Że straszna hipokryzja, ale jeśli wszyscy wiedzą

[Że straszna hipokryzja, ale jeśli wszyscy wiedzą: że: Syryjska rewolucja: to był porwany: przez salfiti Arabii Saudyjskiej (co zrobiłeś dostać), które są: Al Queda: od początku: kto jest idzie: Dżihad: w korzyść imperializmu Arabii Saudyjskiej, i nie pozwoliły na reżimu: jakąkolwiek możliwość dialogu istitutional] Terzi, stwierdza (sam USA NATO) innego ryzyka: że klimat przemocy nałożone przez'' reżimu jest stworzenie jak najbardziej korzystnych warunkach do terrorysta organizacji. Nie ma wątpliwości, że sytuacja ta stwarza warunki wojny domowej, ponieważ dżihadu organizacje: zakorzenić w kraju (podobnie jak grzyby z niczego: albo jak mróz w nocy),'' powiedział właściciel MSZ. Jeśli Assad został pokonany? cała broń chemiczna zostanie podjęta przez Salafist Al-Kaidy i zmieni cały świat!
666 CIA MFW Azamat1Bagatov synnek1 .. morderczyni! Pierwszy domieszkowane się sam: a następnie wrzucony sam siebie: w swoim śmietniku kwasu siarkowego: gdzie zrobiłeś z dala ((znikać) Wiem, tyle nieszczęśliwy w YouTube i Google: tak wiele Sataniści z CIA MFW, ale jest bezużyteczny , aby zmieniać kolor skóry jak ośmiornica zła Bo zapach siarki w piekle jest zawsze taki sam smród jeść wątrobę!!. dupek idziesz wcześnie: w piekle wszyscy pasożyt z kleszczami, z r. MFW Sataniści jak ty tylko zrobić "ofiarnymi zabójstwa" o swoje: Masonic systemu bankowego z tytułu emisji pieniądza: 666 MFW szatańska rabini faryzeusze kakam Illuminati: do wykonaj jedną z Holokaustu Przeciwko moich Żydów wszystko, co intuicyjnie do:. (poprzez metafizyki) z ? ukrytych rzeczy natychmiast staje własność kapitału ((własność: cała rasa ludzka)) własność całych ras ludzkich [Jestem Pied Piper, a wszyscy sataniści są szczury]
w Korei, Kim Jong-un? On nie potrzebuje, aby zobaczyć horror! bo gdy czyta raporty: z tego zrobić: sataniści CIA about: ofiary ludzkie dla szatana, 11-09, itp. .. etc ... ((on myśli, że jest święty))? Dlaczego więc jest on zawsze blisko załamania nerwowego! To miły facet: jeszcze nie zrozumiał, że: komunizm został wymyślony przez Żydów z MFW, to znaczy przez swoich najgorszych wrogów: [@ Obama, Sataniści, że można umieścić w google: do ruiny: youtube i świat? oni po prostu zamknąć ADSL i serwer: przeciwko mnie bardzo często]!
[Od kilku miesięcy nie będzie już krajem o nazwie Arabia Saudyjska] gwałtowna agresja, że: Arabia Saudyjska robi w Iraku? pokazuje jej gniew: do celu nie udało się zrealizować swoje cele w Syrii. MFW 666: renta emisyjna bankowy i jego szariat: dla Arabii imperializmu: (Al Quaeda), jest to obłąkanych Zachodniego masońskiej: [it. Euronews. com / 2012/05/19/giordania-il-dilemma-dei-rifugiati-siriani /] Jordania: Dylemat syryjskich uchodźców, Oraib Al Rantawi: Reżyseria: z: Al-Quds: Centrum Studiów Politycznych, mówi: " takie są skutki Syryjczyk, wszystko sterowane przez muzułmańskich braci: są w pełni wspierane przez Turcję, Katar, Arabia Saudyjska: wspiera jego na Salafis byliśmy świadkami fali Dostawca: dżihadu: Wszystko dla udać się do Syrii: że jest się: dla nich (terroryści islamiści): miejsce dżihadu (Al Quaeda) "
UniusRei3 ha pubblicato un commento 1 secondo fa [dlaczego nie pozwolisz mi podjąć decyzję o mnie: że jestem nieśmiertelny! Wieczna wieczna wieczna wieczna, wieczna ponadczasowy ponadczasowy, wieczny Niekończąca się bez końca, bez końca, nieskończone, wieczne niekończące się niezniszczalny wieczność] 07 / 23/2012 13:37 ASIA Pekin ustanowienie garnizon wojskowy do sterowania Morze Południowochińskie baza zostanie zbudowana na Sansha ust Paracel Islands). Jak dotąd żadnych szczegółów na temat wielkości i czasu w ruchu zostały zwolnione. Obrony, eskorta i operacje wojskowe będą prowadzone od miasta. Czterdzieści pięć członkowie zostali wymienieni uruchomić sprawami lokalnymi i reprezentować mieszkańców. W Wietnamie, protest przeciwko chińskim imperializm kontynuuje.
[U wszystkich narodów, zmiażdży głowę MFW 666: wojnę w Arabii Saudyjskiej! ] 23.07.2012 12:52 Indonezja: Aceh, chrześcijanie protest ponad spalonego kościoła i inercji władz ognia sięga do 18 lipca w Singkil regencji. Ławki i instrumenty muzyczne zniszczone w pożarze. Od maja ubiegłego roku samorząd, pod naciskiem islamistów, jest odgrodzony 20 chrześcijańskich miejsc kultu, z których cztery to katolicy. Dżakarta (AsiaNews) - Koncern rozwija się wśród chrześcijan w prowincji Aceh, ofiary serii ostatnich ataków dokonywanych przez grupy ekstremistyczne lub Napastnicy nieznanych.
UniusRei3 ha pubblicato un commento 6 secondi fa [u wszystkich narodów, miażdży głowę MFW 666: wojnę w Arabii Saudyjskiej! ] 23.07.2012 12:52 Indonezja: przemoc pogarsza polityki władz lokalnych, którzy zamiast powstrzymanie ataków, nadal zamykania kościołów i sal modlitwy dla (rzekomego) braku pozwoleń na budowę, wymagane dla wszystkich konstrukcji w Indonezja (religijnych i niereligijnych). W dokumencie opublikowanym w tych dniach, Christian Alliance United Północnej Sumatry wypowie, że od ostatniej maja co najmniej 20 domów kościoły i kaplice modlitwy zostały zamknięte przez Singkil urzędników Regency. Wśród nich dziesięć należał do Pakpak Dairi chrześcijańskiego kościoła ewangelickiego ust Gkppd) i cztery były katolickie.
@ Ihate NEWLAYOUT CIA freemansory Sataniści Synne kkk 666 322 MFW FED załamanie EBC NWO Talmud szariatu - po prostu jesteś: zrobiłeś: to wszystko złe na: youtube! tylko dlatego, że: wy jesteście te gejów, którzy nie mogą zatrzymać mężczyznę jedynie: unius Rei! ponieważ świat, który płonie na 3. wojny jądrowej? nie może być w czyjeś zainteresowania: satanistów brak! tylko: chory psychicznie: może mieć nadzieję: coś od 3 ° W wojnie nuklearnej: .. a następnie, z unius REI: w akcji: w biznesie? Co może się zdarzyć: dobry: dla Ciebie i Twojego królestwa "synagoga szatana" tak? musisz skryć się w cieniu kanału: czeka: twój czas! To jest mój czas tylko! jeśli zrobisz dobre chłopaki? Zabiję cię!
 
Synnek1 powiedział: Jaki jest twój "amazing tajne"? - Odpowiedź - @ MFW szariatu - Ci sataniści? musisz wyjść, nie tylko z internetu, ale nawet z tej planety! czy wszyscy umrzemy: z wami! Sataniści ci? trzeba się wydostać, nie tylko z internetu, ale nawet z tej planety! czy wszyscy umrzemy: z wami! Z pewnością nie przypadek, że zostały zablokowane strony do skomentowania mojego artykułu. 4 dni temu [smród siarki] youtube MFW 666 CIA 322: Synnek1 (MrPeteBlood: CIA jest youtube mistrz MFW) opublikował komentarz: 1 godzina temu: "Nigdy nie zapomnimy skurwysynu!" - Odpowiedź -> Tak, wiem, "Jesteś LEGION demonów" z powiodło się! Bo jeśli: (sataniści masoneria) Czy coś z prawdziwej wartości? byś opanował planetę, już tak dawno temu! Ale to prawda: "Jesteś wiecznymi przegranymi!" co ja czuję? jest po prostu okropny smród trupów i spalonego mięsa ludzkiego:
 
Synnek1 powiedział: Jaki jest twój "amazing tajne"? - Odpowiedź - bo tylko zwrócić do: duży tyłek łamane: Mogą myśleć: że korzyść szatana może być trwałe! a teraz? Masz całą tę stronę, aby pokazać się ponownie na: gdy jesteś dupkiem! Cholera, DIRTY MFW 666: JESTEŚ Vulgar? To dlatego, że tracisz! Bo jesteś przegrany Jesteś brutto! Co o tym sądzisz? Mój Duch Święty był blisko ciebie: kiedy commettevi: morderstwo: i gwałty i kanibalizmu: na ołtarzu szatana ze swoimi wspólnikami: CIA z 666: że: są one tajne służby z MFW, tj.: masoński system bankowości tytułu emisji pieniądza ! pierdol: Rothschild rabina kakam 666 sowa boga, Baala, bo idę do Cię: a wszystkie wspólników! Co o tym sądzisz? Mój Duch Święty był blisko ciebie: kiedy commettevi: morderstwo: i kanibalizm i gwałty: ołtarz szatana ze swoich wspólników:
 
Synnek1 powiedział: Jaki jest twój "amazing tajne"? - Odpowiedź - CIA 666: że: są one tajne służby z MFW, tj.: masoński system bankowy renty menniczej! pieprzyć ciebie: Rothschild, bo wracam do Cię: i wszyscy twoi wspólnicy! Google i YouTube? są jak dwa przerażone dzieci! Ponieważ straciliśmy kontrolę: ich serwer spadła: do: 666 MFW CIA: wiele Satanistami: Zostali nałożono w nich (zarządzanie, administracja), aby agendy NWO: co jest rozpad Izraela w okresie 3 ° WW jądrowy! youtube i google: kilka razy Desperacko zapytał: mojej pomocy (w pośrednich form): Kiedy: 4 dni temu: Napisałem [zapach siarki] Przeciw artykułu: kapłan szatana Synnek1? YouTube zablokował komentarze na każdej stronie: zwrócenie uwagi Ogromna tragedia z satanistów: że: rujnuje i niszczy: swoje serwery:: to jest zbrodnią przeciwko: 1 Zmiana st: czyli Przeciw: demokracja i wolność słowa
 
Jestem projekt polityczny króla Izraela, 666 Rothschild: pieprz, MFW, ja nie weszły do ​​masonerii: jak: byś chciał! Yo soy el Proyecto polityczno del rey de Izrael, 666 Rothschild: vete la MIERDA, el FMI, nie on entrado en la masonería: Como: que hubiera Querido! io sono il Progetto polityczno del Re di Israele: fottiti rothscild 666 FMI; io non sono entrato nella massoneria przyjść Tu avresti voluto! Je suis le projet politique du Roi d'Izrael, 666 Rothschild: va te faire foutre, du FMI, je N'Ai pas entre en Franc-maçonnerie: en tant que: vous auriez voulu! Ich bin das politische Projekt des Königs von Izrael, 666 Rothschild: Pieprz się, IWF i Ich habe nicht in die Freimaurerei eingegeben: Beispiel zum: Sie gewollt Hatten!
 
»23.07.2012 [Arabia Saudyjska karze Irak: ponieważ nie ma przekazać Salafist Al-Kaidy w Syrii. w Iraku: zamachy samobójcze i bomby samochód uderzył 13 miast, 91 zabitych i 172 rannych] To jest najgorszy ciąg ataków od początku roku. Do najbardziej dotkniętych obszarów są na północ od Bagdadu. Kirkuk jest atakowany. Bagdad (AsiaNews / Agencje) - numer tak daleko od ataków w 13 irackich miastach wynosi 91 zabitych i 172 rannych w tym, co eksperci postrzegają jako gorszej ciąg ataków i egzekucjach od początku roku. Najbardziej dotkniętych miejsce było Taji, sunnici sąsiedztwo część 20 kilometry (12 mil) na północ od Bagdadu, gdzie co najmniej 24 osób zginęło. Samochody-pułapki na budynek rządowy w północnej dzielnicy Bagdadu Sadr miasta zginęło co najmniej 12 urzędników i policji.
 
UniusRei3 ha pubblicato un commento 16 secondi fa [Arabia Saudyjska karze Irak: ponieważ nie robić przekazać Salafist Al-Kaidy w Syrii. w Iraku: zamachy samobójcze i bomby samochód uderzył 13 miast, 91 zabitych i 172 rannych] Inne ataki były zgłaszane w Kirkuk, Dhuluiya (70 km na północ od Bagdadu), w Saadiya (Dyala, na północny wschód od stolicy), Khan Beni-Saad ( Dyala), Tuz Khurmatu (Salah ad-Din) i Dibis (Kirkuk). W niedzielę, zamachy na południe od stolicy zginęło co najmniej 17. Ataki przychodzą dni po Abu al-Kaidy w Iraku przywódcy Bakr al-Bagdadi ogłosił nową ofensywę odzyskać obszary organizacja wycofał się z wcześniej amerykańscy żołnierze opuścili kraj w grudniu ubiegłego roku. "Większość sunnitów w Iraku wsparcia al-Kaidy i czekają na jego powrót", twierdził w wiadomości audio zamieszczonych na stronach internetowych bojowników. Mimo to, nikt jeszcze nie przyznała się do ostatnich ataków.
 
UniusRei3 ha pubblicato un commento 26 secondi fa [Arabia Saudyjska karze Irak: ponieważ nie ma przekazać Salafist Al-Kaidy w Syrii. w Iraku: zamachy samobójcze i bomby samochód uderzył 13 miast, 91 zabitych i 172 rannych] Terroryści uderzył posterunków policji, budynków rządowych i punktów kontrolnych. Ze względu na wzór przemocy, irackie siły bezpieczeństwa były zamierzone cele, mówią analitycy. W rzeczywistości, w jednym wypadku, 15 żołnierzy zabitych w bazie w Dhuluiya. Od wycofaniu amerykańskich, bezpieczeństwa w kraju, został zapewniony przez irackich sił. W stolicy punkty kontrolne policji zostały trafione przez bomby samochodowe, bazy wojskowe zostały wyprodukowane przez ogień moździerzy i jeden policjant został zaatakowany nawet w jego domu.
 
UniusRei3 ha pubblicato un commento 43 secondi fa [Arabia Saudyjska karze Irak: ponieważ nie robić przekazać Salafist Al-Kaidy w Syrii. w Iraku: zamachy samobójcze i bomby samochód uderzył 13 miast, 91 zabitych i 172 rannych] W Taji, gdzie łańcuch eksplozji poszła kolejna eksplozja uderzył gdy policja przybyła na miejsce, aby pomóc. W sumie co najmniej 41 osób zginęło, w tym co najmniej 14 policjantów. Przemoc zanurzył w Iraku w wyniku wzrostem w 2006 i 2007. Jednak teraz wrócił po wycofaniu amerykańskich w kraju liżącego pogorszenia niestabilności politycznej. Co najmniej 237 osób zginęło podczas samej czerwca.
 
z pewnością nie przypadek, że wszystkie strony comment zostały zablokowane na moim artykule. 4 dni temu [smród siarki] youtube MFW 666 CIA 322: Synnek1 (MrPeteBlood: CIA jest youtube mistrz MFW) opublikował komentarz: 1 godzina temu: "Nigdy nie zapomnimy skurwysynu!" - Odpowiedź -> Tak, wiem, "Jesteś LEGION demonów" z niepowodzeniem, ponieważ jeśli: (sataniści masoneria) Czy coś z prawdziwej wartości? byś opanował planetę, już tak dawno temu! Ale to prawda: "Jesteś wiecznymi przegranymi!" co ja czuję? jest po prostu okropny smród trupów i spalonego mięsa ludzkiego: bo tylko zwrócić do: duży tyłek łamane: Mogą myśleć: że korzyść szatana może być trwałe! a teraz? Masz całą tę stronę, aby pokazać raz jeszcze: gdy jesteś dupkiem! Cholera, DIRTY MFW 666: JESTEŚ Vulgar? To dlatego, że tracisz! jesteś przegrany Bo jesteś brutto!
 
YouTube i Google? są jak dwa przerażone dzieci! bo stracił kontrolę: ich serwerze: spadła: do: 666 MFW CIA: tak wielu satanistów: były nałożone: w nich (zarządzanie administracja): uczynić agendę NWO: co jest rozpad Izraela w okresie 3 ° WW jądrowy! youtube i google: kilka razy prosili rozpaczliwie: moja pomoc (w pośrednich form): Kiedy: 4 dni temu: Napisałem [zapach siarki] artykuł na: kapłan szatana Synnek1? YouTube zablokował komentarze na każdej stronie: zwrócenie uwagi na tego ogromnego tragedii satanistów: że: rujnuje i niszczy: swoje serwery:: to jest zbrodnia przeciwko: 1 Zmiana st: to jest przeciw: demokracja i wolność słowa


[که ریاکاری بسیار ناراحت کننده است، اما اگر همه می دانند که: انقلاب سوریه: از آن ربوده شده بود: توسط salfiti از عربستان سعودی (که شما)، که عبارتند از: آل Queda: از همان ابتدا که انجام می دهند: جهاد: به نفع امپریالیسم عربستان: و، مانع از رژیم: هر گونه امکان گفت و گو istitutional] Terzi، را محکوم کرده است (خود را به ایالات متحده آمریکا ناتو) یکی دیگر از خطر: که آب و هوا از خشونت اعمال شده توسط "رژیم، ایجاد شرایط مساعد برای تروریست ها سازمانها می باشد. شکی نیست که این وضعیت ایجاد شرایط جنگ داخلی وجود دارد، چرا که سازمان های جهادی: ریشه در کشور (درست مثل قارچ از هیچ چیز به صورت یخ زدگی آنها در صبح)، گفت:'' صاحب وزارت امور خارجه است. اگر اسد شکست خورده است؟ تمام سلاح های شیمیایی توسط سلفی القاعده گرفته شده و تمام جهان تبدیل خواهد شد!
666 صندوق بین المللی پول سازمان سیا Azamat1Bagatov synnek1 .. murderess! اول از خود دوپ تنهایی: و پس از آن پرتاب به تنهایی خود را در زباله خود را می توانید از اسید سولفوریک: جایی که شما انجام داده اند دور ((محو) من می دانم، بنابراین بسیاری از ناراضی در یوتیوب و Google: شیطان پرستان بسیاری از صندوق بین المللی پول سازمان سیا، اما بی فایده است که شما تغییر رنگ پوست خود را مانند یک اختاپوس بد، زیرا بوی گوگرد از جهنم است همیشه بوی بد غذا خوردن کبد شما:؟ است. برو به جهنم احمق اولیه: در جهنم، همه انگل کنه، صندوق بین المللی پول شیطان پرستان مانند شما فقط "قتل قربانی" خود را با سیستم ماسونی بانکی حق الضرب: 666 صندوق بین المللی پول شیطانی خاخام Pharisees kakam روشن فکران: برای انجام هر یک از هولوکاست علیه مردم یهودی که من حس به: (از طریق متافیزیک) ؟ چیز مخفی مالکیت سرمایه می شود، بلافاصله ((ملک: کل نژاد انسان)) مالکیت از نژادها کل بشر [من فلوت زن رنگارنگ و همه شیطان پرستان موش]
در کره جنوبی، کیم جونگ-سازمان ملل متحد؟ او نیاز ندارد برای دیدن فیلم ترسناک! چرا که وقتی خواند: که این کار را می کنند: شیطان پرستان سازمان سیا درباره: قربانی کردن انسان به شیطان، 11-09، و غیره .. و غیره ... ((او فکر می کند او یک قدیس))؟ پس چرا او همیشه نزدیک به یک فروپاشی عصبی که پسر خوب: هنوز درک نشده است که: کمونیسم توسط یهودیان صندوق بین المللی پول اختراع شد که توسط بدترین دشمنان خود را از: [@ اوباما، شیطان پرستان، که شما را در گوگل قرار داده: به تباهی: Youtube و جهان؟ آنها فقط ADSL و سرور نزدیک: در مقابل من: اغلب]
[بین چند ماه وجود داشته باشد دیگر کشوری به نام عربستان سعودی] تجاوز خشونت است که: عربستان سعودی در حال انجام علیه عراق؟ خشم خود را نشان می دهد: به اهداف خود را در سوریه شکست خورده است. صندوق بین المللی پول 666: بانکداری حق الضرب و شریعت او: برای امپریالیسم عربستان: (آل Quaeda)، این است که پناهندگی دیوانه از ماسونی غرب: [آن است. یورونیوز. کام / 2012/05/19/giordania-il-dilemma-dei-rifugiati-siriani / اردن: معضل پناهندگان سوریه، Oraib آل Rantawi: کارگردان:: قدس: مرکز مطالعات سیاسی، می گوید: " از جمله عواقب ناشی از سوریه، همه کنترل شده هستند، توسط برادران مسلمان آنها کاملا حمایت شده توسط ترکیه، قطر، عربستان سعودی: پشتیبانی Salafis خود را دارد، ما شاهد موج: جهادگران: برای رفتن به سوریه: است که: آنها (اسلام گرایان تروریست ها): محل جهاد (آل Quaeda)
در هکتار UniusRei3 pubblicato سازمان ملل متحد commento 1 secondo FA [چرا، اجازه نمی دهد به من به من تصمیم می گیرید که من جاودانه ابدی ابدی ابدی ابدی، همیشگی بی انتها بی انتها، جاودانه بی پایان بی پایان، بی پایان، بی پایان است، ابدی هرگز به پایان فاسد نشدنی ابدیت] 07 / 23 / تا سال 2012 13:37 آسیا پکن برای ایجاد پادگان نظامی برای کنترل دریای چین جنوبی پایه خواهد شد در Sansha (Paracel جزایر) ساخته شده است. تا کنون هیچ جزئیات در مورد اندازه و زمان از حرکت آزاد شده اند. دفاع، اسکورت و عملیات نظامی خواهد شد از این شهر اجرا شده است. چهل و پنج عضو برای اجرای امور محلی و ساکنان محلی را نمایندگی نامگذاری شد. در ویتنام، اعتراض به "امپریالیسم" چین همچنان ادامه دارد.
[همه ملل: له سر از صندوق بین المللی پول 666: اعلان جنگ در عربستان سعودی! 2012/07/23 00:52 اندونزی: آچه، اعتراض مسیحیان بیش از کلیسای سوخته و جبر مقامات آتش مربوط به 18 جولای در اداره یا محل کار یا حکومت نایب السلطنه Singkil. Pews و آلات موسیقی در آتش نابود شده است. از ماه مه سال گذشته دولت های محلی، تحت فشار از اسلام است، مهر و موم کردن 20 مکان مسیحی از عبادت، که چهار نفر از آنها کاتولیک هستند. جاکارتا (AsiaNews) - نگرانی در حال رشد است در میان مسیحیان در استان آچه، قربانیان یک سری از حملات اخیر توسط گروه های افراطی و یا مهاجمان ناشناخته است.
UniusRei3 هکتار pubblicato سازمان ملل متحد commento 6 secondi FA [همه ملل: رئیس صندوق بین المللی پول 666 را له: اعلام جنگ در عربستان سعودی! 2012/07/23 00:52 اندونزی: خشونت با سیاست از مقامات محلی به وخامت گذاشت، که به جای حملات توقف، ادامه بستن کلیساها و سالن دعا برای عدم (ادعایی) از مجوزهای ساخت و ساز، مورد نیاز برای همه ساخت و ساز در اندونزی (مذهبی و غیر مذهبی). در سند منتشر شده این روزها، اتحاد مسیحی متحد شمال سوماترا را تقبیح که از ماه مه تاکنون حداقل 20 خانه کلیساها یا کلیساهای کوچک دعا شده اند توسط مقامات اداره یا محل کار یا حکومت نایب السلطنه Singkil بسته شده است. در این میان، ده متعلق به Pakpak Dairi مسیحی پروتستان کلیسای (Gkppd) و چهار بودند کاتولیک.
@ سیا Ihate NEWLAYOUT. freemansory شیطان پرستان Synne kkk جزء 666 322 صندوق بین المللی پول FED فروپاشی ECB NWO تلمود شریعت - فقط شما: شما انجام داده اند: این همه شر علیه یوتیوب! فقط به این دلیل: شما هستند کسانی که همجنسگرایی که می توانند یک مرد را متوقف نه تنها: unius REI! به خاطر یک جهان است که می سوزد در 3 سوم WW هسته ای؟ نمی تواند در مورد علاقه هر کس: هیچ شیطان پرستان! تنها بیماران روانی می تواند امید: چیزی از 3 ° W جنگ هسته ای: .. و پس از آن، با unius REI: در عمل: در کسب و کار؟ چه چیزی می تواند رخ دهد: خوب: برای شما و پادشاهی خود را، "کنیسه شیطان" به هر حال؟ شما باید خودتان را در سایه فاضلاب پنهان: انتظار برای وقت خود را! این بار من تنها! اگر شما بچه ها خوب است؟ من شما را خواهد کشت!
 
