğul, Tanrı Kutsal Ruh! İsa'nın sadece bir adam değildi, o insan formunda Tanrı mıydı. (Yani TEK TANRI)
@ YHWH benim kutsal Tanrı, vb [bu bir gün sizin için bir travma haline gelebilir, bu, göze alamaz]. .. -> İsa'nın Rab olduğunu! İsa of Glory King! İsa Krallar Kralı olan! Bu çok güzel bir şarkı. Bu İsa için sevgi. İsa Mesih tüm Glory. 01:29 34 John. Bu konuyu tartışmaya çalışmıyorum, Allah'a inanan ama Allah'ın başvuruyorsunuz ne olduğu çok meraklı? Eğer Ayrıca ben Hıristiyanlık işgalin bir din nasıl anlamak değil. Dönem "hristiyan" araç-Christ-gibi. Hıristiyanlar gibi olmak için çalışıyoruz. Romalılar 9.5 İsa'nın Tanrı'nın olduğunu söylemek, Hebrews1 melekler ona övgüler diyor! ve bizi "insan" olacak değildir? Bile wan't yoktur: Tanrı sözcüğü: Eğer olacak diyor: Bir gün yay dizlerinizi İsa önce

Diffuser   Imprimer   


lundi 18 avril 2005

Après la mort de Jean-Paul II ...
Publié par Lydia P. le lundi 18 avril 2005 / 11:19 :: 4115 Vues ::Article Rating:: Informations, Conversion, baptême et fidélité

On entend, en ce temps de deuil, après la mort de Jean-Paul II :

- '' OUI MAIS LES EGLISES SE VIDENT ''

Moi je dirai :

- ''Oui les Eglises se vident, c'est vrai ...
Et alors ? Et puis après ?
Elles se vident, j'ose dire, de ce qu'elle a de trop, et de pas vrai...
Mais, ne vois-tu pas qu'une nouvelle Eglise est en train de naître ???
Une Eglise, simple, humble, souvent domestique, communauté de base, nouvelles communautés avec tous les styles de vie, une Eglise qui ne fait pas de bruit mais qui est là, née du souffle de l'Esprit...Et ce n'est pas fini, il est intarissable l'Esprit Saint !!
Une Eglise nouvelle pour un peuple renouvelé !
L’Eglise a commencé à douze...Il faut être aveugle pour ne pas voir le bateau qui avance à l'horizon, malgré les tempêtes....
J'ai alors le goût de crier HALLELLOUYAH !!!
Je t'invite à aimer le futur Pape déjà, quel qu'il soit et de quel pays qu'il vienne ! Veux-tu ?
Pourquoi pas ? Puisque c'est l'Esprit qui est le Capitaine de l'Embarcation ?? Et ce, depuis 2000 ans !!
As-tu remarqué que ce n'est pas un vote ordinaire ? Tiens, c'est curieux, Il n'y a pas de campagne électorale...

Fraternellement dans la joie de la venue de notre nouveau Pape !! ''

Lydia Myriam, du Canada


dimanche 3 avril 2005

« Pais mes agneaux… Pais mes brebis ! »
Publié par Muhend-Christophe Bibb le dimanche 3 avril 2005 / 11:17 :: 4298 Vues ::Article Rating:: Informations

Jean-Paul II a achevé sa course, il a accompli sa tâche. Nous rendons grâce à Dieu de l’aide et du soutien qu’Il lui a prodigué, pour la mener à bien. Louange à Lui pour nous avoir donné un tel serviteur !
Car, malgré l’apparat de sa fonction, dont sans doute il se serait volontiers passé pour vivre pauvrement et imiter jusqu’au bout notre divin Maître, il a été cela et surtout cela : le serviteur de ses frères. Selon les paroles du Seigneur dans ce vertigineux dialogue, avec l’apôtre Pierre, sur les rives du lac de Tibériade que nous rapporte Jean (Jn 21, 1-23) : « Fais paître mes brebis. » En raison, aussi, de cette recommandation :
« Le plus grand parmi vous sera votre serviteur. » Mt 23, 11

Maintenant donc que Tu as rappelé à Toi ton serviteur et pape Jean-Paul II, nous te supplions Seigneur, par ton sang versé le Vendredi Saint, signe de Ton alliance, d’envoyer ton Esprit afin d’inspirer les cardinaux qui vont bientôt se réunir en conclave, pour élire le successeur de Pierre.
Oh oui ! Seigneur qu’Il les guide et les conseille : nous avons besoin, plus que jamais, d’un bon serviteur à cette charge papale. Un pape qui ne craindra pas de rappeler « à temps et à contretemps » tes enseignements, pour être un pilier de la foi pour ses frères. Dispense lui ton Esprit, Seigneur, pour tenir bon le gouvernail de ton Eglise, et qu’il ne redoute qu’une chose : ne pas accomplir Ta volonté.

Donne-nous ta paix, ô Jésus Christ, non pas la paix selon le monde, mais ta paix, et que Tu règnes enfin en faisant régner l'unité parmi tes enfants pacifiés.
Pour ta plus grande gloire au siècle des siècles, amen !

samedi 5 novembre 2005

Loué sois-Tu Seigneur pour frère Charles
Publié par Muhend-Christophe Bibb le samedi 5 novembre 2005 / 11:38 :: 4324 Vues ::Article Rating:: Informations

Chrétiens originaires d’Algérie vivant en France, nous nous associons à l’action de grâce et à la joie de l’Eglise à l’occasion de la béatification du Père Charles de Foucauld.
Nous lui sommes reconnaissants de nous proposer comme modèle la figure du Père de Foucauld, que nous invoquons pour notre pays d’origine et pour notre pays d’accueil.

Jean-Abdelkrim pour la Fraternité St Augustin, de Nantes;
Kamel pour la Fraternité N.D. de Kabylie, en Île de France;
Mohammed-Christophe pour la Communion de prière Mère Qabel,
et leurs frères et sœurs aînés dans la foi : Pierre et Catherine (Nantes), Simone (Île de France), Sœur Dominique (Albi), Marikka (Paris)...
représentant tous les membres des Fraternités.

Le 04 novembre 2005.

Bernard L. invite également, ceux qui veulent s'associer spirituellement à dire, durant la semaine qui précède sa béatification, la prière d'abandon du frère Charles de Foucauld:

Mon Père
Je m'abandonne à toi.
Fais de moi ce qu'il te plaira.
Quoique tu fasses de moi,
je te remercie.
Je suis prêt à tout, j'accepte tout.
Pourvu que ta volonté se fasse en moi
et en toutes tes créatures,
je ne désire rien d'autre mon Dieu.
Je remets mon âme entre tes mains.
Je te la donne, mon Dieu,
avec tout l'amour de mon cœur
parce que je t'aime,
et que ce m'est un besoin d'amour
de me donner, de me remettre
entre tes mains sans mesure
avec une infinie confiance,
car tu es mon Père.

@ LetsPlayBilamba ---ఆమెన్. ☠ పాక్స్ ☠ + ♰ + ☠ పాక్స్ ☠ alleluia, IST పూర్తి: Satanismus Deutschland లో, ఆమెన్. మీకు తెలిసిన వాటిని చెప్పు నాకు: మీరు నాతో కలిసి ప్రార్థన! మీ దుష్ట దేవుడు, మరియు ఈ సైతాను యొక్క మీ చర్చి కోసం: నేను ఆలస్యంగా మీరు కొద్దిగా ప్రార్ధించినచో నాకు తెలుసు. నేను అన్ని ఆ నేరస్తులకు తప్పు చేసిన: ఎవరు: క్రాస్ పడిపోయారు ♰ [♚ MENE ★ ★ TECHEL పెరెస్] ♰ పాక్స్ ♰ CSP B CSSMLNDSM D VRS N SMV S MQLIV B ♰ నేను "మీకు చేసిన మీ విషపూరితము త్రాగడానికి" యూదు మెసయ్య ఇస్రేల్ రాజు: మరియు Mahdì: పాలస్తీనా లో: ie: ఒక మాత్రమే ప్రజలు: i సార్వత్రిక సోదర వద్ద:@ 666 ఏంజెలా మెర్కెల్ డోరొతియా బ్యాంకింగ్ నాణాల సుంకం --- మానవ రక్తం యొక్క సంఘ వ్యవస్థ యొక్క యజమాని నీవు వెళ్ళి: వారి నుండి త్రాగటానికి? లేదా మీ ఇంటికి అతనిని బాగు ఆ, వాటిని కలిగి?menschlichem Blut డు gehen: వాన్ ihnen జు trinken ఉమ్? ఒడెర్ haben sie, dass bringt ihn జు Ihrem హుస్?ఇల్ sangue umano తూ LO andare: ఒక బెరే da loro? oppure sono loro చే LO portano ఒక కాసా tua? Ты кровь человека пойти: пить из них? или у них, чтобы привести его в вашем доме?

Unius రీ యొక్క:: (సార్వత్రిక కింగ్ దేవుని ద్వారా ఎంపిక) ఇప్పటికే కార్యాచరణ ఉంది: youtube లో: అనువర్తిత సాధ్యం కాదు: none అమ్నెస్టీ, అది పూర్తి ఒకవేళ: నేరం, వ్యతిరేకంగా: ఈ సంఘం యొక్క అంశాలు,> నా అధికారం ఎందుకంటే - @ 666 GarrettDark Synnek1 వంటి: అనువర్తిత కాదు: వారికి అమ్నెస్టీ: ఆ: వారు నిరూపించలేదు: ఆ, వారు బలవంతంగా: శక్తి majeure కారణాలతో: తమ విధేయతను సమర్పించడం లేదు కు: నా అధికారానికి: అధిభౌతిక మరియు సార్వత్రిక: ముగింపు ఉంచాలి : ఈ క్రిమినల్ IMF కు! ఎందుకంటే: అన్నీ వైపరీత్యాల: ఆ: నేడు ప్రపంచంలో జరుగుతున్న ఉంటాయి? ఈ: నాకు వ్యతిరేకంగా ఎందుకంటే వారి తిరుగుబాటు: అది అన్ని జరుగుతుంది! ఉధృతిని! అది నాకు చెందినది ఎందుకంటే అందువలన నేను ఎల్లప్పుడూ, మీ జీవితం ప్రయత్నిస్తాను!
@ క్రిమినల్ internazional: ఎర్డోగాన్: సౌదీ అరేబియా: CIA NATO; అల్ Quaeda; salafis; షరియా, ధర్మశాస్త్రం: అంటే అన్ని సంఘ వ్యవస్థ: యొక్క బ్యాంకింగ్ నాణాల సుంకం యొక్క: IMF; [oraprosiria. బ్లాగ్స్పోట్] అంశాలను: 1. తల్లి ఆగ్నెస్ మరియం డి లా Croix, 2 యొక్క నాటకీయ వాంగ్మూలం. Homs మరియు క్రాస్ 3 యొక్క తల్లి ఆగ్నెస్ మేరీ వరకు Kusayr నుండి తాజా వార్తలు. "తిరుగుబాటుదారులు మాకు వారే. సైన్యం వలె ఉండాలి" 4. మేము ఆంక్షలు పేర్కొంటూ, ఆగ్రహించిన యూరోప్ లో తిరుగుతూ మరియు సమీక్ష చేసే సమాచార రకాన్ని వ్యతిరేకంగా అధికారం లేని అనుభూతి ... 5. కాథలిక్ పట్రియార్క్: తిరుగుబాటుదారులు మానవ రక్షణగా ఉపయోగించారు క్రైస్తవులు: ఇంటర్వ్యూ గ్రెగొరీ LAHAM శుక్రవారం, జూన్ 1, 2012
 
mistafield గారెట్ 666 CIA డార్క్ synnek1 కాని, వారు రెండు సంవత్సరాల ఉంటే: మీరు చెయ్యలేక ఆ, ఆ: నాకు ఓడించడానికి: లేదు కూడా ఒకసారి! మరియు మీరు: మీరు ఎల్లప్పుడూ విఫలమైంది మరియు ఎల్లప్పుడూ ఒక చెడు అభిప్రాయాన్ని చేసిన: ఈ పేజీ ఎందుకంటే: మీరు కనుక పట్టు వదలని మరియు మీరు అప్పగించాలని లేదు బహుశా ఎందుకంటే:? మీరు భయపడుతున్నాయి: ఆ: మీ ప్రధాన పూజారి: సుప్రీం రోత్సుచైల్డు: Pharisee రబ్బీ KAKAM IMF OF: మీరు కూడా, మీరు వెళ్ళండి: ద్వారా: సల్ఫ్యూరిక్ ఆమ్లం యొక్క బిన్: స్పర్థ మీ లేకపోవడంతో: ఎలా, అనేక ఇతర సంతోషంగా Satanists చనిపోయే వెళ్ళి ఉంటాయి?
ఎందుకంటే: పరాన్నజీవి IMF యొక్క స్థానం: యూదు క్రిమినల్, స్పా (ప్రైవేట్ సొంతమైన, రోత్సుచైల్డు, మొదలైనవి .. మరియు: బుష్, మొదలైనవి ..: సంస్థ) IMF యొక్క: ప్రపంచ బ్యాంకు: ఈ మారింది: ఒక పదార్థం " అన్ని మానవజాతి కోసం, లేదా మరణం జీవితం "! నిజానికి, ప్రజలు మద్దతు లేదు: కాలం: డబ్బు ఖర్చు: ముందు ఆ కు అందువలన దాని విలువ యొక్క 270% (మూలం శాస్త్రవేత్త ప్రొఫెసర్ Giacinto Auriti), సమానం:: ప్రజలు వ్యతిరేకంగా విప్లవాలు చేయండి కాలేదు: మసోనిక్ oligarchies: వారు ఊచకోత చేయండి: అన్నీ పీపుల్స్ వ్యతిరేకంగా, ఒక ప్రపంచ యుద్ధం లో: అణు (వారు నిర్మాణ చేస్తున్నాం ఎందుకంటే ఎందుకు,, సిరియా లో సంపాదించిన ఉన్నాయి: ప్రపంచ యుద్ధం చేయడానికి ప్రేరణ). కాదు, ఒకవేళ: IMF కూలిపోతుంది? అన్ని మరణిస్తారని!
ఎవరు మీరు యూదుడు అని అన్నారు? మీరు మాత్రమే మరుగుజ్జు ఉంటాయి! కానీ ఈ నిండా ప్రదర్శించారు ఉంది: ఒక సమయం: ఎక్కువ, "Satanists లేవు: బాధ్యత" నిజానికి, మీరు ఇవ్వాలని కాదు: ఒక సందేశాన్ని: ప్రపంచంలో అత్యంత ధనిక యూదులు కు: అంటే, IMF యొక్క మాస్టర్స్! ఎందుకంటే, మీరు గా (evoluted కాదు) ఒక జంతువు కోసం తార్కిక ఉంది, ఒక జంతు వంటి, చలనం లేని మరణిస్తారని! ఇడియట్, మీరు, నన్ను వ్యతిరేకంగా పోరాటం గెలుచుకున్న చేయవచ్చు యొక్క భావిస్తున్నాను! మరియు కూడా మీ స్వంత విధి యొక్క సంఖ్య, మొత్తం, మానవజాతి యొక్క విధి పట్టించుకోనట్లు, మరియు లేదు!నేను డిమాండ్ ఎందుకు ఆ పని: ఆ: కూడా Satanists: అవి నా అభ్యర్థిత్వాన్ని మద్దతు: Israele రాజుగా: కేవలం ఎందుకంటే, చెడు అన్ని కోసం: ఆ: నేను Satanists వ్యతిరేకంగా చెయ్యగలరు? నేను భౌతికంగా ఎవరైనా చంపుతారు లేదు! ఖచ్చితంగా అన్ని ఒక అణు ప్రపంచ యుద్ధం లో మరణిస్తారు, అయితే!
@ GarrettDark ---> మీరు నివసించే, వాస్తవానికి, లేవు: యూదులు వారు అన్ని మీరు తో జీవించడానికి చాలా గొప్ప ఎందుకంటే! కానీ వారు అన్ని ఇక్కడ ఉన్నారు: మాతో ఈ పేజీలో కానీ సాధారణ ADSL ద్వారా: ఎలా goyim (మానవ రూపంలో జంతువులు), కానీ, వారి సిబ్బంది తో: కనుక ఇంట్రానెట్: మీరు a, వాటిని అన్ని వాటిని ఒక సందేశాన్ని ఇవ్వగలిగిన బాధ్యత Satanist చేయాలి!
నిజానికి, కేవలం బ్యాంకు నాణాల సుంకం కోసం: ప్రపంచంలోని అన్ని డబ్బు 100% అదృశ్య అవుతుంది: (: ఇది కేవలం ఉంది,, కంప్యూటర్లో వ్రాసిన వారికి ఒక నంబర్, ఇది వారికి ఖర్చు ఏమీ) వారు ప్రభుత్వానికి డబ్బు ఇవ్వాలని , ప్రభుత్వం, డబ్బు చెల్లిస్తుంది:, ఆ ద్వారా, పొందారు: సతో యొక్క టైటిళ్లు (బాట్ CCT: బిల్లులు), అందువలన: వారు సంతులనం లో, బడ్జెట్ ముగించారు: ie: సున్నా! ఈ మాత్రమే ఉంది: మొదటి: మూడు మోసాలు యొక్క: ఆ: ఇల్లుమినాటీ యూదులు, పీపుల్స్ వ్యతిరేకంగా చేయండి: ఫ్రీమాసన్రీ క్లిష్టపరిస్థితి!
GarrettDark అన్నారు: అల్లాహ్ "ముస్లింలు దేవుడు, దేవుని." "; క్రిస్టియన్ యొక్క దేవుడు అంటారు" దేవుడు "; యూదుడు యొక్క గాడ్ 'పాత నిబంధనలో ఉన్న దేవుని' గా పిలుస్తారు యెహోవా యొక్క సాక్షులు దేవుని ఉంది." యెహోవా "; మోర్మాన్ యొక్క దేవుడు" హెవెన్లీ తండ్రి "- సమాధానం. -> @ గదిలోకి తీసుకెళ్లాడు 666 డార్క్ CIA IMF ---> దేవుని మాత్రమే ఒకటి:! మరియు పేర్లు అనేక ఉంటుంది: కానీ, పర్సన్ ఎల్లప్పుడూ మాత్రమే ఒకటి ఉదాహరణకు, ఎవరైనా మీరు కాల్ ఉండవచ్చు: Satanist, దేశద్రోహి, క్రిమినల్, నరమాంస భక్షకుడు: తదితర .. కానీ, మీరు అయితే, ఉంటుంది: మాత్రమే, మరియు ఎల్లప్పుడూ అదే: అశుద్ధం యొక్క ముక్క, ఆ నీవు కళ!
@ GarrettDark666 IMF CIA -> మీరు మొత్తం అబద్దమాడువాడు ఉన్నాయి ((తో, 1000 వేర్వేరు గుర్తింపులు)) మరియు యాదృచ్ఛికంగా, ఏ ఒక శాతాన్ నిజాయితీ గల అని ఆశించటం! నాకు వ్యతిరేకంగా:: మరియు అన్ని ప్రజలు వ్యతిరేకంగా ఇక్కడ ప్రతి ఒక్కరూ మీరు మీ IMF రక్షించడానికి ఎలా చూడగలరు ఎందుకంటే మీరు రాజ్యాంగం వంచించారు ఉంది! మరియు ఎలా, మీరు Satanists నియంత్రణ తీసుకున్న, మరియు మీరు దెబ్బతిన్న ఉన్నాయి: YouTube మరియు Google. @ CIA 666 గారెట్ "డార్క్" -> ఇడియట్! నేను కాంతి స్వభావం ఉంది, ఒకవేళ బాధ్యత కాదు: లక్షణాలను, విచ్ఛిన్నంతో యొక్క చీకటి
@ 666 IMF CIA [మీరు అన్ని "కంగారు" ఉంటుంది: ఎందుకు సాతానిజం: ఇన్స్టిట్యూషనల్: తప్పనిసరిగా తొలగించాలి] -> రాజకీయం చేసిన తీవ్రవాదులు, [(కాదు: సామ్రాజ్యవాద ఒక ప్రసంగంలో (షరియా, ధర్మశాస్త్రం IMF, etc ...)]: నిజమైన: ప్రతినిధులు: దేవుని, మతం లేదా అది నా కారణం ఉన్నాయి:! కోసం: మరియు: అన్నీ నిజమైన మతాలు జాన్ పాల్ II (యెహోవా యొక్క సాక్షులు (అన్ని అత్యంత దారుణమైన తప్ప) తో, అస్సిసి కలిసి వచ్చింది వారు అన్ని కలిసి సోదరులుగా ప్రార్ధించినచో, మరియు "చంపడానికి ఎప్పుడూ: దేవుని పేరు లో ఎవరైనా!" చెప్పాడు ఆ విధంగా: వంటి సౌదీ అరేబియా గా దేవుని పేరు, లో చంపడానికి వారికి చేస్తుంది: అల్ Quaeda తన Salafis తో, వారు రహస్యంగా Satanists ఉన్నాయి: మాత్రమే
♰ Synnek1: అంటే, GarrettDark: పరిచయం బ్లాక్ యాక్టివేట్. యూజర్ ఒక పరిచయాన్ని వారిలా జోడించారు మీరు సందేశాలను పంపలేరు. ipse Venena Bibas! నేను టీ ♰ [♚ MENE ★ ★ Techel పెరెస్] పాక్స్ ♰ CSPB CSS MLNDSMD VRS N SMVS MQL IVB ♰ ద్వారా "మీకు చేసిన మీ విషపూరితము త్రాగడానికి" ★ రీ Unius ♥ కింగ్ ♥ పడిపోయారు క్రాస్ చేసిన అన్ని ఆ నేరస్తులకు తప్పు చేసిన ఇస్రేల్ Mahdi. మీరు నాతో కలిసి ప్రార్థనL'utente Synnek1: అంటే, GarrettDark: ha attivato ఇల్ blocco డీ contatti. నాన్ potrai inviargli messaggi సే l'utente నాన్ టి ha aggiunto contatto వస్తాయి. ipse venena bibas! నేను క్రాస్ పడిపోయారు ఎవరు అన్ని ఆ నేరస్తులకు తప్పు చేసిన ♰ [♚ MENE ★ ★ TECHEL పెరెస్] ♰ పాక్స్ ♰ సి SPB CS SMLNDSMD VR SN SM VS MQ LIVB ♰ ★ రీ Unius ద్వారా ♰ "మీకు చేసిన మీ విషపూరితము త్రాగడానికి" ♥ ♥ ఇస్రేల్ లో ♥ Mahdì పాలస్తీనా కింగ్. మీరు నాతో కలిసి ప్రార్థన
@ GarrettDARK CIA Synnek1 IMF 666 ---> నాకు తెలుసు: గాడ్ అమెరికా (మొత్తం ప్రపంచం లో ఉంది) లో ముఖ్యమైన అని, ఆపై, ఎందుకు, మీ satanists, నియంత్రణ తీసుకున్న: google మరియు youtube, మొదలైనవి .. ? 1. WHAT ఇతర ప్రపంచ అణు యుద్ధం IMF: డు నిర్ణయించింది; IMF తన అజెండా పోషించింది నాటికి: తదుపరి మరియు కొత్త Shaoh, వ్యతిరేకంగా ఒక కొత్త హోలోకాస్ట్ చేయండి కోసం: నా యూదు సోదరులు మరియు సోదరీమణులు? ఖచ్చితంగా: సైతాను యొక్క ప్రధాన పూజారి, మీ వంటి, ఈ అన్ని విషయాలను తెలుసుకోవడం మంచిది!
 
@ రోత్సుచైల్డు బుష్ @ 666 322 -> నేను నిష్పాక్షికంగా: నేను మాత్రమే, మీరు వ్యతిరేకంగా ఒక ఆధిపత్యం కలిగి ఉన్నాయి: వ్యతిరేకంగా: మీ Talmudic దుష్ట ఈ యొక్క, (ఎందుకంటే, అది noone కోసం హార్డ్ కాదు), కానీ నేను మీ విషాదకరమైన ముగింపు ఉంటుంది ఎలా నేరస్థుల అంతర్జాతీయ (మరియు మీ అన్ని accomplices యొక్క) యొక్క మీ అనుభవం: మీరు నాకు వస్తాయి లేదు ఉంటే: వెంటనే!
MarlaMarleen MarlaMarleen ha pubblicato అన్ commento 12 minuti FA UniusRei3 は スパマー で は あり ませ ん.彼 は 重要 な 貢献 を 行う UniusRei3 ఒక స్పామర్ కి వేరే లేదు. అతను ఒక ముఖ్యమైన తోడ్పాటు చేస్తుంది. ఏ శక్తి మీరు ట్యూబ్ వెనుక? ఆపై --- మీ మెదడు ఉపయోగించండి! UniusRei3 IST kein అసందర్భ సందేశాలను పంపేవారిని మూసివేసింది. ఎర్ leistet einen wichtigen Beitrag. Warum gerade hier? Welche Macht steckt hinter YouTube? ఉండ్ డన్న్ denkt weiter!
    
@ Synnek1 -> మీరు క్రిమినల్ ఉంటాయి: 1. మీరు మరియు మీ మ్యూజిక్! 2. మీరు మరియు మీ చిహ్నాలు! 3. మీరు మరియు మీ ద్వేషం! 4. మీరు మరియు మీ చెడు! 5. మీరు మరియు మీ నరమాంస! 6. మీరు మరియు మీ blasfemy! నీవు మధ్యమపురుష ఏకవచనము ఈ విషయాలు మీ సైట్లో చూపిన! అమెరికన్ ప్రభుత్వం ఒక క్రిమినల్ ప్రభుత్వం ఎందుకు ఆ పని!
కోర్సు యొక్క: FEistyForJustice నిజానికి, Synnek1 ఉంది: మరియు అదే vulgarity: రెండు అదే ఉపయోగం liguistico ఉంది! మరియు ఒక ముస్లిం మతం అసభ్యమైన ఎప్పటికీ! కానీ నిజమైన ముస్లింలు ఇక్కడ ఎందుకు లొంగినట్టి ఉన్నాయి: వారికి, ఎందుకంటే: (ముంచే వారనీ ఇల్లుమినాటీ od IMF అమెరికన్ యూదులు వంటి) కూడా పిరికివ్యక్తులు మరియు: కూడా Saudis Satanists ఉంటాయి? ప్రజా లో నాకు మాట్లాడటం ధైర్యం కలిగి ఎప్పటికీ! మీరు నిజమైన ముస్లిం మతం ఉన్నాము అంటున్నావు? సరి! అప్పుడు మీరు నాకు జవాబివ్వడానికి: [ప్రశ్న] ఈ పదం మధ్య తేడా: "polytheist", మరియు పదం మధ్య: "idolatry"! దయచేసి ....
నేను షిట్ ఈ PLANET ఒక "సంస్థ" లేదు! నేను దేవుని కింగ్డం నుండి పోస్ట్! @ 666 IMF ---> తల్లి ఉంది: ప్రతి సంస్థ యొక్క ఇప్పటి ఫ్రెంచ్ విప్లవం ద్వారా: మరియు ఏ Shoah చేయండి:: ఇస్రేల్ దృష్టిలో ఉంచుకుని నాశనం కోసం ఒక జీవి "సైతాను యొక్క యూదుల" నా యూదు ప్రజలు వ్యతిరేకంగా, అంటే, బ్యాంకింగ్ నాణాల సుంకం యొక్క మసోనిక్ వ్యవస్థ: మరియు దాని క్షుద్ర సంఘాలు నేరస్థులు: అన్నీ ఫ్రీమాసన్రీ మరియు సాతానిజం మొదటి!
    
