aliens abductions

04/04/2012 INDONESIA
Chrism Mass: Easter, priests renew allegiance to the Indonesian Church
by Mathias Hariyadi
03/26/2008 ISRAEL - PALESTINE
Custos of the Holy Land: a "normal" Easter, overflowing with pilgrims
04/05/2005 THAILAND - VATICAN
When I taught the Pope Thai
by Angelo Campagnoli
04/02/2012 INDONESIA
Indonesian Catholics prepare for Holy Week rites
by Mathias Hariyadi
04/22/2011 PAKISTAN
Mgr Saldanha: the Risen Christ, a source of joy and hope for Christians in Pakistan

קרן מטבע בינלאומי. קרן מטבע @ 666 - מי יודע, אולי יש לי כמה בעיות רציניות פסיכולוגים, וכתוצאה מכך, אז, אולי, בגלל זה, האג'נדה שלך לשטן מרדוך, תמשיך לפעול בצורה חלקה, אולי, LOL. ברכות! 31/12/12. קרן מטבע בינלאומי. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB ♰ "שתה הרעל שלך עשה בעצמך" ♰ חוק JHWH-השריעה שלי בקרן המטבע הבינלאומי בארה"ב. הנני לקלל אותך בשמו של ישו! הנה הוא סרטן ממאיר בגוף שלך! למעשה, בשנה זו אתם תמותו! 31/12/12 IMF. לכרוע! אתה לא רואה? עובר לורד! אמן הללויה. 31/12/12. ♰ PAX ♰ ♰ CSPB CSSMLNDSMD VRSN SMVS MQLIVB Ipsa Venena יבס לשתות הרעל שלך בעצמו. [Unius REI. ♰ המלך ישראל: מאנה ♰ ♰ THECEL פארס] ריי unius מלך ישראל [unius REI. ♰ המלך ישראל: מאנה ♰ ♰ THECEL פארס] הללויה! ♰

קרן המטבע @ 666 - מי יודע, אולי יש לי כמה בעיות רציניות פסיכולוגים, וכתוצאה מכך, אז, אולי, בגלל זה, האג'נדה שלך לשטן מרדוך, תמשיך לפעול בצורה חלקה, אולי, LOL. ברכות!
קרן מטבע @ 666 - כהיית ATTO להישאר חבוי מאחורי המחשב שלך, כמו פחדן, בכל 5 שנים? כמו לא היית ATTO לעלות על עקביי, בכל העצמה השטנית שלך? כלומר, המערכת של הבונים החופשית של דמוקרטיות בונים חופשיים של בנקאות seigniorage של שטן שווא .. 1.) כדי להשחית, כל הדתות, ואת כל מוסדות, 2. לאחר מכן, כדי לשחד את כל האנשים, וכל העמים, ולהביא את השדים, בכל רחבי הפלנטה, וכל דבר ללקוי: גם: יחסים בין ההורים וילדים! 3. להשמיד את כל האנושות באמצעות: מלחמת העולם שלישי! ישראל להתפורר דרך האימפריאליזם הסעודי ארביה: 4. כמו שאתה היה עושה ATTO בגידה, נגד הכתר שלי? אני פרויקט הפוליטי של unius REI: מלך ישראל!

קרן מטבע @ 666 --- רוצחת עלובה למדי, לשטן גדול, בנו של גיהינום! בית כנסת שטן, אני מקלל אותך בשמו של ישו!
@ / משתמש / קרן מטבע ----- אני בעמוד youtube (/ משתמש / יוטיוב / הזנה? סינון = 1), שבו אתה יכול לדבר איתי! המבוסס על חוקה, יש לך לעשות: מכל העמים: העבדים שלך, למכור להם את הכסף שלך, "מקולל". נוצר יש מאין? גם, בריבית (חוב: publ) [[מקור:. מדען ג'יאקינטו Auriti!]] להרוס המונותיאיזם ומדינת ישראל? אתה עשית, של כבוד אדם: השטניזם מוחלט
/ משתמש / IMF / @ 666 IMF --- איך היית סדר ATTO: לגוגל, לשים מסנן: בהודעות שלי, אני כתבתי את המילה "קרן המטבע הבינלאומי" לפחות 3000 פעמים בכל יום במשך 5 שנים. האנשים לא יודעים חשבונאי הכוזב, 100%, אשר מייצרת seigniorage (שטרות של מדינה, בתמורה לשום דבר, כי הוא, המטבע הווירטואלי) שתסגור את התקציב לאפס: עם גניבה של 100%. רק, על, בנקאות seigniorage

ה"ב פעור: בספרות רבנית: [. Jewishencyclopedia. לא! היו קורבנות אדם לשטן, גם! כמו קרן המטבע בינלאומי 666 של היום]. שמו של אל כנעני. הפעור היה הר במואב (במדבר xxiii. 28), ומשם היישוב המיוחד בית הפעור (דברי ג. 29, וכו ') היה מיועד לכך. זה נתן את שמו לבעל שסגד לשם, ושירות של מי לישראל, לפני הכניסה לארץ כנען, היה, למשך זמן קצר, נמשך (במדבר xxv. 3, 5, תהלים. CVI. 28). אלוהים הוא עצמו נקרא גם "פעור" על ידי קיצור (במדבר XXXI 16;... ג'וש XXII 17). הוא מרוויח כי צורה זו של בעל סגידה נקראת במיוחד לפינוק חושני. ההקשר נראה להעדיף את דעתו, על חשבון ההפקרות המבישה אליו רבים מבני ישראל שם היו מפתים.
ה"ב פעור: בספרות רבנית: [. Jewishencyclopedia. לא! היו קורבנות אדם לשטן, גם! כמו קרן המטבע בינלאומי 666 של היום]. אבל לבעל סגידה לעידוד חטא זה; פעור ולא יכול היה להיות גרוע יותר ממקדשים רבים אחרים בתחום זה, אם כי הרע היה בהחלט בוטה. בושע ט. 10 "בעל פעור" הוא אותו הדבר כמו "בית פעור", והוא נדבק מ" בת-בעל פעור ". [[בספרות רבנית:]]. הסגידה לאליל הזה היה מורכב בחשיפת החלק הזה של הגוף שבו כל האנשים בדרך כלל לקחת בזהירות הרבה כל כך להסתיר. היא קשורה במקרה אחד מוזר שהשליט הגיע למקום שבו הפעור סגד, להקריב לו, אבל כשהוא שמע על practicies המטופש הזה, הוא גרם לחייליו לתקוף ולהרוג את המתפללים של האל (Sifre, לא . 131; סאן 106a)..
