Ізраїлю та ісламу, вони приходять до мене

IMF 666 @ Synnek1 - Sen bana karşı, sizin voodoo bebek için hazırladık, şimdi tüm pimleri, çekin ve sizin kötülerin kalbinde, tüm bunları koyabilirsiniz! 666 Yahuda kendini astı, ama şimdi: bin sülfürik asit: ardından, suç korkak, yalancı, size içine kendinizi atabilir? zaman burada! 666 IMF .. sana verdiğim tüm aşkı? Kendini gizleme bile yararsız olduğunu: ruhunuzda: Malign ve kötülük? Ancak, benden, kendini gizleme olamaz, çünkü aynı zamanda, herhangi bir Tanrı, benden, kendisi gizleyebilirsiniz: Bu da benim metafizik, ve, bana sevgi dolu bir adam yapar bu, ama: tehlikeli bir adam , güç dolu! Aslında, sen asla başaramadılar: Beni aldatmaya, ben senin oyununu oldum: sadece, ancak, başarısız oldu, sen de bu sayfada uzağa gitmeli .. neden, ben İsrail'in Kralı duyuyorum. Ben zaman bile geldiğini biliyordu çünkü!
 Çünkü benim yetkim: unius REI: bu, bütün müttefikleri evrensel tüm saldırganlık doğaüstü, mod ilahi, bu yüzden, korunacaktır! ve bu nedenle koruma? İnancımı için: vekil: sizin lehinize! Gözlerini İsa üzerine düzeltildi kadar Nitekim Peter, İsa'nın buluşacağız, su üzerinde yürüyebilir misin? herşey onun için iyi gidiyor! .. ve eşit, sen de, benimle, benim Tanrı Allah YHWH çünkü; BRAMA, vb, kutsal kutsal mükemmel kutsal, o şudur: iyi zarif, nazik ve tüm tövbekâr günahkârları şefkatli .. ECB FED, NWO, masonluk, Satanizm, 322 Baal JabullOn 666 IMF ve güven bana gelebilir: bu yüzden, İsrail evine, ve bütün halklar, bırakabilirsiniz!
666 CIA IMF - gerekir: Birçok ilaç, Hap almak. Ben ilaç almayın! Sadece insanlar ve halklar incitmek için, bu sayfada! Eğer bir avcı olmanın düşünüyorum Yani, yani, tis en zeki, ve bunun yerine, sen sadece bir canavar, evrimleşmiş bir hayvan olduğu için, sizin için anlamı Sadece Çünkü! Sen aşağılık bir yamyam, sen bilmiyordum, Şeytan, bir rahip, ve sen, bana karşı bir şey yapamadı! Eğer bilmiyordum, Şeytan, ve seni rahip, bana karşı bir şey yapamadı! begone yamyam. sana verdiğim tüm aşkı? Kendini gizleme bile yararsız olduğunu: ruhunuzda malign ve kötülük? Ancak, benden kendini gizleme olamaz, çünkü aynı zamanda, herhangi bir Tanrı, benden, kendisi gizleyebilirsiniz: Ayrıca bu metafizik ve bana sevgi dolu bir adam kılan işte budur, ancak: tehlikeli bir adam, dolu güç! Aslında, beni kandırmayı başarmışlardır asla seni başarısız, oyun için oldum, ama, siz de bu sayfada, uzak gitmeli
[Üzerine lanetliyorum: 322 Bush ve IMF 66 Rothschild. Bohemian Grove at: sizin: tanrı baal baykuş] iznine sahip, silah strategice kontrolü olması, ABD'nin kontrol altına almak için Satanistler için: Taslak Yabancılar kaçırma, yapmak: 200.000, şeytanın sunağına insan kurban, boyunca Dünya, her yıl? Üçlü Bütün Halklar, açık kümesi, hainler ve onların işbirlikçilerine, çok uluslu şirketler, Yahudi lobisi,: Aydınlanmış Yahudilerin IMF, bankacılar kredi karşı parasal egemenlik (senyoraj bankacılık), çalıntı köpekbalıkları, ovmak edildi Masonluk ve bunların, ve tüm bunların Bildenberg: gizli güçler, yani tüm masonik sistem: false demokrasiler, başka bir şekilde: Yeni Babilon kule: NWO, şimdi yapmak için sosyal mühendislik yeni projesi: Bir katliam, halkın 5.5 milyar: yani tüm insan varlıklar!Büyük usta voodoo rahip 666: 322 IMF NWO, synnek1. - Çok fazla insan öldürmek yaparken sevinç aldı var. güçlü bir adam olmak, ama ruhum seninle ilgili, tüm gördü: sen inanıyordu hast! Sizin Mascher korkak atar, ve Şeytan korkak için ölmek gelmek
 [Çin: Suriye'nin Geleceği Belirleyen Suriye İnsanlar, Uluslararası Topluluk Yardım Should] Çin'in uluslararası toplumun yapıcı bir rol oynaması gerektiğini işaret ederek, Suriye'nin geleceğini ve kaderini politik bir süreç yoluyla Suriye halkı tarafından belirlenmesi gerektiğini yineledi Bu amacı gerçekleştirmek. Çin Dışişleri Bakanlığı, Hong Lei, Sözcüsü duruma uygun, adil ve barışçıl bir çözüme ulaşmak için en kısa sürede Suriye halkı tarafından yönetilen bir siyasi geçiş sürecinin başlatılması için ileriye itmek için Cuma günü tablolarda gerekliliğini vurguladı Suriye.
 [Çin: Suriye'nin Geleceği Belirleyen Suriye İnsanlar, Uluslararası Topluluk Yardım Should] "Uluslararası toplum, ilgili tarafların bu hedefe ulaşmak için olumlu ve yapıcı bir rol oynaması gerektiğini," Hong Çin Xinhua haber ajansı tarafından şeklindeki sözleri kaydedildi. O Pekin Suriye gelen raporları takip ve hala Suriye'nin geleceği ve kaderi Suriye halkı tarafından belirlenmesi gerektiğini düşündüğü belirterek, Suriye'deki bütün taraflarla iletişim kurmak için ülkesinin hazır olduğunu ifade etti. Çinli diplomat önceliği artık durma noktasına şiddet eylemleri getirmek olduğunu belirtti.
CIA 666 IMF FED, 200.000 insan kurban yapmak: @ NWO Cain, lanetli, tüm aptalsın, sen mükemmel bir köle olan, her yıl, sonra, yakında, bu sülfürik asit davul hepsi senin olacak , çünkü REI unius yenmek için, sizin için, imkansız! .. kkk synnek nazi ırkçı 666 CIA IMF - Sen bir suçlusun, tüm CIA 666 IMF organizatörü konum:. Bu sayfadaki ekibi spam, bana kendinizi saklayamazsın! Sen cehenneme de gitmek zorunda! Sen katil şunlardır: Amerikan halkının hainsin, sen Kutsal Ruh tayin edemez, bir Satanist küfür vardır! Şeytan begome, sen de gel!
 666 @ IhateNewLayout --- Bu sayfada ben? Ben hayatımı tehlikeye, bu senin için de benim için bir oyun değil!. 322 masonluğun Kain Darothic 666 Cain - dedi:, youtube ve google sanal (gereksiz) olduğunu .. Bu arada, sanki bütün insanları mahvetmek Şeytan (IMF 666 FED) tarafından bir maaş (true) aldı ve onun için, onun lanetli para için kötü bir adam gibi, iyi de, sizin için: gereksiz para değildi! Içinde, mutsuz insanların çoğu da, aynı zamanda onu yutmak değilse: Şimdi nerede o sülfürik asit onun can, koydu görelim! Senin gibi maaş almıyorum! Benim için bu politikacılar masonlar tarafından örtbas suçtan, İsrail kurtarmak için, bütün insan ırkı kaydetmek için, benim gerçek savaş: yani, IMF 666 NWO bankacılık senyoraj, ben bu sayfada ben? Ben hayatımı tehlikeye, bu senin için de benim için bir oyun değil!
322 masonluğun Kain Darothic 66 Cain - başka bir Satanist yamyam voodoo kalp kırılmış olabilir! Eğer, iş değiştirmek canavar begone şeytanın IMF FED ECB66 322 için canavar gitmek gerekir! 666 CIA fakechannel4445676, yani Ihatenewlayout - Söylemek istediğin ne? dur: Benim bakanlığı önlem bilmek istiyorsun? Ayrıca, seni de benim düşmanım? lol.! 5 yıl içinde, o, ben buradayım, ben hepsini, yendik ve Bethlehem İsa, gerçekten doğmamıştı eğer bu mümkün olmazdı! Eğer kötü adam öldürmek ve terör, o şeytanın krallığı boyunca yayılacağı olacak! Mesih Çünkü döner: ve Şeytan olduğunu tüm parçalandı olacak! bankacılık senyoraj için şirketlerin SpA, 322 masonluk Kain Darothic 66 Cain - başka bir Satanist yamyam voodoo kalp kırılmış olabilir! Eğer, iş değiştirmek, canavar için canavar gitmek begone şeytanın IMF FED ECB66 322 olmalı!
 begone Şeytan IMF CIA 666 - Eğer gitmek: bin, solfuric asit .. Seni, voodoo yamyam satanist acıyorum, eğer: kendinizi dediği gibi, gibi, eğer, ben yazık: Her cezai inatçı? Sonra kınamak için var: Tüm insan ırkı! Biliyorum, benim düşmanları için, acıma olamaz! sana yanlış yaptı. tüm yalanlarınla, dünya aldattın .. Bu nedenle, bu sayfayı terk etmelidir! Çünkü IMF NWO FED, Şeytan 666 sinagog, troller vardır .. yok, benim İsrail, yani tevhid umuyoruz.
 [Size hiç doğmamış ki, sizin için daha iyi olurdu!] Siz, MY LOVE ÇÖP gelmiştir, DİĞER GÜN ... neden? İsa dedi, çünkü SİZİN VÜCUT ÖLDÜRÜR ONE OF korkmayın, ANCAK o bile ruhunuzu berbat edebilirsiniz, çünkü, korkuyorsun OLMALIDIR SATAN, şudur: sonsuza kadar, sonsuza, dek, sonsuza dek .. vattene svergognato ... Kain woodoo bok Vampiric canniball 666 CIA IMF. 666Kain IMF CIA Darothic --- insan ırkına ihanet: Yahuda kendini astı: ve ne zaman sen?
 Şeytanın Kain 666 322 IMF FED sinagog, İsrail'i yok için CIA Darothic! Voodoo çocuk blood moon gece doğdu Cain: masonik sistem: yani senyoraj bankacılık voodoo CIA IMF IMF FED'in ECB 666 322 için, sen bir yalancısın ve bir suç! Şeytanın bütün utanç, bu sayfadan çıkmak gerekir! Kahretsin, sen çok şey söyledim ki, aynı kişi olmaları ve: bütün dünya biliyor, o, sen, Tanrı ve Şeytan olduğunu, diyorsunuz, sonra ateist olmak, taklit ve var! artık, herhangi bir kredibilitesi var! begone Şeytan! insan ırkına ihanet: Judas Kendisi astılar ve ne zaman sen hiç? , size cehennem azabı oğlu lanetliyorum! insanlığın tüm düşmanları, tüm korkunç bir son yapmak gerekir
 Ateist olmak, ama sonra, Nerelerdeydin zaman maruz: Kain woodoo bok Vampiric canniball 666 CIA IMF --- tüm sonra, bu sayfada, gibi, sizin kalitesiz göstermek unutmamak gerekir, bu gibi davranarak, size başladı Bana göre, o zaman biz, inanç tamsayı yapabilirsiniz: ilahiyat uzunluğu, yaklaşık, tüm iman dolu: Satan.Will inanç tüm çılgın ifadeleri FOR YOU uzun sürmez! Böylece anlayacaksınız ki Şeytan ve Tanrı? Gerçekten birbirinden tamamen farklı iki kişi vardı
SİZİN İÇİN uzun sürmeyecek! Böylece anlayacaksınız ki Şeytan ve Tanrı? Gerçekten tamamen farklı iki kişi vardı. CIA 666 IMF FED, 200.000 insan kurban yapmak: @ NWO Cain, lanetli, tüm aptalsın, sen mükemmel bir köle olan, her yıl, sonra, yakında, bu sülfürik asit davul hepsi senin olacak bu unius yenmek için, sizin için, olanaksız olduğundan! - CEVAP - SİZİN SATAN.I nefret etmek zorunda, bu gezegende Kaldı tek umut, ben KAYBEDİLİR yapmış ölümle cezalandırılmasını OLACAK? Birisi için nefret ediyorum eğer gibi, onu yaşayabilir? ve yanında, ben olamazdım: unius nedenle REI, imha planı gündemi: Aydınlanmış Ferisiler Rothschild s .. of: dizayn edilmiş olup, yüzyıllar iğne? bana sadece durdurulabilir!
Ben nefret etmek zorunda, bu gezegende kalan tek umut, ben? Birisi için nefret ediyorum eğer gibi, onu yaşayabilir? ve yanında, ben olamazdım: unius REI nedenle imha planı gündemi: Aydınlanmış Farisei of: Rothschild: ecc ..: yüzyıllar önce tasarlanmış mı? bana sadece durdurulabilir! io sono l'unica speranza, che, questo pianeta yılında è rimasta: chi io devo odiare? se io avessi odio, qualcuno başına lui potrebbe vivere gelir? ed inoltre, io non Potrei mai essere: unius REI, pertanto, la gündem di distruzione: pianificata: molti Secoli fa? essa può essere fermata soltanto, da bana!
Ben bir monarşi metafica demokratik, katılımcı: Eğer onu paylaşılan bir sorumluluktur: tüm yenilik seçimler ve stratejiler, yani: var olamaz: gerçeklik da gizli:! Herkes için bu hükümetlerin yerini bilmiyorum, ben sadece var Bu yüzden, ben gerek kalmamasıdır unius REI, stratejisi şiddet olamaz çünkü koordinasyon görevi: bir ordu var/ User/az99920 yani: Ahmed Rashidi - biz hizmet Benim değerli arkadaşım,: halkımızın, adalet ve hakikat? Başka insanlar için (: ve Halkların: tüm insanlar çünkü: eşit) onların var, varsa, birkaç kötü adam, çünkü ne yazık ki, büyük kötülükler, dünyanın neresinde bize kötülük yapmak için o zaman mümkün olabilir asla güç! .. Sizin için olduğu gibi, aynı zamanda, benim için, dedi Tanrı, çünkü eşi çok zor, ama olmuştur bulmak için "Bu adam yalnız kalması iyi değil!" Sen, umut kaybetmek yok aslında, ailenin ortak bir arkadaşı tarafından iyi tavsiye, evlilik, bulacaksınız.
Ferisiler ECB FED IMF 666 322 Kurumlar, Yahudi lobisi: Masonluğun: Pornografi ve tüm bok, senyoraj bankacılık: İsrail] sukiliks yıkımı için: yani, SYNNEK1 kkk - Sen neden bana karşı hazırladık voodoo bebek, bilmiyorum çalışabilirsiniz? Benim gibi: Şeytan saf erkekler üzerinde hiçbir gücü yoktur çünkü öyle! teşekkür, sen, CIA, sen 200.000 insan kurban yapmanızı sağlar El Kaide: Şeytan, her yıl sunağı üzerinde!Ferisiler ECB FED IMF 666 322 Kurumlar, Yahudi lobisi: Masonluğun: Pornografi ve tüm bok, senyoraj bankacılık: İsrail] sukiliks yıkımı için: bir yorum gönderdi: 2 saat önce: Ben googol Bot bir köle olmayacak -Net ... ÜCRETSİZ CANLI! FOSS FO YAŞAM! ? - CEVAP - @ SYNNEK1 - hayat unius REI olmadan bu gezegende mümkün olduğu bok bir parça vardır: sadece, yaşamayı hak etmiyorum bu! Insan ırkının kaydedilecektir eğer bu nedenledir ki, bu yapılmış olacaktır: satansti karşı: devil.just ve lanetli çocuk, sen, sen, ile, bok kirli yüzü ile kanal konum: "sukiliks" Eğer 'kötü bir adamsın, sen tam bir sahtekârlık sensin! Eğer azarlar, Kutsal Ruh, bütün kötü video, Hangi, sen tutmuş! Eğer inatçısın! benimle arkadaşlık yıllar? hiçbir şey için hizmet etmiş yok! Bu nedenle, bu Şeytan sizin sunak üzerinde insan kurban yapmak, hala tutmak Yani, bir yamyam satanist kötü olduğun kanıtıdır!