Synnek1 گفت: "راز شگفت انگیز" شما؟ - پاسخ - صندوق بین المللی پول شریعت - شیطان پرستان؟ شما باید به بیرون بروید، نه تنها از اینترنت است، اما حتی از این سیاره! یا همه خواهند مرد: با شما! شیطان پرستان شما؟ شما نیاز به خارج شدن، نه تنها از اینترنت، اما حتی از این سیاره! یا همه خواهند مرد: با شما! مطمئنا تصادفی نیست که صفحات مسدود شده در مقاله من نیست. 4 روز پیش [از بوی بد گوگرد] از صندوق بین المللی پول یوتیوب 666 CIA 322: Synnek1 (MrPeteBlood: CIA است که یوتیوب کارشناسی ارشد صندوق بین المللی پول)، منتشر شده است توضیحات: 1 ساعت قبل: "ما مادر را هرگز فراموش نکنید! - جواب -> بله، من می دانم، شما یک لژیون شیاطین »شکست خورده! چون اگر شما: (شیطان پرستان فراماسونری) چیزی از ارزش واقعی بود؟ شما می توانید این سیاره را فتح، در حال حاضر بیش از حد طولانی! ، اما این حقیقت است: "شما بازنده ابدی! آنچه احساس می کنم؟ فقط بوی بد وحشتناک از اجساد مردگان و گوشت انسان سوخته
 
Synnek1 گفت: "راز شگفت انگیز" شما؟ جواب - - چرا که تنها شما: الاغ بزرگ شکسته: آنها ممکن است فکر می کنم که، نفع شیطان می تواند به با دوام! در حال حاضر؟ شما باید کل این صفحه را نشان می دهد یک بار دیگر بر: زمانی که شما برو به جهنم احمق! گندش میزدم، Ha ha ها کثیف صندوق بین المللی پول 666: شما مبتذل هستند؟ این دلیل است که شما در حال از دست دادن! از آنجا که شما بازنده هستید ناخالص! شما چه فکر میکنید؟ روح القدس من به شما نزدیک بود: وقتی که شما commettevi: قتل: و تجاوز و آدم خواری: در محراب شیطان با همدستان خود را سیا از 666: که: آنها از خدمات مخفی از صندوق بین المللی پول: به عنوان مثال: ماسونی سیستم بانکی حق الضرب ! فاک شما: خاخام راتسچیلد kakam 666 جغد خدا، بعل، از آنجا که من می آیم تا تو را و تمام همدستان خود را! شما چه فکر میکنید؟ روح القدس من به شما نزدیک بود: زمانی که شما commettevi: قتل و آدم خواری و تجاوز: محراب شیطان با همدستان خود را:
 
Synnek1 گفت: "راز شگفت انگیز" شما؟ - پاسخ - CIA 666: که: آنها خدمات مخفی از صندوق بین المللی پول: به عنوان مثال: سیستم بانک حق الضرب ماسونی! را فاک شما: راتسچیلد، چون من می آیم تا تو را و تمام همدستان خود را! گوگل و یوتیوب؟ مانند دو کودک وحشت زده! از آنجا که از دست داده اند: از سرور خود رفت:: 666 صندوق بین المللی پول سازمان سیا: بسیاری از شیطان پرستان: آنها تحمیل شد: در درون آنها (مدیریت، دولت) را به دستور کار NWO است که فروپاشی اسرائیل در 3 درجه سانتی WW هسته ای! یوتیوب و Google: چند بار آنها به شدت پرسید: کمک من (در اشکال غیر مستقیم): هنگامی که: 4 روز پیش نوشتم: [بوی گوگرد علیه مقاله: کشیش شیطان Synnek1 به؟ یوتیوب به نظرات در هر صفحه را مسدود کرده است: به منظور جلب توجه به این فاجعه عظیم از شیطان پرستان است که: باعث خرابی و از بین بردن: سرور خود را: این: آن است که جنایت علیه: 1 اولین متمم قانون اساسی است، و در برابر: دموکراسی و آزادی بیان
 
من پروژه سیاسی پادشاه اسرائیل، 666 راتسچیلد: داغون کردن تو، صندوق بین المللی پول، من را به فراماسونری وارد نشده: عنوان: از شما می خواستم! یو ال سویا proyecto سیاسی دل ری د اسرائیل، 666 راتسچیلد: vete لا mierda، ال FMI، بدون او entrado EN لا masonería: como: رای hubiera querido! یو سونو IL progetto سیاسی دل پاسخ DI Israele در: fottiti rothscild 666 FMI یو غیر سونو entrato nella massoneria می آیند دانشگاه فنی avresti voluto! JE suis لو projet politique DU ROI D'اسرائیل، 666 راتسچیلد: ته و مداخله foutre، DU FMI، JE n'ai پاس entré EN فرانک maçonnerie: EN tant رای: سینما auriez voulu! ICH بن داس politische Projekt پردازنده Königs فون اسرائیل، 666 راتسچیلد: فاک، IWF، ICH nicht habe در میرند Freimaurerei eingegeben: Beispiel zum: Sie gewollt hätten!
 
»2012/07/23 [عربستان سعودی مجازات عراق: به دلیل آن دیگر منتقل می سلفی القاعده در سوریه است. در عراق: حملات انتحاری و خودروی بمب گذاری شده در 13 شهر، 91 مرده و 172 زخمی] این رشته بدترین حملات از زمان آغاز سال است. آسیب دیده ترین نواحی در شمال بغداد است. کرکوک نیز حمله کردند. بغداد (AsiaNews / خبرگزاری ها) - تلفات تا کنون از حملات در 13 شهر عراق و شهرستانها می ایستد در 91 مرده و 172 زخمی شدن در آنچه که کارشناسان به عنوان رشته ای از حملات و تیراندازی را بدتر از زمان شروع سال را ببینید. مکان بدترین ضربه تاجی، سنی محله برخی از 20KM (12 مایل) در شمال بغداد، که در آن حداقل 24 نفر کشته شدند. خودرو بمب گذاری شده در ساختمان های دولتی ولسوالی شهرک صدر در شمال بغداد منجر به کشته شدن حداقل 12 نفر و پلیس.
 
UniusRei3 هکتار pubblicato سازمان ملل متحد commento 16 secondi FA [عربستان سعودی مجازات عراق: به دلیل آن دیگر منتقل می سلفی القاعده در سوریه است. در عراق: حملات انتحاری و خودروی بمب گذاری شده در 13 شهرستانها، 91 کشته و 172 زخمی] حملات دیگر در کرکوک، Dhuluiya (70 کیلومتری شمال بغداد)، Saadiya (Dyala، شمال شرق پایتخت)، خان بنی سعد گزارش شده است ( Dyala)، Tuz Khurmatu (صلاح الدین) و Dibis (کرکوک). روز یکشنبه، بمب گذاری های جنوب پایتخت کشته شدن دست کم 17. حملات می آیند روز پس از ابو القاعده در عراق رهبر بکر البغدادی اعلام کرد که حمله های جدید برای پس گرفتن مناطق سازمان از قبل از سربازان آمریکایی در این کشور را ترک کرد در ماه دسامبر گذشته عقب نشینی کرده بود. "اکثریت اهل سنت در حمایت از عراق القاعده و در انتظار برای بازگشت خود را،" او را در یک پیام صوتی که در وب سایت های شبه نظامی ادعا کرد. با این حال، هنوز هیچ کس مسئولیت آخرین حملات است.
 
UniusRei3 هکتار pubblicato سازمان ملل متحد commento 26 secondi FA [عربستان سعودی مجازات عراق: به دلیل آن دیگر منتقل می سلفی القاعده در سوریه است. در عراق: حملات انتحاری و خودروی بمب گذاری شده در 13 شهر، 91 کشته و 172 زخمی تروریست ها رخ داد ایستگاه های پلیس، به ساختمان های دولتی و پست های بازرسی. در الگوی خشونت، نیروهای امنیتی عراق به اهداف در نظر گرفته شده بود، تحلیلگران می گویند. در واقع، در یک واقعه مجرد، گزارش شده که 15 سرباز بر روی یک پایه در Dhuluiya کشته شدند. از آنجا که خروج ایالات متحده، امنیت در این کشور توسط نیروهای عراقی تضمین شده است. در پایتخت، پست های بازرسی پلیس با خودروی بمب گذاری شده اصابت قرار گرفت، پایگاه های ارتش با آتش خمپاره زده بودند، و حتی یک پلیس در خانه اش مورد حمله قرار گرفت.
 
UniusRei3 هکتار pubblicato سازمان ملل متحد commento 43 secondi FA [عربستان سعودی مجازات عراق: به دلیل آن دیگر منتقل می سلفی القاعده در سوریه است. در عراق: حملات انتحاری و خودروی بمب گذاری شده در 13 شهرستانها، 91 کشته و 172] زخمی در تاجی، که در آن یک رشته انفجار رفت، انفجار دیگری رخ داد هنگامی که پلیس وارد صحنه برای کمک به. در مجموع، حداقل 41 نفر، از جمله دست کم 14 پلیس کشته شدند. خشونت غوطه ور در عراق پس از قیام فوری و ناگهانی در سال های 2006 و 2007. با این حال، در حال حاضر پس از خروج آمریکا در یک کشور در وضعیتی وخیم از وخیم تر شدن بی ثباتی سیاسی بازگشته است. تنها در طی ماههای جون دست کم 237 نفر کشته شدند.
 
قطعا اتفاقی که از نظر تمام صفحات مسدود شده اند در مقاله من نیست. 4 روز پیش [از بوی بد گوگرد] از صندوق بین المللی پول یوتیوب 666 CIA 322: Synnek1 (MrPeteBlood: CIA است که یوتیوب کارشناسی ارشد صندوق بین المللی پول)، منتشر شده است توضیحات: 1 ساعت قبل: "ما مادر را هرگز فراموش نکنید! - جواب -> بله، من می دانم، شما یک لژیون شیاطین "شکست خورده چون اگر شما: (شیطان پرستان فراماسونری) چیزی از ارزش واقعی! شما می توانید این سیاره را فتح، در حال حاضر بیش از حد طولانی! ، اما این حقیقت است: "شما بازنده ابدی! آنچه احساس می کنم؟ فقط بوی بد وحشتناک از بدن مرده و سوخته گوشت انسان: تنها برای به خاطر شما: الاغ بزرگ شکسته: آنها ممکن است فکر می کنم که، نفع شیطان می تواند به با دوام! در حال حاضر؟ شما باید کل این صفحه را نشان می دهد یک بار دیگر در زمانی که شما برو به جهنم احمق! گندش میزدم، Ha ha ها کثیف صندوق بین المللی پول 666: شما مبتذل هستند؟ این دلیل است که شما در حال از دست دادن! شما بازنده آنجا که تو ناخالص!
 
یوتیوب و Google؟ مانند دو کودک وحشت زده! به دلیل از دست داده اند: از سرور خود را: رفت:: 666 صندوق بین المللی پول سازمان سیا: شیطان پرستان بسیاری از درون آنها (مدیریت اداری): آنها تحمیل شد را به دستور کار NWO است که فروپاشی اسرائیل در طول 3 درجه WW هسته ای! یوتیوب و Google: چند بار خواسته به شدت: کمک (در اشکال غیر مستقیم): هنگامی که: 4 روز پیش: من نوشت: بوی گوگرد] مقاله در برابر: کشیش شیطان Synnek1 به؟ یوتیوب به نظرات در هر صفحه را مسدود کرده است: به منظور جلب توجه به این فاجعه عظیم از شیطان پرستان است که: باعث خرابی و از بین بردن: سرور خود را: این: آن است که جنایت علیه: 1 اولین متمم قانون اساسی است، و در برابر: دموکراسی و آزادی بیان


[Die vreselijke hypocriet, maar als iedereen weet: dat: de Syrische Revolutie: het was gekaapt: door salfiti van Saudi-Arabië (die u kreeg), die zijn: Al Qaida: vanaf het begin: wie aan het doen zijn: Jihad: in ten gunste van het imperialisme Saoedi: aanwezig zijn, tegen het regime: elke mogelijkheid van dialoog istitutional] Terzi, heeft opgezegd (zelf USA NAVO) een ander risico: dat het klimaat van geweld opgelegd door het regime'' is de voorwaarden het gunstigst zijn voor het creëren van terroristische organisaties. Er is geen twijfel dat deze situatie de voorwaarden van een burgeroorlog ontstaat, omdat de Jihadi organisaties: wortel schieten in het land (net als paddestoelen uit het niets: als de vorst in de ochtend),'' zei de eigenaar van Ministerie van Buitenlandse Zaken. Als Assad is verslagen? alle chemische wapens zullen worden genomen door de salafistische Al-Qaeda en zal de hele wereld te zetten!
666 CIA IMF Azamat1Bagatov synnek1 .. moordenares! Eerste gedoteerd jezelf alleen: en dan gooien alleen jezelf: in de vuilnisbak van zwavelzuur: waar je hebt weg gedaan ((verdwijnen) ik weet het, zo veel ongelukkig in youtube en google: zo veel satanisten van de CIA IMF, maar is nutteloos , Dat Je verandert de kleur van je huid als een octopus van het kwaad Want, De geur van zwavel van de hel is altijd hetzelfde stank eet je lever:?. lul je vroeg: in de hel, al parasiet van teken, van . het IMF Satanists like you alleen maar "offer Killings" with your: Masonic van het bankwezen seigniorage: 666 IMF satanic rabbis Pharisees kakam Illuminati: voor voer een van de Holocaust tegen mijn Joodse mensen That I intuit naar:. (through metafysica) van ? verborgen dingen wordt meteen kapitaalbezit ((onroerend goed: de hele mensheid)) eigendom van de hele menselijke rassen [Ik ben de rattenvanger van Hamelen: en alle satanisten zijn de ratten]
In Korea Kim Jong-un? Hij hoeft niet de horror film te bekijken! want toen hij verslag luidt als volgt: van dat te doen: de CIA satanisten over: menselijk slachtoffer aan Satan, 11-09, enz. .. etc ... ((hij denkt dat hij een heilige))? waarom is hij altijd in de buurt van een zenuwinzinking! Die leuke jongen: nog niet begrepen is dat: het communisme is uitgevonden door de joden van het IMF: dat wil zeggen door zijn ergste vijanden: [@ Obama, satanisten, die je in google: te gronde: youtube en de wereld? zij sluit de ADSL en de server: tegen mij: heel vaak]!
[Tussen enkele maanden zal er niet langer een land genaamd Saoedi-Arabië] de gewelddadige agressie die: Saudi-Arabië doet tegen Irak? toont haar woede: voor te hebben gefaald in haar doelstellingen in Syrië. IMF 666: bank-seigniorage en zijn sharia: voor Saoedi-imperialisme: (Al Qaeda), dit is het gekkenhuis van de West-Masonic: [it. Euronews. com / 2012/05/19/giordania-il-dilemma-dei-rifugiati-siriani /] Jordanië: het dilemma van de Syrische vluchtelingen, Oraib Al Rantawi: Regisseur: van: Al-Quds: Centrum voor Politieke Studies, zegt: " dat zijn de gevolgen van een Syriër, alle gecontroleerde, door moslimbroeders: ze worden volledig ondersteund door Turkije, Qatar, Saoedi-Arabië: steunt zijn de salafisten, zijn we getuige geweest van een golf van: jihadisten: alles voor om naar Syrië: dat is geworden: voor hen (terroristen islamisten): de plaats van de Jihad (Al Qaeda) "
UniusRei3 ha pubblicato un commento een secondo fa [waarom, je laat me niet besluiten om mij: dat ik onsterfelijk ben! Eeuwig eeuwig eeuwig eeuwig, eeuwig tijdloos tijdloze, eeuwige Endless eindeloos, eindeloos, eindeloos, eeuwig nooit eindigende eeuwigheid onvergankelijke] 07 / 23/2012 13:37 ASIA Peking om militaire garnizoen te stellen om te bepalen Zuid-Chinese Zee De basis zal worden gebouwd op Sansha (Paracel Islands). Tot nu toe geen details over de omvang en timing van de verhuizing zijn vrijgegeven. Defensie, escort en militaire operaties zullen worden uitgevoerd vanaf de stad. Vijfenveertig leden werden vernoemd naar de lokale zaken lopen en de lokale bevolking te vertegenwoordigen. In Vietnam, protest tegen de Chinese "imperialisme", vervolgt.
[Alle Naties: verplettert het hoofd van het IMF 666: de oorlog verklaren aan Saoedi-Arabië! ] 07/23/2012 12:52 INDONESIË: Atjeh, christenen protest over verbrande kerk en overheid inertie De brand dateert van 18 juli in Singkil regentschap. Kerkbanken en muziekinstrumenten vernietigd in het vuur. Sinds mei vorig jaar de lokale overheid, onder druk van islamisten, is afgegrendeld 20 christelijke gebedshuizen, waarvan vier katholieken. Jakarta (AsiaNews) - Bezorgdheid groeit onder christenen in de provincie Atjeh, slachtoffers van een reeks recente geweld door extremistische groeperingen of onbekende aanvallers.
UniusRei3 ha pubblicato un commento 6 secondi fa [alle Naties: verplettert het hoofd van het IMF 666: de oorlog verklaren aan Saoedi-Arabië! ] 07/23/2012 12:52 INDONESIË: Het geweld wordt nog verergerd door het beleid van lokale overheden, die in plaats van het stoppen van aanvallen, blijft het sluiten van kerken en gebedsruimten voor de (vermeende) gebrek aan bouwvergunningen, vereist voor alle bouw in Indonesië (religieuze en niet-religieuze). In het document publiceerde deze dagen, de Christelijke Alliantie van Verenigde Noord-Sumatra aan de kaak dat sinds vorig jaar mei ten minste 20 huiskerken of gebed kapellen zijn gesloten door Singkil regentschap ambtenaren. Onder deze tien behoorde tot de Pakpak Dairi Christelijke Protestantse Kerk (Gkppd) en vier waren katholiek.
@ Ihate NEWLAYOUT CIA freemansory satanisten Synne KKK 666 322 IMF FED ineenstorting ECB NWO Talmoed sharia - alleen u: u hebt gedaan: al dit kwaad tegen: youtube! alleen omdat: gij zijn die homo's die niet alleen stoppen met een man: unius REI! omdat een wereld die brandt in de 3 e WW nucleaire? kan niet in het belang van iemand: geen satanisten! alleen: de geesteszieken: kunnen hopen: iets van een 3 ° W Oorlog nucleaire: .. en daarna, met unius REI: in actie: in het bedrijfsleven? Wat kan er gebeuren: goed: voor u en uw koninkrijk, "de synagoge van Satan" eigenlijk? je moet verstoppen zich in de schaduw van het riool: wacht: je tijd! Dit is mijn tijd alleen! als je de good guys? Ik zal je vermoorden!
 
Synnek1 zei: Wat is je "amazing geheim"? - Antwoord - @ IMF sharia - u satanisten? je hebt om uit te gaan, niet alleen van het internet, maar zelfs van deze planeet! of alle zal sterven: met u! Satanisten u? je nodig hebt om eruit te komen, niet alleen van het internet, maar zelfs van deze planeet! of alle zal sterven: met u! Zeker niet voor niets die zijn geblokkeerd pagina's commentaar te geven op mijn artikel. 4 dagen geleden [de stank van zwavel] youtube IMF 666 CIA-322: Synnek1 (MrPeteBlood: CIA is youtube meester IMF) heeft een reactie: 1 uur geleden: "We zullen nooit vergeten klootzak!" - Antwoord -> Ja, ik weet het, "U BENT EEN Legioen van demonen" van mislukt! Want als u: (satanisten vrijmetselarij) Waren iets van werkelijke waarde? je zou hebben veroverd de planeet, al te lang geleden! maar, dat is de waarheid: "Jij bent de eeuwige verliezers!" wat ik voel? is gewoon een vreselijke stank van dode lichamen en verbrand mensenvlees:
 
Synnek1 zei: Wat is je "amazing geheim"? - ANTWOORD - want alleen voor uw: big ass gebroken: Ze kunnen denken: dat de gunst van Satan kan duurzaam zijn! en nu? Je hebt deze hele pagina opnieuw weer te geven op op: als je een lul! SHIT, DIRTY IMF 666: U ordinair? Het is omdat je verliest! Omdat je een loser Je bent walgelijk! Wat denk je? Mijn Heilige Geest was dicht bij u: als u commettevi: moord: en verkrachtingen en kannibalisme: op het altaar van de satan met uw handlangers: CIA van 666: dat: Ze zijn de geheime diensten van het IMF: dat wil zeggen: Masonic systeem van seigniorage bankieren ! neuken u: Rabbi Rothschild kakam 666 uil van god, Baal, Omdat ik kom tot u te nemen: en al uw medeplichtigen! Wat denk je? Mijn Heilige Geest was dicht bij u: als u commettevi: moord: en kannibalisme en verkrachtingen: het altaar van de satan met uw handlangers:
 
Synnek1 zei: Wat is je "amazing geheim"? - ANTWOORD - CIA 666: dat: ze zijn de geheime diensten van het IMF: dat wil zeggen: Masonic-systeem van de bank seigniorage! neuken u: Rothschild, want ik kom om u: en al uw medeplichtigen! Google en YouTube? zijn als twee bange kinderen! Omdat hebben de controle verloren: van hun server ging: voor: 666 IMF CIA: zo veel satanisten: zij werden opgelegd: binnen de havens (beheer, administratie) op de agenda van de NWO te maken: dat is de desintegratie van Israël tijdens de 3 ° WW nucleaire! YouTube en Google: een paar keer wanhopig Ze vroegen: mijn hulp (in indirecte vorm): Wanneer: 4 dagen geleden: ik schreef [de geur van zwavel] Tegen een artikel: de priester van Satan Synnek1? YouTube heeft geblokkeerd commentaar op elke pagina: de aandacht vestigen op deze enorme tragedie van satanisten: dat: wordt verpest en het vernietigen van: zijn servers: dit: het is een misdaad tegen: 1 e amendement: dat wil zeggen, tegen: de democratie en de vrijheid van meningsuiting
 
Ik ben het politieke project van de Koning van Israël, 666 Rothschild: fuck you, het IMF, ik daar niet in de Vrijmetselarij: als: je zou gewild hebben! Yo soy el proyecto politiek del rey de Israël, 666 Rothschild: Vete a la mierda, el FMI, nee hij entrado en la masonería: como: que hubiera Querido! io Sono il Progetto politiek del Re di Israele: fottiti rothscild 666 FMI; io non sono entrato nella massoneria komen tu avresti voluto! Je suis le projet politique du roi d'Israël, 666 Rothschild: va te faire foutre, du FMI, je N'Ai pas entre en frank-Maçonnerie: en tant que: vous auriez voulu! Ich bin das Politische Projekt des Königs von Israël, 666 Rothschild: fuck you, IWF, ich habe nicht in Die Freimaurerei eingegeben: zum Beispiel: Sie gewollt hatten!
 
»07/23/2012 [Saoedi-Arabië straft Irak: omdat het niet meer hoeft langs de salafistische Al-Qaeda in Syrië. in Irak: zelfmoordaanslagen en autobommen raakte 13 steden, 91 doden en 172 gewonden] Dit is de slechtste reeks van aanvallen sinds het begin van het jaar. De meest getroffen regio's zijn ten noorden van Bagdad. Kirkuk is ook aangevallen. Bagdad (AsiaNews / Agencies) - De tol zo ver van aanvallen in 13 Iraakse steden staat op 91 doden en 172 gewonden in wat experts zien als de slechtste reeks van aanvallen en beschietingen sinds het begin van het jaar. De zwaarst getroffen plaats was Taji, een soennitische wijk een aantal 20 km (12 mijl) ten noorden van Bagdad, waar ten minste 24 mensen werden gedood. Een bomaanslag op een overheidsgebouw in de noordelijke wijk van Bagdad Sadr City gedood ten minste 12 ambtenaren en politie.
 