[క్రిమినల్ ముస్లిం మతం తొలగించు షరియా] [ఒక ముస్లిం మతం మరియు క్రైస్తవ ఉండాలి?] నేను చాలా ముస్లిం మతం మరియు క్రైస్తవ రెండు కావాలని ఆశపడ్డాను, కానీ కొన్ని పాయింట్లు రెండు మతాలు కేవలం వివిధ ఉండవు, కానీ వారు వ్యతిరేకించారు ఎందుకంటే అది, పూర్తి సాధ్యం కాదు. మరియు ఈ చెడు ఏదో కాదు. ఖురాన్ లో disbelievers చెప్పబడింది గా: "మీరు మీ మతం కలిగి ఉంటాయి మరియు నా మతం కలిగి ఉంటాయి." ముఖ్యమైన విషయం మేము ఒక మరొక కోసం కలిగి గౌరవం ఉంది. గౌరవం కన్నా, అది ఆప్యాయత మరియు ప్రేమ ఉంది. అతను అన్ని ఇతర మానవ జీవులు ప్రేమిస్తున్న అని ముస్లిం మతం సోదరుడు డియర్, దేవుని మీరు ప్రేమిస్తారు. మీ విశ్వాసానికి ప్రామాణికంగా ఉంటుందని, మరియు గని విశ్వసనీయంగా ఉంటుందని నాకు పుష్. నేను చాలా నా విశ్వాసం విశ్వసనీయంగా ఉంటుందని మరియు అవుతాయో ప్రామాణికంగా ఉంటుందని మీరు పుష్ ఒక విధి కలిగి ఉంటాయి. కానీ మీరు ఈ విధంగా ఎవరైనా బ్లాక్మెయిల్ కాదు: "! పోప్ బెనెడిక్ట్ XVI ప్రవక్త మహమ్మద్ గుర్తింపు తప్ప కాదు చర్చిలు, సౌదీ అరేబియా లో అనుమతి ఉండాలి" ఎవరూ బ్లాక్ చేయడం తప్పక అదే టోకెన్ ద్వారా, ఈ విధంగా:
[క్రిమినల్ ముస్లిం మతం తొలగించు షరియా] [ఒక ముస్లిం మతం మరియు క్రైస్తవ ఉండాలి?] 'ముస్లింలు క్రీస్తు, దేవుని యొక్క పుత్ర ఫిగర్ గుర్తించాలని లేకపోతే, వెస్ట్ లో మసీదు లేదు ఉండాలి. "ట్రూ సహనం అతను వంటి ఇతర గుర్తించడం అంటే లేదా ఒక వాటిని కావాలని ఆశపడ్డాను విధంగా ఆమె, కాదు! మీరు క్రీస్తు యొక్క దైవత్వం గుర్తించదు చేయవచ్చు (అయినప్పటికీ క్రైస్తవులు కోసం అవసరమైన విశ్వాసంలో ఉంది) మరియు నేను (అది ముస్లింలు కోసం అవసరమైన విశ్వాసంలో అయినప్పటికీ) ముహమ్మద్ యొక్క భవిష్య స్వభావం గుర్తించాలని కాదు. నేను చేయగలిగిందంతా అయితే అది ముహమ్మద్ నిజంగా దేవుని ప్రవక్త, "ప్రవక్తలు యొక్క ముద్ర", మరియు ఈ కారణంగా గౌరవం ముహమ్మద్ యొక్క మూర్తి కొరకు ఆ మీ కోసం ప్రాథమిక ఎందుకు అర్ధం చేసుకొనే ప్రయత్నం. ఇది నాకు ప్రాథమిక ఎందుకు మీరు అర్థం చేసుకోవడానికి ప్రయత్నించండి అని క్రీస్తు "దేవుని యొక్క కుమారుడు" అని మరియు ఈ కారణంగా గౌరవం కోసం యేసు. యొక్క ఫిగర్ ఈ మేము వివిధ మరియు ఆ వ్యత్యాసం గురించి ఇంకా సంతోషంగా ఉన్నామని గుర్తింపు కలిగి ఉన్నాడని, మేము మంచి ఫ్రెండ్స్ అని లేదా సోదరులుగా కలిసి జీవించడానికి చేయవచ్చు కేసు ఉండాలి.
@ ఎర్డోగాన్ ఒబామా, హిల్లరీ, CIA IMF NATO: మొదలైనవి .. అన్ని వ్యక్తులు మాసన్ మతస్తులు మరియు Satanists కు ---> ఇప్పుడు, మీరు precipitate కోరుకున్నాడు ఆ: సిరియా ఈ సామూహిక హత్యాకాండ లో? 1): మీ కోసం నేను రెండు ప్రశ్నలు. ఇష్టం, మీరు చెయ్యగలరు: "ఇప్పుడు, మీరు చేయవచ్చు అన్ని Salafi (సౌదీ అరేబియా తో, మీరు పరిచయం చేశారు, అల్ ఖైదా,, యొక్క):: ఒక ప్రభుత్వం: అతను హత్య తర్వాత, Assad చెబుతాను కలిసి వ్యతిరేకతను: ఆ తో, ఉంది అల్ ఖైదా "కుడి, ఉంటే: ప్రభుత్వం విడిచి:: ఒక రెజిమే Assad కూడా అవకాశం కలిగి రాజ్యాంగం మారింది! 2). కానీ, ఒకవేళ, అల్ ఖైదా, విజయాలు: మీరు ఇస్రేల్ మొదలు బలవంతం లేదు: విడి ప్రపంచ యుద్ధం III? lol. మీరు ఎల్లప్పుడూ చెప్పగలను: లేదా అల్ ఖైదా మీ దళాలు అని చూసిన "!? సరి మీరు నన్ను చంపడానికి:? (మేము ఎల్లప్పుడూ మాకు మీరు చేయడానికి అనుమతించింది వలన) క్రిస్టియన్ అమరుల, కానీ ఇస్రేల్ మీరు ముట్టుకునే లేదు"
 
@ MarlaMarleen - మీరు ఉంటుంది: పట్టించుకోకుండా: ఏ సాధ్యం: మానవాతీత విషయాలను రూపంలో (నిజానికి, దేవుడు వారిని hates!) ఎల్లప్పుడూ సహేతుకత్వం మరియు నిర్దిష్ట డేటా అంటే: ఆ వ్యాప్తి చెందడం ఉంటుంది! lol. కోల్పోతారు:: హోలీ సువార్త, youtube యొక్క Satanists కు ఖచ్చితంగా, మీ మంచితనంలో మీరు మిస్ తయారు ఎప్పటికీ! ఎందుకంటే, వారు మరణించారు సాధ్యం భయం కలిగి ఉంటే? వారు చర్చికి వద్ద ఒకసారి పారిపోవడానికి ఉంటుంది! మీ నోబుల్ గుండె గుండా వెళుతుంది: అది ముఖ్యంగా ఇక్కడ వారు, ఆకలితో మరియు దేవుని వర్డ్ కోసం ఎక్కువ ఆశ ఎందుకంటే!
26/07/2012: సిరియా: [సిరియా లో అల్ ఖైదా:: షరియా]: నా ఇస్రేల్ వ్యతిరేకంగా అన్ని వారు అమెరికా సంయుక్త (పెద్ద దుష్టశక్తి 666 IMF) మరియు సౌదీ యొక్క minions అరేబియా [చిన్న సైతాను ఉన్నాయి] అల్-ఖైదా అనుబంధ ఇస్లామిక్ తిరుగుబాటు సున్ని- Salafi: వ్యతిరేకంగా చేసిన పోరాటంలో: Assad, ఫోటోలు, వీడియోలు మరియు: వాదనలు: యొక్క: దాడులు: వందల ఉనికిని నిర్ధారించండి: సిరియన్ భూభాగం మీద తీవ్రవాదులు: [(ఒక నీడ లేకుండా: సందేహం, ఒకవేళ వెస్ట్ యొక్క అసత్యాలు: కాదు :) ఈ macabre స్టేజింగ్ మద్దతు ఇకపై చేయగలిగింది]. చాలా: రష్యా, సోమాలియా మరియు మాలి లో: సహా విదేశీ దేశాల నుంచి వస్తుంది. బ్రిటిష్ సంస్థ: కోసం: ఒక షాట్:: నివసిస్తున్న సైనిక-నేతృత్వంలోని పాశ్చాత్య దేశాలు రక్షణ యొక్క ఊహలను విసురుతాడు. డమాస్కస్. ఎవరు తిరుగుబాటుదారులు:: పోరాటం: వ్యతిరేకంగా: యొక్క పాలన: సిరియా వాయువ్య లో మినహాయింపు:: అల్-ఖైదా మరియు వందల: Assad ఒక మిత్రదేశం దొరకలేదు ఇస్లామిస్ట్లకు విదేశీ దేశాల నుంచి వస్తాయి. అత్యంత ప్రతినిధి రాష్ట్రాలు ఇరాక్, లిబియా, ఈజిప్ట్, ఆఫ్గనిస్తాన్ ఉన్నాయి. (AsiaNews / ఏజెన్సీలు)
[సిరియా లో అల్ ఖైదా: షరియా]:: వారు అమెరికా సంయుక్త (పెద్ద దుష్టశక్తి 666 IMF) మరియు సౌదీ యొక్క minions అరేబియా [చిన్న సైతాను ఉంటాయి వ్యతిరేకంగా నా ఇస్రేల్]] కానీ రష్యా (Chechnya), యుక్రెయిన్, మరియు మాలి నుండి సభ్యులు కూడా ఉన్నాయి : సోమాలియా. చాంధసవాదులకు ఉనికిని అనేక వీడియోలు ద్వారా నిర్థారించబడింది కనిపించింది: జిహాదిస్ట్ వెబ్సైట్లలో, ఆ: అవి కవర్ ముఖాలు తో పురుషులు చూపించు ఆ: పవిత్ర యుద్ధం కనబడుతున్నవి ప్రశంసలు: మిషిన్గన్లు, బాంబులు: నలుపు జెండా కదలటం: అల్-ఖైదా యొక్క. ఒక సినిమాలో: ఇటీవల రోజుల్లో కనిపించింది: మరియు: YouTube లో పోస్ట్ ఒక వాయిస్-over yells "మేము ఏర్పాటు చేస్తున్నారు: కణాలు: యొక్క: kamikaze: కొరకు: కొనసాగించాలని: జిహాద్:. దేవుని పేరు లో" నేటి వరకు: యొక్క:: ఇస్లామిక్ అతివాద బృందాలుగా: ప్రతిపక్ష ఉనికిని తిరస్కరించారు దాని ర్యాంకులు మధ్య, కానీ: నిపుణులు ప్రకారం, టర్కీ తో సరిహద్దులను: మరియు: ఇరాక్ (నేరస్థులు) మారాయి: సేకరణ: నిజమైన మరియు: వారి కేంద్రాలు: కోసం: అన్నీ:: సున్ని ముస్లిం మతం ప్రపంచంలోని మిలీషియా. కొన్ని అల్ ఖైదా-కోసం దృష్టాంతంలో సిరియన్ "అయస్కాంతం" వర్ణించాడు మరియు ఉన్నాయి: దాని అనుబంధ (AsiaNews / ఏజెన్సీలు).
[సిరియా లో అల్ ఖైదా: వారు అమెరికా సంయుక్త (పెద్ద దుష్టశక్తి 666 IMF) మరియు సౌదీ అరేబియా యొక్క minions ఉన్నాయి [చిన్న దుష్టశక్తి: షరియా]: నా ఇస్రేల్ వ్యతిరేకంగా అన్ని]] సాక్షులు అంటున్నారు ఆ: బాబ్ అల్-Hawa, బదులుగా: టర్కిష్ సరిహద్దు లాక్ , వందల: అపరిచితులు ఈ రోజులు ఎంటర్ చేశారు: అలెప్పో యుద్ధం ఉచిత సిరియన్ సైన్యం మద్దతు. ఈ: ఆ: ఆసియా మరియు ఉత్తర ఆఫ్రికా అంతటా ఈ ప్రజలు డ్రైవర్లు, అది కాదు: ప్రజాస్వామ్య కోరిక, కానీ Alawites, షియా యొక్క తెగ నిర్వచించటానికి "nusayrs" యొక్క శ్రేష్ఠమైన శిక్ష (భేధించిన) అవమానకరమైన పేరు: బషర్ అల్-Assad. ఇరాక్ నుండి jihadists: అలెప్పో ఉత్తర ప్రావిన్స్లో పోరాట పెరుగుదల ఈ రోజుల్లో వందల ఆకర్షించింది. నిర్ధారణ అలాగే వస్తుంది: ఇరాకీ ప్రభుత్వం ఇటీవల సర్వే సిరియన్ భూభాగం మీద కార్యాచరణ తీవ్రవాదులు అదే సమూహం భాగంగా ఉన్న: దాడులు పేర్కొన్నారు: ఇటీవల నెలల్లో ఇరాక్ కదిలిన ఉన్నాయి: ఆ. "మన జాబితాలు: అనుమానాస్పద - అన్నారు: Izzar అల్-Shahbandar, ప్రధాన మంత్రి కి సలహాదారుడు, (AsiaNews / ఏజెన్సీలు)
. సిరియన్ అధికారులకు ఆ సరిపోవడం "చిత్రాలు -] మేము అదే పేర్లను [సిరియా లో అల్ ఖైదా:: షరియా]: నా ఇస్రేల్ వ్యతిరేకంగా అన్ని వారు అమెరికా సంయుక్త (పెద్ద దుష్టశక్తి 666 IMF) మరియు సౌదీ యొక్క minions అరేబియా [చిన్న సైతాను ఉంటాయి] అల్-ఖైదా సమూహాలు లింక్ కొన్ని చర్చా వేదికల్లోకి కనిపించింది కూడా యొక్క చూపించు:. నల్ల:: లిబియా లో యుద్ధం అనుభవజ్ఞులు Naharnet, ఏజెన్సీ లెబనాన్ ప్రకారం, పురుషులు కొన్ని ధరించి ఆ: "విప్లవకారులు: చదువుకోవచ్చు ఒక బ్యానర్ జళిపిస్తున్నాడు . యొక్క ట్రిపోలి యొక్క బ్రిగేడ్ "నిర్ధారణ: సిరియన్ మట్టి న ఇస్లామిక్ చాంధసవాదులకు ఒక వెఱ్ఱియెత్తిన కార్యకలాపాలు సంఖ్య నుంచి వస్తుంది:. అల్-ఖైదా కూడా ప్రకటించింది దాడులు డిసెంబర్ వరకు సిరియన్ గడ్డపై జరిగిన కనీసం 35 కారు బాంబు దాడులు మరియు 10 ఆత్మాహుతి దాడులు కలిగి . యొక్క: ఈ 4 అల్ ఖైదా యొక్క "ఫ్రంట్ Nusra" ద్వారా పేర్కొన్నారు చేశారు ఉనికిని:.. ఉచిత-సిరియన్ సైన్యం మధ్య జిహాదిస్ట్ సమూహాలు ఒక దౌత్య స్థాయిలో అనేక వివాదాలు నిధులు సేకరించింది శుక్రవారం నాడు Sergey Lavrov, రష్యన్ విదేశాంగ మంత్రి, (AsiaNews / ఏజన్సీల)
అనుకూలంగా ఆమె రాజకీయ వ్యతిరేక Assad తో మద్దతు,:] యొక్క సంయుక్త ఆరోపణలు చేసింది [సిరియా లో అల్ ఖైదా:: షరియా]: నా ఇస్రేల్ వ్యతిరేకంగా అన్ని వారు అమెరికా సంయుక్త (పెద్ద దుష్టశక్తి 666 IMF) మరియు సౌదీ యొక్క minions అరేబియా [చిన్న సైతాను ఉంటాయి] ఇస్లామిస్ట్ తిరుగుబాటుదారుల. సుసాన్ రైస్, UN కు సంయుక్త రాయబారి, ఆ:: లేదు: అతను యొక్క స్థానం విమర్శించారు అతను అనేక సభ్యులు మరణించారు ఆ చివరి జూలై 18 డమాస్కస్ యొక్క బాంబు ఖండించింది పథకం ప్రముఖ, విధించబడటంతో కోసం బదులుగా కాల్: కొత్త ఆంక్షలు. కోసం సాయుధ జోక్యం:: ఇదిలా ఉంటే, అది ఎక్కువగా యొక్క ఊహలను మారుతోంది. అత్యున్నత పదవి నుంచి బలవంతంగా తొలగించు అధ్యక్షుడు Assad రాయల్ యునైటెడ్ సేవలు ఇన్స్టిట్యూట్ (RUSI), ఒక బ్రిటీష్ యొక్క సమస్యలు ప్రత్యేకించబడిన సంస్థ ఒక అధ్యయనంలో: అంతర్జాతీయ రాజకీయాలు మరియు రక్షణ, మధ్య ఒక అవకాశం క్లాష్ హెచ్చరిక సున్ని సమూహాలు మరియు సౌదీ అరేబియా మద్దతు: అరబ్ మరియు ఇతర రాష్ట్రాలు: హిజ్బుల్లాహ్ మరియు సిరియన్ సైన్యం సహా Shiite సైనికదళం,,, ఇరాన్ మద్దతు. అదనంగా, సిరియన్ పాలన యొక్క చేతులలో రసాయన ఆయుధాల బెదిరింపులను. (AsiaNews / ఏజెన్సీలు)
 
[సిరియా లో అల్ ఖైదా: షరియా]:: వారు అమెరికా సంయుక్త (పెద్ద దుష్టశక్తి 666 IMF) మరియు సౌదీ యొక్క minions అరేబియా [చిన్న సైతాను ఉన్నాయి నా ఇస్రేల్ వ్యతిరేకంగా అన్ని]: రసాయన ఆయుధాలు ఇస్రేల్ ఆందోళనలతోపాటు ఆ: ఇప్పటికే పంపిణీ ప్రారంభించింది వాయువు ముసుగులు] ఉనికిని సిరియా సరిహద్దు న నగరంలో. ఆయుధాలు లేదు:: యొక్క అవకాశం ఉపయోగం: డమాస్కస్ యొక్క సాంప్రదాయిక పథకం ద్వారా తీవ్రమైన ప్రమాదం ఇస్రేల్ యొక్క భద్రతా ఉంచుతుంది ఇటీవల రోజుల్లో, Shimon పెరెస్, ఇస్రేల్ అధ్యక్షుడు, అన్నారు. విషయంలో: సిరియా యొక్క భారీ ఆయుధాలు లేదా రసాయన ఆయుధాల అర్సెనల్తో:: హిజ్బుల్లాహ్:: లెబనీస్ Shiite సిద్ధాంతవాదులుగా కు పాలన యొక్క తరుగుదల, పెరెస్ ఆయుధాలు సంభావ్య బదిలీ భయపడతాడు లేదా ఇరాన్, కానీ: ఇస్లామిక్ వర్గాలు లింక్: కూడా దొంగతనం యొక్క ద్వారా కు అల్-ఖైదా. (AsiaNews / ఏజెన్సీలు)
] మైఖేల్ క్లార్క్, Rusi అధిపతి ప్రకారం, ఒక పాశ్చాత్య సైనిక జోక్యం అవసరం ముందు [సిరియా లో అల్ ఖైదా:: షరియా]: నా ఇస్రేల్ వ్యతిరేకంగా అన్ని వారు అమెరికా సంయుక్త (పెద్ద దుష్టశక్తి 666 IMF) మరియు సౌదీ యొక్క minions అరేబియా [చిన్న సైతాను ఉంటాయి] యుద్ధం గందరగోళాలతో దిగజారిపోయింది: ఆ. ": - అతను చెప్పిన - మేము మధ్యవర్తిత్వం వైపు తరలిస్తున్న కాని శస్త్రచికిత్స కూడా ఆ: మేము ఆ కావు యొక్క కదలికలు: మాకు." క్లార్క్ వాదించాడు: ఇటీవల రోజుల ఈవెంట్స్ ఆ పరిస్థితి లో ఒక తీవ్రమైన మార్పు సృష్టించిన: అవకాశం తొలగిస్తుంది: వివాదానికి ఒక దౌత్య పరిష్కారం. ఇప్పటికే ఆఫ్గనిస్తాన్ లో మరియు 2001 లో ఉపయోగించారు తిరుగుబాటు సమూహాలు, మద్దతుగా భూభాగం మీద ప్రత్యేక దళాలు:: "Rusi యొక్క తల జోక్యం సూచించారు. నివసిస్తున్న ఎగైనెస్ట్:: పాలనను (AsiaNews. 2011 లో లిబియా ఈ ఆపరేషన్లు కూడా ఒక షాట్ ఉండవచ్చు / ఏజెన్సీలు)
UniusRei3 15 నిమిషాల క్రితం ఒక వ్యాఖ్య పోస్ట్ [మీరు పొందలేని, ఈ ఒక రోజు మీ కోసం ఒక గాయం కావచ్చు, ఆ] అవును, యేసు, ప్రశంసించారు ఎప్పటికీ దేశం దేవుని కుమారుడు, దేవుని: "నేను ఆల్ఫా వద్ద మరియు ఒమేగా, మొదలు, చివర ... ఎవరు మరియు ఇతను మరియు ఎవరు, ఆల్మైటీ "(Rev 1.8) రాబోయే ఉంది. ఆమెన్ "ఖచ్చితంగా నేను త్వరగా వస్తున్న చేస్తున్నాను". కూడా నేను యేసు గా లార్డ్ తెలుసు! (Rev 22, 20). యేసు క్రీస్తు దేవుని, అతను దేవుని కుమారుడు. అతను హోలీ ట్రినిటీ భాగం. దేవుని తండ్రి, దేవుని కుమారుడు, మరియు దేవుని పవిత్రాత్మ! యేసు కేవలం మనిషి కాదు, అతను మానవ రూపంలో దేవుడు. (అంటే ఒకే ఒక భగవంతుడు)
@ YHWH నా పవిత్ర దేవుడు, మొదలైనవి [మీరు ఈ ఒక రోజు మీ కోసం ఒక గాయం కావచ్చు, ఆ, పొందలేని]. .. -> యేసు లార్డ్ ఉంది! యేసు గ్లోరీ రాజు ఉంది! యేసు కింగ్స్ రాజు ఉంది! ఈ చాలా అందమైన పాట. ఈ యేసు ప్రేమ ఉంది. యేసు క్రీస్తు అన్ని గ్లోరీ. 1:29 నుంచి 34 జాన్. మీరు ఈ సమస్యను చర్చించారు ప్రయత్నిస్తున్న కాదు, దేవుని నమ్మకం కానీ మీరు దేవుని సూచించడం ఏమి గా చాలా ఆసక్తికరమైన? ఉంటే కూడా నేను క్రైస్తవ మతం ఆక్రమణ ఒక మతం ఎలా అర్థం చేసుకోండి లేదు. పదం "క్రిస్టియన్" అంటే-క్రీస్తు-ఇష్టం. క్రైస్తవులు క్రీస్తు-వంటి ఉంటుంది చేసేందుకు ప్రయత్నిస్తున్నారు. రోమన్లు ​​9.5 యేసు దేవుని అని చెబుతారు, Hebrews1 దేవదూతలు అతనిని ప్రశంసిస్తూ చెప్పిన! మరియు మాకు "మానవులు" కి వెళ్ళడం లేదు? ఒకవేళ మీరు wan't లేదు: దేవుని మాట కు: మీరు ఉంటుంది చెప్పారు: ఒక రోజు విల్లు మీ మోకాళ్లపై యేసు ముందు


YouTube

YouTube

556230 iscritti
68334465 visualizzazioni video
 • UniusRei3
  UniusRei3 ha pubblicato un commento
  1 secondo fa
  @666 Angela Dorothea Merkel the Owner of masonic system of banking seigniorage --- human blood thou go: to drink from them? or have them, that bring him to your house? menschlichem Blut du gehen: um von ihnen zu trinken? oder haben sie, dass bringt ihn zu Ihrem Haus? il sangue umano tu lo andare: a bere da loro? oppure sono loro che lo portano a casa tua? Ты кровь человека пойти: пить из них? или у них, чтобы привести его в вашем доме?
 • UniusRei3
  UniusRei3 ha pubblicato un commento
  10 minuti fa
  @LetsPlayBilamba --- AMEN. ☠pax☠ +♰+ ☠pax☠ alleluia, ist stark: Satanismus in Deutschland, AMEN. tell me what you know: YOU PRAY TOGETHER TO ME! I know that lately you have little prayed: your evil god, and this is for your church of satan. I have done the wrong to all those criminals who toppled the cross ♰ [♚ MENE ★ TECHEL ★ PERES] ♰ PAX ♰CSP B CSSMLNDSM D VRS N SMV S MQLIV B ♰"Drink your poisons made by yourself" I am jewish Messiah the King of Israel and Mahdì in Palestine: ie one only people: i am universal brotherhood 
 • UniusRei3
  UniusRei3 ha pubblicato un commento
  1 secondo fa
  [to all subject : of the (master /owner) synnek1: the priest of satan] @LetsPlayBilamba --- no not is Wrong: for: GarrettDark ((the clerk of CIA: 666: that, Obama has sent to harm YOUTUBE, so that the IMF: may live: and the world may die)), because, he has recognized: somehow: my authority on the world! Perhaps we are all equal in the Kingdom of God? its position: (for me) is better than yours! Indeed, is of the life, of all Satanists: in google and youtube: Rothschild and his accomplices: will have to answer: because there can be no amnesty: about the removal of your lives!
 • GarrettDark
  GarrettDark ha pubblicato un commento
  1 ora fa
  My time.
 • LetsPlayBilamba
  LetsPlayBilamba ha pubblicato un commento
  1 ora fa
  @Garret Wrong :D
 • GarrettDark
  GarrettDark ha pubblicato un commento
  2 ore fa
  Time 5:19 AM
 • GarrettDark
  GarrettDark ha pubblicato un commento
  2 ore fa
  Still not Synnek1 idiot.
GarrettDark Synnek1 @ 666 -> because my authority: of unius REI: (universal King chosen by God) is already operational: in youtube: can not be applied: none amnesty, if it were done: crime, against: elements of this community, such as: will not be applied: the amnesty to those: that: they can not prove: that, they were forced: for reasons of force majeure: to not to submit their allegiance: to my authority: metaphysical and universal: to put end: to this criminal IMF! because: of all disasters: that: are happening in the world today? these: it happens all: because of their rebellion against me! calm! Therefore I always will try the your life, because it belongs to me!

@criminal internazional: Erdogan: Saudi Arabia: CIA NATO; Al Quaeda; salafis; Sharia, Talmud: ie all masonic system: of Banking seigniorage of: IMF; [oraprosiria. blogspot] items: 1. Dramatic testimony of Mother Agnes Mariam de la Croix, 2. Latest news from Homs and Kusayr From Mother Agnes Mary of the Cross 3. "The rebels are killing us. The army must remain " 4. We feel angry and powerless against the type of information that circulates in Europe and make review, claiming the sanctions ... 5. The Catholic Patriarch: Christians used as human shields by the rebels: INTERVIEW GREGORY LAHAM Friday, June 1, 2012

mistafield Garrett 666 CIA Dark synnek1 but, if they are two years: that, that you are NOT able: defeat me: not even once! and you: you've always failed and always made a bad impression: this page because: You are so obstinate and do not you surrender? perhaps because: you fear: that: your HIGH priest: THE SUPREME Rothschild: the Pharisee rabbi KAKAM OF IMF: do you, also, go YOU: through: the bin of sulfuric acid: for your lack of competence: how, many other unhappy Satanists are go to die?

because: the position of the parasite IMF: the Jewish criminal, SpA (private owned, Rothschild, etc. .. and: company: Bush, etc. ..) of the IMF: World Bank: this has become: a matter of "life, or of death "for all mankind! In fact, the people will not support: a long time: the cost of money: that: is equal to 270% of its value (source scientist Professor Giacinto Auriti) Therefore, prior to that: people could do the revolutions against: the Masonic oligarchies: they do massacre: against all Peoples, in a world war: nuclear (why, have gotten in Syria, because they're building: the motivation to make the world War). if, not: collapse the IMF ? all will die!

Who said that you are jew? you are only Troll! but this has been amply demonstrated: one time: of more, "there are NOT Satanists: responsible" In fact, you would not give: a message: to the world's richest Jews: ie, the masters of the IMF! because, it is logical for an animal (not evoluted) as you, will die unconscious, like an animal! idiot, you think of can win, a fight against me! and do not care about the fate of all, mankind, and, no even of your own destiny!
that's why I demand: that: even the Satanists: they support my candidacy: As king of Israele: simply because, for all of the evil: that: I can do against the Satanists? I did not physically will kill anyone! while certainly all die in a nuclear world war!

@GarrettDark ---> where you live, of course, there are not: Jews because they are all too rich to live with you! but they are all here: with us on this page but not through the normal ADSL: how the goyim (animals in human form), but, with their staff: intranet so: you can give them a message to all of them, as a Satanist responsible must do!

In fact, only for the bank seigniorage: the 100% of all money in the world becomes invisible: they give the money to the government (which, to them cost nothing: it is only, an number who, have written on the computer ), the Government pays, the money: that, has received, through: the titles of Sato (BOT CCT: bills), so: they closed, the budget in balance: ie: zero! This is only: the first: of three scams: that: the Illuminati Jews, do against Peoples: with the complicity of Freemasonry!

GarrettDark said: "Which God. Muslims God is "Allah"; Christian's God is called "God"; Jew's God is called 'Yahweh'. Jehovah's Witnesses God is "Jehovah"; Mormon's God is "Heavenly Father". --ANSWER -->  @garret 666 Dark CIA IMF ---> God is one only: and the names can be many: but, the Person is always only one! For example, someone might call you: Satanist, traitor, criminal, cannibal: etc. .. But, you will remain, however: only, and always the same: piece of shit, that thou art!