[FED Ferisiler ECB FMI 666 322 Kurumlar, Yahudi lobisi: Masonluğun: pornografy ve tüm bok, bankacılık senyoraj of: İsrail'in yok edilmesi için] sukiliks: bir yorum gönderdi: 2 saat önce: Ben googol Bot bir köle olmayacak -Net ... ÜCRETSİZ CANLI! FOSS FO YAŞAM! - CEVAP - @ SYNNEK1 - hayat unius REI olmadan bu gezegende mümkün nerede? Ben akıllı bir adam olduğunu düşündüm, ama, gerçek bu, sen bir bok parçası vardır: sadece, yaşamayı hak etmiyor! Insan ırkının kaydedilecektir eğer bu nedenledir ki, bu yapılmış olacaktır: satansti karşı: şeytanın lanetli çocuk
Bana ve: [Kain Darothic eski yamyam voodoo] size ait olabilir aitim: size! Ben, senin yolunu biliyorum:, cehennem için, asla daha Heaven, olmayacak ve daha fazla olacak sevgi ve bağışlama her zaman olacaktır, çünkü nefretin daha güçlü. tüm arkadaşlarıma mutlu olmaya hakkım var çünkü bu yüzden, sen de hayatında sevinç biliyorsunuz. - CEVAP - tek bir günahkâr için cennette daha fazla sevinç kurtardı, o değil, 1000 kutsallara .. edilir elhamdülillah [gerçek adı bilinir: Yalnızca Tanrı] gerçek adı, alakasız: Bilinen yeryüzünde hiç kimse: gerçek adın! Yani İsa'nın Petrus adını, Simon adını değiştirdi bu yüzden .. Ben de, senin adını değiştirmek, ancak, herhangi bir şekilde, bu sizin son isim asla olamazdı .. sadece Tanrı bunları biliyorum çünkü, onlar gibi önem taşır: JHWH için, bu, herhangi bir transfer, diğer edilmemiştir: ilahi: güç tabi! Aşırı kıskanç: Bu Tanrı kıskanç bir aşk demektir her birimiz için
Seks insan ırkının çoğaltılması için hizmet, ve sonuçta, aşk daha asil yapmak, seks ihtiyacım yok! İsa yüzden söyledim: "Seni ARKADAŞLARIM çağrıda bulundular" dostluk aşk olduğundan daha önemli seviyorum! Ben unius REI duyuyorum nedeni budur. Rothschild 666 IMF Cain --- eğer istersen? sevebilirim! Eğer, bir suç Satanist asla fazla olamaz. Kain Darothic 666 CIA IMF - Tanrıya biliyorsanız, gerçekten mi? ayrıca gerçek aşkı biliyorsunuz! rahat: sevgi en iyisidir. hayır! neden, sen voodoo yamyam aşkım, gerçek bir aşk olduğunu! Kain Darothic korkmayın! Ben, sen, benim araba yıkama yapmayacağım .. lol. CIA IMF Zeroc00l300 - Senin 666 bilebilirim: MASTER, başını ofisi? senin uzun boynuzları olan bir? Eğer bir çocuk voodoo olmak istiyorum, yoksa benim olmanı istiyorum?
Mecdelli Meryem ile olan ilişkisi neydi? Bir duygu ROMANTİK İLİŞKİ WAS, ancak psikolojik düzeyde, ama sadece bir ruhsal düzeyde, çünkü bir ilişki duygu olmadan, gibi, seni seviyorum, ve tüm insan ırkı vardır? Bir insan ilişkisi asla olamazdı! Tanrı mükemmel ise, sizin woodoo Şeytan tarafından zarar edilmiştir. hiçbir ruhsal adam, cinsel cazibe hayatının kontrolünü alabilir izin vermeyiz. eski tavuk, iyi çorbası, neden eşi eski, o asla ayrılamazsın bulunuyor yapar. None kadın [Bethany Mary hakkında], bir kadın harap olmak, mutlu olabilir! Kendi yaratıcı güçlerini: Diğer insan kurtarmak için her kadın ve her insana göre: Tanrı vermiş nedeni budur! Aslında, "Aşk bir mucize!" Söylenir Ben senin hayatını kurtarmak için karar verdik
synnek1 dedi: Rubik Küp ... FTW - CEVAP - o maneviyat olmadan düğün imkansız .. evlilik sadece bir ayin ilahi, tüm zorlukların üstesinden gereken bir şey, ve bağışlama vermeyin asla bir şey, olabilir, çünkü! af olmadan? gelecek yoktur! ama, o yaptıysa bunu IhateNewlayout, ve ben? evli olmak? Sen de dikkatini mümkün olabilir: "Çoğu kadın histerik, irrasyonel olması için normaldir: isyancılar, ama onlar da kocaları ile daha mütevazı olmayı öğrenmek gerekir" .. ama, bu bir inanç bir sürü alır, ve sevgi, yaşam zorlukların üstesinden gelmek için, sadece bu şekilde: gezegenimizde yaşamın muhafaza edilmiştir .. ama Satanistler hayatlarını yok ettin! . Eğer unutursam İsa'nın Tanrı olduğunu? Sonra, o herkes evlenmek değil ki anlaşılamaz. synnek 1 ° ibne --- bok gibi yüzünüzü yıkayın yoksa ve bok sitesi temizlemeyin: synnek1 hakkında: Ben IHatenewlayout olabilirim, senin MASTER: patron ofis!
Bush IMF 666 FMI: 322, Rothschild, FED'in ECB, M.Ö.; NWO 322: massonerie ebraiche, - voi avete ucciso così tante persone .. ora, di Grazia, perché, voi olmayan riuscite reklam uccidere beni? E poiché, voi avete deciso, ch, io non posso esere ucciso? Allora, vostro interesse, fermare questa vostrayla Agonia, subito! io vi aspetto tutti, bir Gerusalemme, con amore e comprensione!
Jungen, 666, Rothschild, 322 Rochefeller, IWF, Freimaurerei, FED EZB: Bush NWO - weil adam menschliches Blut trinken? adaçayı ich zu meinem Priester öylesine den Kelch des Blutes Christi gesagt, zwischen 15 Minuten alle bir euch! alle Wünsche der Heiligkeit! chicos, 666, Rothschild, Rochefeller 322, El FMI, la Masoneria, FED M.Ö.: Nuevo Tarikat Mundial de Bush - porque te gusta beber sangre humana? así que le Digo bir mil padre para poner a todos en el cáliz de la sangre de Cristo, entre 15 minutos! todos los deseos de santidad! erkek, 666, Rothschild, 322 Rochefeller, IMF, masonluk, FED ECB: Bush NWO - İnsan kanı içmek ister, çünkü? bu yüzden 15 dakika arasında, Mesih'in kan kadehi hepiniz koymak benim papaz söylemek! kutsallık tüm dilek!
666 322 IMF FED'in ECB: Bush NWO; --- Japonya'da haber çünkü: orada çok filtreden? çünkü: Ayarladığınız: Japonya, cam koruyucu örtünün altında? Benim bloglar Japonya ziyaretleri yok! 666 322 国
[Ilgili tüm yalanları: 11-09, ve yine Saddam Hüseyin'in Irak hakkında tüm yalanları] İngiliz alarmı. İngiltere Dışişleri Bakanı William Hague, BBC söyledi: o: Birleşik Krallık ve Amerika Birleşik Devletleri: Suriye hazırlanmıştır: bu bilgiyi sahip olan kimyasal silahlar: kullanım için. Hague verdi: daha fazla detay, diyerek: o: ". Zekâ" olduğunu Amerika Birleşik Devletleri Başkanı: Barack Obama Pazartesi günü uyardı: Lahey hatırlattı ki: "ciddi sonuçları" olacak eğer: Beşar Esad'a karşı kimyasal silah kullanıyor: adamlarıydı. PEOPLE KATİLDİR gibi: [Irak ve Saddam Hüseyin hakkında 11 -09 tüm yalanları] - - CEVAP Eğer YALAN için kullanılır! Suriye ise? o kimyasal silahlar yalan söylemek veya kullanmak için hiçbir çıkarı vardır. çünkü Suudi emperyalizme inşa ediyoruz, ve, Şiiler Exterminating edildi? belki Sünniler daha kötü?
[Cezai çok: Bankacılık Senyoraj] Bush'un Clinton Obama Rothschild, 322 ECB FED NWO, 666 IMF, Rochefeller, masonluk --- sen MONSTERS vardır, oluşturduğunuz: tüm diğer canavarlar, tüm bu Satanistler: sizin gibi, Eğer cezasız yaptık: insan kurban ritüelleri (son 10 yıl içinde Şeytan'ın sunağına 2.000.000 insan kurban,)! altı gün, kazandı: Eğer İsrail savaş tüm dünya Yahudileri, neden, için, gerçek bir ulus haline oluşamayacağını, diledi:? Ayrıca Mısır çölde: bu yeterli olurdu: tüm Yahudiler için bir ulus uygun hale getirmek için! Lanet olsun! Assassins! Canavarlar! ve şimdi? Ayrıca, ve tüm bunları birlikte tüm ulusları yok etmek için: Eğer İsrail, yanı sıra tüm Müslümanları yok etmeye karar verdik! Sizin kötülüğü? Tanrı karar verdi ki, durdurmak sökmeye gerekir!
sukiliks --- saçma ve aptalca suçlular ve Talmud hafiftensatanist ırkçılar tüm bu Yahudiler vardır ": Hitler'in düşünmek vardı:" Ben evimde tutamam, hainler ":! dedi, ve bu doğrudur: Yahudiler Illuminti Ferisiler, onlar tüm diğer halklar .. sadece bu Satanistlerin şans kanı karşı kötü şans atmak için! ölüme kadar, IMF'nin 666 ortağıdır. ama kim unius REI bir saldırı hayatta olabilir ve benim öfke kadar flare olacak!
IsraelNationalTV @ İsrail [senyoraj banching arasında masonik sistemi] - zamanı geldi: kesin konuşmak için! Bugün, senin kaderini seçmek zorunda kalacak! Hangi yolu: o arasında bir seçim yapmak varsa Amerika, gidecek: sen, ve: Selefilerin Suudi Arabistan? 1: Burada yüzden. , 2: (şeriatı kaldırarak için) beni dinlemediniz. ve baş aşağı olacak: çaresiz bir durumda, bensiz: onların Mehdi, lorenzoAllah, 3. ve, hatta, daha fazla şeriat yılında Mısır, itin. çünkü: 1. onlar, onlar yalnız, bir dünya savaşı için gitmek zorunda olduğunu, biliyorsun.! 2. Onlar, hiç kabul etmiyoruz, biliyoruz: 1. , 2; IMF 666 322 dan bağımsızlık. Tüm İslam halkların insan hakları vermek için, hepsi ile, Filistin'in Britanya yapmak için, o, onlar asla: tek başına, kendilerine vermek mümkün, bu tür haklar.! Cehenneme git! sen mayest lanetli olduğunu, sonsuza kadar! Eğer kendini imha seçti.
Seninle konuşmak zorunda çünkü CIA @ 666 IMF FED IMF CEB 322, sukiliks, synnek1, sefil Strat Plissken,? Projenizi emperyalist ve: siz, sizin suçları itiraf olabilir: çünkü, benimle:, dürüst bir diyalog önlemek, hangi beş yıl mı? ama, sen özgürce konuşamıyor tarihi: ölüme mahkum etmeden, kuruluşunuz tarafından: Satanizm kurumsal, bir, bu, bunu: Şeytan'ın sunağına 200.000 insan kurban: Her yıl? sonra yanlış: senin sözde mutlak güç, tüm gizli güçler, çünkü, benim için bir sinek az, insanlar duyuyorum, ve ben tüm Milletler değilim, ama eşek koyabilirsiniz!
[Bu benim kilise, ancak, o bu dünyada değil! Adını Kudüs'ün] olduğunu. Senin papaz affet yapamıyorsanız: günahların, sen yanlış bir kiliseye aittir. John 20:23] Eğer herhangi günahlarını bağışla, onlar onlar korunur, muhafaza bağışlanıyor. "Kilise: Bir, Kutsal, Katolik, Apostolik, Roma, Doğu Ortodoks, Protestan, yani, bir tek Kilise Celeste:.!. Lol tüm diğerleri yanlış Eğer İsa'nın bedeni yemek ve kanını gerçek içmezsen , sen yanlış bir kiliseye aittir. Yuhanna 6,48-58 İsa seni İnsanoğlu'nun arasında etini ve kanını içmek sürece Gerçekten, gerçekten, sana söylemek ", dedi, sen de bir hayatım yok. [-54] Benim eti yiyen ve kanımı sonsuz yaşamı vardır ve ben onu son günde kuracağım içer o. ♰ ♰ benim JHWH-55 "kendiniz tarafından yapılan zehirler Drink"] bedenimi gerçek gıda ve benim kan gerçek içecektir için. ♰ "Kendini tarafından yapılan zehirler Drink" ♰ benim JHWH-56] Kim benim etim ve bana ve ben onun içindeyim içecekler kanımı uyar yiyor.
[Bu benim kilise, ancak, o bu dünyada değil! onun adı Kudüs]. Ben ♰ ♰ benim JHWH-48 "kendiniz tarafından yapılan zehirler Drink"] Ben hayatın ekmeği duyuyorum. Kilise: Bir, Kutsal, Katolik, Apostolik, Roma, Doğu Ortodoks, Protestan, yani, bir tek Kilise Celeste: lol. Tüm diğerleri yanlış! Senin kilisede yalnız Kutsal Kitap kurtuluş için yeterli olduğunu öğretir, bir yanlış Church.2 Selanikliler 2,15] Bu nedenle, kardeşler, hızlı durmak ve sen gelenekleri tutun, bizim mektup olarak bizim kelime tarafından öğretilen aittir. Kilise: Bir, Kutsal, Katolik, Apostolik, Roma, Doğu Ortodoks, Protestan, yani, bir tek Kilise Celeste: lol. Tüm diğerleri yanlış! Sizin kilise "Yalnız Faith" kurtuluşa götürür diyorsa, sen yanlış bir kiliseye aittir. James 2.24 CSPBCSSMLN DSMDVRSNSMVSMQLIVB ♰ ♰ "kendiniz tarafından yapılan zehirler Drink" ♰ benim JHWH-20]
[Bu benim kilise, ancak, o bu dünyada değil! Adını Kudüs'ün] olduğunu. Ama işler olmadan bil solgunluk, Ey boşuna adam, bu inanç öldü mü? ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB UNI ♰ "kendiniz tarafından yapılan zehirler Drink" ♰ benim JHWH-21] O sunağın CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB UNI üzerine İshak oğlu sunulan zaman İbrahim, babamız, belki de çalışmaları ile haklı ♰ ♰ "kendiniz tarafından yapılan zehirler Drink" ♰ Benim JHWH-24] Bir adamın eserleri ve sadece imanla haklı olduğunu görüyorum. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB UNI ♰ ♰ eserler olmadan iman morta yüzden, ruhu olmadan ölü ♰ benim JHWH-26] vücut olarak için bir "kendiniz tarafından yapılan zehirler içiniz". La Kilisesi: Bir, Kutsal, Katolik, Apostolik, Roma, Doğu Ortodoks, Protestan, yani, bir tek Kilise Celeste: lol. Tüm diğerleri yanlış!