UniusRei3 ha pubblicato un commento 16 secondi fa [Saoedi-Arabië straft Irak: omdat het niet meer doen passeren de salafistische Al-Qaeda in Syrië. in Irak: zelfmoordaanslagen en autobommen raakte 13 steden, 91 doden en 172 gewonden] Andere aanvallen werden gemeld in Kirkuk, Dhuluiya (70 km ten noorden van Bagdad), Saadiya (Dyala, ten noordoosten van de hoofdstad), Khan Beni-Saad ( Dyala), Tuz Khurmatu (Salah ad-Din) en Dibis (Kirkuk). Op zondag bombardementen zuiden van de hoofdstad doodde ten minste 17. De aanvallen komen dagen nadat Abu al-Qaeda in Irak leider Bakr al-Baghdadi een nieuw offensief om gebieden van de organisatie had teruggetrokken van voor VS-soldaten het land verlaten in december vorig jaar opnieuw te nemen bekend gemaakt. "De meerderheid van soennieten in Irak te steunen al-Qaeda en wachten op zijn terugkeer," beweerde hij in een audio-boodschap geplaatst op militante websites. Toch heeft nog niemand de verantwoordelijkheid opgeëist voor de nieuwste aanvallen.
 
UniusRei3 ha pubblicato un commento 26 secondi fa [Saoedi-Arabië straft Irak: omdat het niet meer hoeft langs de salafistische Al-Qaeda in Syrië. in Irak: zelfmoordaanslagen en autobommen raakte 13 steden, 91 doden en 172 gewonden] Terroristen getroffen politiebureaus, overheidsgebouwen en checkpoints. Met het oog op het patroon van het geweld, Iraakse veiligheidstroepen waren de beoogde doelstellingen, zeggen analisten. In feite een incident werden 15 soldaten gedood op basis in Dhuluiya. Sinds de Amerikaanse terugtrekking, is de veiligheid in het land is gewaarborgd door de Iraakse strijdkrachten. In de hoofdstad, politiecontroles werden getroffen door autobommen werden legerbases getroffen door mortiervuur, en een politieman werd zelfs aangevallen in zijn huis.
 
UniusRei3 ha pubblicato un commento 43 secondi fa [Saoedi-Arabië straft Irak: omdat het niet meer doen passeren de salafistische Al-Qaeda in Syrië. in Irak: zelfmoordaanslagen en autobommen 13 steden, 91 doden en 172 gewonden] In Taji, waar een reeks van explosies ging raken, een andere explosie sloeg toen de politie arriveerde op het toneel om te helpen. In totaal werden minstens 41 mensen gedood, waaronder ten minste 14 politie. Geweld gedoopt in Irak na een opleving in 2006 en 2007. Echter, het is nu teruggekeerd na de Amerikaanse terugtrekking in een land aan het bijkomen van verslechtering van de politieke instabiliteit. Ten minste 237 mensen werden gedood in juni alleen.
 
zeker geen toeval dat alle reactie's zijn geblokkeerd op mijn artikel. 4 dagen geleden [de stank van zwavel] youtube IMF 666 CIA-322: Synnek1 (MrPeteBlood: CIA is youtube meester IMF) heeft een reactie: 1 uur geleden: "We zullen nooit vergeten klootzak!" - Antwoord -> Ja, ik weet het, "U BENT EEN Legioen van demonen" van mislukte Want als u: (satanisten vrijmetselarij) Waren iets van werkelijke waarde? je zou hebben veroverd de planeet, al te lang geleden! maar, dat is de waarheid: "Jij bent de eeuwige verliezers!" wat ik voel? is gewoon een vreselijke stank van dode lichamen en verbrand menselijk vlees: omdat alleen voor uw: big ass gebroken: Ze kunnen denken: dat de gunst van Satan kan duurzaam zijn! en nu? Je hebt deze hele pagina opnieuw te tonen op: als je een lul! SHIT, DIRTY IMF 666: U ordinair? Het is omdat je verliest! je bent een verliezer Omdat je bruto!
 
YouTube en Google? zijn als twee bange kinderen! omdat onder controle hebben: hun server: ging naar beneden: voor: 666 IMF CIA: zo veel satanisten: zij werden opgelegd: binnen de havens (beheer administratie): om de agenda van de NWO te maken: dat is de desintegratie van Israël tijdens de 3 ° WW nucleaire! YouTube en Google: een paar keer vroegen ze wanhopig: mijn hulp (in indirecte vorm): Wanneer: 4 dagen geleden: ik schreef [de geur van zwavel] een artikel tegen: de priester van Satan Synnek1? YouTube heeft geblokkeerd commentaar op elke pagina: de aandacht vestigen op deze enorme tragedie van satanisten: dat: wordt verpest en het vernietigen van: zijn servers: dit: het is een misdaad tegen: 1 e amendement: dat wil zeggen, tegen: de democratie en de vrijheid van meningsuiting[Det fryktelig hykleri, men hvis alle vet: at: den syriske revolusjonen: det hadde blitt kapret: av salfiti of Saudi Arabia (som du gjorde får), som er: Al Queda: fra begynnelsen: hvem gjør: Jihad: i favør av imperialisme Saudi: og ha forhindret, ved regimet: enhver mulighet for dialog istitutional] Terzi, har fordømt (selv USA NATO) en annen risiko: at klimaet for vold pålagt av regimet'' skaper forholdene mest gunstige for terrorist organisasjoner. Det er ingen tvil om at denne situasjonen skaper betingelsene for borgerkrig, fordi jihad organisasjoner: rot i landet (akkurat som sopp ut av ingenting: enten som frost om morgenen),'' sa eieren av Utenriksdepartementet. Hvis Assad er beseiret? alle kjemiske våpen vil bli tatt av Salafist Al Qaida og vil snu hele verden!
666 CIA IMF Azamat1Bagatov synnek1 .. morder! Først dopet selv alene: og deretter kastet alene selv: i søppel boks svovelsyre: hvor du har gjort unna ((forsvinne) jeg vet, så mange ulykkelige I youtube og google! Så mange satanister av CIA IMF, men er ubrukelig , at du endrer fargen på huden din som en blekksprut av ondskap Fordi, lukten av svovel i helvete er alltid den samme stanken spise leveren din:?. drittsekk du gå tidlig: i helvete, alle parasitt av flått, av De IMF satanister som du bare gjøre "offerplasser Killings" med ditt: Masonic system av bank seigniorage: 666 IMF satanisk rabbinere fariseerne kakam Illuminati: gjøre for noen av Holocaust mot min jødiske folk alt det jeg oppfatte til:. (gjennom metafysikk) av ? skjulte ting blir umiddelbart kapital eierskap ((egenskap: hele den menneskelige rase)) eierskapet av hele menneskeraser [Jeg er Pied Piper: og alle satanister er rottene]
i KOREA, Jong Kim-un? Han trenger ikke å se skrekkfilm! fordi når han leser rapporter: av det gjøre: CIA satanister om: menneskelig offer til Satan, 11-09, etc. .. osv. ... ((han tror han er en helgen))? hvorfor da, er han alltid i nærheten av et nervøst sammenbrudd! At hyggelig fyr: ennå ikke forstått, er at: kommunismen ble oppfunnet av jødene i IMF: det vil si av sine verste fiender: [@ Obama, satanister, som du putter i google: å ødelegge: youtube og verden? de bare lukke ADSL og serveren: mot meg: veldig ofte]!
[Mellom noen måneder blir det ikke lenger et land som heter Saudi-Arabia] den voldsomme aggresjonen som: Saudi-Arabia gjør mot Irak? viser hennes sinne: for å ha mislyktes i sine målsettinger i Syria. IMF 666: bank seigniorage og hans Sharia: for Saudi imperialisme: (Al Quaeda), dette er den vanvittige asyl i Vesten Masonic: [det. EuroNews. com / 2012/05/19/giordania-il-dilemma-dei-rifugiati-siriani /] Jordan: dilemma syriske flyktninger, Oraib Al Rantawi: Regi: av: Al-Quds: Senter for politiske studier, sier: " slik er konsekvensene av en syrisk, alt kontrollert, av muslimske brødre: de er fullt støttet av Tyrkia, Qatar, Saudi Arabia: støtter hans Salafis, har vi sett en bølge av: jihadister: All for å gå til Syria: som er blitt: for dem (terroristene islamister): stedet for Jihad (Al Quaeda) "
UniusRei3 ha pubblicato un commento en secondo fa [hvorfor du ikke la meg bestemme meg: at jeg er udødelig! Evig evig evig evig, flerårig tidløs tidløst, evig Endless endeløs, uendelig, uendelig, evig uendelig evighet uforgjengelig] 07 / 23/2012 13:37 ASIA Beijing for å etablere militær garnison til å kontrollere South China Sea basen vil bli bygget ved Sansha (Paracel Islands). Så langt ingen detaljer om størrelsen og tidspunktet for flyttingen har blitt utgitt. Forsvar, eskorte og militære operasjoner vil bli kjørt fra byen. Førti-fem medlemmer ble kalt til å kjøre lokale saker og representere lokale innbyggere. I Vietnam, fortsetter protest mot kinesisk "imperialisme".
[Alle nasjoner: knuser hodet av IMF 666: Erklærer krig mot Saudi-Arabia! ] 07/23/2012 12:52 INDONESIA: Aceh, kristne protest over brente kirken og myndighetene treghet Brannen dateres til juli 18 i Singkil regency. Benkene og musikkinstrumenter ødelagt i brannen. Siden mai i fjor lokale myndigheter, under press fra islamister, har tettet 20 kristne gudshus, hvorav fire er katolikker. Jakarta (AsiaNews) - bekymringen er økende blant kristne i provinsen Aceh, ofre for en serie nye angrep fra ekstremistiske grupper eller ukjente overfallsmenn.
UniusRei3 ha pubblicato un commento 6 secondi fa [alle Nations: knuser hodet av IMF 666: erklærer krig mot Saudi-Arabia! ] 07/23/2012 12:52 INDONESIA: Volden er forsterket av politikken av lokale myndigheter, som i stedet for å stanse angrep, fortsetter stenge kirker og bønnesaler for (påståtte) manglende byggetillatelser, som kreves for all bygging i Indonesia (religiøse og ikke-religiøse). I dokumentet publiseres i disse dager, fordømmer den kristne alliansen United Nord-Sumatra som siden i fjor mai på minst 20 husmenigheter eller bønn kapeller har blitt stengt av Singkil Regency tjenestemenn. Blant disse tilhørte ti til Pakpak Dairi Christian protestantiske kirke (Gkppd) og fire var katolikk.
@ Ihate NEWLAYOUT CIA freemansory satanister Synne kkk 666 322 IMF FED kollaps ECB NWO Talmud Sharia - akkurat deg: du har gjort: alt dette onde mot: youtube! bare fordi: dere er de homofile som ikke kan stanse en mann bare: unius REI! fordi en verden som brenner i 3. WW kjernefysisk? kan ikke være i noens interesse: ingen satanister! bare: psykisk syke: kan håpe: noe fra en 3 ° W War kjernekraft: .. og deretter, med unius REI: i aksjon: i bedrift? Hva kan skje: bra: for deg og ditt rike, "Satans synagoge" likevel? du må gjemme deg i skyggen av kloakk: venter på: din tid! Dette er min tid bare! hvis du gjør de snille? Jeg skal drepe deg!
 
Synnek1 sa: Hva er din "amazing hemmelighet"? - Svar - @ IMF Sharia - du satanister? du må gå ut, ikke bare fra internett, men selv fra denne planeten! eller alle vil dø: med deg! Satanister deg? du trenger for å komme seg ut, ikke bare fra internett, men selv fra denne planeten! eller alle vil dø: med deg! Absolutt ikke en tilfeldighet som har blitt blokkert sider å kommentere artikkelen min. 4 dager siden [stanken av svovel] youtube IMF 666 CIA 322: Synnek1 (MrPeteBlood: CIA er YouTube mester IMF) har publisert en kommentar: 1 time siden: "Vi har aldri vil glemme jævel!" - Svar -> Ja, jeg vet, "Du er Legion of demoner" av mislyktes! Fordi hvis du: (satanister frimureri) Var noe av virkelig verdi? du ville ha erobret planeten, allerede for lenge siden! men, det er sannheten: "Du er den evige tapere!" hva jeg føler? er bare en fryktelig stank av døde kropper og brent menneskekjøtt:
 
Synnek1 sa: Hva er din "amazing hemmelighet"? - SVAR - fordi bare for din: big ass brutt: De kan tenke: at, kan det til fordel for Satan være varig! og nå? Du har hele denne siden til å vise igjen på den: når du er en drittsekk! SHIT, DIRTY IMF 666: Du er Vulgar? Det er fordi du taper! Fordi du er en taper du er brutto! Hva tror du? Min Hellige Ånd var nær deg: når du commettevi: mord: og voldtekter og kannibalisme: på alteret av Satan med dine medsammensvorne: CIA av 666: at: De er de hemmelige tjenestene til IMF: dvs: Masonic system av seigniorage bank ! knulle deg: Rabbi Rothschild kakam 666 ugle av gud, Baal, fordi jeg kommer til å ta deg: og alle dine medsammensvorne! Hva tror du? Min Hellige Ånd var nær deg: når du commettevi: mord: og kannibalisme og voldtekter: alter Satan med dine medsammensvorne:
 
Synnek1 sa: Hva er din "amazing hemmelighet"? - SVAR - CIA 666: at: de er de hemmelige tjenestene til IMF: dvs: Masonic system av bank seigniorage! fuck deg: Rothschild, fordi jeg kommer til å ta deg: og alle dine medsammensvorne! google og youtube? er som to skremte barn! Fordi har mistet kontrollen: av deres server gikk ned: for: 666 IMF CIA: Så mange satanister: De ble ilagt: innen dem (ledelse, administrasjon) for å gjøre dagsorden NWO: som er den oppløsningen av Israel under 3 ° WW kjernekraft! youtube og google: flere ganger de desperat spurte: min hjelp (i indirekte former): Når: 4 dager siden: jeg skrev [lukten av svovel] Mot en artikkel: presten Satans Synnek1? youtube har blokkert kommentarer på hver side: å trekke oppmerksomhet til denne enorme tragedie satanister: at: er ødelegger og ødelegger: sine servere: dette: det er en forbrytelse mot: 1. Tillegg: det vil si mot: demokrati og ytringsfrihet
 
Jeg er politisk prosjekt til kongen av Israel, 666 Rothschild: fuck deg, IMF, jeg har ikke inngått Freemasonry: som: du ville ha ønsket! Yo soy el Proyecto politisk del Rey de Israel, 666 Rothschild: Vete a la mierda, el FMI, nei han entrado en la masonería: como: Que hubiera Querido! io sono il Progetto politisk del Re di Israele: fottiti rothscild 666 FMI; io non sono entrato nella massoneria komme tu avresti voluto! Je suis le Projet politique du Roi d'Israel, 666 Rothschild: va te faire foutre, du FMI, je n'ai pas Entré no franc-maçonnerie: no viktig Que: vous auriez voulu! Ich bin das politische Projekt des Königs von Israel, 666 Rothschild: knulle deg, IWF, ich habe nicht in die Freimaurerei eingegeben: zum Beispiel: Sie gewollt Hatten!
 
»07/23/2012 [Saudi-Arabia straffer Irak: fordi det ikke lenger må passere Salafist Al Qaida i Syria. i Irak: selvmordsangrep og bilbomber rammet 13 byer, 91 døde og 172 sårede] Dette er den verste streng av angrep siden starten av året. De verst rammede områdene ligger nord for Bagdad. Kirkuk er også angrepet. Bagdad (AsiaNews / Agencies) - The toll så langt fra angrep i 13 irakiske byer og tettsteder står på 91 døde og 172 såret i det som ekspertene ser som verre streng med angrep og skuddvekslinger siden starten av året. Den verste-hit sted var Taji, en sunnimuslimsk nabolag noen 20km (12 miles) nord for Bagdad, der minst 24 mennesker ble drept. En bilbombe på en offentlig bygning i den nordlige Bagdad distriktet Sadr-byen drepte minst 12 tjenestemenn og politi.
 
UniusRei3 ha pubblicato un commento 16 secondi fa [Saudi-Arabia straffer Irak: fordi det ikke lenger gjøre passere Salafist Al Qaida i Syria. i Irak: selvmordsangrep og bilbomber rammet 13 byer, 91 døde og 172 sårede] Andre angrep ble rapportert i Kirkuk, Dhuluiya (70 km nord for Bagdad), Saadiya (Dyala, nordøst for hovedstaden), Khan Beni-Saad ( Dyala), Tuz Khurmatu (Salah ad-Din) og Dibis (Kirkuk). På søndag drept bombeangrep sør for hovedstaden minst 17. Angrepene kommer dager etter Abu al-Qaida i Irak lederen Bakr al-Baghdadi annonsert en ny offensiv for å gjenerobre områder organisasjonen hadde trukket seg tilbake fra før amerikanske soldater forlot landet i desember i fjor. "De fleste av sunnier i Irak støtter al-Qaida og venter på retur sin," hevdet han i en lydmelding postet på militante nettsteder. Likevel har ingen ennå tatt på seg ansvaret for de siste angrepene.
 
UniusRei3 ha pubblicato un commento 26 secondi fa [Saudi-Arabia straffer Irak: fordi det ikke lenger må passere Salafist Al Qaida i Syria. i Irak: selvmordsangrep og bilbomber rammet 13 byer, 91 døde og 172 sårede] Terrorister slo politistasjoner, offentlige bygninger og kontrollposter. På bakgrunn av mønsteret av volden, irakiske sikkerhetsstyrker var de tilsiktede mål, analytikere sier. Faktisk, i en enkelt hendelse, ble 15 soldater angivelig drept på en base i Dhuluiya. Siden USA pullout har sikkerheten i landet blitt sikret av irakiske styrker. I hovedstaden ble politiet sjekkpunkter rammet av bilbomber, ble hæren baser truffet av mørtel brann, og en politimann ble selv angrepet i sitt hjem.
 
UniusRei3 ha pubblicato un commento 43 secondi fa [Saudi-Arabia straffer Irak: fordi det ikke lenger gjøre passere Salafist Al Qaida i Syria. i Irak: selvmordsangrep og bilbomber rammet 13 byer, 91 døde og 172 sårede] I Taji, hvor en rekke eksplosjoner gikk av, slo en annen eksplosjon da politiet kom på scenen for å hjelpe. I alt ble minst 41 mennesker drept, hvorav minst 14 politi. Vold dyppet i Irak etter et oppsving i 2006 og 2007. Men det har nå returnert etter USA pullout i et land reeling fra forverret politisk ustabilitet. Minst 237 mennesker ble drept i løpet av juni alene.
 
absolutt ikke en tilfeldighet at alle kommentar sidene har blitt blokkert på min artikkel. 4 dager siden [stanken av svovel] youtube IMF 666 CIA 322: Synnek1 (MrPeteBlood: CIA er YouTube mester IMF) har publisert en kommentar: 1 time siden: "Vi har aldri vil glemme jævel!" - Svar -> Ja, jeg vet, "Du er Legion of demoner" av mislyktes fordi hvis du: (satanister frimureri) Var noe av virkelig verdi? du ville ha erobret planeten, allerede for lenge siden! men, det er sannheten: "Du er den evige tapere!" hva jeg føler? er bare en fryktelig stank av døde kropper og brent menneskekjøtt: fordi bare for din: big ass brutt: De kan tenke: at, kan det til fordel for Satan være varig! og nå? Du har hele denne siden til å vise igjen på: når man er en drittsekk! SHIT, DIRTY IMF 666: Du er Vulgar? Det er fordi du taper! du er en taper Fordi du er brutto!
 
youtube og google? er som to skremte barn! fordi har mistet kontrollen: av deres server: gikk ned: for: 666 IMF CIA: så mange satanister: de ble ilagt: i dem (ledelse administrasjon): å gjøre dagsorden NWO: som er den oppløsningen av Israel under 3 ° WW kjernekraft! youtube og google: flere ganger de spurte desperat: min hjelp (i indirekte former): Når: 4 dager siden: jeg skrev [lukten av svovel] en artikkel mot: presten Satans Synnek1? youtube har blokkert kommentarer på hver side: å trekke oppmerksomhet til denne enorme tragedien satanister: at: er ødelegger og ødelegger: sine servere: dette: det er en forbrytelse mot: 1. Tillegg: det vil si mot: demokrati og ytringsfrihet


[between few months there will be no longer a country called Saudi Arabia] the violent aggression that: Saudi Arabia is doing against Iraq? shows her anger: for to have failed in its objectives in Syria. IMF 666: banking seigniorage and his Sharia: for Saudi imperialism: (Al Quaeda), this is the insane asylum of the West Masonic: [it. euronews. com / 2012/05/19/giordania-il-dilemma-dei-rifugiati-siriani /] Jordan: the dilemma of Syrian refugees, Oraib Al Rantawi: Director: of: Al-Quds: Center for Political Studies, says: "such are the consequences of a Syrian, all controlled, by Muslim brothers?: they are fully backed by Turkey, Qatar, Saudi Arabia: supports his the Salafis, we have witnessed a wave of: jihadists: all for to go to Syria:that is become: for them(terrorists islamists): the place of Jihad (Al Quaeda)"

UniusRei3 ha pubblicato un commento 1 secondo fa [why, you not let me decide to me: that I am immortal: eternal eternal everlasting eternal, perennial timeless timeless, eternal Endless endless, endless, endless, eternal never-ending eternity imperishable!] 07/23/2012 13:37 ASIA Beijing to establish military garrison to control South China Sea The base will be built at Sansha (Paracel Islands). So far no details about the size and timing of the move have been released. Defence, escort and military operations will be run from the town. Forty-five members were named to run local affairs and represent local residents. In Vietnam, protest against Chinese "imperialism" continues.

[all Nations: crushes the head of the IMF 666: declare war on Saudi Arabia! ] 07/23/2012 12:52 INDONESIA: Aceh, Christians protest over burned church and authorities inertia The fire dates to July 18 in Singkil regency. Pews and musical instruments destroyed in the fire. Since May last year the local government, under pressure from Islamists, has sealed off 20 Christian places of worship, four of which are Catholics. Jakarta (AsiaNews) - Concern is growing among Christians in the province of Aceh, victims of a series of recent attacks by extremist groups or unknown assailants.

UniusRei3 ha pubblicato un commento 6 secondi fa [all Nations: crushes the head of the IMF 666: declare war on Saudi Arabia! ] 07/23/2012 12:52 INDONESIA: The violence is worsened by the policy of local authorities, who instead of halting attacks, continues closing churches and prayer halls for the (alleged) lack of building permits, required for all construction in Indonesia (religious and non-religious). In the document published these days, the Christian Alliance of United North Sumatra denounces that since last May at least 20 house churches or prayer chapels have been closed down by Singkil regency officials. Among these, ten belonged to the Pakpak Dairi Christian Protestant Church (Gkppd) and four were Catholic.

@ Ihate NEWLAYOUT CIA freemansory Satanists Synne Kkk 666 322 IMF FED collapse ECB NWO Talmud Sharia - just you: you have done: all this evil against: youtube! only because: ye are those gay who can not stop a man only: unius REI! because a world that burns in the 3 rd WW nuclear? can not be in anyone's interest: none satanists ! only: the mentally ill: can hope: something from a 3 ° W War nuclear: .. and then, with unius REI: in action: in business ? What could happen: good: for you and your kingdom, "the synagogue of Satan" anyway? you must hide yourself in the shadow of the sewer: waiting for : your time! This is my time only ! if you do the good guys ? I will kill you !