@GarrettDark666 IMF CIA --> You are a total liar ( (with, 1000 different identities) ) and incidentally, no one expects that Satan is sincere! You have Betrayed THE Constitution because here everyone can see how you defend your IMF: against me: and against all People! and how, you Satanists have taken control, and you have damaged: youtube and google. @CIA 666 Garrett"Dark" --> idiot! I am not responsible if, it is in the nature of light: the properties, of disintegration the darkness

@ 666 IMF CIA [You will have to "confuse" all of you: why Satanism: Institutional: must be removed]-> are not the terrorists, [(that have been politicized: in a speech imperialist (sharia, Talmud IMF, etc. ..)]: the true: Representatives: to God, or of religion! And, I have reason: for: all true religions came together to Assisi, with John Paul II (except: Jehovah's Witnesses ( the worst of all ) and they prayed all together as brothers, and said "never kill: someone in the name of God!" thus: those who kill in the name of God, such as Saudi Arabia does: with his Salafis of Al Quaeda, they are Satanists undercover: only

♰ Synnek1: ie, GarrettDark: activated the contact block. You can not send messages if the user has added you as a contact. ipse Venena Bibas! I have done wrong to the All Those criminals who cross tea Toppled ♰ [♚ MENE ★ ★ Techel PERES] PAX ♰ CSPB CSS MLNDSMD VRS N SMVS MQL IVB "drink your poisons made ​​by yourself" by ♰ ★ Rei Unius ♥ King ♥ Israel Mahdi. YOU PRAY TOGETHER TO ME
L'utente Synnek1: ie,  GarrettDark: ha attivato il blocco dei contatti. Non potrai inviargli messaggi se l'utente non ti ha aggiunto come contatto. ipse venena bibas! I have done the wrong to all those criminals who toppled the cross ♰[♚MENE ★TECHEL ★PERES] ♰ PAX ♰ C SPB CS SMLNDSMD VR SN SM VS MQ LIVB ♰"Drink your poisons made by yourself" ♰by★Rei Unius ♥ King ♥ in Israel ♥ Mahdì in Palestine. YOU PRAY TOGETHER TO ME

@GarrettDARK CIA Synnek1 IMF 666---> I know: that God is important in America (as in the whole world), and then, why, your satanists, have taken control of: google and youtube, etc. .. ? 1. WHAT OTHER WORLD NUCLEAR WAR THE IMF: HAS DECIDED TO DO; As the IMF has played in his agenda: the next and new Shaoh, for do a new Holocaust against: my Jewish brothers and sisters? sure: a high priest of satan, like you, should know all these things!
 @Rothschild Bush @ 666 322 -> I objectively: I have a superiority against you, not only: against: your Talmudic evil (because, it's not hard for noone), but I know how it will be the your tragic end, of this your experience of criminals international (and of all your accomplices): If you will not come to me: immediately!

MarlaMarleen MarlaMarleen ha pubblicato un commento 12 minuti fa UniusRei3 は スパマー で は あり ませ ん. 彼 は 重要 な 貢献 を 行う UniusRei3 isn't a spammer. He makes an important contribution. Which power is behind you tube? And then --- use your brain! UniusRei3 ist kein Spammer. Er leistet einen wichtigen Beitrag. Warum gerade hier? Welche Macht steckt hinter YouTube? Und dann denkt weiter!
   
@ Synnek1 -> you are criminal: 1. you and your music! 2. You and your symbols! 3. You and your hate! 4. You and your evil! 5. you and your cannibalism! 6. you and your blasfemy! all these things thou hast shown on your site! that's why the American government is a criminal government!

of course: FEistyForJustice is Synnek1 , indeed: both have the same use liguistico: and the same vulgarity! and a Muslim will never be vulgar! but the true Muslims are humble here is why: even the Saudis are Satanists: and even cowards (like American Jews: Pharisees Illuminati od IMF) because, to them? would never have the courage to speak with me in public! You say you're a true Muslim? ok! Then you can answer to me: [ QUESTION ] the difference between the term: "polytheist", and between the term: "idolatry"! PLEASE ....

I DO NOT HAVE A "organization" IN THIS PLANET OF SHIT! I AM FROM KINGDOM OF GOD! @666 IMF ---> is the mother :of each institution by the French Revolution to the present: a single organism "synagogue of satan" for destroy hope of Israel: and do any Shoah: against my jewish people, ie, the Masonic system of banking seigniorage: and its occult associations criminals: first of all Freemasonry and Satanism!
   
[CRIMINAL MUSLIM REMOVE SHARIA][ Can one be Muslim and Christian?] I would like very much to be both Muslim and Christian, but it cannot be done, because on some points the two religions are not just different but they are opposed. And this is not something bad. As Muhammad said to the disbelievers in the Qur'an: "You shall have your religion and I shall have my religion." The important thing is the respect we have for one another. More than respect, it is affection and love. Dear Muslim brother, God loves you as he loves all other human creatures. Be faithful to your faith, and push me to be faithful to mine. I too have a duty to be faithful to my faith and to push you to be faithful to yours. But you cannot blackmail anyone by saying: "No churches should be permitted in Saudi Arabia, unless Pope Benedict XVI recognised the prophet Mohammed!"By the same token no one ought to be blackmailed, saying:

[CRIMINAL MUSLIM REMOVE SHARIA][ Can one be Muslim and Christian?] 'If Muslims do not recognise the figure of Christ, Son of God, there shall be no mosque in the West." True tolerance means recognising the other as he or she is, not as one would like them to be! You cannot recognise the divinity of Christ (even though is an essential dogma for Christians) and I cannot recognise Muhammad's prophetic nature (even though it is an essential dogma for Muslims). I can however try to understand why it is fundamental for you that Muhammad be God's prophet, indeed the "seal of prophets", and for this reason respect the figure of Muhammad. And you could try to understand why it is fundamental for me that Christ be the "Son of God" and for this reason respect the figure of Jesus. Should this be the case we can live together as good friends or even as brothers, having recognised that we are different and yet happy about that difference.

@ Erdogan Obama, Hillary, CIA IMF NATO: etc. .. to all Masons and Satanists ---> now, that you wished to precipitate: Syria in this genocide? I have two questions for you: 1). like, you can: say to Assad, after he has killed: all Salafi (of, Al Qaeda, that, with Saudi Arabia, you have introduced) "Now, you can do: a government: together with opposition: that is, with Al Qaeda! "If, right: Assad had also changed the constitution to have the opportunity: to leave the government: as a REGIME! 2). but, if, Al Qaeda, wins: you do not force Israel to start: the Nuclear World War III? lol. or seen that Al Qaeda are your troops: you can always say "ok! You kill me: Christian martyrs (as we have always allowed us to do to you), but Israel? you do not have to touch ? "

@MarlaMarleen - you will have: disregard: any possible: form of supernatural phenomena (in fact, God hates them!) That is always the rationality and the specific data: that will be to prevail! lol. certainly, in your goodness you will never make you miss: lose: the Holy Gospel, to the Satanists of youtube! because, if they had no fear of be killing? they will flee at once to church! here because they are hungry and thirsty for the Word of God, especially when it: passes through your noble heart!

[Al Qaeda in Syria: they are the minions of USA(big satan 666 IMF) and Saudi Arabia[small satan: Sharia]: all against my Israel] 26/07/2012: SYRIA: Al-Qaeda allied Islamic rebel Sunni-Salafi: in the fight Against: Assad, Photos, videos and: claims: of: attacks: confirm the presence of hundreds of: militants on Syrian territory: [(without a shadow of: doubt, even if the lies of the West: not: longer able to support this macabre staging) ]. Most: comes from foreign countries including: Russia, Somalia and in Mali. British organization: for: the defense throws the assumptions of: a shot of: State military-led Western countries. Damascus. In the northwest of Syria: the rebels who: struggle: against: the regime of: Assad found an ally of: exception: al-Qaeda and hundreds of: Islamists come from foreign countries . The most representative states are Iraq, Libya, Egypt, Afghanistan.(AsiaNews / Agencies)

[Al Qaeda in Syria: they are the minions of USA(big satan 666 IMF) and Saudi Arabia[small satan: Sharia]: all against my Israel]] But there are also members from Russia (Chechnya), Ukraine, and Mali: Somalia. The presence of extremists is confirmed by several videos appeared: on jihadist websites, that: they show men with covered faces that: praise the holy war showing: machine guns, and bombs: waving the black flag: of al-Qaeda. In a movie: appeared in recent days: and: posted on Youtube a voice-over yells "we are forming: cells: of: kamikaze: for: continue: the jihad: in the name of God." To date: The opposition denies the presence: of: Islamic extremist groups: among its ranks, but: According to experts, the borders with Turkey: and: Iraq (the criminals) have become: a true and: their centers of : collection: for: militia of: all: the Sunni Muslim world. Some have described the scenario Syrian "magnet" for al-Qaeda and: its affiliates.(AsiaNews / Agencies)

[Al Qaeda in Syria: they are the minions of USA(big satan 666 IMF) and Saudi Arabia[small satan: Sharia]: all against my Israel]] Witnesses say that: Bab al-Hawa, instead of: locking the turkish border, hundreds of: strangers have entered for these days: to support the free Syrian army in the battle of Aleppo. This: that: drives these people across Asia and North Africa, it is not: the desire of democracy, but the exemplary punishment of "nusayrs" (heretics) derogatory name to define the Alawites, the sect of Shia : Bashar al-Assad. The increase in fighting in the northern province of Aleppo has attracted hundreds of these days: jihadists from Iraq. The confirmation comes as well: a recent survey by the Iraqi government that the militants operating on Syrian territory are part of the same group that: has claimed the attacks: that: have shaken Iraq in recent months. "Our lists of: suspicious - said: Izzar al-Shahbandar, advisor to the Prime Minister, (AsiaNews / Agencies)

[Al Qaeda in Syria: they are the minions of USA(big satan 666 IMF) and Saudi Arabia[small satan: Sharia]: all against my Israel]] we have the same names - match those of the Syrian authorities." The pictures appeared on some forums linked to al-Qaeda groups also show of: veterans of the war in Libya. According to Naharnet, Agency Lebanon, men are dressed in some of: black: that: brandishing a banner that read: "The revolutionaries of the brigade of Tripoli." Confirmation of: a frenetic activities of Islamic extremists on Syrian soil comes from the number of: attacks claimed by al-Qaeda itself. From December to have at least 35 car bombings and 10 suicide attacks that occurred on Syrian soil. of: these 4 were claimed by the "Front Nusra" of Al Qaeda. The presence of: jihadist groups among the free-Syrian army has raised many controversies on a diplomatic level. Yesterday Sergey Lavrov, Russian Foreign Minister, (AsiaNews / Agencies)

[Al Qaeda in Syria: they are the minions of USA(big satan 666 IMF) and Saudi Arabia[small satan: Sharia]: all against my Israel]] has accused the U.S. of: support with her political anti Assad, in favor of Islamist insurgents. He criticized the position of: Susan Rice, U.S. ambassador to the UN, that: not: he condemned the bombing of Damascus last July 18 that killed several members of: leading the scheme, calling instead for the imposition of : new sanctions. Meanwhile, it is increasingly becoming the assumptions of: armed intervention for: depose President Assad. A study by the Royal United Services Institute (RUSI), a British organization specializing in issues of: international politics and defense, warns of a likely clash between Sunni groups and supported by Saudi Arabia: Arab and other states: Shiite militias, including Hezbollah and Syrian army, backed by Iran. In addition, the threat of chemical weapons in the hands of the Syrian regime. (AsiaNews / Agencies)

[Al Qaeda in Syria: they are the minions of USA(big satan 666 IMF) and Saudi Arabia[small satan: Sharia]: all against my Israel]]The presence of: chemical weapons worries Israel that: has already begun distributing gas masks in the city on the border with Syria. In recent days, Shimon Peres, Israeli president, said that: the likely use of: weapons not: by the conventional scheme of Damascus puts at serious risk the security of Israel. In the case of: a fall of the regime, Peres fears the potential transfer of weapons: to Syria's heavy weapons or chemical weapons arsenal: to the Lebanese Shiite fundamentalists: Hezbollah: or Iran, but: also of theft by: Islamic groups linked to al- Qaeda. (AsiaNews / Agencies)

[Al Qaeda in Syria: they are the minions of USA(big satan 666 IMF) and Saudi Arabia[small satan: Sharia]: all against my Israel]] According to Michael Clarke, head of Rusi, a Western military intervention is necessary before that: the war degenerated. "We are not that: we are moving toward intervention - he says - but the surgery itself that: moves of: us." Clarke argues that: the events of recent days have created a radical change in the situation that: removes the possibility of: a diplomatic solution to the conflict. "The head of Rusi suggested the intervention of: special forces on the territory in support of rebel groups, already used in Afghanistan and in 2001: Libya in 2011. These operations may also include a shot of: State Against: the regime.(AsiaNews / Agencies)

UniusRei3 posted a comment 15 minutes ago [you can not afford, That, this may one day become a trauma for you] Yes, Jesus is God, the son of the living God, worthy to be Praised: "I am the Alpha and the Omega, the beginning and the end ... who is and who was and who is to come, the Almighty "(Rev 1.8). "Surely I am coming quickly" Amen. Even I know Jesus as Lord! (Rev 22, 20). Jesus Christ is God, He is the Son of God. He is part of the holy trinity. God the Father, God the Son, and God the Holy Spirit! Jesus was not just man, He was God in human form. (Ie ONLY ONE GOD)

[you can not afford, That, this may one day become a trauma for you] @ YHWH my holy God, etc.. .. -> Jesus is Lord! Jesus is the King of Glory! Jesus is the King of Kings! This is a very beautiful song. This is love for Jesus. All Glory to Jesus Christ. John from 1:29 to 34. If you believe in God, not trying to debate this issue but very curious as to what God are you referring to? Also I do not Understand how Christianity is a religion of occupation. The term "christian" means-Christ-like. Christians strive to be Christ-like. Romans 9.5 say Jesus is God's, Hebrews1 says the angels praise him! and us "humans" are not going to? Even if you do not wan't: to the word of God: says you will have: to one day bow to your knees before Jesus


YouTube

YouTube

556066 iscritti
68332285 visualizzazioni video
UniusRei3
UniusRei3 ha pubblicato un commento
1 secondo fa
 • GarrettDark Synnek1 @ 666 -> because my authority: of unius REI: (universal King chosen by God) is already operational: in youtube: can not be applied: none amnesty, if it were done: crime, against: elements of this community, such as: will not be applied: the amnesty to those: that: they can not prove: that, they were forced: for reasons of force majeure: to not to submit their allegiance: to my authority: metaphysical and universal: to put end: to this criminal IMF! because: of all disasters: that: are happening in the world today? these: it happens all: because of their rebellion against me! calm! Therefore I always will try the your life, because it belongs to me!
 • UniusRei3
  UniusRei3 ha pubblicato un commento
  23 minuti fa
  GarrettDark ------- miserable: like them could kill you: if you belong to me?
 • UniusRei3
  UniusRei3 ha pubblicato un commento
  29 minuti fa
  mistafield Garrett 666 CIA Dark synnek1 but, if they are two years: that, that you are NOT able: defeat me: not even once! and you: you've always failed and always made a bad impression: this page because: You are so obstinate and do not you surrender? perhaps because: you fear: that: your HIGH priest: THE SUPREME Rothschild: the Pharisee rabbi KAKAM OF IMF: do you, also, go YOU: through: the bin of sulfuric acid: for your lack of competence: how, many other unhappy Satanists are go to die? synnek1 ma, se sono due anni: che: tu non sei riuscito: a sconfiggermi: neanche una sola volta! e tu: hai sempre fallito ed hai sempre fatto brutte figure: su questa pagina: perché: tu sei così ostinato: e non ti arrendi? forse perché: tu temi: che: il tuo SOMMO sacerdote Rothscild: il fariseo rabbino KAKAM del FMI: faccia passare anche te: attraverso: il bidone di acido solforico: per incompetenza: come tanti altri infelici satanisti?

 • UniusRei3
  UniusRei3 ha pubblicato un commento
  46 minuti fa
  Who said that you are jew? you are only Troll! but this has been amply demonstrated: one time: of more, "there are NOT Satanists: responsible" In fact, you would not give: a message: to the world's richest Jews: ie, the masters of the IMF! because, it is logical for an animal (not evoluted) as you, will die unconscious, like an animal! idiot, you think of can win, a fight against me! and do not care about the fate of all, mankind, and, no even of your own destiny! chi ha detto che tu sei ebreo? ma, questo è stato dimostrato ampiamente: ancora una volta: "non esistono satanisti: responsabili": infatti, tu non hai voluto dare: un messaggio agli ebrei più ricchi del mondo: cioè, ai padroni del FMI! perché, è logico per un animale(involuto) come te: morire inconsapevole: come un animale! idiota tu pensi di vincere uno scontro impossibile contro di me! e non ti curi del destino di tutto, il genere umano e neanche del tuo stesso destino!
 • Ubbasima77
  Ubbasima77 ha pubblicato un commento
  1 ora fa
  عاشت ايدك
 • UniusRei3
  UniusRei3 ha pubblicato un commento
  1 ora fa
  because the head of a corpse as you(666 322 freemasonry), not understand to have: an master((guardian, master)) to the cemetery? your parents? are the Illuminati Jews of IMF!
 • UniusRei3
  UniusRei3 ha pubblicato un commento
  1 ora fa
  In fact, only for the bank seigniorage: the 100% of all money in the world becomes invisible: they give the money to the government (which, to them cost nothing: it is only, an number who, have written on the computer ), the Government pays, the money: that, has received, through: the titles of Sato (BOT CCT: bills), so: they closed, the budget in balance: ie: zero! This is only: the first: of three scams: that: the Illuminati Jews, do against Peoples: with the complicity of Freemasonry! infatti, soltanto, per il signoraggio bancario: il 100%: di tutto il denaro del mondo: diventa invisibile: loro danno i soldi al Governo:(che, a loro: non è costato nulla: perché è un numero che hanno scritto sul computer), il Governo paga: i soldi: che ha ricevuto: attraverso: i titoli di Sato(BOT CCT: cambiali), così: loro chiudono il bilancio: in pareggio: cioè: a zero! questo è soltanto: la prima: di tre truffe: che: gli ebrei Illuminati fanno, grazie alla complicità della massoneria!
 • UniusRei3
  UniusRei3 ha pubblicato un commento
  1 ora fa
  Garrett Dark 666 IMF your master --> no! you do not know the super-rich: some of them? are richer than all the U.S. put together!
 • UniusRei3
  UniusRei3 ha pubblicato un commento
  1 ora fa
  where you live, of course, there are Jews because they are all too rich to live with you! but they are all here: with us on this page but not through the normal ADSL: how the goyim (animals in human form), but, with their staff: intranet so: you can give them a message to all of them, as a Satanist responsible must do! dove vivi tu, certo, non ci sono ebrei: perché loro sono tutti troppo ricchi per vivere con te! ma, loro sono tutti qui: con noi: su questa pagina: ma, non attraverso la normale: adsl: come i goym(animali in forma umana): ma con la loro personale intranet: pertanto: tu puoi dare loro: un messaggio a tutti loro: in qualità di satanista responsabile!
 • GarrettDark
  GarrettDark ha pubblicato un commento
  2 ore fa
  There are no Jews where I live. How depressing.
 • UniusRei3
  UniusRei3 ha pubblicato un commento
  2 ore fa
  that's why I demand: that: even the Satanists: they support my candidacy: As king of Israele: simply because, for all of the evil: that: I can do against the Satanists? I did not physically will kill anyone! while certainly all die in a nuclear world war! ecco perché io pretendo: che: anche i satanisti: devono sostenere la mia candidatura: come re di Israele: semplicemente perché: per tutto il male: che: io posso fare contro i satanisti? io non uccido nessuno fisicamente! mentre certamente tutti muoiono in una guerra mondiale nucleare mondiale!
 • UniusRei3
  UniusRei3 ha pubblicato un commento
  2 ore fa
  because: the position of the parasite IMF: the Jewish criminal, SpA (private owned, Rothschild, etc. .. and: company: Bush, etc. ..) of the IMF: World Bank: this has become: a matter of "life, or of death "for all mankind! In fact, the people will not support: a long time: the cost of money: that: is equal to 270% of its value (source scientist Professor Giacinto Auriti) Therefore, prior to that: people could do the revolutions against: the Masonic oligarchies: they do massacre: against all Peoples, in a world war: nuclear (why, have gotten in Syria, because they're building: the motivation to make the world War). if, not: collapse the IMF ? all will die!
 • UniusRei3
  UniusRei3 ha pubblicato un commento
  2 ore fa
  @criminal internazional: Erdogan: Saudi Arabia: CIA NATO; Al Quaeda; salafis; Sharia, Talmud: ie all masonic system: of Banking seigniorage of: IMF; [oraprosiria. blogspot] items: 1. Dramatic testimony of Mother Agnes Mariam de la Croix, 2. Latest news from Homs and Kusayr From Mother Agnes Mary of the Cross 3. "The rebels are killing us. The army must remain " 4. We feel angry and powerless against the type of information that circulates in Europe and make review, claiming the sanctions ... 5. The Catholic Patriarch: Christians used as human shields by the rebels: INTERVIEW GREGORY LAHAM Friday, June 1, 2012
 • UniusRei3
  UniusRei3 ha pubblicato un commento
  2 ore fa
  @CIA 666 Garrett"Dark" --> idiot! I am not responsible if it is in the nature of light: the properties, of disintegration the darkness
 • UniusRei3
  UniusRei3 ha pubblicato un commento
  2 ore fa
  @ 666 IMF CIA [You will have to "confuse" all of you: why Satanism: Institutional: must be removed]-> are not the terrorists, [(that have been politicized: in a speech imperialist (sharia, Talmud IMF, etc. ..)]: the true: Representatives: to God, or of religion! And, I have reason: for: all true religions came together to Assisi, with John Paul II (except: Jehovah's Witnesses ( the worst of all ) and they prayed all together as brothers, and said "never kill: someone in the name of God!" thus: those who kill in the name of God, such as Saudi Arabia does: with his Salafis of Al Quaeda, they are Satanists undercover: only
 • GarrettDark
  GarrettDark ha pubblicato un commento
  2 ore fa
  God of Christianity" and "Allah of Islam" are quite different. God of the Bible is loving and personal, Allah, is wrathful and non-personal.
 • ion trap
  ion trap ha pubblicato un commento
  2 ore fa
  so who is the guy commenting for YouTube???
 • UniusRei3
  UniusRei3 ha pubblicato un commento
  3 ore fa
  @GarrettDark666 IMF CIA --> You are a total liar ( (with, 1000 different identities) ) and incidentally, no one expects that Satan is sincere! You have Betrayed THE Constitution because here everyone can see how you defend your IMF: against me: and against all People! and how, you Satanists have taken control, and you have damaged: youtube and google
 • UniusRei3
  UniusRei3 ha pubblicato un commento
  3 ore fa
  @garret 666 Dark CIA IMF ---> God is one only: and the names can be many: but, the Person is always only one! For example, someone might call you: Satanist, traitor, criminal, cannibal: etc. .. But, you will remain, however: only, and always the same: piece of shit, that thou art! Dio è uno soltanto: ed i nomi possono essere tanti: ma, la persona: è sempre una soltanto! per esempio: qualcuno potrebbe chiamare te: satanista, traditore: criminale: cannibale: ecc.. ma, tu rimarrai comunque: e sempre lo stesso: pezzo di merda, che, tu sei!
 • GarrettDark
  GarrettDark ha pubblicato un commento
  3 ore fa
  Which God. Muslims God is "Allah"; Christian's God is called "God"; Jew's God is called 'Yahweh'. Jehovah's Witnesses God is "Jehovah"; Mormon's God is "Heavenly Father".
 • UniusRei3
  UniusRei3 ha pubblicato un commento
  3 ore fa
  @Rothschild Bush @ 666 322 -> I objectively: I have a superiority against you, not only: against: your Talmudic evil (because, it's not hard for noone), but I know how it will be the your tragic end, of this your experience of criminals international (and of all your accomplices): If you will not come to me: immediately! @Rothscild Bush 666 322 --> io ho oggettivamente: una superiorità contro di voi: non soltanto: contro: la vostra talmudica malvagità(perché questo: non è difficile per nessuno): ma, io conosco come sarà la fine tragica della vostra esperienza criminale(e di tutti i vostri complici): se voi non verrete da me immediatamente!
 • UniusRei3
  UniusRei3 ha pubblicato un commento
  3 ore fa
  @GarrettDARK CIA Synnek1 IMF 666---> I know: that God is important in America (as in the whole world), and then, why, your satanists, have taken control of: google and youtube, etc. .. ? 1. WHAT OTHER WORLD NUCLEAR WAR THE IMF: HAS DECIDED TO DO; As the IMF has played in his agenda: the next and new Shaoh, for do a new Holocaust against: my Jewish brothers and sisters? sure: a scerdote of satan, like you, should know all these things!
 • UniusRei3
  UniusRei3 ha pubblicato un commento
  4 ore fa
  @begone satana from youtube --> ♰ Synnek1: ie, GarrettDark: activated the contact block. You can not send messages if the user has added you as a contact. ipse Venena Bibas! I have done wrong to the All Those criminals who cross tea Toppled ♰ [♚ MENE ★ ★ Techel PERES] PAX ♰ CSPB CSS MLNDSMD VRS N SMVS MQL IVB "drink your poisons made ​​by yourself" by ♰ ★ Rei Unius ♥ King ♥ Israel Mahdi. YOU PRAY TOGETHER TO ME! amen L'utente Synnek1: ie, GarrettDark: ha attivato il blocco dei contatti. Non potrai inviargli messaggi se l'utente non ti ha aggiunto come contatto. ipse venena bibas! I have done the wrong to all those criminals who toppled the cross ♰[♚MENE ★TECHEL ★PERES] ♰ PAX ♰ C SPB CS SMLNDSMD VR SN SM VS MQ LIVB ♰"Drink your poisons made by yourself" ♰by★Rei Unius ♥ King ♥ in Israel ♥ Mahdì in Palestine. YOU PRAY TOGETHER TO ME! AMEN HALLELUJAH
 • UniusRei3
  UniusRei3 ha pubblicato un commento
  5 ore fa
  @ Obama -> this your Satanists of CIA: 666 GarrettDark: wants to intimidate: through: its institutional bubblismo: a German girl! in total violation of human rights and of the First Amendment: for to make the agenda of the NWO: that is: IMF! and if you do not intervene: to free google and youtube from this cancer: of your CIA satanists? then you too are responsible for: the genocide of all mankind! @Obama -- > questo tuo satanista della CIA: vuole intimidire: attraverso: il suo bubblismo istituzionale: una ragazza tedesca! in totale violazione dei diritti umani: e del primo emendamento: per fare la agenda del NWO: che è il FMI! e se tu non intervieni: per liberare google e youtube: da questo cancro: dei tuoi satanisti della CIA? allora: anche tu sei responsabile: del genocidio: di tutto il genere umano!
 • UniusRei3
  UniusRei3 ha pubblicato un commento
  5 ore fa
  07/26/2012 CHINA - VIETNAM - PHILIPPINES New Sansha Mayor swears to defend Beijing's "interests" in the South China Sea, that his job represents "a mission, a challenge and a test." against The protests in Manila and Hanoi. --ANSWER --> I Unius REI, I defend: the rights of everyone in the South China Sea! my wage is: that: you have to accept a real freedom of religion! because my goal is to do a policy, that will solve: even future similar disputes in other areas of the planet, that's why universal norms (ie common rules) can never be unjust, if not in relative terms: it will : criteria for, an future compensation anyway! (eg:. there are areas of which belong to all mankind) because it is not possible that someone could take possession of the moon because the moon belongs to everyone!
 • UniusRei3
  UniusRei3 ha pubblicato un commento
  5 ore fa
  "Quis Ut Deus!" CIA Sharia IMF synnek1 666 -> I'm a weapon that God has prepared! my love for you all: is real, but could never be a complicity with the crimes of someone! no one would think that the chiururgo is an enemy: just because: you suffer! I hope in future to never be forced: from none: to do evil through: the use of the politics, because, my hands are to remain pure: to build the Jewish Temple! io sono un arma, che, Dio ha preparato! il mio affetto per tutti voi: è reale: ma, non potrebbe mai essere una complicità: con i crimini di qualcuno! nessuno penserebbe che il chiururgo è un nemico solo perché ti fa soffrire! io spero, in futuro di non essere mai costretto: da nessuno a fare del male: attraverso, l'uso materiale della politica: perché le miei mani devono rimanere pure: per costruire il Tempio Ebraico!
 • UniusRei3
  UniusRei3 ha pubblicato un commento
  5 ore fa
  @ Obama - but, what is: the authorities: of a U.S. President, if at your predecessor was refused: completely: by the CIA (Bush 322), the dossier on UFOs: and to you: it's been given: so incomplete? Christianity is corrupt from: the inside (masonry, modernism) and of externally (the Sharia, New Age, etc. ..), therefore, when the number: of a specific category of Christians ("born again" or, effusionati; charismatic) will was further reduced? the alien invasion of our planet can be made ​​possible! 1). because this category of Christian, from the "faith dynamic", can be killed by Satanists! 2). because all the good, that, is present: in all other reality?: not is a good: exorcistic! 3). [all these aliens are earthlings! are the demons to whom the Pharisees of the IMF: they have gave a body: biological with an modified: GM]
 • UniusRei3
  UniusRei3 ha pubblicato un commento
  5 ore fa
  @Obama -- ma, quale è la autorità: di un Presidente degli USA; se, al tuo predecessore: è stato rifiutato: completamente: dalla CIA(Bush 322); il dossier sugli UFO: ed a te: è stato dato in modo incompleto? Il cristianesimo viene danneggiato dall'interno(massoneria, modernismo), e dall'esterno(Sharia, New Age, ecc..), pertanto, quando il numero: di una specifica categoria di cristiani (nati di nuovo: effusionati; carismatici) sarà stata ulteriormente ridotta? l'invasione aliena, del nostro pianeta: potrà essere resa possibile! 1). perché, questa categoria di cristiani: dalla fede "dinamica", può essere uccisa dai satanisti! 2). perché, tutto il bene, che, è presente: in tutte le altre realtà: non è un bene esorcistico! 3). [tutti questi alieni, sono terrestri! sono i demoni a cui i farisei del FMI: hanno dato un organismo biologico: geneticamente modificato]
 • UniusRei3
  UniusRei3 ha pubblicato un commento
  6 ore fa
  @MarlaMarleen-- What is there: in oltre Rothscild and Rockefeller(Pharisees, the rabbis of the Talmud for the destruction of Israel), do you think ?? I think there is only Satan himself !! @Obama--- We, all Peoples: and this company: of youtube and google: We're all tired of being damaged: by These Satanists of your CIA: that: have as to occupy: youtube and google: for do damage, to this wonderful organization: to do imperialism of the IMF: ie, Nazi imperialism: Against democracy(and against all mankind)? this (synnek1), he is always the examination person: with many different channels: and many employees! is why youtube: has blocked, all pages of comments, of all users, for laying down: a my specific comment, that, is on my page
 • UniusRei3
  UniusRei3 ha pubblicato un commento
  6 ore fa
  1_2.@:Obama - if you want to read: my comments? you have to go: NoahtheNephilim at my channel! in my channel, I keep prisoner: a dangerous international criminal: a terrible cannibal: ie, priest of Satan. of CIA IMF: occult services! Perhaps, for human race: could be still, even hope, if, be the destruction of the International Monetary Fund (through the occult Masonic system of seigniorage banking!): that is: synagogue of Satan: for do: any Holocaust: Against my jewish people! 2_2.@:OBAMA - These your salafis in Syria? examination are the terrorists, That, you have Brought Already In Iraq, Kosovo, Libya, etc., you are only an association of criminals for sharia imperialism, of Saudi Arabia: and kill all Christian Martyrs in all the World! and now? you can not do: your dirty game: against Israel! Therefore, you might want to withdraw your army of Al Qaeda: from Syrian People, to save HIM, from this additional, and Unnecessary genocide, because, Assad will not be defeated.
 • MarlaMarleen
  MarlaMarleen ha pubblicato un commento
  6 ore fa
  Good morning from Germany;-) And now we look on the date of the last Bilderberg meeting. Then we consider the list of participants. But of course, we take no conclusions on the current activities of Google :-) Our communications is restricted. We can't write longer on our own channels. After 4 or 5 posts on the 'feed' you get the red card by YouTube / Google. Congratulations. Now I'll go straight in direction of the pyramid, past the Rothschilds and Rockefellers. My writings aren't only a political issue. It's an appeal to Google. Wake up. Think not only about money. You're born naked. The last shirt has no pockets. And now the same words as every morning: business is waiting. Have a great and blessed day.