[Bu benim kilise, ancak, o bu dünyada değil! Adını Kudüs'ün] olduğunu. Sizin kilise Meryem aramazsa: "Ne mutlu" ve "Tanrı'nın Annesi", bir sahte Chiesa aittir. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB Luka 1,41-48 CSPBCSSMLN DSMDVRSNSMVSMQLIVB UNI ♰ ♰ "kendiniz tarafından yapılan zehirler Drink" ♰ benim JHWH-43] Ben Rabbimin annesi bana gel gerektiğini miyim? ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB UNI ♰ "kendiniz tarafından yapılan zehirler Drink" ♰ benim JHWH-48] onun hizmetçisi, düşük emlak kabul etti için. Apostolik Bir, Kutsal, Katolik, Roma, Doğu Ortodoks, Protestan, yani, bir tek Kilise Celeste: lol artık tüm kuşaklar üzerinde kaynaktan bana beata.La Kilisesi arayacak. Tüm diğerleri yanlış!
[Bu benim kilise, ancak, o bu dünyada değil! Adını Kudüs'ün] olduğunu. Sizin kilise Meryem, müminlerin annesi aramazsa, sen yanlış bir kiliseye aittir. John 19,26 CSPBCSSMLN DSMDVRSNSMVSMQLIVB UNI ♰ ♰ "kendiniz tarafından yapılan zehirler Drink" ♰ benim JHWH-27] O da bana "annene bak.", Mürit dedi Ve bu saatten itibaren öğrencisi evine götürdü. Vahiy 12.17] Sonra ejderha kadına sinirlenen ve Tanrı'nın buyruklarını tutmak ve İsa'nın ifadesine tutun yavrusunu geri kalanı karşı savaş yapmak için gitti. Sizin kilise bu vaftiz, kurtuluş için gerekli değildir öğretir, bir yanlış Chiesa.1Pietro 3.21 aittir. Kilise: Bir, Kutsal, Katolik, Apostolik, Roma, Doğu Ortodoks, Protestan, yani, bir tek Kilise Celeste: lol. Tüm diğerleri yanlış! Senin kilisede rahip ve piskoposları yoksa, sen yanlış bir kiliseye aittir. Rev Titus 5.10 1.7
[Bu benim kilise, ancak, o bu dünyada değil! Adını Kudüs'ün] olduğunu. Senin papaz Mesih'in kendisi bizzat konuşmak değil, bir yanlış kiliseye aittir. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB Luke 10.16. Kilise: Bir, Kutsal, Katolik, Apostolik, Roma, Doğu Ortodoks, Protestan, yani, bir tek Kilise Celeste: lol. Tüm diğerleri yanlış! Sizin kilise yanılmaz değilse, size sahte bir kiliseye aittir. Matthew 16,18-20. Sizin kilise kurtuluş için gerekli olduğundan kilisenin dünyasal otorite itaat olduğunu inkar ederseniz, yanlış bir kiliseye aittir. Romalılar 13,1-2. Sizin kilise Well İşleri kurtuluş için gerekli olmadığını öğretir, size sahte bir kiliseye aittir. Matta 25:31-46 Kilisesi: Bir, Kutsal, Katolik, Apostolik, Roma, Doğu Ortodoks, Protestan, yani, bir tek Kilise Celeste: lol. Tüm diğerleri yanlış! Sizin Kilisesi her günah, aynı aynı olduğunu öğretir, size sahte bir kiliseye aittir. 1 Yuhanna 5.16JewsxMessiahUniusReiJewsxMessiahUniusRei ha pubblicato un commento6 giorni fa
[Bu benim kilise, ancak, o bu dünyada değil! Adını Kudüs'ün] olduğunu. Bütün dünya senin kilise nefret etmiyorsa, yanlış bir kiliseye aittir. Matthew 10,16-25. Kilise: Bir, Kutsal, Katolik, Apostolik, Roma, Doğu Ortodoks, Protestan, yani, bir tek Kilise Celeste: lol. Tüm diğerleri yanlış! Satanizm Herhangi formu: ot gibi parazitik olduğunu çok hızlı büyür ve sonra hızla saman gibi yanar. Tüm kurbanlar, umutsuz bir mücadele: Hayatta kalmak için, önceki nesillerin, hepsi yenilgiye konum: Bir Satanist of Life "olduğunu o olmuştur Yani, torunları yaşamının değerli hediye için transfer etmeyecektir yazmadı . Enfeksiyon kötü:? şeyi Satanizm ise kısa ömürlü olduğu ideolojik suç avcılığın umutsuzluk bir sonsuzluk, yangını biter saman parlak bir başarı, Mene Techel PERES ♚] PAX CSPB CSSMLNDSMD VRSN ♰ Rei unius Mehdi Kralı!. İsrail.