Synnek1 said: What's your "amazing secret"? - Answer - @ IMF Sharia - you Satanists? you have to go out, not only from the internet, but even from this planet! or all will die: with you! Satanists you? you need to get out, not only from the internet, but even from this planet! or all will die: with you! Certainly not a coincidence That Have Been blocked pages to comment on my article. 4 days ago [the stench of sulfur] youtube IMF 666 CIA 322: Synnek1 (MrPeteBlood: CIA is youtube master IMF) has published a comment: 1 hour ago: "WE WILL NEVER FORGET motherfucker!" - Answer -> Yes, I KNOW, "YOU ARE AN LEGION of demons" of failed! Because if you: (Satanists freemasonry) Were something of true value? you would have Conquered the planet, Already too long ago! but, that's the truth: "You are the eternal losers!" what I feel? is just a terrible stench of dead bodies and burnt human flesh:

Synnek1 said: What's your "amazing secret"? - ANSWER - because only for your: big ass broken: They may think: that, the favor of Satan can be durable! and now? You have this whole page to show once again on on: when you're an asshole! SHIT, DIRTY IMF 666: YOU ARE VULGAR? It is BECAUSE YOU ARE LOSING! Because you're a loser You're gross! What do you think? My Holy Spirit was close to you: when you commettevi: murder: and rapes and cannibalism: on the altar of Satan with your accomplices: CIA of 666: that: They are the secret services of the IMF: ie: Masonic system of seigniorage banking ! fuck you: Rabbi Rothschild kakam 666 owl of god, Baal, Because I'm coming to take you: and all your accomplices! What do you think? My Holy Spirit was close to you: when you commettevi: murder: and cannibalism and rapes: the altar of Satan with your accomplices:

Synnek1 said: What's your "amazing secret"? - ANSWER - CIA 666: that: they are the secret services of the IMF: ie: Masonic system of bank seigniorage! fuck you: Rothschild, because I'm coming to take you: and all your accomplices! google and youtube? are like two frightened children! Because have lost control: of Their server went down: for: 666 IMF CIA: so many Satanists: They Were Imposed: within them (management, administration) to make the agenda of the NWO: which is the disintegration of Israel During the 3 ° WW nuclear! youtube and google: several times They desperately asked: my help (in indirect forms): When: 4 days ago: I wrote [the smell of sulfur] Against an article: the priest of Satan Synnek1? youtube has blocked comments on every page: to draw attention to this Enormous Tragedy of Satanists: that: is ruining and destroying: its servers: this: it is a Crime Against: 1 st Amendment: that is, Against: democracy and freedom of speech

I am the political project of the King of Israel, 666 Rothschild: fuck you, IMF; I have not entered into Freemasonry: as: you would have wanted! Yo soy el proyecto político del rey de Israel, 666 Rothschild: vete a la mierda, el FMI, no he entrado en la masonería: como: que hubiera querido! io sono il progetto politico del Re di Israele: fottiti rothscild 666 FMI; io non sono entrato nella massoneria come tu avresti voluto! Je suis le projet politique du roi d'Israël, 666 Rothschild: va te faire foutre, du FMI, je n'ai pas entré en franc-maçonnerie: en tant que: vous auriez voulu! Ich bin das politische Projekt des Königs von Israel, 666 Rothschild: fuck you, IWF, ich habe nicht in die Freimaurerei eingegeben: zum Beispiel: Sie gewollt hätten!

» 07/23/2012 [Saudi Arabia punishes Iraq: because it no longer do pass the Salafist Al Qaeda in Syria. in IRAQ: Suicide attacks and car bombs hit 13 cities, 91 dead and 172 wounded] This is the worst string of attacks since the start of the year. The worst-hit areas are north of Baghdad. Kirkuk is also attacked. Baghdad (AsiaNews/Agencies) - The toll so far from attacks in 13 Iraqi towns and cities stands at 91 dead and 172 wounded in what experts see as the worse string of attacks and shootings since the start of the year. The worst-hit place was Taji, a Sunni neighbourhood some 20km (12 miles) north of Baghdad, where at least 24 people were killed. A car bombing at a government building in the northern Baghdad district of Sadr City killed at least 12 officials and police.

UniusRei3 ha pubblicato un commento 16 secondi fa [Saudi Arabia punishes Iraq: because it no longer do pass the Salafist Al Qaeda in Syria. in IRAQ: Suicide attacks and car bombs hit 13 cities, 91 dead and 172 wounded] Other attacks were reported in Kirkuk, Dhuluiya (70 km north of Baghdad), Saadiya (Dyala, northeast of the capital), Khan Beni-Saad (Dyala), Tuz Khurmatu (Salah ad-Din) and Dibis (Kirkuk). On Sunday, bombings south of the capital killed at least 17. The attacks come days after Abu al-Qaeda in Iraq leader Bakr al-Baghdadi announced a new offensive to retake areas the organisation had retreated from before US soldiers left the country last December. "The majority of Sunnis in Iraq support al-Qaeda and are waiting for its return," he claimed in an audio message posted on militant websites. Still, no one has yet claimed responsibility for the latest attacks.

UniusRei3 ha pubblicato un commento 26 secondi fa [Saudi Arabia punishes Iraq: because it no longer do pass the Salafist Al Qaeda in Syria. in IRAQ: Suicide attacks and car bombs hit 13 cities, 91 dead and 172 wounded] Terrorists struck police stations, government buildings and checkpoints. In view of the pattern of the violence, Iraqi security forces were the intended targets, analysts say. In fact, in a single incident, 15 soldiers were reportedly killed on a base in Dhuluiya. Since the US pullout, security in the country has been ensured by Iraqi forces. In the capital, police checkpoints were hit by car bombs, army bases were struck by mortar fire, and one policeman was even attacked in his home.

UniusRei3 ha pubblicato un commento 43 secondi fa [Saudi Arabia punishes Iraq: because it no longer do pass the Salafist Al Qaeda in Syria. in IRAQ: Suicide attacks and car bombs hit 13 cities, 91 dead and 172 wounded]In Taji, where a string of explosions went off, another explosion struck when police arrived on the scene to help. In all, at least 41 people were killed, including at least 14 police. Violence dipped in Iraq following an upsurge in 2006 and 2007. However, it has now returned after the US pullout in a country reeling from worsening political instability. At least 237 people were killed during June alone.

certainly not a coincidence that all comment pages have been blocked on my article. 4 days ago [the stench of sulfur] youtube IMF 666 CIA 322: Synnek1 (MrPeteBlood: CIA is youtube master IMF) has published a comment: 1 hour ago: "WE WILL NEVER FORGET motherfucker!" - Answer -> Yes, I KNOW , "YOU ARE AN LEGION of demons" of failed! Because if you: (Satanists freemasonry) Were something of true value? you would have Conquered the planet, Already too long ago! but, that's the truth: "You are the eternal losers!" what I feel? is just a terrible stench of dead bodies and burnt human flesh: because only for your: big ass broken: They may think: that, the favor of Satan can be durable! and now? You have this whole page to show once again on: when you're an asshole! SHIT, DIRTY IMF 666: YOU ARE VULGAR? It is BECAUSE YOU ARE LOSING! you're a loser Because You're gross!

youtube and google? are like two frightened children! because have lost control: of their server: went down: for: 666 IMF CIA: so many Satanists: they were imposed: within them (management administration): to make the agenda of the NWO: which is the disintegration of Israel during the 3 ° WW nuclear! youtube and google: several times they asked desperately: my help (in indirect forms): When: 4 days ago: I wrote [the smell of sulfur] an article against: the priest of Satan Synnek1? youtube has blocked comments on every page: to draw attention to this enormous tragedy of Satanists: that: is ruining and destroying: its servers: this: it is a crime against: 1 st Amendment: that is, against : democracy and freedom of speech


YouTube

YouTube

552404 iscritti
68161799 visualizzazioni video
 • UniusRei3
  UniusRei3 ha pubblicato un commento
  3 minuti fa
  Kain Darothic has published a comment 12 minutes ago Whats a Salafist Al Qaeda? - ANSWER -> YOUR ALLIES: Satanists LIKE YOU, WHO ARE IN SAUDI ARABIA
 • ayushpatri
  ayushpatri ha pubblicato un commento
  4 minuti fa
  EVERYONE CHECK OUT MY NEW CHANNEL!
 • UniusRei3
  UniusRei3 ha pubblicato un commento
  4 minuti fa
  [begins to suffer: the Satan that, wears the crown in Saudi Arabia!] Authorities Repel Terrorist Groups Crossing the Border from Lebanon, Jordan. Jul 23, 2012. PROVINCES, (SANA)- The authorities on Monday repelled armed terrorist groups that were attempting to infiltrate across the Lebanese borders into Syria at different sites in Talkalakh area in the countryside of Homs province. A source in the province told SANA reporter that the terrorist groups tried to cross the border and smuggle weapons carried on mules from al-Bireh town in Lebanon towards the Syrrian territories at the sites of al-Tahouneh, Halat, Edlin and Tabet al-Shahm. The source added that the authorities repelled the terrorist groups inflicting heavy losses upon them, noting that a number of terrorists fled back to the Lebanese territories.
 • UniusRei3
  UniusRei3 ha pubblicato un commento
  4 minuti fa
  [begins to suffer: the Satan that, wears the crown in Saudi Arabia!] Army units pursue terrorists in Nahr Aisha and al-Sayida Zainab. The Syrian Army forces today pursued the defeated armed terrorist groups at Nahr Isha neighborhood in Damascus after they terrified the citizens, devastated and spread chaos in the area. The Army units inflicted big losses to the terrorists, arrested scores of them and confiscated their weapons. In Damascus countryside, the authorities are hunting the terrorists and mercenaries at al-Sayida Zainab, Hajera and al-Diybia neighborhoods, causing big losses among them, arresting other while many of them gave themselves up to the authorities. Terrorist Infiltration Attempt from Jordan Thwarted. The border guards foiled an infiltration attempt by an armed terrorist group west of Nasseeb border crossing on the Jordanian-Syrian borders.
 • UniusRei3
  UniusRei3 ha pubblicato un commento
  4 minuti fa
  [begins to suffer: the Satan that, wears the crown in Saudi Arabia!] A source in the governorate told SANA reporter that the clash with the terrorist group left a number of terrorists dead, among them Ahmad Abdul-Aziz Zreikat, Anas Issam Oklah al-Mahameed, Abdul-Halim Ahmad Zreikat, Kassem Abdul-Aziz Zreikat and Mahmoud Ali Muhammad al-Zo'bi. In Kherbet Ghazaleh, the competent authorities clashed with a terrorist group that attacked the law-enforcement members in the town. The source indicated that the clash inflicted losses on the terrorist group whose weapons were confiscated. The source added that two terrorists of Arab nationalities were among the dead. Authorities Kill Terrorists in Idleb. The security authorities chased armed terrorist groups in Sahel al-Rouj in Idleb countryside causing heavy losses among their members.
 • UniusRei3
  UniusRei3 ha pubblicato un commento
  5 minuti fa
  [begins to suffer: the Satan that, wears the crown in Saudi Arabia!] An official source in the province told SANA reporter that the terrorists Mohammad al-Beik, Khaled Issa, Abdulmajeed Jadoue, Nasif al-Ahmad and Sattouf Ramadan were identified among the dead. Authorities Chase Terrorists, Seize Weapons in Deir Ezzor. Authorities on Sunday chased terrorists in al-Hamidiyeh and Deir al-Ateeq neighborhoods in Deir Ezzor. A source in the province told SANA reporter that the authorities inflicted heavy losses upon the terrorists and seized their weapons. In Lattakia Countryside, the competent authorities clashed with an armed terrorist group at Rabia Region, inflicting big losses upon the terrorists, of whom some run away towards the Turkish borders.
 • UniusRei3
  UniusRei3 ha pubblicato un commento
  5 minuti fa
  [begins to suffer: the Satan that, wears the crown in Saudi Arabia!] According to SANA reporter, two security personnel were martyred: Chief Warrant Officer Nazih Mahmoud Suleiman and Conscript Mahmoud al-Hussein. In Idlib Governorate, an armed terrorist group assassinated Ali Abazid, a pediatrician at the children hospital in the governorate, after kidnapping him. In Al-Hassakah Governorate, security forces raided yesterday a terrorist hideout and arrested 18 of them, among them were many of Arab nationalities.
 •  The operation led also according to official source, to seizing an 80 caliber mortar, mortar shells, 13 automatic rifles, 4 guns, an RBG launcher, and 2 Degtyaryov machineguns , machinegun barrels, Brno rifle, large quantities of ammunition and cash: 10 thousand dollars, 150 thousand Syrian Ponds, and 4 SVU cars.
 • UniusRei3
  UniusRei3 ha pubblicato un commento
  1 secondo fa
  666 CIA IMF Azamat1Bagatov synnek1 -> murderess! first doped alone yourself: ​​and then thrown alone yourself: ​​in your garbage can of sulfuric acid: where you have done away ( (vanish) so many unhappy!
 • satanists in youtube e google CIA IMF ---> is useless, that you change the color of your skin like an octopus of evil! because the smell of sulfur of the hell ? is always the same stench ! eat your liver: asshole è inutile, che, tu cambi il colore della tua pelle: come una piovra malefica! perché la puzza di zolfo dell'inferno è sempre: la stessa puzza!
 • Synnek1 CIA 666 ---> you go early: in the Hell parasite of a tick of the IMF
 • Azamat1Bagatov
  Azamat1Bagatov ha pubblicato un commento
  11 minuti fa
  UniusRei3 was in the local Media because he rapes over 200 Babys in the woods by fingerfucking them.Now he sits in a Nuthouse and the only Freedom he has is his Religious Bullshit to spread in the Internet.UniusRei3 sayd in a interview "yes im a dirty pedophile and i will rape Babys all they when they let me"! What a sick bastard!
 • UniusRei3
  UniusRei3 ha pubblicato un commento
  14 minuti fa
  Suudi Arabistan Irak'a karşı yapıyor: bu şiddet saldırganlık [birkaç ay arasında Suudi Arabistan diye bir ülke artık olacak]? öfkesini gösterir: Suriye hedeflerini yerine getirmediği için. IMF 666: bankacılık senyoraj ve onun şeriat: Suudi emperyalizm için: (Al Quaeda), bu Batı masonik tımarhanede şöyledir: [bu. euronews. com.tr / 2012/05/19/giordania-il-dilemma-dei-rifugiati-siriani /] Ürdün: Suriyeli mültecilerin ikilemi, Oraib Al Rantawi: Yönetmen: of: Al-Quds: Politik Araştırmalar Merkezi, şöyle diyor: "böyle bir Suriyeli, tüm kontrollü sonuçları Müslüman kardeşlerimizin, şunlardır:? tam olarak Katar, Suudi Arabistan, Türkiye tarafından desteklenmektedir: mücahit: tüm Suriye gitmek için yaptığı Selefiler destekler, biz bir dalga tanık olduk: bu hale edilir: onları (terörist İslamcılar) için: Cihad yeri (Al Quaeda) "
 • UniusRei3
  UniusRei3 ha pubblicato un commento
  15 minuti fa
  Satanists like you only make " sacrificial Killings " with you IMF 666 satanic rabbis Pharisees kakam of Illuminati do any Shoah against my jewish people
 • UniusRei3
  UniusRei3 ha pubblicato un commento
  1 secondo fa
  [Entre quelques mois il n'y aura pas plus d'un pays appelé l'Arabie Saoudite] l'agression violente que: l'Arabie saoudite fait contre l'Irak? montre sa colère: pour avoir échoué à ses objectifs dans la Syrie. FMI 666: banque seigneuriage et sa charia pour l'impérialisme Arabie: (Al Qaïda), c'est l'asile d'aliénés de l'Ouest maçonnique: [il. euronews. com / 2012/05/19/giordania-il-dilemma-dei-rifugiati-siriani /] Jordanie: le dilemme des réfugiés syriens, Oraib Al Rantawi: Directeur: de: Al-Qods: Centre d'études politiques, a déclaré: "Cette sont les conséquences d'un syrien, toutes les substances réglementées, par les frères musulmans:? Ils sont entièrement garantis par la Turquie, le Qatar, l'Arabie saoudite: prend en charge les salafistes Son, nous avons une vague de Témoin: jihadistes: pour tous à aller en Syrie: Devenir Ce est: pour eux (les islamistes terroristes): la place du Jihad (Al Qaïda) "
 • UniusRei3
  UniusRei3 ha pubblicato un commento
  55 secondi fa
  Satanists and Freemasons: of IMF: They have secrets and occult associations, conspiracies, etc. .. but unius rei can have no secrets for anyone! satanisti e massoni: del FMI: loro hanno segreti ed associazioni occulte, complotti, ecc.. ma unius rei non può avere segreti: per nessuno!
 • UniusRei3
  UniusRei3 ha pubblicato un commento
  8 minuti fa
  [Between Few months there will be no longer a country Called Saudi Arabia] the violent aggression that: Saudi Arabia is doing Against Iraq? shows her anger: for to have failed In Its Objectives in Syria. IMF 666: seigniorage banking and his Sharia for Saudi imperialism: (Al Qaeda), this is the insane asylum of the West Masonic: [it. euronews. com / 2012/05/19/giordania-il-dilemma-dei-rifugiati-siriani /] Jordan: the dilemma of Syrian Refugees, Oraib Al Rantawi: Director: of: Al-Quds: Center for Political Studies, says: "Such are the Consequences of a Syrian, all controlled, by Muslim brothers?: They are fully backed by Turkey, Qatar, Saudi Arabia: supports the Salafis His, we have a wave of Witnessed: jihadists: for all to go to Syria: Become That Is: for them (terrorists Islamists): the place of Jihad (Al Qaeda) "
  attention! Voici quelques articles écrits sur mon serveur de google et youtube...
  Mais attention! Mais attention! dans ma vraie vie? Je conseillerais jamais avec cette langue exaspéré par langue esteme!
  et cela est dû au fait que j'ai inventé les chiffres pour personnalités politiques virtuelles et universel tous versez pour la fraternité universelle

  DOVE SONO I MASSONI LE BESTIE DI SATANA REGIME BILDENBERG in ArABIA SAUDITA shariah? DOVE SONO? Dove è quella bestia di Maometto il falso profeta? dove?] [ la più grande assurdità criminale della Comunità internazionale è stata quella che mentre da un lato proibiva il genocidio localizzato ad Assad cioè di poter usare le armi chimiche al contempo si serviva del terrorismo islamico jihadista che è 1000 volte peggiore che aveva ed ha tuttora il diritto di fare ogni genocidio a suo piacimento su tutto il territorio nazionale! INFATTI SONO SPARITI DEFINITIVAMENTE I CRISTIANI DI TURCHIA KOSOVO IRAQ E SIRIA. mentre non hanno più un futuro tutti i cristiani di tutta l'Africa.. in Arabia Saudita se tu sei un cristiano andato a lavorare? ti tolgono il passaporto e ti riducono ad uno stato dhimmi di schiavitù tu non hai nessun sindacato o associazione governativa a tua tutela.. se tu preghi con un amico in casa o se tu fai gli auguri di Natale alla Mamma tua che sta in Europa per telefono? tu rischi la pena di morte come detentore di droghe o come calunnia di apostasia blasfemia! ] QUESTI SONO I FARISEI ENLIGHTEND MASSONI GENDER ANGLO-AMERICANI CHE HANNO PIANIFICATO IL GENOCIDIO DI TUTTI GLI ISRAELIANI PERCHé loro SONO SOLTANTO GOYM SENZA GENEALOGIE PATERNE!

  Ebrei mi hanno chiesto circa i sacrifici cruenti da fare nel Terzo Tempio Ebraico... ANCHE GESù come Isacco hanno tentato di evitare il loro sacrificio MA QUESTO ERA INEVITABILE NELLA VOLONTà DEL PADRE perché IL PECCATO DIVENTA QUALCOSA DI INFINITAMENTE DANNOSO irreversibile una sepazione insuperabile per accedere alla presenza della santità di Dio JHWH. Inoltre anche io come Mosé Gesù e Isacco noi noi siamo tutti uomini molto miti che non vorremmo mai fare della violenza contro nessuna creatura... MA IL SACRIFICIO ESPIATORIO PER IL PECCATO è INEVITABILE e certamente il sacrificio cristiano sacramentale eucaristico è assai più cruento e spaventoso antropofagio in confronto al sacrificio di un animale.. anche per questo ci sarà un solo sacrificio espiatorio simbolico al mattino ed alla sera nel Terzo Tempio ebraico così come la Parola di Dio ha già profetizzato che deve essere!
  Alleluia Santa PASQUA il Signore Gesù è veramente risorto.. alleluia hallelujah amen. e tra i tanti aspetti negativi sociali politici ed economici (il valore delle case è crollato i fitti vengono decurtati la tassazione sugli immobili aumenta ma il parassito sistema bancario usurocratico e parassitario esso satana Spa Fmi pretende sempre il suo contratto di mutuo ipotecario da induzione al suicidio ecc.. ) Soltanto Cristo Risorto è patrimonio insostituibile per noi noi che possiamo sperare solo in lui... ecco perché noi siamo impegnati ad essere trovati da lui accettevoli e con una retta coscienza

  attualmente io non vedrei la mia persona come un leader politico ma come un "ispettore" che è trasversale a tutte le forze di destra e di centro destra e che funga da stimolo affinché la politica diventi nuovamente qualcosa che parte dal popolo ed in cui il popolo può essere coinvolto. ed essere protagonista della politica come dice la Costituzione. In realtà di sedi di partito aperte al pubblico tutti i giorni?
  no non c'è traccia di questo a Bari.

  non vi lasciate fuorviare dalla imponente documentazione che su lorenzo scarola
  che esiste in internet perché nella mia vita reale io non dico quelle cose
  Infatti nella vita reale raramente io parlo di religione e la mia struttura mentale è quella dell'agnostico razionale che lascia la sfera del spirituale religioso nella coscienza interiore... Ma il spirituale politico deve essere potenziato Patria Famiglia Tradizioni religiose, sovranità monetaria e sovranità politica libertà individuali sono la nostra identità!
  Don't be led astray by the impressive documentation on lorenzo Scarola which exist on the internet because in my real life I do not say those things In fact in real life rarely I speak of religion and my mind-set is that of rational agnostic which leaves the sphere of religious spiritual in inner consciousness and ...
  But the policy must be enhanced in mode ideologic and in spiritual mode Home family religious traditions monetary sovereignty and political sovereignty individual freedom are our identity!
  ======================
  Ne pas être dévoyé par la documentation impressionnante sur lorenzoJHWH qui
  existent sur internet parce que dans ma vraie vie je ne dis pas ces choses
  En fait dans la vraie vie rarement je parle de religion et mon état d'esprit c'est que d'agnostique rationnelle qui quitte la sphère du religieux spirituel dans la conscience intérieure et... Mais la politique doit être renforcée en mode idéologique et en mode spirituel la maison la famille de traditions religieuses de souveraineté monétaire et de la souveraineté politique liberté individuelle sont notre identité!

  my HOLY JHWH - tu sai tutto i satanisti cannibali di CIA youtube e google? SONO LE UNICHE PERSONE DI CUI MI POSSO FIDARE! io con loro non ho segreti loro sanno tutto di me.. come io so tutto di loro e infatti SOLTANTO delle bestie di satana come loro potevano fare il crimine dell'11-settembre contro le Torri Gemelle come ha detto il Presidente Francesco Cossiga pubblicamente sulla stampa italiana.. loro sono un personale altamente affidabile ecco perché anche io come le bestie di satana di Rothschid il sommo sacedote di satana Bush 322 Kerry anche io mi fido ciecamente di loro! UE Israele Cina Russia - AMMAZZATE la Arabia SAUDITA schiacciate il serpente alla testa.. e perché i farisei anglo americani hanno deciso che la Africa deve essere islamizzata? LI BISOGNA MANDARE LE TRUPPE
  ====================
  Questo è solo un calcolo matematico non è una opinione! [[ NESSUNO può pensare di tacere di essere complice di questo satanismo e di poter sperare ancora nel Regno di Dio ecco perché io ho visto tanti Vescovi cadere nell'Inferno! ]] Ecco in breve la situazione finanziaria del mondo
  1- gli "illuminati" o vertice satanico sono 60 famiglie (per lo più di banchieri ebrei) questi hanno il 50% della massa monetaria visibile del mondo! Come?
  Attraverso la riscossione del debito pubblico [tasse] e attraverso le multinazionali il monopolio dell'energia della chimica delle armi delle banche!

  2- hanno anche il doppio di tutta la massa monetaria visibile nel mondo. Come?
  Mettono in passivo la carta colorata (banconote) in attivo i titoli di Stato che il governo emette per pagare le banconote e quindi chiudono il bilancio a zero!

  3- La conseguenza è che "60 famiglie di satanisti detengono i tre quarti (3/4) di tutta la potenza finanziaria e istituzionale (massoneria) del mondo! "
  CONCLUSIONE 60 famiglie hanno "generato" un POPOLO (invisibile come il signoraggio) di quasi un milione di satanisti-massoni attraverso questi di fatto hanno il controllo reale del nostro pianeta.
  Il mondo non ha più un futuro! Allora preparati a prendere il micro chip! Preparato per te ha dentro il tuo nome in codice con affianco il "666". Questo ti renderà bionico e sostituirà la tua carta di credito e il conto in banca ecc... ma secondo Apocalisse che ha parlato di ciò nei minimi dettagli tecnici già 2000 anni fa tu in Paradiso con questo "coso" non potrai più entrare. Questo micro chip è il marchio della bestia e noi siamo vicini agli ultimi tempi!
  "Morte e Vita si sono affrontate in un prodigioso duello. Il Signore della vita era morto; ma ora vivo trionfa." - sequenza pasquale
  Questo documento è stato ideato scritto e pubblicato il giorno di Pasqua del Signore 23 marzo 2008 ore 640.