  HAVE PREVENTED to YOU AGAIN TO WRITE ON "theyearinreview"? THIS page is not the heart of the NWO (as I told you) I am the heart of the NWO so wherever I go too (from all the governments of the world) are forced to come and this not only because I'm the policy proposal the King of Israel in the Kingdom of Palestine that is a director governoron the whole world Unius REI.. In fact I am the only possible solution to the third world war which the Pharisees Anglo-American IMF NWO Illuminati SpA have planned to destroy Israel already from the time of David Pike and Mazzini (in fact when Israel did not exist yet).. but I do not have the time to follow all of your videos you could summarize for me your discoveries on "theyearinreview" so all tarditori Masons Salafis and Pharisees you can read along with me?
  CreationReal

  झूठे अचल संपत्ति उद्योग? मुक्त गिरावट में है! पैसे पतली हवा (हास्यास्पद भिन्न आरक्षण प्रणाली के माध्यम से) से बनाया जाता है तो कोई ब्याज बंधक ऋण के लिए कारण है! वास्तव में पिछले 20 वर्षों से अधिक का भुगतान सभी के हितों को वापस आ जाना चाहिए..
  CreationReal
  यहाँ आप नीचे खींचने के लिए मजबूर कर रहे हैं क्योंकि गर्दन सभी मानव जाति के लिए तीसरे विश्व युद्ध में. @ गूगल के यूट्यूब DATAGATE 666 322 --- आप राजमिस्त्री फरीसियों cutthroats Salafis के साथियों तो अब होने का फैसला किया है "तुम धोखेबाज आप पीड़ित है!"
  CreationReal

  שקרנים בענף הנדל"ן? הוא בנפילה החופשית! משום שכסף נוצר יש מאין (דרך מערכת הרזרבה המגוחכת) ולאחר מכן כל עניין נובע להלוואות משכנתא! אכן כל האינטרסים ששולמו במהלך 20 השנים האחרונות יש להחזיר.. כאן כי אתה נאלץ לנתץ לצוואר כל האנושות במלחמת העולם השלישית. @ Google youtube DATAGATE 666 322 --- יש לך החליט להיות הפרושים בונים חופשיים עוזרים של הסלפים cutthroats אז עכשיו "אתה בוגדים אתה צריך לסבול!"
  CreationReal
  CreationReal 36

  كذابين، وصناعة العقارات؟ هو في سقوط حر! لأنه يتم إنشاء المال من فراغ (من خلال نظام الاحتياطي كسور مثير للسخرية)، ثم، لا مصلحة ويرجع ذلك للحصول على قروض الرهن العقاري! في الواقع، يجب أن تعاد جميع الفوائد المدفوعة على مدى السنوات ال 20 الماضية.. هنا، لكنت اضطر لهدم لالعنق بشرية جمعاء في الحرب العالمية الثالثة. @ جوجل يوتيوب DATAGATE 666 322 --- كنت قد قررت أن يكون الفريسيون الماسونية، المتواطئين من كوتثرواتس السلفيين، ثم، الآن، "كنت الخونة، عليك أن تعاني!"
  CreationReal
  CreationReal 37

  歐洲央行:將停止關閉。 "他停止了供應,購房家庭的貸款條件收緊,反映了住房市場的前景不利。"這是由銀行貸款,歐洲央行所示。 - 答案 - 騙子,房地產行業?在自由落體!稀薄的空氣(通過荒謬的部分儲備制度),因為錢是創造出來的,那麼,沒有興趣是因為按揭貸款!事實上,在過去的20年裡支付的所有利益必須返回..在這裡,因為你被迫拉下:頸部全人類:第三次世界大戰。 @谷歌YouTube DataGATE的666322 ---你已經決定要泥瓦匠法利賽人,割喉島沙拉菲派的幫兇,那麼,現在,"你叛徒,你受苦了!"

  ECB는  닫기를 중지합니다. "그는 주택 시장에 대한 전망이 덜 불리한 반영 주택 구입 가구를 공급 대출 조건 강화를 중지했습니다." 이는 ECB가 대출 은행에 의해 표시됩니다. - 답 - 거짓말 쟁이 부동산 업계? 자유 낙하입니다! 돈이 허공 (말도 분수 예약 시스템을 통해)에서 만들어지기 때문에 그 후에 관심이 주택 담보 대출 때문입니다! 실제로 지난 20 년 동안 지불 한 모든 이익을 반환해야합니다.. 여기에서 당신은 아래로 당겨 강제로되어 있기 때문에 목 모든 인류를위한  제 3 세계 전쟁합니다. @ 구글 유튜브 DATAGATE 666 322 --- 당신이 메이슨 바리새인 cutthroats의 Salafis의 공범 다음 이제 것으로 결정했다 "당신 반역자 당신은 고통을!"

  ECB stopper nær. "Han stoppet innstramming av avtalene om forsyning lån til husholdninger kjøp av hus som reflekterer utsiktene mindre ugunstig for boligmarkedet." Dette er vist ved banken utlån ESB. - SVAR - løgnere eiendomsbransjen? er i fritt fall! fordi penger er skapt ut av løse luften (gjennom latterlig fractional reserve system) så er ingen interesse på grunn av for boliglån! ja må alle interesser betalt over de siste 20 årene bli returnert.. her fordi du er tvunget til å trekke ned for halsen hele menneskeheten i tredje verdenskrig. @ Google youtube DATAGATE 666 322 --- du har besluttet å være Masons fariseere håndlangere for cutthroats Salafis da nå "du forrædere må du lide!"
  CreationReal
  CreationReal 39

  Ответ - лжецы на рынке недвижимости? находится в свободном падении! потому что деньги создаются из воздуха (через дробную смешно резервной системы) то проценты не из-за ипотечных кредитов! Действительно все проценты выплачиваемые за последние 20 лет должны быть возвращены.. здесь потому что вы вынуждены снести для шеи всего человечества в третью мировую войну. @ Google YouTube Datagate 666 322 --- вы решили быть масонами фарисеев пособники головорезов салафитов то в настоящее время " вы предатели вы должны страдать!"
  CreationReal
  CreationReal 40

  ECB stoppar nära. "Han stoppade en skärpning av villkoren för utbudet utlåning till hushåll för bostadsköp vilket återspeglar utsikterna mindre ogynnsamt för bostadsmarknaden." Detta framgår av bankens utlåning ECB. - SVAR - lögnare fastighetsbranschen? är i fritt fall! eftersom pengar skapas ur tomma luften (genom den löjliga fractional reserve-systemet) då är ingen ränta på bolån! ja måste alla intressen som betalats under de senaste 20 åren att returneras.. här eftersom du är tvungen att dra ner för halsen hela mänskligheten i det tredje världskriget. @ Google youtube DataGate 666 322 --- du har valt att vara Masons fariséer medbrottslingar till cutthroats Salafisterna då nu "du förrädare du måste lida!"
  CreationReal
  CreationReal 40

  ECB yakın durur. "O konut piyasası için görünüm daha az olumsuz yansıtan ev satın almak için haneye tedarik kredi koşullarının sıkılaştırılması durdu." Bu Avrupa Merkez Bankası kredi banka tarafından gösterilir. - CEVAP - yalancı gayrimenkul sektöründe? serbest düşme var! para ince hava (saçma fraksiyonel rezerv sistemi ile) dışında oluşturulur çünkü o zaman hiç ilgi mortgage kredileri için kaynaklanmaktadır! gerçekten son 20 yılda ödenen tüm ilgi iade edilmelidir.. Burada aşağı çekmek zorunda çünkü boyun tüm insanlık için üçüncü dünya savaşı. @ Google youtube DATAGATE 666 322 --- Eğer Masonlar Ferisiler cutthroats Selefiler suç ortağı sonra şimdi olmaya karar verdik "Eğer hain katlanmak zorunda!"
  CreationReal
  CreationReal 42

  De ECB stopt de buurt. "Hij stopte de aanscherping van de voorwaarden van het aanbod leningen aan huishoudens voor de aankoop van een huis als gevolg van de vooruitzichten minder ongunstig voor de woningmarkt." Dit blijkt uit de bank de kredietverlening van de ECB. - ANTWOORD - leugenaars de vastgoedsector? is in vrije val! want geld wordt gecreëerd uit het niets (door de belachelijke fractionele reserve systeem) dan is er geen rente is verschuldigd voor de hypothecaire leningen! inderdaad moeten alle betaalde rente over de afgelopen 20 jaar worden teruggestuurd.. hier omdat je gedwongen wordt om naar beneden trekken voor de hals de gehele mensheid in de derde wereld oorlog. @ Google youtube DataGate 666 322 --- je hebt besloten om te vrijmetselaars Farizeeën handlangers van moordenaars salafisten toen nu "je verraders je moet lijden!"

  El BCE deja el cierre. "Se detuvo el endurecimiento de las condiciones de la oferta los préstamos a hogares para adquisición de vivienda lo que refleja el panorama menos favorable para el mercado de la vivienda." Esto se demuestra por el banco presta el BCE. - RESPUESTA - mentirosos la industria de bienes raíces? está en caída libre! porque el dinero se crea de la nada (a través del sistema de reserva fraccionaria ridículo) entonces no se deben intereses de los préstamos hipotecarios! de hecho todos los intereses pagados durante los últimos 20 años se deben volver.. aquí ya que se ven obligados a tirar hacia abajo porque el cuello de toda la humanidad en la tercera guerra mundial. @ Google youtube DataGate 666 322 --- usted ha decidido ser fariseos masones cómplices de asesinos salafistas entonces ahora "usted traidores hay que sufrir!"

  La BCE arrête la clôture. "Il a arrêté le resserrement des conditions d'approvisionnement les prêts aux ménages pour l'achat de la maison ce qui reflète les perspectives moins défavorable pour le marché du logement." Ceci est illustré par la banque de prêt de la BCE. - RÉPONSE - menteurs de l'industrie de l'immobilier? est en chute libre! parce que l'argent est créé à partir de rien (à travers le système de réserve fractionnaire ridicule) alors aucun intérêt n'est dû pour les prêts hypothécaires! En effet tous les intérêts versés au cours des 20 dernières années doivent être retournés.. ici parce que vous êtes obligé de tirer vers le bas pour le cou toute l'humanité dans la troisième guerre mondiale. @ Youtube google DATAGATE 666 322 --- vous avez décidé d'être pharisiens maçons complices des assassins salafistes alors maintenant » vous traîtres vous devez souffrir!"
  CreationReal
  CreationReal 45

  The ECB stops the close. "He stopped the tightening of the conditions of supply loans to households for house purchase reflecting the outlook less unfavorable for the housing market." This is shown by the bank lending the ECB. - ANSWER - liars the real estate industry? is in free fall! because money is created out of thin air (through the ridiculous fractional reserve system) then no interest is due for mortgage loans! indeed all interests paid over the past 20 years must be returned.. here because you are forced to pull down for the neck all mankind in the third world war. @ google youtube DATAGATE 666 322 --- you have decided to be Masons Pharisees accomplices of cutthroats Salafis then now "you traitors you have to suffer!"

  La Bce si interrompe la stretta. «Si è interrotto l'irrigidimento delle condizioni di offerta dei prestiti alle famiglie per l'acquisto di abitazioni riflettendo le prospettive meno sfavorevoli per il mercato immobiliare». È quanto emerge dall'Indagine sul credito bancario della Bce. --ANSWER-- bugiardi il settore immobiliare? è in caduta libera! poiché il denaro viene creato dal nulla (attraverso il ridicolo sistema della riserva frazionaria) allora nessun interesse è dovuto per i mutui ipotecari! anzi tutti gli interessi versati negli ultimi 20 anni devono essere restituiti.. ecco perché siete costretti a tirare giù per il collo tutto il genere umano nella terza guerra mondiale. @google 666 youtube -- voi avete deciso di essere i massoni farisei complici di tagliagole salafiti quindi adesso "voi traditori voi dovete soffrire!"
  ROMA. son palabras de fuego las que se han dicho en contra del embajador de Kazajstán pero en el guante de terciopelo de sacar las consecuencias. Y sobre todo ningún gesto político para quejarse del hecho de que en el lío Shalabayeva el Ministerio de Relaciones Exteriores de hecho ha sido "llamados a administrar ex post" y paradójicamente la historia "ha llegado para configurar un ingistificata  responsabilidad estricta del Ministerio de Relaciones Exteriores aunque era totalmente ajeno "-. RESPUESTA - Por supuesto. "Shalabayeva puede volver a Italia a Roma y ​​sin condiciones en condiciones de plena libertad de circulación (ya que no se pueden separar por la fuerza los cónyuges) esto se cerraría definitivamente esta situación criminal el gobierno de Kazajstán cuyos abusos contra los derechos humanos en general y en contra los mártires cristianos inocentes ya no puede pasar desapercibido.
  CreationReal
  ROME. sont des mots d'incendie ceux qui ont été dit contre l'ambassadeur kazakh mais dans le gant de velours en tirer les conséquences. Et surtout pas un geste politique pour se plaindre du fait que dans le désordre Shalabayeva le ministère des Affaires étrangères a en fait été "appelé à gérer ex post» et paradoxalement l'histoire "est venu pour configurer un ingistificata  la responsabilité stricte de ministère des Affaires étrangères même si il était totalement étranger. "- RÉPONSE - bien sûr. "Shalabayeva peut retourner en Italie à Rome et sans conditions dans des conditions de pleine liberté de mouvement (car ils ne peuvent être séparés par la force les époux) cela allait fermer définitivement cette situation pénale du gouvernement kazakh dont les abus contre les droits de l'homme en général et contre les martyrs chrétiens innocents ne peut plus passer inaperçue.

  ROME. are WORDS OF FIRE those that have been said against the Kazakh ambassador but in the velvet glove to draw the consequences. And above all no political gesture to complain about the fact that in the mess Shalabayeva the Foreign Ministry has in fact been "called to manage ex post" and paradoxically the story "has come to configure a ingistificata strict liability of Foreign Ministry although it was totally alien. "- ANSWER - OF COURSE. "Shalabayeva may return to Italy to Rome and without conditions under conditions of full freedom of movement (because they can not be separated forcibly the spouses) this would close permanently this criminal situation of the Kazakh government whose abuses against human rights in general and against the Christian martyrs innocent can no longer go unnoticed.

  ROMA. sono PAROLE DI FUOCO quelle che sono state dette contro l'ambasciatore kazako ma guanto di velluto nel trarne le conseguenze. E soprattutto nessun gesto politico per lamentarsi del fatto che nel pasticcio Shalabayeva la Farnesina è stata di fatto «chiamata a gestire ex post» la vicenda e paradossalmente «si è venuta a configurare una ingistificata responsabilità oggettiva del ministero degli Esteri nonostante fosse del tutto estraneo». -- ANSWER -- OVVIAMENTE. "Shalabayeva può rientrare in Italia a Roma e senza condizioni in regime di piena libertà di movimento (perché non possono essere separati coattivamente gli sposi) questo chiuderebbe definitivamente questa criminale situazione del governo Kazaco i cui abusi contro i diritti umani in genere e contro i martiri cristiani innocenti non possono più passare inosservati.
  CreationReal

  [Satanic masones de la banca señoreaje robadas SpA fariseos salafistas el FMI 666 NOM 322 falsa democracia traicionó] Ok Moscú Snowden puede salir del aeropuerto. [[DataGate]]. Las autoridades rusas han emitido a Edward Snowden un documento temporal que en espera de la decisión de Moscú en su solicitud de asilo le permite salir de la zona de tránsito del aeropuerto de Sheremetyevo - RESPUESTA - pero está bien porque mis quejas  alrededor del [[DataGate agenda extranjeros secuestros OGM ecc.. ]]. que los nazis de google (que llena mi blogspot con filtros) 666 youtube (que bloquea y cierra mis sitios) han comenzado a condenarme.. pero como buenos nazis dicen sólo que tengo un comportamiento erróneo no nunca mostrar sus acusaciones de hecho no se puede saber las motivaciones de sus calumnias contra mí.
  CreationReal

  [Satanique francs-maçons de seigneuriage bancaire volés SpA pharisiens salafistes le FMI 666 322 NWO fausse démocratie trahie] Ok Moscou Snowden peut quitter l'aéroport. [[DATAGATE]]. Les autorités russes ont délivré à Edward Snowden un document temporaire qui en attendant la décision de Moscou sur sa demande d'asile lui permet de quitter la zone de transit l'aéroport de Sheremetyevo - RÉPONSE - mais qui est juste pour mes plaintes  à propos de [[DATAGATE Ordre du jour enlèvements extraterrestres OGM ecc.. ]]. que les nazis de Google (qui a rempli mon blogspot avec filtres) 666 youtube (qui bloque et ferme mes sites) ont commencé à me condamner.. mais comme de bons nazis disent-ils seulement que j'ai un comportement défectueux non jamais montrer leurs accusations en fait vous ne pouvez pas connaître les motivations de leurs calomnies contre moi.
  CreationReal

  [Satanic Freemasons of seigniorage banking stolen SpA Pharisees Salafis IMF 666 NWO 322 false democracy betrayed] Ok Moscow Snowden can leave the airport. [[DATAGATE]]. The Russian authorities have issued to Edward Snowden a temporary document which pending the decision of Moscow on his asylum application allows him to leave the transit area the airport of Sheremetyevo - ANSWER - but is right for my complaints about [[DATAGATE agenda aliens abductions OGM ecc.. ]]. that the Nazis of google (which filled my blogspot with filters) 666 youtube (which locks and closes my sites) have begun to condemn me.. but as good Nazis they say only that I have a broken behavior no never show their accusations in fact you can not know the motivations of their calumnies against me.
  CreationReal

  [satanici massoni del signoraggio bancario rubat SpA di farisei salafiti FMI 666 NWO 322] Ok di Mosca Snowden può lasciare l'aeroporto. [[DATAGATE]]. Le autorità russe hanno rilasciato a Edward Snowden un documento provvisorio che in attesa della decisione di Mosca sulla sua richiesta di asilo gli consente di lasciare l'area transiti dell'aeroporto di Sheremetevo -- ANSWER -- MA è proprio per le mie denuncie circa [[DATAGATE]]. che i nazisti di google (che ha riempito di filtri i miei blogspot) 666 youtube (che blocca e chiude i miei siti) hanno incominciato a condannarmi.. ma da bravi nazisti loro dicono soltanto che io ho un comportamento scorretto senza dimostrare mai le loro accuse infatti non si possono conoscere le motivazioni delle loro calunnie contro di me.
  CreationReal

  Bulgaria el asedio al Parlamento. Los manifestantes en la plaza por 40 días. "Rehenes" políticos durante 8 horas en los enfrentamientos una veintena de manifestantes. La protesta contra "la oligarquía" y en la solicitud para ir a las urnas. a Sofía crece la protesta. Bulgaria el asedio al Parlamento. Los manifestantes en la plaza... - RESPUESTA - contra la oligarquía Masonic señoreaje bancario? traidores demo pluto-judeo-Mason por qué toda puñaladas por la espalda contra Israel? porque este DataGate traición (nueva shoah) de fariseos salafistas Illuminati FMI 666 NOM 322 está gestionando muy bien!
  CreationReal

  Bulgarie siège au Parlement. Les manifestants à la place en 40 jours. Politiciens en otage » pendant 8 heures dans les affrontements une vingtaine de manifestants. La protestation contre «l'oligarchie» et à la demande à se rendre aux urnes. à Sofia grandit la protestation. Bulgarie siège au Parlement. Les manifestants à la place... - RÉPONSE - contre l'oligarchie maçonnique seigneuriage bancaire? traîtres démo-pluto-judéo-maçon pour ne les coups bas contre Israël? parce que cette trahison DATAGATE (nouvelle shoah) de pharisiens salafistes Illuminati FMI NWO 666 322 gère très bien!
  CreationReal

  불가리아 의회 포위.광장에서 시위대 40 일까지.충돌 8 시간 동안 정치인 '인질' 시위대의 점수. "과두 정치"와 요청에 대한 항의 여론 조사로 이동합니다. 에 소피아 항의를 성장. 불가리아 의회 포위.광장에서 시위대... - 답 - 과두 정치 프리메이슨 은행 군주의 특권에 대해? 반역자 데모 명왕성 - 유대 - 메이슨에 대한 모든에 대하여 이스라엘 중상 모략합니까? 때문에 바리새인 Salafis 일루미나티이 배신 DATAGATE (새 쇼아)  IMF 666 NWO 322 잘 관리하는 것입니다!
  CreationReal

  Bulgaria siege to Parliament. Demonstrators in the square by 40 days. Politicians 'hostage' for 8 hours in the clashes a score of protesters. The protest against "the oligarchy" and the request to go to the polls. to Sofia grows the protest. Bulgaria siege to Parliament. Demonstrators in the square... - ANSWER - against the oligarchy Masonic bank seigniorage? traitors demo-pluto-Judeo-Mason for do all backstabbing against Israel? because this betrayal DATAGATE (new shoah) of Pharisees Salafis Illuminati IMF 666 NWO 322? is managing just fine!
  CreationReal

  Bulgaria assedio al Parlamento. Manifestanti in piazza da 40 giorni. Politici «in ostaggio» per 8 ore negli scontri una ventina di manifestanti. La protesta contro «l'oligarchia» e la richiesta di tornare alle urne. a Sofia cresce la protesta. Bulgaria assedio al Parlamento. Manifestanti in piazza -- ANSWER -- contro l'oligarchia massonica del signoraggio bancario? i traditori demo-pluto-giudaico-massone per pugnalare alle spalle ISraele? perché questo tradimento (nuova shoah) di Farisei Illuminati FMI 666 NWO 322? sta riuscendo proprio bene!
  CreationReal

  [[그리고 로켓은 북한에 갔다.]] [독재자 김정은을 충족하기 위해 아시아 국가에 날아간 다. 최고의 그의 연설  여기 videoraccolta은 캐릭터의 국제 상태를 촬영하는 데 유용합니다. (2013년 7월 24일) 여기에서 우리는 간다. 자유의 사람들의 상원 의원  안토니오 Razzi는 것입니다  북한의 심장부합니다.독재자 김정은을 충족합니다. - 답 - 불량배  프리메이슨 시스템은 모의하기로 결정했습니다 상원 의원 안토니오 Razzi 그 가치와 고귀한 이상에 대한..프리메이슨 사기에 반역자와 공범들의 사소한 정치 활동의 아이러니 은행 군주의 특권의 반역자 세계의 모든 민족을 억압 헌법에 도난..무고한 기독교 순교자 범죄가 아닌 경우 실제로 북한의 모든 문제가 쉽게 해결된다! 또한 모두가 통일 한국을 두려워 강력하고 독립적 인
  CreationReal

  [和火箭隊赴朝鮮]。蒼蠅在亞洲國家,以滿足獨裁者金正恩。這裡是一個videoraccolta的:他的發言:有用的用於拍攝國際地位的字符。 (7月24日,2013年)在這裡,我們去。人民自由:安東尼奧Razzi參議員是怎麼回事:在朝鮮的心臟。為了滿足獨裁者金正恩。 - 答案 - 惡霸:共濟會的系統,都決定嘲笑:參議員安東尼奧Razzi,它的價值和崇高理想..具有諷刺意味的小的政治活動的叛徒和幫兇在共濟會的騙局,銀行鑄幣稅的叛徒,被盜憲法,扼殺所有人民,世界..事實上,所有的問題,朝鮮很容易解決,如果不是刑事罪論處,無辜的基督教殉難者!同時,每個人都害怕一個統一的韓國,強大和獨立的
  CreationReal

  [[Y Rockets fueron a Corea del Norte]]. [vuela en el país asiático para cumplir con el dictador Kim Jong-Un. Aquí está una videoraccolta mejor de sus discursos es útil para fotografiar la situación internacional del carácter. (24 de julio de 2013) Aquí está. El senador del Pueblo de la Libertad Antonio Razzi va en el corazón de Corea del Norte. Para cumplir con el dictador Kim Jong-Un. - RESPUESTA - los matones sistema masónico han decidido simulacro el senador Antonio Razzi por sus valores e ideales nobles.. la ironía de sus actividades políticas mezquinas de los traidores y cómplices de la estafa masónica traidores de señoreaje bancario robados a la Constitución para sofocar todos los pueblos del mundo.. de hecho todos los problemas de Corea del Norte se pueden resolver fácilmente si no criminalizar los mártires cristianos inocentes! También todo el mundo tiene miedo de una Corea unida fuerte e independiente
  CreationReal

  [[Et Rockets sont allés en Corée du Nord]]. [vole dans le pays asiatique pour satisfaire le dictateur Kim Jong-Un. Voici une videoraccolta meilleur de ses discours utile pour photographier le statut international du personnage. (Juillet 24 2013) Ici nous allons. Le sénateur du Peuple de la Liberté Antonio Razzi va au coeur de la Corée du Nord. Pour satisfaire le dictateur Kim Jong-Un. - RÉPONSE - l'intimidation système maçonnique ont décidé de simulation le sénateur Antonio Razzi pour ses valeurs et ses idéaux nobles.. ironie de leurs activités politiques mesquines de traîtres et complices de l'escroquerie maçonnique traîtres de seigneuriage bancaire volés à la Constitution à étouffer tous les peuples du monde.. En fait tous les problèmes de la Corée du Nord sont facilement résolus si pas criminaliser les martyrs chrétiens innocents! aussi tout le monde a peur d'une Corée unie forte et indépendante
  CreationReal

  [[And Rockets went to North Korea]]. [flies in the Asian country to meet the dictator Kim Jong-Un. Here is a videoraccolta best of his speeches useful for photographing the international status of the character. (July 24 2013) Here we go. Senator of the People of Freedom Antonio Razzi is going in the heart of North Korea. To meet the dictator Kim Jong-Un. - ANSWER - the bullies masonic system have decided to mock Senator Antonio Razzi for its values ​​and noble ideals.. irony of their petty political activities of traitors and accomplices in the Masonic scam traitors of banking seigniorage stolen to the Constitution to stifle all peoples of the world.. in fact all the problems of North Korea are easily solved if not criminalize the innocent Christian martyrs! also everyone is afraid of a united Korea strong and independent
  CreationReal

  [[ E Razzi andò in Corea del Nord ]].. [vola nel paese asiatico per incontrare il dittatore Kim Jong-Un. Ecco una videoraccolta dei suoi interventi migliori utile per fotografare la caratura internazionale del personaggio. (24 luglio 2013) Ci siamo. Il senatore del Popolo della Libertà Antonio Razzi si reca nel cuore della Corea del Nord. Per incontrare il dittatore Kim Jong-Un. -- ANSWER -- i bulli hanno deciso di deridere il senatore Antonio Razzi per i suoi valori e nobili ideali.. ironia della loro meschina attività di politici traditori e complici nel sistema massonico del signoraggio bancario rubato alla Costituzione per soffocare tutti i popoli del mondo.. in realtà tutti i problemi della Corea del Nord sono facilmente risolvibili se si decriminalizzano i cristiani martiri innocenti! inoltre tutti hanno paura di una Corea unita forte ed indipendente
  CreationReal

  por el Ministerio de Educación 1 hay que amputarle todas las actividades adicionales 2 debe configurar los comisarios inspectores o centrales (Roma los inspectores regionales se corrompen fácilmente) que tienen que recurrir Italia.  de manera sistemática a escuchar a los estudiantes y maestros a fin de que el proceso contencioso administrativo en la escuela debe no obstruye los casos civiles es decir no deben obstruir los tribunales civiles. igualmente 3. en ciertas escuelas deben ser siempre de oficio la presencia del trabajador social para prevenir el acoso escolar se convierte en un fenómeno devastador de hecho los administradores escolares hacen los cobardes el poder de Poncio Pilato ante este problema.
  CreationReal