ה"ב פעור: בספרות רבנית: [. Jewishencyclopedia. לא! היו קורבנות אדם לשטן, גם! כמו קרן המטבע בינלאומי 666 של היום]. אותם מקורות להזכיר עובדות אחרות שונות הנוגעות לכת, כדי לתת את הרושם של איזו שזה עדיין קיים בזמן התנאים. שההצהרות של הרבנים הן לא לגמרי דמיוניות ולא לוקחות צביעתם מטכסי חלק האלילים או גנוסטיים האנטינומינית כתות-מוצג על ידי המוניטין של הפולחן פעור הוא שם לצחוק, אבל בשום מקום סטיגמה של שחיתות מוסרית, על ידי הרבנים, שזה אחרון שאפשר היה לצפות, היו את טענותיהם של הרבנים שמבוססים על הכתות גנוסטיים שהוזכרו. תשובה --- - / משתמש / קרן המטבע בינלאומי / - הכל יודע, שלך היא הכח האמיתי שלך: בכל הדמוקרטיות המזויפות של הבונים החופשיות: seigniorage הבנקאי הרגיל, שכולו בעולם הפשע, שבו יצר: במשך ארבעה מאה השנים האחרונות! בצלמך, כלומר, את מגדל בבל החדש: NWO. כלומר, אימפריאליזם תלמודי שטני
שואה @ 666 [/ משתמש / קרן המטבע בינלאומי] בעל פעור. האם. שאלוהים זה, כמה בני ישראל: הצטרפו: בניאוף, עם בנות מואב, עושים הקריב [() אפילו ילדים ()] והשתחוות לאלים שלהם. נו 25:1-5, 31:16, 4:3 דה; 22 Gios: 1 7, נ.ב. 106:28; הוז 9:10. ככתוב גם כי הצליח פעור, כנראה שם מתורגם כמו 'בעל (שפירושו אב, נהג של האלים) של פעור'. - תשובה - נאור, הבנק המרכזי של אירופה FED NWO. 666 ילדים אומללים של השטן! שכל הנביאים אלוהים שלחו? אתה פרושי Kakam, שהרגת את כולם! היית הקללה של עמי ישראל! הכמרים השטניים שלך של המקדש בירושלים, השחיתו את דבר האלוהים, ולא לכתוב, זה, 1. יהודים יכולים לעשות לשלם, הכסף שלהם, עם ריבית, שאינם יהודי (גוי); זמן מה, אתה מוכר אפילו כסף, שנוצר יש מאין, לריבית (חוב ציבורי)! לשווא, אלוהים יהוה שלי שלח את כל נביאים, כדי להוקיע פשע זה שלך: כת שטן, עבדות, רצח עם, רצח! נגד כל העמים
נורת אזהרת קרן מטבע @ 666 --- [] הוא [הגדולים] בנקאים: נאור של קרן מטבע-NWO [הללויה unius REI] seigniorage בנקאות, שצריך להיחקר ונעצרה: הגלובליסט וחבריהם, בדומה לג'ורג' סורוס. אתה מכה את הנחש לראש הקטן שלו? אז כל מה [הגדול שלו ... הללויה 31/12/12 IMF חופש הילדים של אלוהים]. אני מבטיח לך בשם ישוע אתה תהיה מבורך מאושר מוגן! בן, למחוק את האתר שלך רע: באופן מיידי. אלוהים הוא מדהים! [♚ ♛ מנא פרס ♚ Techel] [מאנה THECEL פארס] "שותים [♚ ♛ מנא פרס ♚ Techel] [מאנה THECEL פארס] הדי CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB" הדי CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB שותים אמן. ☠ פאקס ☠ ☠ ☠ פאקס + + + הללויה אמן.
 • @ Neji Jaber, Satanist, secret service: A.I. artificial intelligence: micro chip, Italy section, Bildenberg, Masonic system of bank seigniorage, 666 institutional, CIA International: IMF-NWO, to destroy Israel, to do, of whole human race, one flock of slaves. the new tower of Babel, that: YHWH: is going to sweep away: destroy, again. - Because when your aliens, read my articles, they expelled, a species of shit out of his mouth and then die? why, aliens are the dead souls, entities such demonic,of the hell, that you: 666 Rothschild: FED ECB, and, 322 Bush NWO, you have given: a body genetically modified(OGM)(GMOs), to make the "aliens abductions"! woe to you all! would have been better: for you that, you had never been born! Alleluia! @ My YHWH -all hate me, but, you know! I never lied, never: I stole, never, and: I have not filled: with, disease, and, I do not: I've never killed: the son, and the nephew of: innocent people.
 • UniusRei3
  UniusRei3 ha pubblicato un commento
  8 ore fa
  PHILIPPINES[@ King of Saudi Arabia - the Satanists have said that today, which is:"Good Friday": I have to be polite "thank you: my love, for the gift of so many Christian martyrs!"] Mindanao: Catholics remember Fr Tentorio during Good Friday celebrations, According to one the slain priest's confreres, Fr John Vettoretto, a missionary in the Arakan Valley, the faithful wanted to pay tribute to "his sacrifice" and "witness of faith." His presence is still "living" and a source of conversions. Throughout the day, people alternatively worshipped and performed the Via Crucis well into the night. Manila (AsiaNews) - "The memory of Fr Tentorio is still alive and well in the community. For this reason, today, on the occasion of Good Friday, the faithful remembered his sacrifice and witness of faith before celebrating the Easter of Resurrection, on Sunday,"
 • UniusRei3
  UniusRei3 ha pubblicato un commento
  8 ore fa
  PHILIPPINES[@ King of Saudi Arabia - the Satanists have said that today, which is:"Good Friday": I have to be polite "thank you: my love, for the gift of so many Christian martyrs!"] said Fr John Vettoretto, a missionary with the Pontifical Institute for Foreign Missions (PIME), who spoke to AsiaNews about his confrere, Fr Fausto Tentorio, who was killed on 17 October 2011. Our Lady of Perpetual Help Parish, where the Italian-born priest worked for many years, paid tribute "to his personal witness of faith", the result of a life spent in the service of the mission. "During Holy Week, especially today Good Friday when we celebrate the death of Jesus on the cross, we wanted to remember Father Tentorio," said Fr Vettoretto. For many, "He is still a living presence," not only in Mindanao, but also in other parishes on the island and across the country, where it is the source of grace and conversions.
 • UniusRei3
  UniusRei3 ha pubblicato un commento
  8 ore fa
  PHILIPPINES[@ King of Saudi Arabia - the Satanists have said that today, which is:"Good Friday": I have to be polite "thank you: my love, for the gift of so many Christian martyrs!"] "People still talk about him with tears in their eyes," he noted. "But at Holy Week, people remember the significance of sacrifice, of the suffering that is redeemed on Easter Sunday." Among the faithful, devotion is such that "even now (evening, Philippines time), people continue to cram the church," Fr Vettoretto said. "Even though villagers usually go home when it gets dark, this is a special time and the flow is constant. Some people are still doing the Stations of the Cross along the building's aisles." "It is a time when the faith is strongly shared, a moment of deep personal experience" of Jesus' passion and death on the cross, helped this year by greater use of technology.