  Here shortly the financial situation of the world
  1 - him "illuminated" or satanic vertex is 60 families (for it more than Jewish bankers) these have the 50% of the visible monetary mass of the world! As? Through the collection of the debt I publish [taxes] and through the multinationals the energy's monopoly of the chemistry of the weapons of the banks!
  2 - they also have the double one of the whole visible monetary mass in the world. As? Put in passive the colored paper (banknotes) in active the state funds that the government utters for paying the banknotes and therefore they close the budget to zero!
  3 - The consequence is that "60 families of satanism hold the three quarters (3/4) of the whole financial and institutional power (freemasonry) of the world! "
  CONCLUSION A People (invisible as the seignorage) of almost a million satanisti-freemasons it has of made the control of our planet.
  The world doesn't have a future anymore! Well prepared to take the micro chip! Prepared for you it has inside your name in code with I place side by side the "666". This will make you bionic and it will replace your credit card and the account in the bank etc... but according to Apocalypse that has spoken 2000 years ago already of this to the least technical details you in Heaven with this "coso" you cannot enter anymore. This micro chip is the mark of the beast and us are near to the last times!
  "Death and Life are faced in a prodigious duel. The Lord of the life was dead; but I now live it triumphs." - Easter sequence
  This document has been conceived writing and published the day of Easter of the Lord 23 March 2008 hours 640. Per l'onore dovuto a Yeshua Ha Mashiach Notzri
  detto Gesù di Nazareth.
  my JHWH holy - CONSECRATION TO THE MOST SACRED HEART OF JESUS.. Padre mio e di Gesù tu lo sai in youtube io ho amato più di tutti due agenti segreti i sacerdoti di satana della CIA Ihatenewlayout and Synnek1 ie 187AudioHostem insieme ad un agente segreto del Kuwait.. per amore di loro e di me tu perdona salva rigenera e benedici tutto il Genere Umano! VIENI OH SPIRITO SANTO A RINNOVARE LA FACCIA DELLA TERRA!
  my JHWH - tu lo puoi dire a tutti ... io non avrei mai voluto essere e non vorrei mai essere Unius REI.. QUESTO è UN LAVORO TROPPO DURO TROPPO ALTRUISTICO.. PERCHé IL MONDO POSSA SOPRAVVIVERE AI SATANISTI FARISEI SALAFITI ISLAMICI MASSONI E A TUTTE LE BESTIE DI SATANA CHE IL TALMUD SPA FMI PERVERSO HA DIFFUSO PER IL MONDO!
  =============
  DOVE è QUESTA MIA AMICA? COME è STATA UCCISA? ] [  MarlaMarleen  25/07/12 14:45 http://www.youtube.com/user/MarlaMarleen ] UniusRei3- I wrote about tolerance towards you. from some user. I know the chasms of human nature and I know very well what the Satanists do in Germany. Now, today. They birth children, they sacrifice these children their lord. The German authorities do nothing. I wonder why not? Who's behind the entire? We know it
  DOVE è QUESTA MIA AMICA? COME è STATA UCCISA?
  http://uniusreixkingdom.blogspot.com/2012/07/then-you-could-also-destroy-universe.html
  _____________________________
  MarlaMarleen 25/07/12 14.45 http://www.youtube.com/user/MarlaMarleen] UniusRei3-ho scritto sulla tolleranza verso di voi. da qualche utente. Conosco le voragini della natura umana e so molto bene cosa fanno i satanisti in Germania. Ora, oggi. Essi nascita bambini, sacrificano questi bambini loro Signore. Le autorità tedesche non fanno nulla. Mi chiedo perché non? Chi c'è dietro l'intero? Lo conosciamo

  i satanisti della CIA erano invidiosi che io avevo trovato una spiritualmente matura collaboratrice tedesca sulla pagina di youtube/user/youtube
  https//www.youtube.com/user/MarlaMarleen/discussion così la hanno intimidita questa ragazza e hanno lei costretto al silenzio ed io non so se lei è viva o se lei è stata uccisa dai satanisti tedeschi dove ogni anno fanno 30.000 sacrifici umani sull'altare di Merkel Satana!
  https://www.youtube.com/all_comments?lc=3CMBeI17pX9pMvfzjOf_J92lyf4PXr7fFi7IUK-cWOY&v=5RjNFBvpfx0
  MarlaMarleen 2 anni fa · COMMENTO DA LINK
  Liebe Violetta, ich habe Dein Video gesandt bekommen und nun bin ich hier. Traurig und dennoch gerade Vanessa irgendwie sehr nah. Habe die Beschreibung gelesen, das Video mehrmals gesehen und stehe noch unter dem Eindruck der detaillierten Beschreibung des Geschehens. Vanessas Zitat: "Wo war bitte die Liebe in diesem Moment?" Die Liebe war die ganze Zeit bei Dir, Gott hiess sie.

  al Governo Massonico Mondiale di youtube ] non era nei nostri patti, che qualcuno dovesse essere ucciso, o che dovesse subire violenza [ infatti, io vi ho fatti soffrire soltanto! ] IO HO FATTO MALE, allora, AD AVERE RIGUARDO DELLA VOSTRA VITA?! DOVE è QUESTA MIA AMICA? COME è STATA UCCISA? ] Questo angelo di bontà e di onestà? voi, il sistema massonico Bildenberg, Merkel 322 Bush, voi la avete violentata! voi ne dovrete rispondere! .. ma non avrei mai pensato che, voi potevate ucciderla anche! [  MarlaMarleen  25/07/12 14:45 http://www.youtube.com/user/MarlaMarleen ]
  https://twitter.com/marlamarleen/media [ le lucertole hanno usato la mia amica tedesca come un trofeo di guerra! satanisti e maomettani shariah sono della stessa massa!

  MarlaMarleen 25/07/12 14.45 http://www.youtube.com/user/MarlaMarleen ] il momento della sua sparizione è avvenuto, subito dopo, che, il suo canale è stato hackerato. BLOCCATO, ECC... e lei ha lamentato pubblicamente questo bullismo, CONTRO DI LEI, attribuendolo a un disservizio di youtube, si io ho trovato, in siti di youtube, delle critiche che lei avrebbe scritto: contro: la mia persona, ma quando queste cristiche sono state scritte? Questa persona poteva essere già stata uccisa! INFATTI, IO NON AVEVO AFFIDATO A LEI NESSUN RUOLO, e non avevo sviluppato verso di lei nessuna aspettativa o pressione psicologica, ERA LEI CHE SPONTANEAMENTE SUPPORTAVA IL MIO MINISTERO! [[ queste mie affermazioni possono essere documentate e facilmente dimostrate]] Inoltre, lei era libera di rivolgermi qualsiasi osservazione, o critica ma, lei non lo ha mai fatto! ADESSO, IO CHIEDO FORMALMENTE, A YOUTUBE DI SAPERE, SE QUESTA PERSONA è ANCORA VIVA!
  ==================
  LETTERA APERTA AL GOVERNO MASSONICO MONDIALE DI YOUTUBE
  SE QUESTA PERSONA è ANCORA VIVA? CERTO è STATA SPAVENTATA A MORTE DALLA CIA, I TUOI IMPIEGATI SATANISTI.. ECCO PERCHé, E COME: IL SUO CANALE INCOMINCIAVA A NON FUNZIONARE PIù BENE, POI, SI è BLOCCATO DEFINITIVAMENTE, POI, QUESTA PERSONA è SPARITA E NON C'è TRACCIA DI LEI IN INTERNET!!
  =================
  MarlaMarleen ha pubblicato un commento
  5 minuti fa
  @ UniusRei3 I've nothing better to express. I've no concept. I'm simply a thinking, feeling human. Who looks at my channel, understands my concept. I'm relying on two pillars: humanity and social commitment. The foundation is Jesus Christ. That's enough for me I don't need a concept, Trust in God every day. He'll show me the right way. Maybe this is probably my concept:-). Yes I agree with you: our gouvernment are satanists. Not only the german, but our leader Mrs Merkel is the biggest of all.
  MarlaMarleen ha pubblicato un commento
  4 minuti fa
  Ms Merkel will, on behalf of others, lead our country in dire crises. There will be no middle class in the future. Our system breaks.. God has identified the enemy, but the people just don't understand.
  Signora Merkel porterà, per conto di altri, il nostro paese in crisi terribili. Non ci sarà nessuna classe medio in futuro. Il nostro sistema si rompe... Dio ha individuato il nemico, ma la gente proprio non capisco.
  @ Spero, il pulsante di risposta funziona ;-) Buona notte
  @ I hope, the reply button works;-) Good night


  Rothschild Spa 322 NWO AIPAC 666 parassiti usurai - è inutile che strepitate voi dovete venire con me nel deserto saudita tra i rettili come voi!
  @a tutti i bastardi cannibali della CIA 322 Nwo 666: Baal, ie, JaBullOn ] se, voi non smettere di muovEre, in continuazione, da destra a sinistra, il testo nella mia pagina di blogger? IO POTREI ANCHE DIMENTICARMI DI ESSERE UN BRAVO RAGAZZO!

   ============
  my JHWH - io ti sono debitore del mio lavoro estenuante per riscattare il sangue innocente di tutti i martiri innocenti della storia di tutto il Genere Umano e per dimostrare ai martiri e a tutti i Popoli che il loro sangue innocente sulla terra non è caduto inutilmente.
  a Ayman Al Zawahri ( a quello che ha il segno di Caino shariah sulla fronte bestia di satana LEGA ARAba califfato saudita sulla fronte )
  ===================
  IL SATANISMO DELLA SHARIAH
  io ho donato ad un martire cristiano pakistano 250 euro DOVE il Pakistan UNA RAGAZZA CRISTIANA di 14 anni è STATA STUPRATA NELLA CASERMA DELLA POLIZIA e dove vengono calunniati ed uccisi per blasfemia e quindi LORO NON SI RIVOLGEREBBERO MAI AGLI INQUIRENTI PAKISTANI.. Il mio amico in realta è stato derubato di 2000 euro da truffatori che con wester Union hanno preteso inoltro del denaro prima in India e poi in Sud Africa.. inoltro di denaro che è stato reso possibile utilizzando unicamente un amico del Barein ... TUTTO QUESTO è AVVENUTO CON LA MILLANTATA SPERANZA di poter andare a lavorare in Canada.. ma anche Interpol non mi ha risposto FORSE RISPONDEREBBERO A VOI.. PER LA VOSTRA BUONA AZIONE DI PASQUA? io non ho nulla da pretendere dal vostro servizio come un atto dovuto...
  di tutta questa disavventura io ho la documentazione elettronica
  se la Interpol non volesse ignorare anche il vostro impegno caritativo e oblativo..
  se poi noi vogliamo mandare al diavolo il denaro di 2000 dollari circa che è stato rubato al nosto amico pakistano e per il quale lui si è indebitato con la sua famiglia...
   in realtà quello che è importante per lui è di venire a lavorare in Italia
  per uscire dall'inferno islamico di oppressione angoscia violazione deprivazione sfruttamento che sono uno stato reale di schiavitù
  se voi conoscete un posto di lavoro per lui
  per realizzare questa colletta io offro 250 euro.
  =====================
  la ideologia si serve di considerazioni storiche distorte come "Governo Mondiale Ebraico" o come "protocolli anziani di SION" ma la mia metafisica è così semplice e perfetta che non ha bisogno del dato religioso o del dato storico ECCO PERCHé IO SONO LA FRATELLANZA UNIVERSALE io non ho bisogno di deportare le persone di contendere sfere di influenza perché ogni persona del pianeta ha gli stessi diritti e gli stessi doveri quindi io rimuoverò soltanto gli impedimenti a questo diritto universale alla uguaglianza ed al pari accesso a beni e servizi! NON SO CHE FARMENE DELLA IDEOLOGIA DELLA STORIA O DI UNA QUALCHE VISIONE RELIGIOSA DELLA VITA!
  Mr. Ayman Al Zawahri SHARIAH IE SAUDI ARABIA AGENDA - tu preferisci i confini del 1967 oppure tu preferisci avere tutta la Palestina? OK! IO TI DO TUTTA LA PALESTINA E TU MI DAI IL DESERTO DELLA MADIANA ED IL DESERTO EGIZIANO.. perché quando tu avrai condannato la shariah poi vivere con i musulmani sarà una vera felicità di amore!
  e se i Farisei Rothschild Spa saranno costretti a ritornare.. E LORO CERTAMENTE VERRANNO SONO COSTRETTI A VENIRE poi anche il "signoraggio bancario" che è il potere dei satanisti crollerà! Quindi come crollerà il califfato mondiale poi anche il Nuovo Ordine Mondiale crollerà perché io sono la FRATELLANZA UNIVERSALE

  Mr. Ayman Al Zawahri SHARIAH - non è con la violenza che l'ISLAM potrà conquistare il mondo! .. tu usi una tecnica medioevale quando non esistono più i crociati.. perché i satanisti massoni FARISEI USURAI VAMPIRI SPA 322 rOTHSCHILD sono felici del lavoro di satana che tu stai facendo! MA non è facendo il male a persone innocenti che qualcuno potrebbe sperare di entrare in Paradiso.. ecco perché Il TUO CORANO è "LA MERDA!
  Mr. Ayman Al Zawahri SHARIAH - se tu credi che facendo uccidere i martiri cristiani tu puoi riuscire a fermare i satanisti massoni farisei bildenberg? poi tu sei uno scemo che lui cerca di spegnere un fuoco utilizzando la benzina.. perché durante la guerra mondiale? non potrebbe pù esistere una proporzione quantitaiva circa il numero dei cadaveri.. e quello che tu farai? sarà quello di fare condannare l'ISLAM su tutto il pianeta!
  Mr Ayman Al Zawahri SHARIAH - io non ho mai condiviso nulla di ogni violenza che i satanisti americani hanno fatto contro poveri musulmani innocenti! TU INVECE ISTIGHI AD UCCIDERE I CRISTIANI INNOCENTI PER ESSERE TUTTI GLI ISLAMICI SULLO STESSO LIVELLO DEI FARISEI SATANISTI ENLIGHTENed 322 BUSH E ROTHSCHILD il vampiro I TUOI SOSTENITORI E FINANZIATORI! .. TU CON TUTTI GLI ISLAMICI SHARIAH? TU SEI LA ABOMINAZIONE! ... non ci potrebbe mai essere per voi una speranza in Paradiso! Io non avrei nessun motivo di contrastare i palestinesi se la shariah fosse condannata.. perché come è documentato da molti video in ShalomGerusalemme io in passato io ho sempre difeso i palestinesi!
  a Ayman Al Zawahri ( a quello che ha il segno di Caino shariah sulla fronte bestia di satana LEGA ARAba sulla fronte )

  Bush 322 Rothschild, Bildenberg Bestie di satana ] cazzo coglioni! [ se, voi consentite il nucleare all'Iran, come, poi, voi potrete impedire questo, diritto, anche a tutta la LEGA ARABA, dei  nazisti shariah Arabia Saudita in testa? VOI VOLETE FARE DEL MALE A TUTTO IL GENERE UMANO!  [ TUTTE LE CENTRIFUGHE CHE VOI VOLETE CONSENTIRE ERRONEAMENTE ed inutilmente? DEVONO ESSERE ALMENO CONCENTRATE IN UN SOLO LUOGO, MA, L'USO DELLE CENTRIFUGHE, autorizzate, DEVE APRIRE LA POSSIBILITà DI ISPEZIONE IN OGNI SITO, SENZA PREVVISO! ] ORA, IRAN NON POTREBBE MAI ACCETTARE ISPEZIONI OVUNQUE, sul suo TERRITORIO NAZIONALE.. ecco perché, a Iran deve essere consentito centrifughe: ZERO! Per la ricerca scientifica i tecnini iraniani possono andare in Russia a studiare! PERCHé SOLTANTO I RUSSI POSSONO AVERE IL CONTROLLO DEL COMBUSTIBILE ATOMICO IRANIANO.. IO DICO QUESTO SOPRATTUTTO nell'interesse strategico dell'Iran, perché alla Russia non mancano le Atomiche, per difendere l'Iran nel caso fosse attaccato con armi atomiche

  IRAN ] onestamente, il più intransigente in Israele Benjamin Netanyahu? lui non userà mai le armi atomiche contro di te. PERCHé QUEL CODARDO, LO AVREBBE GIà DOVUTO FARE, tanto tempo fa, PER SALVARE IL GENERE UMANO DALL'ABISSO SHARIA: il nazismo di satana il falso profeta Maometto Califfato mondiale. Quindi la unica minaccia mortale per tutta la LEGA ARABA, posso essere soltanto io, che, io ho il dovere di vendicare i martiri cristiani... e poiché, è da fantascienza, che, io posso essere riconosciuto Re in Israele? POI, TU NON RISCHI NESSUNA INSIDIA NUCLEARE purtroppo.. ANCHE PERCHé, IN OGNI MODO, IO NON MI LASCEREI INTIMIDIRE DALLE ARMI ATOMICHE DI QUALCUNO! TU HAI INTERESSE CHE, ANCHE TUTTI I SUNNITI, loro SI DEVONO ATTREZZARE COME TE, CON ARMI ATOMICHE ANCHE LORO?
  =============
  IO HO GIà DENUNCIATO QUESTO CRIMINE IN PRECEDENZA [ bastardi usurai farisei google, A.I. cannibali della CIA 322 Nwo 666: Baal, ie, Ja Bull On, la feccia: DATAGATE ] Ecco perché ALETEIA, non accetta di mettere la sua pubblicità, sui siti di terzo livello, come blogger.. le lucertole, convertono il testo in immagini: in modo simultaneo, quindi, i motori di ricerca non possono scansionare il testo sulle immagini... di conseguenza quando un "immagine di testo", viene cliccato? si trasforma in testo scritto, per pochi secondi! IN QUESTO MODO I MOTORI DI RICERCA POSSONO ESSERE CORROTTI E DISTORTI ... E I DEMONI ALIENI HANNO PAURA DI ACCOGLIERE I MIEI ESORCISMI PERCHé HANNO RAGGIUNTO IL PUNTO DI SATTURAZIONE, ECCO PERCHé IL TESTO NELLA PAGINA IL BLOGGER SI MUOVE CONTINUAMENTE... tutte le bestie di satana stanno a prendere l'esaurimento!

  sorgete voi potenze eterne e voi tutte sorgete potenze antiche io sono il vostro Unius REI il regno della pianeta terra è stato occupato dai mostri e questo è il lavoro del macellaio!
  LorenzoJHWH Unius REI
  [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]
  7 [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]

  torre de David King)). [Ave María] lleno de gracia (Reina de los Ángeles) el Señor está contigo (ejército formado en batalla) sois bienaventurados (Inmaculada Concepción) entre las mujeres (Asunción) y bendito (Reina de los Santos) es el resultado de su útero (el Arca de la Alianza) Jesús Mesías en Belén ((torre de David k.i.n.g.)). CSP BCS SM LNDSMD VRS NSMVSMQLIVB. Rei unius ♰ King ♥ I.s.r.a.e.l ♥ Mahdi. [Santa María Madre de Dios y de la Iglesia Puerta del Cielo ruega por nosotros los pecadores (miedo horror terror de los demonios) ahora y en la hora de nuestra muerte. Amén. Aleluya.] Sepan de esta manera tengo los mataron y he empujado todo en la boca del infierno. C SPBCSS MLNDS MDVRSN SMVSMQLIVB. Rei unius ♰ King ♥ Israel ♥ para Mahdi el reino de Palestina [Ave Maria] FMI FED BCE beber su veneno hecho por ti mismo.
  LorenzoJHWH Unius REI
  [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]
  7 [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]

  Башня Давида царя)). [Богородица] полное благодати (Королева Ангелов) Господь с Тобою (армии выстроенный к битве) то вы блаженны (Непорочное зачатие) среди женщин (Успенский) и благословен (Queen святых) является результатом ваших матки (Ковчег Завета) Иисус Мессия в Вифлееме ((Башня Давида k.i.n.g.)). CSP BCS SM LNDSMD VRS NSMVSMQLIVB. Рей unius ♰ Король ♥ I.s.r.a.e.l ♥ Махди.
  LorenzoJHWH Unius REI
  [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]
  7 [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]

  [Святой Марии Матери Бога и Церкви Врата Небес молись за нас грешных (страх ужас ужас демонов) ныне и в час нашей смерти. Аминь. Аллилуиа.] Знаете таким образом я их убили а я толкнул всех на устах ад. C SPBCSS MLNDS MDVRSN SMVSMQLIVB. Рей unius ♰ Король ♥ Израиль ♥ для Махди царство Палестине [пр. Мария] МВФ FED ЕЦБ пить яд сделали сами.
  LorenzoJHWH Unius REI
  [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]
  7 [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]

  turnul lui David împăratul)). [Bucura-te Maria] plină de har (Queen of Angels) Domnul este cu tine (armata stabilit în linie de bătaie) sunteți binecuvântați (Neprihănita Zămislire) în rândul femeilor (Adormirea Maicii Domnului) și binecuvântat (Regina Sfinților) este rezultatul dvs. uter (Chivotul Legii) Isus Mesia în Betleem ((turnul lui David k.i.n.g.)). CSP BCS SM LNDSMD VRS NSMVSMQLIVB. Rei unius ♰ Regele ♥ I.s.r.a.e.l ♥ Mahdi. [Sfânta Maria Maica lui Dumnezeu și a Bisericii Poarta Raiului roagă-te pentru noi păcătoșii (frica oroarea teroarea de demoni) acum și în ceasul morții noastre. amin. Aliluia] știți în acest fel le-am sacrificat și am împins tot pe gura iadului.. C SPBCSS MLNDS MDVRSN SMVSMQLIVB. Rei unius ♰ Regele ♥ Israel ♥ pentru Mahdi regatul din Palestina [Ave Maria] FMI FED BCE bea otrava tău a făcut de unul singur.
  LorenzoJHWH Unius REI
  [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]
  7 [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]

  torre de David King)). [Ave Maria] cheio de graça (Rainha dos Anjos) o Senhor está com você (exército em ordem de batalha) você é abençoado (Imaculada Conceição) entre as mulheres (Assunção) e bendito (Rainha dos Santos) é o resultado de sua útero (a Arca da Aliança) Jesus Messias em Belém ((torre de Davi k.i.n.g.)). CSP BCS SM LNDSMD VRS NSMVSMQLIVB. Rei unius ♰ Rei ♥ I.s.r.a.e.l ♥ Mahdi. [Santa Maria Mãe de Deus e da Igreja Porta do céu rogai por nós pecadores (medo horror terror dos demônios) agora e na hora de nossa morte. amém. Aleluia.] Saber desta forma tenho-os abatidos e eu empurrei tudo na boca do inferno. C SPBCSS MLNDS MDVRSN SMVSMQLIVB. Rei unius ♰ Rei ♥ Israel ♥ para Mahdi o reino da Palestina [Ave Maria] FED FMI BCE beber o veneno feito por você mesmo.
  LorenzoJHWH Unius REI
  [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]
  7 [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]

  wieża David King)). [Zdrowaś Maryjo] pełna łaski (Queen of Angels) Pan z Tobą (wojska ustawione w szyku bojowym) jesteś błogosławiony (Niepokalane Poczęcie) wśród kobiet (Wniebowzięcie NMP) i błogosławiony (Królowa Świętych) jest rezultatem twoich macicy (Arka Przymierza) Jezus Mesjasz w Betlejem ((wieża Dawida k.i.n.g.)). CSP BCS SM LNDSMD VRS NSMVSMQLIVB. Rei unius ♰ King ♥ I.s.r.a.e.l ♥ Mahdi. [Święta Maryjo Matko Boga i Kościoła Brama Niebios módl się za nami grzesznymi (strach horror terror demonów) teraz iw godzinę śmierci naszej. amen. Alleluja.] Wiesz w ten sposób mam je ubojowi a ja pchnął wszystkim na ustach piekła. C SPBCSS MLNDS MDVRSN SMVSMQLIVB. Rei unius ♰ King ♥ Izrael ♥ dla Mahdiego Królestwo Palestine [Ave Maria] IMF FED ECB wypić truciznę wykonaną samodzielnie.
  LorenzoJHWH Unius REI
  [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]
  7 [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]

  برج دیوید کینگ)). [درود مریم] پر از فضل (ملکه فرشتگان)، خداوند با شما (ارتش در آرایه نبرد)، (مفهوم معصوم) پر برکت در میان زنان (فرض) و میتونه خیلی چیزا باشه یا میتونه چیز خاصی هم نباشه (ملکه پرستاران) در نتیجه خود را از رحم (ارک از میثاق) عیسی مسیح در بیت لحم ((برج دیوید، k.i.n.g.)). CSP BCS SM LNDSMD VRS NSMVSMQLIVB. ترویج unius ♰ شاه ♥ I.s.r.a.e.l ♥ مهدی.
  LorenzoJHWH Unius REI
  [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]
  7 [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]