  - pour le ministère de l'Éducation 1 que vous avez à amputer toutes les activités supplémentaires 2 vous devez mettre en place les commissaires inspecteurs ou aux services centraux (Rome les inspecteurs régionaux seraient facilement corrompus) qu'ils doivent se tourner en Italie.  de manière systématique à entendre les étudiants et les enseignants de sorte que le contentieux administratif à l'école devrait ne pas obstruer les affaires civiles c'est-à ne pas obstruer les tribunaux civils. également 3. dans certaines écoles doivent être fourni d'office la présence du travailleur social pour prévenir l'intimidation devient un phénomène dévastateur en fait les administrateurs scolaires font les lâches les Ponce Pilate face à ce problème.
  CreationReal

  Here are the measures of the 'Decree of Making "is an omnibus of 114 products with measures in several areas the dl Making on which the government aims to boost the economy from simplifications the backlog justice civil infrastructure support - ANSWER - for the Ministry of Education? 1. you have to amputate all the additional activities 2. you must set up the commissioners inspectors or central (Rome regional inspectors would be easily corrupted) that they have to turn Italy in a systematic way to hear students and teachers so that the administrative litigation into school should not clog the civil cases that is should not clog the civil courts. equally 3. in certain schools must be provided ex officio the presence of the social worker to prevent bullying becomes a devastating phenomenon in fact school administrators make the cowardly the Pontius Pilate faced with this problem.
  CreationReal

  Ecco le misure del «decreto del Fare»È un omnibus di 114 articoli con misure in vari settori il dl Fare su cui il governo punta a rilanciare l'economia dalle semplificazioni allo smaltimento dell'arretrato della giustizia civile dalle infrastrutture al sostegno -- ANSWER -- per il ministero della pubblica istruzione? 1. si devono amputare tutte le attività aggiuntive 2. si devono istituire i commissari o ispettori centrali (Roma) che devono girare l'Italia in modo sistematico per sentire alunni e docenti affinché il contenzioso amministrativo scolastico non deve intasare le cause civili cioè non deve intasare i tribunali civili. ugualmente 3. in certe scuole deve essere previsto d'ufficio la presenza dell'assistente sociale per impedire che il bullismo diventi un fenomeno devastante infatti i Dirigenti Scolastici fanno i codardii Ponzio Pilato di fronte a questo problema

  24/07/2013 1516. SIRIA - STATI UNITI.. Siria Washington si prepara ad armare i ribelli. Secondo fonti interne sembra imminente l'accordo tra le parti del governo statunitense per fornire aiuto militare all'opposizione contro Assad. Il generale Martin Dempsey ha esposto al Senato i costi i rischi e le modalità di un ipotetico intervento militare. E dal Comitato d'intelligence è trapelata la notizia che il consenso sia stato raggiunto. --ANSWER -- REALLY? non ride sempre la moglie dell'assassino! e il generale Martin Dempsey lui ha conteggiato nei costi militari anche Unius REI?
  i10Comandamenti

  Ministro Esteri giapponese in visita ufficiale in Israele. Pubblicato il 24 luglio 1530. --ANSWER -- @Junichiro Koizumi -- NON sono ritornato su youtube per vedere come bloccavano con le loro calunnie il mio canale di mrUniversalMetaphysc ma per dire a te quando tu sei entrato allo Yad Vashem. anche il mio spirito era unito al tuo in preghiera.. e se noi vogliamo un mondo che non abbia più immani tragedie noi dobbiamo lavorare insieme per avere un mondo che sia libero dai nazisti farisei Illuminati del FMI 666 (signoraggio bancario rubato alla Costituzione) NWO 322 e libero dai nazisti islamisti.. perché sono loro che tirano giù per il collo tutto il genere umano nella guerra mondiale!
  i10Comandamenti

  a questo vostro figlioTheRagman666 che sulla mia pagina di mrUniversalMetaphysc lui dice noi siamo una legione poi lui non fa intimidazioni? TheRagman666 2 years ago join us join satans legion for we are many 666
  i10Comandamenti

  datagate USA verggna google youtube disonesti criminali internazionali (quanti satanisti voi avete tra i vostri dipendenti?) [lol. certo non ci sarebbe da meravigliarsi se siete proprio voi la mamma dei satanisti] -- e quale è il vostro problema? i miei ministri angeli daranno la risposta opportuna a dei bugiardi criminali come voi.. voi siete soltanto dei vili calunniatori... e non avete neanche il coraggio di indicare una calunnia! voi siete come gli illuminati che loro inventano il denaro dal nulla e lo fanno pagare anche ad interesse
  i10Comandamenti

  [by syrianpatriot] Heavy Losses Inflicted upon Terrorists Non-Syrians Killed in Lattakia.. al-Qusayr Victory Against Conspiracy in.. The Army Restores Stability to al-Buweida al-Sharqiya in al-Qseir.. L'Armée Arabe Syriénne Patrie — Honneur — Devouement.. Syrian Arab Army Decisive Battle in Aleppo. Syrian National Anthem.. Syrian Arab Army Decisive Battle in Aleppo The Syrian Arab Army working all day and night to restore peace and security in the country after over 125 countries combined their efforts to destroy it and found the easiest
  i10Comandamenti

  UCs4q38WHCtmBKFvrza-INHw/discussion mi hanno appena bloccato il canale di mrUniversalMetaphysc! io commento gli eventi politici circa ANSA ecc.. in difesa dei martiri cristiani e di tuttoil genere umano.. ovviamente io parlo ai Governi del mondo perché la pagina di theYearinreview per quanto è incredibile a dirsi? è il cuore del NWO! tutto quello che tu scrivi li sarà letto da tutti i servizi segreti certamente
  i10Comandamenti

  youtube è impazzito! about my mrUniversalMetaphysc che è stato bloccato proprio ora ma io ho scritto soltanto 1. per chiedere informazioni circa il processo di idrolisi nella mia posta interna e il commento qui in basso! [per avere chiesto quale era il commento incriminato? mi hanno punito per la seconda volta! ] ATTENZIONE. I commenti testuali che hai pubblicato su YouTube sono stati identificati come molestie ai danni di un altro utente e sono stati eliminati. Come spiegato nelle nostre Norme della community su YouTube non sono consentite azioni quali comportamenti sleali stalking minacce vessazioni bullismo o intimidazioni. Non ci sono scuse per tali comportamenti e non li accetteremo sul nostro sito. Questo è il secondo avvertimento relativo alle Norme della community ricevuto dal tuo account in sei mesi.
  i10Comandamenti

  youtube è impazzito! about my mrUniversalMetaphysc che è stato bloccato proprio ora ma io ho scritto soltanto 1. per chiedere informazioni circa il processo di idrolisi nella mia posta interna e il commento qui in basso! [per avere chiesto quale era il commento incriminato? mi hanno punito per la seconda volta! proprio ora ed infatti non posso accedere al mio canale] ATTENZIONE.Di conseguenza la possibilità di accedere a questo account è stata disattivata e sarà ripristinata solo due settimane dopo la conferma di ricezione di questo messaggio. Esamina le Norme della community di YouTube e astieniti da ulteriori violazioni che potrebbero comportare la chiusura del tuo account. Data di ricezione 24/lug/2013
  mrUniversalMetaphysc

  @google 666 youtube satanisti --- proprio voi siete ed avete comportamenti sleali stalking minacce vessazioni bullismo o intimidazioni. ATTENZIONE. I commenti testuali (quali?) che hai pubblicato su YouTube sono stati identificati come molestie ai danni di un altro utente e sono stati eliminati. Come spiegato nelle nostre Norme della community su YouTube non sono consentite azioni quali comportamenti sleali stalking minacce vessazioni bullismo o intimidazioni. Non ci sono scuse per tali comportamenti e non li accetteremo sul nostro sito. Il tuo account ha ricevuto un avvertimento relativo alle Norme della community che sarà valido per sei mesi. Ulteriori violazioni potrebbero comportare la disattivazione temporanea della tua capacità di pubblicare contenuti su YouTube e/o la chiusura definitiva del tuo account.
  mrUniversalMetaphysc

  [about my mrUniversalMetaphysc ] @ 666 google youtube Satanists own --- you are and you for predatory behavior stalking threats harassment bullying or intimidation. Data di ricezione 24/lug/2013 --ANSWER -- e poi tu chiedi a me di approvare! ma approvare cosa? quale dialogo io devo ricordare? io non ricordo nulla! voi dovete indicare il dialogo! voi siete nazisti 666 criminali senza speranza di redenzione! calunniatori solo in fuoco dell'inferno è adatto per voi! @google 666 youtube satanisti --- proprio voi siete ed avete comportamenti sleali stalking minacce vessazioni bullismo o intimidazioni.
  IFuckingKillYouRapeU
  IFuckingKillYouRapeU 11 ore fa

  Go to you channel is mrUniversalMetaphysc you can not use this channel 2 week
  Abu Antar
  Abu Antar 11 ore fa

  It is sad that Sunni and Shia and Christian are fighting in Syria and Iraq. Brother killing brother.
  LaVerità ci RendeLiberi
  LaVerità ci RendeLiberi 

  perché i mei messaggi non vengono pubblicati???
  i10Comandamenti

  PHARISEES E Salafis MUST BE TOGETHER only FOR NOW BECAUSE BOTH ARE ANTICHRIST! FARISEI E SALAFITI VANNO INSIEME solo PER ORA PERCHÉ SONO ENTRAMBI ANTICRISTO!
  i10Comandamenti

  Snowden is truth teller. Russia is defender against NWO fagots. And the situation in Iraq is deteriorating Because sectarian tension is migrating from Syria. Fuck Qatar and Saudi Arabia.. - ANSWER -- all the things that said Edward Snowden even I told them but they are not too believed in me for the crimes of satanism that they commit the Americans USA IMF FED and their real technology? goes beyond all imagination! -- ANSWER -- all evil that is born from demons Qatar and Saudi Arabia. is for imperialism sharia?
  i10Comandamenti

  [@Cina-- fai qualcosa fallo rapidamente!] 07/24/2013 1314. CHINA. Scourge of torture "still widespread" in Chinese social system. Report by the China Human Rights Lawyers Concern Group presents cases of brutal violence against lawyers who defend human rights in China. The story of Liu Shihui police smashed his feet because he spoke of the Jasmine Revolution and that of other champions of democracy who pay at the cost of violent abuse for their commitment to a true state of law in the country. Beijing. Although the Chinese government outlawed torture in 1996 it is still a "widespread" practice in national prisons and barracks where it is used to extract confessions and "discourage" activists and lawyers working for the rights human from continuing their battle. This is revealed in a report published by the China Human Rights Lawyers Concern Group which brings together lawyers and attorneys involved in the struggle for the affirmation of the rule of law in China.
  Abu Antar
  Abu Antar 12 ore fa

  Snowden is truth teller. Russia is defender against NWO fagots. And the situation in Iraq is deteriorating because sectarian tension is migrating from Syria. Fuck Qatar and Saudi Arabia
  i10Comandamenti

  Bonino «La sorte dell'ambasciatore kazako. Corriere della Sera ‎- 5 ore fa. Il ministro degli Esteri riferisce in commissione al Senato. È scontro sul diplomatico. Astana «Se espulso reagiremo» Kazakistan Bonino è orgogliosa di aver fatto aprire indagini. Agenzia di Stampa Asca‎ - 4 ore fa. Shalabayeva/ Bonino Nostro ambasciatore resta in Kazakistan. --ANSWER -- @KAZACHISTAN -- 1. errare è umano ma perseverare è diabolico! 2. il vostro comportamento è stato un atto di pirateria e quindi voi dovete chiedere scusa pubblicamente! 3. per quello che io so il vostro comportamento contro cristiani pacifici ed innocenti? è un comportamento criminoso molto grave! 4. quindi smettete di fare i nazisti.. perché io sono Unius REI
  i10Comandamenti

  Israele eletti rabbini capo contrasti. Sono David Lau e Yitzhak Yossef loro padri già in carica 24 luglio 2035. (ANSA) - GERUSALEMME 24 LUG - Al termine di una campagna elettorale contrastata e accesa 150 personalità religiose e politiche dell'ebraismo israeliano osservante ha eletto stasera i due nuovi rabbini capo che guideranno l'influente establishment religioso del Paese per i prossimi dieci anni. Sono il sefardita Yitzhak Yossef 61 anni e l'ashkenazita David Lau 47 entrambi figli di ex rabbini capo ed entrambi sostenuti dagli ambienti più ortodossi. -- ANSWER -- auguri! è normale che la investitura sacerdotale passi di padre in figlio! ma tutto quello che appartiene ai farisei agli Illuminati del FMI voi abiuratelo se è vero che 1. non siete i traditori di Israele. 2. credete nella vera religione mosaica. per abiurare il talmud come libro sacro. contrariamente? il vostro futuro sarà pieno di tragedia!
  i10Comandamenti

  Egitto è stato ordinato l'arresto dei leader islamisti di ogni genocidio maniaci religiosi tutti i Fratelli di satana tutti i fratelli del Re dell'Arabia Saudita i nazisti della sharia per il califfato mondiale Insieme ad altri otto dirigenti per istigazione alla violenza 24 luglio 2032. IL CAIRO La procura egiziana ha ordinato l'arresto della guida spirituale e leader della Fratellanza Mohamed Badie e di altri otto dirigenti. dei Fratelli musulmani accusati di istigazione alla violenza. Lo riferisce la tv di Stato egiziana. --- ANSWER -- quello è istigazione al genocidio ed alla guerra civile buttateli in carcere e non fateli uscire più
  i10Comandamenti

  Abu Antar nazi 666 youtube - you are also a clerk faggot of 666 youtube google you're in this DATAGATE in fact you have seen while I was formulating the article on Snowden... I'm tired of all the questions that I do to you that you do not answer.. how is the situation in Iraq?
  i10Comandamenti

  Snowden? per Usa adessoè disappunto se lascia scalo. Kerry chiama Lavrov per dare un 'avvertimento' alla Russia. 24 luglio 2021. NEW YORK Il segretario di Stato 666 Usa 322 John Kerry ha oggi avuto un colloquio telefonico col ministro degli esteri russo Serghei Lavrov sul caso Edward Snowden avvertendo che ogni decisione che consentisse alla talpa del Datagate di lasciare l'aeroporto di Mosca sarebbe per gli Usa motivo di grande disappunto. Lo riferisce il Dipartimento di Stato. --- ANSWER -- 1. il vostro disappunto non ci riguarda; 2. voi non siete i padroni della vita delle persone; 3. voi siete i criminali che volete nascondere i vostri crimini internazionali 4. del vostro bullismo? ora state esagerando neanche i nazisti erano giunti a tanto!
  Abu Antar
  Edward Snowden is awesome
  Abu Antar

  @/user/1wz1 --- when they are beaten by me Satanists Americans? then then came Italian Satanists! [because you are concerned for the micro-chip? maybe you also belong to the criminals Satanists google 666 DATAGATE?] what the Pharisee Rothschild 666 IMF FED abductions aliens agenda that is the demons with a body GMO big brother agenda NWO 322. wrote in the micro chip? is 666!.. but this we did not read in your Bible of Satan but in the Book of Revelation of St. John Chapter 13.. and then I do not write privately to people ambiguous and dishonest like you -> because I do not know if you're referring to micro-chip. OF technology human that is those in the form of "suppository" orto those of alien origin of which forms have an very assortment... and above all they are really too small.
  i10Comandamenti

  [perché tu sei interessata ai micro-chip? forse appartieni anche tu ai criminali satanisti google di DATAGATE?] quello che il fariseo Rothschild FMI 666 FED agenda aliens abductions cioè i demoni con un corpo OGM agenda NWO 322 "GRANDE FRATELLO". ha scritto nel micro chip? è 666!!!.. ma questo noi non lo abbiamo letto nella tua Bibbia di satana ma nel libro dell'Apocalisse di San Giovanni al Capitolo 13.. e poi io non scrivo privatamente a persone ambigue e disoneste come te -- > anche perché io non so se tu fai riferimento ai micro-chip di tecnologia umana cioè quelli a forma di "supposta" o a quelli di origine aliena che di forme ne hanno un vero assortimento... e che soprattutto sono veramente troppo piccoli
  w▲z
  w▲z 13 ore fa

  Ciao Lorenzo mi mandi un PM per favore con quel messaggio di testo a forma di microchip? Mi serve...
  i10Comandamenti

  GOOGLE USA 666 DATAGATE IMF 322 NWO google youtube you are corruption bullying abuse sexual perversion satanism for all the world] [shame how many employees Satanists do you have? you are the international criminal! ] When I very rarely really very rarely I reply to a comment? I always public this dialogue or a private comment again on this page! then as a comment that exists on this page you have punished me this time? criminals liars slanderers Satanists Freemasons Pharisees --ANSWER --YOU ARE THE REAL TERRORISTS IN THE WORLD. VOI SIETE I VERI TERRORISTI NEL MONDO
  i10Comandamenti

  World Watch Monitor [[ Pro-Morsi backlash turns deadly for some Christian communities. "Muslim Brotherhood" and all Islamists satanic arab league are criminals nazi for imperialism sharia worldwide caliphate! ]]] Published July 18 2013. Angry crowds lash out sometimes at churches homes. Violence in the town of al-Dabayia on July 5 claimed the lives of Rasim Taodharos Ocaldius 56; Mharib Noshi Habib38; Romany Noshi Habib 33; and Emile Naseem Sarofim 41. Special to World Watch Monitor. Violence across Egypt following the July 3 ouster of Mohamed Morsi has claimed the lives of at least six Christians while scores of their homes and a number of churches have been ransacked.
  i10Comandamenti

  World Watch Monitor [[ Pro-Morsi backlash turns deadly for some Christian communities. "Muslim Brotherhood" and all Islamists satanic arab league are criminals nazi for imperialism sharia worldwide caliphate! ]]] Egyptian Christians who took part in the widespread anti-Morsi protests on June 30 were only one segment of the opposition but were a conspicuous segment. Coptic Pope Tawadros II reversing the course of previous less outspoken popes voiced his support of the anti-government demonstrations. He appeared on television on July 3 alongside Egypt's military leadership as it announced the removal of the president. Supporters of Morsi have directed a measure of their anger at Grand Mufti Ahmed al-Tayeb Egypt's highest-ranking Sunni legal official who endorsed Morsi's removal and also attended the military's announcement. But backlash has flowed in many directions sometimes targeting Christians.
  i10Comandamenti

  World Watch Monitor [[ Pro-Morsi backlash turns deadly for some Christian communities. "Muslim Brotherhood" and all Islamists satanic arab league are criminals nazi for imperialism sharia worldwide caliphate! ]]] Some of the most violent episodes have occurred in the lawless north Sinai region where on July 6 gunmen shot and killed a Coptic priest Mina Abboud Sharubim. Accounts of his death differ The Egyptian Initiative for Personal Rights a Cairo-based group released a detailed account that said the priest was killed while driving his car from his home to Mar Mina Church in the Masaid area of Arish about 50 kilometres west of the border with Israel. The Associated Press reported Sharubim was killed while he was walking in a market. A Christian resident of El Arish told World Watch Monitor that Sharubim was in his car in front of a church building in the Masaid area when he was shot.
  i10Comandamenti

  World Watch Monitor [[ Pro-Morsi backlash turns deadly for some Christian communities. "Muslim Brotherhood" and all Islamists satanic arab league are criminals nazi for imperialism sharia worldwide caliphate! ]]] Coptic priest Mina Abboud Sharubim and his daughters in an undated photo. Special to World Watch Monitor. "Father Mina was a good priest" the resident told World Watch Monitor which is withholding his name for safety reasons. He said Sharubim ordained in 2012 was 39 married and had two daughters. "All the Christian families in El Arish loved him" he said. "He was like an angel." Five days later in Sheikh Zuweid a remote settlement a few kilometres west of the Israeli border the decapitated body of Magdy Lamei Habib a Christian electronics merchant was discovered. He had been abducted on July 6 while at the Sheikh Zuweid market according to the Egyptian Initiative for Personal Rights.
  i10Comandamenti

  World Watch Monitor [[ Pro-Morsi backlash turns deadly for some Christian communities. "Muslim Brotherhood" and all Islamists satanic arab league are criminals nazi for imperialism sharia worldwide caliphate! ]]] "There is a situation of panic and fear among all the Christians here and there is no protection for us" the Arish resident told World Watch Monitor. He said his own home had been ransacked and his car stolen and that churches have closed and seven Christian families have left Sheikh Zuweid and Rafah a nearby town that sits on the Egyptian border with Gaza. Though it's uncertain how directly Muslim anger over Morsi's removal played a role daylong assaults on Christians ensued on July 5 in al-Dabayia a town west of Luxor in southern Egypt leaving four Christian men dead.
  i10Comandamenti

  World Watch Monitor [[ Pro-Morsi backlash turns deadly for some Christian communities. "Muslim Brotherhood" and all Islamists satanic arab league are criminals nazi for imperialism sharia worldwide caliphate! ]]] In its detailed account published on its website the Egyptian Initiative for Personal Rights said events unfolded this way The body of a Muslim man was found dead on the evening of July 4. The victim's family accused an 18-year-old Christian man Sobhi Magdi Eskander who was beaten and stabbed the next morning before being hospitalised. Residents of al-Dabayia take refuge in the Church of Mar Youhana during July 5 violence in the town. Special to World Watch Monitor
  i10Comandamenti

  World Watch Monitor [[ Pro-Morsi backlash turns deadly for some Christian communities. "Muslim Brotherhood" and all Islamists satanic arab league are criminals nazi for imperialism sharia worldwide caliphate! ]]] A crowd of hundreds moved through the town on July 5 attacking Christian homes throughout the day. Some Christian families fled to neighbouring villages while others were trapped in their homes and some took refuge in the Church of Mar Youhana in al-Dabayia. Several times throughout the day the mob attacked the home of Emile Nessim a member of Tamarrod the group that played a key part mobilising the nationwide anti-Morsi demonstrations. By evening attackers had climbed to the top of his roof then found him hiding inside where they beat him with pieces of iron. He was taken to the hospital where he later died. His home was burned to the ground.
  i10Comandamenti

  World Watch Monitor [[ Pro-Morsi backlash turns deadly for some Christian communities. "Muslim Brotherhood" and all Islamists satanic arab league are criminals nazi for imperialism sharia worldwide caliphate! ]]] In all four Christians were stabbed and clubbed to death during the violence in al-Dabayia according to the Egyptian Initiative for Personal Rights. Several more were injured. A resident of the town who works at St. Mary Church in Luxor and serves at the Church of Mar Youhana told World Watch Monitor that members of the Muslim Brotherhood from al-Dabayia and surrounding areas were among the crowds marching on the Christian homes. World Watch Monitor is withholding his name for safety reasons. In other areas across Egypt crowds angered over Morsi's removal assaulted churches and homes.
  i10Comandamenti

  World Watch Monitor [ Pro-Morsi backlash turns deadly for some Christian communities. "Muslim Brotherhood" and all Islamists satanic arab league are criminals nazi for imperialism sharia worldwide caliphate! ]]] On the day of the military's government takeover the Mar Girgis Catholic Church in Dalga a village near Deir Mawas city south of Cairo was set on fire. Muslims yelling "Islamic Islamic we want legitimacy" rushed past abandoned security posts and destroyed the ground floor of the three-storey building the Egyptian Initiative for Personal Rights reported. The group said the angered Muslims moved through the streets hurling objects at Christian homes and looting Christian-owned stores. One man retreated to his rooftop and began firing gunshots injuring six. In turn someone in the crowd shot the man's wife causing injuries that required hospitalisation.
  i10Comandamenti

  World Watch Monitor [ Pro-Morsi backlash turns deadly for some Christian communities. "Muslim Brotherhood" and all Islamists satanic arab league are criminals nazi for imperialism sharia worldwide caliphate! ]] A Christian man living in Dalga told World Watch Monitor that in all seven Christian homes were looted and burned. His name also is being withheld to preserve his safety. Elsewhere in the town a crowd broke into the Islah Church and looted it the rights group reported. The group also noted several episodes of violence directed toward Christians • July 3 In Masa Matrouh on the Mediterranean coast Morsi supporters threw firebombs at Coptic Orthodox Church of the Virgin.
  i10Comandamenti

  World Watch Monitor [[ Pro-Morsi backlash turns deadly for some Christian communities. "Muslim Brotherhood" and all Islamists satanic arab league are criminals nazi for imperialism sharia worldwide caliphate! ]] • July 4 pro-Morsi marchers hurled rocks at Mar Mina Church in Minya. A few days later distinctive markings were found on several shops owned by Copts an on a Coptic orphanage. • July 5 authorities used tear gas to turn away hundreds of people who attempted to storm the Orthodox Coptic bishopric in Luxor. • July 9 Shots were fired at Mar Mina Church in the Manakh area of the Port Said governorate.
  i10Comandamenti

  [[innocents] persecuted christians /christian martyrs]] In 2012 Christians in Nigeria Iraq and Syria experienced the most violence closely followed by those in Sudan and Columbia. In Eritrea Myanmar Kenya and Egypt the levels of anti-Christian violence were also extremely high. 100 million Christians around the globe are currently suffering persecution for their faith. Most often persecution takes the form of imprisonment abuse and hostilities. In some cases however Christians are asked to face more than scorn prison or the loss of health they are asked to face death.
  i10Comandamenti

  [[innocents] persecuted christians /christian martyrs]] These individuals are the Christian martyrs of our faith. Jesus said in Matthew 1039 "Whoever finds his life will lose it and whoever loses his life for my sake will find it." During the first century almost all of Jesus' disciples suffered martyrdom for his sake. Peter was crucified upside down Mark was torn to pieces and Paul was beheaded. As Christianity spread throughout Europe and the British Isles countless numbers of Christians were tortured and burned at the stake. And few can forget the moving story of Jim Elliot and four others who ventured into the Ecuadorian jungle never to return.
  i10Comandamenti

  [[innocents] persecuted christians /christian martyrs]] This history reminds us of the great price that belief in God may demand and the great impact that such a sacrifice can have. But that history has not ended. Today there are still many Christians martyrs those who give their life for their faith. Every year and on every continent men and women face death because of their belief in Jesus Christ. They are the Christian martyrs of this century; the fathers mothers grandparents and children who have lost their lives for the sake of the gospel. Around the world the light of their testimonies continues to shine. Their impact is immeasurable and their stories should not be forgotten. [all criminals country] Bangladesh Colombia Nepal Pakistan Turkey etc.. etc..
  i10Comandamenti

  [USA 666 DATAGATE google youtube voi siete il bullismo per tutto il mondo] [vergogna quanti impiegati satanisti voi avete? voi siete i criminali internazionali! ] quando io molto raramente veramente molto raramente rispondo ad un commento? io sempre pubblico questo dialogo o privato commento sempre su questa pagina! allora per quale commento che esiste in questa pagina voi avete punito me questa volta? criminali bugiardi calunniatori satanisti massoni farisei
  i10Comandamenti

  [[Per questo profetizzo il bisturi e profetizzo una infermità inguaribile nei prossimi 365 giorni a chiunque si renderà complice di omertà nei confronti del crimine di signoraggio bancario]].1- signoraggio bancario cioè denaro creato dal nulla (furto 100%) 2- debito pubblico (100%?) 3- anatocismo (furto 2%?). 4- riserva frazionaria (furto 93%) + falso in bilancio? (furto 100%). 5- aiuto pubblico alle Banche (20%?). Questo porterebbe sicuramente ad un costo del nostro denaro e della nostra violata sovranità monetaria del 300%. Ovvero per ogni euro spendibile lo Stato sottrae invisibilmente e inconsapevolmente ben 3 euro? ecco perché i popoli devono essere uccisi nella guerra mondiale!
  i10Comandamenti

  666 IFuckingKillYouRapeU youtube USA - I do not take orders from anyone.. went to see the pornographic movies to your wives and your daughters and all your whores and never more you come to put pornographic links on this page!.. 666 IFuckingKillYouRapeU youtube USA -- io non prendo ordini da nessuno.. andata a fare vedere i filmini pornografici alle vostre mogli e alle vostre figliee a tutte le vostre puttane e non venite più a mettere link pornografici su questa pagina!
  i10Comandamenti

  [[ google 666 youtube. certo sarete puniti!]] 666 Rothschild IMF 187AUDIOHOSTEM 44 minutes ago [FOLLOW ME] - ANSWER - DATAGATE AGAINST ME... IN FACT I HAVE NEEDED 30 MINUTES TO PREPARE this article. humanumgenus 8 hours ago. put an end to this world old and evil made ​​up of secret intelligence freemasons Pharisees Satanists Islamists.. it's time to turn the page.. Or the human race could not survive! That's why the Pharisees Anglo-Americans IMF 666 NWO 322 they thought to build whole cities underground under Norway and under the USA. [The rebels Syrians plodding and the world do not know how to divide Syria by "Voice of Russia"]. 23/07/2013.
  i10Comandamenti