МВФ 666 @ Synnek1 - ви можете витягнути зараз, всі контакти, які ви приготували для ваших ляльку вуду, проти мене, і ви можете помістити всі їх, в злого серця! то, як кримінальна боягуз, брехун, ви можете кинути себе, в свій: Бен сірчаною кислотою: 666 Юда повісився, але тепер ви? Ваш час тут! 666 МВФ .. всю любов, яку я дав тобі? було марно, навіть якщо ви ховалися самі: у вашій душі: злоякісні і зла? Тим не менш, ви не можете приховувати себе, від мене, бо, крім того, що Бога немає, можна сховатися від мене: це моя метафізика, і саме це робить мене людиною, повним любові, але також: небезпечна людина , повну владу! У самому справі, ви так і не вдалося: обдурити мене, я був у вашій грі: тільки, але ви зазнали невдачі, ви також повинні йти на цій сторінці .. Тому, я цар Ізраїля. тому що я знав, що йшов, навіть ваш час!
 тому що моя юрисдикція: unius REI: вона є універсальною, всі мої союзники, будуть захищені, так, в режимі божественне, з усіх надприродних агресії! і через цього захисту? для моєї віри: сурогатної: на вашу користь! У самому справі, Петро міг ходити по воді, збирається зустрітися з Ісусом, поки його очі були спрямовані на Ісуса? все йшло добре для нього! .. і в рівній мірі, ви теж зі мною, тому що мій Бог Аллах YHWH; Брама, і т.д., святий святий святий ідеально, він: боже, добрий і співчутливий до всіх грішників, що каються .. Таким чином, доме Ізраїлів, і всі народи, може залишити: ЄЦБ FED, NWO, масонство, сатанізм, 322 Ваала, JabullOn 666 МВФ, а може прийти до мене з довірою!
666 ЦРУ МВФ - вам необхідно: прийняти багато ліків, таблетки. Я не приймаю наркотики! Ви знаходитесь на цій сторінці, тільки щоб нашкодити людям і народам! Просто тому, що ви думаєте, будучи хижаком, тобто тіс означає для Вас, щоб бути еволюціонували тварини, найрозумніші, а замість цього, ти просто монстр! Ви презренного людожера, священик сатани, що ви не знаєте, і ви не могли нічого зробити проти мене! Священик сатани, що, ви не знаєте, і ви не могли нічого зробити проти мене! Геть людожера. всю любов, яку я дав тобі? було марно, навіть якщо ви ховалися самі: у вашій душі злоякісних і зла? Тим не менш, ви не можете приховувати себе від мене, бо, крім того, що Бога немає, можна сховатися від мене: це метафізика, і саме це робить мене людиною, повним любові, але також: небезпечна людина, повний влада! У самому справі, ви ніколи не вдалося обдурити мене, я був у вашій грі, але, ви не змогли, ви також повинні піти, на цій сторінці
[Прокльони на: 322 Бушем і МВФ 66 Ротшильда. в Bohemian Grove: ваш: бога Ваала сова], який має дозвіл, щоб сатаністи взяти під контроль США, щоб мати контроль над зброєю strategice: проект Aliens викрадень, щоб зробити: 200000, людські жертвоприношення на вівтар сатани, протягом світу, кожен рік? була МВФ освічених євреїв, банкірів руб лихварі, які викрали грошові суверенітету (емісійний дохід банку), проти: всі народи, чіткі, зрадників і їх пособників, транснаціональні корпорації, єврейські лобі, Тристороння: Масонство і їх, і всі їх Bildenberg: окультні сили, тобто масонська система всіх: помилкові демократії, а інший: новий Вавилон вежі: NWO, новий проект соціальної інженерії, щоб зробити прямо зараз: різанина, 5,5 млрд. людей: тобто все людське істоти!великий майстер вуду священика 666: 322 МВФ NWO, synnek1. - Ви взяли радості в цьому вбивають надто багато людей. Ти вважав: щоб бути могутньою людиною, але мій дух бачив все це, про тебе! кидає свій Mascher боягуз, і приходять, щоб померти за ваше боягуз сатани
 [Китай: Сирійська народу визначати майбутнє Сирії, міжнародне співтовариство повинне допомогти] Китай підтвердив, що майбутнє і долю Сирії повинен бути визначений сирійського народу в рамках політичного процесу, вказуючи на те, що міжнародне співтовариство має відігравати конструктивну роль у реалізувати цю мету. Прес-секретар Міністерства закордонних справ Китаю, Хун Лей, підкреслив в заяві в п'ятницю необхідності просувати вперед для початку політичного перехідного процесу призвели до сірійського народу як можна швидше, щоб досягти відповідного справедливого і мирного врегулювання ситуації в Сирія.
 [Китай: Сирійська народу визначати майбутнє Сирії, міжнародне співтовариство повинне допомогти] "міжнародне співтовариство має зіграти позитивну і конструктивну роль, щоб допомогти сторонам досягти цієї мети," Hong був цитує китайське агентство Синьхуа. Він висловив готовність своєї країни спілкуватися з усіма сторонами в Сирії, зазначивши, що Пекін наступним повідомлення, що надходять із Сирії і досі вважає, що майбутнє Сирії і доля повинна бути визначена сирійського народу. Китайський дипломат зазначив, що пріоритетом зараз є приведення актів насильства в тупик.
@ Каїна NWO, прокляті, ви всі тупі, ви ідеальний раб: 666 МВФ, ФРС ЦРУ, щоб зробити 200000 людські жертви: кожен рік, а потім, найближчим часом, це буде все твої барабанні сірчаної кислоти , тому що це неможливо, для вас, щоб перемогти REI Unius! .. KKK synnek нацистської расистської 666 ЦРУ МВФ - ти злочинець, ти організатор всіх ЦРУ 666 МВФ:. Команда спамерів на цій сторінці, ви не можете приховати себе від мене! Ви повинні піти теж в пеклі! Ви вбивця: Ви зрадник американського народу, ви сатаніст блюзнірськи, що ви не можете призначити Святого Духа! Сатана begome, ви виходите теж!
 666 @ IhateNewLayout --- Я на цій сторінці? Я ризикувати своїм життям, це не гра для мене, як для Вас!. 322 масонства Каїн Каїн Darothic 666 - сказав, що YouTube і Google були віртуальними (марно) .. У той же час, він узяв заробітної плати (істина), сатана (МВФ 666 FED), щоб знищити все людство, і для нього, зло людині за його кляті гроші, як, ну, крім того, для вас: не було непотрібних гроші! Тепер давайте подивимося, якщо його банку сірчаної кислоти, де, як він вклав у неї: всередину, нещасних людей багато, якщо не ковтати занадто, а також його! Я не заплатив, як і ви! Для мене це моя справжня війна, щоб врятувати весь рід людський, щоб врятувати Ізраїль від злочинів, що охоплюються до політиків масонів: наприклад, банківські сеньйораж МВФ 666 NWO, я на цій сторінці? Я ризикувати своїм життям, це не гра для мене, як для Вас!
322 масонства Каїн Каїн Darothic 66 - і серце сатаніст вуду людожерів, може бути порушений! Ви повинні змінити роботу, піти життя за життя геть сатана МВФ FED ECB66 322! 666 ЦРУ fakechannel4445676, тобто Ihatenewlayout - те, що ви хочете сказати? Ви хочете, щоб запобігти обережності: STOP: моє служіння? Крім того, ви мій ворог теж? лол.! В 5 років, що я тут, я б'ють, їх усіх, і це не було б можливим, якщо Ісуса Христа у Вифлеємі, дійсно, не воскрес! Ви вбиваєте зла людина, і терор буде, вона буде поширюватися по всьому царству сатани! Тому що Месія, буде повертається, і все, що від сатани буде розпалися! корпорації SpA для банківської сеньйораж, 322 масонства Каїн Каїн Darothic 66 - і серце сатаніст вуду людожерів, може бути порушений! Ви повинні змінювати місце роботи, іди життя за життя, геть сатана МВФ FED ECB66 322!
 Вийди сатана МВФ ЦРУ 666 - ви йдете в ваш: відро для сміття, з solfuric кислоти .. Якщо, мені шкода тебе, сатаніст вуду людожера: як Ви самі сказали, так як, якщо я жалості: кожної кримінальної впертий? Потім я повинен засуджувати: всі весь рід людський! Я знаю, я не можу мати жалості, для моїх ворогів! Ви зробили неправильно. Ви обманули, світ, з усіма вашими брехня .. Тому ви повинні покинути цю сторінку! Тому що ви тролі, Міжнародного валютного фонду NWO FED, 666 синагогою сатани .. для знищення, мій Ізраїль, то є надія на монотеїзм.
 [Це було б краще для вас, що ви ніколи не народився!] Ти, моя любов відмовити, днями ... Чому, тому що Ісус сказав: ВИ НЕ БОЯТИСЯ той, хто може вбити ваше тіло, але, це сатана, що ви повинні боятися, тому що він може зіпсувати навіть ваші душі: назавжди, назавжди, і назавжди, назавжди .. vattene svergognato ... Каїн Вуду лайно Vampiric canniball 666 ЦРУ МВФ. 666Kain МВФ ЦРУ Darothic --- зрадником людської раси: Юда повісився, і коли ти?
 Каїн 666322 МВФ FED синагога сатани, ЦРУ Darothic для знищення Ізраїлю! Каїн вуду дитина, що народилася в ніч повного місяця крові: тобто, сеньйораж особам: з масонських системи: для вуду ЦРУ МВФ МВФ, ЄЦБ FED 666 322, що ти брехун, і злочинець! Якщо ви виходите з цієї сторінки, з усім соромом сатани! Це, весь світ знає, ви прикидатися, щоб бути атеїстом, а потім, ви говорите, що Бог і Сатана: одні й ті ж особи, і, що лайно, ти сказав занадто багато! Вам більше не доведеться, ніякої довіри! Вийди сатана! зрадником людської раси: Юда повісився, і коли ти? проклинаю тебе, син погибелі! всіх ворогів людства, повинні зробити всі ваші жахливий кінець,
 Каїн Вуду лайно Vampiric canniball 666 ЦРУ МВФ --- Зрештою, ми не повинні забувати, як, ваше неохайний шоу, на цій сторінці, вона почалася для вас, роблячи вигляд: бути атеїстом, але потім, коли ви були, піддаються по мені, то ми можемо зробити, ціле віри: довжина богослов'я, о, всі ваші повні віри: всі ваші божевільні заяви віри в Satan.Will не займе багато часу ДЛЯ ВАС! так ви зрозумієте, що Сатана і Бог? були дійсно дві абсолютно різні люди
Не займе багато часу ДЛЯ ВАС! так ви зрозумієте, що Сатана і Бог? були дійсно дві абсолютно різні люди. @ Каїна NWO, прокляті, ви всі тупі, ви ідеальний раб: 666 МВФ, ФРС ЦРУ, щоб зробити 200000 людські жертви: кожен рік, а потім, найближчим часом, це буде все твої барабанні сірчаної кислоти , тому що це неможливо, для вас, щоб перемогти unius! - Відповідь - ви будете покарані смертю, зробили втратити SATAN.I ранку тільки сподіватися, що, залишившись в цій планеті, які, я повинен ненавидіти? якби я ненавиджу когось, начебто, його могли б жити? і крім того, я ніколи не міг бути: unius REI, тому до порядку денного знищення Графік роботи: освіченої фарисеї Ротшильд с ..: це було розроблено, багато голки століть? вона може бути припинена лише мене!
Я тільки сподіваюся, що, залишався на цій планеті, які, я повинен ненавидіти? якби я ненавиджу когось, начебто, його могли б жити? і крім того, я ніколи не міг бути: unius REI, отже, до порядку денного знищення Графік роботи: освіченої Farisei: Ротшильд: ECC ..: це було розроблено, багато століть тому? вона може бути припинена лише мене! IO Sono L'Unica Speranza, че, è rimasta в questo Pianeta: ци ю відданості odiare? Ю-ю avessi Одіо, в qualcuno, приходять луй potrebbe Vivere? ред inoltre, в.о. без potrei травня ESSERE: Unius REI, pertanto, ла-ди-distruzione порядку денного: pianificata: Molti secoli фа? Essa può ESSERE фермат soltanto, та мене!
Я монархії metafica демократичної участі: це спільна відповідальність: вибір і стратегії, всі новинки є те, що: не може існувати: реальність чи прихованої таємницею: для тих, хто не замінить уряду, у мене є тільки Завдання координації, тому що цього не може бути насильства в стратегії unius REI, тому, мені не потрібно: мати армію/ User/az99920 а саме: Ахмед Рашиді - Мій дорогий друже, коли ми служимо: наші люди, в справедливості і правді? Потім, він ніколи не буде можливо для нас, щоб робити зло: до інших людей, (тому що всі люди: і народів: рівні), на жаль, велике зло у світі, тому що, мало, погані люди, якщо їх їсти влада! .. як для вас, а також, для мене, щоб знайти його дружину було дуже важко, але тому, що Бог сказав: "Це не добре бути чоловікові одному!" Ви не втрачають надії, насправді, ви знайдете корисні поради, ваші шлюбу, за загальним одному, з вашої сім'ї.