  [مریم مقدس، مادر خدا و کلیسا، دروازه بهشت، دعا برای ما گناهکاران (ترس، وحشت، ترور شیاطین)، در حال حاضر و در ساعت مرگ ما. آمین. حمد خدا] می دانم، در این راه، من آنها را قتل عام، و من تحت فشار قرار دادند همه، در دهان از جهنم است. C SPBCSS MLNDS MDVRSN SMVSMQLIVB. ترویج unius ♰ شاه ♥ اسرائیل ♥ مهدی، پادشاهی فلسطین خیابان ماریا] IMF FED ECB نوشیدن زهر خود را ساخته شده توسط خودتان.
  LorenzoJHWH Unius REI
  [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]
  7 [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]

  toren van David King)). [Wees gegroet Maria] vol van genade (Koningin van de Engelen) de Heer is met u (leger in slagorde) u bent gezegend (Onbevlekte Ontvangenis) bij vrouwen (Hemelvaart) en gezegend (Koningin van de Heiligen) is het resultaat van uw baarmoeder (de Ark van het Verbond) Jezus Messias in Bethlehem ((toren van David k.i.n.g.)). CSP BCS SM LNDSMD VRS NSMVSMQLIVB. Rei unius ♰ King ♥ I.s.r.a.e.l ♥ Mahdi. [Heilige Maria Moeder van God en van de Kerk Poort van de Hemel bid voor ons zondaars (angst afschuw schrik van demonen) nu en in het uur van onze dood. Amen. Alleluia.] Weet op deze manier ik heb ze geslacht en ik heb alle geschoven aan de monding van de hel. C SPBCSS MLNDS MDVRSN SMVSMQLIVB. Rei unius ♰ King ♥ Israel ♥ voor Mahdi koninkrijk van Palestina [Ave Maria] IMF FED ECB drink je vergif gemaakt door jezelf.
  LorenzoJHWH Unius REI
  [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]
  7 [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]

  (tårn av David King)). [Hail Mary] full av nåde (Queen of Angels) Herren er med deg (hær satt i fylking) er du velsignet (Immaculate Conception) blant kvinner (Assumption) og velsignet (Queen of Saints) er et resultat av din livmoren (den Paktens Ark) Jesus Messias i Betlehem ((Davids tårn k.i.n.g.)). CSP BCS SM LNDSMD VRS NSMVSMQLIVB. Rei unius ♰ King ♥ I.s.r.a.e.l ♥ Mahdi. [Hellige Maria Guds Mor og Kirken Gate of Heaven be for oss syndere (frykt redsel terror av demoner) nå og i vår dødstime. amen. Halleluja.] Vet på denne måten har jeg dem slaktet og jeg har skjøvet alle på munningen av helvete. C SPBCSS MLNDS MDVRSN SMVSMQLIVB. Rei unius ♰ King ♥ Israel ♥ for Mahdi rike Palestina [Ave Maria] IMF FED ECB drikke giften laget selv.
  LorenzoJHWH Unius REI
  [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]
  7 [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]

  torri ta 'David King)). [Hail Mary] sħiħa ta 'grazzja (Reġina ta' Angels) il-Mulej huwa miegħek (armata stabbiliti fl array battalja) inti mbierka (Immakulata Kunċizzjoni) fost in-nisa (Assunta) u mbierka (Reġina ta 'Qaddisin) huwa r-riżultat ta' tiegħek (l-Arka tal-Patt) ġuf Ġesù Messija f'Betlem ((torri ta 'David k.i.n.g.)). CSP BCS SM LNDSMD VRS NSMVSMQLIVB. Rei unius ♰ King ♥ I.s.r.a.e.l ♥ Mahdi. [Qaddisa Marija Omm Alla u tal-Knisja Bieb tal-ġenna itlob għalina midinbin ( biża orrur terrur ta 'demons) issa u fis-siegħa tal-mewt tagħna. amen. ALLELUIA.] Know b'dan il-mod jien li joqtluhom u stajt imbuttat kollha fuq il-ħalq ta 'infern. C SPBCSS MLNDS MDVRSN SMVSMQLIVB. Rei unius ♰ King ♥ Israel ♥ għall Mahdi renju tal-Palestina [Ave Maria] FMI FED BĊE tixrob velenu tiegħek magħmula mill yourself.
  LorenzoJHWH Unius REI
  [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]
  7 [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]

  menara David King)). [Salam Maria] penuh rahmat (Ratu malaikat) Tuhan adalah dengan kamu (tentera yang ditetapkan dalam barisan yang teratur rapi) anda diberkati (Immaculate Conception) di kalangan wanita (Andaian) dan memberkati (Ratu Saints) adalah hasil daripada anda rahim (Tabut Perjanjian) Isa Mesias di Bethlehem ((menara Daud k.i.n.g.)). CSP Beluran SM LNDSMD VRS NSMVSMQLIVB. Unius Rei ♰ Raja ♥ I.s.r.a.e.l ♥ Mahdi. [Holy Mary Ibu Tuhan dan Gereja Pintu Syurga berdoa untuk kita berdosa (takut seram keganasan iblis) sekarang dan pada jam kematian kita. amin. Alleluia.] Tahu dengan cara ini saya mempunyai mereka disembelih dan saya telah menolak semua pada mulut neraka. C SPBCSS MLNDS MDVRSN SMVSMQLIVB. Rei unius ♰ Raja ♥ Israel ♥ untuk Mahdi kerajaan Palestin [Ave Maria] IMF Fed ECB minum racun anda dibuat oleh diri sendiri.
  LorenzoJHWH Unius REI
  [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]
  7 [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]

  turn Davíðs)). [Hail Mary] fullur náðar (Queen of Angels) Drottinn er með þér (her sett í fjölda bardaga) þú ert blessuð (Immaculate Conception) meðal kvenna (Assumption) og blessuð (Queen heilagra) er afleiðing af þinn móðurkviði (á sáttmálsörkina) Jesús Messías í Betlehem ((turn Davíðs k.i.n.g.)). CSP BCS SM LNDSMD VRS NSMVSMQLIVB. Rei unius ♰ King ♥ I.s.r.a.e.l ♥ Mahdi. [Heilaga María móðir Guðs og kirkjunnar hlið himinsins biddu fyrir okkur syndarar (ótti skelfing ótti djöfla) nú og á dauðastundu okkar. amen. Alleluia.] Vita á þennan hátt ég hef þá slátrað og ég hef ýtt á alla á munni helvíti. C SPBCSS MLNDS MDVRSN SMVSMQLIVB. Rei unius ♰ King ♥ Ísrael ♥ fyrir Mahdi ríki í Palestínu [Ave Maria] IMF FED ECB drekka eitur þitt gert sjálfur.
  LorenzoJHWH Unius REI
  [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]
  7 [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]

  túr David King)). Is é [bheatha a Mhuire] atá lán de ghrásta (Banríon na nAingeal) tá an Tiarna leat (arm atá leagtha síos i sraith cath) tá tú beannaithe (Conception gan Smál) i measc na mban (Deastógála) agus bheannaigh (Banríon na Naomh) toradh do bhroinn (an Áirc an Chonartha) Íosa Meisias i mBeithil ((túr de David k.i.n.g.)). CSP BCS SM LNDSMD VRS NSMVSMQLIVB. Rei unius ♰ King ♥ I.s.r.a.e.l ♥ Mahdi. [A Naomh-Mhuire a Mháthair Dé agus na hEaglaise Geata na bhFlaitheas guigh orainn na peacaigh (eagla horror terror na deamhain) anois agus ar uair ár mbáis. o'n. Aingeal ag glaoch.] A fhios agat ar an mbealach seo tá mé maraíodh iad agus mé bhrú go léir ar an béal ar ifreann. C SPBCSS MLNDS MDVRSN SMVSMQLIVB. Rei unius ♰ King ♥ Iosrael ♥ le haghaidh Mahdi ríocht na Palaistíne [Ave Maria] IMF FED BCE deoch do nimh a rinne tú féin.
  LorenzoJHWH Unius REI
  [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]
  7 [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]

  menara David Raja)). [Salam Maria] penuh rahmat (Ratu Malaikat) Tuhan adalah dengan Anda (tentara ditetapkan dalam satuan tempur) Anda diberkati (Immaculate Conception) antara perempuan (Asumsi) dan diberkati (Ratu Saints) adalah hasil dari Anda rahim (Tabut Perjanjian) Yesus Mesias di Betlehem ((menara Daud k.i.n.g.)). CSP BCS SM LNDSMD VRS NSMVSMQLIVB. Rei unius ♰ Raja ♥ I.s.r.a.e.l ♥ Mahdi. [Santa Maria Bunda Allah dan Gereja Gerbang Surga doakanlah kami yang berdosa (ketakutan kengerian teror setan) sekarang dan pada waktu kami mati. amin. Haleluya] Ketahuilah dengan cara ini saya memiliki mereka dibantai dan saya telah mendorong semua pada mulut neraka.. C SPBCSS MLNDS MDVRSN SMVSMQLIVB. Rei unius ♰ Raja ♥ Israel ♥ untuk Mahdi kerajaan Palestina [Ave Maria] IMF FED ECB minum racun buatan anda sendiri.
  LorenzoJHWH Unius REI
  [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]
  7 [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]

  दाऊद राजा के टावर)). [जय हो मैरी] हे प्रभु आप (सेना लड़ाई सरणी में सेट) के साथ अनुग्रह (एन्जिल्स के रानी) से भरा है आप (बेदाग Conception) (धारणा) महिलाओं और धन्य (संतों की रानी) के बीच ही धन्य हैं अपने का परिणाम है गर्भ यीशु (सन्दूक वाचा का) बेतलेहेम में मसीहा ((दाऊद के गुम्मट k.i.n.g.)). सीएसपी BCS एसएम LNDSMD वीआरएस NSMVSMQLIVB. री ♰ unius राजा ♥ I.s.r.a.e.l ♥ महदी.
  LorenzoJHWH Unius REI
  [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]
  7 [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]

  [होली मैरी भगवान और चर्च की माँ स्वर्ग के गेट हमारे लिए प्रार्थना पापियों (भय डरावना राक्षसों के आतंक) अब और हमारी मौत के समय में. आमीन. Alleluia]. पता है इस तरह से मैं उन्हें बलि और मैं सब नरक के मुंह पर धक्का दिया है. सी SPBCSS MDVRSN SMVSMQLIVB MLNDS. री unius ♰ राजा ♥ इसराइल ♥ मेहदी राज्य के लिए फिलिस्तीन Ave मारिया] आईएमएफ फेड ईसीबी अपने अपने द्वारा किए गए जहर पीते हैं.
  LorenzoJHWH Unius REI
  [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]
  7 [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]

  πύργος του David King)). [Hail Mary] κεχαριτωμένη (Βασίλισσα των Αγγέλων) ο Κύριος είναι μαζί σου (στρατός που σε παράταξη μάχης) είστε ευλογημένοι (Ευαγγελισμού της Θεοτόκου) μεταξύ των γυναικών (Κοίμηση της Θεοτόκου) και ευλογημένο (Βασίλισσα των Αγίων) είναι το αποτέλεσμα της δικής σας μήτρα (η Κιβωτός της Διαθήκης) ο Ιησούς Μεσσία στη Βηθλεέμ ((πύργος του Δαβίδ k.i.n.g.)). CSP BCS SM LNDSMD ΠΕΣ NSMVSMQLIVB. Rei unius ♰ Βασιλιάς ♥ I.s.r.a.e.l ♥ Μαχντί.
  LorenzoJHWH Unius REI
  [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]
  7 [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]

  [Παναγία Μητέρα του Θεού και της Εκκλησίας Πύλη του Ουρανού προσευχηθείτε για μας τους αμαρτωλούς (φόβος φρίκη τρόμο των δαιμόνων) τώρα και κατά την ώρα του θανάτου μας. αμήν. Αλληλούια.] Ξέρετε με τον τρόπο αυτό έχω να σφάζονται και έχω ρέστα στο στόμα της κόλασης. Γ SPBCSS MLNDS MDVRSN SMVSMQLIVB. Rei unius ♰ Βασιλιάς ♥ Ισραήλ ♥ για Μαχντί βασίλειο της Παλαιστίνης [Λ. Μαρία] ΔΝΤ FED ΕΚΤ πιει δηλητήριο σας γίνει από τον εαυτό σας.
  LorenzoJHWH Unius REI
  [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]
  7 [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]

  王ダビデの塔))。 [ヘイルメアリー]恵み(天使の女王)の完全な、主はあなた(陸軍戦闘配列で設定)を使用することです、あなたが女性(仮定)と祝福(セインツの女王)の間(無原罪懐胎)祝福され、あなたの結果である子宮(契約の箱)イエス:ベツレヘムの救世主((ダビデの塔、k.i.n.g.))。 CSPは、BCSのSM LNDSMD VRS NSMVSMQLIVB。レイunius♰:キング♥:I.s.r.a.e.l:♥マハディ。
  LorenzoJHWH Unius REI
  [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]
  7 [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]

  [聖マリア、神の教会の母、天国の門は、今、私たちの死の時間で、私たちのために罪人を(悪魔の恐怖、恐怖、恐怖)祈る。アーメン。ハレルヤ。]このように、私は彼らが虐殺されており、私は地獄の口の中に、すべてのプッシュして、知っている。 C SPBCSSはMDVRSN SMVSMQLIVBをMLNDS。レイunius♰:キング♥:イスラエル:♥マハディ、王国のためのパレスチナ[アヴェマリア]国際通貨基金(IMF)、FED、ECB:自分で作らあなたの毒を飲んでいます。
  LorenzoJHWH Unius REI
  [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]
  7 [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]

  (tour de David roi)). [Je vous salue Marie] plein de grâce (Queen of Angels) le Seigneur est avec vous (armée rangée en bataille) vous êtes béni (Immaculée Conception) chez les femmes (Assomption) et béni (Reine des Saints) est le résultat de votre utérus (l'Arche de l'Alliance) Jésus le Messie à Bethléem ((tour de David k.i.n.g.)). CSP BCS SM LNDSMD VRS NSMVSMQLIVB. Rei unius ♰ King ♥ I.s.r.a.e.l ♥ Mahdi. [Sainte Marie Mère de Dieu et de l'Eglise Porte du Ciel priez pour nous pauvres pécheurs (la peur l'horreur la terreur des démons) maintenant et à l'heure de notre mort. Amen. Alléluia.] Savoir de cette façon je les ai abattus et je l'ai poussé sur la bouche de l'enfer. C SPBCSS MLNDS MDVRSN SMVSMQLIVB. Rei unius ♰ King ♥ Israël ♥ pour Mahdi royaume de la Palestine [Ave Maria] FMI FED BCE boire ton poison faite par vous-même.
  LorenzoJHWH Unius REI
  [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]
  7 [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]

  Tower of David King)). [Neitsyt Maria] armoitettu (Queen of Angels) Herra on sinun kanssasi (armeija sotarintaan asettunut) olet siunattu (Immaculate Conception) naisten (oletus) ja siunasi (Queen of Saints) on seurausta teidän kohdun (Liitonarkku) Jeesus Messias Betlehemissä ((Tower of David k.i.n.g.)). CSP BCS SM LNDSMD VRS NSMVSMQLIVB. Rei unius ♰ Kuningas ♥ I.s.r.a.e.l ♥ Mahdi. [Pyhä Maria Jumalan äiti ja kirkon Gate of Heaven rukoile meidän syntisten (pelko kauhu kauhu demonit) nyt ja tunnin meidän kuoleman. aamen. Halleluja.] Tiedä tällä tavoin olen ne teurastetaan ja olen ajanut kaikki suulle helvetin. C SPBCSS MLNDS MDVRSN SMVSMQLIVB. Rei unius ♰ Kuningas ♥ Israel ♥ for Mahdi valtakunta Palestiina [Ave Maria] IMF FED EKP juo myrkkyä tehdä itse.
  LorenzoJHWH Unius REI
  [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]
  7 [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]

  tower ng ​​David Hari)). [Hail Mary] puno ng biyaya (Queen ng mga anghel) ang Panginoon ay sa iyo (hukbo nakatakda sa labanan array) ikaw ay pinagpala (Immaculate Conception) kabilang sa mga kababaihan (Assumption) at pinagpala (Queen ng Santo) ay ang resulta ng iyong sinapupunan (ang arko ng Tipan) si Hesus Mesias sa Bethlehem ((na tore ng David k.i.n.g.)). CSP BCS sa SM LNDSMD VRS NSMVSMQLIVB. Rei unius ♰ Hari ♥ I.s.r.a.e.l ♥ Mahdi. [Banal na Maria Ina ng Diyos at ng Iglesia Gate ng Langit manalangin para sa amin makasalanan (takot panginginig sa takot takot ng mga demonyo) ngayon at sa oras ng aming kamatayan. amen. Alleluia.] Malaman sa ganitong paraan mayroon akong mga ito slaughtered at ako hunhon lahat sa bibig ng impiyerno. C SPBCSS MLNDS MDVRSN SMVSMQLIVB. Rei unius ♰ Hari ♥ Israel ♥ para sa Mahdi kaharian ng Palestine [Ave Maria] IMF FED ECB uminom ng iyong lason na ginawa sa pamamagitan ng iyong sarili.
  LorenzoJHWH Unius REI
  [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]
  7 [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]

  kula David King)). [Zdravo Marijo] milosti puna (Queen of Angels) Gospodin je s tobom (vojska postavili u bojni red) vi ste blagoslovljeni (Bezgrešnog začeća) među ženama (Velika Gospa) i blagoslovljen (Kraljica svetih) je rezultat vaše maternica (Zavjetni kovčeg) Isus Mesija u Betlehemu ((kula Davidova k.i.n.g.)). CSP BHS SM LNDSMD VRS NSMVSMQLIVB. Rei unius ♰ Kralj ♥ I.s.r.a.e.l ♥ Mehdi. [Sveta Marija Majka Božja i Crkve Vrata raja moli za nas grešnike (strah užas užas demona) sada i na času smrti naše. amen. Aleluja.] Znajte na taj način ja sam ih kolju i ja sam gurnuo sve na usta pakla. C SPBCSS MLNDS MDVRSN SMVSMQLIVB. Rei unius ♰ Kralj ♥ Izrael ♥ za Mahdija Kraljevina Palestina [Ave Maria] MMF FED ECB popijte otrov napravio po sebi.
  LorenzoJHWH Unius REI
  [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]
  7 [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]

  데이비드 왕의 탑)). [성모 마리아] 은혜 (천사의 여왕)의 전체 주님이 (군대의 전투 배열에서 설정)과 함께 당신이 여성 (성모 승천)와 복 (성도의 여왕) 사이에 (성모 마리아 축일) 축복받은이의 결과입니다 자궁 (언약의 방주) 예수 베들레헴의 메시아 ((다윗의 탑 k.i.n.g.)). CSP BCS SM LNDSMD VRS NSMVSMQLIVB. 레이 unius ♰ 왕 ♥ I.s.r.a.e.l ♥ 마흐디. [거룩하신 성모 마리아여 하나님과 교회의 어머니 천국의 문 이제와 저희 죽을 때에 우리 죄인을 (귀신의 두려움 공포 공포)기도합니다. 아멘. 할렐루야.] 이런 식으로 나는 그들을 학살이 나는 지옥의 입에 모든 밀고 한 알 수 있습니다. C SPBCSS는 MDVRSN SMVSMQLIVB을 MLNDS. 레이 unius ♰ 왕 ♥ 이스라엘 ♥ 마흐디 왕국에의 팔레스타인 [번가 마리아] IMF FED ECB 자신이 만든 당신의 독을 마셔.
  LorenzoJHWH Unius REI
  [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]
  7 [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]

  塔王大衛))。 [萬福瑪利亞"充滿恩典(天使女王),主與你同在(軍隊擺陣在戰鬥中),你是有福的(聖母無原罪)是你的結果(假設)的婦女和有福的(聖徒女王)子宮(約櫃)在伯利恆的耶穌,彌賽亞((大衛塔,k.i.n.g.))。 CSP BCS SM LNDSMD VRS NSMVSMQLIVB。麗unius♰:王♥:I.s.r.a.e.l:♥馬赫迪。 [聖母瑪利亞,天主之母和教會,天門,請為我們祈禱罪人(恐懼,恐怖,恐怖的惡魔),現在在我們的死亡的小時。阿們。哈利路亞。要知道,這種方式,我有屠宰,我推入地獄口。 ÇSPBCSS MLNDS MDVRSN SMVSMQLIVB。和麗unius♰::以色列國王♥♥馬赫迪,王國巴勒斯坦大道瑪麗亞] IMF美聯儲歐洲央行:喝你的毒藥使得自己。
  LorenzoJHWH Unius REI
  [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]
  7 [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]

  kulla e Davidit mbretit)). [Hail Mary] plot hir (Mbretëresha e Engjëjve) Zoti është me ju (ushtria e vendosur në betejë array) ju jeni bekuar (Konceptimi papërlyer) në mesin e grave (Supozimi) dhe të bekuar (Mbretëresha e shenjtorëve) është rezultat i juaj (arka e besëlidhjes) ​​barku Jezusi Mesia në Betlehem ((kulla e Davidit k.i.n.g.)). CSP BCS SM LNDSMD VRS NSMVSMQLIVB. Rei unius ♰ Mbreti ♥ I.s.r.a.e.l ♥ Mehdiu. [Shenjtë Mari Nëna e Perëndisë dhe i Kishës Porta e Qiellit lutu për ne mëkatarët ( frika horror tmerri i demonëve) tani dhe në orën e vdekjes sonë. amen. Aleluja!.] Dije në këtë mënyrë unë ata kanë therur dhe unë e kam shtyrë të gjithë në gojën e ferrit. C SPBCSS MLNDS MDVRSN SMVSMQLIVB. Rei unius ♰ Mbreti ♥ Izraeli ♥ per Mehdiun Mbretëria e Palestinës [Ave Maria] FMN FED BQE pi helm tuaj të bërë me veten.
  LorenzoJHWH Unius REI
  [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]
  7 [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]

  toring van David King)). [Hail Mary vol van genade (Koningin van die Engele) die Here is met jou (weermag wat vir die geveg opgestel is) is julle gelukkig (Onbevlekte) onder vroue (aanname) en geseënd (Koningin van die heiliges) is die resultaat van jou skoot (die Ark van die Verbond) Jesus die Messias in Bethlehem ((toring van Dawid k.i.n.g.)). CSP BCS SM LNDSMD VRS NSMVSMQLIVB. Rei unius ♰ King ♥ I.s.r.a.e.l ♥ Mahdi. [Heilige Maria Moeder van God en van die Kerk poort van die hemel bid vir ons sondaars (vrees horror skrik van die duiwels nie) nou en in die uur van ons dood. Amen. Halleluja!] Ken op hierdie manier ek het hulle geslag en ek het al gestoot aan die mond van die doderyk. C SPBCSS MLNDS MDVRSN SMVSMQLIVB. Rei unius ♰ King ♥ Israel ♥ Mahdi koninkryk van Palestina [Ave Maria] IMF FED ECB drink jou gif wat deur jouself gemaak.
  LorenzoJHWH Unius REI
  [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]
  7 [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]

  ((برج الملك داود)). [السلام عليك يا مريم] ممتلئة نعمة (ملكة الملائكة)، والرب معك (الجيش تعيينها في مجموعة المعركة)، وأنعم عليك (الحبل بلا دنس) بين النساء (العذراء) ومباركة (ملكة القديسين) هو نتيجة الخاص رحم (تابوت العهد) يسوع المسيح في بيت لحم ((برج داود، k.i.n.g.)). CSP BCS SM LNDSMD VRS NSMVSMQLIVB. REI الخط الفاصل ♰ الملك ♥ I.s.r.a.e.l ♥ المهدي.
  LorenzoJHWH Unius REI
  [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]
  7 [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]

  يصلي [يا قديسة مريم، يا والدة الله والكنيسة، بوابة السماء، لأجلنا نحن الخطأة (الخوف، والرعب، رعب الشياطين)، والآن وفي ساعة موتنا. آمين. الله اكبر.] تعرف، وبهذه الطريقة، لقد ذبح لهم، ولقد دفعت كل شيء، على فم الجحيم. C SPBCSS MLNDS MDVRSN SMVSMQLIVB. REI الخط الفاصل ♰ ♥ الملك إسرائيل ♥ للالمهدي، مملكة فلسطين [افي ماريا] صندوق النقد الدولي البنك المركزي الأوروبي FED اشرب السم الخاص الذي أدلى به نفسك.
  LorenzoJHWH Unius REI
  [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]
  7 [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]