 • UniusRei3
  UniusRei3 ha pubblicato un commento
  8 ore fa
  PHILIPPINES[@ King of Saudi Arabia - the Satanists have said that today, which is:"Good Friday": I have to be polite "thank you: my love, for the gift of so many Christian martyrs!"] "We used power point displays and other means to illustrate" the event, the missionary said. Still, "although technology is now being used," what counts "is participation in the services and the deep connection to ritual ad symbols." Fr Fausto Tentorio was the third PIME missionary killed in the Philippines, on the island of Mindanao. In 1985, private armed guards murdered Fr Tullio Favali in the Diocese of Kidapawan. In 1992, Fr Salvatore Carzedda, who was involved in interfaith dialogue with Muslims, was killed in Zamboanga.
 • UniusRei3
  UniusRei3 ha pubblicato un commento
  8 ore fa
  Other priests were also abducted. Fr Luciano Benedetti was kidnapped by a Muslim group in 1998 but was released after two months. In 2007, Fr Giancarlo Bossi was kidnapped by a splinter group that had broken away from the Moro Islamic Liberation Front (MILF), but he too was released after two months of captivity. الفلبين [@ ملك المملكة العربية السعودية - وعبدة الشيطان وقال أن اليوم، وهو: "الجمعة العظيمة": يجب أن يكون مهذبا "! شكرا: حبي، لهدية من الشهداء المسيحيين الكثير"]
 • UniusRei3
  UniusRei3 ha pubblicato un commento
  9 ore fa
  Neji666Jaber --- GOOD FRIDAY? BUT, YOU ARE NOT YOU, THOSE WHO HAVE REVERSED THE CROSS? and: you're the one who distorts my articles .. therefore, I defend all peoples, and you, however, as: my enemy, then: you are the enemy: of all the peoples, too, and: that just this is your Satan, his name means the opponent! Neji666Jaber --- GOOD FRIDAY? MA, NON SIETE VOI, QUELLI CHE AVETE ROVESCIATO LA CROCE? e non sei tu quello, che, distorce i miei articoli.. quindi, io difendo tutti i popoli, e tu, invece, come il mio nemico, tu quindi sei il nemico di tutti i popoli: anche, e che, proprio questo è il tuo satana: il suo nome significa: l'avversario! --- > vattene criminale!
 • UniusRei3
  UniusRei3 ha pubblicato un commento
  9 ore fa
  Do not let our hope be stolen! How many wounds are inflicted upon humanity by evil! Wars, violence, economic conflicts that hit the weakest, greed for money, Love of power, corruption, divisions, crimes against human life and against creation! Our personal sins: our failures in love and respect towards God, towards our neighbour and towards the whole of creation. Jesus on the Cross feels the whole weight of the evil, and with the force of God's love he conquers it, he defeats it with his resurrection. Dear friends, we can all conquer the evil that is in us and in the world, with Christ, with the force of good! Do we feel weak, inadequate, powerless?
 • UniusRei3
  UniusRei3 ha pubblicato un commento
  9 ore fa
  But God is not looking for powerful means, it is through the Cross that he has conquered evil! We must not believe the Evil One when he tells us, you can do nothing to counter violence, corruption, injustice, your sins! We must never grow accustomed to evil! With Christ we can transform ourselves and the world. We must bear the victory of Christ's Cross to everyone everywhere, we must bear this great love of God. And this requires all of us not to be afraid to step outside ourselves, to reach out to others. Pope Francis AsiaNews wishes all of our readers a Happy Easter 2013
 • UniusRei3
  UniusRei3 ha pubblicato un commento
  9 ore fa
  别让我们的希望幻灭!邪恶造成多少伤痕!战争、暴行、经济利益打击弱小、贪婪钱财、 恋栈权力、贪污腐败、分裂、都是破坏人类生活和大自然的罪!我们自己的罪:忽略对天主的爱和尊重,也漠视我们的邻人和整个大自然。耶稣在十字架上感觉到邪 恶的压力,他以天主的爱征服邪恶,他以复活击溃之。亲爱的朋友,我们与基督一起,便有至善的力量,就能够战胜自己和世界的邪恶!我们感到软弱、不足、乏 力? 但天主不是要找强力方法,
 • UniusRei3
  UniusRei3 ha pubblicato un commento
  9 ore fa
  却是通过十字架,祂征服了邪恶!当邪恶诱惑我们时,必须坚持;你拿什么来抵抗暴力、腐败、不公义、你自己的罪! 我们永远不能与邪恶为伍!与基督同行,我们可以改变自己和世界。我们必须承担基督的十字架的胜利,无远弗届,我们必须保守天主伟大的爱。这要求我们不要害怕走出自己来接待他人。教宗方济 《亚洲新闻通讯社》祝愿所有读者 有一个平安、喜乐的复活节!2013年圣周
المرابين, كذابون, قتلة لصوص! [مستخدم / صندوق النقد الدولي] 666 הפד البنك المركزي الأوروبي. --- [ما هو هذه القصة. أنه لا يمكن لسياسي يتكلم من أي وقت مضى, حول, من رسوم سك العملات المصرفية: صندوق النقد الدولي 666 322, NWO? هذا هو الشيطان: النازية, من النظام الماسوني, بالنسبة لإسرائيل Detroy, مرة أخرى, هو Shaoah جديدة, ليست الديمقراطية]! קלל את האיש שהוא שקרן!] [] ארור הרמאי! קלל אותו הוא שהוא אומר דברים שאינם יודעים, בגישת חילול קודש, נגד דת! לעזאזל, האויב של אלוהים הבורא שלנו! לעזאזל, שמייצר, תמונות, ומסמכים מזויפים! בגלל שקר אחד יכול להרוג את כל המין האנושי! קלל להיות רמאי: הקרן!
   וסורערס, לייערז, רוצחי גנבים! [באַניצער / ימף] 666 פאסטעכער עקב. --- [וואָס איז דאָס געשיכטע. אַז, קיין פּאָליטיקער קענען אלץ רעדן, וועגן, פון באַנקינג סיגניערידזש: ימף 666 322, נוואָ? דאָס איז סאַטאַניסם: נאַזיסם, פון מאַסאַניק סיסטעם, פֿאַר דעטרוי ישראל, ווידער, איז שאַאָאַה נייַ, איז ניט דעמאָקראַסי]!. מי, אני קללתי אותו, למה, הוא אומר דברים שהוא לא יודע, בגישת חילול קודש, נגד, דתות: כלומר נגד עמים של תקווה! לעזאזל, אויב של אלוהים, לעזאזל, אויבו של הבורא!