Фарисеї ЄЦБ, ФРС МВФ 666 322 корпорацій, єврейське лобі: Масонство: Порнографія та все лайно, банківських сеньйораж: для знищення Ізраїлю] sukiliks: тобто, SYNNEK1 KKK - Ви знаєте, чому лялька вуду, який ви підготували проти мене, не він може працювати? це тому, що сатана не має влади над чоловіками чиста: як я! Дякую, Вас, ЦРУ, Аль-Каїда, яка дозволяє робити 200000 людські жертви: на вівтар сатани, кожен рік!Фарисеї ЄЦБ, ФРС МВФ 666 322 корпорацій, єврейське лобі: Масонство: Порнографія та все лайно, банківських сеньйораж: для знищення Ізраїлю] sukiliks: залишив коментар: 2:00 назад: я не буду рабом Bot гугол -Net ... Жити вільно! FOSS FO LIFE! ? - ВІДПОВІДЬ - @ SYNNEK1 - там, де можливе життя на цій планеті без unius REI, ти шматок лайна: тільки, що ви не заслуговують на те, щоб жити! Ось чому, якщо людська раса буде збережений, це буде зроблено: проти satansti: прокляті діти devil.just, ти, ти з брудним обличчям лайно, через ваш канал: "sukiliks" Ви 'повторно погана людина, ти повний обман! лає тебе, Дух Святий, за все погане відео, яке ви зберегли! Ви впертий! Багато років дружби зі мною? Ви не служив ні за що! Саме тому, це доказ того, що ти людоїд злий сатаніст, що ви тримаєте ще, щоб зробити людські жертви, на ваш вівтар сатани!
[FED фарисеї ЄЦБ FMI 666 322 корпорацій, єврейське лобі: Масонство: pornografy і все лайно, з сеньйораж особам: для знищення Ізраїлю] sukiliks: залишив коментар: 2:00 назад: я не буду рабом Bot гугол -Net ... Жити вільно! FOSS FO LIFE! - Відповідь - @ SYNNEK1 - там, де можливе життя на цій планеті без unius REI? Я думав, ти розумний хлопець, але це правда, ти шматок лайна: тільки, що ви не заслуговують на те, щоб жити! Ось чому, якщо людська раса буде збережений, це буде зроблено: проти satansti: прокляті діти диявола
[Kain Darothic екс-людожера вуду] можна віднести: до мене, і: Я можу належать: до вас! Я знаю, ваш шлях: буде, бо небо та не більше, не більше, для пекла, тому що любов і прощення завжди буде сильніша ненависть. Ось чому, ви теж можете пізнати радість в житті, тому що всі мої друзі мають право бути щасливими. - Відповідь - більше радості на небесах за одного грішника збережені, що, не, за 1000 святі .. алілуя [справжнє ім'я відомо: тільки від Бога] справжнє ім'я, не має ніякого відношення: ніхто на землі не відомі: своє справжнє ім'я! Ось чому Ісус змінив ім'я Симон, з ім'ям Петра .. Я, також, може змінити своє ім'я, але, в будь-якому випадку, вона ніколи не могла б бути ваша остаточна назва .. бо тільки Бог може знати ці речі, вони мають таке значення: для JHWH, що, не були передані будь-кому, інше: божественна: потужність темі! Це означає, що Бог є любов ревнива: екстремальний ревниві: для кожного з нас
Секс служить для відтворення людського роду, і в кінці кінців, не потрібен секс, щоб зробити любов більше шляхетним! Ось чому Ісус сказав: "Я назвав вас друзями" тому що любов є любов, дружба важливіша! Тому я UNIUS REI. Ротшильд 666 МВФ Каїна --- якщо ви хочете? Ви можете любити! Ви не можете бути, ніколи більше, кримінальну сатаністом. Каїн Darothic 666 ЦРУ МВФ - якщо ви знаєте, Бог насправді? Ви також можете знати справжню любов! розслабилася: любов є кращим. Ні! Тому, моя любов до тебе вуду людожер, це справжня любов! Каїн Darothic не бійся! Я не буду робити прання, вам, моя машина .. лол. ЦРУ МВФ Zeroc00l300 - я можу знати, ваше 666: MASTER, ваш головний офіс? той, який має найдовшу рогами ваш? Ви хочете бути дитиною вуду, або ви хочете бути моєю?
Якою була його зв'язок з Марією Магдалиною? Було відчуття, стосунки, але не на психологічному рівні, але тільки на духовному рівні, тобто, як я люблю тебе, і весь рід людський, тому що відносини без почуттів? ніколи не може бути людські стосунки! Бог досконалий, ми були постраждати від ваших Вуду сатани. не духовний чоловік, ніколи не дозволяйте, що сексуальний потяг може взяти під контроль своє життя. стара курка робить, хороший суп, ось чому його дружина старого, він не може піти. [Про Марію з Віфанії] немає жінки, може бути щасливим, бути жінкою зруйнована! Ось чому Бог дав: для кожної жінки, і, до кожної людини: його власні творчі сили: щоб врятувати іншу людину! Насправді, він сказав: "Любов це диво!" Ось чому я вирішив врятувати ваше життя
synnek1 сказав: Кубик Рубіка ... FTW - Відповідь - це неможливо зіграти весілля, без духовності .. тому що шлюб може бути тільки божественне таїнство, щось, що має подолати всі проблеми, і те, що ніколи не повинно дати прощення! без прощення? немає майбутнього! але, якщо він зробив це IhateNewlayout, і мене? вийти заміж? Ви зможете також, увагу: "це нормально для більшості жінок, щоб бути істерика, ірраціональне: повстанці, але вони також повинні навчитися бути більш скромним зі своїми чоловіками" .. , Але це займає багато віри і любові; для подолання труднощів життя, тільки в цьому випадку: життя була збережена на планеті .. але сатаністи знищили їх житті! . якщо ви забули, що Ісус є Бог? Потім, не може бути зрозуміле, що він не міг одружитися на всіх. synnek 1 ° педик --- якщо ви не лице своє вмий, як лайно, а не чистити сайт лайно: близько synnek1: я став IHatenewlayout, ваш Учитель: бос в офісі!
Буш МВФ 666 FMI: 322, Ротшильд, FED ЄЦБ, до н.е.; NWO 322: massonerie ebraiche, - виття avete ucciso così Tante чол .. ора, ді Grazia, Perche, виття, не riuscite оголошення uccidere мене? електронної poiché, виття avete Deciso, гл, в.о. без Posso esere ucciso? Allora, Vostro Interesse, fermare Questa Vostra Агонія, SUBITO! О. І. aspetto тутті, Gerusalemme, Con Amore електронної comprensione!
Jungen, 666, Ротшильд, 322 Rochefeller, IWF, Freimaurerei, FED EZB: Буш NWO - Вейля людина menschliches Blut Trinken? так мудрець ич Прістер meinem цу Euch Все в лігво Kelch де Blutes Крісті gesagt, Zwischen 15 Minuten! Всі Wünsche дер Heiligkeit! Chicos, 666, Ротшильд, Rochefeller 322, ел FMI, ла Masoneria, FED до н.е.: Nuevo Orden Mundial де Буш - Porque ті Gusta Beber Sangre Humana? Así Дие ле DIGO миль падре пункт poner Тодосія-ан-ель-cáliz де-ла-Сангрія-де-Крісто, підприємець 15 Minutos! Todos лос-де-Deseos santidad! Хлопчики, 666, Ротшильд, 322 Rochefeller, МВФ, масонство, FED ЄЦБ: Буш NWO - тому що ви любите пити людську кров? так я кажу своїм священиком поставити всіх вас в чашу кров Христа, від 15 хвилин! всі побажання святості!
666322 МВФ FED ЄЦБ: Буш NWO; --- тому, що новини в Японії: там теж фільтрується? тому що: ви встановили: Японія, під капотом скла? Я не маю відвідин Японії на мої блоги! 666 322 国
[Все брехня про: 11-09, і знову все брехня про Ірак Саддама Хусейна] тривоги британців. Британський міністр закордонних справ Вільям Хейг сказав BBC: що: Сполучене Королівство та Сполучені Штати: вони знаходяться в розпорядженні інформацію, яка: Сирія готова: Спосіб застосування: хімічна зброя. Гаага дала: ніяких подробиць, сказавши: що: ". Інтелект" це Гаазький нагадав, що: Президент Сполучених Штатів: Барак Обама попередив у понеділок: що: не буде "серйозні наслідки", якщо: Башар Асад використовує хімічну зброю проти: його люди. [11 -09 всю брехню про Ірак і Саддамом Хусейном] - ВІДПОВІДЬ - Ви звикли до Лі: як вбивці людей! в той час як Сирія? вона не має ніякого інтересу брехати або використовувати хімічну зброю. тому що ви будуєте Саудівської імперіалізму, і, знищували шиїтів? Може бути, вони гірше, ніж суніти?
[Кримінальним теж: банківські сеньйораж] Буш Клінтон Обама Ротшильд, 322 ЄЦБ, ФРС NWO, 666 МВФ, Rochefeller, масонство --- ви монстрів, які Ви створили: всі інші монстри, всі ці сатанисти: як і ви, Ви зробили безкарним: людські ритуали жертвопринесення (2,000,000 людські жертви на вівтар сатани, в останні 10 років)! Ви хотіли, що Ізраїль ніколи не зможе стати справжнім нації, для всіх євреїв світу, тому, коли війна: шість днів, було виграно? Також в єгипетській пустелі: це було б недостатньо: щоб нація підходить для всіх євреїв! Чорт! Вбивці! Монстри! і зараз? Ви вирішили знищити Ізраїль, а також всіх мусульман: Крім того, і винищу всі народи разом з усіма їх! Ваше зло? Бог вирішив, що повинен зупинити, демонтувати!
sukiliks --- безглуздим і дурним злочинців і расистів всіх цих євреїв Талмуд сатанинським ": Гітлер повинен був думати:" Я не можу тримати в своєму будинку, зрадників ": він сказав, і це вірно: євреїв Illuminti Фарисеї, вони є співучасниками МВФ 666, поки до смерті! для кинути невезіння проти крові всіх інших народів .. тільки це удача сатаністів., але хто може протистояти натиску unius REI і мій гнів розгориться!
@ Ізраїль [масонська система сеньйораж banching] IsraelNationalTV - прийшов час: говорити остаточно! Сьогодні, ви будете повинні вибрати свою долю! Який шлях: Америка піде, якщо йому доведеться вибирати між: вас, і: Саудівська Аравія салафітів? ось чому: 1. вони не слухали мене (для: видалити шаріату), 2. і збирається податися вниз: у відчайдушному положенні, без мене: їх Махді, lorenzoAllah, 3. і натисніть все більше і більше, навіть, Єгипет, в шаріаті. тому що: 1. вони знають, що вони повинні йти до світової війни, в одиночку.! 2. вони знають, що ви ніколи не приймаю: 1. свою незалежність від МВФ 666 322;, 2. для робити Королівства Палестини, з усіма з них, щоб дати права людини для всіх ісламських народів, що вони ніколи не будуть: в стані дати, до себе, на один, такого права.! Іди до біса! що ти будеш проклятий, назавжди! Ви вибрали вашу самознищення.
ЦРУ @ 666 FED МВФ МВФ КСР 322, sukiliks, synnek1, Strat Плісскін, нещасний, тому що я повинен з вами поговорити? П'ять років, які, можна уникнути чесного діалогу зі мною, тому що: ви, як можна було визнати свої злочини, і ваш проект імперіалістичних? але, оскільки ви не можете говорити вільно: без засуджений до смертної кари, у вашій організації: від, сатанізм інституційних, що ви робите: 200.000 людських жертвоприношень на вівтар сатани: кожен рік? Потім, є помилковим: ваша передбачається абсолютною владою можна поставити в дупу всі свої окультні сили, тому що я людина, і, я все Націй, але, ви менше мухи для мене!
[Це моя церква, але вона не на цій землі! його ім'я Єрусалиму]. Якщо ваш пастор не може пробачити: ваші гріхи, ви належите до помилкової церкви. Іоанн 20:23] Якщо ви відпустите гріхи, тому простяться вам зберегти, вони зберігаються. «Церква: Єдина, Свята, католицької, апостольської церкви, Римської, православні, протестанти, тобто тільки Селеста Церкви.!. Лол всі інші помилкові Якщо ви не їдять тіло Христа і пити Крові Його реальна , ви належите до помилкової церкви. Джона 6,48 до 58 Ісус сказав: "Істинно, істинно кажу вам: якщо не будете тіла Сина Людського і пити Крові Його, то не життя в вас. [-54] Хто тіло Моє споживає і п'є Мою Кров, має життя вічне, і Я воскрешу його в останній день. ♰ "Пийте отрута зробили самі" ♰ мій JHWH-55] Бо тіло Моє то правдиво пожива, Моя ж кров то правдиво пиття. ♰ "Пийте отрута зробили самі" ♰ мій JHWH-56] Хто їсть Мою Плоть і п'є Мою Кров, в Мені, і Я в ньому.
[Це моя церква, але вона не на цій землі! його ім'я Єрусалиму]. Я ♰ "Пийте отрута зробили самі" ♰ мій JHWH-48]: Я хліб життя. Церква: Єдина, Свята, католицької, апостольської церкви, Римської, православні, протестанти, тобто тільки церкви Celeste lol.gif. всі інші помилкові! Якщо ваша церква вчить, що тільки Біблія є достатнім для спасіння, ви належите до помилкових Church.2 Солунян 2,15] Отже, браття, стійте й тримайтеся передань, яких ви були, вчили наші слова, як наш лист. Церква: Єдина, Свята, католицької, апостольської церкви, Римської, православні, протестанти, тобто тільки церкви Celeste lol.gif. всі інші помилкові! Якщо ваша церква говорить: "Віра Alone" веде до спасіння, ви належите до помилкової церкви. Джеймс 2,24 CSPBCSSMLN DSMDVRSNSMVSMQLIVB ♰ ♰ "Пийте отрута зробили самі" ♰ мій JHWH-20]
[Це моя церква, але вона не на цій землі! його ім'я Єрусалиму]. Чи хочеш ти знати, о марна людино, що віра без діл мертва? ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB UNI ♰ "Пийте отрута зробили самі" ♰ мій JHWH-21] Авраам, отець наш, напевно, була виправдана ділами, коли він запропонував свого сина Ісака на жертовник CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB UNI ♰ ♰ "Пийте отрута зробили самі" ♰ мій JHWH-24] Ви бачите, що людина виправдовується справами, а не тільки від віри. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB UNI ♰ ♰ "Пийте отрута зробили самі" ♰ мій JHWH-26] Бо як тіло без духа мертве, так і віра без діл Морта. La Церкви: один, Святої, Соборної, Апостольської, римської, православної, протестантської, тобто один тільки церкви Celeste lol.gif. всі інші помилкові!