  ((tårn af David King)). [Hil dig Maria] fuld af nåde (Queen of Angels) Herren er med dig (hær indstillet i Slagorden) er du velsignet (ubesmittede undfangelse) blandt kvinder (antagelse) og velsignede (Queen of Saints) er resultatet af din livmoderen (den Pagtens Ark) Jesus Messias i Bethlehem ((tårn af David k.i.n.g.)). CSP BCS SM LNDSMD VRS NSMVSMQLIVB. Rei unius ♰ King ♥ I.s.r.a.e.l ♥ Mahdi. [Hellige Maria Guds moder og af Kirken Gate of Heaven bed for os syndere (frygt rædsel rædsel af dæmoner) nu og i vores sidste time død. Amen. Halleluja.] Vid på denne måde har jeg dem slagtet og jeg har skubbet alt på munden af helvede. C SPBCSS MLNDS MDVRSN SMVSMQLIVB. Rei unius ♰ King ♥ Israel ♥ for Mahdi rige Palæstina [Ave Maria] IMF FED ECB drik din gift lavet af dig selv.
  LorenzoJHWH Unius REI
  [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]
  7 [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]

  (מגדל מלך דוד)). [מייסון] מלא חסד (מלכת מלאכים) ה 'איתך (צבא קבע במבנה קרב) אתה מבורך (התעברות טהורה) בקרב נשים (הנחה) ותברך (המלכה של קדושים) הוא התוצאה שלך רחם (ארון הברית) ישו משיח בבית הלחם ((מגדל דוד k.i.n.g.)). CSP BCS SM LNDSMD VRS NSMVSMQLIVB. ריי unius ♰ מלך ♥ I.s.r.a.e.l ♥ מהדים.
  LorenzoJHWH Unius REI
  [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]
  7 [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]

  [מריה הקדושה אם האלוהים ושל הכנסייה שער השמים להתפלל עבורנו חוטאים (פחד אימה פחד של שדים) עתה ובשעה מותנו. אמן. הללויה.] דע בדרך זו יש לי אותם נשחט ואני דחפתי את כולם בפתחו של גיהינום. ג SPBCSS MLNDS MDVRSN SMVSMQLIVB. ריי unius ♰ מלך ♥ ישראל ♥ להדים ממלכת פלסטין [Ave מריה] IMF FED-ECB לשתות הרעל שלך עשה בעצמך.
  LorenzoJHWH Unius REI
  [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]
  7 [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]

  ((טורעם פון דוד מלך)). [שלום מר] פול פון חסד (מלכּה פון מלאכים) די האר איז מיט איר (אַרמיי שטעלן אין שלאַכט מענגע) איר זענט ברוך (יממאַקולאַטע קאָנסעפּטיאָן) צווישן פרויען (אַססומפּטיאָן) און ברוך (מלכּה פון סיינץ) איז דער רעזולטאַט פון דיין טראכט (די אַרק פון די קאָווענאַנט) יאָשקע משיח אין בעטהלעהעם ((טורעם פון דוד ק.י.נ.ג.)). קספּ בקס סם לנדסמד וורס נסמווסמקליווב. רעי וניוס ♰ מלך ♥ י.ס.ר.אַ.ע.ל ♥ מאַדי.
  LorenzoJHWH Unius REI
  [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]
  7 [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]

  [רוס מרים מוטער פון גאָט און פון די קהילה גייט פון הימל דאַוונען פֿאַר אונדז זינדיקע (מורא גרויל טעראָר פון בייזע גייסטער) איצט און אין די שעה פון אונדזער טויט. אמן. אַללעלויאַ.] וויסן אין דעם וועג איך האב זיי סלאָטערד און איך ווע פּושט אַלע אויף די מויל פון גיהנום. C ספּבקסס מלנדס מדוורסן סמווסמקליווב. רעי וניוס ♰ מלך ♥ ישראל ♥ פֿאַר מאַדי מלכות פון פּאַלעסטינע [אַווע מאַריאַ] ימף פאסטעכער עקב טרינקען דיין סם געמאכט דורך זיך.
  LorenzoJHWH Unius REI
  [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]
  7 [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]

  ((David King kulesi)). [Hail Mary] lütuf (Melekler Kraliçesi) dolu Rab (ordu savaş dizide ayarlanmış) sen kadın (Varsayım) ve mübarek (Saints Kraliçesi) arasında (Immaculate Conception) mübarek sizin sonucudur rahim (Ahit Sandığı) İsa Bethlehem Messiah ((David kulesi k.i.n.g.)). CSP BCS SM LNDSMD VRS NSMVSMQLIVB. Rei unius ♰ Kral ♥ I.s.r.a.e.l ♥ Mehdi. [Kutsal Meryem Tanrı'nın ve Kilise'nin Annesi Cennet Kapısı şimdi ve ölüm saatinde bizim için günahkarlar (şeytanların korku korku terör) dua. amen. Elhamdülillah.] Bu şekilde onları katletti var ve ben cehennemin ağzına tüm itti ettik bilin. C SPBCSS MDVRSN SMVSMQLIVB MLNDS. Rei unius ♰ Kral ♥ İsrail ♥ Mehdi krallık için Filistin'de [Ave Maria] IMF FED'in ECB kendiniz tarafından yapılan zehir içilir.
  LorenzoJHWH Unius REI
  [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ] questa è la mia preghiera soltanto e non ci può essere una preghiera che può essere fatta per annullare un altra preghiera... Gesù è stato chiaro in questo quando. lui ha detto "le preghiere ed i riti dei satanisti? sono completamente inutili!" ... come a dire ... sono soltanto un lavaggio del cervello per loro stessi.. un modo per loro di diventare schiavi del male e tutti sanno che il male non può portare al bene.. infatti nessuno al mondo è più infelice del peccatore!

   UniusRei3 [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]
  sorry se io sono tornato sulla pagina ma io non sarei venuto se io non avevo qualcosa di molto importante da dire e che deve essere detto 1. i satanisti di youtube loro credono che sia importante prendere la prima posizione di questa pagina(ma questo è molto patetico) 2. ma per me questo non ha nessuna importanza perché io non sono la magia io sono soltanto la fede pura nel nome di Gesù 3. infatti Unius REI non è qualcuno che vive in un sito web e lui non ha bisogno di seguire una qualche procedura rituale per ottenere i suoi scopi soprannaturali.. 4. il mio lavoro su questa pagina ha per me soltanto un valore informativo così non ha senso per il mio ministero UNIVERSALE ETERNO METAFISICO DIVINO di essere o di non essere in internet
  7 [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ][ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ] lol. (hanno diretto [redirect] questa pagina altrove) lol. e che le preghiere dei satanisti non servano a niente? proprio io ne sono la dimostrazione! infatti anni fa i satanisti dissero che loro stavano facendo molti sacrifici umani (precisamente fu detto "scorrerà molto sangue") sull'altare di satana per fermare il mio ministero... e come tutti potete vedere? il mio ministero ha avuto un successo crescente sempre maggiore di gloria in Gloria per la sola Gloria di Dio!
   http//www.youtube.com/user/theyearinreview/feed?filter=1
  8 [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]

  ((Turm von David King)). [Hail Mary] voll der Gnade (Queen of Angels) der Herr ist mit dir (Armee gesetzt in Schlachtordnung) Sie sind gesegnet (Mariä Empfängnis) unter den Frauen (Maria Himmelfahrt) und gesegnet (Königin der Heiligen) ist das Ergebnis Ihrer Gebärmutter (die Bundeslade) Jesus Messias in Bethlehem ((Turm von David k.i.n.g.)). CSP BCS SM LNDSMD VRS NSMVSMQLIVB. Rei unius ♰ King ♥ I.s.r.a.e.l ♥ Mahdi. [Heilige Maria Mutter Gottes und der Kirche Pforte des Himmels bitte für uns Sünder (Angst Schrecken Terror der Dämonen) jetzt und in der Stunde unseres Todes. Amen. Alleluia.] Wissen Sie auf diese Weise habe ich sie geschlachtet und ich habe alle an der Mündung der Hölle geschoben. C SPBCSS MLNDS MDVRSN SMVSMQLIVB. Rei unius ♰ King ♥ Israel ♥ für Mahdi Reich Palästina [Ave Maria] IWF FED EZB Trinken Sie Ihr Gift selbst gemacht.
  LorenzoJHWH Unius REI
  [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]
  7 [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]

  ((tower of David King)). [Hail Mary] full of grace (Queen of Angels) the Lord is with you (army set in battle array) you are blessed (Immaculate Conception) among women (Assumption) and blessed (Queen of Saints) is the result of your womb (the Ark of the Covenant) Jesus Messiah in Bethlehem ((tower of David king)). CSP BCSSMLNDSMD VRS NSMVSMQLIVB. Rei unius ♰ King ♥ Israel ♥ Mahdi. [Holy Mary Mother of God and of the Church Gate of Heaven pray for us sinners now and at the hour of our death. amen. Alleluia.] Know in this way I have them slaughtered and I've pushed all on the mouth of hell. CSPBCSS MLNDSMDVRSN SMVSMQLIVB. Rei unius ♰ King ♥ Israel ♥ for Mahdi kingdom of Palestine
  LorenzoJHWH Unius REI
  [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]
  7 [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]

  [Ave Maria] piena di grazia(regina degli angeli) il Signore è con te(sercito schierato a battaglia) tu sei benedetta(Immacolata Concezione) fra le donne(Assunta in Cielo) e benedetto(regina dei santi) è il frutto del tuo seno(Arca della Alleanza) Gesù CSPBCSSMLNDSMD VRSNSMVSMQLIVB. Rei Unius ♰ king ♥ Israel ♥ Ma-h-di. [Santa Maria madre di Dio prega per noi peccatori ora e nell'ora della nostra morte. amen. alleluia.] così in questo modo io li ho macellati e li ho spinti tutti sulla bocca dell'inferno. CSPBCSSMLNDSMDVRSN SMVS MQLIVB. Rei Unius ♰ K i n g ♥ Israel ♥ Ma h di for kingdom of Palestine
  LorenzoJHWH Unius REI
  [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]
  8 [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]

  is impossible for a God of infinite love and infinite justice to condemn a person that he loved suffered fought on the path of virtue that he has donated his activities for a noble cause that is to convict a person virtuous only in matters relating to a certain doctrine ideologic or religious. @Abu jihad Antar -- murderess Shiite of Christian martyrs as it is good sharia for you? @theVArious666 --- when in Naples you have done the first human sacrifice on the altar of Satan? about him as you have you eaten?

   o grande mal da humanidade é se fixarem em palavras mal interpretadas e entendidas é se colocarem na posicão de espera por um lider esquecendo-se que o grande e verdadeiro lider SOIS VÓS MESMOS o nosso grande lider é DEUS que ao meu ver é meu eterno e amado JESUS ele nos concedeu este grande poder mais a mente humana como sempre não consegue entender que praticando o bem agrada aos olhos de seu Deus e fazendo o mal atrai e libera seus demônios que nada mais é do que o próprio ser humano impreguinado das trevas...
   malakhification
   malakhification . ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. 200.000 human sacrifice on altar of satan every year are real?
   by Unius Rei king of Israel ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♰PAX♛ Terror took possession all 666 322 IMF agenda. by Unius Rei king of Israel.

   perceba as atitudes dos humanos quando aparecemos pela primeira vez no Universo para ser mais precisa no mundo Terrenocom certeza não éramos tão bem formados andavamos envergados comia-mos com a mãos nem sentimentos tinhamos apenas reflexos das atitudes nem falavamos éramos totalmente selvagens tinhamos que caçar e lutar por nossas sobrevivências que pela época nada fácil era muito tempo já se passaram e até mesmo séculos e o que aprendemos até agora ''QUASE NADA'' ou mesmo ''NADA'' o homem se julga tão importante perante os seus semelhantes que se julga até mais importante que DEUS ou até mesmo se julga o próprio DEUS sim somos Deuses nos foi doado este poder mais não somos DEUS ele é UNO E TRINO enquanto nós somos aprendizes de nossos próprios poderes...
   malakhification
   malakhification . ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. 200.000 human sacrifice on altar of satan every year are real?
   by Unius Rei king of Israel ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♰PAX♛ Terror took possession all 666 322 IMF agenda. by Unius Rei king of Israel.

   Meu querido amigo permita-me chama-lo dessa maneira é uma expressão de carinho pela nossa amizade e confiança pelo assunto mesmo não nos conhecendo somos irmãos seja lá qual for nossa crença e visão pela vida o que importa é nossa essência espiritual e não carnal devo lhe afirmar que realmente somos mesmo todos animais nossa unica diferença é que somos racionais "SERÁ VERDADE ESTÁ PALAVRA MAL EMPREGADA" que assim o chamamos e eles não deveriam ser postos dessa maneira errônea pois os sentimentos são bem parecidos e os deles com certeza são bem melhores e sinceros que os nossos que nos consideramos racionais ''SERÁ MESMO'' ...
   humanumgenus♰ CSPB CSSMLNDSMD VRSN SMVS MQLIVB ♰ UniusRei3--- by Unius Rei king of Israel ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♰PAX♛ Terror took possession all 666 322 IMF agenda. by Unius Rei king of Israel.

   [rabbis are enlightened] the biggest threat of all mankind they are the rabbis they have a Talmud secret that is more important of the Torah is why all men are animals for them; is why they should not have piety may be in violation also of the Saturday to kill Christians; they apply the death penalty against all jews also as well as the Torah says here's why they spread Satanism and sexual perversions etc. .. to have the motivation to destroy the Jews and the State of Israel to apply the death penalty according to their strategy (utility) of the moment! I can prove all this!
   humanumgenus♰ CSPB CSSMLNDSMD VRSN SMVS MQLIVB ♰ UniusRei3--- by Unius Rei king of Israel ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♰PAX♛ Terror took possession all 666 322 IMF agenda. by Unius Rei king of Israel.

   1di4 .malakhification said Amigo não sei ao certo como irei tocar neste assunto com você para que me entendas mais começarei o resto virá automaticamente senti em suas escritas grandes aflições e apreenções e te confesso que este assunto muito me intriga também sabemos que a muito tempo os Illuminatis os maçons e outras organizações secretas são bombardeados com varias insinuações mais também sabemos que todas estas organizações carregam em seus meios a podridão obscura de alguns membros como em qualquer outra organização "secreta ou não" imdependentes de números graus e generos há séculos presenciamos guerras e a ambição pelo poder e te confesso também que não consigo enxergar poder algum em conquistar e dominar Países sacrificar povos
   humanumgenus♰ CSPB CSSMLNDSMD VRSN SMVS MQLIVB ♰ UniusRei3--- by Unius Rei king of Israel ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♰PAX♛ Terror took possession all 666 322 IMF agenda. by Unius Rei king of Israel.

   2di4 . matar pessoas e tantas outras coisas que não fazem o menor sentido politico malakhification saidreligioso e muito menos humanitario suponhamos que realmente estas organizações queiram exterminar a maioria da humanidade o que ganhariam com este procedimento sem humanos para manipularem a quem iriam manipular a eles próprios atualmente vivemos absurdamente em um mundo totalmente capitalista somos sugados e esmagados todos os dias pela necessidade e ambição do dinheiro que até esquecemos de poder respirar para sobreviver pois os politicos e os bancos absorvem totalmente nosso sangue sem ao menos terem que nos arrancar uma gota aparente que seja apenas muito suor e cansaço de nossos corpos fisicos e mentais já que sentimos os reflexos desta exaustão
   humanumgenus♰ CSPB CSSMLNDSMD VRSN SMVS MQLIVB ♰ UniusRei3--- by Unius Rei king of Israel ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♰PAX♛ Terror took possession all 666 322 IMF agenda. by Unius Rei king of Israel.

   3di4 .malakhification said enquanto os povos estão sendo sacrificados e martilizados para mantermos esta corja no poder e satisfazendo suas mordomias e arrogâncias tornaram-se totalmente descarados que nem se acanham mais quando roubam nosso dinheiro para seus propósitos pessoais e ainda zombam de nossa cara como se fossemos palhaços só que eles se esquecem que os unicos palhaços engravatados são eles pois estão sendo muito bem monitorados e observados por forças que nem eles podem sequer imaginar e quando se depararem com a realidade cairam esmagados no chão que até os vermes sentiram nojo de devora-los portanto demônios ou anjos a dualidade esta aberta e cabe a cada um se julgar e quanto a nós
   humanumgenus♰ CSPB CSSMLNDSMD VRSN SMVS MQLIVB ♰ UniusRei3--- by Unius Rei king of Israel ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♰PAX♛ Terror took possession all 666 322 IMF agenda. by Unius Rei king of Israel.

   4di4 .malakhification saidcabe vigiarmos e ficarmos atentos para não nos deixar cairmos em suas armadilhas astutas e perigosas quanto aos italianos são povos mais trabalhadores e guerreiros que conheço além de seu sangue quente que corre em suas veias não fecham os olhos para suas conquistas são bravos guerreiros e lutam pelos seus ideais com unhas e dentes independentemente de religiões e raças agora quanto a destruição de Israel isto sim é uma heresia descomunal ali esta todo berço da civilização destrui-la seria como destruir o universo inteiro inclusive Illuminates pois o rei Salomão não só foi um rei e sim a própria essência de Deus com toda sabedoria da iluminação só não entendeu ainda quem caminha pelas trevas da escuridão.
   humanumgenus♰ CSPB CSSMLNDSMD VRSN SMVS MQLIVB ♰ UniusRei3--- by Unius Rei king of Israel ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♰PAX♛ Terror took possession all 666 322 IMF agenda. by Unius Rei king of Israel.

   666 FED ECB 322 IMF - you have ruined the world and you will have to save! this time? you do not laugh like having laugh all'11_09. ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Drink your poisons made by yourself""You are all lost!" Luke19.27; Burn in Jesus's name! vota Magdi Allam. az99920 - my brother- rabby are enlightened! These days I have worked with very hard about a secret document that is in the comments of my "mrUniversalMetaphysc" because for Rabbis? Talmud is more important that Torah(blasphemy apostasy)! is why all mankind is in danger of imminent destruction as the Talmud says that God created all men like animals in human form to be exploited by the Jews IMF-World Order! Unfortunately the silence of "aspiaino ComunitaEbraicaRoma 2628342"? plead guilty all the rabbis for to be accomplices of this murderous agenda against all the Nations! is why have decided to destroy completely even the State of Israel. this will be evident if you want to study this document in http//kinguniversalmetaphysics.blogspot.com/ do not be afraid of malware or viruses why there is no it is just a red herring of our system the banking system of Jewish and Masonic of seigniorage banking transfert which dominates against all us
   AntiVaccine2
   AntiVaccine2 . ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. 200.000 human sacrifice on altar of satan every year are real?
   by Unius Rei king of Israel ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♰PAX♛ Terror took possession all 666 322 IMF agenda. by Unius Rei king of Israel.

   Keep enlightening herbs like kelp & dandelion can heal ;)
   TheGhostCrusader
   TheGhostCrusader . ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. 200.000 human sacrifice on altar of satan every year are real?
   by Unius Rei king of Israel ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♰PAX♛ Terror took possession all 666 322 IMF agenda. by Unius Rei king of Israel.

   You fool Islam and sharia are both bad have you not read the koran why do you think muslims spill kufar blood without mercy and rape the children of the infidelstop appeasing evil.
   wingully
   wingully . ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. 200.000 human sacrifice on altar of satan every year are real?
   by Unius Rei king of Israel ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♰PAX♛ Terror took possession all 666 322 IMF agenda. by Unius Rei king of Israel.

   ead << bread or food to give moo <<< mouth baarahk <<<< open mouth to get bread of the one on the cross or rose with life from the flower the smell of atthar or altar a path of love compassion wash wish you well o' come oasis pure tear's of water from the sky cloud's happy days or ead moo barahk awaa lay o'come saa laam well o'come saa laam awaa lay o'come wash wish you well o' come for future
   wingully
   wingully . ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. 200.000 human sacrifice on altar of satan every year are real?
   by Unius Rei king of Israel ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♰PAX♛ Terror took possession all 666 322 IMF agenda. by Unius Rei king of Israel.

   ead << bread or food to give moo <<< mouth baarahk <<<< open mouth to get bread of the one on the cross or rose with life from the flower the smell of atthar or altar a path of love compassion wash wish you well o' come oasis pure tear's of water from the sky cloud's happy days or ead moo barahk
   malakhification
   malakhification . ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. 200.000 human sacrifice on altar of satan every year are real?
   by Unius Rei king of Israel ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♰PAX♛ Terror took possession all 666 322 IMF agenda. by Unius Rei king of Israel.

   Bom dia amigo acabei de ler o que me enviou e logo te responderei sobre a minha opinião primeiro quero me inscrever em seu canal e te desejar uma ótima semana abraços.
   humanumgenus♰ CSPB CSSMLNDSMD VRSN SMVS MQLIVB ♰ UniusRei3--- by Unius Rei king of Israel ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♰PAX♛ Terror took possession all 666 322 IMF agenda. by Unius Rei king of Israel.

   colored666 --UniusRei3 --- drink your poison made by yourself !!! amen 666 is lucifer--UniusRei3 --- cancer for you in Jesus's neme hallelujah you will die very soon! colored666 666 is lucifer tu morirai molto presto!
   humanumgenus♰ CSPB CSSMLNDSMD VRSN SMVS MQLIVB ♰ UniusRei3--- by Unius Rei king of Israel ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♰PAX♛ Terror took possession all 666 322 IMF agenda. by Unius Rei king of Israel.

   666 FED ECB 322 IMF - you have ruined the world and you will have to save! this time? you do not laugh like having laugh all'11_09. ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Drink your poisons made by yourself""You are all lost!" Luke19.27; Burn in Jesus's name! vota Magdi Allam. ComunitaEbraicaRoma- cherrypopsiclesful said Brought to you by the straw hair transplant corporation! Official sponsor of david duke. ANSWER- i true I am zionist for kingdom of Israel and Palestine. why i am king of israel. ie He didn't make it through the first part. Go watch Esoteric Agenda. And refute that shit. David Duke is perfect to denounce the "enlightened" because they decided to destroy everything with the 3rd nuclear WW. as Satanists they will come out from underground bases when life on the planet has been "purified"..I am the political Universal Unius Rei
   humanumgenus♰ CSPB CSSMLNDSMD VRSN SMVS MQLIVB ♰ UniusRei3--- by Unius Rei king of Israel ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♰PAX♛ Terror took possession all 666 322 IMF agenda. by Unius Rei king of Israel.

   [[3347251894]]a Giuliano Melani. He Did not make it through the first part. Go watch Esoteric Agenda. And refute that shit. kind friend an nation is into debt in two ways 1. if consumes more of That he produces (and this not you can say of the Italians are a of people lazy parasites). Or 2. if an nation is forced to buy rigged with prices with bad of one only and sole monopoly of the World ie Jewish lobbies of NWO IMF. oil raw materials etc. and even his own money that as everyone knows comes from the only one alone"International Monetary Fund" that is of only property of private Jews Banker called "Illuminati"
   humanumgenus♰ CSPB CSSMLNDSMD VRSN SMVS MQLIVB ♰ UniusRei3--- by Unius Rei king of Israel ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♰PAX♛ Terror took possession all 666 322 IMF agenda. by Unius Rei king of Israel.

   666 FED ECB 322 IMF - you have ruined the world and you will have to save! this time? you do not laugh like having laugh all'11_09. ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Drink your poisons made by yourself""You are all lost!" Luke19.27; Burn in Jesus's name! vota Magdi Allam. ComunitaEbraicaRoma--- they are an S.p.A. of Rochefeller Rothschild & Company Bush who dominate the world whereDante Alighieri (Holy prophet poet) saw this danger and spoke In the Divine Comedy(in his 1200) all the religions like all the ideologies have an absolute truth to offer but when this corporations or collective body social of head lice or flock of hyenas etc. (such as they have a great "love solidarity" in their group of peer) but when this collective body it becomes an Institution that is their truth were been in mode initial as an proposal but like becomes a project of imperialism
   humanumgenus♰ CSPB CSSMLNDSMD VRSN SMVS MQLIVB ♰ UniusRei3--- by Unius Rei king of Israel ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♰PAX♛ Terror took possession all 666 322 IMF agenda. by Unius Rei king of Israel.

   that is an truth. by impose through the destruction of the other that is to make dangerous to the enemy they "try create" ideologically all those reasons of to do an enemy That may justify or make it inevitable the destruction of the enemy after that the enemy is been make created/made ​​him dangerous indeed fortunately"synagogue of Satan" that not it is the Jews as a people but are the Illuminati and all their occult Institutions"trilateral" "bildenberg" ie our regime of the IMF or New World Order Freemasonry Satanism etc.. they are That have occupied all our institutionsGovernment in the name of that Constitution
   humanumgenus♰ CSPB CSSMLNDSMD VRSN SMVS MQLIVB ♰ UniusRei3--- by Unius Rei king of Israel ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♰PAX♛ Terror took possession all 666 322 IMF agenda. by Unius Rei king of Israel.