לעזאזל, שמייצר, תמונות, ומסמכים מזויפים! מכיוון, שקר אחד יכול להרוג: המין האנושי כולו! מה זה הסיפור הזה שאף פוליטיקאי לא יכול לדבר: של: בנקאות seigniorage קרן המטבע? זה כת השטן, אינו דמוקרטיה! מלווה בריבית, שקרנים, גנבי רוצחים! מלווה בריבית, שקרנים, גנבי רוצחים! [משתמש / קרן המטבע בינלאומי] 666 FED-ECB. --- [מהו סיפור הזה. זאת, אף פוליטיקאי יכול אי פעם לדבר, על, בנקאות seigniorage: קרן מטבע 666 322, NWO? זה שטניזם: נאציזם, של מערכת של בונים חופשיים, ל Detroy ישראל, שוב, הוא Shaoah חדש, אינה דמוקרטיה]!
[משתמש / קרן המטבע בינלאומי] 666 FED-ECB. --- [מהו הסיפור הזה. זאת, אף פוליטיקאי יכול אי פעם לדבר, על, הבנקאות seigniorage: קרן המטבע 666 322, NWO? זה שטניזם: נאציזם, של מערכת של בונים חופשיות, לDetroy ישראל, שוב, הוא Shaoah חדש, אינה דמוקרטיה] קלל הוא, כי:! התפשטות שקר, או: ש: היא מייצרת זהות מזויפת, הוא קלל, חי הדרך נדחו! קלל הוא, כי: להפיץ שקר, או: ש: היא מייצרת זהות מזויפת, 高利贷者, 骗子, 杀人 贼! [用户 / קרן המטבע בינלאומי] 666 FED-ECB. --- [这 是 什么 故事. Shaoah 新 的, 是 不是 民主!
מלווה בריבית / קרן המטבע בינלאומי -. FED-ECB --- [¿que es esta Historia. ESO, ningún פוליטיקו nunca puede hablar, sobre, מבנק señoreaje: 666 322-IMF, NWO? este es el כת שטן: והנאציזם, מערכת masónico, לא es la דמוקרסיה]! [ארור האדם שהוא שקרן!] ימיו מתקצרים, את מקומו: ללכת לאויב שלו! קלל הוא הסטוריון ומדען, כי הם משתמשים, המשרד שלהם, כאקט של ניצול, כלומר, שעבוד של האמת, סדר היום: לכוח אידיאולוגי! לעזאזל לכל ההסטוריון והמדען, כי: הם מסתתרים, או להסתיר אותו, עדויות ארכיאולוגיות, את כל המידע המדעי, על, התנ"ך, או את ההיסטוריה של דת! לקחת במלכודת, החיים של כל העמים, עם טעות,! ימיו מתקצרים לטרור, במקומו: ללכת לאויב שלו!
קלל הוא פוליטי, שהוא נשבע על ידי המדינה, וגם, הוא נשבע, גם בבונים חופשיים, כדי להטעות ולבגוד באנשים דרך seigniorage הבנקאות! ארור הוא ונופל תחת קללה, גם למשפחתו, שכן, הוא הרוס, למשפחות, ועושים להסיט את הנתיב של זקוף, הוא לשפוך דם חפים מפשע! הנה למה: הרשעות והשקר, הם התפשטו: [ארורים נושכי נשך] @ IMF FED-ECB. --- [מהו הסיפור הזה. אם, אף פוליטיקאי יכול אי פעם לדבר, על, הבנקאות seigniorage: קרן המטבע 666 322, NWO? זה שטניזם: הנאציזם, למערכת של בונים חופשיות, אינו דמוקרטיה! אבל, הוא שדים מטורפים] [verdammt Wucherer] @ IWF FED EZB. --- [היה ist das Geschichte. ja Wenn, קאן kein Politiker jemals sprechen, etwa פון Banken seigniorage: קרן מטבע 666 322, NWO? Dies ist Satanismus: des Nationalsozialismus, für die Freimaurer-System, ist keine Demokratie! aber ist Dämonen משוגע] ארור האדם שהוא שקרן!]
הוא קלל, חי הדרך נדחה! קללתי אותו שהוא, כלומר, קללה מהתעלומות של אלוהים, כי הוא עושה בידור עולמי. עבודות, בנושאי דת .. מי: סיפורים להמציא, כ: דת, הוא יחוסל: מייד, מהאוהל של החיים! קלל הוא, כי: להפוך את הקללה למסתורין של אלוהים, זה או שהוא הוא להפוך עבודות ארציות, על, על נושאים דתיים, אותו, בשביל כיף הנאצה שלהם. מי שממציא סיפורים, על, דת, הוא יחוסל: מייד: באוהל של החיים! ימיו יתקצרו! קלל את כל הבנים שלו, הוא ההסטוריון ומדען, כי הם משתמשים, המשרד שלהם, כאקט של ניצול, השעבוד של אמת, כדי לשרת את השלטון, והאידיאולוגי שלו! ללהביא לשגיאה, בדרך, מכל העמים!
ערוץ / קרן מטבע ---. FED-ECB --- [אלה מזרח cette Histoire. Cela ne peut Jamais aucun politicien parler, ואגב דה לה Banque דה seigneuriage: קרן המטבע 666 322, NWO? C'est le satanisme: נאציזם, du סיסטם maçonnique, n'est pas la démocratie]! [ארור האדם שהוא שקרן!] על כל הארץ, ולא חסר התועלת, לומר, "התועלתנות פוליטית." כדאיויות פוליטיות ".! בגלל שקר הוא תמיד מעשה הרצח של עמים תמימים להרוג!" ארור הוא פוליטי, שהוא נשבע על ידי המדינה, וגם, הוא נשבע, גם בבונים חופשיים, כדי להטעות ולבגוד בעם, באמצעות, seigniorage הבנקאות! ארור הוא ונופל תחת קללה, גם למשפחתו, שכן, הוא הרס משפחות, ועמים, התפשט רע בעולם כולו! עושה ולהסיט את הנתיב של זקוף, הוא לשפוך דם חפים מפשע! הנה למה: הרשעות והשקר, הם כבר התפשטו: על כל הארץ, ולא חסר תועלת, לומר, "כדאיויות פוליטיות"!