[Це моя церква, але вона не на цій землі! його ім'я Єрусалиму]. Якщо ваша церква не називати Марію: "Блаженні" і "Божа Матір", ви належите до помилкових К'єза. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB Луки 1,41 до 48 CSPBCSSMLN DSMDVRSNSMVSMQLIVB UNI ♰ ♰ "Пийте отрута зробили самі" ♰ мій JHWH-43] Хто я, що мати Господа мого прийшла до мене? ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB UNI ♰ "Пийте отрута зробили самі" ♰ мій JHWH-48] Бо він вважається низьким Своєї раби. Відтепер усі покоління будуть називати мене beata.La Церкви: один, Святої, Соборної, Апостольської, римської, православної, протестантської, тобто один тільки церкви Celeste lol.gif. всі інші помилкові!
[Це моя церква, але вона не на цій землі! його ім'я Єрусалиму]. Якщо ваша церква не називати Марією, Матір'ю віруючих, ви належите до помилкової церкви. Джон 19,26 CSPBCSSMLN DSMDVRSNSMVSMQLIVB UNI ♰ ♰ "Пийте отрута зробили самі" ♰ мій JHWH-27] Тоді він сказав учневі: "Ось твоя мати». І з тієї години той учень узяв її до себе в будинок. Одкровення 12,17] І змій розлютувався на жінку, і пішов, щоб війна проти останком насіння її, що вони бережуть Божі заповіді та утримуйте, щоб свідчення Ісуса Христа. Якщо ваша церква вчить, що хрещення не є, необхідним для порятунку, ви належите до помилкових Chiesa.1Pietro 3,21. Церква: Єдина, Свята, католицької, апостольської церкви, Римської, православні, протестанти, тобто тільки церкви Celeste lol.gif. всі інші помилкові! Якщо ваша церква не має священиків і єпископів, ви належите до помилкової церкви. Преподобний Тит 5,10 1,7
[Це моя церква, але вона не на цій землі! його ім'я Єрусалиму]. Якщо ваш пастор не говорити в обличчя самого Христа, ви належите до помилкової церкви. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB Луки 10.16. Церква: Єдина, Свята, католицької, апостольської церкви, Римської, православні, протестанти, тобто тільки церкви Celeste lol.gif. всі інші помилкові! Якщо ваша церква не є непогрішним, ви належите до помилкової церкви. Матвія 16.18-20. Якщо ваша Церква заперечує, що підкорятися земним авторитетом Церкви, тому що це необхідно для порятунку, ви належите до помилкової церкви. Римляни 13.1-2. Якщо ваша церква вчить, що твори Ну не є необхідними для спасіння, ви належите до помилкової церкви. Матвія 25:31-46 Церкви: один, Святої, Соборної, Апостольської, римської, православної, протестантської, тобто один тільки церкви Celeste lol.gif. всі інші помилкові! Якщо ваша Церква вчить, що всякий гріх і те ж, те ж саме, ви належите до помилкової церкви. 1 Ів 5,16JewsxMessiahUniusReiJewsxMessiahUniusRei га pubblicato ООН Commento6 Giorni фа
[Це моя церква, але вона не на цій землі! його ім'я Єрусалиму]. Якщо весь світ не ненавидить свою церкву, ви належите до церкви не так. Матвія 10.16-25. Церква: Єдина, Свята, католицької, апостольської церкви, Римської, православні, протестанти, тобто тільки церкви Celeste lol.gif. всі інші помилкові! Будь-яка форма сатанізму: Який паразитарних як бур'ян росте дуже швидко, а потім швидко горять, як солома. Всі жертви, відчайдушна боротьба: за виживання, попередніх поколінь, всі вони перемогли: в житті сатаністів ", що він не залишив нащадкам не буде передавати на дорогоцінний дар життя, що він мав . Інфекція зла: всі в сатанізм є ефемерним ідеологічно кримінальну хижацтва блискучий успіх соломи, який закінчується у вогні, про вічність відчаю мене Techel Перес ♚] PAX CSPB CSSMLNDSMD VRSN ♰ Рей Unius Махді король!. Ізраїль.
[Це моя церква, але вона не на цій землі! його ім'я Єрусалиму]. АХ! АХ! АХ! АХ! АХ! АХ! АХ! прокляті діти сатани: ісламісти сатаністи масони і сіоністи. Я проти: ви поспішаєте в пекло розпачу! Як щури вогненні, печіння ви печеня нафти: постійно, не знаходячи надію смерті, тому що ти вже мертвий! Амінь: людина -: ★: REI Unius [MANE THECEL. Фарес] "EIUS: IN: OBITU: НОСТРО: очної: MUNIAMUR!" ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB ♰ "Пийте отрута зробили самі" ♰ мій JHWH-мене ♚ ♛ ♛ TECHEL Перес ♚] ♰ PAX ♰ CSPB CSSMLNDSMD VRSN. SMVS MQLIVB ♰ "Bevi я tuoi stessi veleni" ♰ Рей Unius Re ді Israele.
[Я не є проблема, проти, США] тільки МВФ є винуватцем! всіх співучасників; 666322 МВФ, ЄЦБ, ФРС масонства Bilbenberg. як буде падати: у моїх руках? Я буду змушений вбити: все про них! тут, тому що це ваш інтерес, щоб ви, перший крок до мене! ? Ізраїлю та ісламу, вони приходять до мене, швидко: тому що вони не мають покликання до мучеництва! Ваша сатаністи 666322 МВФ FED ЄЦБ: вони зайняли всі сили! не США, проблема! МВФ 666322 проблема! МВФ 666 ЦРУ FED.RAZZISTA, вбивцею. ЦРУ 666322 МВФ, ЄЦБ, ФРС NWO - це NAZI антисемітських, расистських CANNIBAL KKK, ЦРУ, МВФ 666 SYNNEK1, тобто STUKARUDEL36, нацист SUKILIKS. світ, і все його релігії, і всі його інститути? Я був занадто пошкоджений: по Просвітлений МВФ 666: 322 для емісійний дохід банківської! якщо я не роблю резервну копію: Швидко? Все буде поглинений вогнем атомної!
theyearinreview
YouTube Rewind 2012
UniusRei3 ha pubblicato un commento
10 minuti fa