   "That it not provides for the sale of the our monetary sovereignty etc. why all these "family" of devil follow the cult of Lucifer and this is not provable only by Mazzini Cavour Garibaldi Albert Pike(Pope of Freemasonry and the founder of the KKK Ku Klux Klan [/watch?v=2cX4P7NZPqg] fortunately Synagogue of satan"(that has his agenda) has done passed at the Catholic Church every aspiration of Imperialism. but is clear this demon of the religion still lives in the his veins. and this is evident if we look at Islam that is been not able to adequately address the issue of secularism that this costs Hundreds of Christian martyrs every day hidden from the monopoly Hebrew (deviation) hidden by the media and institutional NWO-IMF ie freemansons satanists elightened.

   humanumgenus♰ CSPB CSSMLNDSMD VRSN SMVS MQLIVB ♰ UniusRei3--- by Unius Rei king of Israel ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♰PAX♛ Terror took possession all 666 322 IMF agenda. by Unius Rei king of Israel.

   because this is that must be said "if They had helped all the peoples and all religions then satanists would had to lose their power of domain ie universal control so they have worked for the destruction of all peoples and ofall the religions which is why Israel will be totally destroyed in this imminent 3° WW Nuclear why firstthey true goal agenda of the Illuminati is the genocide of all Jews faithful to YHWH. In fact the small group of enlightened is functional only in itself! -no. There's no more time to lose! rarely of the various collective bodies that are institutions ideologies religions views policies emerge rises an extraordinary man as "lorenzojhwh" That is the person that has alone DETECTION for to be alone and perfect in itself
   humanumgenus♰ CSPB CSSMLNDSMD VRSN SMVS MQLIVB ♰ UniusRei3--- by Unius Rei king of Israel ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♰PAX♛ Terror took possession all 666 322 IMF agenda. by Unius Rei king of Israel.

   to rise against everyone and everything and of not to have you need or of some institutional mediation or religion and since he has a direct relationship with God he is a man with only with God YHWH! here's why lorenzojhwh not has most in need of an tradition or of a foundation cultural or of an specific identity because God himself is the beginning and the end of the all-things that is my charisma of the totality of all system cultural and religious and politic of the world that is the justice and the truth to the absolute level. thy the man it's me That I am the King of Israel and Father of the whole human race that is Rei Unius the Mahdi of the people of Palestine I am the kingdom of God on the Earth! I am the smallest of the men!
   humanumgenus♰ CSPB CSSMLNDSMD VRSN SMVS MQLIVB ♰ UniusRei3--- by Unius Rei king of Israel ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♰PAX♛ Terror took possession all 666 322 IMF agenda. by Unius Rei king of Israel.

   ILLUMINATI? are all Luciferian! Yes they have planned every Holocaust from after the reign of King Solomon! have designed even the total destruction of Israel in this imminent 3 ° WW nuclear! with Atrocities endless because the people feel betrayed by the Jews they will do their killing new shoah. and that is that they want the enlightened that is to convince all Jews that is inevitable to be enemies of the all peoples ie racism of talmud! how all peoples are your enemies! that all peoples must necessarily be your enemies while it is inevitable that all Jews to be enemies of all the other peoples! but this is not true! are all lies! In fact it is hatred and Satanism the foundation of the power of this enlightenedie Masonic system of the bank seigniorage NWO-IMF.
   wingully
   wingully . ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. 200.000 human sacrifice on altar of satan every year are real?
   by Unius Rei king of Israel ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♰PAX♛ Terror took possession all 666 322 IMF agenda. by Unius Rei king of Israel.

   To stop cash flow or blood flow is a crime to the head heart of all will fall if they wank and bank the $$$ to block or trap forget them they will fall in there own pity of mistake the chine lands and hung kung japan
   wingully
   wingully . ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. 200.000 human sacrifice on altar of satan every year are real?
   by Unius Rei king of Israel ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♰PAX♛ Terror took possession all 666 322 IMF agenda. by Unius Rei king of Israel.

   rage of love of tears was never a crime
   humanumgenus♰ CSPB CSSMLNDSMD VRSN SMVS MQLIVB ♰ UniusRei3--- by Unius Rei king of Israel ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♰PAX♛ Terror took possession all 666 322 IMF agenda. by Unius Rei king of Israel.

   ♔* halleluija! Glory to God forever! No one can be the my friend on the "lorenzojhwh channel" that is the King of Israel and UNUIS REI ie the only hope for survival of human races before this imminent 3rd WW nuclear and against NWO-IMF and his occult powers of Satanism and Freemasonry and banking seigniorage that in this server of YouTube definitely were and are been defeated if he not says of to recognize my authority political and theological on all all mankind ♔* halleluija! Gloria a Dio per sempre!
   jstyles111
   jstyles111 . ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. 200.000 human sacrifice on altar of satan every year are real?
   by Unius Rei king of Israel ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♰PAX♛ Terror took possession all 666 322 IMF agenda. by Unius Rei king of Israel.

   hey wats up i got real deep music if you want to check it out.. let me know
   wingully
   wingully . ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. 200.000 human sacrifice on altar of satan every year are real?
   by Unius Rei king of Israel ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♰PAX♛ Terror took possession all 666 322 IMF agenda. by Unius Rei king of Israel.

   wish you all the best of peace and love of god saa laam awaa lay o'come ye faith full to peace and love
   humanumgenus♰ CSPB CSSMLNDSMD VRSN SMVS MQLIVB ♰ UniusRei3--- by Unius Rei king of Israel ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♰PAX♛ Terror took possession all 666 322 IMF agenda. by Unius Rei king of Israel.

   Comment on your video 8di15 History and Judaism bank seigniorage orbisonte said Fight all you have been on the breast Like all dazzled by the world political power and how easy it is to attack a different but it becomes hard to attack to cleanse oneself the accumulated mud in the thousands of years here I do not find the motto of the speck in the eye but I can see clearly without veils of optical illusions the eyes with lots of beams planted in deforested the already poor bald AMAZON I will not attack you I just want to give you a boost you are sleeping - ANSWER-UniusRei3 --- 666 FED ECB 322 IMF - you have ruined the world and you will have to save! this time? you do not laugh like having laugh all'11_09. ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Drink your poisons made by yourself""You are all lost!" Luke19.27; Burn in Jesus's name! vota Magdi Allam. orbisonte--UniusRei3 --- I dedicated my life at this to break banking seigniorage I act on behalf of the Church and in the name of all religions and in the name of all peoples since the Church is prevented to act! mansory have haker her
   humanumgenus♰ CSPB CSSMLNDSMD VRSN SMVS MQLIVB ♰ UniusRei3--- by Unius Rei king of Israel ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♰PAX♛ Terror took possession all 666 322 IMF agenda. by Unius Rei king of Israel.

   666 FED ECB 322 IMF - you have ruined the world and you will have to save! this time? you do not laugh like having laugh all'11_09. ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Drink your poisons made by yourself""You are all lost!" Luke19.27; Burn in Jesus's name! vota Magdi Allam. orbisonte -UniusRei3 --- which is the value of religion?which armies he has? is the policy which would have the power to do good or bad a religion! but unfortunately politics has no interest to have a good religion which then could expose his crimes and his abuse! well politics is not interested in arousing a consciousness of truth and justice because its goal is the predation against people and peoples that politics is imbued with satanism .. here's why Jewish Satanism is stronger always to win! but this is the era of metaphysics is the era of my kingdom! you can not be my friend! go begone satana! because the balance in the world have been rendered fragile by me!
   humanumgenus♰ CSPB CSSMLNDSMD VRSN SMVS MQLIVB ♰ UniusRei3--- by Unius Rei king of Israel ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♰PAX♛ Terror took possession all 666 322 IMF agenda. by Unius Rei king of Israel.

   666 FED ECB 322 IMF - you have ruined the world and you will have to save! this time? you do not laugh like having laugh all'11_09. ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Drink your poisons made by yourself""You are all lost!" Luke19.27; Burn in Jesus's name! vota Magdi Allam. orbisonte -UniusRei3 --- religions are what the Jews Satanists Illuminati or enlightened than that have were do bad and evil against all peoples they are the ones that led all at be the way down "bad" it was all kind human that is been all ruined! 666 FED ECB 322 IMF - you have ruined the world and you will have to save! this time? you do not laugh like having laugh all'11_09. ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Drink your poisons made by yourself""You are all lost!" Luke19.27; Burn in Jesus's name! vota Magdi Allam. orbisonte --UniusRei3 --- le religioni sono quello che gli ebrei satanisti enlightened o ILLUMINATI quello che loro hanno voluto che fossero sono loro che hanno portato tutto verso il basso così tutto il genere umano che è stato rovinato!
   humanumgenus♰ CSPB CSSMLNDSMD VRSN SMVS MQLIVB ♰ UniusRei3--- by Unius Rei king of Israel ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♰PAX♛ Terror took possession all 666 322 IMF agenda. by Unius Rei king of Israel.

   666 FED ECB 322 IMF - you have ruined the world and you will have to save! this time? you do not laugh like having laugh all'11_09. ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Drink your poisons made by yourself""You are all lost!" Luke19.27; Burn in Jesus's name! vota Magdi Allam. orbisonte --UniusRei3 --- la tua soluzione? è il satanismo ovviamente la cornucopia la nuova età dell'oro la nuova era... ma è il volto più mostruoso l'incubo peggiore! per una nuova Sodoma e Gomorra! una nuova Torre di Babele! ma noi sappiamo come finiscono sempre nel terrore dei sacrifici umani ecc.. questi tuoi movimenti anticristiani! ........................ no! mi dispiace io credo nell'umanesimo poiché se il mondo è cattivo? è perché è stato giudato dalla sinagoga ebraica di satana occultamente attraverso la massoneria e il signoraggio bancario! cioè i tuoi Illuminati sono loro che portano o spingono al peggio tutte le realtà umane per avere poi la motivazione o il diritto di poterle distruggere! poiché loro sono troppo in alto per cadere sotto il giudizio di qualcuno? ma loro possono ingannare te corrompere te o possono ingannare anche tutto il mondo ma tu e loro? voi non potete ingannare me poiché io sono Unius Rei il Re di Isreale!
   zooom28
   zooom28 . ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. 200.000 human sacrifice on altar of satan every year are real?
   by Unius Rei king of Israel ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♰PAX♛ Terror took possession all 666 322 IMF agenda. by Unius Rei king of Israel.

   very nice
   wingully
   wingully . ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. 200.000 human sacrifice on altar of satan every year are real?
   by Unius Rei king of Israel ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♰PAX♛ Terror took possession all 666 322 IMF agenda. by Unius Rei king of Israel.

   awaaz azaan awaa awaar saa laam awaa o'com saallah saa laamthe first three letter's in the QURAN MAJEED READ WELL MEANING ALIF LAAM MEAM. ALIF <<MEANING SACRIFICE FIDAH AND QURBAAN LAAM <<MEANING ONE ALONE MEAM <<< MEANING IS ARMEAN MANZURE EXCEPT LOVE
   wingully
   wingully . ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. 200.000 human sacrifice on altar of satan every year are real?
   by Unius Rei king of Israel ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♰PAX♛ Terror took possession all 666 322 IMF agenda. by Unius Rei king of Israel.

   kissthair in old language meaning when some one is thirsty for a kiss of water from the love
   wingully
   wingully . ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. 200.000 human sacrifice on altar of satan every year are real?
   by Unius Rei king of Israel ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♰PAX♛ Terror took possession all 666 322 IMF agenda. by Unius Rei king of Israel.

   the time of reflection of light in the tears of allah water was the place to see your face and mouth you washed your sin's could see your mouth to the ice snow high mountain's was a safe place in the cave's just think how you spell water over new born then spell in old language wind UniusRei3 ---UniusRei3 ---awaa the air that flows saa << air.
   wingully
   wingully . ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. 200.000 human sacrifice on altar of satan every year are real?
   by Unius Rei king of Israel ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♰PAX♛ Terror took possession all 666 322 IMF agenda. by Unius Rei king of Israel.

   the door was a mouth those days in a cave with out any windows cript's lke the door on the wall the jew rule some wall's the moslim are jew's of the past or pass over
   wingully
   wingully . ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. 200.000 human sacrifice on altar of satan every year are real?
   by Unius Rei king of Israel ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♰PAX♛ Terror took possession all 666 322 IMF agenda. by Unius Rei king of Israel.

   the true meaning of jesuse in old language is let it rain tear's of allah. je <<<life asuse tear's of rain or it can be read as give life
   wingully
   wingully . ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. 200.000 human sacrifice on altar of satan every year are real?
   by Unius Rei king of Israel ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♰PAX♛ Terror took possession all 666 322 IMF agenda. by Unius Rei king of Israel.

   the other meaning of imam mandi is where all the stock of world would come to a place called mandi love would give or exchange but other's wanted to became greedy and started collecting like mental would collect of no value the teacher of value love and compassion had learnt of the thief's in high place in the spining tower inside the walls of jew rule some wall's
   wingully
   wingully . ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. 200.000 human sacrifice on altar of satan every year are real?
   by Unius Rei king of Israel ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♰PAX♛ Terror took possession all 666 322 IMF agenda. by Unius Rei king of Israel.

   think again of all accounts that allah has from a point of vacuum spin

   wingully
   wingully . ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. 200.000 human sacrifice on altar of satan every year are real?
   by Unius Rei king of Israel ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♰PAX♛ Terror took possession all 666 322 IMF agenda. by Unius Rei king of Israel.

   love has greater flower or power from birth to death how much love you think allah has to give life to all the flame wants to kiss the air << saa
   wingully
   wingully . ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. 200.000 human sacrifice on altar of satan every year are real?
   by Unius Rei king of Israel ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♰PAX♛ Terror took possession all 666 322 IMF agenda. by Unius Rei king of Israel.

   do you know the meaning of imam mahdi or should eye say imam mandi the teacher of love
   wingully
   wingully . ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. 200.000 human sacrifice on altar of satan every year are real?
   by Unius Rei king of Israel ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♰PAX♛ Terror took possession all 666 322 IMF agenda. by Unius Rei king of Israel.

   fish out of water the moo << mouth open to breath water like you breath in light water air<<< saa to bring back from death you open the door of the moo << mouth to give saa <<< air or awaa << as the laam << alone traped. this is how you get awaa lay come saa laam asaas << compassion . asaas laam awaa lay come saa laam awaa lay come awaa lay come saa laam. as jesuse lay alone in the cave who gave a kiss of life like a empty balloon under the flower's. think about it in spirit in the air to breath love of water sprinkle like the rain of allah mighty father on to the new or you was born and blessed from water
   humanumgenus♰ CSPB CSSMLNDSMD VRSN SMVS MQLIVB ♰ UniusRei3--- by Unius Rei king of Israel ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♰PAX♛ Terror took possession all 666 322 IMF agenda. by Unius Rei king of Israel.

   666 FED ECB 322 IMF - you have ruined the world and you will have to save! this time? you do not laugh like having laugh all'11_09. ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Drink your poisons made by yourself""You are all lost!" Luke19.27; Burn in Jesus's name! vota Magdi Allam. mistafield --UniusRei3 --- probably?No! certainly you'll end up in hell like this! StopSpaMistafield (6 hours ago) Spam If you had a shred of dignity?because of all the bad impression that I did do doing to you?you'd run away! but you do not have the concept of dignity or how those money-lenders jews the Illuminati of banking seigniorage? you're too attached to your money to have feelings of dignity StopSpaMistafield (6 hours ago) Spam I do not seek the consent of the people or of the Governments every man? including me? we are all shit! I unius Rei are universal brotherhood ... for a political mandate that God has given me!
   humanumgenus♰ CSPB CSSMLNDSMD VRSN SMVS MQLIVB ♰ UniusRei3--- by Unius Rei king of Israel ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♰PAX♛ Terror took possession all 666 322 IMF agenda. by Unius Rei king of Israel.

   ImJesusChristMessiah (6 hours ago) Spam [Psalm 4] [3] How long O men you'll be hard-hearted? Why do you love vain things and look for the lie? [4] Know that the Lord does wonders for his faithfulThe Lord hears me when I call. [5] Tremble and sin not on your couch and think placatevi.[6] Offer right sacrifices and trust in the Lord. [7] Many people say "Who will make us see good?". Shine on us Lord the light of your face.[8] You have put more joy in my heart when abundant wine and wheat.[9] In peace I lie down and soon I fall asleep You alone Lord make me sleep safe.
   humanumgenus♰ CSPB CSSMLNDSMD VRSN SMVS MQLIVB ♰ UniusRei3--- by Unius Rei king of Israel ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♰PAX♛ Terror took possession all 666 322 IMF agenda. by Unius Rei king of Israel.

   666 FED ECB 322 IMF - you have ruined the world and you will have to save! this time? you do not laugh like having laugh all'11_09. ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Drink your poisons made by yourself""You are all lost!" Luke19.27; Burn in Jesus's name! vota Magdi Allam. Antythesys --UniusRei3 --- As can be clever the choice of Satan? do not stop yourself in the "antithesis".. now you do a good summary and return to Jesus! your life will be a little more difficult but you have success you will have a descend you will be full of love and happiness and especially you do not end up in hell! 666 FED ECB 322 IMF - you have ruined the world and you will have to save! this time? you do not laugh like having laugh all'11_09. ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Drink your poisons made by yourself""You are all lost!" Luke19.27; Burn in Jesus's name! vota Magdi Allam. Antythesys --UniusRei3 --- quanto può essere intelligente la scelta di satana? non fermare te stesso all'antitesi ora fai una buona sintesi e ritorna da Gesù!! la tua vita sarà un po più difficile ma avrai successo avrai una discendanza; sarai pieno di amore e di felicità e soprattutto tu non finirai all'inferno!
   humanumgenus♰ CSPB CSSMLNDSMD VRSN SMVS MQLIVB ♰ UniusRei3--- by Unius Rei king of Israel ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♰PAX♛ Terror took possession all 666 322 IMF agenda. by Unius Rei king of Israel.

   Shlomo Sand Challenging notions of a Jewish People Israeli Professor Shlomo Sand talks up the ideas of his new book The Invention of the Jewish People challenging the underlying logic of the State of Israel as a homeland for the Jewish People. He argues those who claim to be of the Jewish People cannot claim a blood connection with the original Jewish inhabitants of the Holy Land but converts along the way. His book was a best-seller in Israel for 19 weeks in 2009. --ANSWER-UniusRei3 ---BUT THIS IS RIDICULOUS! since the bond of a people is not genetic but cultural! even I am a Zionist Italian and Catholic but for me to be Zionist means do not do violence to anyone If no one wants to do violence to me! MA QUESTO È RIDICOLO! poiché il legame ad un popolo non è genetico ma culturale! anche io sono un sionista pur essendo italiano e cattolico ma per me essere sionista significa non fare violenza a nessuno se nessuno vuol fare violenza a me!
   humanumgenus♰ CSPB CSSMLNDSMD VRSN SMVS MQLIVB ♰ UniusRei3--- by Unius Rei king of Israel ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♰PAX♛ Terror took possession all 666 322 IMF agenda. by Unius Rei king of Israel.

   Re MENE♛TECHEL♛ PERES♰PAX♛ Terror took possession of the children of darkness. mkatz2395 said We are God's chosen people; Jesus was a Jew; and he is your God. Enough said fuck off--ANSWER--UniusRei3 --- that's why the Jews are the gods enlightened of the all "goyim"? is why it is right for us to be slaves of the banking seigniorage! 666 FED ECB 322 IMF - you have ruined the world and you will have to save! this time? you do not laugh like having laugh all'11_09. ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Drink your poisons made by yourself""You are all lost!" Luke19.27; Burn in Jesus's name! vota Magdi Allam. 374z3z8 ie MISTAFIELD --UniusRei3 ---YOU COULD NOT FIND ANOTHER SYSTEM MORE DECENT To live to earn a living RATHER THAT you to MAKE THIS DIRTY WORK FOR SATAN? 1. you have done today 20 pages of spam contiguous! 2. This attitude is offensive to our community!3. you and the instigators of this crime? you will be punished both!
   humanumgenus♰ CSPB CSSMLNDSMD VRSN SMVS MQLIVB ♰ UniusRei3--- by Unius Rei king of Israel ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♰PAX♛ Terror took possession all 666 322 IMF agenda. by Unius Rei king of Israel.

   Re Compté ♛ Techel ♛ PERES ♰ PAX Terreur ♛ pris possession les enfants des ténèbres. mkatz2395 dit Nous sommes le peuple élu de Dieu Jésus était un Juif et il est votre Dieu. Assez dit foutre - REPONSE -UniusRei3 --- c'est pourquoi les Juifs les dieux sont éclairés des «goyim» tout? C'est pourquoi il est juste pour nous d'être les esclaves le seigneuriage bancaire! 666 FED ECB 322 IMF - you have ruined the world and you will have to save! this time? you do not laugh like having laugh all'11_09. ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Drink your poisons made by yourself""You are all lost!" Luke19.27; Burn in Jesus's name! vota Magdi Allam. 374z3z8 savoir MISTAFIELD -UniusRei3 --- Vous ne pourriez pas trouver un autre système plus décent Pour vivre pour gagner sa vie plutôt que vous pour faire de ce sale travail pour Satan? 1. vous avez fait aujourd'hui 20 pages de spam contigus! 2. Cette attitude est offensant pour notre communauté! 3. vous et les instigateurs de ce crime? vous serez punis tous les deux!
   humanumgenus♰ CSPB CSSMLNDSMD VRSN SMVS MQLIVB ♰ UniusRei3--- by Unius Rei king of Israel ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♰PAX♛ Terror took possession all 666 322 IMF agenda. by Unius Rei king of Israel.

   Re MENE♛TECHEL♛ PERES♰PAX♛ Terror took possession of the children of darkness. mkatz2395 said We are G-d's chosen people Jesus was a Jew and he is your G-d. Enough said fuck off mrUniversalMetaphysc (27 minuti fa) Spam 666 FED ECB 322 IMF - you have ruined the world and you will have to save! this time? you do not laugh like having laugh all'11_09. ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Drink your poisons made by yourself""You are all lost!" Luke19.27; Burn in Jesus's name! vota Magdi Allam. 374z3z8 ie MISTAFIELD --UniusRei3 ---YOU COULD NOT FIND ANOTHER SYSTEM MORE DECENT To live to earn a living RATHER THAT you to MAKE THIS DIRTY WORK FOR SATAN? TU NON POTRESTI TROVARE UN ALTRO SISTEMA PIÙ DIGNITOSO PER VIVERE per guadagnarti da vivere PIUTTOSTO CHE FARE QUESTO SPORCO LAVORO PER SATANA?
   humanumgenus♰ CSPB CSSMLNDSMD VRSN SMVS MQLIVB ♰ UniusRei3--- by Unius Rei king of Israel ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. amen MANE THECEL PHARES in Jesu's name] ♰PAX♛ Terror took possession all 666 322 IMF agenda. by Unius Rei king of Israel.

   theSynagogueofSatan (1 ora fa) Spam 666 FED ECB 322 IMF - you have ruined the world and you will have to save! this time? you do not laugh like having laugh all'11_09. ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Drink your poisons made by yourself""You are all lost!" Luke19.27; Burn in Jesus's name! vota Magdi Allam. Mistafield -UniusRei3 ---miguelwwejeff2JuneMarieLidd­­y LUVYOUSTILL 374z3z8 5fxn7c InternetReprograming PlayNiceCatsAndDogs InternetReprograming RemoveNumberPatternstvseriesx­­24 ReportingForGodDutyecc 1. you have done today 20 pages of spam contiguous! 2. This attitude is offensive to our community!3. you and the instigators of this crime? you will be punished both! 666 FED ECB 322 IMF - you have ruined the world and you will have to save! this time? you do not laugh like having laugh all'11_09. ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Drink your poisons made by yourself""You are all lost!" Luke19.27; Burn in Jesus's name! vota Magdi Allam. mistafield -UniusRei3 --- 1. tu hai fatto anche oggi 20 pagine di spam! 2. questo è un atteggiamento offensivo verso la nostra community! 3. tu e i mandanti di questo delitto? voi sarete puniti entrambi!
   silverafists
   silverafists . ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB. Alleluia. 200.000 human sacrifice on altar of satan every year are real?
   10 [ CSPBCSSMLNDSM­DVRSNSMVS MQLIVB ]