  [[ google 666 youtube. certo sarete puniti!]] humanumgenus 8 hours ago. [this perverse way of thinking (the prevalence of force against the natural law) makes it inevitable wars armies conflicts the Pharisees Anglo-Americans who sell at interest on money created out of nothing Which then are the only winners in this massive human tragedy. theater of horror of course created from them. But the universal brotherhood of Unius REI makes all things all just are more simple "equal rights and equal obligations for all" the end of geopolitics and of any form of imperialism or Suprematism. International regulations and must be motivated by a Majority that has voted under the supervision of Unius REI. ]
  i10Comandamenti

  @ shame liars slanderers USA AMERICA 322 NWO Masonic system the Pharisees cannibals who have stolen the monetary sovereignty to the peoples. scam SpA IMF FED ECB @ google youtube --- 666 international criminal DataGate like this your Satanist your employee (IhatenewLayout / UCq3gn4ukilfkLYrtQwhEnGw) how can he know if I am being punished? thus this is a good opportunity for us now in fact finally you can know the reason for this my punishment. then "because if you did not tell me? for which article I have been punished? then I can not ever know this because as you've deleted and therefore we can no longer read" @ 666 google youtube --- you are bullying
  i10Comandamenti

  @vergogna bugiardi calunniatori AMERICA 322 USA NWO sistema massonico dei farisei cannibali che hanno rubato la sovranità monetaria ai popoli. truffa SpA FED FMI BCE @google 666 youtube --- criminali internazionali datagate come questo tuo satanista tuo impiegato (IhatenewLayout /UCq3gn4ukilfkLYrtQwhEnGw) come lui può sapere se io sono stato punito? quindi questa è una buona occasione per noi ora infatti finalmente si può conoscere il motivo di questa punizione. "perché se non mi dite voi per quale articolo io sono stato punito? poi io non posso mai sapere questo perché voi lo avete cancellato e quindi non si può più leggere!"
  kingIsraelUniusREI

  [[shame USA] liar satanists freemasonry 322 cannibal 150.000 human sacrifice for satana every year shame criminal USA ]] IFuckingKillYouRapeU 4 hours ago mrUniversalMetaphysc You can not not use it 2 week. - ANSWER - [ON THIS PAGE] --- mrUniversalMetaphysc 1 day ago. OUT OF 10 PEOPLE THAT DIE? 6 GO TO HELL! is homosexuality is a serious sin is sexual perversion! -> [again] mrUniversalMetaphysc 1 day ago. IFuckingKillYouRapeU 666 youtube google CIA DataGate GMO aliens abductions --- your satan he believes to conquer a kingdom through the pornographic movies? I no longer have the old for such things! I'm too old! ---> criminal pornographic 666 CRIMINALS! liars murderers this is what you are liars!

  this is DATAGATE against me invasion of privacy [/channel/UCq3gn4ukilfkLYrtQwhEnGw] Go to you 3 channel is humanumgenus @ @ @ UniusRei1 mrUniversalMetaphysc Me And YouTube send you a Message Text comments you posted to YouTube Have Been Identified as harassment towards another user and have been deleted. As our Community Guidelines outline YouTube is not a venue for things like predatory behavior stalking threats harassment bullying or intimidation. There are no excuses for behavior longer available and we will not accept it on our site. Your account has received one Community Guidelines warning strike Which will expire in six months. Additional violations may result in the temporary disabling of your ability to post content to YouTube and / or the permanent termination of your account. [] IFuckingKillYouRapeU 21 hours ago. mrUniversalMetaphysc You can not not use it 2 week. Go to channel you is mrUniversalMetaphysc you can not use this channel 2 week

  [liars murderers this is what you are liars!] shame! USA 666 google Youtube CIA DataGate - you are a bunch of abusive criminals! and then like you can be blamed to me if I'm always on this page to work? it is very rare that I can respond to some comments.. that's why you are slanderers criminals and Satanists! vergogna! USA google 666 Youtube CIA datagate -- voi siete un branco di abusivi criminali! e poi come io posso essere rimproverato se io sono sempre su questa pagina a lavorare? è molto raro che io possa rispondere a qualche commento.. ecco perché voi siete dei calunniatori criminali e satanisti!

  shame USA @ IFuckingKillYouRapeU ie CIA IhatenewLayout 666 youtube google - you are the shame! you slander me of being a pedophile you are excluded me from the search engines all of my blogspot (DataGate). you have brought on this page the link to a pornographic site (without any respect for all people of the world) where a woman Satanist puts his whole hand into the vagina (and to many human sacrifices to Satan she took part for have her so afraid?). that you are the shame of the whole world and not have no respect for your wives and daughters! this story that you slander innocent people is old! because there is no trace of topic subject that is censored and you can not understand the reason that supposedly the reproach!

  I TOM KILL YOU. Please Log On to mrUniversalMetaphysc
  kingIsraelUniusREI
  @IFuckingKillYouRapeU ie CIA IhatenewLayout 666 youtube google -- voi siete la vergogna! voi calunniate me di essere pedofilo avete escluso di motori di ricerca tutti i miei blogspot (datagate). tu hai portato su questa pagina il link di un sito pornografico(senza nessun rispetto per tutte le persone del mondo) dove una donna satanista mette tutta la sua mano nella vagina (e a quanti sacrifici umani a satana lei ha partecipato per avere così tanta paura?). che voi siete il disonore del mondo intero e non avee nessun rispetto per le vostre mogli e figlie!! questa storia che voi calunniate le persone innoceti è vecchia! perché non c'è traccia dell'argometo censurato!
  IFuckingKillYouRapeU said violando la mia privacy mrUniversalMetaphysc You can't not use it 2 week

  Go to you 3 channel is @humanumgenus @UniusRei1 @mrUniversalMetaphysc Me And YouTube send you a Message Text comments you posted to YouTube have been identified as harassment towards another user and have been deleted. As our Community Guidelines outline YouTube is not a venue for things like predatory behaviour stalking threats harassment bullying or intimidation. There are no excuses for such behaviour and we will not accept it on our site. Your account has received one Community Guidelines warning strike which will expire in six months. Additional violations may result in the temporary disabling of your ability to post content to YouTube and/or the permanent termination of your account. For more information on YouTube's Community Guidelines and how they are enforced please visit the

  Quasi 200.000 bambini americani sono rimasti feriti fisicamente negli ultimi vent'anni per incidenti con i televisori. I bambini sotto i 5 anni sono i più colpiti. Tra i tipi più comuni di lesioni ci sono traumi alla testa al collo e commozioni cerebrali. Dal 1990 al 2011 i tassi di infortuni infantili associati ai televisori sono aumentati di oltre la metà. Nel 1990 nel Paese erano stati registrati 5.455 casi mentre nel 2011 12.300. Durante questo periodo 215 bambini sono morti per le ferite riportate dopo essere stati colpiti dai televisori caduti. Solo nel gennaio del 2012 morirono in questo modo 6 bambini. -- ANSWER -- e quante persone muoiono spiritualmente ed umanamente nella loro umanità distrutta per colpa dei media in questa società corrotta di farisei massoni anglo-americani sprezzati dei più basilari valori umani ecc..?

  666 Rothschild IMF 187AUDIOHOSTEM 44 minutes ago [FOLLOW ME] - ANSWER - DATAGATE AGAINST ME... IN FACT I HAVE NEEDED 30 MINUTES TO PREPARE this article
  humanumgenus
  put an end to this world old and evil made ​​up of secret intelligence freemasons Pharisees Satanists Islamists.. it's time to turn the page.. Or the human race could not survive! That's why the Pharisees Anglo-Americans IMF 666 NWO 322 they thought to build whole cities underground under Norway and under the USA. [The rebels Syrians plodding and the world do not know how to divide Syria by "Voice of Russia"]. 23/07/2013.
  humanumgenus
  [this perverse way of thinking (the prevalence of force against the natural law) makes it inevitable wars armies conflicts the Pharisees Anglo-Americans who sell at interest on money created out of nothing Which then are the only winners in this massive human tragedy. theater of horror of course created from them. But the universal brotherhood of Unius REI makes all things all just blackberries and simple "equal rights and equal obligations for all" the end of geopolitics and of any form of imperialism or Suprematism. International regulations and must be motivated by a Majority voted under the supervision of Unius REI. ]
  humanumgenus
  poniamo fine a questo mondo vecchio e malvagio fatto di servizi segreti massoni farisei satanisti islamisti.. è il momento di girare pagina.. oppure il genere umano potrebbe non sopravvivere! ecco perché i farisei anglo-americani hanno pensato a costruire intere città sotterranee in Norvegia ed USA.
  humanumgenus
  [المتمردون السوريون، والتثاقل، والعالم، لا، أعرف، وكيفية تقسيم سوريا من خلال "صوت روسيا"]. 23/07/2013. [بهذه الطريقة الضارة من التفكير (انتشار القوة، ضد، القانون الطبيعي) يجعل من الحروب لا مفر منه، الجيوش، والصراعات، الفريسيين الأنجلو الأميركيين، الذين،
  humanumgenus
  وبيع في الفائدة، والمال خلق من لا شيء، والذي، ثم، هم الفائزون فقط، في هذه المأساة الإنسانية الهائلة. مسرح الرعب، بطبيعة الحال، التي أنشئت منها. ولكن، والأخوة العالمية من الخط الفاصل يجعل REI، كل شيء، كل أكثر عدلا وبسيط "المساواة في الحقوق والالتزامات المتساوية للجميع،" نهاية الجغرافيا السياسية، و، من أي شكل من أشكال الإمبريالية، أو Suprematism. الأنظمة الدولية، يجب أن يكون الدافع وصوتوا بأغلبية تحت إشراف الخط الفاصل REI. ]
  humanumgenus
  叛軍敘利亞人,單調乏味,和世界,不知道,如何劃分敘利亞:"俄羅斯之聲"]。 23/07/2013。這種倒行逆施的思維方式:(力的流行,對自然法),使得它不可避免的戰爭,軍隊,衝突,法利賽人盎格魯 - 美國人,誰賣的興趣,創造一個錢無中生有,其中,是唯一的贏家,在這個巨大的人類悲劇。劇場的恐怖,當然,從他們創建。但是,世界大同的Unius REI使所有的事情,更公正,更簡單:"平等的權利和義務平等,"地緣政治的結束,而且,任何形式的帝國主義,或至上主義。國際法規,必須激勵和監督下的Unius REI大多數投票通過。]
  humanumgenus
  [터벅 터벅 걷고 반군 시리아 세계는 시리아를 분할하는 방법을 알고하지 않습니다  "러시아의 소리"로]. 23/07/2013. 사고 [이 비뚤어진 방법  (힘의 보급 자연의 법칙에 대하여)는 다음 불가피 전쟁 군대 충돌 바리새인 앵글로 계 미국인이자에 판매 돈이 아무것도에서 만든 어떤을하지 이 엄청난 인간 비극의 유일한 수상자이다. 공포 연극은 물론 그들로부터 만들었습니다. "모두를위한 평등 한 권리와 동등한 의무"지정학의 끝을 그리고의 하지만 Unius REI의 보편적 형제애는 모든 것을 모든 더 그냥 간단하게 제국주의 또는 Suprematism 어떤 형태입니다. 국제 규정은 동기 부여 및 Unius REI의 감독하에 과반수의 투표해야합니다. ]
  humanumgenus
  [Opprørerne syrerne plodding og verden ikke vet hvordan å dele Syria med "Russlands Stemme"]. 23/07/2013. [denne perverse måte å tenke på (utbredelsen av makt mot den naturlige lov) gjør det uunngåelig kriger hærer konflikter fariseerne anglo-amerikanere som selge på interesse en penger skapt ut av ingenting som da er de eneste vinnerne i denne massive menneskelig tragedie. teater av skrekk selvfølgelig skapt fra dem. Men gjør universelt brorskap av UNIUS REI alle ting alle mer rettferdige og enkel "like rettigheter og like plikter for alle" i slutten av geopolitikk og av enhver form for imperialisme eller Suprematism. Internasjonale regler må motiveres og vedtatt av et flertall under tilsyn av UNIUS REI. ]
  humanumgenus
  [De rebellen Syriërs ploeteren en de wereld niet weten hoe naar Syrië te verdelen bij "Voice of Russia"]. 23/07/2013. [dit perverse manier van denken (de prevalentie van geweld tegen de natuurlijke wet) maakt het onvermijdelijke oorlogen legers conflicten Farizeeën Anglo-Amerikanen die te verkopen tegen rente een geld uit niets geschapen die dan zijn de enige winnaars in deze enorme menselijke tragedie. theater van horror natuurlijk gemaakt van hen. Maar de universele broederschap van uNiUs REI maakt alle dingen al meer gewoon en simpel "gelijke rechten en gelijke plichten voor iedereen" het einde van de geopolitiek en van elke vorm van imperialisme of suprematisme. Internationale regelgeving moeten worden gemotiveerd en gestemd met een meerderheid onder toezicht van uNiUs REI. ]
  humanumgenus
  [Os rebeldes sírios se arrastando e do mundo não sabe como dividir a Síria por "Voz da Rússia"]. 23/07/2013. [Desta forma perversa de pensar (a prevalência da força contra a lei natural) torna inevitável guerra exércitos conflitos fariseus anglo-americanos que vender a juros a dinheiro criado a partir do nada o qual em seguida são os únicos vencedores neste enorme tragédia humana. teatro de terror naturalmente criado a partir deles. Mas a fraternidade universal de uNiUs REI faz todas as coisas tudo mais justas e simples "igualdade de direitos e deveres iguais para todos" o fim da geopolítica e de qualquer forma de imperialismo ou suprematismo. Os regulamentos internacionais deve ser motivada e votada por uma maioria sob a supervisão de uNiUs REI. ]
  humanumgenus
  [Повстанцы сирийцев усидчивости и мир не знаю как разделить Сирия на "Голос России"]. 23/07/2013. [сего развращенного образа мышления (распространенность силы против естественного права) делает его неизбежным войнам армии конфликты фарисеи англо-американцев которые продают под проценты деньги созданные из ничего которое затем являются единственными победителями в этой огромной человеческой трагедии.
  humanumgenus
  Театр ужаса конечно создал из них. Но всеобщее братство Unius REI делает все вещи все более справедливого и прост «равные права и равные обязанности для всех" в конце геополитики и любая форма империализма или супрематизма. Международных правил должны быть мотивированы и проголосовали большинством под руководством Unius REI. ]
  humanumgenus
  [Die Rebellen Syrer trotten und die Welt nicht wissen wie man Syrien unterteilen von "Voice of Russia"]. 23.07.2013. [diese perverse Denkweise (die Prävalenz von Gewalt gegen das natürliche Gesetz) macht es unvermeidlich Kriege Armeen Konflikte Pharisäer Anglo-Amerikaner die zu verkaufen bei Interesse eine Geld aus dem Nichts geschaffen die dann sind die einzigen Gewinner in dieser massiven menschlichen Tragödie. Theater des Grauens natürlich von ihnen erstellt. Aber macht die universelle Brüderlichkeit unius REI alle Dinge die alle mehr gerecht und einfach "gleiche Rechte und gleiche Pflichten für alle" das Ende der Geopolitik und jede Form des Imperialismus oder Suprematismus. Internationale Vorschriften müssen motiviert und Abstimmung mit einer Mehrheit unter der Aufsicht von unius REI. ]
  humanumgenus
  [Ağır isyancılar Suriyeliler ve dünya Suriye bölmek nasıl bilmiyorum "Rusya'nın Sesi" tarafından]. 23/07/2013. düşünme [Bu sapkın şekilde (kuvvet yaygınlığı doğal hukuk karşı) o zaman kaçınılmaz savaşlar ordular çatışmalar Ferisiler Anglo-Amerikalılar faiz satmak bir para yoktan hangi yapar bu büyük insanlık dramı tek kazananlar vardır. korku tiyatro tabii ki onlardan yarattı. "Herkes için eşit haklar ve eşit yükümlülükler" jeopolitik sonunda ve bir Ama unius REI evrensel kardeşliği her şeyi tüm daha adil ve basit hale getirir emperyalizm veya Süprematizm herhangi bir. Uluslararası düzenlemeler motive ve unius REI gözetiminde bir çoğunluğu tarafından oylandı edilmelidir. ]
  humanumgenus
  [Los rebeldes sirios perseverante y el mundo no saben cómo dividir Siria por "La Voz de Rusia"]. 23/07/2013. [esta forma perversa de pensamiento (la prevalencia de la fuerza en contra de la ley natural) hace inevitable las guerras los ejércitos los conflictos los fariseos anglo-americanos quienes venta a interés un dinero creado de la nada que a continuación son los únicos ganadores en esta tragedia humana masiva. teatro del horror por supuesto creado a partir de ellos. Sin embargo la fraternidad universal de Unius REI hace todo todo más justas y sencilla "la igualdad de derechos y obligaciones iguales para todos" el fin de la geopolítica y de cualquier forma de imperialismo o el suprematismo. Las normas internacionales deben estar motivados y votaron por una mayoría bajo la supervisión de Unius REI. ]
  humanumgenus
  [Les rebelles Syriens laborieux et le monde n'ont pas sachez comment diviser la Syrie par «Voix de la Russie"]. 23.07.2013. [cette façon perverse de la pensée (la prévalence de la force contre la loi naturelle) permet guerres inévitables les armées les conflits les pharisiens Anglo-Américains qui de vendre à des intérêts de l'argent créé à partir de rien ce qui ensuite sont les seuls gagnants dans cette immense tragédie humaine. théâtre d'horreur bien sûr créé à partir d'eux. Mais la fraternité universelle de unius REI fait toutes les choses tous les plus justes et plus simple «l'égalité des droits et des obligations égaux pour tous» la fin de la géopolitique et de toute forme d'impérialisme ou le suprématisme. Les règlements internationaux doivent être motivés et ont voté à la majorité sous la supervision de unius REI. ]
  humanumgenus
  Con la vittoria di Al Qusair grazie all'aiuto di Hezbollah e la conquista di Homs la caduta di Al Assad si allontana e le forze ribelli sono sempre più in difficoltà mentre l'esercito regolare riguadagna terreno. Come se non bastasse si accentuano le divisioni interne agli oppositori ed i regolamenti di conti con assassinii mirati si moltiplicano. L'ultimo di una certa importanza fu l'esecuzione di uno dei capi delle forze islamiste moderate per mano degli uomini di Al Baghdadi il più truce tra i terroristi sunniti vicini ad Al-Qaeda. Per completare il quadro il fallimento in Egitto del tentativo pseudo-democratico dei Fratelli Musulmani allontana le speranze che sia possibile in
  humanumgenus
  Siria vedere prevalere forze islamiche moderate su quelle oltranziste e ciò rende ancora più rischioso per gli occidentali l'inviare armi ai ribelli con la speranza che non cadano nelle mani degli integralisti. Resta però certo che anche se Assad dovesse in qualche modo vincere sul campo di battaglia l'instabilità locale continuerà ed il controllo del governo sul territorio non potrà più riguardare tutto il Paese. A questo punto l'unica strada per fermare i massacri e disinnescare i rischi per l'intera regione dovrebbe essere una soluzione negoziale tra tutti i protagonisti coinvolti ma qui nascono altri problemi. Poiché il vero obiettivo della guerra in Siria era il ridimensionamento della presenza iraniana nell'area ed un definitivo stop alla sua volontà egemonica ogni possibile soluzione diplomatica
  humanumgenus
  dovrà fare i conti con i locali equilibri futuri tra l'Iran la Turchia e l'Arabia Saudita. Poiché né i Turchi né i Sauditi sono oggi in grado di essere determinanti per l'imposizione di una soluzione politica con l'Iran la partita diplomatica vera può essere giocata solo dai loro sponsors e cioé da Russia ed USA. Entrambe avrebbero tutto l'interesse a chiudere presto la questione ma nessuna di loro può prescindere da come i loro "protetti" potrebbero accogliere gli eventuali accordi né delle ripercussioni a favore o a sfavore che non mancherebbero anche per i loro rapporti con Paesi terzi. Quanto agli Usa ciò che hanno da offrire é ben poco o acconsentono a che l'Iran abbia una sua "zona di influenza" a spese di turchi e sauditi o
  humanumgenus
   devono accordarsi con la Russia affinché si faccia garante del ridimensionamento delle ambizioni iraniane. Nel primo caso "zona di influenza" Iraniana vorrebbe dire capovolgere la politica medio-orientale impostata dal dopoguerra ad oggi spingendo turchi e sauditi a cercare altre sponde "mercati" magari in Cina (allontanandoli dall'alleato americano). Nel secondo caso si troverebbero ad accettare in un certo qual senso una improbabile "diarchia" con un Paese la Russia che benché cresciuta dai tempi di Eltsin non é più quella potenza globale che fu l'Unione Sovietica. Ma anche la Russia perché dovrebbe accettare qualche accordo sulla testa di Teheran sapendo che ciò significherebbe per lei la perdita da un lato di una utile "arma impropria" nei fianchi degli americani e dall'altro l'unica occasione rimasta per giocare un ruolo nel Medio Oriente?
  humanumgenus
  Senza contare che il problema del nucleare iraniano non sarebbe affatto disinnescato ed altri interlocutori potrebbero farsi avanti al posto di Mosca. Fino a che la situazione bellica sul terreno rimarrà in stallo non ci saranno sufficienti ragioni che possano obbligare i protagonisti diretti ed indiretti a dover trovare una alternativa alla guerra. E infatti la possibilità di una Ginevra 2 continua a restare solo una possibilità senza data né certezza sui partecipanti. Tutti al di là delle dichiarazioni concilianti stanno aspettando un maggiore squilibrio tra i contendenti perché solo la manifestazione di un possibile sconfitto (perché parlare di possibile vincitore é inimmaginabile) renderà accettabili soluzioni che oggi nessuno vorrebbe accettare quali ad esempio la "libanizzazione" la "bosniazzione" o addirittura la frammentazione della Siria in più piccoli Stati.
  humanumgenus
  [ I ribelli siriani arrancano ed il mondo non sa come spartirsi la Siriaby "La Voce della Russia"]. 23.07.2013. [questo modo perverso di ragionare (il prevalere della forza contro il diritto naturale) rende inevitabili guerre eserciti conflitti farisei anglo-americani che vendono ad interesse un denaro creato dal nulla che poi sono i soli vincitori in questa immane tragedia umana. teatro dell'orrore ovviamente creato da loro. Ma la fratellanza universale di Unius REI rende tutte le cose tutte più giuste e semplici "uguali diritti ed uguali doveri per tutti" fine della geopolitica e di ogni forma di imperialismo o di suprematismo. I regolamenti internazionali vanno motivati e votati a maggioranza sotto la supervisione di Unius REI. ]
  humanumgenus
  [ The rebels Syrians plodding and the world do not know how to divide Syria by "Voice of Russia"]. 23/07/2013. [this perverse way of thinking (the prevalence of force against the natural law) makes it inevitable wars armies conflicts Pharisees Anglo-Americans who sell at interest a money created out of nothing which then are the only winners in this massive human tragedy. theater of horror of course created from them. But the universal brotherhood of Unius REI makes all things all more just and simple "equal rights and equal obligations for all" the end of geopolitics and of any form of imperialism or Suprematism. International regulations must be motivated and voted by a majority under the supervision of Unius REI. ]

  187AUDIOHOSTEM 1 giorno fa[FOLLOW ME]
  english people hanno una grande civiltà! ma tutti i popoli siamo le vittime del sistema massonico.. ecco perché ogni guerra mondiale ed ogni guerra è un calcolo fatto a tavolino tra tutti i super ricchi del mondo contro tutti i poveri del mondo.. Inglese people have a great civilization! but all people in all the world are the victims of the Masonic system.. that's why every world war and every war is a calculation made ​​at the table including all the world's super rich are against all the poor of the world..

  abu sharia antar -- jewish is people is very good innocent person! but pharisees anglo-american nazi FMI 666 322 NWO is very very satanic criminal satanists for destroy Israel for do shoah Olocaust... Camero is demon puppet masonic system for banking seigniorage for do world war
  humanumgenus
  ANKARA. 23/07/2013 (c'era una volta la favola dei musulmani laici.. oggi sono malati mentali maniaci religiosi pericolosi nazisti assassini! dogmatici senza pietà spietati assassini e torturatori tagliatori di teste commercianti di schiavi ecc.. soprattutto ideologi del califfato mondiale! ) Turchia proteste ora è 'caccia' a giornalisti 59 silurati! --> almeno 111 giornalisti e fotografi sono stati feriti arrestati o vittime di violenze.. Erdogan criminale terrorista nazista traditore! io sto venendo a prenderti! ANKARA - È 'caccia' ai giornalisti nel dopo Gezi Park in Turchia dove almeno 59 cronisti hanno perso il lavoro per avere coperto le manifestazioni contro il premier Recep Tayyip Erdogan. Continuano intanto gli arresti altri 28 manifestanti sono finiti in manette a Antiochia al confine con la Siria.
  humanumgenus
  (c'era una volta la favola dei musulmani laici.. oggi sono malati mentali maniaci religiosi pericolosi nazisti assassini! dogmatici senza pietà spietati assassini e torturatori tagliatori di teste commercianti di schiavi ecc.. soprattutto ideologi del califfato mondiale! ) Almeno 22 cronisti sono stati licenziati e altri 37 costretti alle dimissioni nel quadro delle "politiche di censura seguite da diversi media sulla protesta di Gezi Park" ha affermato il presidente del Sindacato dei giornalisti turchi (Tgs) Gokhan Dumus. "I nostri colleghi hanno lavorato duramente per garantire il diritto all'informazione del pubblico lo hanno pagato con il loro posto di lavoro. Alcuni sono stati censurati altri hanno visto i loro programmi tv chiusi". "Alcuni cronisti ha aggiunto sono stati licenziati per dei tweet uno per avere scritto 'Ciao' a un manifestante".
  humanumgenus
  (c'era una volta la favola dei musulmani laici.. oggi sono malati mentali maniaci religiosi pericolosi nazisti assassini! dogmatici senza pietà spietati assassini e torturatori tagliatori di teste commercianti di schiavi ecc.. soprattutto ideologi del califfato mondiale! ) Le proteste antigovernative sono state ignorate dalle grandi tv turche su pressione del governo secondo i dimostranti soprattutto nella fase iniziale. La principale tv di informazione ha trasmesso un documentario sui pinguini durante i primi gravi scontri di Gezi Park. Da allora il pinguino è il simbolo della rivolta dei giovani turchi. Secondo il Comitato internazionale per la protezione dei giornalisti (Cpj) il governo Erdogan "è impegnato in un'ampia offensiva per ridurre al silenzio i giornalisti critici attraverso detenzione procedure legali e intimidazione ufficiale" in "una delle più vaste campagne di repressione della libertà della stampa nella storia recente".
  humanumgenus
  (c'era una volta la favola dei musulmani laici.. oggi sono malati mentali maniaci religiosi pericolosi nazisti assassini! dogmatici senza pietà spietati assassini e torturatori tagliatori di teste commercianti di schiavi ecc.. soprattutto ideologi del califfato mondiale! ) La Turchia rileva il Cpj è il paese del mondo con il più alto numero di giornalisti in carcere. Decine di persone arrestate per le proteste sono tuttora in carcere. Secondo un rapporto della Fondazione Vakfi almeno 111 giornalisti e fotografi sono stati feriti arrestati o vittime di violenze durante le proteste antigovernative degli ultimi due mesi in Turchia. --ANSWER -- @MY JHWH -- è divertente vedere questi farisei Illuminatianglo-americi come loro sanno leggere velocemente e bene la lingua italiana