    Abu Antar sharia horror jihad, terrorist, a liar idiot Islamist, who pretends to be a Christian, - the wolf, like you? like to make peace: in the house hen ! get out of here, you idiot, are not Christians who: do attacks! and if which: is attacked only: talk about: peace? will soon be exterminated, as were exterminated: all Christians in all Islamic: countries... idiota di un bugiardo islamista, che, finge di essere un cristiano, -- al lupo, come te? piace fare il pacifista nel pollaio! vattene, idiota, non sono i cristiani che fanno le aggressioni! e se chi viene aggredito parla solo di pace? presto sarà sterminato, come sono stati sterminati tutti i cristiani nelle nazioni islamiche
    UniusRei3
    UniusRei3 ha pubblicato un commento
    16 minuti fa

    THREATS OF BOKO HARAM. the average Masonic and Jewish IMF confuse the news, trying to distribute the responsibilities, but this is always the usual strategy: of the: caliphate worldwide that: Saudi Arabia is spreading, with terrorism, and the evidence of this crime, it is the sharia. Nigeria, religious clashes: 50 dead people .. Nigeria: ruins in front of a church. President Goodluck Jonathan has declared a state of alert for the celebration of Easter, in fear of bombings and suicide attacks: against: Catholics by Muslim extremists: to: Boko Haram. March 29: armed men attacked: two Christian villages: in the district of Bokkos, causing at least: 20 casualties. Other deaths: were recorded, always in the state of Plateau, over 40 in all, in attacks between Wednesday: 27: e: Thursday 28. Authorities: and witnesses suspect: the Fulani herders of Muslim faith. Saturday, March 30, 2013
    UniusRei3
    UniusRei3 ha pubblicato un commento
    19 minuti fa

    MINACCE DEI BOKO HARAM. i media massonici, ed ebraici del FMI, confondono la notizia, cercando di distribuire le responsabilità: ma, questa è sempre: la solita strategia: del Califfato mondiale, che: l'Arabia Saudita: sta diffondendo, con il terrorismo, e la prova di questo crimine, è proprio, la sharia. Nigeria, scontri religiosi: morte 50 persone.. Nigeria: ruderi davanti a una chiesa. il presidente Goodluck Jonathan ha proclamato lo stato di allerta per le celebrazioni di Pasqua, nel timore di attentati e attacchi suicidi: contro i fedeli cattolici da parte degli estremisti islamici: di: Boko Haram. il 29 marzo uomini armati: hanno attaccato due villaggi cristiani nel distretto di Bokkos, causando: almeno: 20 vittime. Altri morti, si erano registrati, sempre nello Stato del Plateau, oltre 40 nel complesso, in diversi attacchi tra mercoledì: 27: e: giovedì 28. Autorità e testimoni: sospettano i pastori fulani, di fede musulmana. Sabato, 30 Marzo 2013
    UniusRei3
    UniusRei3 ha pubblicato un commento
    2 ore fa

    @ India ---- terrorist ugly beast: a donkey with horns! if you were born, as a dalit, pariah, ie, untouchable, you would be: happy to be: a slave for life: for: the love of your shit idols ugly.. or, you'd want to be: the son of God, as unius REI? you have to say, rather, that you are more criminal and more ignorant of an Islamist, and do not say that, I'm forced conversions: those of Dalits to Christianity .. because you're a thousand times more cowardly, then, an Islamist, because, you do not have the courage to exterminate: Pakistan?, you protect your national identity, against the Islamists, Sharia and neglect the Christians innocents: that, all what you are? is only is pathetic, only!
    UniusRei3
    UniusRei3 ha pubblicato un commento
    3 ore fa

    @India -- brutta bestia: di un asino con le corna! se, tu nascevi, come un dalit, paria, ie, intoccabile, tu saresti stato: felice di essere un schiavo, per tutta la vita: per amore dei tuoi dei di merda.., oppure, tu avresti voluto essere: un figlio di Dio: come Unius REI? tu devi dire, piuttosto, che, tu sei più criminale, e più ignorante: di un islamista, e non dire: che, sono delle conversioni forzate: quelle dei dalit al cristianesimo.. perché, tu sei mille volte più codardo, di un islamista, perché, tu non hai il coraggio: di sterminare: il Pakistan, fai la tutela della tua identità nazionale, contro gli islamisti, della sharia e lascia stare i cristiani: che, tutto quello che tu sei? soltanto è patetico, soltanto!
    UniusRei3
    UniusRei3 ha pubblicato un commento
    3 ore fa

    I am the policy, only, no one should believe in me, because this would: evil idolatry, I'm not Melchizedek, I have the full blessings of Melchisedek and Abraham .. but, as, I unius REI, in the Kingdom of God, I am superior to any other creature, that GOD: my JHWH has created, but, this does not have a political value, because, only the rationality, that, can be proved rationality, in court can have a political value! nothing in me is prophecy or charisma. I am only rationality and intuition!
    UniusRei3
    UniusRei3 ha pubblicato un commento
    5 ore fa

    only: [if not remove sharia law: immediately!] immediatamente!] which murderess: will become the legal owner: of: his crime of predation? the same way: "I unius REI, has subtract: the right of possession: to all Islamic countries, because: have exterminated, by deception, all: the peaceful Christian peoples, who, were before them, and because of Sharia law, continue, again, again to do terrorists, to still do today, all crimes, that their cursed prophet has always done! now, today: and every day, any day, they kill 300 christian martyrs innocents.. " to not to exterminate: Muslims, then, to be exterminated by them! this showed in the Middle East and in Africa are showing this!
    UniusRei3
    UniusRei3 ha pubblicato un commento
    7 ore fa

    [relax, is only: talmud agenda IMF-NWO, 666 jihad sharia horror: of: Saudi Arabia imperialism,to do the worldwide caliphate: e: disintegrate Israel] Ban Ki-moon complaint: yet another: the massacre of Alaouites. Al Qaeda: said we were terrorists in Iraq, but today we are the heroes in Syria [Al Qaeda said: "in Iraq, when we killed: Shia and Christians?, We were terrorists, but today that, in Syria, we do the same: if Things? Today, we are the heroes "] Syria:": if not: you are with: us, you will be slaughtered on the sewer "is: the Fatwa: of the: Islamic caliphate expected: wanted by the West. With the financial help: and: logistics, Wahabite fanatical Islamic monarchies of Saudi Arabia, the West: and: their organ of: war NATO has waged war on Syria: for sheer advantage geopolitical / military (which ,: not: analyze in this comment),: and: using the lever: of the: sectarian divide, to which are Middle Eastern (stupidly) sensitive
    UniusRei3
    UniusRei3 ha pubblicato un commento
    7 ore fa

    [relax, is only: talmud agenda IMF-NWO, 666 jihad sharia horror: of: Saudi Arabia imperialism,to do the worldwide caliphate: e: disintegrate Israel],: and: second scenarios already tested in Lebanon, Libya: and: other places : of the: Arab world, we present this "who ca ..." of: fanaticism: and: cruelty: and: horror: that: the Syrians waiting areas "liberated" by the so called Syrian Free Army. Freed from: that, what? First of: this aggression, Syria was: the paradise of the: religious coexistence, under the watchful eye of: one was uncompromising against any hostile act toward a sectarian minority. Now: that: "freedom" desired by the West is: come with: these beings horror: and: their "Theocracy" with: them, expect rivers of: blood: and: the nightmare stories. We Syrians prefer the "authoritarian regime", the falsely vilipendio,: that: subject: to: these monsters who is sent by: worse of: them.
    UniusRei3
    UniusRei3 ha pubblicato un commento
    7 ore fa

    [relax, is only: talmud agenda IMF-NWO, 666 jihad sharia horror: of: Saudi Arabia imperialism,to do the worldwide caliphate: e: disintegrate Israel]: And: fight EVER! This is: the account of: normal administration now in Syria. Read: and: then chiedetene: account your leaders accomplices of the: Syrian tragedy, in the name: of the: damn "Freedom". Gentlemen, welcome to the new Syria!": If :: not: you are with: us, you will be slaughtered on the sewers! "- Dabh a'l majrour - sticking to the mouths of the sewers!: And: the title of: a fatwa (notice of: judgment, a word: that : indicates a conviction to the interim Islamic law), launched by Sheikh Abdul Salam Harba, religious leader: and: spiritual FSA (Free Syrian Army - Translator's note), nicknamed "The Arour of Homs." (Inspired by Adnan el Arour, the boss 'maximo': of the: Islamists in Syria that: urged: to "shred the meat: of the: Alawite Muslims",
    UniusRei3
    UniusRei3 ha pubblicato un commento
    7 ore fa

    [relax, is only: talmud agenda IMF-NWO, 666 jihad sharia horror: of: Saudi Arabia imperialism,to do the worldwide caliphate: e: disintegrate Israel] of: which is part of the Syrian President,: and : of: throw the meat to the dogs NDT). After humbled: and: expelled the inhabitants of Christians: Qussayr (town near the border with Homs: Lebanon: of the North), Sheikh Harba called his followers with: the following words: to: slaughtered before the sewers ALL the Syrians: not: followers of the: FSA will be slaughtered in front of the sewer all! Those: that: they drink alcohol, sgozzateli front of the sewers! Those: that: buying alcohol, sgozzateli front of the sewers! Those: that: they hide alcohol in their homes, sgozzateli front of the sewers! All of slaughtered in front of the sewers! We want to clean up! Here: to: Qussayr, we have spies: of the: informants and: of the: traitors!
    UniusRei3
    UniusRei3 ha pubblicato un commento
    7 ore fa

    [relax, is only: talmud agenda IMF-NWO, 666 jihad sharia horror: of: Saudi Arabia imperialism,to do the worldwide caliphate: e: disintegrate Israel] The preacher in question, Abdel Salam Harba, very close: to: Farouk Tayfour, number two: of the: current: of the: Muslim Brotherhood inside: of the: CNS (the counsel that: brings together the various strands of ' Syrian opposition). [You leave, that the demons are: to: me and: not: the impedite them why: of: it is: the abyss of hell!] Syria: ":: if not: with you: we , you will be slaughtered on the sewer "is: Fatwa: of the: expected: Islamic caliphate desired by the West.
    UniusRei3
    UniusRei3 ha pubblicato un commento
    8 ore fa

    08/07/2008 SAUDI ARABIA Marriage between 11-year-old boy and 10-year-old girl puts the spotlight on child marriage 04/16/2009 SAUDI ARABIA Saudi court confirms validity of marriage for eight-year-old girl 06/26/2007 SAUDI ARABIA One acquittal and more charges against Saudi religious police 08/26/2008 SAUDI ARABIA Riyadh, marriage of young girls condemned 06/18/2008 SAUDI ARABIA Riyadh announces plan to rehabilitate inmates
    UniusRei3
    UniusRei3 ha pubblicato un commento
    8 ore fa

    10/07/2010 SAUDI ARABIA[Sharia Horror --pedofilo disgraziato, che, voi violentate, le nostre bambine di 12 anni, ma, poi, voi impedite ad un ragazzo cristiano, di sposare una ragazza musulmana, anche in questo modo, voi avete fatto il genocidio, di tutti i popoli cristiani, che erano prima di voi. ecco perché, voi siete degli abusivi sulla terra] Saudi human rights groups against the marriage between a child bride and a 50-year-old man. The country's human rights commission reiterates the need for a minimum age for marriage. The Shura Council, the kingdom's consultative assembly, tells its committee dealing with social affairs, family and youth to study the issue and file a report to the council for discussion. Riyadh (AsiaNews) -- Saudi human rights groups stepped up their fight against child brides. Saudi Arabia's Human Rights Commission (HRC)
    UniusRei3
    UniusRei3 ha pubblicato un commento
    8 ore fa

    SAUDI ARABIA: [Jihad Abu Antar sharia horror - pedophile unfortunate, that you were raped, our little girls of 12 years, but, then you forbid, to a Christian boy, to marry a Muslim girl, also, in this way, you did the genocide, of all the Christian peoples, who were before you. That's why, you are the: illegal squatters: on the land]] announced that it intends to organise a forum on child marriages with relevant government departments. Its goal is to have a law in place that would set a minimum age for marriage. The initiative comes a few days after Saudi daily Al-Watan reported the marriage between a 13-year-old girl and a 50-year-old man. The child studied at a Qur'anic school in Najran before her father married her off to a retired man despite opposition from her grandfather and other members of the family. The child's grandfather expressed his disgust over his son,
    UniusRei3
    UniusRei3 ha pubblicato un commento
    8 ore fa