משתמש / קרן המטבע בינלאומי - FED-ECB. --- [מהו הסיפור הזה. זאת, אף פוליטיקאי יכול אי פעם לדבר, על, הבנקאות seigniorage: קרן המטבע 666 322, NWO? זה שטניזם: נאציזם, של מערכת של בונים חופשיות, דמוקרטיה הוא לא] זה כוח שטני סמוי להשמיד את המצפון של אנשים, כדי להטביע את המין האנושי כולו בייאוש! למעשה, המדען ג'יאקינטו Auriti זה הוכיח את הכסף שלנו יש עלות: של 270%, וזה מקור לכל השחיתות של כל פירוק! בלבד, עונש המוות הוא מתאים לכל בונים חופשיים כמוך! [ארור אדם שהוא שקרן!] כי זה לא תמיד היה כך: בעבר! אבל החוכמה והצדק לא אבדו את ערכם, כי: הם התכחשו: לקבוצה של גברים, חומד כל כוח, שרצו לנצל אנשים כמו בעלי חיים! למעשה, אלוהים לא ברא את גברים שישמשו כבעלי חיים! לא נכון: זה שאומר: "אמת וכוח: הם לא יכולים להיות ביחד, למעשה, תמיד היה כך: בעבר, אני יודע, אנחנו רגילים לנסות רע במיעוטו?" אבל אתה הוא הרשע הגדול יותר!
משתמש / קרן מטבע --- [מה זה סיפור שאף פוליטיקאי לא יכול לדבר על הבנקאות seigniorage: קרן המטבע NWO? זה שטניזם:!? נאצי, אינו דמוקרטיה] לכן, אתם אנשים גדולים, אם יש לך את האומץ מתעב את ההומניזם, כלומר, אם יש לך את האומץ להיות ATTO לעשות בלי את האמת, וזו הסיבה שישווע אמר , רק את האמת, יכולה לעשות לבני אדם חופשיים! לכן, i am חופש הדתות. זו הסיבה, שהקרן וההונאה, לא יכולים להיכנס ולאחר מכן לעולם, לעולם, בממלכתו של אלוהים! לכן, אמת יכולה להיות מדוכאת, אבל היא לעולם לא נכנעת! כי זה תמיד היה כך: בעבר? לא! אבל: החוכמה והצדק: לא אבדו את ערכם, כי: הם התכחשו: לקבוצה של אנשים רעים: לתלמוד, תאב כוח, שרץ: לנצל אנשים כמו בעלי חיים! למעשה, אלוהים לא יצר גברים: כדי לשמש כחיות מחמד! והרגתי, הרס, מחולל, מנוצל כביישן ולאחר מכן הרס במלחמה!
[מהו הסיפור הזה, ששום פוליטיקאי לא יכול לדבר על הבנקאות seigniorage: קרן המטבע NWO? זה שטניזם: נאצי, אינו דמוקרטיה!
[ארור אדם שהוא שקרן!] [ארור אדם שהוא שקרן!] ארור הרמאי! קלל אותו הוא שהוא אומר דברים שאינם יודעים, בגישת נאצה נגד דת! לעזאזל, האויב של אלוהים הבורא שלנו! לעזאזל, שמייצר, תמונות, ומסמכים מזויפים! בגלל שקר אחד יכול להרוג את כל המין האנושי! קלל להיות רמאי: הקרן! שקלל אותו, הוא אומר דברים שהוא לא יודע, בגישת חילול קודש, נגד דת! לעזאזל, אויב של אלוהים, לעזאזל, אויבו של הבורא! לעזאזל, שמייצר, תמונות, ומסמכים מזויפים! מכיוון, שקר אחד יכול להרוג: המין האנושי כולו! קלל הוא, כי: להפיץ שקר, או: ש: היא מייצרת זהות מזויפת, הוא קלל, חי הדרך נדחו! קלל הוא, כי: להפיץ שקר, או: ש: היא מייצרת זהות מזויפת,
[ארור האדם שהוא שקרן!] הוא קלל, חי הדרך נדחו! קלל הוא, כי: קללה את המסתורין של אלוהים, או שהוא עובד על נושאים דתיים ארצי .. ש: להמציא סיפורים על: דת: הוא יחוסל: מייד מהאוהל של החיים! קלל הוא, כי: להפוך את הקללה למסתורין של אלוהים, זה או שהוא הוא להפוך עבודות ארציות, בנושאים דתיים, ((בשביל כיף חילול הקודש שלהם) מי שממציא סיפורים, על, דת:. הוא יחוסל: מייד: ! ידי האוהל של חי ימיו יתקצרו קללו הוא הסטוריון ומדען, שהם משתמשים, המשרד שלהם, כאקט של ניצול, השעבוד לאמת אידיאולוגית לשלטון ארור:! ההסטוריון ומדען, כי: הם מסתתרים, או להסתיר אותו, את הנתונים של התנ"ך, או את ההיסטוריה של דת! שגיאה בדרך להביא את העמים!
[ארור האדם שהוא שקרן!] ימיו מתקצרים, את מקומו: ללכת לאויב שלו! קלל הוא ההסטוריון ומדען, כי הם משתמשים, המשרד שלהם, כאקט של ניצול, כלומר, שעבוד של האמת, אידיאולוגי לשלטון! לעזאזל לכל ההסטוריון והמדען, כי: הם מסתתרים, או להסתיר אותו, את התאריך של התנ"ך, או את ההיסטוריה של דת! לקחת בטעות, את חייו של כל העמים! ימיו מתקצרים, את מקומו: ללכת לאויב שלו! קלל הוא פוליטי, שהוא נשבע על ידי המדינה, וגם, הוא נשבע, גם בבונים חופשיים, כדי להטעות ולבגוד באנשים דרך seigniorage הבנק! ארור הוא ונופל תחת קללה, גם כל בני משפחתו, משום שהוא עושה ומשפחות rovinado להסיט את הנתיב של זקוף, הוא לשפוך דם חפים מפשע! הנה למה: רשעות והשקר, הם התפשטו:
[ארור האדם שהוא שקרן!] על כל הארץ, ולא חסרות התועלת, לומר, "תועלת פוליטית".! כי שקר הוא תמיד מעשה הרצח של אנשים חפים מפשע! "קלל הוא פוליטי, שהוא נשבע על ידי המדינה, וגם, הוא נשבע, גם בבונים חופשיים, כדי להטעות ולבגוד בעם דרך, seigniorage הבנקאות! ארור ונופל תחת קללה, גם ל ! משפחה, מכיוון שהוא הרס משפחות, ועושה להסיט את הנתיב של זקוף, הוא ישפוך דם נקי הנה למה: הרשעות והשקר, הם כבר התפשטו: על כל הארץ, ולא חסר תועלת, לומר, " ".! בגלל שקר הוא תמיד מעשה הרצח של אנשים חפים מפשע" תועלתנות פוליטית היא לא נכונה: זה שאומר: "אמת וכוח: הם לא יכולים להיות ביחד, למעשה, תמיד היה כך: בעבר , אז אנחנו מנסים את הרע במיעוטו! "
[ארור אדם שהוא שקרן!] כי זה לא תמיד היה כך: בעבר! אבל החוכמה והצדק לא אבדו את ערכם, כי: הם התכחשו: קבוצה של גברים, חומד כל כוח, שרצו לנצל אנשים כמו בעלי חיים! למעשה, אלוהים לא ברא את גברים שישמשו כחיות מחמד! לא נכון: זה שאומר: "אמת וכוח: הם לא יכולים להיות ביחד, למעשה, תמיד היה כך: בעבר, אני יודע, אנחנו רגילים לנסות רע במיעוטו!" כי זה תמיד היה כך: בעבר! לא! אבל: החוכמה והצדק: לא אבדו את ערכם, כי: הם התכחשו: קבוצה של גברים, חומד כל כוח, שרצו: לנצל אנשים כמו בעלי חיים! למעשה, אלוהים לא יצר גברים: כדי לשמש כחיות מחמד!