  [1400 anni di maledizioni e di massacri tutti fatti in nome della sharia! ] TRIPOLI. 23/07/2013. Libia esplosione a Tripoli in zona ambasciate. TRIPOLI - Un'esplosione nei pressi dell'edificio che ospita alcune ambasciate e compagnie aeree ha scosso il centro di Tripoli oggi pomeriggio. Non ci sono vittime e la dinamica dell'attentato come pure l'obiettivo non sono chiari. Ma ci sono allarme e tensione e si tratta di un'ulteriore conferma che i livelli di sicurezza nella capitale libica continuano a essere assai scarsi. -ANSWER -- @ kING sAUDI aRABIA -- ma ti ha detto qualcuno che tu sei diventato noiso? ok! lo dico io tu sei diventato un vecchio criminale noioso terrorista nazista paranoico tagliatore di teste!
  humanumgenus
  23/07/2013. Egitto senza pace 11 morti negli scontri. Le manifestazioni si tengono quotidianamente nella capitale egiziana segnata da momenti di tensione tra sostenitori e oppositori del governo di Hazem el Beblawi. [[ L'appello CRIMINALE di Germania e Stati Uniti l'Ue "liberare tutti i detenuti politici"--answer--no! nel modo più assoluto la linea più dura invece contro i nazisti che uccidono cristiani innocenti ecc..! ]] L'Egitto non diventerà la Siria ha affermato il portavoce della presidenza Ahmed el Moslemani ma Human Rights Watch (HRW) ha messo in guardia dai rischi di violenze contro la popolazione copta circa il dieci per cento dei novanta milioni di egiziani. HRW si riferiva all'attacco in un villaggio nei pressi di Luxor due giorni dopo la deposizione di Morsi nel quale
  humanumgenus
  [[ L'appello CRIMINALE di Germania e Stati Uniti l'Ue "liberare tutti i detenuti politici"--answer--no! nel modo più assoluto la linea più dura invece contro i nazisti che uccidono cristiani innocenti ecc..! ]]quattro copti sono stati uccisi e decine di case e negozi incendiati. L'Ong americana sollecita le forze di sicurezza a fare di più per garantire la protezione dei copti il cui papa Tawadros II ha partecipato all'annuncio tv del ministro della Difesa Abdel Fattah el Sissi per la rimozione di Morsi e l'avvio della road map per nuove elezioni legislative e presidenziali rimane infine alta la tensione anche nei Sinai dove anche oggi è stato ucciso un poliziotto in un agguato ad El Arish. Israele ha rafforzato le difese lungo il confine ritenendo «imminente» un'operazione dell'esercito egiziano contro «terroristi» nella regione.
  humanumgenus
  @Inghilterra David Cameron --tu mi deludi sempre! ipocrita! [è sufficiente fare sparire ogni forma di perversione sessuale ad incominciare dai rapporti tra omosessuali i rapporti anali calpestare il cibo ecc..!] Inghilterra David Cameron inaugura la guerra contro la pornografia online. Tra le 'armi' annunciate dal primo ministro anche il blocco di default per gli apparati informatici in vendita da fine 2013 (sbloccabili da adulti) e la scelta per chiunque attiverà un servizio di Internet broadband domestico se accedere o meno a siti hard. di Daniele Guido Gessa 23 luglio 2013. Più informazioni su David Cameron Google Pedopornografia Pornografia Westminster. "Prosciugheremo il mercato del porno e degli abusi online".
  humanumgenus
  @Inghilterra David Cameron --tu mi deludi sempre! ipocrita! [è sufficiente fare sparire ogni forma di perversione sessuale ad incominciare dai rapporti tra omosessuali i rapporti anali calpestare il cibo ecc..!] Così ha detto il primo ministro britannico David Cameron parlando in parlamento a Westminster e inaugurando una guerra alla pornografia senza precedenti in un Paese occidentale. Non tutto l'erotismo su Internet chiaramente verrà bandito alla gogna verrà messo chiaramente tutto il materiale pedopornografico -- previsto un grande database nazionale di criminali o sospettati -- ma anche la pornografia hardcore quella che richiama la violenza sessuale fra adulti verrà vietata in Inghilterra e Galles come già è vietata in Scozia. Cameron fa sua così una battaglia
  humanumgenus
  @Inghilterra David Cameron --tu mi deludi sempre! ipocrita! [è sufficiente fare sparire ogni forma di perversione sessuale ad incominciare dai rapporti tra omosessuali i rapporti anali calpestare il cibo ecc..!] quasi storica delle femministe britanniche la polizia lo supporta mentre storcono il naso le grandi compagnie che forniscono servizi Internet motori di ricerca e siti sui quali si possono condividere file di ogni tipo e video. Il premier ha comunque assicurato "Abbiamo il supporto anche dei big dell'online". Ma resta ancora da capire come possa essere effettuata in concreto questa grande operazione di controllo. Cameron ha indicato alcune strade possibili per evitare che giovani e giovanissimi possano accedere alla pornografia
  humanumgenus
  @Inghilterra David Cameron --tu mi deludi sempre! ipocrita! [è sufficiente fare sparire ogni forma di perversione sessuale ad incominciare dai rapporti tra omosessuali i rapporti anali calpestare il cibo ecc..!] gli apparati informatici in vendita dalla fine del 2013 potrebbero avere dei blocchi installati di default che solo un adulto della famiglia potrebbe sbloccare. Inoltre allo stesso modo chiunque attiverà un servizio di Internet broadband domestico verrà messo di fronte all'opzione se accedere o meno alla pornografia. Anche gli attuali utenti verranno contattati dai provider promette Cameron e posti di fronte alla fatidica domanda. Fra le promesse del premier in particolare spicca la prima il possesso di pornografia "estrema" quella che include scene di violenza simulata
  humanumgenus
  @Inghilterra David Cameron --tu mi deludi sempre! ipocrita! [è sufficiente fare sparire ogni forma di perversione sessuale ad incominciare dai rapporti tra omosessuali i rapporti anali calpestare il cibo ecc..!] verrà reso illegale. Inoltre un famoso centro per il contrasto allo sfruttamento della pedopornografia (Child exploitation and online protection centre) metterà in piedi un database di parole chiave -- spesso terribili -- utilizzate dai pedofili per la ricerca di materiale illegale. Così allo stesso modo verrà anche strutturato un archivio di immagini che circolano nei meandri e nel sottobosco della Rete in modo da individuare il prima possibile fruitori ed estimatori del genere. Anche Twitter dicono fonti governative pare aver acconsentito alle richieste provenienti dal Regno Unito
  humanumgenus
  @Inghilterra David Cameron --tu mi deludi sempre! ipocrita! [è sufficiente fare sparire ogni forma di perversione sessuale ad incominciare dai rapporti tra omosessuali i rapporti anali calpestare il cibo ecc..!] così utilizzerà strumenti innovativi per prevenire che queste immagini vengano postate sulla sua applicazione e sul suo sito. Il governo dice che queste tecnologie di filtro e censura dovranno e potranno essere controllate solo da un adulto e possibilmente dal capofamiglia. Soddisfatta l'associazione Rape Crisis che combatte la violenza sessuale di ogni genere. "Speriamo che ora ogni video messo online inizi a sottostare alle regole di quelli venduti nei negozi. No alla violenza contro le donne anche simulata
  humanumgenus
  @Inghilterra David Cameron --tu mi deludi sempre! ipocrita! [è sufficiente fare sparire ogni forma di perversione sessuale ad incominciare dai rapporti tra omosessuali i rapporti anali calpestare il cibo ecc..!] che se visionata dai giovani può inculcare cattivissimi modelli di comportamento" ha detto un rappresentante del gruppo d'azione. Del resto proprio Cameron parlando con alcuni parlamentari ha detto che "aziende come Google Bing Yahoo e altri hanno un dovere morale. Se ci sono problemi e difficoltà tecniche per implementare questi strumenti usate quei vostri grandi cervelli di cui siete dotati". -- ANSWER -- CIOÈ IL GRANDE FRATELLO DATAGATE AI ALIENS ABDUCTIONS 666 GOOGLE?

  Entonces verdaderamente aquellos iluminados estos fariseos que habría sido capaz de conquistar el mundo y destruir a Israel la verdad.] [Si omitimos el gran desequilibrio mental el equilibrio inflado el rey de Arabia Saudita el maníaco religioso islamista terrorista  para el imperialismo sharia que cree que puede conquistar el mundo para hacer el califato Mondale sólo porque los fariseos angloamericanos le permite matar ¿por qué tanta gente inocente los fariseos Illuminati que necesitan con urgencia para hacer guerra mundial para destruir a Israel y regenerar el FMI FED BCE etc..... mientras que es él el rey de Arabia Saudita que es una necesidad urgente de recibir ayuda de un psiquiatra]
  humanumgenus
  [Entonces verdaderamente aquellos iluminados estos fariseos que habría sido capaz de conquistar el mundo y destruir a Israel la verdad.] Y de hecho debemos tener en cuenta como Jesucristo nacido en Belén pensó 1. just Rothschild 666 FMI - cuando dijo - "? engañar sin embargo si usted gana el mundo entero lo que no se puede dar a cambio de tu alma" como diciendo que su alma cada alma vale más que el Universo! Si bien 2. cuando pensaba de Bush NOM 322 - dijo - "! bestia esta noche usted tendrá que devolver el alma!".. y en todo caso hay que decirlo sin embargo si no fue construido el Ministerio de Unius REI? [Entonces verdaderamente iluminados estos fariseos habrían sido capaces de conquistar el mundo y destruir a Israel la verdad.]
  humanumgenus
  Dann wirklich diejenigen erleuchtet diese Pharisäer würden sie in der Lage die Welt zu erobern und zu zerstören Israel wirklich. Haben] [wenn wir weglassen das große geistig gestört die bal aufgeblasen der König von Saudi-Arabien dem religiösen Irren islamistischen Terroristen  für Scharia Imperialismus die wie er glaubt er könne die Welt zu erobern um das Kalifat Mondale zu tun nur weil die Pharisäer Anglo-Amerikaner ihm zu erlauben zu töten warum so viele unschuldige Menschen die Illuminati Pharisäer die sie benötigen dringend um Weltkrieg Israel zu zerstören und regenerieren die FED EZB IWF etc...... während er ist der König von Saudi-Arabien das dringend von einem Psychiater geholfen ist]
  humanumgenus
  [Dann wirklich diejenigen erleuchtet diese Pharisäer sie wäre in der Lage die Welt zu erobern und zu zerstören Israel haben wirklich.] Dann ja müssen wir überlegen wie Jesus Christus in Bethlehem geboren wurde dachte er 1. nur Rothschild 666 IWF - wenn wie er sagte - "? täuschen aber wenn Sie die ganze Welt was Sie geben können im Austausch der deine Seele zu gewinnen" so als ob die Seele zu sagen jeder Seele ist mehr wert als das Universum! Während 2. als er dachte Bush NWO 322 - sagte er - "! Tier in dieser Nacht müssen Sie Ihre Seele zurück!".. und in jedem Fall muss dies gesagt werden aber wenn es nicht gebaut wurde das Ministerium für unius REI? [Dann wirklich diese Pharisäer erleuchtet würden sie in der Lage die Welt zu erobern und zu zerstören Israel wirklich haben.
  humanumgenus
  [Alors vraiment ceux éclairé ces pharisiens ils auraient été en mesure de conquérir le monde et détruire Israël vraiment.] [Si nous omettons le grand mentalement déséquilibré le bal gonflé le roi d'Arabie saoudite le maniaque religieux islamiste terroriste  pour la charia impérialisme qui il croit qu'il peut conquérir le monde pour faire le califat Mondale juste parce que le Pharisiens Anglo-Américains de lui permettre de tuer pourquoi tant de personnes innocentes les Pharisiens Illuminati dont ils ont besoin de toute urgence afin de faire guerre mondiale pour détruire Israël et régénérer le FMI FED BCE etc..... alors est-il le roi d'Arabie saoudite qui a un besoin urgent d'être aidé par un psychiatre]
  humanumgenus
  [Alors vraiment ceux éclairé ces pharisiens ils auraient été en mesure de conquérir le monde et détruire Israël vraiment.] Alors en effet nous devons considérer comme Jésus-Christ né à Bethléem pensait-il 1. juste Rothschild 666 FMI - quand il a dit - "? tromper si si vous acquerrez les entiers à travers le monde ce qui vous pouvez donner en échange de votre âme» comme pour dire ton âme tous les âme vaut plus que l'Univers! Alors 2. quand pensait-il de Bush NWO 322 - dit-il - "! bête cette nuit vous devrez retourner votre âme!".. et en tout cas cela doit être dit si malgré tout il n'a pas été construit le ministère de unius REI? [Alors véritablement éclairé ces pharisiens ils auraient été en mesure de conquérir le monde et détruire Israël vraiment.]
  humanumgenus
  [then truly those enlightened these Pharisees they would have been able to conquer the world and destroy Israel really.] [if we omit the big mentally unbalanced the bal inflated the King of Saudi Arabia the religious maniac Islamist terrorist for sharia imperialism which he believes he can conquer the world to do the caliphate Mondale just because the Pharisees Anglo-Americans allow him to kill why so many innocent people the Illuminati Pharisees they need urgently to make world war to destroy Israel and regenerate the IMF FED ECB etc...... while is he the King of Saudi Arabia which is in urgent need of being helped by a psychiatrist]
  humanumgenus
  [then truly those enlightened these Pharisees they would have been able to conquer the world and destroy Israel really.] then indeed we must consider as Jesus Christ born in Bethlehem he thought 1. just Rothschild 666 IMF - when he said - "fool! though if you gain the whole worldwide what do you can give in exchange of your soul?" as if to say your soul every soul is worth more than the Universe! While 2. when he thought of Bush NWO 322 - he said - "beast! this night you will have to return your soul!".. and in any case this must be said though if it was not built the Ministry of Unius REI? [then truly enlightened these Pharisees they would have been able to conquer the world and destroy Israel really.]
  humanumgenus
  [poi veramente questi farisei illuminati avrebbero potuto conquistare il mondo e distruggere Israele veramente.] [se tralasciamo quello squilibrato mentale il palone gonfiato del Re Dell'ARABIA SAUDITA il maniaco religioso islamista terrorista per la sharia imperialismo che lui crede di poter conquistare il mondo per fare il califfato mondale solo perché i farisei anglo-americani permettono a lui di uccisere tante persone innocenti perché gli Illuminati farisei hanno bisogno urgente di fare la guerra mondiale per distruggere Israele e rigenerare il FMI FED ECB  ecc..... mentre è lui il Re Dell'ARABIA SAUDITA che ha urgente bisogno di essere aiutato da uno psichiatra]

  [poi veramente questi farisei illuminati avrebbero potuto conquistare il mondo e distruggere Israele veramente.]poi effettivamente noi dobbiamo considerare come Gesù Cristo nato a Betlemme lui pensava proprio 1. a Rothschild 666 FMI quando disse "stolto! anche se tu guadagni il mondo intero tu cosa darai in cambio della tua anima?" come a dire la tua anima ogni anima vale più dell'Universo! Mentre 2. quando pensava a Bush 322 NWO lui disse "bestia! questa notte stessa tu dovrai restituire la tua anima!".. e comunque questo bisogna dire se non fosse sorto il ministero di Unius REI? [poi veramente questi farisei illuminati avrebbero potuto conquistare il mondo e distruggere Israele veramente.]
  IFuckingKillYouRapeU
  IFuckingKillYouRapeU 1 giorno fa

  I REMOVE MY COMMENT
  mrUniversalMetaphysc

  SU 10 PERSONE CHE MUOIONO? 6 VANNO ALL'INFERNO! è l'omosessualità è un grave peccato di perversione sessuale! --> OFFLINE!
  mrUniversalMetaphysc

  synnek1ie 666 187AUDIOHOSTEM  is PSY? youtube master?
  è poi lo sanno tutti i cristiani non hanno più un problema con i peccati perché Gesù è morto sulla croce per tutti loro

  IFuckingKillYouRapeU youtube 666 google CIA datagate OGM aliens abductions --- il tuo satana lui crede di conquistare un regno attraverso i filmini pornografici?io non ho più l'eta per certe cose! io sono troppo vecchio!

  Punjab Catholic couple slandered of blasphemy 07/23/2013 [[PAKISTAN fuck! we can not let die my Muslim brothers because of sharia imperialism the Nazi ARAB LEAGUE]] cazzo! non possiamo lasciare morire i miei fratelli musulmani per colpa della sharia imperialismo nazi della LEGA ARABA]]. Punjab Catholic couple accused of blasphemy. by Jibran Kahn Shafqat and Shagufta Masih live in Gojra a town in Punjab where eight Christians were burnt alive in 2009. Instead of investigating the affair police forced the two to accept the charges. A local priest warns that "false allegations like this lead to years in prison for the innocent. Concrete steps must be taken once and for all to stop the misuse of the blasphemy law."
  mrUniversalMetaphysc

  Punjab Catholic couple slandered of blasphemy 07/23/2013 [[PAKISTAN fuck! we can not let die my Muslim brothers because of sharia imperialism the Nazi ARAB LEAGUE]] Gojra (AsiaNews) - The authorities in the town of Gojra (Punjab province) charged a local Catholic couple of blasphemy after a local Muslim man complained that the two sent him blasphemous text messages insulting the Prophet Muhammad. Under Pakistani law the two could be sentenced to death if found guilty. Rana Muhammad Ijaz filed a complaint against Shafqat Masih a disabled person who works as a caretaker at a local school and his wife Shagufta a waitress.
  mrUniversalMetaphysc

  Punjab Catholic couple slandered of blasphemy 07/23/2013 [[PAKISTAN fuck! we can not let die my Muslim brothers because of sharia imperialism the Nazi ARAB LEAGUE]] Police officers went to the couple's home and brought them to a police station. Both of the accused deny any wrongdoing. Shafqat complained that police put enormous pressure on them to accept the accusations against them. Gojra is infamous for the atrocities committed in the name of the blasphemy law. On 31 August 2009 an angry mob attacked the town's Christian colony and set fire to Christian homes. Eight Christians were burnt alive whilst 40 houses and a church were destroyed in the fire.
  mrUniversalMetaphysc

  Punjab Catholic couple slandered of blasphemy 07/23/2013 [[PAKISTAN fuck! we can not let die my Muslim brothers because of sharia imperialism the Nazi ARAB LEAGUE]] 07/23/2013. IRAQ. Kurdistan 'Islamic' ambulance driver refuses to take the body of a Christian woman to church. The woman's body had to be transported from a hospital in Erbil to an Assyrian Church in Ankawa. In the country violence is up as Sunnis and Shias clash. Some 500 prisoners many of them members of Al Qaeda already sentenced to death escape. Erbil (AsiaNews/Agencies) - A Kurdish ambulance driver refused to transport the body of an Assyrian woman from the hospital to the church saying it was forbidden in Islam. The incident occurred in Iraqi Kurdistan a symptom of the country's growing ethnic-religious polarisation.
  mrUniversalMetaphysc

  Punjab Catholic couple slandered of blasphemy 07/23/2013 [[PAKISTAN fuck! we can not let die my Muslim brothers because of sharia imperialism the Nazi ARAB LEAGUE]] The body of the Assyrian woman who died last Sunday at Zarkari hospital in Erbil had to be brought to the town of Ankawa but the Muslim ambulance driver refused to drive to the church because it is "haram" (forbidden) in Islam. Marivan Naqshbandi media director at the Ministry of Religious Affairs of the Kurdish Regional Government in north of Iraq asked the Health Ministry to open an investigation into the case. "The Committee for promoting religious coexistence which was formed recently in the region should follow up on this case to insure that civil servants carry out their duties professionally and impartially and not on the basis of personal religious beliefs" he said.
  mrUniversalMetaphysc

  Punjab Catholic couple slandered of blasphemy 07/23/2013 [[PAKISTAN fuck! we can not let die my Muslim brothers because of sharia imperialism the Nazi ARAB LEAGUE]] Insecurity and violence are rising in the country especially after US and international troops left in 2011. Between April and June of this year at least 2500 people were killed in violent attacks many blamed on the conflict between Sunnis and Shiites. On Sunday armed groups attacked two prisons in Baghdad Abu Ghraib and Taji freeing about 500 prisoners many of whom al Qaeda members already sentenced to death. The situation returned to normal after several hours of fighting in which at least 20 police officers were killed. At first Iraqi authorities denied that prisoners had escaped; then admitted that "some" had.

  Punjab Catholic couple slandered of blasphemy 07/23/2013 [[PAKISTAN fuck! we can not let die my Muslim brothers because of sharia imperialism the Nazi ARAB LEAGUE]] For years the Catholic and Protestant Churches in Pakistan have been calling for the repeal of the sectarian law which has increasingly been used as tool of personal revenge. According to data collected by the Episcopal Commission for Justice and Peace of Pakistan from 1986 to August 2009 at least 964 people have been charged under the law 479 Muslims 119 Christians 340 Ahmadis 14 Hindus and 10 of unknown religion. At least 33 extra-judicial killings were carried out by individuals or mobs. "This is not the first time that things like this happen" a local priest Fr John Samuel told AsiaNews.
  mrUniversalMetaphysc

  Punjab Catholic couple slandered of blasphemy 07/23/2013 [[PAKISTAN fuck! we can not let die my Muslim brothers because of sharia imperialism the Nazi ARAB LEAGUE]] "We are close to the fourth anniversary of Gojra massacre" he said. "Minorities in Pakistan have been victimised in many ways. False allegations like this one lead to years in prison for the innocent. Concrete steps must be taken once and for all to stop the misuse of the blasphemy law. We strongly condemn what happened and ask for an independent inquiry into the matter."
  IFuckingKillYouRapeU said
  School Teacher pedophile
  v
  mrUniversalMetaphysc
  datagate OGM aliens abuctions lizard cannibal "Tom I kill you" --- > Who is that idiot Rothschild pharisee of youtube 666 that forces you to stay on this page? you do know him to me? chi è quell'imbecille che ti costringe a stare su questa pagina? me lo fai conoscere? /channel/UCq3gn4ukilfkLYrtQwhEnGw
  mrUniversalMetaphysc

  [derubati e saccheggiatidal signoraggio bancario dai farisei anglo-americani FMI 666 NWO 322] MILANO 23 LUG - Il Pd ha presentato un ordine del giorno al Consiglio regionale lombardo per chiedere subito una campagna anti-razzismo e il governatore leghista Roberto Maroni si dice "assolutamente d'accordo" perchè "il rispetto degli altri e delle regole sono i presupposti dell'azione politica". A margine della seduta del Consiglio Maroni ha replicato ai cronisti che "la Lega non è razzista ogni tanto c'è qualcuno che va sopra le righe noi siamo per l'integrazione nel rispetto delle regole". --ANSWER -- non si possono perdere. le regole in questa situazione per noi disastrosa (Nel 2013 persi 250mila posti lavoro Excelsior bilancio negativo tra previsioni di entrate e uscite) quindi si rischia il collasso sociale
  I TOM KILL YOU
  I TOM KILL YOU 1 giorno fa

  V
  mrUniversalMetaphysc

  [la nazi Lega ARABA è un crimine assoluto in nome della SHARIA] KANO (NIGERIA) 23 LUGlio - Una ragazza adolescente e un poliziotto sono stati uccisi nella notte a Bauchi nel nord della Nigeria nel corso di un attacco armato ad opera di membri di Boko Haram.. Questo e' il primo attacco attribuito a Boko Haram dall'inizio del Ramadan. -- ANSWER -- ogni giorno circa 300 cristiani martiri innocenti muoiono nel mondo in nome della sharia. per non contare le migliaia di musulmani laici anche è soltanto che è nell'interesse dei farisei anglo-americani FMI 666 NWO 322 di tenere nascosti questi crimini.. è strano che Colui che ha amato così tanto Gesù Cristo di Betlemme sia tuttavia così odiato.. questa attitudine così diffusa è veramente diabolica ecco perché il mondo giace sotto il potere delle tenebre
  mrUniversalMetaphysc

  inalienable rights of the Palestinian people? no! no Muslim nation Nazi has inalienable rights because of sharia that is the genocide of the human race then this Islamic threat global will be addressed sooner or later so brutal!] [e nessun paese di musulmani ha inalienabili diritti poiché sorge sul genocidio di popoli precedenti sterminati a tradimento attraverso il terrorismo e il conseguente stato di dhimmi.. quindi tutti i musulmani sono sotto maledizione di sterminio a loro volta a motivo della sharia. tutti abbiamo diritto di esercitare la legittima difesa contro di loro! and no Muslims country has inalienable rights because stands on the genocide of earlier peoples exterminated by treachery through terrorism and the consequent status of dhimmi.. therefore all Muslims are under the curse for extermination in turn because of the sharia. we all have the right to exercise self-defense against them!
  mrUniversalMetaphysc

  [inalienabili diritti del Popolo palestinese? no! nessuna nazione musulmana nazista ha inalienabili diritti per colpa della sharia che è il genocidio del genere umano quindi questa minaccia islamica globale verrà affrontata prima o poi in modo brutale!] [[ 28/07/2005 attrito tra vaticano-israeledurato decenni sembra dovuto al fatto che Israele non vuole riconoscere ai luoghi di culto i benefici fiscali ad esso dovuti per il concordato ma ogni luogo di culto di pace e di cultura di ogni religione in tutto il mondo ha diritto a ricevere benefici fiscali. ]]
  mrUniversalMetaphysc

  [inalienabili diritti del Popolo palestinese? no! nessuna nazione musulmana nazista ha inalienabili diritti per colpa della sharia che è il genocidio del genere umano quindi questa minaccia islamica globale verrà affrontata prima o poi in modo brutale!] Santa Sede Israele su Giovanni Paolo II non si può mistificare la storia. "Penosa" la "dimenticanza" dei tanti interventi di papa Wojtyla contro terrorismo e antisemitismo... "Inoltre il Papa Giovanni Paolo II davanti a milioni di persone nei messaggi Urbi et Orbi in diversi discorsi alla Curia Romana nelle catechesi negli incontri con delegazioni ebraiche ha deplorato nei modi più fermi il terrorismo contro gli abitanti della Terra Santa.
  mrUniversalMetaphysc

  [inalienabili diritti del Popolo palestinese? no! nessuna nazione musulmana nazista ha inalienabili diritti per colpa della sharia che è il genocidio del genere umano quindi questa minaccia islamica globale verrà affrontata prima o poi in modo brutale!] Anche nel ricordare gli inalienabili diritti del Popolo palestinese il Sommo Pontefice ha ripetutamente stigmatizzato con parole inequivocabili l'inammissibilità dei metodi violenti che mediante atti terroristici perpetrati nei confronti della popolazione civile israeliana hanno impedito le iniziative di pace poste in atto lungo i trascorsi cinque lustri da sagge forze politiche sia israeliane sia palestinesi".
  mrUniversalMetaphysc

  [inalienabili diritti del Popolo palestinese? no! nessuna nazione musulmana nazista ha inalienabili diritti per colpa della sharia che è il genocidio del genere umano quindi questa minaccia islamica globale verrà affrontata prima o poi in modo brutale!] "Desta penosa sorpresa -- è la considerazione del Vaticano - che possa essere passato inosservato il fatto che nei trascorsi 26 anni la voce del Papa Giovanni Paolo II si sia levata tante volte con forza e passione nella drammatica situazione della Terra Santa a condanna di ogni atto terroristico e ad invito a sentimenti di umanità e di pace. Le affermazioni contrarie alla verità storica possono giovare solo a chi intende fomentare animosità e contrasti e certo non servono a migliorare la situazione".
  mrUniversalMetaphysc

  [ Orissa il pogrom indù contro i cristiani l'India è anche dei mostri 8000 omicidi in Orissa]] [ ma ad Orissa con la complicità della Polizia i nazionalisti hanno ammazzato migliaia di Dalit che erano diventati cristiani anche per sfuggiere al loro crudele destino di maledizione emarginazione e schiavitù gli elefanti selvatici sono usciti dalla giungla per vendicare i martiri cristiani innocenti. chi dei governi del mondo ha protestato. ]
  mrUniversalMetaphysc

  [orissa pogrom anche belve feroci e musulmani si sono commossi ma Cina e Corea del Nord hanno taciuto!] [India Italiana percossa 'volevano soldi'. India danzatrice Ileana Citaristi respinta dai sacerdoti dal carro sacro in Orissa. 22 luglio "Per fortuna non ho subito ferite ma sono stata percossa alla testa e spinta violentemente. Sono scioccata da tanta violenza da parte di religiosi in un luogo sacro". Lo ha detto oggi all'ANSA la danzatrice Ileana Citaristi raccontando l'incidente di cui è stata vittima durante un famoso festival sacro a Puri nello stato indiano orientale dell'Orissa.
  mrUniversalMetaphysc

  L'artista abita in India da 32 anni ed è diventata un'acclamata ballerina oltre che studiosa di Odissi e altre antiche danze classiche indiane. [orissa pogrom anche belve feroci e musulmani si sono commossi ma Cina e Corea del Nord hanno taciuto!] ] [[ Orissa il pogrom indù contro i cristiani l'India è anche dei mostri 8000 omicidi in Orissa]] [Catholic World News] Orissa 5000 survivors mark anniversary of anti-Christian pogrom. An estimated 5000 survivors many with ribbons over their mouths gathered in the Kandhamal district of the eastern Indian state of Orissa on August 30 to commemorate the fourth anniversary of attacks on Christians there. The attacks left dozens dead and an estimated 50000 homeless. "This rally was to pay homage to the dead and to call for justice security and livelihood for the victims" said Father Ajay Singh.
  mrUniversalMetaphysc

  "It was to draw the attention of the government and other stakeholders to these needs and to encourage the victims and build up solidarity among them." "Despite the government giving permission only at the very last moment the people came from far-flung remote areas serviced with little public transport braving the rain and possible threats and intimidation from the Sangh Parivar [extremist Hindu nationalist organizations] and government officials" he added. [orissa pogrom anche belve feroci e musulmani si sono commossi ma Cina e Corea del Nord hanno taciuto!] ] [[ Orissa il pogrom indù contro i cristiani l'India è anche dei mostri 8000 omicidi in Orissa]] "That indicates their thirst for justice which you could see written on their faces and when they left they had a feeling that justice would be done sooner or later."
  mrUniversalMetaphysc

  [[ Orissa il pogrom indù contro i cristiani l'India è anche dei mostri 8000 omicidi in Orissa]] Articoli INDIA. La polizia indiana impone il silenzio alle suore di Madre Teresa. Sono quelle accusate di sequestro e conversione di bambini. Dimostrata la falsità delle accuse i bambini sono stati riconsegnati alle suore. Il Sangh Parivar organizza per domani una manifestazione contro le suore e il loro "traffico di bambini". Insicurezza anche in Karnataka dove alcune chiese pentecostali sono state chiuse pur essendo in regola coi documenti. INDIA. P. Bernard In Orissa noi cristiani trattati peggio delle bestie. Mentre la situazione tende a ritornare alla normalità pur tra paure e tensioni emergono i racconti delle violenze subite un vero e proprio attentato "contro la sacralità e dignità della vita".
  mrUniversalMetaphysc