    ARABIE SAOUDITE: [Jihad Abu Antar charia horreur - pédophile malheureux, que vous avez été violée, nos petites filles de 12 ans, mais, alors vous interdire, à un jeune garçon chrétien, d'épouser une jeune fille musulmane, aussi, de cette façon, vous avez fait le génocide, de tous les peuples chrétiens, qui ont été avant vous. C'est pourquoi, vous êtes les squatters illégaux:: sur la terre]]saying that no one in his family is talking to him and they all feel sorry for the child, who he says was clearly brainwashed. By contrast, the father claims that objections from other relatives were simply due to a family dispute. The marriage contractor, Sheikh Saad Al-Yami, told the media that the girl had accepted the marriage. However, HRC President Bandar Al-Iban called it a "clear violation of this child's rights and humanity at a time when she needs to enjoy the care of her family, her education and her normal life as a child".
    UniusRei3
    UniusRei3 ha pubblicato un commento
    8 ore fa

    ARABIA SAUDITA: [Jihad Abu Antar terror sharia - pedófilo lamentable, que fueron violadas, nuestras niñas de 12 años, pero, a continuación, prohibir, a un niño cristiano, para casarse con una musulmana, también, de esta manera, lo hizo el genocidio, de todos los pueblos cristianos, que fueron antes de vosotros. Por eso, ustedes son los ocupantes ilegales:: en la tierra]] The issue of child brides has become a major controversy in Saudi Arabia, pitting supporters of a ban against those who defend it, citing the behaviour of Muhammad himself. At the beginning of the year, the HRC set up a committee to look into the issue. It has also called on official bodies to set a minimum age of marriage based on studies presented by the childhood committee at the Ministry of Health. It has also tried to unite society against child marriages, even individual cases,
    UniusRei3
    UniusRei3 ha pubblicato un commento
    8 ore fa

    Saudi-Arabien: [Jihad Abu Antar Scharia Horror - Pädophiler bedauerlich, dass Sie wurden vergewaltigt, unsere kleine Mädchen von 12 Jahren, aber dann verbieten zu einem christlichen Jungen, ein muslimisches Mädchen zu heiraten, auch auf diese Weise, haben Sie der Völkermord, der alle christlichen Völker, die vor euch waren. Das ist, warum sind Sie die: illegale Hausbesetzer: auf dem Land]] commending the role of the media in bringing into the public domain reports of violation of children's rights. The issue of child marriages came up again when the Shura Council called on its committee dealing with social affairs, family and youth to study the issue and submit a report to the council for discussion. SUUDİ ARABİSTAN: [Cihad Ebu Antar şeriat korku - Eğer tecavüze uğradığı sübyancı talihsiz, 12 yıldır bizim küçük kız, ama o zaman da, Müslüman bir kızla evlenmek,
    UniusRei3
    UniusRei3 ha pubblicato un commento
    8 ore fa

    bir Hıristiyan çocuk için, haram olduğu gibi, bu şekilde, sen yaptın Sizden önce yaşamış tüm Hıristiyan halkların soykırımı. Yasadışı gecekondular: İşte bu yüzden, sen olan arazi üzerinde]]SAUDI ARABIA: [أبو جهاد الرعب الشريعة عنتر - الاستغلال الجنسي للأطفال المؤسف، أن تعرضن للاغتصاب لك، لدينا القليل من الفتيات 12 عاما، ولكن، فأنت سمح لصبي مسيحي، أن يتزوج من فتاة مسلم، أيضا، بهذه الطريقة، هل الإبادة الجماعية، لجميع الشعوب المسيحية، الذين كانوا قبلكم. هذا هو السبب، أنت: اضعي اليد غير المشروع: على الأرض]]
    UniusRei3
    UniusRei3 ha pubblicato un commento
    8 ore fa

    사우디 아라비아 : [지하드 아부 Antar sharia의 공포 - 당신이 강간 것으로 소아 성애 병자가 불행한, 12 년간의 우리의 작은 소녀 있지만,이 다음도 무슬림 여자와 결혼하는 기독교 소년을, 금지, 이런 방식으로, 당신이 그랬어 전에었던 모든 그리스도인 민족의 대량 학살. 불법 불법 거주자 : 이유 즉, 당신은 그 땅에]]沙特阿拉伯:[聖戰者阿布·安塔爾伊斯蘭教恐怖 - 戀童癖的不幸,你被強姦了12年,我們的小女孩,但是,你不許,一個基督徒的男孩,嫁給一個穆斯林女孩,而且,在這種方式,你做了種族滅絕罪,所有的基督 教人民,誰在你面前。這就是為什麼,你是非法寮屋的土地上。]]
    UniusRei3
    UniusRei3 ha pubblicato un commento
    8 ore fa

    Abu Jihad Antar sharia horror -- but, if: a donkey is less beast: and: guilty, of thee, before God! but if you do not know the things, of the earth, such as: you can know the things of heaven? what, you want to believe? I do not care! you can do the idolater: of all the stones: moon: islamist murderess criminal: of all the innocent Christian martyrs! just you, that to be: the best friend of the Satanists of this page, you have demonstrated: that: they are Islamists, "the little Satan" and, not: Israel .. ma, se: un asino è meno bestia: e: colpevole di te: davanti a Dio! ma, se tu non sai conoscere: le cose della terra, come: tu puoi conoscere le cose del cielo? quello che, tu vuoi credere a me non interessa! tu puoi fare l'idolatra: di tutte le pietre: luna che: tu vuoi, assassino criminale: di martiri cristiani innocenti! proprio tu, che, per essere: il migliore amico: dei satanisti di questa pagina, tu hai dimostrato: che: sono gli islamisti: "il piccolo satana" e non Israele..
    UniusRei3
    UniusRei3 ha pubblicato un commento
    9 ore fa

    why: is it so hard to believe in God to you? all the host of Pharaoh (all the metal wheels of his chariots) are arranged in single file, in a line along the isthmus, which, connects the desert Egyptian, with the Saudi desert, so the real Mount Sinai is in Saudi Arabia .. That's why all these lands, God decided to give them to Israel, which, also him: will be destroyed, indeed, too, will form my kingdom in Palestine, and I? I will not cast out anyone because I'm not a Nazi ebro the Talmud, but I'm Melchisedk unius REI! and, all that which is not given to me spontaneously? I take it off, anyway, because you are all the squatters
    UniusRei3
    UniusRei3 ha pubblicato un commento
    9 ore fa

    666 IhateNewLayout, cannibal priest voodoo: CIA IMF-NWO -- my friend codard, is terrible, to be able to "see" and to be able to "feel" like, all powerful: in this world of darkness, spronfondare, into hell, at the time of their death, is, as when a stone is thrown into sea. I'm too naive, for to believe, to want, or ask, to do evil to my enemies, perhaps, must be my spirit, which is always, by its political position on the throne of God, to decide: to do these: things terrible, against, all criminals on the planet!
    UniusRei3
    UniusRei3 ha pubblicato un commento
    10 ore fa

    I have seen too many people: wounds: in a fierce way: for my sake! when the school office: slander me, at the Curia, my Director Curia, he asked a staff member of the Presidency: to formalize, in writing, all their lies: that, he said against me, but, he said, "you has: the nail, and, I have to pull it, for you?" .. therefore, he has denied: the opportunity: to sign his slander against me .. but his son has been a real miracle, if, you have not yet killed by cancer, ... is because in his family, there are two saints cristani who have prayed and suffered, atoned for him. After God YHWH? I am the his: most powerful creature! this is my position "political" in the Kingdom of God, but that does not mean, that, I am a saint, or, that I correspond to the love, of God better, than, anyone else ... in fact, my relationship with God is rough! Please, someone, that: he loves justice: and the truth, he could teach me, to love God, more adequately?
    UniusRei3
    UniusRei3 ha pubblicato un commento
    12 ore fa

    @ Neji Jaber, Satanist, secret service: A.I. artificial intelligence: micro chip, Italy section, Bildenberg, Masonic system of bank seigniorage, 666 institutional, CIA International: IMF-NWO, to destroy Israel, to do, of whole human race, one flock of slaves. the new tower of Babel, that: YHWH: is going to sweep away: destroy, again. - Because when your aliens, read my articles, they expelled, a species of shit out of his mouth and then die? why, aliens are the dead souls, entities such demonic,of the hell, that you: 666 Rothschild: FED ECB, and, 322 Bush NWO, you have given: a body genetically modified(OGM)(GMOs), to make the "aliens abductions"! woe to you all! would have been better: for you that, you had never been born! Alleluia! @ My YHWH -all hate me, but, you know! I never lied, never: I stole, never, and: I have not filled: with, disease, and, I do not: I've never killed: the son, and the nephew of: innocent people.
    UniusRei3
    UniusRei3 ha pubblicato un commento
    21 ore fa

    PHILIPPINES[@ King of Saudi Arabia - the Satanists have said that today, which is:"Good Friday": I have to be polite "thank you: my love, for the gift of so many Christian martyrs!"] Mindanao: Catholics remember Fr Tentorio during Good Friday celebrations, According to one the slain priest's confreres, Fr John Vettoretto, a missionary in the Arakan Valley, the faithful wanted to pay tribute to "his sacrifice" and "witness of faith." His presence is still "living" and a source of conversions. Throughout the day, people alternatively worshipped and performed the Via Crucis well into the night. Manila (AsiaNews) - "The memory of Fr Tentorio is still alive and well in the community. For this reason, today, on the occasion of Good Friday, the faithful remembered his sacrifice and witness of faith before celebrating the Easter of Resurrection, on Sunday,"

 [Bu benim kilise, ancak, o bu dünyada değil! Adını Kudüs'ün] olduğunu. AH! AH! AH! AH! AH! AH! AH! Şeytan lanetli çocuk: İslamcılar Satanistler Masonlar ve Siyonistler. Ben KARŞI AM: umutsuzluk bir cehennem içine acele! Yanma, sıçanlar ateşli gibi size yağ-stir fry: sürekli, ölüm umudu bulmadan: sen zaten ölüsün, çünkü! Amin: pax -: ★: REI unius [MANE THECEL. Phares] "EIUS: IN: OBITU: Nostro: PRESENTIA: MUNIAMUR!" ♰ CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB ♰ "kendiniz tarafından yapılan zehirler Drink" ♰ benim JHWH-♚ Mene ♛ TECHEL ♛ PERES ♚] ♰ PAX ♰ CSPB CSSMLNDSMD VRSN. SMVS MQLIVB ♰ "Bevi i Tuoi stessi veleni" ♰ Rei unius Re di Israele.
[Ben ABD, karşı, bir sorun yok] sadece IMF suçlu! Tüm suç; 666 322 IMF FED'in ECB masonluğun Bilbenberg. gibi düşecek: ellerimde? Hepsi: Ben öldürmek zorunda olacak! Burada, çünkü yapmak için ilgi, bana doğru ilk adımdır! ? İsrail ve İslam, Onlar hızlı, bana geliyor: bunlar şehit meslek yok çünkü! Sizin Satanistler 666 322 IMF FED'in ECB: hepsi güç işgal! ABD, sorun değil! IMF 666 322 sorunu vardır! imf 666 CIA FED.RAZZISTA, katil. CIA 666 322 IMF ECB FED NWO - NAZİ anti-Semitik, IRKÇI KKK Cannibal, CIA IMF 666 SYNNEK1, yani STUKARUDEL36 ARE, NAZİ SUKILIKS IS. dünya ve tüm dinlerin ve tüm kurum? i çok hasar gördü: bankacılık senyoraj için 322: IMF 666 Aydınlanmış tarafından! eğer ben bir yedekleme yapmayın: Çabuk? Tüm Atomik yangın tarafından tüketilen olacak!