אז, אתם אנשים גדולים, אם יש לך את האומץ מתעב umaesimo, כלומר, אם יש לך אומץ כדי להיות מסוגל לעשות בלי את האמת, וזו הסיבה שתשווע אמר, רק את האמת, כל אחד יכולה לעשות: אתה: אדם חופשי! זו הסיבה, שהקרן וההונאה, לא יכולים להיכנס ולאחר מכן לעולם, לעולם, בממלכתו של אלוהים! אמת Verche ניתן לדכא, אבל היא לעולם לא תובס!


YouTube

YouTube Spotlight

 • JHWH1OsannaUniusRei
  JHWH1OsannaUniusRei ha pubblicato un commento 
  1 ora fa
  @ViTalGamingPC01 -- You are uno avvitato up dude.-- ANSWER -- REALLY? then, you can make the happiness of many criminals, if you could prove your statement about this page ... /user/YouTube/feed?filter=1
 • JHWH1OsannaUniusRei
  JHWH1OsannaUniusRei ha pubblicato un commento 
  2 ore fa
  666 synagogue: IMF: moneylenders, usurers, slave traders, racists, thieves, mass murderers. in fact, the word suitable: for: indicate the abnormità: of your crime?: has not yet been created! -but, - the world has been given to me by God, YHWH, I am a universal political, the King, for, the universal brotherhood. I am unius REI, the king of the planet, and the King of Israel, which builds: III Jewish temple. if you continue to hold for you, abusively, power: of the IMF, and all his occult institutions? 5 miliadi of people will die, and all of you with them!
 • JHWH1OsannaUniusRei
  JHWH1OsannaUniusRei ha pubblicato un commento 
  2 ore fa
  666 sinagoga: IMF: usurai, strozzini, commercianti di schiavi, razzisti, ladri, sterminatori. in realtà: la parola idonea: per: indicare la abnormità: del vostro crimine?: non è stata ancora creata! -ma, - il mondo è stato dato a me: da Dio JHWH, io sono un politico universale, il Re, per la fratellanza universale. io sono Unius REI, il re del pianeta, ed il Re di Israele, che, costruisce il: III tempio Ebraico. se, voi continuate a tenere, per voi, abusivamente, il potere: del FMI? moriranno 5 miliadi di persone, e voi tutti, con loro!
 • AnubiasPaintings
  AnubiasPaintings ha pubblicato un commento 
  2 ore fa
  Happy new year!!!!!!!
 • JHWH1OsannaUniusRei
  JHWH1OsannaUniusRei ha pubblicato un commento 
  2 ore fa
  المرابين، كذابون، قتلة لصوص! [مستخدم / صندوق النقد الدولي] 666 FED البنك المركزي الأوروبي. --- [ما هو هذه القصة. أنه لا يمكن لسياسي يتكلم من أي وقت مضى، حول، من رسوم سك العملات المصرفية: صندوق النقد الدولي 666 322، NWO؟ هذا هو الشيطان: النازية، من النظام الماسوني، بالنسبة لإسرائيل detroy، مرة أخرى، هو Shaoah جديدة، ليست الديمقراطية]! Cursed the man who is a liar!] [] Cursed be the deceiver! cursed is he who, he says things That Do not know, in blasphemous attitude, against religion! damn, the enemy of God our Creator! damn, who Produces, images, and false documents! Because a single lie can kill the entire human race! cursed be the deceiver: liar!
 • JHWH1OsannaUniusRei
  JHWH1OsannaUniusRei ha pubblicato un commento 
  2 ore fa
  וסורערס, לייערז, רוצחים גנבים! [באַניצער / ימף] 666 פאסטעכער עקב. --- [וואָס איז דאָס געשיכטע. אַז, קיין פּאָליטיקער קענען אלץ רעדן, וועגן, פון באַנקינג סיגניערידזש: ימף 666 322, נוואָ? דאָס איז סאַטאַניסם: נאַזיסם, פון מאַסאַניק סיסטעם, פֿאַר דעטרוי ישראל, ווידער, איז שאַאָאַה נייַ, איז ניט דעמאָקראַסי!]. who, I have cursed him, why, he says Things That, he do not know, in blasphemous attitude, against, religions: ie against peoples of hope! damn, the enemy of God, damn, the enemy of our Creator!
 • JHWH1OsannaUniusRei
  JHWH1OsannaUniusRei ha pubblicato un commento 
  2 ore fa
  damn, who Produces, images, and false documents! Because, one falsehood can kill: the whole human race! What is this story that no politician can ever speak: of: IMF banking seigniorage? this is Satanism, is not democracy! usurers, liars, murderers thieves! מלווה בריבית, שקרנים, גנבי רוצחים! [משתמש / קרן המטבע בינלאומי] 666 FED-ECB. --- [מהו הסיפור הזה. זאת, אף פוליטיקאי יכול אי פעם לדבר, על, הבנקאות seigniorage: קרן המטבע 666 322, NWO? זה שטניזם: נאציזם, של מערכת של בונים חופשיות, לdetroy ישראל, שוב, הוא Shaoah חדש, אינה דמוקרטיה]!
 • JHWH1OsannaUniusRei
  JHWH1OsannaUniusRei ha pubblicato un commento 
  2 ore fa
  [user / IMF] 666 FED ECB. --- [What is this story. That, no politician can ever speak, about, of banking seigniorage: IMF 666 322, NWO? this is Satanism: Nazism, of masonic system, for Detroy Israel, again, is Shaoah new, is not democracy!] cursed is he, that: spread a lie, or: that: it Produces a fake ID, he is cursed, the way life is rejected! cursed is he, that: spread a lie, or: that: it Produces a fake ID, 高利貸者,騙子,殺人賊! [用戶/ IMF]666 FED ECB。 --- [這是什麼故事。 ,沒有任何政治家都不能講,有關的銀行鑄幣稅:國際貨幣基金組織666322,NWO?再次,這是撒旦教納粹主義,共濟會制度,以色列為detroy,是Shaoah新的,是不是民主!