  [orissa pogrom anche belve feroci e musulmani si sono commossi ma Cina e Corea del Nord hanno taciuto!] ] [[ Orissa il pogrom indù contro i cristiani l'India è anche dei mostri 8000 omicidi in Orissa]] La testimonianza di p. Bernard Digal picchiato a lungo e lasciato tramortito per ore nella foresta. INDIA. Orissa non c'è pace per i cristiani nemmeno nei campi di rifugio. Anche nei campi i fedeli trovano fondamentalisti che li costringono a convertirsi all'induismo. Minacciati e abusati anche sacerdoti. INDIA. Giornata di preghiera e digiuno per i cristiani dell'Orissa insieme a indù e musulmani. In molte città rappresentanti religiosi indù hanno condannato le violenze contro i cristiani in Orissa.
  mrUniversalMetaphysc

  Il card. Vithayathil ha definito la Giornata un segno di "era nuova" alla violenza i cristiani hanno risposto non con la violenza secondo l'insegnamento di Gesù. INDIA. Suore di Madre Teresa ancora sotto inchiesta per "sequestro di bambini". Bruciata una chiesa. I 4 bambini che le suore portavano a curare nel loro istituto sono in custodia della polizia ferroviaria. [orissa pogrom anche belve feroci e musulmani si sono commossi ma Cina e Corea del Nord hanno taciuto!] ] [[ Orissa il pogrom indù contro i cristiani l'India è anche dei mostri 8000 omicidi in Orissa]] La campagna dei fondamentalisti indù si diffonde anche nel Madya Pradesh dove giovani fedeli sono stati picchiati e una chiesa è stata incendiata. INDIA. India suore di Madre Teresa assalite da radicali indù e arrestate dalla polizia.
  mrUniversalMetaphysc

  I fondamentalisti hanno attaccato le religiose accusandole di "sequestro e conversione forzata" di quattro bambini di età compresa. fra uno e due anni. Pur presentando documenti di identità in regola i minori sono stati strappati alle suore e ricoverati in un ospedale governativo. Dura condanna della Chiesa indiana. INDIA - VATICANO. Mons. Dabre Fermare il fondamentalismo con il dialogo. Sull'esempio di Madre Teresa. La Madre di Calcutta è il modello per fare incontrare e collaborare religioni e culture del nostro tempo una chiara identità cattolica e un'apertura senza barriere di razze o di religione. Solo il dialogo fermerà le violenze e le menzogne del fanatismo religioso. Una riflessione di mons. Thomas Dabre vescovo di Vasai membro del Pontificio consiglio per il dialogo interreligioso.
  mrUniversalMetaphysc

  [orissa pogrom anche belve feroci e musulmani si sono commossi ma Cina e Corea del Nord hanno taciuto!] ] [[ Orissa il pogrom indù contro i cristiani l'India è anche dei mostri 8000 omicidi in Orissa]] INDIA. La Via crucis di p. Thomas in Orissa Sono pronto a tornare e servire chi mi ha colpito. È stato fra i primi ad essere colpito dalla furia dei radicali indù nei giorni scorsi. Per la prima volta parla del suo calvario. Catturato picchiato ferito denudato ha rischiato di essere arso vivo. Solo dopo due giorni la polizia lo ha liberato. Il suo racconto è stato raccolto da Nirmala Carvalho corrispondente di AsiaNews a Mumbai. INDIA. Orissa altre 6 chiese bruciate; centinaia di case distrutte. Sempre più villaggi cristiani subiscono razzie e incendi mentre la polizia rimane inerte. I fedeli minacciati di morte se praticano il cristianesimo. Secondo il governo dell'Orissa la situazione è "sotto controllo".
  mrUniversalMetaphysc

  INDIA. Sr Nirmala Joshi Gettiamo via le armi della violenza; la religione è opera di pace. In occasione della festa della Beata Teresa di Calcutta il 5 settembre la superiora delle Missionarie della carità lancia un appello a tutti gli indiani per interrompere la catena di violenze in atto nell'Orissa. [orissa pogrom anche belve feroci e musulmani si sono commossi ma Cina e Corea del Nord hanno taciuto!] ] [[ Orissa il pogrom indù contro i cristiani l'India è anche dei mostri 8000 omicidi in Orissa]] Anche la Conferenza episcopale italiana lancia per il 5 settembre una giornata di preghiera e digiuno come segno di solidarietà ai cristiani perseguitati. INDIA. Pressioni sul presidente per fermare le violenze anti-cristiane in Orissa. Ma le violenze continuano ieri 4 chiese sono state distrutte. Si allarga anche il fronte violenze pure nel Madya Pradesh e nel Karnataka. INDIA. Orissa migliaia di sfollati e nuove vittime continua la strage dei cristiani.
  mrUniversalMetaphysc

  Almeno 10mila persone chiedono assistenza nei centri di accoglienza altrettante cercano rifugio nelle foreste per sfuggire alla violenza dei fondamentalisti indù. Secondo "fonti attendibili" presentate da un attivista cristiano vi sarebbero "almeno 100 morti". INDIA. India chiuse 25mila scuole cattoliche per protesta contro i massacri in Orissa. La Conferenza episcopale indiana ha sospeso tutte le attività degli istituti cattolici del Paese. Il card Gracias sottolinea il tentativo di "risvegliare le coscienze" in India e in tutto il mondo per il "dramma dei cristiani" indiani. Alla protesta pacifica si sono unite anche scuole non-cattoliche. [orissa pogrom anche belve feroci e musulmani si sono commossi ma Cina e Corea del Nord hanno taciuto!] ] [[ Orissa il pogrom indù contro i cristiani l'India è anche dei mostri 8000 omicidi in Orissa]]
  mrUniversalMetaphysc

  INDIA. Solidarietà di indù e musulmani indiani ai cristiani dell'Orissa. La comunità cristiana riceve il sostegno di una parte del mondo indù che "condanna senza mezzi termini" le violenze e i massacri e chiede "libertà religiosa" per tutti. Partecipazione al dolore arriva anche dai musulmani indiani che sottolineano le analogie con il massacro del 2002 nel Gujarat. INDIA. Orissa uccidere i cristiani per fermare sviluppo e dignità di tribali e Dalit. Un esperto sociologo rivela i motivi alla base delle ricorrenti violenze contro i cristiani la conversione al cristianesimo l'istruzione l'emancipazione sottraggono tribali e fuori casta allo schiavismo. Il fondamentalismo indù frena la ricerca di maggior giustizia e le trasformazioni sociali in atto. INDIA. Fedeli uccisi case e chiese bruciate migliaia in fuga il pogrom dei cristiani indiani (SCHEDA). [orissa pogrom] [[ Orissa il pogrom indù contro i cristiani l'India è anche dei mostri 8000 omicidi in Orissa]]
  mrUniversalMetaphysc

  la comunità cristiana nel mirino dei fondamentalisti indù conta i morti gli incendi le devastazioni alle proprietà le persone in fuga che cercano riparo nella foresta. VATICANO. Papa in India autorità religiose e civili operino per fermare la violenza. Ferma condanna di Benedetto XVI per quanto sta accadendo nell'Orissa per "ogni attacco alla vita umana". Solidarietà con i cristiani vittime degli attacchi indù. Ai fedeli presenti all'udienza generale ha tratteggiato la biografia di San Paolo "apostolo instancabile del Vangelo". INDIA. Orissa continuano incendi e razzie. Cristiani picchiati e tagliati a pezzi. Vikram Nayak è stato ucciso e tagliato a pezzi. Altri due cristiani feriti gravemente sono morti due giorni dopo. Si allarga il fronte delle rivolte dei radicali indù e la polizia ha l'ordine di sparare a vista contro chi viola il coprifuoco. La testimonianza di due suore vittime delle violenze.
  mrUniversalMetaphysc

  [orissa pogrom] [[ Orissa il pogrom indù contro i cristiani l'India è anche dei mostri 8000 omicidi in Orissa]] Serrata delle scuole cattoliche e giornata di preghiera e digiuno. VATICANO - INDIA. Vaticano solidarietà alle vittime dell'Orissa. Vescovo indiano Una vergogna per lo Stato. La Santa Sede chiede anche di ricostruire un clima di dialogo e di riconciliazione. Il card. Gracias presidente dei vescovi indiani accusa il governo di lentezze e la polizia di inefficacia. Dolore per la morte del fondamentalista indù Swami Laxamananda. "Diaboliche" le violenze contro suore e missionarie che donano la vita per lo sviluppo sociale della popolazione. Sr Nirmala Joshi succeduta a Madre Teresa Non si può essere discepoli di Cristo senza pagarne il prezzo che è la Croce. INDIA. Orissa indù bruciano case e chiese di cristiani. Tre morti per asfissia. Continuano il pogrom dei radicali indù contro strutture e persone cristiani.
  mrUniversalMetaphysc

  Colpite alcune istituzioni protestanti e cattoliche. La gente fugge nella foresta senza cibo e riparo. La polizia ha decretato il coprifuoco. [orissa pogrom anche belve feroci e musulmani si sono commossi ma Cina e Corea del Nord hanno taciuto!] ] [[ Orissa il pogrom indù contro i cristiani l'India è anche dei mostri 8000 omicidi in Orissa]] INDIA. Orissa suora bruciata viva da estremisti indù; un'altra stuprata. INDIA. Orissa violenze e distruzioni contro i cristiani accusati di aver ucciso leader radicale indù. Chiese cappelle un centro sociale e un centro pastorale oltre a pulmini delle suore sono stati distrutti. La nuova ondata di violenze segue l'assassinio di Swami Laxanananda principale responsabile di un guerra contro i cristiani dell'Orissa che nel dicembre scorso ha prodotto 3 morti e 13 chiese bruciate.


  [l'ignoranza tra diritto naturale e diritto civile porterà alla distruzione la nostra società meglio ritornare alle urne cadrà il Governo!] [[ emendamento comune che introduce l'aggravante di omofobia. ma il ddl non introduce il reato di omofobia 1. già c'era! 2. non ci sono in Italia atteggiamenti omofobici generalizzati. quindi la impressione è che si voglia fare una legge nazista per colpire la libertà di coscienza e la civiltà cristiana.. ] EMENDAMENTI E BARRICATE - Protesta il Movimento 5 Stelle che aveva firmato il testo di partenza di Ivan Scalfarotto insieme al Pd e Sel. E denuncia un arretramento dei democratici «servi del Pdl» verso una «legge spot inefficace». Mentre Mara Carfagna si compiace dello «sforzo notevole» dei colleghi della strana maggioranza.


  [l'ignoranza tra diritto naturale e diritto civile porterà alla distruzione la nostra società meglio ritornare alle urne cadrà il Governo!] E così la discussione torna in commissione. La seduta va avanti a oltranza ma per riuscire a portare il testo in aula entro venerdì si decide su proposta della presidente Donatella Ferranti di limitare a cinque gli emendamenti per ogni gruppo.] EMENDAMENTI E BARRICATE - Protesta il Movimento 5 Stelle che aveva firmato il testo di partenza di Ivan Scalfarotto insieme al Pd e Sel. E denuncia un arretramento dei democratici «servi del Pdl» verso una «legge spot inefficace». Mentre Mara Carfagna si compiace dello «sforzo notevole» dei colleghi della strana maggioranza. E annuncia che per una mediazione del genere il Pdl può anche rinunciare alla richiesta di rinvio e portare il testo in Aula


  [l'ignoranza tra diritto naturale e diritto civile porterà alla distruzione la nostra società meglio ritornare alle urne cadrà il Governo!] come insiste il Pd il 26 luglio. Ma i berlusconiani si spaccano. Sul testo sono stati presentati oltre 350 emendamenti il fronte cattolico del Pdl ne sottoscrive la maggior parte. Sulle barricate salgono Alessandro Pagano ed Eugenia Roccella ma anche Paola Binetti di Sc denunciano il tentativo di inserire un reato di opinione relativo all'omofobia e di aprire il varco a nozze e adozioni gay. Il Pdl spaccato decide di andare avanti con una mediazione a oltranza la maggioranza si avvita sulla possibilità di inserire come chiede con forza il Pd anche un'aggravante di omofobia.


  [l'ignoranza tra diritto naturale e diritto civile porterà alla distruzione la nostra società meglio ritornare alle urne cadràil Governo!] [[ emendamento comune che introduce l'aggravante di omofobia. ma il ddl non introduce il reato di omofobia 1. già c'era! 2. non ci sono in Italia atteggiamenti omofobici generalizzati. quindi la impressione è che si voglia fare una legge nazista per colpire la libertà di coscienza e la civiltà cristiana.. ] E così la discussione torna in commissione. La seduta va avanti a oltranza ma per riuscire a portare il testo in aula entro venerdì si decide su proposta della presidente Donatella Ferranti di limitare a cinque gli emendamenti per ogni gruppo.


  [dopo che CIA USA NATO 666 anglo-americanifarisei FMI 322 NWO agenda datagate aliens abductions "grande fratello" sono riusciti a trasformare in islamisti quasi tutti i musulmani loro cerano di bruciare la ambsciata USA. solo perché con la loro LEGA ARABA non hanno ancora distrutto Israele ] Egitto nuovi scontri pro e contro Morsi in piazza Tahrir sale a 4 il numero delle vittime. E' salito a quattro il numero dei morti provocati dagli scontri scoppiati oggi a Piazza Tahrir tra manifestanti pro e contro il presidente destituito Mohamed Morsi. Lo riferiscono fonti di sicurezza. Gruppi di sostenitori dei due campi avversari si sono affrontati ai bordi della piazza simbolo della rivolta al Cairo a colpi di pietre e proiettili a pallettoni.


  dopo che CIA USA NATO 666 anglo-americanifariseiFMI 322 NWO agenda datagate aliens abductions "grande fratello" sono riusciti a trasformare in islamisti quasi tutti i musulmani loro cerano di bruciare la ambsciata USA. solo perché con la loro LEGA ARABA non hanno anrora distrutto Israele ] EgittoLe violenze sono cominciate dopo che diverse centinaia di sostenitori di Morsi stavano marciando verso la sede dell'Ambasciata statunitense per protestare contro le presunte ingerenze degli Stati Uniti negli affari dell'Egitto. Il corteo ha attraversato un'entrata su Piazza Tahrir quando ha incrociato i manifestanti anti-Morsi e sono iniziate le sassaiole. Le forze dell'ordine sono intervenute per disperdere la folla con il lancio di gas lacrimogeni.
  UniusReiOrWarW666IMF


  [[ Glorious prince of the heavenly militia St. Michael the Archangel defend us in battle against all the powers of darkness and their spiritual wickedness You are revered by the Church and Israel as its guardian and patron ]]. Come to the aid of men created by God in His image and likeness and redeemed at a great price from the tyranny of the devil. You are revered by the Church and Israel as its guardian and patron and to you the Lord has Entrusted the souls That one day will occupy the seats of heaven. Therefore pray the God of Peace to hold crushed Satan beneath our feet so it can continue to hold slaves for men and damage the Church. Presents the Most High with your prayers Because as soon descend His divine mercy upon us and you can chain up the dragon That ancient serpent
  UniusReiOrWarW666IMF


  [[ Glorious prince of the heavenly militia St. Michael the Archangel defend us in battle against all the powers of darkness and their spiritual wickedness You are revered by the Church and Israel as its guardian and patron ]].Satan and chained to push it into the abyss from Which it can no longer seduce the souls. [♚ MENE ♛ ♛ Techel PERES ♚] PAX ♰ CSPB CSSMLNDSMD VRSN SMVS MQLIVB IV B. Ipsa Venena Bibas Drink your poisons yourself. exorcise you unclean spirit satanic power infernal invasion of the enemy with all your legions meetings and evil sects in the name and power and of our Lord Jesus Christ ♰ ♰ be eradicated by the Church of God turn away from the souls redeemed by the precious Blood of the Divine Lamb ♰. From now on not daring cunning serpent to deceive the human race
  UniusReiOrWarW666IMF


  [[ Glorious prince of the heavenly militia St. Michael the Archangel defend us in battle against all the powers of darkness and their spiritual wickedness You are revered by the Church and Israel as its guardian and patron ]]. persecute the Church of God and to shake and riddle such as wheat the elect of God + commands it to you Almighty God. [♚ MENE TEKEL ♛ ♛ PERES ♚] ♰ PAX ♰ ♰ CSPB CSSMLNDSMD VRSN SMVS MQLIVB Ipsa Venena Bibas yourself Drink your poisons.. Rei Unius King of Israel. alleluia! ♰. Stands the Lord and his enemies be scattered; flee before him Those who hate him. Vanish as the smoke fades away as wax melts in fire I know the sinners perish before the face of God exorcise you unclean spirit satanic power infernal invasion of the enemy
  UniusReiOrWarW666IMF


  [[ Glorious prince of the heavenly militia St. Michael the Archangel defend us in battle against all the powers of darkness and their spiritual wickedness You are revered by the Church and Israel as its guardian and patron ]] begone satana pharisees Illuminati666 IMF 322 NWO bildenberg. masonic system with all your legions meetings and satanic cults in the name and power of our Lord Jesus Christ [♚ MENE TEKEL ♛ ♛ PERES ♚] ♰ PAX ♰ ♰ CSPB CSSMLNDSMD VRSN SMVS MQLIVB Ipsa Venena Bibas yourself Drink your poisons.. Rei Unius King of Israel. alleluia! ♰
  UniusReiOrWarW666IMF


  1[[@King dei buffoni Saudi Arabia -- Israele ha mantenuto il suo impegno con te ora tu permetti a lui di colpire l'IRAN.. ora mantieni tu la tua parola falsa!]] 23 luglio. Syrian Arab Army gains more control and continues targeting terrorists' gatherings and dens. Syrian Arab Army continues targeting terrorists' gatherings and dens. Units of the armed forces Monday foiled terrorists' attempt to detonate explosive devices in Um al-Tababir village in Palmyra countryside in Homs killing and injuring a number of terrorists. An official source told SANA reporter in Homs that terrorists' gatherings were destroyed in Bab Hood Jouret al-Shayyah al-Hamidieh al-Warsheh al-Qusour and near Sakiet al-Rai in al-Karabis.
  UniusReiOrWarW666IMF


  2[[@King dei buffoni Saudi Arabia -- Israele ha mantenuto il suo impegno con te ora tu permetti a lui di colpire l'IRAN.. ora mantieni tu la tua parola falsa!]] The source added that members of the armed terrorist groups were killed in al-Hosn and al-Zara and Kfer Laha groves in Homs countryside. A unit of the army foiled terrorists' attempt to detonate 3 explosive devices near Um al-Tababir village on Palmyra-Homs highway killing and injuring the terrorists who were planting the devices the source said. A military source said that a unit of the armed forces confronted terrorists' attack on a military checkpoint in al-Ghanto village in Homs countryside killing all of them and destroying their weapons.
  UniusReiOrWarW666IMF


  3[[@King dei buffoni Saudi Arabia -- Israele ha mantenuto il suo impegno con te ora tu permetti a lui di colpire l'IRAN.. ora mantieni tu la tua parola falsa!]] Dens and leaders of terrorist groups targeted in Damascus. Meanwhile an official source told SANA reporter that a den for the leaders of the so-called "Al-Islam Brigade' was destroyed in Barzeh neighborhood in Damascus along with all the weapons and ammunition inside it. The leader of one of the armed terrorist group Eid al-Ashi and all members of his armed group were killed. The source added that units of the armed forces continued pursuing terrorists in al-QKaboun neighborhood killing dozens of them injuring others and destroying their weapons.
  UniusReiOrWarW666IMF


  4[[@King dei buffoni Saudi Arabia -- Israele ha mantenuto il suo impegno con te ora tu permetti a lui di colpire l'IRAN.. ora mantieni tu la tua parola falsa!]] An army unit discovered a tunnel in Joubar neighborhood in Damascus countryside that is equipped with surveillance cameras. A number of explosive devices were found inside the tunnel. In Harasta the Army destroyed terrorists' equipment and artillery including a heavy machinegun south of Shammout Car Company. Army units killed and injured a number of terrorists in the areas of Adra and Erbin in addition to carrying out a special operation in Douma area which resulted in eliminating terrorists and destroying their weapons and equipment.
  UniusReiOrWarW666IMF


  5[[@King dei buffoni Saudi Arabia -- Israele ha mantenuto il suo impegno con te ora tu permetti a lui di colpire l'IRAN.. ora mantieni tu la tua parola falsa!]] The Army continued operations in the town of Deir Salman eliminating a number of terrorists from a group calling itself "Ansar al-Haq brigade." Army units carried out several operations against terrorist gatherings in Bebila resulting in destroying artillery in a terrorist hideout and eliminating most of the terrorists inside it. In the town of Hejjeira an Army unit killed and eliminated a number of terrorists and destroyed a mortar launcher and a heavy machinegun while another unit carried out an operation in al-Hajar al-Aswad targeting a terrorist hideout which left many terrorists dead or injured.
  UniusReiOrWarW666IMF


  6[[@King dei buffoni Saudi Arabia -- Israele ha mantenuto il suo impegno con te ora tu permetti a lui di colpire l'IRAN.. ora mantieni tu la tua parola falsa!]] An Army unit pursued a terrorist group in the mountains near Halboun town leaving most of the group's members dead or injured. Army units eliminate terrorist destroy their weapons and ammo in Aleppo. Army units destroyed weapons and ammunition which terrorists were transporting in cars coming from Turkey and headed to Daret Azza in Aleppo province killing and injuring all the terrorists inside the cars. An Army unit clashed with terrorists from Jabhet al-Nusra in Khan al-Assal area Aleppo's southwestern countryside eliminating most of them while another unit eliminated terrorists and destroyed their weapons and ammo east of Atareb and west of Khan al-Assal.
  UniusReiOrWarW666IMF


  7[[@King dei buffoni Saudi Arabia -- Israele ha mantenuto il suo impegno con te ora tu permetti a lui di colpire l'IRAN.. ora mantieni tu la tua parola falsa!]] The Army foiled terrorists' attempt to sneak into the village of al-Aziza in Aleppo's southern countryside eliminating most of them and destroying their weapons which included heavy machineguns in addition to destroying terrorist gatherings in al-Wedehi village. In Aleppo's western countryside Army units carried out a special operation which resulted in destroying terrorist gatherings in al-Layramoun area while another unit prevented terrorists from sneaking into Dahret Abdrabbo from Kafr Hamra leaving most of the terrorists dead or injured.
  UniusReiOrWarW666IMF


  8[[@King dei buffoni Saudi Arabia -- Israele ha mantenuto il suo impegno con te ora tu permetti a lui di colpire l'IRAN.. ora mantieni tu la tua parola falsa!]] The Army eliminated terrorists from Jabhet al-Nusra in various areas around Aleppo Central Prison in addition to destroying weapons and ammo which were being transported in 4 cars near Mennegh village eliminating the terrorists inside the cars. In the village of al-Mansoura an Army unit destroyed a weapons and munitions warehouse and eliminated all members of a terrorist group. In Aleppo city Army units eliminated terrorist gatherings in the outskirts of al-Rashidin neighborhood near al-Kallaseh police department Ansari park al-Sakhour Square and the youth housing in al-Ashrafiye while other units clashed with terrorist groups
  UniusReiOrWarW666IMF


  9[[@ King of the clowns in Saudi Arabia - Israel maintained his commitment with you now you let him to hit the IRAN.. Now you keep your word false traitor nazi islamist!]] which were trying to sneak into secure areas in al-Amiriye and Salaheddin neighborhoods eliminating all the groups' members. Army eliminates terrorists in Deir Ezzor. Army units clashed with terrorists who were attempting to smuggle weapons and ammunition into Deir Ezzor city eliminating and injuring a number of terrorists and destroying the weapons and the car they were loaded in. Other units clashed with terrorist groups in the neighborhoods of Sheikh Yassin al-Hamidiye al-Rushdiye and al-Huwaiqa in the city leaving most of the terrorists dead and destroying their weapons and ammo including heavy machineguns.
  UniusReiOrWarW666IMF


  10[[@ King of the clowns in Saudi Arabia - Israel maintained his commitment with you now you let him to hit the IRAN.. Now you keep your word false traitor nazi islamist!]] In Deir Ezzor countryside an Army unit destroyed terrorist hideouts in the town of Muhassan killing all the terrorists inside them including Ahmad al-Haj and Amin al-Hassem. Army confiscate heat-seeking missiles and sniper rifles in Hasaka. Army units confiscated 6 heat-seeking missiles a sniper rifle an RPG rifle three explosive belts ammunition and and communication devices in a terrorist hideout in the village of al-Mughira in al-Hasaka countryside eliminating a number of the terrorists inside the hideouts and injuring others.
  UniusReiOrWarW666IMF


  11[[@ King of the clowns in Saudi Arabia - Israel maintained his commitment with you now you let him to hit the IRAN.. Now you keep your word false traitor nazi islamist!]] An Army unit destroyed a number of terrorist hideouts in Sabah al-Kheir area southwest of al-Hasaka city destroying a number of mortar launchers heavy machineguns assault rifles and ammo and leaving the terrorists inside them dead or injured. A terrorist hideout was destroyed in the village of al-Arisha south of al-Haska while the people of al-Atalah village kicked out a terrorist group which had snuck into the village and set up base in two schools in the village.
  UniusReiOrWarW666IMF


  12[[@ King of the clowns in Saudi Arabia - Israel maintained his commitment with you now you let him to hit the IRAN.. Now you keep your word false traitor nazi islamist!]] Army eliminates Jabhat al-Nusra terrorists in Idleb. Units of the Syrian Arab Army inflicted major losses on Jabhat al-Nusra terrorist groups and so-called "Ahrar al-Sham" brigade and eliminated scores of them and destroyed their weapons and criminal tools in Idleb countryside. A military source told SANA reporter that a unit of the armed forces targeted terrorists from so-called "Ahrar al-Sham" brigade in Binnish leading to the killing of large number of them. The source added that another unit destroyed a cannon and heavy weapons in Saraqib and Maartamsarin and Basman villages in Idleb countryside.
  UniusReiOrWarW666IMF


  "I KILL YOU TOM" 4 minutes ago. said YOU ARE ME UP Shup HARASSMENT - ANSWER - 666 @ youtube DataGate CIA Ihatenewlayout IMF 322 NWO GMO aliens abductions calendar google AI god owlat Bohemian Grove ----> because you're spitting venom useless against me? you have no right to make complaints because you have always denied to me one of your sublime theological lesson about the bible of Your Satan where is this sublime science of Satan? What is it? perché stai sputando veleno inutile contro di me? tu non hai nessun diritto di fare lamentele poiché tu hai sempre negato a me una tua sublime lezione teologica circa la bibbia del tuo satana dove è questa sublime scienza di satana? cosa è?


  UK docente non fa bere un bambino "C'è il Ramadan TU offendi i tuoi compagni islamici" ISLAM -- In classe c'erano 28 gradi ma un alunno di 10 anni non ha potuto bere dalla sua bottiglietta per non urtare la sensibilità dei compagni di classe musulmani. L'ira della madre "è arrivato a casa disidratato". -- ANSWER -- il nazismo della LEGA ARABA ed i suoi omicidi sistematici sono tollerati con un atteggiamento irresponsabile silenzio ed omertà da un Occidente che ha condannato se stesso al suicidio culturale ecc.. perché non rivendica il diritto alla reciprocità! questa è una vera congiura!


  666 youtube datagate CIA Ihatenewlayout IMF 322 NWO OGM aliens abductions agenda google AI -- why are you surprised of your inferiority? 1. you do not even know write English and most importantly 2. you do not ever tackle in a dialogue with me.. but if you want me to go away? sufficiene is for you to delete my other comment and I will certainly go away.. perché ti meravigli della tua inferiorità? 1. tu non sai neanche scrivere l'inglese e soprattuto tu non affronteresti mai un dialogo con me.. ma se tu vuoi che io vado via? è sufficiene per te di cancellare un altro mio commento ed io andrò via certamente

  UniusReiOrWarW666IMF


  [lo Stato italiano ha perso la capacità di contrastare il bullismo anche a scuola ma per i farisei anglo-americani Bildenberg del FMI 666 NWO 322 va bene così] "Asilanti che maltrattano i baristi una consuetudine che a Chiasso ormai non fa più notizia".. 10 luglio 2013. Ero al bar prima è entrato uno penso di origine marocchine a chiedere un caffè è andato nei tavolini di fuori il padrone è uscito dopo un attimo e non c'era più...(senza pagare). Stessa scena poco dopo con un altro che però entra a pagare mette in mano al padrone forse neanche 1 franco in monetine e gli dice di farseli bastare...
  UniusReiOrWarW666IMF


  [lo Stato italiano ha perso la capacità di contrastare il bullismo anche a scuola ma per i farisei anglo-americani Bildenberg del FMI 666 NWO 322 va bene così] E questo solo oggi ma in realtà di questi episodi ne vedo ogni giorno! Una mattina entro sempre nello stesso bar e vedo la ragazza che ci lavora che quasi piangeva mi ha detto che sono entrati 4 rifugiati ubriachi che volevano bere ma non avevano soldi lei si è rifiutata ed hanno cominciato ad insultarla pesantemente fino a quando il proprietario fortunatamente non è intervenuto. Ma di questo chiaramente la maggior parte dei giornali e dei siti non se ne occupa mai...