 • JHWH1OsannaUniusRei
  JHWH1OsannaUniusRei ha pubblicato un commento 
  2 ore fa
  usuraio/FMI -. FED BCE --- [¿Qué es esta historia. Eso, ningún político nunca puede hablar, sobre, de la banca señoreaje: FMI 666 322, NWO? este es el satanismo: el nazismo, del sistema masónico, no es la democracia]! [Cursed the man who is a liar!] His days are shortened, its place: go to his enemy! cursed is the historian and scientist, That they use, Their office, as an act of exploitation, ie, an enslavement of the truth, for agenda: ideological to power! damn to all historian and scientist, that: they hide, or conceal, the archaeological evidence, all the scientific information, about, the Bible, or of the history of religion! to take in the trap, the life of all Peoples, with error,! his days are shortened for terror, its place: go to his enemy!
 • JHWH1OsannaUniusRei
  JHWH1OsannaUniusRei ha pubblicato un commento 
  2 ore fa
  cursed is the political, Which he has sworn by the state, and also, he swore, too, in Freemasonry, to deceive and betray the people through the banking seigniorage! Cursed be he and falls under a curse, too, to his family, because, he has ruined, to families, and doing divert the path of the upright, he shed innocent blood! here's why: the wickedness and falsehood, are spread: [damned usurers] @ IMF FED ECB. --- [What is this story. if, no politician can ever speak, about, of banking seigniorage: IMF 666 322, NWO? this is Satanism: of Nazism, for masonic system, is not democracy! but, is demons-crazy][verdammt Wucherer] @ IWF FED EZB. --- [Was ist das Geschichte. Wenn ja, kann kein Politiker jemals sprechen, etwa von Banken Seigniorage: IMF 666 322, NWO? Dies ist Satanismus: des Nationalsozialismus, für die Freimaurer-System, ist keine Demokratie! aber ist Dämonen-crazy]Cursed the man who is a liar!]
 • JHWH1OsannaUniusRei
  JHWH1OsannaUniusRei ha pubblicato un commento 
  2 ore fa
  He is cursed, the way life is rejected! cursed is he, that is, the curse of the mysteries of God, That, he make worldly entertainment. works, on religious subjects .. who: invent stories, about: religion: he is Eradicated: immediately, from the tent of the living! cursed is he, that: make curse of the mysteries of God, That or he is to make worldly works, about, on religious, subjects it, for Their blasphemous fun. one who invents stories, about, religion: he is Eradicated: immediately: by the tent of the living! his days will be shortened! cursed are all his sons, is the historian and scientist, That they use, Their office, as an act of exploitation, enslavement of truth, to serve power, and his ideological! for to bring into error, the path, of all the Peoples!
 • JHWH1OsannaUniusRei
  JHWH1OsannaUniusRei ha pubblicato un commento 
  2 ore fa
  channel/FMI ---. FED BCE --- [Quelle est cette histoire. Cela, aucun politicien ne peut jamais parler, à propos, de la banque de seigneuriage: le FMI 666 322, NWO? c'est le satanisme: le nazisme, du système maçonnique, n'est pas la démocratie]! [Cursed the man who is a liar!] Over all the earth, and not useless, to say, "political expediency." Political expediency ".! Because falsehood is always an act of murder of kill innocent peoples!" Cursed is the political , Which he has sworn by the state, and also, he swore, too, in Freemasonry, to deceive and betray the People, through, the banking seigniorage! Cursed be he and falls under a curse, too, to his family, Because, He has ruined families, and Peoples, spread evil in all the world! doing and divert the path of the upright, he shed innocent blood! here's why: the wickedness and falsehood, they are been spread: over all the earth, and, is not useless, to say, "political expediency"!
 • JHWH1OsannaUniusRei
  JHWH1OsannaUniusRei ha pubblicato un commento 
  3 ore fa
  user/IMF --FED ECB.--- [What is this story. That, no politician can ever speak, about, of banking seigniorage: IMF 666 322, NWO? this is Satanism: Nazism, of masonic system, is not democracy!] this is a satanic occult power to destroy people's conscience, to sink the whole human race in despair! In fact, the scientist Giacinto Auriti has shown that our money has a cost: of 270%, and, this is the source of all corruption of any dissolution! only, the death penalty is appropriate for all Masons like you![Cursed the man who is a liar!] Because it was not always so: in the past! But the wisdom and justice have not lost Their value, Because: they were disowned: to a group of men, greedy for power, who wanted to exploit people like animals! In fact, God did not create men to be used as animals! is not true: the one who says: "Truth and power: they can not be together, in fact, has always been like this: in the past, I know, we wont try the lesser evil?" but you are the greater evil!
 • JHWH1OsannaUniusRei
  JHWH1OsannaUniusRei ha pubblicato un commento 
  3 ore fa
  user/IMF --- [What is this story that no politician can ever speak of banking seigniorage: IMF NWO? this is Satanism: NAZI, is not democracy!] So, you are great men, if you have the courage to despise the humanism?, that is, if you have the courage to be able to do without the truth, which is why Jesus said, only the truth, can do free all men! is why, i am freedom of religions. That is why, the liar and fraud, can not enter and then never, ever, in the Kingdom of God! is why, Truth can be suppressed, but she will never be defeated! Because it was always so: in the past? No! But: the wisdom and justice: have not lost Their value, Because: they were disowned: to a group of evil men: for the Talmud, greedy for power, who wanted: to exploit people like animals! In fact, God did not create men: to be used as pets! and killed, destroyed, desecrated, exploited as shy and then destroyed through war!
 • UniusRei3
  UniusRei3 ha pubblicato un commento 
  4 ore f
  BAAL-PEOR: In Rabbinical Literature:[.jewishencyclopedia. no! were sacrifice human to satan, also! like 666 IMF of today]. Name of a Canaanitish god. Peor was a mountain in Moab (Num. xxiii. 28), whence the special locality Beth-peor (Deut. iii. 29, etc.) was designated. It gave its name to the Ba'al who was there worshiped, and to whose service Israel, before the entrance into Canaan, was, for a brief time, attracted (Num. xxv. 3, 5; Ps. cvi. 28). The god is himself also called "Peor" by abbreviation (Num. xxxi. 16; Josh. xxii. 17). It is commonly held that this form of Ba'al-worship especially called for sensual indulgence. The context seems to favor his view, on account of the shameful licentiousness into which many of the Israelites were there enticed.
 • UniusRei3
  UniusRei3 ha pubblicato un commento 
  4 ore fa
  BAAL-PEOR: In Rabbinical Literature:[.jewishencyclopedia. no! were sacrifice human to satan, also! like 666 IMF of today]. But all Ba'al-worship encouraged this sin; and Peor may not have been worse than many other shrines in this respect, though the evil there was certainly flagrant. In Hosea ix. 10 "Baal-peor" is the same as "Beth-peor," and is contracted from "Beth-baal-peor."[[ In Rabbinical Literature:]]. The worship of this idol consisted in exposing that part of the body which all persons usually take the utmost care to conceal. It is related that on one occasion a strange ruler came to the place where Peor was worshiped, to sacrifice to him; but when he heard of this silly practise, he caused his soldiers to attack and kill the worshipers of the god (Sifre, Num. 131; Sanh. 106a).
 • UniusRei3
  UniusRei3 ha pubblicato un commento 
  4 ore fa
  BAAL-PEOR: In Rabbinical Literature:[.jewishencyclopedia. no! were sacrifice human to satan, also! like 666 IMF of today]. The same sources mention various other facts concerning the cult, all of which give the impression that it still existed at the time of the Tannaim. That the statements of the Rabbis are not wholly imaginative and do not take their coloring from the rites of some heathen or antinomian-Gnostic sects is shown by the fact that the worship of Peor is ridiculed, but nowhere stigmatized as moral depravity, by the Rabbis, which latter might have been expected, had the assertions of the Rabbis been based on the Gnostic cults mentioned. --- ANSWER -- /user/imf / - ALL know, your is your real power: of all the false democracies Masonic: of bankink seigniorage, that is all the criminal world, which you have formed: over the last four centuries! in your image and likeness, that is, the new tower of babel: NWO. ie, satanic talmudic imperialism
 • UniusRei3
  UniusRei3 ha pubblicato un commento 
  4 ore fa
  @Shoah 666 [/user/imf ] Baal-Peor .is. A god to whom, some Israelites: joined: in fornication, with the daughters of Moab,doing sacrificing[() even children ()] and bowing down to their gods. Nu 25:1-5, 31:16, De 4:3; Gios 22: 1 7, Ps 106:28; Os 9:10. As it is also written that succeeded Peor, probably the name is translated as 'Baal (which means master, used of the gods) of Peor.' - ANSWER- - Enlightened, FED ECB NWO. unfortunate children 666 of the devil! all the prophets that God sent? You Pharisees Kakam, you have killed them all! you have been the curse of my people Israel! your satanic priests of the temple of Jerusalem, have corrupted the Word of God, and did write, that, 1. Jews can do pay, their money, with interest, to non-Jews (goyim); while, you sell even money, created out of nothing, to interest(public debt)! In vain, my God YHWH has sent all the prophets, to denounce this your crime of: Satanism, slavery, genocide, murder!! against all peoples
 • DarkExplorer1997
  DarkExplorer1997 ha pubblicato un commento 
  5 ore fa
  Is 2013 Viva 2013
 • UniusRei3
  UniusRei3 ha pubblicato un commento 
  5 ore fa
  @IMF 666 --- allarm[]: are the [big] bankers: enlightened of IMF-NWO [ALLELUIA UNIUS REI] seigniorage banking, who should be investigated and arrested: Globalist and Their friends, like George Soros. You hit the snake to his little head? then all his big [ALLELUIA ... 31/12/12 imf freedom of God's children]. I promise you in Jesus' name You'll be blessed happy protected! son, delete your site bad: immediately. God is Awesome! [♚ MENE ♛ PERES ♚ Techel] [MANE THECEL PHARES] Mahdi CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Drink [♚ MENE ♛ PERES ♚ Techel] [MANE THECEL PHARES] Mahdi CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Drink AMEN. ☠pax☠ +++ ☠pax☠ alleluia AMEN.
 • IMF666KillTubeStopME
  IMF666KillTubeStopME ha pubblicato un commento 
  11 ore fa
  imf. IMF @ 666 - who knows, maybe I have some serious problems psychologists, and as a result, then, perhaps, for this, your agenda for Satan Marduk, will continue running smoothly, maybe, lol. Greetings! 31/12/12. imf. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB ♰ "Drink your poisons made by yourself" ♰ my JHWH-Sharia law in U.S. imf. Behold, I will curse you in the name of Jesus! Here is a malignant cancer in your body! In fact, this year you will die! 31/12/12 imf. kneel! can not you see? passes the Lord! amen alleluia. 31/12/12.   ♰ PAX ♰ ♰ CSPB CSSMLNDSMD VRSN SMVS MQLIVB Ipsa Venena Bibas you Drink your poisons himself. [Unius REI. ♰ king Israel: MANE ♰ ♰ THECEL PHARES] Rei unius King of Israel [unius REI. ♰ king Israel: MANE ♰ ♰ THECEL PHARES] alleluia! ♰
 • IMF666KillTubeStopME
  IMF666KillTubeStopME ha pubblicato un commento 
  11 ore fa
  IMF @ 666 - who knows?, maybe I have some serious problems psychologists, and as a result, then, perhaps, for this, your agenda for Satan Marduk, will continue running smoothly, maybe, lol. Greetings!
 • IMF666KillTubeStopME
  IMF666KillTubeStopME ha pubblicato un commento 
  11 ore fa
  IMF @ 666 - as you have been able to stay hidden behind your computer, such as a coward, in all these 5 years? such as you have not been able to trace me, with all your satanic power? ie, the Masonic system of false democracies Masonic of seigniorage of Satan bank .. 1.) To corrupt, all religions, and all the institutions, 2. then, to bribe all the people, and all Peoples, and bring the demons, all over the planet, and everything to deteriorate: also: the relationships between parents and children! 3. to destroy all mankind through: World War III! to disintegrate Israel through imperialism Saudi Arbia: 4. such as you have been able to do high treason, against my crown? I am the political project of unius REI: the King of Israel!
 • IMF666KillTubeStopME
  IMF666KillTubeStopME ha pubblicato un commento 
  12 ore fa
  IMF @ 666 --- damn wretched murderess, of a big Satanist, the son of hell! satan synagogue, I curse you in the name of Jesus!
 • IMF666KillTubeStopME
  IMF666KillTubeStopME ha pubblicato un commento 
  12 ore fa
  @ /user/IMF ----- I'm on the youtube page (/ user / YouTube / feed? filter = 1), where you can talk to me! based on which the Constitution, you have done: of all peoples: Your slaves, to sell to them your money, "cursed." created out of nothing? also, at interest (debt: pubblic) [[source:. scientist Giacinto Auriti!]] to destroy monotheism and the State of Israel? You have made, of human dignity: an absolute Satanism
 • IMF666KillTubeStopME
  IMF666KillTubeStopME ha pubblicato un commento 
  12 ore fa
  /user/imf/ @ 666 IMF --- how you have been able to order: to google, to put the filter: on my posts, I will have written the word "IMF" at least 3000 times every day for 5 years. the people do not know the false accounting, 100%, which produces the seigniorage (bills of state, in exchange for nothing, that is, the virtual currency) you close the budget to zero: with a theft of 100%. only, about, seigniorage banking